Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#3802736 - 13/04/2010 16:45 Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Start kolejnej edycji proponuję na 16 maja - turniej w Nicei, MŚ w Dusseldorf i kwalifikacje do Rolanda Garrosa. Zakończony w ostatni tydzień lipca.
Czas trwania 12 tygodni.
T
Nowe "stare buki" - proponuję Czeską i Słowacką Fortunę smile Może też Tobet.

Wpisowe pozostaje bez zmian - 100 zł.

Reszta do dyskusji.
Poniżej wkleiłem posty z poprzedniej edycji na temat zmiany formuły którą zaproponował zwycięzca 24 edycji.

Originally Posted By: W8inG4DeatH

Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł urozmaicenia Konkursu:

- Zamiast jednej tabeli ligowej stworzyc dwie grupy A i B (podział moze nie losowy, ze wzgledu na mozliwe podejrzenia doboru przeciwnikow, tylko np ustawienie uczestnikow wg alfabetu i z numerem nieparzystym do A z parzystym do B)
- Sezon zasadniczy w obu grupach trwalby 8 kolejek
- po ktorych nastapilaby faza Play-Off:
- polfinaly (1 miejsce z gr.A) vs (2B) i (1B) vs (2A) - majace charakter dwumeczu czyli 2 tygodnie (w przypadku remisu do wielkiego finalu awansowaloby miejsce pierwsze z grupy)
- a potem finaly majace takze charakter dwumeczu czyli 2 tygodnie (duzy o 1 miejsce i maly o 3 miejsce) (w przypadku remisu moglby tu juz byc podzial nagrod)


Zdaje sobie sprawe, ze byla by to lekka rewolucja w konkursie, dlatego ma to tylko charakter propozycji.
Przemawiaja jednak za tym pomyslem takie argumenty jak:
- niemal przez caly sezon zasadniczy prawie kazdy ma szanse na pierwsze miejsce, co wzbudza wiecej emocji
- daje to ciekawszy przebieg Konkursu szczegolnie w koncowej fazie, gdzie i tak niektorzy uczestnicy wczesniej rezygnowali,
- forma bardziej podobna do tenisowego Masters, przy czym zwykla tabela ligowa nie ma raczej wiele wspolnego z tenisem,
- mysle ze nowa forma przyciagnelaby w przyszlosci wiecej uczestnikow wink
- w takiej formie moglbym w razie potrzeby prowadzic cotygodniowe podliczenie i sporzadzac tabele ...

Do góry
#3802744 - 13/04/2010 16:49 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
i wzór Regulaminu do powyższej opcji
Originally Posted By: W8inG4DeatH

1) Uczestnicy oddają typy w systemie tygodniowym. Każdy podaje 7 typów z kursem niemniejszym niż @ 1,45 oraz jeden typ z kursem niemniejszym niż @ 2,35 (UnderDog).

2) Dozwolone są wszystkie możliwe rodzaje rozgrywek tenisa ziemnego:
- single,
- deble,
- mixty.

3) Dozwolone są następujące rodzaje typów:
- zwycięstwo (12)
- dokładny wynik w setach
- handicap (pierwszy set i mecz)
- ilość setów
- under/over ?
- outrighty (w obrębie tygodnia)

4) Na to samo spotkanie uczestnik może zagrać maksymalnie 2 różne opcje z powyższej listy. Nie można jednak typować typu @ 1,45 i UnderDoga na to samo zdarzenie.

5) Korzystamy z oferty następujących bukmacherów: Lista buków Fro

6) Po podaniu typu nie ma możliwości jego zamiany na inny typ.

7) Ranking będzie prowadzony na zasadzie bilansu (X-Y), gdzie:
- X = (liczba trafionych typów @ 1,45) + 2 (za trafiony UnderDog) + ew. BONUS (za 7 trafionych typów @ 1,45)
- Y = (liczba nietrafionych lub niewytypowanych typów @ 1,45) + 1 (za nietrafionego UnderDoga)

8) Jeżeli uczestnik poda mniej niż 7 typów @ 1,45 lub nie poda typu UnderDoga, to brakujące typy liczone są jako nietrafione.

9) Jeżeli poda więcej niż 7 typów @ 1,45 lub/i więcej niż 1 typ UnderDog, to typy podane ponad normę są nieważne.

10) Dany typ nie może się powtórzyć więcej niż 3 razy w całym Konkursie. Uczestnik, który podaje dany typ jako trzeci ma obowiązek postawienia obok tego typu znak stop. Każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 2 razy w tygodniu.

11) W przypadku kreczu, któregoś z zawodników mecz traktujemy tak jak traktuje go bukmacher, z którego pochodził kurs na podane spotkanie.

12) Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera. Jeżeli ktoś poda typ po czasie to zostanie mu on policzony jako typ nietrafiony.

13) Nie edytujemy postów w tym temacie (za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany będzie równoważny z typem nietrafionym. Jeżeli typ zawiera jakiś błąd (brak kursu, zły zawodnik, brak znaku stopu itp.) to uczestnik w ciągu 10 minut po wysłaniu typu powinien w kolejnym poście zacytować swój typ i poprawić błąd.

14) Mecz, który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) (i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia. Bierzemy jednak pod uwagę czas jaki obowiązuje na turniejach (niedzielne finały turniejów w USA podajemy do tygodnia poprzedniego). W przypadku niedzielnych spotkań trzeba więc spojrzeć na OOP danego turnieju i uwzględnić różnicę czasu.

15) Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy A i B.

16) Sezon zasadniczy trwa 8 kolejek (8 tygodni). O kolejności decyduje bilans, czyli różnica punków (X-Y). W przypadku równego bilansu decyduje większa liczba X.

17) Faza Play-Off - Półfinały:
- (1 miejsce z grupy A) vs (2 miejsce z grupy B)
- (1 miejsce z grupy B) vs (2 miejsce z grupy A)
Pólfinały odbywają się na zasadzie dwumeczu (2 tygodnie). O wygranej decyduje bilans (X-Y) z dwóch tygodni.
W przypadku remisu do Finału awansuje zawodnik, który wcześniej zajął pierwsze miejsce w grupie.

18) Finał i o 3 miejsce:
Odbywają się na zasadzie dwumeczu (2 tygodnie). O wygranej decyduje bilans (X-Y) z dwóch tygodni.
W przypadku remisu w Finale następuje podział nagród za 1 i 2 miejsce.
W przypadku remisu w meczu o 3 miejsce następuje podział nagród za 3 i 4 miejsce.


Mamy dużo czasu na dyskusje, więc nie krępować się. Nawet głupie tak/nie jest mile widziane.

Do góry
#3803081 - 13/04/2010 19:50 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Bukmacherzy do dodania: tobet i bet365 (mają wiele CH + ITF)

Zmiany: sam myślałem nad wprowadzeniem czegoś takiego jak profit i granie każdego typu po 100 zł. Ty decydujesz co grasz tj. czy UD czy coś pewniejszego po niskim kursie. Liczy sie tylko zysk/strata i tyle. Ale po dłuższym namyśle dochodzę do wniosku, że to nie ma sensu bo to by musiał być zupełnie inny konkurs. Poza tym trzeba by ograniczyć w jakiś sposób granie dogów gdyż osoby z ujemnym bilansem nie mające nic do stracenia grałyby abstrakcyjne kursy typu Przysiezny - Federer dw 2:0 smile .

