Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#3905279 - 01/06/2010 02:00 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: kfjatek]
oracze Offline
stranger

Meldunek: 16/03/2009
Postów: 15
Wydaje mi się że tutaj Meksyk i Francja


To nie miejsce na tego typu wywody. Masz QC od tego/Platini


Edited by Platini (01/06/2010 03:44)

Do góry
Bonus: Unibet
#3905340 - 01/06/2010 02:22 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: oracze]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: oracze
Wydaje mi się że tutaj Meksyk i Francja


jakiś argument?

Do góry
#3905992 - 01/06/2010 18:55 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: _Korver_]
ziomal-111 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/04/2004
Postów: 3525
Skąd: Wielkopolska
W Pierwszym meczu tych mistrzostw rezultat jest trudny do wytypowania. Postanowiłem zagrać jednak że obydwie druzyny strzelą gole. Meksyk w ostatnich meczach gra ofensywna piłkę. Podobnie jak gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi np. 2.o w Bet-at-home i 2.1 w bet365. Dla mnie typ godny uwagi. Tym bardziej lepiej sie będzie mecz oglądało.

Do góry
#3910459 - 04/06/2010 02:44 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: ziomal-111]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
SOUTH AFRICA

Coach: Carlos Alberto Parreira

Goalkeepers: Moeneeb Josephs (Orlando Pirates), Itumeleng Khune (Kaizer Chiefs), Shu-Aib Walters (Maritzburg United).

Defenders: Matthew Booth, Siboniso Gaxa (both Mamelodi Sundowns), Bongani Khumalo (SuperSport United), Tsepo Masilela (Maccabi Haifa), Aaron Mokoena (Portsmouth), Anele Ngcongoa (Racing Genk), Siyabonga Sangweni (Lamontville Golden Arrows), Lucas Thwala (Orlando Pirates).

Midfielders: Lance Davids (Ajax Cape Town), Kagisho Dikgacoi (Fulham), Thanduyise Khuboni (Lamontville Golden Arrows), Reneilwe Letsholonyane (Kaizer Chiefs), Teko Modise (Orlando Pirates), Surprise Moriri (Mamelodi Sundowns), Steven Pienaar (Everton), MacBeth Sibaya (Rubin Kazan), Siphiwe Tshabalala (Kaizer Chiefs).

Forwards: Katlego Mphela (Mamelodi Sundowns), Siyabonga Nomvete (Moroka Swallows), Bernard Parker (FC Twente).



MEXICO

Coach: Javier Aguirre

Goalkeepers: Guillermo Ochoa (America), Luis Ernesto Michel (Guadalajara), Oscar Perez (Chiapas).

Defenders: Rafael Marquez (Barcelona), Ricardo Osorio (VfB Stuttgart), Francisco Rodriguez, Carlos Salcido (both PSV Eindhoven), Hector Moreno (AZ Alkmaar), Paul Aguilar (Pachuca), Efrain Juarez (Pumas UNAM), Jonny Magallon (Guadalajara), Jorge Torres Nilo (Atlas).

Midfielders: Andres Guardado (Deportivo Coruna), Gerardo Torrado (Cruz Azul), Israel Castro (Pumas UNAM).

Forwards: Guillermo Franco (West Ham United), Carlos Vela (Arsenal), Giovani dos Santos (Tottenham Hotspur), Pablo Barrera (Pumas UNAM), Adolfo Bautista, Alberto Medina (both Guadalajara), Cuauhtemoc Blanco (Veracruz), Javier Hernandez (Manchester United).



URUGUAY

Coach: Oscar Washington Tabarez

Goalkeepers: Fernando Muslera (Lazio), Juan Castillo (Deportivo Cali), Martin Silva (Defensor Sporting).

Defenders: Diego Lugano (Fenerbahce), Diego Godin (Villarreal), Andres Scotti (Colo Colo), Mauricio Victorino (Universidad de Chile), Martin Caceres (Juventus), Jorge Fucile (Porto), Maximiliano Pereira (Benfica).

