Strona 10 z 11 < 1 2 ... 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#4318362 - 27/12/2010 01:19 Re: Football Manager 2011 [Re: xqwzts]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
takie mam pytanko bo gram sobie Korona i takie spostrzezenie, po karnym odgwizdanym w czasie meczu bramkarz wybija pilke na rozny i zaczyna od bramki?? takie sa przepisy gry w pilke?? nie powinien byc wykonywany rzut rozny?

Do góry
Bonus: Unibet
#4318580 - 27/12/2010 02:46 Re: Football Manager 2011 [Re: Dziabor]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
powinien by rożny smile

Do góry
#4320082 - 27/12/2010 22:32 Re: Football Manager 2011 [Re: andrzejek_84]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
no to blad w grze znalazlem laugh

Do góry
#4322368 - 28/12/2010 21:28 Re: Football Manager 2011 [Re: Dziabor]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
nie wiem czy tez tak macie, ale bardzo duzo bramek pada po swojakach bramkarzy, a mianowicie pilka odbija sie od slupka czy poprzeczki nastepnie od plecow bramkarza i wpada gol... nie wiem moze to kwestia slabszych bramkarzy ale ciut mnie to irytuje

Do góry
#4330431 - 02/01/2011 06:05 Re: Football Manager 2011 [Re: Dziabor]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
tak się bawię teraz

Do góry
#4410296 - 29/01/2011 20:16 Re: Football Manager 2011 [Re: Bezdomny]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
instalowal ktos FMa na Maca ?

Z tej samej instalki mozna co na Win ? Bo zainstalowalem i wyskakuje mi blad, ze nie moze znalezc data/sigfx (wtf !?)..

Jest ktos w stanie pomoc?

Do góry
#4415274 - 31/01/2011 04:46 Re: Football Manager 2011 [Re: juancarlos]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
ehhhhhhhh ale kariera...
Jean Pierre Papin wrocil do pilki noznej w postaci managera Fc Koln... Podol krolem strzelcow i 2 miejsce w tabeli, kolejny sezon walka o mistrza z bayernem, wyjscie z grupy w LM, a tu nagle wzywa sevilla, przejmuje ich z 14miejsca koncze na 4... nagle hiszpanie odpada szybko w ME Poland, paleczke przejmuje Pepe Guardiola wiec wolna Barca, kogo biora? 3 mistrzostwa pod rzad, pobijane rekordy ligowe 104 pkt 105, 107 w sezonie...

Sklad
GK-Joan(urodzony w grze, wywalil valdesa i de geae ze skladu wieku 19lta
LO Luis urodzonek z Psv, 19lat pala mieknie jednym slowem tylko troche niski 175, ale znalazlem drugiego 15 lat marcio, ale dopiero przyjdzie za rok, bo za mlody na taki transfer z brazylii
OŚ Pigue-wszystko jasne
OŚ Prieto kolo z osasuny tak sie rozwinal, ze hoho
PO otamendi, z przymusu i braku obroncow na poczatku zrobilem z niego prawego obronce, dani alves mu nosi buty, aha wlasnie sciagnalem 15latka z borusii za 30E, jak tak patrze o otamendi pogra max 2 lata...
DP mascherano juz powoli sie konczy, ale mam kilku mlodych na jego miejsce...
PŚ hamsik o kurwa panowie, polecam, polecam
PŚ Fellaini nastepny warty uwagi...
OP Messi ledwo udalo mi sie go utrzymac, bo real mu wplacil tyle, ze gdyby nie to, ze zdobylem mistrza to byloby po ptakach...
OP Paul Henrique brazylijczyk mega typ
N Aquero

poza tym jeszcze Lukaku, kroos, iniesta, howedes, canales, camacho, bojan, sanogo, witsel i wielu wielu innych ktorzy za chwilke beda postrachem boisk

obecny sezon 17 meczy, 17 winsow, bramki 49-4


i rownorzedna kariera, fernando couto przejmuje stery w nacional madeira, 4 miejsce, dla slabyszch druzyn polecam Mihelic, po sezonie porto dawalo 10E,a przypomne, ze budzet mialem 500K... drugi sezon pelno za free sciaganych, maduro miedzy innymi, walka o 3 lige mistrzow, poki nie wybuchl bunt w druzynie, bo nie pozwalalemodejsc najlepszym... wyjebali mnie w lutym, tydzien bez pracy i przechodze do frankfurtu... cudem udalo mi sie uniknac spadku, sprzedaje 70%zawodnikow, cziomery, gekasy, altintopy za grube pieniadzory odchodza sciagam mlodych, urodzonych w brazylii, grecki i turcji...
zawodnicy to keko, capel, altidore, van persie,mandzukic to moze z tych znanych, bobson, diaz, marcio, luis, erva$, obadanisis talenty takie, ze bania mala...
5,5 i 4 miejsce... teraz zaczalem rok 2016/2017 jestem pierwszy i tocze walke o mistrza z hoffen...

