Strona 28 z 31 < 1 2 ... 26 27 28 29 30 31 >
Opcje tematu
#3563495 - 15/12/2009 07:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: jerome]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Zależy kogo zapytasz. Są osoby, które widzą w nim świetnego fachowca, jak i są takie, które twierdzą zupełnie odwrotnie. Ja osobiście piać z zachwytu nie mam zamiaru, koleś w mojej ocenie ma zerowy pomysł o taktyce (obrona i nic więcej, najlepiej to w 11 stanąć w bramce i po zremisowanym 0-0 meczu powiedzieć "ten punkt może nam dać utrzymanie"). zupełnie nie umie dobrać taktyki do rywala np. otwarta gra z Wisłą czy Ruchem na wyjazdach, a z Arką, Bytomiem, Piastem itp już kunktatorska obrona i liczenie na remis. Do tego dochodzą dziwne decyzje personalne typu Franek z Grosikiem na ławce, Szamotulski zmienia w bramce po 1 słabszym meczu Sandomierskiego (podczas gdy ten przez 6 kolejnych meczy nie puścił gola i pobił klubowy rekord, a potem nawet nie siedział na ławce laugh ) Po prostu żałosny minimalizm, ciułanie punktów, bredzenie, że ten 1 może dać utrzymanie (a może 2 zabraknie do uniknięcia spadku?), stawianie na swoich ulubieńców (np. Stano, który o dziwo z Bełchatowem zagrał pierwszy naprawdę dobry mecz od czasów kiedy przyszedł do Jagi). Jak by dodać do tego, że w drużynie nie widział i nie chciał widzieć (Kulesza sam kupił tych graczy) Frankowskiego, Grosickiego i Bruno to nie wiem o co chodzi.

W świetle tego, że 10 miejsce Jagi od 15 dzieli 2 pkt, a wiosnę zaczynamy Korona: (w), Śląsk (w), Wisła (d), Lech (w), Piast (d), Cracovia (w), Legia (w) to można się domyślić w jakiej dupie szybko się znajdziemy z Probierzem za sterem laugh

Ps. Szamotulski za porozumieniem stron ma rozwiązać kontrakt, całe szczęście bo zagrał o 3 mecze za dużo podczas, gdy mogli w nim się ogrywać nasi młodzi, zdolni bramkarze Gikiewicz i Sandomierski.

Do góry
Bonus: Unibet
#3564242 - 15/12/2009 23:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Chaoz]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
W Bytomiu nam dwa razy ligę uratował, ale właśnie grą obronną z nastawieniem na 'a może coś wpadnie', więc opinię ma jak trener dobrą, jako człowiek fatalną (opuszczenie i prawdopodobnie kapusiostwo w aferze z licencją). Akurat w Bytomiu to nawet Motyka się mógł wypromować, dzięki świetnej atmosferze w drużynie (Jacek Trzeciak i spółka), więc Probierz mając w ataku takich tuzów ekstraklasy jak Grosicki i Franek raczej się nie sprawdza. A z tych meczów co tu wypisałeś, może być ostro 1 pkt albo 4 zgodnie z ostatnią formą. Walka o utrzymanie będzie bardzo ciekawa

Do góry
#3564269 - 16/12/2009 00:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: jerome]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29974
Po raz kolejny okazało się że w Polsce nie ważne jak się gra.

Informujemy, że Zarząd Klubu w porozumieniu z Radą Nadzorczą postanowił dokonać zmiany na stanowisku trenera drużyny, a tym samym rozwiązać kontrakt z Panem Ryszardem Komornickim.

Po przeanalizowaniu wyników rundy jesiennej uznaliśmy za niezbędne dokonanie zmian w sposobie prowadzenia drużyny, stąd decyzja o zmianie na stanowisku szkoleniowca drużyny. Pragniemy serdecznie podziękować panu trenerowi Komornickiemu za kilkumiesięczną współpracę z klubem i jego duże zaangażowanie w pracę z zawodnikami. Jednocześnie życzymy mu wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

O wyborze następcy Ryszarda Komornickiego poinformujemy w najbliższym czasie.