Do góry
#3810810 - 17/04/2010 06:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: GaloGalo]
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
1. Propozycja z dwoma grupami i półfinałami/finałem a'la masters - jak najbardziej popieram!
2. Nie podnosiłbym kursów dla UD, 2.30 jest ok, nie przesadzajmy.
3. Moim zdaniem nie powinno być więcej jak 4-5 buków do grania: Pinnacle jako buk z najniższą marżą, 2-3 buki z handi, u/o itp. (np. Unibet, fonbet, doxx, bet365 lub expekt) i buk z dobrą ofertą na chellengery (nie wiem który, praktycznie nie grywam ch). Może jakaś sonda?

Do góry
#3814908 - 19/04/2010 05:11 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Pitersson]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Z tym 2,35 na doga to mi sie pomylilo smile Jak najbardziej powinno zostac 2,30.
Co do Pinnacle, wiadomo, ze do obstawiania najlepszy buk ze wzgledu na najnizsza marze, ale czy rzeczywiscie jest dobry do takiego konkursu moznaby przemyslec. Czesto wylapuje sie tam typy na 1,45 lub 2,3, ktore wszedzie maja kurs nizszy. Co drugiego doga ktorego gralem czekalem, az kurs w Pinnacle wzrosnie do 2,30, bo tylko w tym buku byla na to szansa. To chyba nie jest normalne. Takze moze to dziwne, ale jestem przeciwko temu bukowi, bo dzieki temu konkurs, bedzie polegal na znalezieniu dobrego typu, a nie korzystaniu z okazji kursowych.
Jesli chodzi o mnie to wogole mocno ograniczylbym bym liste bukow na takie o podobnej marzy a tylko zroznicowane jesli chodzi o oferte. Z bukow Expekt, Unibet, bet365 wybralbym dwa. Do tego dorzuciłbym Doxxbet (ew Bet-at-home). Wogole wyrzucilbym ziemniaki czyli WZB, bo to jest tak naprawde kurs wirtualny, a nie realny, ze wzgledu na podatek.
Nie wiem o co chodzi z tym bukiem 5Dimes. Nigdy tam nie gralem, ale raz chcialem sprawdzic kursy i nie moglem nigdzie ich znalezc, nie wiem czy tam sie trzeba zarejestrowac, czy po prostu jestem malo bystry. W kazdym razie i tak jestem przeciwko temu bukowi.
3-4 buki jak dla mnie w zupelnosci stykaja, bo jestem za tym, aby wykluczyc z konkursu wyszukiwanie kursow i czajenie sie az kurs wzrosnie, a po prostu postawic na normalne typowanie typami, ktore prawie wszedzie sa wieksze 1,45 (2,30).

Do góry
#3814999 - 19/04/2010 06:02 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Jeszcze co do nowego regulaminu. Jak widac ma tam decydowac bilans. Wiec moznaby sie jeszcze zastanowic nad typowaniem doga, czy za nietypowanie doga jest 0-1 do bilansu czy nie. W przypadku poprzedniego regulaminu, gdzie decydowala w bilansie X-Y liczba X, a nie bilans, czyli różnica, nie bylo wlasciwie roznicy czy ktos typowal doga i nie trafil i dostal 0-1 do bilansu czy nie typowal i dostal 0-0, bo i tak do X dodawalo mu sie 0, ale teraz gdyby za nietypowanie doga nie dodawalo sie do bilansu 0-1 a wiec typowanie doga byloby dobrowolne, mogloby to byc bardziej zagraniem strategicznym, bo jesli ktos sie czuje z dogow slaby i wie, ze nie trafi wiecej niz 3/10, moglby dogow nie typowac i miec z nich bilans 0-0, lepiej niz gdyby mial typowac i trafic np 3/10 i zyskac na nich bilans 6-7, czyli ujemny. Dog moglby byc dla tych, co czuja sie z dogow silni albo potrzebuja tego typu jako zagrywki taktycznej, np w koncowej fazie konkursu.

Do góry
#3815252 - 19/04/2010 16:12 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Jeszcze chciałem poruszyć kwestię typowania 2 typów na ten sam mecz, o ile jest jeszcze do przyjecia typowanie np na zawodnika i under/over, to raczej mija się z celem mozliwosc typowania 1stSet/mecz.
Chodzi o to, żeby konkurs miał pewien balans punktowy. Jeżeli mamy punktację, że podstawowe 7 typów ma rangę 2 punktów, bo za trafienie mamy 1-0, a za nietrafienie 0-1. Dog ma rangę 3 punktów, bo za trafienie 2-0, za nie trafienie 0-1 i w razie nieobowiązkowego typowania doga, byłby on w dużym stopniu zagrywką taktyczną, to bez sensu jest możliwośc typowania 1stSet/mecz, bo wtedy taki mecz zyskuje rangę wiekszą niż dog, co burzy balans konkursu.
To jest coś jak typowanie wyższych kursów w konkursach play-off, gdy ma się już marne szanse na awans. Nawet jeśli przyjmiemy, że zawodnik po wygraniu pierwszego seta wcale nie musi wygrać meczu, to takie mecz zdarzają się srednio 1 na 4-5 razy. Tak więc nawet jeśli taki mecz nie ma średnio rangi 4 punkty, to i tak ma powyżej 3,5 punkta.
Do tego chyba, lepiej, że kazdy zawodnik będzie musiał podać 7 przemyślanych typów, niż właściwie często w praktyce tylko 4. Tak więc myślę, że możliwośc typowania tylko jednego typu na dany mecz byłaby także z korzyścią dla konkursu.

Do góry
#3815298 - 19/04/2010 17:29 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Jest sporo racji w tym co piszesz /2 typy na 1 mecz/ pamiętam jedną z edycji, gdzie uczestnik regularnie grał tę opcję przez całą edycję i zajął jeśli dobrze pamiętam ... 3 miejsce.
Podium zaliczył na bank. Wówczas też rozgorzała dyskusja czy to ma sens itp. i pojawiły się głosy, że w przypadku LOST jest się 2 pkt. do tyłu i nie zawsze się trafia, ale tak jak piszesz wystarczy przeanalizować 3 lub 4 mecze i mieć tydzień z głowy w typach podstawowych.

Do góry
#3815304 - 19/04/2010 17:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: THOM]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Kiedyś mogłeś podać nawet 4 opcję na jeden mecz. Ja raz tak zrobiłem i bilans z tego wyszedł 1-3 co było świetną nauczką aby tak dalej nie robić smile

Do góry
#3816805 - 20/04/2010 04:46 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Nie chodzi o to, czy wejdzie czy nie. Wiadomo, że jak nie trafisz, tracisz wtedy podwójnie. Chodzi o to, że możesz sztucznie zawyżyć rangę typu, tzn zagrać jakby za dwa punkty.
Może to wykorzystać każdy, kto po prostu musi gonić czołówkę i nie ma nic do stracenia. Wiem, bo sam tak grałem. Dla mnie osobiście mogą zostać dwa typy. Potrafię z tego korzystać w razie potrzeby. Chodziło mi o to, żeby konkurs był bardziej wymagający i sprawiedliwy i żeby trzeba było na każdy punkt jakoś tam "zapracować".

Do góry
#3816872 - 20/04/2010 05:19 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
UD, a granie kursu >2.30 to dwie różne rzeczy. UD to typ gdzie gramy nie na faworyta bukmacherów. Natomiast w konkursie sporo tych typów na UD to po prostu granie na faworyta tyle, że na DW 2:0.