pozdro 600 smile

Do góry
#4432443 - 06/02/2011 16:55 Re: Football Manager 2011 [Re: BeNiTooo]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Moze nie do konc ata sama gra, ale tematyka taka sama. Postanowilem ponownie pogram w cm 01/02. Co najlepiej sciagnac aby sklady byly jak najbardziej aktualne i czy jest spolszczenie.

Do góry
#4440723 - 09/02/2011 19:38 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
smerfoo Offline
enthusiast

Meldunek: 11/12/2004
Postów: 393
siema

mam pytanie czy mozna w fm11 szukac zawodników przez wpisywanie jego nazwiska kiedys byla taka opcja teraz nie moge jej znalezc?

Do góry
#4441101 - 09/02/2011 21:59 Re: Football Manager 2011 [Re: smerfoo]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Originally Posted By: smerfoo
siema

mam pytanie czy mozna w fm11 szukac zawodników przez wpisywanie jego nazwiska kiedys byla taka opcja teraz nie moge jej znalezc?


masz w prawym gornym rogu ekranu

Do góry
#4441104 - 09/02/2011 22:01 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
ej a ja pptrzebuje linka jesli taki istenieje w ogole zeby aktualizowalo mi transfery ze stycznia, dziekis

Do góry
#4441115 - 09/02/2011 22:08 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
aha jeszcze jedno co musze zrobic zeby dolaczyc do gry w sieci?

Do góry
#4441169 - 09/02/2011 22:28 Re: Football Manager 2011 [Re: BeNiTooo]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Originally Posted By: BeNiTooo
ej a ja pptrzebuje linka jesli taki istenieje w ogole zeby aktualizowalo mi transfery ze stycznia, dziekis

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-2011-Winter-Revolution-Update-CA-PA.html


dla tych ktorzyszukaliby, a ja znalazlem laugh :faja:

Do góry
#4479248 - 23/02/2011 20:18 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
BVB DORTMUND

TAKTYKA: 4 obroncow, 2 srodkowych pomocnikow, 2 skrzydla, 2 napadziorow.

1-szy sezon:

2 miejsce 59 pkt czyli spoko, Bayern wyraznie zdominowal rozgrywki (przewaga ponad 20 pkt), 3 miejsce Wolfsburg - tylko 1 pkt mniej niz JA.
W Pucharze Europy odpadam w polfinale z FC Porto (szkoda bo final bylby formalnoscia z FC Basel).Takze w pucharach i tak ok wynik.

Ze skladu przed startem 1 sezonu wywalam Kagawe (wypozyczenie),Hajnala (sprzedaz) z tych bardziej znanych.
Da silve tez mialem wywalic ale jednak go zostawiam co wychodzi na plus bo mial duzo asyst i bramki (gral na lewym skrzydle na zmiane z "Groskrojtz" smile

Na poczatku probuje Gotze grac w sordku pomocy jako zmiennik Sahina, nie wychodzi to najlepiej wiec mu zmieniam trening i daje na prawe skrzydlo - metamorfoza, koles zaczyna pomalu wymiatac wiec wygryzl ze skladu Blaszczykowskiego.


Z transferow przed sezonowych to mlody Jorgenesen -srodek obrony na lawke - gral kilka razy tylko w sezonie.

----------------------------------------------------------------

2-gi SEZON:

Sprzedaje Kagawe za 4 banki, Da Silva odchodzi za free bo juz stary mimo ze gral dobrze w 1 sezonie. Kringe sprzedany, Zidan sprzedany i kilku z rezerw takze.