Midfielders: Sebastian Eguren (AIK Stockholm), Alvaro Pereira (Porto), Walter Gargano (Napoli), Diego Perez (AS Monaco), Alvaro Fernandez (Universidad de Chile), Nicolas Lodeiro (Ajax Amsterdam), Egidio Arevalo Rios (Penarol), Ignacio Gonzalez (Levadiakos).

Forwards: Luis Suarez (Ajax Amsterdam), Diego Forlan (Atletico Madrid), Sebastian Abreu (Botafogo), Edinson Cavani (Palermo), Sebastian Fernandez (Banfield).



FRANCE

Coach: Raymond Domenech

Goalkeepers: Hugo Lloris (Olympique Lyon), Steve Mandanda (Olympique Marseille), Cedric Carrasso (Girondins Bordeaux).

Defenders: Bacary Sagna (Arsenal), Patrice Evra (Manchester United), William Gallas (Arsenal), Eric Abidal (Barcelona), Sebastien Squillaci (Sevilla), Marc Planus (Girondins Bordeaux), Gael Clichy (Arsenal), Anthony Reveillere (Olympique Lyon).

Midfielders: Alou Diarra (Girondins Bordeaux), Jeremy Toulalan (Olympique Lyon), Florent Malouda (Chelsea), Yoann Gourcuff (Girondins Bordeaux), Abou Diaby (Arsenal).

Forwards: Thierry Henry (Barcelona), Nicolas Anelka (Chelsea), Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Franck Ribery (Bayern Munich), Sidney Govou (Olympique Lyon), Djibril Cisse (Panathinaikos), Mathieu Valbuena (Olympique Marseille).

Do góry
#3910647 - 04/06/2010 04:39 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Ghost]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
RPA - Meksyk

Typ: Meksyk wygra mecz oraz padnie OVER 2,5 gola
@6,00 gb

Oglądałem 3 sparingi Meksyku i w każdym zaprezentowali futbol ładny dla oka, ze sporą ilością bramek. Połączenie tych dwóch zakładów w jeden wydaje mi się bardzo ciekawe, pomijając już nawet fakt, że z matematycznego puntu widzenia kursy akumulowane na te zdarzenia powinny wynosić więcej niż @6,00... RPA nie cenię zbyt wysoko. Wygrana z Kolumbią, po jajach z karnymi na pewno tego nie zmieniła. Nie widziałem meczu z Gwatemalą, ale cóż to za przeciwnik. Dwa największy minusy, że jest to mecz otwarcia oraz strach przed sędziowaniem pod gospodarzy. Realnie patrząc to Meksyk jest w chwili obecnej drużyną o klasę lepszą od RPA, stąd ja dołożę taki zakład. Mam oprócz tego pograne Meksyk DNB i Meksyk -0,25, więc już za bardzo nie szaleję za stawką, aczkolwiek zakład wydaje mi się bardzo interesujący.

Co powiecie na coś takiego?

Do góry
#3910677 - 04/06/2010 04:54 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: _Korver_]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Korver rzeklbym , ze Meksyk jest nawet wiecej niz o klase lepszy od rywala. Ale to jest pierwszy mecz i moze byc roznie z tymi golami , bo kazdy bedzie strasznie uwazal zeby nie zaprzepascic od razu sobie sporej czesci szans na awans. RPA pewnie sklonna do mega ofensywy nie bedzie , a sedziowie i sciany nie pozwola tez na demolke ( lub beda probowaly do tego nie dopuscic ) 0-3 juz w pierwszym spotkaniu.Oprocz tego zawsze biore pod uwage stres , napiecie i presje zawodnikow na poczatku tak wielkich turniejow.
Kurs jest ladny to za pare zl mozna probowac bo pewnie w kolejnych rundach buki sie zorientuja , ze to cale RPA to bedzie smiech na sali ale osobiscie bym nie szalal zbytnio ze stawkami. Powtorze kolejny raz 0-1 pkt tyle zdobeda gospodarze wg mnie.

