Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Opcje tematu
#374810 - 06/12/2005 23:43 Re: KONKURS HOKEJOWY 2005
vodzior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2002
Postów: 3767
Skąd: Rzeszow
witam

gratulacje dla Wielkiej Trojcy konkursu(terrorist,THOM,g00niek) pudlo to jest pudlo w szczegolnosci dla Terrorista ktory pokazal nam tak jak CHELSEA innym zespolom w Anglii jaka roznica dzieli nas od niego w stosunku ze znajomosciom poszczegolnych lig hokejowych ( Norwegia i Szwecja to dla niego woda na mlyn )
pozostalym dziekuje za rywalizacje, milo spedzony czas i typy dzieki ktorym dalo sie tez zarobic w realu
jezeli mialbym cos o swoich typach napisac byly tygodnie gdzie wchodzilo to co mialo wejsc, niestety czesto praca nocna uniemozliwiala mi zrobienie glebszej analizy i byly tygodnie jakie byly, moj kolejny blad czesto sie za bardzo podpalalem grajac na przelamania druzyn co za dobre mi nie wyszlo
a wiec do zobaczenia w kolejnej edycji i obiecuje zajac wyzsze miejsce niz 13

pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#374811 - 07/12/2005 06:01 Re: KONKURS HOKEJOWY 2005
Lozano Offline
addict

Meldunek: 19/07/2005
Postów: 669
Quote:

dzieki za gratulacje

niestety nie mam czasu na zabawe w najblizszym czasie (a tak traktuje konkurs), bo po pierwsze zostane tatusiem, tutaj ( ), bo jesczze nie chcialem
po drugie tworze dla Nordicbetu baze w Polsce pod przyszlego bukmachera internetowego (start okolo sierpnia), nastawionego wylacznie na rynek polski (polskie sporty nawet do 2,3 ligii). Za 3 lata chca byc liderem rynku w Polsce. Wiaze sie do dla mnie z masa wyjazdow i zalatwiania spraw. Moze w przyszlym roku zalatwie sponsoring konkursu

proba zmuszenia mnie do typowanie NHL tez zrobila swoje

jak bedzie malo zgloszen, moze namowie swoja dziewczyne na udzial w konkursie. Kahnberga, Kallio, Wallina, Renberga czy Karlssona zna az za dobrze, slyszac jak co drugi wieczor przed laptopem ciesze sie albo wyzywam poszczegolnych graczy...



Wprowadź 4 Polską lige a bukmacher napewno będzie przodujący! na 4 ligi przychodzi również Kupa Ludu. Więc nie wiem dlaczego bukmacherzy nie chcą zaufać 4 lidze polskiej!

Do góry
Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (akagi, wHiTe_StAr, poozon, igea23, Kura, burbon, latajaca_holenderka, kemp), 3649 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583800 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07