KUPUJE: Albin z Getafe za 10 mln ( gram nim na lewym skrzydle mimo ze nominalna pozycja jego to AMC) oraz kupuje Biglia z Anderlechtu za 9 mln - srodek pomocy ,zastepstwo dla Sahina jakby co. Okazuje sie ze ALBIN to wymiatacz jakich malo, 13 goli,14 asyst,nota srednia 7.60 a mial kontuzje ok. miesiac.
Biglia tez wypas-duzo asyst,gral na zmiane z Sahinem zalezne to bylo od formy kto ma lepsza. Przychodzi tez za 3 mln ALTIDORE z Villareal - tez sie sprawdzil smile

TYTULY w 2 sezonie:

MISTRZ i PUCHAR NIEMIEC
Bilans: 83 pkt 26-5-3 bramki: 78-24
Wyprzedzam Wolfsburg 1 pkt a Bayern jest 8 w lidze i nie kwalifikuje sie do zadnych pucharow i ma straty do mnie ze 30 pkt,Ja i Wolfsburg zdominowalismy rozgrywki calkowicie.

Co sie okazalo to Gotze jeszcze bardziej wymiata, to samo mlody srodkowy obronca Jorgensen stal sie podstawowym zawodnikiem i to przez przypadek(kontuzje tamtych i ich wygryzl). Ogolnie jestem zaskoczony ze az tak dobrze sobie poradzilem - w klubie sa podnieceni hehe.

W lidze mistrzow odpadlem w cwiercwinale znow z ....Porto a wczesniej eliminujac Seville a z grupy wychodze grajac z takim zespolami jak: Chelsea,Atletico Madryt, Shahtar i Ja smile

KONCOWKA SEZONU:

3 mecze do konca i 4 pkt straty mam do Wolfsburga, nadchodzi mecz u siebie z Wolfsburgiem, na moje szczescie traca 2 bramkarzy( kontuzje) i broni jakis pionek, blednie tez sie ustawiaja taktycznie(obrona czestochowy) co ja wykorzystuje smile Wynik 6-1 dla mnie ( 5 bramek Lewandowskiego) - moje najwieksze zwyciestwo a Wolfsburg w 30 meczach stracil tylko 15 goli a ze mna az 6 bramek smile. Przedostatnia kolejka jade na wyjazd do Werderu-jestem rozpedzony i rozwalam ich 4-0 a Wolfsburg traci punkty i remisuje u siebie z Leverkusen 2-2 smile W tym momencie mam przewage i formalnosci dopelniam zrownujac z ziemia Augsburg ktory juz dawno spada z ligi-wynik 5-0 i MISTRZ. !!!!! Pozniej final pucharu Niemiec i 3-0 rozwalam STUTTGART smile

CZAS ZACZAC 3-ci sezon - Dzis zaczynam gre :D:D:D

sorki za bledy i lekki mlyn w tym opisie ....

Do góry
#4488269 - 26/02/2011 17:04 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
sebek2812 Offline
addict

Meldunek: 28/11/2009
Postów: 563
Skąd: Legionowo
Panowie mam problem. Nie wiem jak go rozwiązać;) Po instalacji Managera wszystko działa jak należy. Ściągnąłem sobie patcha 11.2.1 i po instalacji jego kiedy uruchamiam grę - program chcę od mnie płytę. Bez łatki wszystko gra bez problemu... Mam ściągnąc obraz płyty czy co? Jak możecie mi pomóc to będę wdzięczny smile

Do góry
#4488299 - 26/02/2011 17:19 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
fuzzz Offline
a.k.a. "szpaqu"

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 169
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_football_manager_2011.shtml

sciagasz cracka i kopiujesz do folderu z gra.powinno wszystko smigac:)

Do góry
#4498229 - 02/03/2011 03:21 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Kiedyś (parę lat temu) sporo grywałem w różne wersje Championship Managera. Później w FM 2007 (dwa lata temu) i to była ostatnia wersja gry w którą grałem.

Tydzień temu trochę zacząłem znów grać w FM 2007... brat namówił mnie jednak na zainstalowanie FM 2011. Wcześniej nawet o tym nie myślałem, bo nie sądziłem że będzie mi ta gra sensownie chodzić (komputer to złom według dzisiejszych standardów).

No, ale zainstalował. Włączyłem i... hmm... chodzi całkiem znośnie.

To zacząłem grę (Pogonią, a jakże).

Na początek:

* oswojenie się z menu i obadanie miliona dziewięciuset tysięcy możliwych opcji jakie oferuje gra (pierwsza godzina gry)
* wyrzucenie na zbity pysk nierobów zwanych trenerami i ściągnięciu lepszych oraz opracowaniu reżymu treningowego (druga godzina gry)
* ustalenie taktyki (trzecia godzina gry)
* ściągnięcie nowych piłkarzy do klubu (minuta gry - budżet nie pozwalał nawet na zatrudnienie sprzątaczki, nie mówiąc o piłkarzach)

Nadeszła wreszcie pora na pierwszy mecz.