Sam nie wiem co więcej można dodać. W sumie najlepiej jakby konkurs miał czyste zasady gdzie nie trzeba wertować regulaminu 20 razy przed podaniem typu. Do tej pory taki był i chyba najlepiej za bardzo go nie modyfikować... . Sam myślałem nad dodaniem czegoś takiego jak mega pewniak (P), czyli oprócz 7 podstawowych typów i UD typ który w naszych oczach jest pewką tygodnia. Tak jak UD należałoby podać 1 taki typ na tydzień, i byłby on liczony podobnie czyli 2 pkt, a w tabeli byłby oznaczony jako litera P. Ale potem mówię za dużo tego będzie i jedyne co może to przynieść to większy chaos... .

Do góry
#3816901 - 20/04/2010 05:31 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Prosty przykład, jak możesz nawet zagrać "progresem":
Ostatnia kolejka mam 3 typy do dyspozycji i potrzebuje 2 punkty do zwyciestwa.
Wybrałem 3 typy grają kolejno:
1) Joker - Ryba (1) @ 1,45
2) Rafa - Soda (1) @ 1,45
3) Fedex - Verdi (1) @ 1,45
Gram pierwszy typ 1).
- Typ wchodzi jest ok gram sobie dwa nastepne i musze jeden trafic.
- Ale gdy typ 1) nie wejdzie musiałbym dać dwa typy pojedyncze 2) i 3) i wtedy szansę na wygraną mam: @1,45 * @1,45 = @2,10. Ale ja mogę sobie zwiększyć sztucznie szansę na wygraną i zagrać sobie Nadal (1) i [1stSet](1) i moja szansa na wygraną zwiększa się znacznie, bo kurs na to, że Nadal wygra pierwszego seta i mecz będzie dużo mniejszy niż @2,10.

Oczywiście w normalnej fazie konkursu jest to nieopłacalne, bo przy pojedynczych typach jest dużo bezpieczniej, trudniej wtopić oba kursy @1,45 niż 1/1stSet, gdy sie akurat trafi na zonka po prostu się płynie w dół, ale w końcowej fazie konkursu, gdy już się nie ma nic do stracenia takie typowanie jest jedyną szansą, która praktycznie się nie należy.

Przykład: prawie cały konkurs gracz A typował lepiej od gracza B, wytypował 8 meczy lepiej i prowadzi 8-oma punktami. Gracz B w ostatnich trzech kolejkach zaczyna grać typy podwójne okazał się tylko o 5 meczy dobrze wytypowanych lepszy i nieoczekiwanie wygrał jednym punktem, bo zdobył 9 punktów więcej (nie 10, bo statystycznie 1 mecz na 5 konczy sie przegrana po wygraniu pierwszego seta).
Tak wiec, gracz A powinien sprawiedliwie wygrac 8-5, a przegrał.

Do góry
#3817071 - 20/04/2010 15:11 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
macmaster Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 4
Originally Posted By: W8inG4DeatH
i wtedy szansę na wygraną mam: @1,45 * @1,45 = @2,10.


Tylko błagam, to że jest to forum bukmacherskie, nie znacvzy ze glupoty mozna pisac. Szansa na wygrana = 2.10 ???!!! Jesli cokolwiek wiesz o prawdp, to wiesz ze takie cos nie istnieje , bo to by oznaczalo ze 100% szansa to jest pikus tongue

Do góry
#3817589 - 20/04/2010 21:23 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: macmaster]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
...
i wtedy moją szansę na wygraną można przyrównać do szansy na wystąpienie zdarzenia o kursie @2,10, bo (1,45 * 1,45 = 2,10).
...
Przepraszam macmastera profesora nauk ścisłych habilitowanego z teorii prawdopodobieństwa za nie tylko nieścisłą ale pełną błędów wypowiedź.

Do góry
#3817653 - 20/04/2010 21:58 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale posłużę się Pinnacle.Patrząc na kursy na wygranie pierwszego seta przez faworyta, to są one praktycznie zawsze większe niż na wygranie całego meczu.Także kursowo miałbyś na pewno wyższy kurs na wygranie przez Nadala meczu i pierwszego seta, niż to 2.10.A co za tym idzie, mniejsze prawdopodobieństwo trafienia.

Do góry
#3818128 - 21/04/2010 01:26 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: GaloGalo]
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Originally Posted By: GaloGalo
UD, a granie kursu >2.30 to dwie różne rzeczy. UD to typ gdzie gramy nie na faworyta bukmacherów. Natomiast w konkursie sporo tych typów na UD to po prostu granie na faworyta tyle, że na DW 2:0.

to może wprowadzić zasadę, że UD musi być typem na zwycięzcę meczu lub 1. seta, niedozwolone są typy na DW, tournament winner ani żadne inne.

Do góry
#3818741 - 21/04/2010 04:55 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Pitersson]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Originally Posted By: Randall
Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale posłużę się Pinnacle.Patrząc na kursy na wygranie pierwszego seta przez faworyta, to są one praktycznie zawsze większe niż na wygranie całego meczu.Także kursowo miałbyś na pewno wyższy kurs na wygranie przez Nadala meczu i pierwszego seta, niż to 2.10.A co za tym idzie, mniejsze prawdopodobieństwo trafienia.


Tu się kłania rachunek prawdopodobieństwa.
Grając dwa typy na różne mecze po @1,45 kurs na wygraną (czyli trafienie obu) jest iloczynem kursów, gdyż są to zdarzenia niezależne, czyli wynosi @2,10.
Natomiast grając niektóre dwa typy na ten sam mecz, jak np. (1) i [1stSet](1) albo (2) i [w setach](1:2) itp. kurs na wygraną jest dużo mniejszy niż iloczyn poszczególnych kursów, gdyż są to zdarzenia zależne i to właśnie dlatego nie można grać dwóch typów z tego samego spotkania na jednym kuponie.
Zresztą na zdrowy ludzki rozum ... Kurs na wygraną pierwszego seta przez Nadala (mecz @1,45) będzie nie większy niż @1,55, po wygraniu tego seta kurs na wygraną w meczu live będzie ok. 1,15. Tak więc bez skomplikowanego wzoru wiadomo, że kurs przed meczem na to, że Nadal wygra pierwszego seta i mecz będzie ok. @1,55*@1,15 czyli nie więcej niż @1,8.
Na podstawie tego można wyprowadzić wzór, który na pewno ma swoje poparcie w rachunku prawdopodobienstwa, ktory juz dawno zapomnialem:
Kurs A i B to iloczyn kursu A i kursu B po zaistnieniu A
@(AiB) = @(A) * @(B)/A
tak więc mamy własnie to o czym pisałem:
- dla Nadal i Nadal1Set:
@(Nadal1Set i Nadal) = @(Nadal1Set) * @(Nadal)/(Nadal1Set) = @1,55 * @1,15 = @1,78
- dla Nadal i Fedex:
@(Fedex i Nadal) = @(Fedex) * @(Nadal)/(Fedex) = @1,45 * @1,45 = @2,10
bo tutaj zdarzenia są niezależne i czy Fedex wygra czy nie kurs na Nadala sie nie zmieni i wynosi w każdym przypadku @1,45.

Do góry
#3818881 - 21/04/2010 05:29 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Podsumowując na koniec. Porównując do typowania dwóch typów na jeden mecz (1 i 1set1) to przy typowaniu dwóch typów @ 1,45 na dwa różne mecze mamy mniejszą szansę na wtopę obu typów i dużo większą szansę na ugranie jednego typu (to są dwie zalety), natomiast mamy mniejszą szansę na ugranie 2 punktów (to jest wada).
A więc typowanie dwóch meczów po jednym typie jest ostrożniejsze od typowania 2 typów na jeden mecz, ale gdy trzeba ryzykować, granie 1 i 1set1 na jeden mecz jest korzystniejsze.