Z poważaniem,
Jędrzej Jędrych
Prezes Zarządu


Wg mnie zle zrobiono. Minusem są wyniki i miejsce w tabeli. Ale prezes też powinien zostać odwołany... kto podpisuje takie kontrakty.

Do góry
#3564291 - 16/12/2009 00:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ojro]
xeper Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 306
Skąd: B-stok
Sorry, ale to co się tam w tym Górniku wyrabia to są jakieś żarty laugh
Komornicki dostał pakę darmozjadów po Kasperczaku, próbował coś zdziałać odstawiając najbardziej leniwych i odpuszczających mecze grajków. W mojej opinii Górnik powinien zrobić to samo co Jagiellonia przed poprzednim sezonem czyli wywalić na zbity pysk darmozjadów zajmujących się tylko nabijaniem sobie portfeli, ale weź tu wywal grajków, którzy mają jeszcze paroletnie umowy z klubem. Generalnie to kto by teraz tam nie przyszedł to nic z tą bandą pseudopiłkarzy nie osiągnie. A już na pewno nie Probierz, który pierwsze co by zrobił to odstawił od drużyny Szczota i tym podobnych lalusiów, co zdaje się właśnie próbował robić Komornicki.

Do góry
#3564412 - 16/12/2009 01:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: xeper]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Tam nie ma klimatu w zespole, a tego nie zrobi się z dnia na dzień. Był Orest do wzięcia, trzeba było brać, to samo ze Smudą, parę lat w I lidze i bankomat przestanie działać, co mnie specjalnie nie martwi

Do góry
#3564436 - 16/12/2009 01:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: jerome]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29974
nie łudź się, bankomat do Polonii nie przejdzie...

to co wyprawiają w Górniku to faktycznie --> laugh laugh Jędrych powinien zrezygnować i tyle. Dać choćby jakiegoś dyrektora ds. finansowych + dyrektora sportowego.

Szkoda Komorowskiego, to typ trenera Petrescu. Ale jak już pisałem, wyniki + miejsce - w sumie głównie 'dziękować' niektórym piłkarzom. Ktoś już napisał... dostał pilkarzy po Kasperczaku + Szczota i przestali grać a zaczęli płakać o pieniądze.

Dużo mówi się o Nawałce z Katowic. Miałby dosyć dobrze zarabiać, co niestety w GKSie nie jest możliwe + kilku piłkarzy miałoby przejść.

Dobra wiadomość to fakt, iż na 100% będzie nowy stadion... szkoda jednak, że budowa rozpocznie się dopiero jesień 2010r blush Na wiosne ok. 9000 kibiców będzie mogło obejrzeć mecze w Zabrzu. Bez gości.

p.s. Szczot, Jędrych wypierd... boks mad

Do góry
#3564607 - 16/12/2009 03:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ojro]
sh11 Offline
old hand

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 854
Sportslaski podaje ze jednak Probierz,

ciekawe to, szczegolnie w kontekscie dzisiejszej wypowiedzi w GW :

- Górnik to klub, który mam w sercu. Ale pracuję obecnie w innym klubie. A moje słowo to rzecz święta, więc obecnie do Zabrza się nie wybieram - mówił Probierz.

tongue

Do góry
#3564852 - 16/12/2009 05:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: sh11]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: Futbol News
Trybunał Arbitrażowy do spraw Sportu w Lozannie skrócił piłkarzowi warszawskiej Legii Jakubowi Wawrzyniakowi karę dyskwalifikacji. Oznacza to że obrońca reprezentacji Polski znów może grać - informuje Futbol News.

Wawrzyniak, występując w Panathinaikósie, został przyłapany na zażywaniu niedozwolonych środków. Grecka federacja piłkarska ukarała go za to roczną dyskwalifikacją. Kara zaczęła obowiązywać od 5 kwietnia 2009 roku. Ateński klub zrezygnował z prawa pierwokupu i piłkarz wrócił do Legii.