Do góry
#3910693 - 04/06/2010 05:08 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: craax]
PySz Offline
member

Meldunek: 02/10/2009
Postów: 199
Również popieram Twój typ Korver. Meksyk na każdym Mundialu potrafi sporo namieszać i z reguły wychodzi z grupy. To dobra drużyna i uważam, że RPA nie ma do nich startu. Jedyna obawa w tym, że gospodarzom będą pomagać mury i nie tylko...

Do góry
#3910709 - 04/06/2010 05:21 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: PySz]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
zgadzam się z przedmówcami, stąd pobrany za solidną stawkę under 17,5 cornerów RPA w Mistrzostwach po kursie 1.85- betway, gospodarze moim zdaniem nie wyjdą z grupy A, przy 3 meczach małe szanse na przekroczenie tej linii, również w przypadku rozegrania 4 meczy na Mundialu nie stoimy na straconej pozycji.

Do góry
#3911779 - 05/06/2010 03:05 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: style]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Hm. Widzę, że zupełnie inaczej to widzicie, ale ja osobiście widzę RPA na czwartym miejscu w grupie. Tak się złożyło, że grupę mają wyrównaną więc żadna z drużyn nie zdobędzie awansu w dwóch meczach, co oznacza, że szansa na awans RPA ma znikome. Przypomnę sytuację Korei - awans był przypadkiem - Polska wygrała w meczu o pietruszkę, co się raczej nie powtórzy, a Portugalia miała awans w kieszeni. Wystarczy jeden remis między Urugwajem, Meksykiem i Francją i RPA odpada, a Francja i Meksyk lubią remisować. Urugwaj miał pecha ostatnimi czasy (pamiętam mecz 3:3 gdzie walczyli znakomicie. Przepraszam, ale RPA przejdzie raczej do historii.

Do góry
#3911803 - 05/06/2010 03:24 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: tangerine]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
No masz racje tangerine, zupelnie inaczej to widzimy.

Do góry
#3912944 - 06/06/2010 03:15 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: craax]
Egon Offline
a.k.a. "Dżin"

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1696
Skąd: polska
Nie będę szedł w zaparte , bo spotka się to z falą krytyki , ale ciekawy ten ponizszy artykuł w kontekście pierwszego meczu RPA- Meksyk

forma Ateków ok , ale RPA tez tragedii nie ma ( choćby zwyciestwo 1:0 z Danią )

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/blatter-liczy-na-udzial-mandeli-w-meczu-otwarcia,1,3237045,wiadomosc.html

gospodarze meczu otwarcia nie przegrają

Do góry
#3920926 - 10/06/2010 17:35 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: tangerine]
kaka85 Offline
Kania gostyń

Meldunek: 27/08/2005
Postów: 1841
Skąd: Gostyń
Originally Posted By: tangerine
Hm. Widzę, że zupełnie inaczej to widzicie, ale ja osobiście widzę RPA na czwartym miejscu w grupie. Tak się złożyło, że grupę mają wyrównaną więc żadna z drużyn nie zdobędzie awansu w dwóch meczach, co oznacza, że szansa na awans RPA ma znikome. Przypomnę sytuację Korei - awans był przypadkiem - Polska wygrała w meczu o pietruszkę, co się raczej nie powtórzy, a Portugalia miała awans w kieszeni. Wystarczy jeden remis między Urugwajem, Meksykiem i Francją i RPA odpada, a Francja i Meksyk lubią remisować. Urugwaj miał pecha ostatnimi czasy (pamiętam mecz 3:3 gdzie walczyli znakomicie. Przepraszam, ale RPA przejdzie raczej do historii.


chyba się trochę pogubiłeś

Do góry
#3922019 - 11/06/2010 00:45 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: kaka85]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Przenoszę post bo tu jest jego miejsce:
Originally Posted By: młody gniewny
Originally Posted By: Patricu$
Originally Posted By: Patricu$
hmmmm jeśli chodzi o RPA - Mexico to ja jestem raczej zdania ,ze tu bedzie over2,5 ponieważ...

