Strona 24 z 45 < 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 44 45 >
Opcje tematu
#398873 - 08/05/2006 13:45 Re: Matura 05/06
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Mam jeszcze pytanko. Czy na angielski ustny można wziąść kartke swoją i długopis aby napisać sobie w ciągu tych 5 minut co ma się mówić czy dadzą już ta to?
Kurwa chciałbym mieć już to za sobą :/

Do góry
Bonus: Unibet
#398874 - 08/05/2006 13:55 Re: Matura 05/06
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
o ja pierdole, wos jeszce nie sprawdzalem, ale chyba zonk, podstawa moze byc, list w 10 minut pisalem nawet sie podpisac zapomnialem, takze nie licze na to za bardzo ale to tylko 15 pkt, tekst marka safiana, stary ja ciebie bardzo cenie ale wiecej takich tekstow prosze ciebie nie pisz, bo nic z tego tekstu nic nie zrozumialem
rozszerzony pierwszy temat, hahah pisalem o milosci do blizniego ze kazdy wzorem JP2 powinien milowac druga osobe i wokol tego rozwinalem moje wypracowanie porazka

ide pic bo nastepna historia dopiero za tydzien

Cezar nei sraj z angielskim jeszcze nie widzialem zeby kogos obwalili z ustnego ani rok temu ani na probnych, kazdy jakos te 7 pkt dostawal

Do góry
#398875 - 08/05/2006 14:00 Re: Matura 05/06
baksiu.jhs Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2005
Postów: 914
Skąd: Biało - Niebieski Tarnów
a u mnie dziś kumpela dostała 1 (słownie: jeden) punkt z ustnego niemca
w piątek ustny polski, a ja umiem dopiero pół prezentacji a jutro gegra, może mi ktoś napisać co mogę na nią wziąć ? Długopis, linijke, ołówek, kalkulator i ... ?

Do góry
#398876 - 08/05/2006 14:05 Re: Matura 05/06
LEWY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 3033
Skąd: Bydgoszcz
slyszalem ze lupe tez trzeba miec heheh niewiem po co chyba dla slepych hahah:P

Do góry
#398877 - 08/05/2006 15:26 Re: Matura 05/06
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Quote:

Mam jeszcze pytanko. Czy na angielski ustny można wziąść kartke swoją i długopis aby napisać sobie w ciągu tych 5 minut co ma się mówić czy dadzą już ta to?
Kurwa chciałbym mieć już to za sobą :/



z tego co wiem to u mnie w szkole kartki przed rozmową rozdawali i póxniej je zabierali

Do góry
#398878 - 08/05/2006 15:28 Re: Matura 05/06
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Quote:

slyszalem ze lupe tez trzeba miec heheh niewiem po co chyba dla slepych hahah:P




nie wiem co Cię tutaj takiego śmieszy... Jak będziesz musiał obliczyć dokładnie na poziomicach wysokość to nie wiem jaki byś musiał mieć wzrok, to będzie Ci ciężko (czasami). A z taką lupką, z której tak się śmiejesz jest to bardzo proste zadanie i bardzo szybko można zrobić, nie tracąc czasu i myśląc, czy ta linia się przecina z tą czy idą równo siebie czy nie...

Co do Angielskiego, to ktoś się pytał czy dają kartki do pisania czy trzeba mieć swoje. Tam wszystko dostaniecie. Radzę zwrócić także uwagę na godzinę, o której wchodzicie. A dlaczego? Z rana się mówi "Gud Morning" a po 12:00 "Gud Afternum" Na to na pewno zwrócą uwagę.

Do góry
#398879 - 08/05/2006 15:47 Re: Matura 05/06
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
heh no ja ogólnie zdaję ang,wos,i polski.Z angielskiego jak sprawdzałem to minimum 60 % bedzie (nie wiem jak list ocenią),dzisiaj Wos też nawet łatwy i też minimum 60% (nie wiem jak ocenią ten list do redakcji),no ale polski to spierdoliłem.Nie porównałem Makbeta do żadnego z bohaterów ;/ na szczęście dostałem z testowych 14/20 więc licze że z wypracowania te brakujące 7ptk dostane i jakoś sie zda.
ps.Jutro ustna z polaka a ja jeszcze prezentacji nie mam ;/ bedzie ostro ale może jakoś sie uda.Pozdro

Do góry
#398880 - 08/05/2006 16:24 Re: Matura 05/06
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 1220
Quote:

A zeby zdac rozszerzony ustny angol ile trzeba miec pkt?