Zawodnik postanowił walczyć o skrócenie kary i odwołał się do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu w Lozannie, który to uznał karę dla Polaka za zbyt surową. Po rozpatrzeniu sprawy dyskwalifikacja z roku została skrócona do trzech miesięcy. Czyli Wawrzyniak mógł grać od 5 lipca 2009. Piłkarz zamierza teraz wystąpić o odszkodowanie do greckiej federacji.

źródło: Futbol News


Mirek Trzeciak juz moze jechac na wakacje, jest wzmocnienie w Legii.. grin
a tak na powaznie to dobra wiadomosc, bo aktualnie w Legii poza Wawrzyniakiem nie ma lewego obroncy ktory gralby na poziomie odpowiednim do gry w klubie walczacym o mistrzostwo Polski smile
marzy mi sie jeszcze zeby wrocil Ouattara, pogloski jakies tam chodza tongue
ale najwazniejsze to wzmocnic linie pomocy, moze ITI pojdzie po rozum do glowy i pozwoli wydac jakies grosze na nowych pilkarzy, wtedy Legia w rundzie wiosennej moze wreszcie naprawde wlaczyc sie w walce o mistrzostwo.

Do góry
#3565520 - 16/12/2009 19:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: sh11]
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30465
Skąd: Brama
Originally Posted By: sh11
Sportslaski podaje ze jednak Probierz,

ciekawe to, szczegolnie w kontekscie dzisiejszej wypowiedzi w GW :

- Górnik to klub, który mam w sercu. Ale pracuję obecnie w innym klubie. A moje słowo to rzecz święta, więc obecnie do Zabrza się nie wybieram - mówił Probierz.

tongue



Trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz zdementował pogłoski, które pojawiły się na temat jego przejścia do Górnika Zabrze.


http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091216/BIALYSTOK/440072823

Do góry
#3566776 - 17/12/2009 05:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: forty]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
nie wiem czy na szczęście czy na nieszczęście dla Jagiellonii, ale jest to prawda
dziś osobiście kontaktował się w imieniu klubu z Białegostoku w celu pozyskania ofensywnego zawodnika... dziwne, że takimi sprawami zajmuje się trener smile

Do góry
#3567523 - 17/12/2009 19:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie

A KOSZERNY BEŁKOT DALEJ SWOJE...

Najbardziej oburzający w tym wszystkim wydaje się komentarz dziennikarza Gazety, Radosława Leniarskiego, który jako komentarz do słów Tuska przypomina zdarzenie z 2 września 2008 roku w ten sposób: "Aresztowano ponad 700 kiboli, którzy maszerowali ulicami Warszawy na stadion Polonii bez biletów, za to wielu z tasakami, łańcuchami i maczugami". Tymczasem przypomnijmy, że najbardziej niebezpiecznym narzędziem znalezionym na miejscu zatrzymania kibiców był jeden widelec.

Do góry
#3567539 - 17/12/2009 19:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Legia]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
kibice legii nie zawsze zachowują się honorowo i nie zawsze są konformistami w swoim działaniu, ale nie etykietujmy całego stada na podstawie kilku "zwyrodniałych" egzemplarzy. Wiadomo, że w każdej większej grupie znajdzie się pare osób, które źle przeszły proces socjalizacji i nie do końca skumało co jest dobre a co złe i myślę , że w rządzie tuska też są takie osoby, tylko że nie chodzą oni w dresie, tylko w garniturze co znacznie utrudnia ich zlokalizowanie smile

Do góry
#3568127 - 18/12/2009 01:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: szery]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Bojarski chce rozwiązać kontrakt, bo dużo zarabia, a mało gra

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/to-najuczciwszy-pilkarz-w-historii-ekstraklasy,1412977

Cuda na swieta shocked
Jakos nie moge w to uwierzyc ale pytanie jest jedno... gdzie jest drugie dno... tongue

Do góry
#3569804 - 18/12/2009 23:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Górnik jednak dalej bez trenera.. Nawałka raczej nie, Probierz na 100% nie..

Kogo byście widzieli na tym miejscu?

Ja chciałbym zobaczyć w roli trenera, człowieka, który ma spore doświadczenie i umiejętności, a w Polsce jest praktycznie nieznany: Krzysztof Zięcik.