Pierwszy zonk - mój komputer to jednak złom. Widok 3D wił się w konwulsjach, a jęki procesora przypominały sapanie Pudzianowskiego taszczącego 300kg kamulec na zawodach.

Trzeba było się przerzucić na plan awaryjny - widok 2D, z którym miałem do czynienia we wszystkich poprzednich wersjach. Nawigacja w trakcie meczów okazała się koszmarem - równie wielkim jak próba zrozumienia intelektualnych wywodów Jarosława Kaczyńskiego.

Okna latały, przeskakiwały. To z łączonego na ekran z widokiem meczu. Zanim udało mi się zatrzymać grę (pauza) mijało z 10 minut meczu. Zanim dokonałem jakiejkolwiek zmiany taktycznej, jeszcze więcej. Kontroli nad meczem nie miałem absolutnie żadnej. W końcu po 3 meczach stwierdziłem, że to jednak już gra dla hardcorowców.
Dużo bardziej skomplikowana od poprzednich wersji.

Z jednej strony, od razu w oczy rzuca się dużo większy realizm w porównaniu do wersji sprzed paru lat (dużo więcej drobnych z pozoru opcji, rozmów z zawodnikami, wywiadów, obecność agentów i wiele innych), które wiernie odwzorowują rzeczywistość. To w sumie dobrze.

Ale, żeby to wszystko ogarnąć trzeba naprawdę multum czasu. Mam wrażenie, że na rozegranie pełnego sezonu potrzebowałbym chyba miesiąc nieprzerwanej gry. Jak kiedyś mnie wyleją z roboty i będę się nudził na bezrobociu, to może podejmę wyzwanie.

Póki co, wysiadam. To jednak nie dla mnie smile

Do góry
#4580391 - 05/04/2011 01:52 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Witam, jestem niedzielnym graczem i mam pewien problem z który mam nadzieje mi pomożecie. kończąc pierwszy sezon pojawił się błąd który uniemożliwił mi grę. Rozpoczęcie nowej rozgrywki reset itp. rozwiązania nie pomagają. Ów błąd to:11.0.0f151865 Może ktoś wie co zrobić aby móc kontynuować grę? Czy potrzeba ściągnąć jakiś patch? jeśli tak to jaki i gdzie go zainstalować? Czy Zainstalować grę od nowa? Czy w takim wypadku będą działać stare savy czy niema na to większych szans?
Tak jak na wstępie wspomniałem grywam bardzo niewiele i się na tym nie znam, dlatego liczę na jakieś dokładne podpowiedzi. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale korzystam z oryginalnej gry (płyta) i oprogramowania. Nie mam też żadnych wirusów a płyta jest w stanie dobrym tj. jest kilka ale niewielkich rys, które teoretycznie nie powinny mieć wpływu na odczyt.
Z góry dzięki za podpowiedzi.

Do góry
#4580474 - 05/04/2011 02:23 Re: Football Manager 2011 [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529

Do góry
#4600416 - 14/04/2011 03:12 Re: Football Manager 2011 [Re: analityk]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: analityk
BVB DORTMUND

TAKTYKA: 4 obroncow, 2 srodkowych pomocnikow, 2 skrzydla, 2 napadziorow.

1-szy sezon:

2 miejsce 59 pkt czyli spoko, Bayern wyraznie zdominowal rozgrywki (przewaga ponad 20 pkt), 3 miejsce Wolfsburg - tylko 1 pkt mniej niz JA.
W Pucharze Europy odpadam w polfinale z FC Porto (szkoda bo final bylby formalnoscia z FC Basel).Takze w pucharach i tak ok wynik.

Ze skladu przed startem 1 sezonu wywalam Kagawe (wypozyczenie),Hajnala (sprzedaz) z tych bardziej znanych.
Da silve tez mialem wywalic ale jednak go zostawiam co wychodzi na plus bo mial duzo asyst i bramki (gral na lewym skrzydle na zmiane z "Groskrojtz" smile

Na poczatku probuje Gotze grac w sordku pomocy jako zmiennik Sahina, nie wychodzi to najlepiej wiec mu zmieniam trening i daje na prawe skrzydlo - metamorfoza, koles zaczyna pomalu wymiatac wiec wygryzl ze skladu Blaszczykowskiego.