0

Do góry
#398881 - 08/05/2006 17:01 Re: Matura 05/06
phaser Offline
addict

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 688
czytajac to wszystko odnosze wrazenie ze ta matura albo taka trudna albo wy podchodzicie do niej na zasadzie jakos zdam bede mial te minimalne x % moze sie uda... a pozniej z czym na studia? nie wiem czy stara matura lepsza czy nowa, zdawalem stara wtedy trzeba bylo wlozyc duzo wysilku zeby wywalczyc dobra ocene... (teraz np. z polaka spora czesc oceny jest za sama prezentacje).

A teraz jak jest trzeba byc dobrze przygotowanym zeby zdac na wysoki %? wypowiedzcie sie

na plus nowej przemawia obiektywizm bo nie sprawdzaja nauczyciele z danej szkoly

p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody

Do góry
#398882 - 08/05/2006 17:34 Re: Matura 05/06
dzieciuch Offline
journeyman

Meldunek: 08/01/2002
Postów: 96
Skąd: Mielec
Phaser zgadza sie tylko ze zadne uczelnie wyzsze nie biora pod uwage ustnego jezyka polskiego (a przynajmniej ja o takich nie slyszalem). Takze te ustne matury to mozna sobie wsadzic ... byle zdac

a co do WOSu to wiekszego banalu dawno nie widzialem mozesz sie smiac ale nie otworzylem ksiazki (tylko z tego wzgledu ze musialem sie uczyc na polaka na ustna ktora mam jutro ;/) i zdalem w granicach 75-80% + list (15 pkt. nie wliczalem bo skad moge wiedziec jak mi go ocenia wiec nie jest zle )

Do góry
#398883 - 08/05/2006 17:39 Re: Matura 05/06
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Nie trzeba być w ogóle przygotowanym Wczoraj przysiadłem do książki, przeczytałem tematy o UE, NATO, ONZ i ustroju RP, a z dzisiejszej matury licze na około 70%-80%. Rozszerzona była troche dziwna , ale jakoś wyszystko napisałem i jestem z siebie zadowolony


Jak wygląda ustny rozszerzony z anglika? Mam w czwartek i zupełnie nie wiem czego się spodziewać.

Do góry
#398884 - 08/05/2006 17:56 Re: Matura 05/06
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Quote:

czytajac to wszystko odnosze wrazenie ze ta matura albo taka trudna albo wy podchodzicie do niej na zasadzie jakos zdam bede mial te minimalne x % moze sie uda... a pozniej z czym na studia? nie wiem czy stara matura lepsza czy nowa, zdawalem stara wtedy trzeba bylo wlozyc duzo wysilku zeby wywalczyc dobra ocene... (teraz np. z polaka spora czesc oceny jest za sama prezentacje).

A teraz jak jest trzeba byc dobrze przygotowanym zeby zdac na wysoki %? wypowiedzcie sie

na plus nowej przemawia obiektywizm bo nie sprawdzaja nauczyciele z danej szkoly

p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody




tak widzisz, to jest wlasnie reforma oswiaty, nie czyta sie ksiazek, nie uczy sie, a sie zdaje,
duzo ksizek nie przeczytalem (w 1 i 2 klasie) ale bylo to glownie tym spowodowane ze nikt tego ode mnie nei wymagal (pozdrownienai dla mojej pani z polskiego ) ale akurat chlopow przeczytalem, ja nie wiem jak inni ale zebym tego nie przeczytal to bylo by marnie
wg mnie nei trzeba byc dobrze przygotowanym do nowj matury, ja sie uczylem dniami i nocami do olimpiad, niewiele zabraklo aby zapewnic sobie indeks bez matur, i dzisiaj ja wyliczylem sobie okolo 75% z podstawowej a kumpel ktory nic przez te trzy lata nie robil wyliczyl sobie ponad 80%, hehe wyrownywanie szans