RPA nowiciusz na Mundialu ,
Mexico doswiadczeni przez życie ,
Tubylcy bedą starali sie za wszelka cene wygrać i sadze ,ze jak padnie gol to pojda na wymiane ciosów ala Pudzian vs Japan smile

tyle ,

Mexico 2:1

dodam jeszcze ,ze to w połowie mecz ala POlska hiszpania 0-6 ,wiec mamy 0-3 a ze sa gospodarzami to tylko 1:2 przegraja smile
w jakim sensie ?

Do góry
#3922024 - 11/06/2010 00:47 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Tak samo:

Originally Posted By: radeke
Originally Posted By: taniak
Witam

Wczoraj w sporcie mówili że RPA nie przegrało ostatnich 12 spotkań. Mógłby ktoś podać linka gdzie sprawdze z kim grali? pzdr



13-October-2009 Iceland - South Africa 1:0

14-November-2009 South Africa - Japan 0:0
17-November-2009 South Africa - Jamaica 0:0 (FIFA Date)
23-January-2010 South Africa - Swaziland 6:2
27-January-2010 South Africa - Zimbabwe 3:0
02-March-2010 South Africa - Namibia 1:1
24-April-2010 South Africa - Korea DPR 0:0
28-April-2010 South Africa - Jamaica 2:0
16-May-2010 South Africa - Thailand 4:0
24-May-2010 South Africa - Bulgaria 1:1
27-May-2010 South Africa - Colombia 2:1
31-May-2010 South Africa - Guatamala 5:0
05-June-2010 South Africa - Denmark 1:0

Grali co prawda z bolkami, ale mimo wszystko 'run' niezły, wyniki piękne.

Dobra co do typu, bo to już powoli dla mnie tradycja...
- mecz otwarcia, a gospodarz w roli 'doga'
- sędzie jakiś z d..., jak nie będą dawać rady to powinien pomóc [bravo fifa smirk],
- wiadomo 'własne śmieci',
- ładny 'run'.


Kurs trochę jednak większy bym oczekiwał. Poczekam do momentu jak będzie 5 min. przed gwizdkiem, grających Meksykanów powinno być więcej, a tym samym kurs powinien lecieć 'na moje'.
Pewnie będzie bezpiecznie i: ah 0, ale jeszcze obaczym.

Nie mniej jednak: Bafana Bafana won't loose gwizdek

Do góry
#3922232 - 11/06/2010 02:14 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Platini]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
RPA - warte zastanowienia na ich awans do II rundy, sam zainwestowałem smile

trzeba pamietać, że teraz jest tam zima, i pora deszczowa, więc wyniki moga być rózne
a ponadto, graja na wysokościach odbiegających od np. europejskich
pierwszy mecz RPA rozgrywać będzie na wysokości 1700 m.npm, a dwa następne na ponad 1300 m.npm, to moze być dla nich handicap

a jako, że gospodazrom ściany pomagają, no to jak na nich nie postawić, ze chociaż wyjdą z grupy smile

Do góry
#3922471 - 11/06/2010 03:20 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: aifedar]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: aifedar
RPA - warte zastanowienia na ich awans do II rundy, sam zainwestowałem smile

a ponadto, graja na wysokościach odbiegających od np. europejskich
pierwszy mecz RPA rozgrywać będzie na wysokości 1700 m.npm


Pierwszy grają z Meksykiem i jeśli dobrze sprawdziłem to Meksyk ma swój stadion narodowy na wysokości mniej więcej 2240 n.p.m wink