Do góry
#3818969 - 21/04/2010 06:28 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Jako, że większość nie bierze udziału w dyskusji i nie wiadomo, czy chcą zmian, czy nie, czy im to tito, aby się na końcu nie okazało jak w polskim rządzie, że miesiąc gadania i h..a wiadomo, proponuję zapisywać się do kolejnej edycji ze skopiowanym poniższym formularzem z usuniętymi niechcianymi opcjami, wtedy THOM i Fro będą mogli zadecydować ...


Zapisuję się.

1) jedna tabela (po staremu)
1) dwie grupy (Masters)

2) decydują punkty trafione (po staremu)
2) decyduje różnica punktów (bilans)

3) możliwe dwa typy na jeden mecz (po staremu)
3) możliwy tylko jeden typ na jeden mecz

4) dog @2,30 po staremu
4) typ @1,45 oznaczony jako "Pewniak" za 2 punkty zamiast doga

Jeśli dog to:

5) za nietypowanie doga 0-0 do bilansu (po staremu)
5) za nietypowanie doga 0-1 do bilansu

6) dog dowolny (po staremu)
6) dog tylko na niefaworyta

Buki:
- Expekt
- Unibet
- bet365
- Bet-at-home
- Doxxbet
- Tobet
- Fonbet
- Pinnacle
- 5Dimes
- WZB

P.S. Niepotrzebne skreślić.

Do góry
#3818970 - 21/04/2010 06:29 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Zapisuję się.

1) dwie grupy (Masters)

2) decyduje różnica punktów (bilans)

3) możliwy tylko jeden typ na jeden mecz

4) dog @2,30 po staremu

5) za nietypowanie doga 0-1 do bilansu

6) dog tylko na niefaworyta

Buki:
- Unibet
- bet365
- Bet-at-home
- Doxxbet

Do góry
#3818972 - 21/04/2010 06:35 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
P.S.
Proponuje, żeby wybrać tylko te buki, na które będzie głosować większość, nawet jeśli by to miały być tylko 2.

Do góry
#3827075 - 25/04/2010 06:12 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Zapisuję się.

1) jedna tabela (po staremu)

2) decyduje różnica punktów (bilans)

3) możliwy tylko jeden typ na jeden mecz

4) dog @2,30 po staremu

5) za nietypowanie doga 0-0 do bilansu (po staremu)

6) dog tylko na niefaworyta

Buki:
- Unibet
- bet365
- Pinnacle
- 5Dimes

Do góry
#3832664 - 28/04/2010 18:14 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
Marcelo Offline
addict

Meldunek: 18/07/2002
Postów: 517
Skąd: Katowice
Zapisuje się.


1) dwie grupy (Masters)

2) decydują punkty trafione (po staremu)


3) możliwe dwa typy na jeden mecz (po staremu)


4) dog @2,30 po staremu

5) za nietypowanie doga 0-0 do bilansu (po staremu)


6) dog dowolny (po staremu)

Buki:
- Expekt
- Unibet
- bet365
- Bet-at-home
- Doxxbet
- Tobet
- Fonbet
- Pinnacle
- 5Dimes
- WZB


Chciałem tylko dodać, że jeżeli ktoś chce zaryzykowac i postawic dwa typy na jeden mecz , jesli kurs jest 1,45 to powinno to zostać moim zdaniem , bo równie dobrze można mieć wtedy 2-0 jak i 0-2 więc jest to miecz obosieczny;)

Do góry
#3854415 - 09/05/2010 08:46 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Marcelo]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
up & in

1) jedna tabela

2) decyduje różnica punktów (bilans)

3) możliwe dwa typy na jeden mecz

4) dog @2,30

5) za nietypowanie doga 0-1 do bilansu

6) dog tylko na niefaworyta

Buki:
!!! bet365 !!!
Bet-at-home
Fonbet
Pinnacle

Do góry
#3854487 - 09/05/2010 16:20 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
Zapisuje się.


1) dwie grupy (Masters)

2) decydują punkty trafione (po staremu)

3) możliwy tylko jeden typ na jeden mecz

4) dog @2,30 po staremu

5) za nietypowanie doga 0-0 do bilansu (po staremu)

6) dog dowolny (po staremu)

buki obojetne mi, ktore beda

Do góry
#3863176 - 12/05/2010 23:26 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
Christian Offline
enthusiast

Meldunek: 16/05/2005
Postów: 359
Skąd: UK
Zapisuję się.

1) jedna tabela (po staremu)

2) decydują punkty trafione (po staremu)

3) możliwe dwa typy na jeden mecz (po staremu)

4) dog @2,30 po staremu

Jeśli dog to:

5) za nietypowanie doga 0-1 do bilansu

6) dog dowolny (po staremu)

Buki:

- bet365
- Bet-at-home
- Doxxbet
- Pinnacle
- WZB
- WillHill

Do góry
#3865356 - 13/05/2010 18:09 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Christian]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
Zapisuję się.

1) dwie grupy (Masters)

2) decyduje różnica punktów (bilans)

3) możliwy tylko jeden typ na jeden mecz

4) dog @2,30 po staremu

Jeśli dog to:

5) za nietypowanie doga 0-1 do bilansu

6) dog tylko na niefaworyta

Buki:
- Expekt
- [AD]Unibet
- bet365
- Bet-at-home
- Tobet

Do góry
#4133837 - 20/09/2010 00:55 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Radek Stepanek]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
A może by tak szybka reanimacja konkursu ? Tydzień na zapisy i wpłaty i robimy 8 kolejek w tym roku ?
Szkoda, że ten konkurs umiera (umarł ?) smirk

Do góry
#4134428 - 20/09/2010 05:32 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
podpinam sie piwo

Do góry
#4337526 - 05/01/2011 06:13 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
Panowie a teraz? Sezon powoli sie bedzie rozkrecal, na poczatku jak zawsze duzo chetnych do typowania.

Rozpocznijmy zapisy smile

Do góry
#4337657 - 05/01/2011 07:07 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Rozwalmy tę budę laugh Start od AO ? smile

Do góry
#4337689 - 05/01/2011 07:34 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
jestem za, trzeba zalatwic przyklejenie tematu w innych dzialach smile

Do góry
#4337693 - 05/01/2011 07:37 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: Exp
trzeba zalatwic przyklejenie tematu w innych dzialach smile
Bo inaczej temat zginie wśród QC frown

Do góry
#4337701 - 05/01/2011 07:42 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
wchodzę w to !!

Do góry
#4343162 - 07/01/2011 02:08 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: mirekinter]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Ja też in. Jakiś nowy temat na XXVI edycje do zapisów? ;>

Do góry
#4343209 - 07/01/2011 02:18 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Kameleon]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
gram smile

Do góry
#4343216 - 07/01/2011 02:20 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: [a]domaitis]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Pozakładacie tematy gdzie trzeba to poprzyklejam.

Do góry
#4343359 - 07/01/2011 02:52 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Kameleon]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: Kameleon
Ja też in. Jakiś nowy temat na XXVI edycje do zapisów? ;>
Teraz będzie XXV edycja smile

Do góry
#4344134 - 07/01/2011 07:19 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
djmuskla Offline
veteran

Meldunek: 24/04/2002
Postów: 1281
Skąd: Ruda Śląska
zgłaszam sie

Do góry
#4344218 - 07/01/2011 07:52 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: djmuskla]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Dobra czas się za to zabrać.

