Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#386812 - 15/08/2005 13:04 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
L. Horna-C.Rochus 1(1.50)

Horna ostatnimi czasy zaczyna coraz wiecej i lepiej grywac na hardzie,nie dawno pokonal Ginepriego i Hrbatego, weekend w Cinncinati mial pracowity 2 mecze w qwalach-2 razy 2:0 z Arthursem i Clemente(ten w Toronto powalczyl z Mathieu urywajac mu seta)rokuje to dobrze tym bardziej ze jego rywal starszy z braci Rochusow ostatnio nie wazne czy gra na clayu czy hardzie pokazuje ze jest po prostu w slabej formie.6/10

jeszcze pare slow o meczu Gasquet-Lopez.wiem jedno na nasze nieszczescie w tenisie wielka role odgrywa jeden czynnik-dobry lub zly humor zawodnikow,odpuszczanie meczow czy jak to inaczej nazwac;)Grajac na Ryska czy Rafe wiem ze oni beda walczyli do konca, moze zabraknac im szczescia umiejetnosci ale nie ambicji,poza tym w ich wieku dobra prasa,kamery,oklaski bywaja czesto najwazniejsze-gdy Rysiek odpada I rundzie to jest wk..,jest mu wstyd,a dla Lopeza to chyba najmniej wazne,sa kolejne turniej jest startowe i gra u buków;) juz kilka razy w tym sezonie pokazal ze nie walczy do konca(zagral tak na prawde tylko dobrze w Wimblu)takim zawodnikom jak on daje bana a po kazdej ich porazce mam dodatkowa satysfakcje:)
Coż niewykluczone ze Lopez wygra ten turniej;)ale tak jak ktos wyzej napisal-na forum mozemy glowkowac, madrzyc sie wiele pisac i tak na korcie zdarzyc sie moze cos innego i nieoprzewidzianego.

dzis:Ljubo,Gasquet,Federer,Horna 5/10

Do góry
Bonus: Unibet
#386813 - 15/08/2005 14:05 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Akurat tych Panow /Ljubicic i Horna/ co wybrales mam na czarnej liscie...wiec ich nie graj lepiej...mowie Ci...

Do góry
#386814 - 15/08/2005 14:18 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Ljubo i czarna lista?..no cos Ty:D jesli to przez jego slabe wystepy na clayu czy trawie to wiedz ze on na tych nawierzchniach po prostu nie blyszczy,tu mamy hard co nie zmienia faktu ze wszystko jest mozliwe;);) h2h:2:2 ale ostatni ich pojedynek i porazka Ljubo byla w zeszlym roku wtedy akurat Santoro w 2 czesci sezonu na hardzie nie gral zle, teraz jest nowy sezon i inne realia:)

pozdro

Do góry
#386815 - 15/08/2005 15:03 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
ferrero18 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/07/2005
Postów: 2422
Skąd: Toruń
Moje propozycje na dziś


1. Henman-Massu
Tim fatalnie gra w tym roku ,przegrywał łatwo na swojej nawiezchni(grassie) teraz przyszedł czas na Hard i znowu cos nieidzie ale porazki niebyły az tak widoczne.Mysle że powoli sie budzi i zacznie wygrywać.Jego rywal to Mistrz Olimpijski .......jednak to bylo rok temu i Chiliczyk zapomiał juz chyba jak to sie stało ....W tym roku Massu niebłyszczy gra słabo bez pomysłu co mu zbyt dobrze niewroży.Myśle ze Niclolas w tym roku juz nic nieosiągnie.

Mój typ 1 1,4 a wynik 6-4 7-6

2. Novak-Beck

Jiri cienizna nie gra nic w poprzednim tygodniu przegrał z Hrbatym w 3 secie 6-0 .Dodam ze Novak 3 lata z rzedu odpadał w tym turnieju w 1 rundzie...czyli chyba niechce mu sie tu grać.Beck pokazał co umnie na hardzie w poprzednim tygodniu kiedy to z przyjemoscią ogrywał Nalbiego czy Dawidenke.