Do góry
#3922843 - 11/06/2010 05:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: GBocian84]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Republika Południowej Afryki - Meksyk X
Mecz otwarcia będzie bardzo ważny dla obydwu ekip i strach przed porażką w pierwszym spotkaniu może spowodować grę by najpierw skoncentrować się na zabezpieczeniu dostepu do własnej bramki a później by cokolwiek coś tam ustrzelić.
Generalnie Meksyk powinien spokojnie poradzić sobie z RPA, bo oceniając składy obu ekip ma bardziej doświadczonych zawodników lepiej prezentowali sę w meczach towarzyskich.
Meksyk rozegrał najwięcej spośród wszystkich finalistów meczów towarzyskich w tym połroczu, grali dobrą piłkę z Włochami Holandia więc sa dobrze przygotowani,jednak 1 mecz MŚ dla gospodarzy jest najważniejszy,spośród wszystkich 3 w grupie i miejscowi jeśli nawet odpadną to zagrają najlepiej jak potrafią by osiągnąć jakąkolwiek zdobycz punktową.
Meksyk by zgarnąć komplet punktów musiał by zdecydowanie nastrzelać z 2, 3 bramki gospodarzom na to się nie zanosi wynik na styku może być w okolicach remisu 1:1 lub 2:2
Nie wiadomo jak będzie zachowywał się sędzia pod presją publiczności przy ewentualnym niekorzystnym wyniku nie podyktuje wątpliwego wolnego czy karnego

Do góry
#3922938 - 11/06/2010 06:10 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Urugwaj - Francja
Moim zdaniem Urugwaj nie stoi na straconej pozycji z Francją i może powalczyć przynajmniej o remis.
Francja powinna to spotkanie wygrać przynajmniej tak wynika z opinni analityków, chociaż trudno powiedzieć w jakiej oni są formie skoro dali się ograć w ostatnim meczu testowym Chinczykom 0:1. Co prawda wicemistrzostwo świata zobowiązuje do rozpoczęcia mistrzostw od zwycięstwa,tylko Urugwaj też nie jest zespołem, który łatwo ograć. Awansowali z miejsca barażowego jednak w eliminacjach do mundialu rozegrali wiecej trudnych spotkań, niż Francuzi będacy na mundialu dzięki niezwykłemu szczęściu i błędom arbitrów.
Pomijając nawet ten fakt to Francuzi nie grali ostatnio jakiejś dobrej piłki.

Do góry
#3922973 - 11/06/2010 06:28 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: kfjatek]
joaqim84 Offline
stranger

Meldunek: 19/05/2010
Postów: 1
Moim zdaniem Meksyk dupn..e i RPA i Francji a jak bedzie mial awans to z Urugwajem sie podlozy i ameryka wyskoczy z grupy

Kolejny taki post i będzie aut.
Konkretne argumenty a nie blush /Platini


Edited by Platini (11/06/2010 06:30)

Do góry
#3923019 - 11/06/2010 07:20 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Piotruś Pan]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
Przeczytałem Wasze ciekawe przemyślenia i sam postanowiłem coś napisać.
Przede wszystkim wierze w ofensywna siłę El Tri. Franco, Blanco, Vela, Hernandez, Dos Santos, Bautista, czy Guardado znakomicie się uzupełniają w ofensywie. Chłopaki mają szybkość, technikę i doświadczenie. Mogą rozpracować w przeróżne sposoby prawie każdą defensywę.Grają pierwszy mecz więc wszyscy będą zmotywowani (oczywiście Rpa też). Pytane brzmi, czy nie ograni w meczach z solidnymi zawodnikami gracze RPA zdołają jakos ograniczyć ofens Meksyku? Moim zdaniem nie. Jedyne co mnie martwi to sędzia z Uzbekistanu(na otwarciu heheheh)i stałe fragmenty gry po stronie RPA.
TYP: MEXICO (można z handi 0,a nawet po analce przedmeczowej -1 najlepiej azjan).

W drugim meczu sytucja jest ciut trudniejsza i bardziej złożona. Do typu na Urusów zachęca mnie sytuacja w obozie Żab. Domenech ma lekki odstrzał we łbie. Właśnie sobie załatwił focha od Gallasa, który ubolewa, że nie jest kapitanem. Repra gra archaicznie i powoli. Jedyna nadzieja w indywiduach, bo drużyny to ja tam nie widzę. Generalnie wynik trudny do wytypowania. Mi sie widzi remis, tudzież gra na Urugwaj (lub DNB)

Powodzenia

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, kemp, Lukasz111, DePito, 11kera11, VVega, forty, Irek, pavlik), 3439 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585598 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07