Wstępna lista:

1. majner
2. Exp
3. mirekinter
4. Kameleon
5. [a]domaitis
6. djmuskla
7. Fro - 100 zł
8. pawel89
9. W8inG4DeatH
10. javapl
11. Siemers
12. Stich
13. Aslan
14. Christian
15. Radek Stepanek alias kobay
16. coolaczek - 100 zł
17. mkr
18. viva
19. ......
20. ......

Link do regulaminu - http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3197425#Post3197425

Startujemy wraz z rozpoczęciem Australian Open ! Wpisowe wpłacamy tylko do rozpoczęcia konkursu - wyjątek tylko dla "zawodników" z dłuższym stażem konkursowym.

Pamiętajcie - wpisowe 100 zł.
Wpłaty - do wuja THOMA smile

Ktoś wpłacił, ale nie podał nicka wink


Edited by THOM (12/01/2011 05:45)

Do góry
#4344240 - 07/01/2011 08:02 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
pawel89 Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2010
Postów: 1227
Skąd: Wawa
Zglaszam sie

Do góry
#4345121 - 07/01/2011 22:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: pawel89]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
in

Do góry
#4346888 - 08/01/2011 08:20 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
niech Wam będzie, pokażę Wam klasę i ośmieszę śmiałków i pyszałków, którzy staną mi na drodze cool

Dajcie info jak ustalicie komu wysłać i najlepiej privem od razu z numerem konta smile

Do góry
#4346992 - 08/01/2011 09:09 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: javapl]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Poslizg w temacie aplauz dzieki majner za info bo bym przegapil, nie ma zmian w formule i bardzo dobrze aczkolwiek z miejsca wali po oczach jeden tyci szkolny blad - brak bet365 w ofercie bukow wink

PS: z mojej strony wplata tylko MB lub PayPal

Pzdr

Do góry
#4348313 - 08/01/2011 23:15 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Ja myślę, że nie ma co czekać na THOMA, tylko słać kasę do Fro smile

Do góry
#4349320 - 09/01/2011 02:45 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
jak juz wplacamy, to poproszę dane konta na priv

Do góry
#4349540 - 09/01/2011 03:21 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
gram gram smile

Do góry
#4350406 - 09/01/2011 08:44 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Witaj drużyno...

Poprzedni i jedyny mój udział w konkursie zakończył się tak, że pomimo długiego prowadzenia w ostatnim tygodniu i wraz z ostatnimi typami straciłem miejsce na podium, co mnie bardzo rozeźliło i jest jednym z powodów, z powodu którego wspomnienia mam nienajlepsze.

Ale...
1) ponieważ akurat znajduję się w takiej chwili, kiedy wróciłem troszkę do gry i zamierzam poobserwować nieco Australian Open (choć skupiam się póki co na sportach zimowych),

2) liczę, że dopuścicie do gry bet365, którego zamierzam używać do aktywnej obserwacji i zarabiania na Australian Open,

3) śledzę temat od kilku dni i widzę, że już dość zacna ekipa się zgromadziła, a liczę na to, że i więcej tenisowych rakiet na starcie się pojawi,

to...

po tym przydługim wstępie, chciałbym stwierdzić, że mnie namówiliście... smile

Grajmy smile

Do góry
#4350411 - 09/01/2011 08:47 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Aslan]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Originally Posted By: Aslan
Witaj drużyno...

Poprzedni i jedyny mój udział w konkursie zakończył się tak, że pomimo długiego prowadzenia w ostatnim tygodniu i wraz z ostatnimi typami straciłem miejsce na podium, co mnie bardzo rozeźliło i jest jednym z powodów, z powodu którego wspomnienia mam nienajlepsze.

Ale...
1) ponieważ akurat znajduję się w takiej chwili, kiedy wróciłem troszkę do gry i zamierzam poobserwować nieco Australian Open (choć skupiam się póki co na sportach zimowych),

2) liczę, że dopuścicie do gry bet365, którego zamierzam używać do aktywnej obserwacji i zarabiania na Australian Open,

3) śledzę temat od kilku dni i widzę, że już dość zacna ekipa się zgromadziła, a liczę na to, że i więcej tenisowych rakiet na starcie się pojawi,

to...

po tym przydługim wstępie, chciałbym stwierdzić, że mnie namówiliście... smile

Grajmy smile


A - i wszystkiego dobrego z okazji urodzin dla towarzysza W8inG4DeatH

Do góry
#4350719 - 09/01/2011 18:49 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Aslan]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
heh dziękuję. Mam nadzieję, że tym razem uda Ci się wygrać, bo należało Ci się zwycięstwo już ostantio. Pozdro smile

Do góry
#4351458 - 09/01/2011 22:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
Christian Offline
enthusiast

Meldunek: 16/05/2005
Postów: 359
Skąd: UK
gram!

Do góry
#4351465 - 09/01/2011 22:37 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Christian]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
no w koncu...
gram oczywiscie smile

Do góry
#4351474 - 09/01/2011 22:39 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
THOM będzie skarbnikiem smile Porozsyłam teraz PM do osób które wpisały się w tym temacie.

Do góry
#4351587 - 09/01/2011 22:58 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
do kiedy można wplacać, bo na poczatku tygodnia mama mało czasu wolnego... ?
smile

Do góry
#4351634 - 09/01/2011 23:04 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: [a]domaitis]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Taka graniczna data to piątek pierwszego tygodnia konkursu. Najlepiej jednak jakby wszyscy wpłacili już w przyszłym tygodniu. Pamiętajmy - do czasu wpłaty nie można podawać typów konkursowych.

Do góry
#4351682 - 09/01/2011 23:14 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Ok wszystkim posłałem dane do przelewu.

[a]domaitis to wpłać teraz smile

Do góry
#4351688 - 09/01/2011 23:15 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
do środy dam rade...
smile

Do góry
#4351988 - 10/01/2011 00:08 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Originally Posted By: Siemers
PS: z mojej strony wplata tylko MB lub PayPal


Dzieki za dane ale nie dam rady z przelewem na konto, moglbym komus wyslac na MB lub PP, a ten ktos przelalby do THOM'a ... niestety to u mnie standard i juz w poprzednich edycjach tak musialem wplacac smirk

Do góry
#4352019 - 10/01/2011 00:13 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Jeśli chcesz to możesz mi podesłać na MB to przeleję THOM'owi na konto jutro, podając w tytule przelewu Twój nick, oczywiście jeśli uważasz,że jestem odpowiednią osobą do tego. Jak coś to priv. Jeśli oczywiście organizatorzy i moderatorzy wyrażają zgodę na takie coś.

Do góry
#4352068 - 10/01/2011 00:21 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: javapl]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
jasne i dzieki piwo podeslij mi dane MB na priv a do wieczorka sianko bedzie u Ciebie smile

Do góry
#4352959 - 10/01/2011 03:22 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
colaczek Offline
old hand

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1003
Skąd: miasteczko pon. 4000 m-ców
Chętnie się zapiszę. Proszę o namiary do kogo wpłacić pieniążki.

Jeżeli chodzi o doga to rozumię że jest nieobowiązkowy. Jeżeli go podam i trafię to dostaję 2 pkt, jeżeli nie trafię to mam -1 czyli jak trafię wszystkie typy (7 + dog) to mam 10 pkt a jak nie trafię nic to mam -8?

Do góry
#4353093 - 10/01/2011 03:49 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: colaczek]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Tak.
Wysłałem dane do przelewu.