Do góry
#398885 - 08/05/2006 18:39 Re: Matura 05/06
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
dokładnie jak napisał dzieciuch, uste matury można sobie wsadzić głeboko w dup* poniewaz na to patrzą tylko jak sie idzie na filologię ale i tak w małym stopniu, pisemne, sa już całkiem trudne, nie wliczając wosu i bioli, a na rozszerzonym to juz praktycznie wszędzie ostra jazda, a szczególnie na matematyce, gdzie wyczynem jest zdanie podstawowej a co dopiero rozszerzonej i jeszcze trzeba robić jakieś głupie opisy tego co sie oblicza czy coś takiego, nawet nie wiem o co chodzi a we czwartek juz matura :/ nie wiem jak ja sie wyrobie

Do góry
#398886 - 08/05/2006 18:51 Re: Matura 05/06
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

czytajac to wszystko odnosze wrazenie ze ta matura albo taka trudna albo wy podchodzicie do niej na zasadzie jakos zdam bede mial te minimalne x % moze sie uda... a pozniej z czym na studia? nie wiem czy stara matura lepsza czy nowa, zdawalem stara wtedy trzeba bylo wlozyc duzo wysilku zeby wywalczyc dobra ocene... (teraz np. z polaka spora czesc oceny jest za sama prezentacje).

A teraz jak jest trzeba byc dobrze przygotowanym zeby zdac na wysoki %? wypowiedzcie sie

na plus nowej przemawia obiektywizm bo nie sprawdzaja nauczyciele z danej szkoly

p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody





ja zdawalem rok temu, jesli chodzi o samo zdanie to dla przecietnego czlowieka to jest banal. Natomiast jesli chodzi o mature rozszerzona to juz zalezy od przedmiotu, ja sam zdawalem matematyke i porownujac ja do starej matury byla dla mnie trudniejsza i to sporo, ale poradzilem sobie, zeby zdac mature bardzo dobrze, czyli nie 50-60 % z podstawy, bo to tak naprawde jest wynik zalosny trzeba sie naprawde przylozyc, wyjatkiem moze tu byc jedynie historia w tamtym roku, ktora z historia miala malo wspolnego i nie wiedza byla chyba najzwazniejsza, a szczescie.

Na pewno polski jest bardzo latwy, ale jesli chodzi o sama mature ustna, to nie zycze tego zadnemu wrogowi, przynajmniej w mojej bylej szkole przy takiej komisji jaka mialem nieszczescie dostac, pozdrawiam.

Do góry
#398887 - 08/05/2006 18:58 Re: Matura 05/06
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Quote:

Quote:

A zeby zdac rozszerzony ustny angol ile trzeba miec pkt?




0




Jakto zero? To nie jest pisemny angol. wybralem rozszerzony i tylko z tego odpowiadam chyba. wiec jak mam zero to niezaliczam. to logiczne

Do góry
#398888 - 08/05/2006 19:18 Re: Matura 05/06
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 1220
Quote:

Quote:

Quote:

A zeby zdac rozszerzony ustny angol ile trzeba miec pkt?




0




Jakto zero? To nie jest pisemny angol. wybralem rozszerzony i tylko z tego odpowiadam chyba. wiec jak mam zero to niezaliczam. to logiczne




sorry nie zauwazylem ze pytasz sie o mature ustna , myslalem, ze pytasz sie o pisemna.
...przeoczenie

Do góry
#398889 - 08/05/2006 19:29 Re: Matura 05/06
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 1220
Quote:

p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody




Z pewnoscia nie jest to powod do dumy... ale mnie bardziej "smieszy" fakt, ze w liceum 100% zajec poswieca sie lekturom, wierszom itp.
A gdzie ortografia, gramatyka ?
Zdecydowna wiekszosc absolwentow szkoly sredniej nie wie czy pisze sie "który" czy moze "ktury"... juz nie wspominajac o umiejetnosci budowania zdan i wyslawiania sie...

Czy az tak trudno to zmienic...


Wiadomo, ze niektorych rzeczy mozna a nawet trzeba uczyc sie samemu, poswiecic swoj czas, ale mozna to samo powiedziec o znajomosci literatury i poezji.