Pozdrawiam.

Do góry
#3572877 - 20/12/2009 18:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: wwwujek]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: wwwujek
Górnik jednak dalej bez trenera.. Nawałka raczej nie, Probierz na 100% nie..

Kogo byście widzieli na tym miejscu?


Janek Urban miałby ochotę tongue

Do góry
#3573062 - 20/12/2009 20:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: wwwujek]
sh11 Offline
old hand

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 854
Originally Posted By: wwwujek
Górnik jednak dalej bez trenera.. Nawałka raczej nie, Probierz na 100% nie..

Kogo byście widzieli na tym miejscu?

Ja chciałbym zobaczyć w roli trenera, człowieka, który ma spore doświadczenie i umiejętności, a w Polsce jest praktycznie nieznany: Krzysztof Zięcik.

Pozdrawiam.


Może nie kogo bym widział, ale coś mi mówi, że to może być Płatek laugh . Zresztą, nie moje podwórko, ale chyba nie trener tu jest problemem...

Do góry
#3573233 - 20/12/2009 21:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: sh11]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
13.40. Poprawki do porządku obrad proponowane przez opozycję przepadły. Nie będzie więc debaty nad odwołaniem Laty i ludzi z jego Zarządu. Beton wytrwał.

frown mad

Do góry
#3576625 - 23/12/2009 07:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Znamy już ostateczny skład drużyn, które wezmą udział w styczniowym turnieju Remes Cup Ekstra 2010. Poza Lechem, Legią, Wisłą, Górnikiem i Jagiellonią w Arenie zagra Arka Gdynia.
Remes Cup Ekstra to od kilku latach najlepiej organizowany halowy turniej piłkarski w Polsce. Co roku w styczniu w Arenie drużyna Lecha ma okazję zmierzyć się z innymi drużynami ligowymi.

Stawka turnieju, który odbędzie się w Arenie 15 stycznia 2010 r. jest wyjątkowo mocna. Poza Lechem Poznań, który pełni rolę gospodarza, kibice zobaczą w akcji piłkarzy Wisły Kraków, Legii Warszawa, Górnika Zabrze, Jagiellonii Białystok. Jedyną niewiadomą był ostatni uczestnik turnieju - w grę wchodziły Ruch Chorzów i Arka Gdynia.
Ostatecznie w Arenie pojawi się ekipa z Trójmiasta, która zwyciężyła w ostatniej edycji Remes Cup Ekstra.


wreszcie fajny turniej - nietylko ze względów sportowych, ale również kibicowskich
od czasów spodka nie było tak silnej i zróżnicowanej obsady smile

Do góry
#3576690 - 23/12/2009 09:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
Cavior Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 1646
Skąd: Ⓛ
Cytat:
wreszcie fajny turniej - nietylko ze względów sportowych, ale również kibicowskich
od czasów spodka nie było tak silnej i zróżnicowanej obsady


No chyba jednak nie do konca:

Niestety turniej rozegrany zostanie z udziałem jedynie kibiców Lecha. Organizatorzy obawiają się awantur, do jakich doszło kilka lat temu na podobnym turnieju w katowickim Spodku. Dziwić może jedynie fakt, że dotychczas na Remes Cup Extra kibiców innych drużyn wpuszczano, a mimo to żadnych incydentów nie odnotowano. Na ostatniej edycji turnieju najliczniej, z fanów drużyn przyjezdnych, reprezentowany był łódzki Widzew. Obecne były również kilkuset osobowe grupy fanów Jagiellonii i Arki.

Do góry
#3576751 - 23/12/2009 14:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Cavior]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
z tego fragmentu wynika, że nawet Arki nie będzie smile (specjalnie go pominąłem - bo nie ma nic wspólnego z rzeczywistością)
no to niech tak zostanie, zatem w Arenie pojawią się kibice "dobrej piłki" z różnych miast

Do góry
Strona 28 z 31 < 1 2 ... 26 27 28 29 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Sensei, forty, akagi, Lukasz111, VVega, pacyfista, igea23, 11kera11, Zaixi, wHiTe_StAr), 3622 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585938 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07