Do góry
#4354357 - 10/01/2011 19:32 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011


Meldunek: 17/08/2006
Postów: 3465
Skąd: Mazowsze
wpisowe wynosi 50 czy 100 zł?, na priv mam info ze 50 a w regulaminie ze 100

Do góry
#4354392 - 10/01/2011 20:33 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: mkr]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
100

Do góry
#4354396 - 10/01/2011 20:40 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: mkr]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Originally Posted By: mkr
wpisowe wynosi 50 czy 100 zł?, na priv mam info ze 50 a w regulaminie ze 100


To musisz mieć informacje jakieś 2-3 edycje wstecz. Wyśle Ci zaraz dane.
Tym niemniej miło, że ktoś czyta regulamin wink

Do góry
#4354405 - 10/01/2011 21:01 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
gram crazy

Do góry
#4355811 - 11/01/2011 05:54 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: viva]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Sorry chłopaki. Zapomniało mi się, że teraz już jest wpisowe 100 zł wink

Do góry
#4360055 - 12/01/2011 17:34 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Lista chętnych :
1. majner - 100 zł
2. Exp - 100 zł
3. mirekinter
4. Kameleon - 100 zł
5. [a]domaitis
6. djmuskla
7. Fro - 100 zł
8. pawel89
9. W8inG4DeatH - 100 zł
10. javapl
11. Siemers - 100 zł
12. Stich - 100 zł
13. Aslan - 100 zł
14. Christian - 100 zł
15. Radek Stepanek alias kobay
16. coolaczek - 100 zł
17. mkr
18. viva - 100 zł
19. thunder - 100 zł

Link do regulaminu - http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3197425#Post3197425

Startujemy wraz z rozpoczęciem Australian Open ! Wpisowe wpłacamy tylko do rozpoczęcia konkursu - wyjątek tylko dla "zawodników" z dłuższym stażem konkursowym.

Pamiętajcie - wpisowe 100 zł.
Wpłaty - do wuja THOMA smile

Info od THOMA'a - Ktoś wpłacił, ale nie podał nicka wink

Ta osoba która wie, że nie podała nicka, niech wyśle do mnie lub do THOM'a dane osobowe, wtedy je sprawdzimy i potwierdzimy wpłatę.


Edited by THOM (27/01/2011 03:39)

Do góry
#4372296 - 16/01/2011 18:24 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
to co dzis w nocy startujemy? smile

Do góry
#4372363 - 16/01/2011 19:48 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Startujemy, mam tylko nadzieję, że w pn i wtorek nastąpi lawina wpłat wpisowego

Do góry
#4372366 - 16/01/2011 19:50 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Może najpierw niech THOM zaktualizuje listę osób, które wpłaciły kasę, żeby wiadomo było kto już może podawać typy, a kto nie.

Do góry
#4372396 - 16/01/2011 20:16 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Sorry Panowie, lekko się zawiesiłem i zapomniałem o wpłacie. Muszę teraz wyjść na moment, ale w ciągu dwóch godzin zrobię przelew, więc THOM powinien go rano mieć na koncie...

Do góry
#4372853 - 16/01/2011 23:10 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Aslan]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Lista zawiera wpłaty do czwartku włącznie, może w piątek były jakieś pojedyncze wpłaty.
Ok - dajemy czas do piątku na wpłatę. "Stali klienci" mogą podawać typy, ale jak nie wpłacą do piątku to ich trafione mecze zostaną anulowane.

Do góry
#4372884 - 16/01/2011 23:17 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
Dzis wplacam ;]

Do góry
#4373854 - 17/01/2011 03:31 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Jest aktualizacja na chwilę obecną.

Do góry
#4376303 - 17/01/2011 20:54 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: THOM]
thunder Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1962
Skąd: Pińczów
Jeśli można, a nie jest za późno to chciałbym się dołączyć wink
Kasę wpłacę dziś, najpóźniej jutro, a jak Thom da znać że doszło to zacznę typować.

Pozdr

Do góry
#4378128 - 18/01/2011 09:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: thunder]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Panowie,

Nikt się nie odniósł, ale rozumiem, że przyjmujemy kolegę thundera? Skoro czas na wpłaty daliśmy sobie do piątku, a póki co krucho z kasą i pewnie część graczy odpadnie z powodu braku wpłaty, to każdy chętny, aktywny i wpłacający się przyda...

Do góry
#4378131 - 18/01/2011 09:37 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Aslan]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Aha - zgodnie z obietnicą wpłaciłem w niedzielę, więc kaska powinna być już u THOMA.

Pozdro

Do góry
#4378848 - 18/01/2011 12:25 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Aslan]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Tak, przyjmujemy.

Do góry
#4379532 - 18/01/2011 20:13 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
przelew zrobiony crazy

Do góry
#4379602 - 18/01/2011 20:46 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: viva]
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Aktualizację wpisowego robię codziennie - jeśli nie ma uzupełnień to znaczy, że kasy jeszcze nie ma na koncie konkursowym.

Do góry
#4380008 - 18/01/2011 23:04 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: THOM]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
Mi nie chodzilo o aktualizacje tylko podalem info ze własnie zrobiłem przelew tongue

Do góry
#4383429 - 19/01/2011 22:34 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: viva]
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
viva - mój post to odpowiedź for all, bo podobno pretensje jakieś były.

Dziś dotarł do mnie dziwny przelew " PERSONAL FUNDS TRANSFER CHRISTIAN " wpłata 50 zł, a wpisowe to przecież 100 zł.

Do góry
#4388678 - 21/01/2011 18:23 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: THOM]
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Nie ma żadnej nowej wpłaty i prawdopodobnie jeśli dziś ktoś dokona przelewu będzie on zaksięgowany w poniedziałek.

Do góry
#4388696 - 21/01/2011 18:29 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: THOM]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Czyli damy dłuższą szansę Siemersowi który niestety zaufał użytkownikowi "javapl" który zamiast wpłacić na konkurs za siebie i za Siemersa pieniądze zachował dla siebie. Każdy wie jak coś takiego się nazywa.

Do góry
#4388726 - 21/01/2011 18:41 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
grubo, ale na tym forum coraz mniej mnie dziwi jesli chodzi o uczciwosc niektorych "userow"
-moj przelew wyszedl dzisiaj

Do góry
#4388768 - 21/01/2011 19:04 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Radek Stepanek]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Witam

Mam nadzieje, ze java sie odezwie bo zachowanie nie dosc, ze fatalne to jeszcze cala otoczka z checia pomocy, ktora wyszla od niego itp wieje perfida i bezszczelnoscia ...

Wlasnie jestem po rozmowie z mama grin ... powinna wlasnie isc na poczte piwo , dane do przelewu wzialem z posta od Fro wiec dzisiaj wplata i nie wiem kiedy dojdzie (jak dziala poczta), jakby co bede dysponowal skanem swistka

Pzdr

Do góry
#4388866 - 21/01/2011 19:47 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Javapl w przyszłym tygodniu będzie zmuszony do napisania nawet posta na forum - bo jest w konkursie deblowym play off, rozstawiony z kolegą, a regulamin jest jasny - każdy z pary musi napisać posta z typem, bo inaczej para odpada z konkursu smile

Do góry
#4389032 - 21/01/2011 21:31 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
imo lepsza stowka w kieszeni niz tam jakies konkursy wink

Do góry
#4390032 - 22/01/2011 04:58 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Radek Stepanek]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
over 2,5 seta i 3 sety to to samo smile

Do góry
#4390046 - 22/01/2011 05:02 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
ups nie zauwazylem tego typu, od rana o nim myslalem i nie sadzilem ze ktos moze tez to zagrac smile

w takim razie UD nie wazny ;]

Do góry
#4390290 - 22/01/2011 07:41 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Fro_Lech
Czyli damy dłuższą szansę Siemersowi


Jasne, przecież jest z nami od kilku edycji. Poza tym sytuacja, która wynikła - bez komentarza - to nie Jego wina.