Do góry
#398890 - 08/05/2006 20:51 Re: Matura 05/06
Gagarin Offline
a.k.a. "Wentyl"

Meldunek: 13/05/2002
Postów: 924
Quote:


Z pewnoscia nie jest to powod do dumy... ale mnie bardziej "smieszy" fakt, ze w liceum 100% zajec poswieca sie lekturom, wierszom itp.
A gdzie ortografia, gramatyka ?
Zdecydowna wiekszosc absolwentow szkoly sredniej nie wie czy pisze sie "który" czy moze "ktury"... juz nie wspominajac o umiejetnosci budowania zdan i wyslawiania sie...

Czy az tak trudno to zmienic...


Wiadomo, ze niektorych rzeczy mozna a nawet trzeba uczyc sie samemu, poswiecic swoj czas, ale mozna to samo powiedziec o znajomosci literatury i poezji.




Zdecydowanie masz rację, chociaż ja dużo ortografii i gramatyki nauczyłem się w gimnazjum.
Ktoś napisał, że zdanie matematyki na poziomie podstawowym to jakiś wyczyn. Zależy dla kogo. Przykładowo w mojej klasie było tyle "nieuków" z matmy że w ciągu 3 lat nic się nie nauczyli. Niektórzy mają trudności z najprostszym równaniem kwadratowym.
Zdaję matematykę i tak bardzo podstawy się nie boję, chociaż popełniam głupie błędy, ale za to rozszerzony może być naprawdę trudny.

Pozdrawiam.

Do góry
#398891 - 08/05/2006 23:18 Re: Matura 05/06
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
ale dzisiaj spierdolilem wos

myslalem, ze naucze sie wosu w weekand, ale troche sie pomylilem :P

matura nie byla trudna, ale jakos nie mialem dnia. szkoda.

duzo bardziej jestem zadowolony z rozszerzenia, bo wynik z podstawy bedzie oscylowal w granicach 60%

jutro, a wlasciwie juz dzisiaj zaczynam misje pt." hista w 6 dni"

mam pytanie... apropo Uniwersytetu Warszawskiego ? Czy to faktycznie najlepsza buda w Polsce ? Jeżeli ktos studiuje...a zdawal nową mature to prosze o info, z jakimi rezultatami sie dostał. Najbardziej interesuje mnie kierunek dziennikarstwo i nauki polityczne/prawo ale inne tez mogą być.

powodzenia jutro na gerze. a swoją drogą to jutro piszą chyba najwieksze cfaniaki, luzaki, olewaki itp. ktore wybieraja najprostszy przedmiot, zeby miec tylko maturke zaliczoną :-) można i tak. jest oczywiscie oprocz tego grupa pasjonatów.

ja jak narazie jestem zawiedziony matura. wogole jak sobie przypomne moje wyobrazenie sprzed kilku miesiacy, apropo tego co bede potrafil, a tego co potrafie to jest to przepasc.

Jeszcze z 2 miesiace temu wydawalo mi sie ze dam rade przeczytac wszystkie zalegle lektury ...

ja, jezeli nie dostane sie w tym roku do warszawy, a z pewnoscia tak sie stanie to powaznie biore pod uwage ewentualnosc zdawania matury w przyszlym roku jeszcze raz.
i apropo takiej opcji mam kilka pytan, moze sie ktos orientuje.

Wiem, ze nie trzeba zdawac z wszystkich przedmiotow....ale...jezeli np. wynik z tego roku z histy i angola mnie bedzie satysfakcnjonal, a z wosu nie.... to czy po zdaniu w przyszlym roku matury z wosu... moge dolaczyc wyniki matury z histy i angola z tego roku ?

troche absurdu, ale to w koncu polska, a ministra edukacji mamy, jakiego mamy...

Do góry
#398892 - 09/05/2006 05:14 Re: Matura 05/06
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
jesli chodzi o dziennikarstwo na UW, to progi w atmtym roku niech Cie nie interesuja, co dodatkowo byly jeszcze egzaminy wstepne na UW, sprawdzajace typowo wiedze o mediach oraz umiejetnosc "dziennikarskiego" tworzenia.
Co do powtorki to nie wiem czy mozna zdawac jeden przedmiot, ale wydaje sie, ze mozna, poza tym taka rada od dobrego wujka, zdawaj ja w semestrze ziomwym, trudnosc tego sie nie umtywa to tej normalnej. Pozdrawiam

Do góry
Strona 24 z 45 < 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 44 45 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, kemp, burbon, Ojro), 3596 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583791 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07