Mój typ 2 1,8 6-7 3-6

3. Ferrero-Koubek

Juan b.dobrze jak na niego radz sobie na hardzie.wiadomo ze dla niego liczy sie tylko ziemia,ja mam tylko nadzieje ze za rok ten zawodnik wygra ROLLAND GARROSS.Jego wywalem jest Austryjak ktory chyba zapomial jak sie gra w tenisa .Gra mało czesto przegrywa w 1 rundach.OBAJ zawodnicy spotykali sie 6 razy i jak narazie czysty remis 3-3 ale koubek z tego sezonu moze jedynie ugrac kilka gemow w meczu

Mój typ 1 1,27 6-2 6-3


4.Nalbandian-Pavel
kiedy widze pavela gram na jego rywala

Mój typ 1 6-3 6-4

Niespodzianki

Stepanek-Monfils

Piękny Radzio wypadł z rytmu 2 porazki z rzedu na hardzie ...jakas kontuzja ,a to złe wrozy .na przciwko niego stanie mlody francuz ktory wygrał w sopocie a na hardzie grac te umnie

Mój typ 2 2,0

Gasqet-Lopez

Lopez to jeden z moich ulubieonych graczy i tylko czekam az powroci do dyspozycji sprzed roku..mam nadzieje ze to nastąpi juz dzis

mój typ 2 2,4

Youzhny-Saulnier

tu bez rozpisywania sie po prost jak saulnierowi zacznie wychodzic serw to pokona ruska a 3,2 kusi

mozna dodać jeszcze LJUBICICIA,CHELE,HORNA,KIEFERA

Do góry
#386816 - 15/08/2005 16:30 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Ja też się wypowiem Choćby z racji że przegralem całe swoje życie Hyhhyh

Ancic M. - Mello R. 1.35 typ1

Zdecydowanie chorwat ze swoim serwisem ciężko go będzie przełamać :P a Melloo raczej ziemia do kwiatków

Ferrero J.C. - Koubek S. 1.25 typ1 Hiszpan nie specjalista od hardu ale z Koubkiem koksiarzem powinien sobie poradzic




I z bardziej zawansowanych:


Nalbandian D. - Pavel A. 3,1 typ2

Liczę że dzisiaj patałach argentyński oleje mecz a jak wiadomo Pavlovi chce się grac w namniej oczekiwanych momentach


Coria G. - Srichaphan P. 2.3 typ2

Tutaj podobnie jak wyżej Patałachy nie przejdą pierwszej rundy


Wysokich wygranych

Do góry
#386817 - 15/08/2005 16:45 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
pkubik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2004
Postów: 7826
Skąd: Warszawa
dla mnie Ancic-Mello 2

Mario nie robi takich postepow jak sie spodziewano, przegrywa z teoretycznie slabszymi przeciwnikami na hardzie. A Ricardo powoli powraca do swojej formy sprzed roku i mam nadzieje, ze sprawi jeszcze kilka niespodzianek

Do góry
#386818 - 15/08/2005 16:55 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Aktorek z całym szacunkiem , ale takie uzasadnienia to mozesz sobie wsadzic........ , suche typy podaj w PP. Zebys sie z tym Ancicem nie zdziwił. Zgadzam sie z pkubikiem , za taki kurs to tylko Mello, Chorwat poza serwisem ma mało atutów.

Do góry
#386819 - 15/08/2005 17:41 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
Januch Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2004
Postów: 4301
Skąd: WGR
Nalbandian - Pavel 1 8/10

jedyny minus jest taki że Nalb niedużo grywa ostatnio, jednak akurat Pavel to dobry rywal do stuknięcia na tzw. dobry początek. Rumun w tym sezonie jest naprawde w słabej formie. myślę że umiejętności i nawierzchnia po stronie Argentyńczyka, podrażniona ambicja po porażce z nienajgorszym Beckiem. no i David zawsze potrafił pokazać się na nawierzchni typu hard.

Kiefer - Lapentti 1 7/10

Ekwadorczyk ma niezłe warunki fizyczne i chyba to wszystko. no i jeszcze delikatne przetarcie w kwalach... jednak osiągnięć nie ma za ciekawych. Kiefer zawodnik co prawda nieobliczalny jednak talentu do gry w tenis mu nie brakuje. jak będzie chciał wygrać to wygra.

można chyba spróbować Mello bo na Ancica po takim kursie szkoda nerwów. równie dobrze może wygrać 2-0 jak i wjebać.
można zaryzykowć że F. Lopez się przełamie. za 2,5 w GB 2/10. Lopeza gdy jest faworytem nie gram nigdy ale w tej sytuacji można zaryzykować

reszta dla mnie no bet

pozdro

Do góry
#386820 - 15/08/2005 18:27 Re: ATP - Cincinnati - Poniedziałek 15.08
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
wlodar - teraz wiesz dlaczego Ljubo mam na czrnej liscie !!!
Jako pierwszy z czterech rozgrywanych rownolegle meczy mial wygranego pierwszego seta, najlepsza sytuacje wyjsciowa do latwego wygrania meczu.....ale wtopil....bo nie umie "walczyc" tak jak np.Rochus !!! To jest wlasnie Ljubo, Ostrzegalem...

Yyy.. to nie jest Podsumowanie Dnia


Edited by schranzer (15/08/2005 18:36)

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa), 4064 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787954 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47