Do góry
#4393338 - 23/01/2011 03:22 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: THOM]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Jest i sprawca zamieszania, przepraszam wszystkich za zamieszanie, które wyszło ewidentnie z mojej winy. Już się odezwałem do użytkownika Siemers. Pieniądze oczywiście będą zwrócone na konto. Chciałem pomóc, a smrodu tylko narobiłem blush frown

Przepraszam jeszcze raz wszystkich oraz przede wszystkim Ciebie Siemers

Do góry
#4394290 - 23/01/2011 15:40 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: javapl]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Exp - Twój typ Kvitova-Pennetta nie liczy się do obecnego tygodnia, tylko już do następnego.
Inni też niech o tym pamiętają.

Do góry
#4394497 - 23/01/2011 17:38 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
aha, czyli 3 typy, ktore mi jeszcze zostaly do kosza juz w tym tygodniu?

nie mialem mozliwosci podac typow wczoraj wszedlem na minutke i tyle.

Do góry
#4394644 - 23/01/2011 18:30 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Exp masz jeszcze 4 mecze z nizszej polki tenisowej do zagrania w bet365 ... zawsze to cos smirk

Do góry
#4398289 - 24/01/2011 17:44 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Wpisowego będzie 1300 zł.

Proszę o propozycje podziału tejże puli, wygra opcja najpopularniejsza.

1 miejsce - 700 zł.
2 miejsce - 350 zł.
3 miejsce - 150 zł.
4 miejsce - 100 zł.

Zapraszam do dyskusji.

Do góry
#4407240 - 28/01/2011 13:16 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
1 700
2 400
3 200

smile

Do góry
#4407241 - 28/01/2011 13:16 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
p.s. chyba nikt nie interesuje sie kasa, tylko skupia sie na najlepszym bilansie tongue przez 4 dni nikt nie napisal laugh

Do góry
#4407329 - 28/01/2011 15:56 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
1 miejsce - 700 zł.
2 miejsce - 350 zł.
3 miejsce - 150 zł.
4 miejsce - 100 zł.

tongue

Do góry
#4407336 - 28/01/2011 16:04 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Popieram propozycję Sticha. 4 miejsce musi być tym najgorszym tongue

Do góry
#4407533 - 28/01/2011 17:26 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
Stich - Fro 2-2 laugh

Do góry
#4407663 - 28/01/2011 18:13 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Kto serwuje ? tongue

Do góry
#4410359 - 29/01/2011 20:43 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Christian Offline
enthusiast

Meldunek: 16/05/2005
Postów: 359
Skąd: UK
1 miejsce - 700 zł.
2 miejsce - 350 zł.
3 miejsce - 150 zł.
4 miejsce - 100 zł.

3-2 dla opcji Fro nauka

Do góry
#4412013 - 30/01/2011 03:40 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: viva]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
No to ja muszę podeprzeć mojego partnera deblowego grin

1 700
2 400
3 200

Do góry
#4412090 - 30/01/2011 03:51 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: W8inG4DeatH]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
1 700
2 400
3 200

grin

Do góry
#4413312 - 30/01/2011 19:28 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Dla mnie już w zasadzie konkurs się skończył, ale:
1) 700
2) 400
3) 200

Pozdrawiam,
Aslan

Do góry
#4413462 - 30/01/2011 20:18 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Aslan]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Break grin

5:3 smile

Stich serwuje po seta smile

Do góry
#4416466 - 31/01/2011 21:12 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
3 gemy z rzadu laugh
jakis as by sie przydal ? smile

Do góry
#4416517 - 31/01/2011 21:33 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Jesteście po prostu zachłanni wink

Wezmę chyba Challenge i zaraz się zrobi 4:4, bo piłka była styczna wink

Do góry
#4416533 - 31/01/2011 21:39 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
700, 400, 200

challenge Fro to do Twojego typu nr 1 z tego tygla by sie przydal wink ...

Do góry
#4416902 - 31/01/2011 23:52 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
Originally Posted By: Fro_Lech
Exp - Twój typ Kvitova-Pennetta nie liczy się do obecnego tygodnia, tylko już do następnego.
Inni też niech o tym pamiętają.

Jesli moge sie w ogole odezwac to chcialem zlozyc reklamacje.

Ja zrozumialem to tak, ze typy podane w niedziele beda sie liczyc do tego tygdnia, dlatego celowo nie podawalem typow #1 i #2.

Dlatego uwazam ze moj bilans to 8-1 a nie 5-3. Juz w poprzednim tygodniu nie podalem jednego typu z tego powodu, a teraz odejmuje mi sie dwa za to, ze ktos sie niefortunnie wyrazil. Nie robmy sie nawzajem w chu** bo to nie konkurs unibetu tylko troche bardziej powazny... przynajmniej dotychczas tak myslalem.

Dzieki.

Do góry
#4417010 - 01/02/2011 00:19 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Exp przeciez gra gitara i jest jak piszesz smirk 8:1 za zeszly tydzien wiec nie wiem skad te 5:3 wyczarowales confused

tutaj zdecydowanie nikt nikogo w "h" robic nie bedzie smile mamy w koncu regulamin grin

Do góry
#4417072 - 01/02/2011 00:28 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
Siemers mam przeciez 4-4 za 1 tydzien, a za 2 5-3. Reszta jak napisalem powyzej.

Do góry
#4417361 - 01/02/2011 01:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
fuk patrzylem nie wiem czemu na bilans majnera :), nie zmienia to faktu, ze jest to po prostu zwykle niedopatrzenie, tym bardziej, ze z typami ruszyles od #3 ... nie ma co sie spinac wink

Do góry
#4417647 - 01/02/2011 02:43 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Siemers]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
Ja nie sprawdzam, ale tylko napisze, ze jak cos to mysle, ze w wiekszosci przymykalismy oko na "male" niedopatrzenia czy lekkie lamanie regulaminu ;] no ale typy niedzielne zaliczja sie do tygodnia poprzedniego tu chyba nie ma watpliwosci ?

p.s. set dla mnie 6:3 smile

Do góry
#4417674 - 01/02/2011 02:54 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Stich]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Dobra niech będzie. Rzeczywiście wyraziłem w mało czytelny sposób. Mogłeś odebrać to, że te dwa mecze zaliczam już na poczet kolejnego tygodnia.
Następnym razem jednak wpisujmy je do właściwych tematów(to zajmuje jakieś 20 sekund, a jak nie było tematu to zawsze może go każdy z Was założyć - jakieś 40 sekund dłużej), bo później jest bałagan.

Stich - mecze podane w niedzielę podczas Australian Open nijak się nie zaliczają do niedzieli smile

Do góry
#4426014 - 04/02/2011 02:23 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
colaczek Offline
old hand

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1003
Skąd: miasteczko pon. 4000 m-ców
Mam pytanko.
Postawiłem UD który był postawiony już wcześniej a którego nie zauważyłem. Dopiero Siemers zwrócił mi uwagę. W regulaminie nie ma nic odnośnie takiej sytuacji. Jest tylko że UD nie może być powtórzone przez innego gracza.
Jak powinien ten typ zostać potraktowany?
Zakład był nietrafiony.