Z transferow przed sezonowych to mlody Jorgenesen -srodek obrony na lawke - gral kilka razy tylko w sezonie.

----------------------------------------------------------------

2-gi SEZON:

Sprzedaje Kagawe za 4 banki, Da Silva odchodzi za free bo juz stary mimo ze gral dobrze w 1 sezonie. Kringe sprzedany, Zidan sprzedany i kilku z rezerw takze.

KUPUJE: Albin z Getafe za 10 mln ( gram nim na lewym skrzydle mimo ze nominalna pozycja jego to AMC) oraz kupuje Biglia z Anderlechtu za 9 mln - srodek pomocy ,zastepstwo dla Sahina jakby co. Okazuje sie ze ALBIN to wymiatacz jakich malo, 13 goli,14 asyst,nota srednia 7.60 a mial kontuzje ok. miesiac.
Biglia tez wypas-duzo asyst,gral na zmiane z Sahinem zalezne to bylo od formy kto ma lepsza. Przychodzi tez za 3 mln ALTIDORE z Villareal - tez sie sprawdzil smile

TYTULY w 2 sezonie:

MISTRZ i PUCHAR NIEMIEC
Bilans: 83 pkt 26-5-3 bramki: 78-24
Wyprzedzam Wolfsburg 1 pkt a Bayern jest 8 w lidze i nie kwalifikuje sie do zadnych pucharow i ma straty do mnie ze 30 pkt,Ja i Wolfsburg zdominowalismy rozgrywki calkowicie.

Co sie okazalo to Gotze jeszcze bardziej wymiata, to samo mlody srodkowy obronca Jorgensen stal sie podstawowym zawodnikiem i to przez przypadek(kontuzje tamtych i ich wygryzl). Ogolnie jestem zaskoczony ze az tak dobrze sobie poradzilem - w klubie sa podnieceni hehe.

W lidze mistrzow odpadlem w cwiercwinale znow z ....Porto a wczesniej eliminujac Seville a z grupy wychodze grajac z takim zespolami jak: Chelsea,Atletico Madryt, Shahtar i Ja smile

KONCOWKA SEZONU:

3 mecze do konca i 4 pkt straty mam do Wolfsburga, nadchodzi mecz u siebie z Wolfsburgiem, na moje szczescie traca 2 bramkarzy( kontuzje) i broni jakis pionek, blednie tez sie ustawiaja taktycznie(obrona czestochowy) co ja wykorzystuje smile Wynik 6-1 dla mnie ( 5 bramek Lewandowskiego) - moje najwieksze zwyciestwo a Wolfsburg w 30 meczach stracil tylko 15 goli a ze mna az 6 bramek smile. Przedostatnia kolejka jade na wyjazd do Werderu-jestem rozpedzony i rozwalam ich 4-0 a Wolfsburg traci punkty i remisuje u siebie z Leverkusen 2-2 smile W tym momencie mam przewage i formalnosci dopelniam zrownujac z ziemia Augsburg ktory juz dawno spada z ligi-wynik 5-0 i MISTRZ. !!!!! Pozniej final pucharu Niemiec i 3-0 rozwalam STUTTGART smile

CZAS ZACZAC 3-ci sezon - Dzis zaczynam gre :D:D:D

sorki za bledy i lekki mlyn w tym opisie ....







5 sezonów:

3x mistrz
3x puchar niemiec
1x Liga Mistrzow ( w 5 sezonie ).

sklad mam na tyle mocny i zgrany ze w lidze Niemieckiej bez problemu co rok walcze o mistrza i miejsce nawet 3-cie to juz byloby slabo smile. W LM jeszcze nie jestem stawiany jako faworyt ale zmierzam w tym kierunku smile

Polecam NEYMAR-a ale na Lewa pomoc Ofensywna (zamiast atak) - koles wymiata.

LUKAKU tradycyjnie jak w kazdym FM tez przechlop 22 lata a krol strzelcow 30 bramek w bundeslidze.

Subotic panuje na srodku obrony caly czas

Weidenfeler bronil b.dobrze do 34 roku zycia ( teraz go wygryzl Muslera i na lawe talent z brazyli Leo - oboje juz przebijaja Weidenfelera.

Do góry
Strona 10 z 11 < 1 2 ... 8 9 10 11 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, VVega, akagi, wHiTe_StAr, poozon, Zaixi, Lukasz111, kemp, 11kera11), 3382 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584372 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07