Do góry
#4430156 - 05/02/2011 20:15 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: colaczek]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Możesz jeszcze raz podać ud.

Do góry
#4435422 - 07/02/2011 14:20 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: majner]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Drużyna o nazwie "Zachłanni" pod przewodnictwem największego sknery Sticha przeforsowała następujący podział puli wpisowego i jest on obowiązujący :

1 700
2 400
3 200

smile

Do góry
#4438828 - 09/02/2011 01:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
raczej bym powiedzial

Stich - Fro 6-3 i krecz Fro. laugh

Do góry
#4464410 - 18/02/2011 14:07 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Taaaa ja gram na kodach
wyniki cząstkowe z tego tygodnia Panów prawdziwych kodziarzy :

Kameleon 8-0 i UD do podania
Aslan 6-0, 3 typy podstawowe do podania, UD trafiony
ewent. majner 4-0 i UD już trafiony, 5 podstawowych do podania
Christian miał 5-0 z UD trafionym, ale zachował odrobinę przyzwoitości i postanowił dwukrotnie spudłować.

smile

Do góry
#4464447 - 18/02/2011 15:18 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
No to super, czuje sie oszukany, dajcie mi tez frown

Do góry
#4466617 - 19/02/2011 03:17 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Jak mi ostatni nie wejdzie, to się zdenerwuję...
Fro - wyniki cząstkowe wynikami cząstkowymi, ale tabela mówi sama za siebie...

Co prawda gdybym nie zapomniał o pierwszym tygodniu, a w sobotę rano nie był jeszcze przekonany, że przecież sobie wrzucę cudowne mecze z AO rozgrywane w nocy z niedzieli na poniedziałek, to może doszlusowałbym do Ciebie i vivy, ale fakty są takie, że odstawiliście wszystkich jeszcze przed połową dystansu...

Na szczęście viva w tym tygodniu się trochę ogarnął i chwała Mu za to (viva - to z zazdrości oczywiście smile ), ale Ty nadal odwalasz jakąś manianę - zero współzawodnictwa tongue

Pozdro i gratuluję,
Aslan

Do góry
#4467071 - 19/02/2011 14:49 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
Aslan Ty nas w jawny sposob oszukales mowiac po 1 tygodniu, ze konkurs sie juz dla Ciebie skonczyl, a to tylko zaslona dymna byla... frown

Do góry
#4467097 - 19/02/2011 15:16 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Exp]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
Tak,tak odpuscilem sobie - nie ma co uciekac heh tongue
A tak poważnie to gratuluje wiekszości dobrego bilansu w tym tyg aplauz

pozdro tenis

Do góry
#4467239 - 19/02/2011 16:42 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Exp - po pierwszym tygodniu to ja autentycznie myślałem, że nie mam czego tu szukać. Dycha w drugim tygodniu mnie troszkę zmotywowała, ale nadal jestem wściekły, bo Fro raczej nie dogonię, a jak przegram powiedzmy dwoma punktami, to wtedy się tak zdenerwuję sam na siebie za ten pierwszy tydzień, że już wolałbym być powiedzmy przedostatni...

Panowie, ale przede wszystkim to muszę przyznać, że jest tu fajna zabawa, a te kwoty do wygrania nie są na tyle powalające, żeby mój świat się miał wokół nich obracać tongue

W tym tygodniu faktycznie parę osób pokazało klasę i trzymajmy się tego, że to oznaka, że poziom konkursu systematycznie idzie w górę.

Pozdro

Do góry
#4469938 - 20/02/2011 16:30 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Znowu dog w dupę, a Fro ucieka frown

Wybierałem doga w Maryslii i oczywiście tylko Flądra akurat musiał uwalić, a reszta dogów we Francji na luzie powchodziła laugh


Graty Aslan za dyszkę smile

Do góry
#4470582 - 20/02/2011 20:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Christian Offline
enthusiast

Meldunek: 16/05/2005
Postów: 359
Skąd: UK
wrecz niewiarygodne, ze jak na razie w kazdym tygodniu komus udaje sie osiagnac bilans 10-0. w dodatku Aslan dokonal tej sztuki juz po raz drugi - Gratulacje.
Podsumowujac tydzien bez dychy, to tydzien stracony smile

Do góry
#4493794 - 28/02/2011 13:59 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Christian]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
viva - UD 5-1 wink

Do góry
#4493795 - 28/02/2011 13:59 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: viva]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
Originally Posted By: viva
viva - UD 5-1 wink


To tak odnosnie tabeli info dla Fro crazy

Do góry
#4493806 - 28/02/2011 14:57 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
u mnie 2-4 wink

Do góry
#4494691 - 28/02/2011 21:48 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
JOHNY007 Offline
stranger

Meldunek: 25/01/2002
Postów: 9
Skąd: PIEKLO ;-)
mozna sie jeszcze dopisac?

Do góry
#4494723 - 28/02/2011 21:56 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
JOHNY007 Offline
stranger

Meldunek: 25/01/2002
Postów: 9
Skąd: PIEKLO ;-)
to ja tez sie pisze, moge jeszcze?

Do góry
#4529386 - 14/03/2011 18:03 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: JOHNY007]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
matrix
Fro i UD

Do góry
#4529712 - 14/03/2011 22:08 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
no rzeczywiscie, jeszcze czegos takiego nie bylo piwo

moj bilans za ten tydzien to 8-1 (nie policzyles mi doga)

Pozdro.

Do góry
#4577393 - 03/04/2011 16:40 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
thunder Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1962
Skąd: Pińczów
Sorry, ale z powodu kompletnego braku czasu wolę z tych 2 ostatnich tygodni zrezygnować niż znowu jak w ostatnich tygodniach szukać na siłę czegoś w sobotę lub niedzielę.
Dzięki za grę i być może do zobaczenia w następnej edycji wink
Z góry gratuluję zwycięzcy ktokolwiek nim będzie wink

Pozdr

Do góry
#5103829 - 20/12/2011 01:54 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
zdechło ? frown

może by tak ruszyć po nowym roku, powiedzmy od AO ?

smile

Do góry
#5103924 - 20/12/2011 02:50 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
ZAPISY:
1. [a]domaitis
2. Stich

mi brakuje konkursu, wiec ruszamy od AO smile
Kto organizuje ? FRO ? THOM wpisowe dalej ?
Wszelkie zmiany zgłaszamy do 1 stycznia, jak nie będzie to regulamin zostaje bez zmian
Wiec do dzieła ! smile

Do góry
#5105058 - 20/12/2011 23:06 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
bede gral, dopiszcie mnie smile

Do góry
#5106347 - 21/12/2011 06:36 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
in grin

Do góry
#5106703 - 21/12/2011 17:25 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011


Meldunek: 17/08/2006
Postów: 3465
Skąd: Mazowsze
tez zagram

Do góry
#5106940 - 21/12/2011 20:12 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
ZAPISY:
1. [a]domaitis
2. Stich
3. Exp
4. Siemers
5. mkr

Jeśli nikomu to nie przeszkadza to sam mogę zająć się organizacją, czyli pieniędzmi tongue .. i tematami laugh

Do góry
#5115009 - 27/12/2011 18:19 Re: Konkurs Tenisowy - XXV edycja - zapisy, dyskusja [Re: Fro_Lech]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Gram.

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, igea23, akagi), 3424 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584372 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07