Strona 5 z 56 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423143 - 11/10/2005 18:49 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
W to że Lech Kaczyński nic niewiedział o tym co wygaduje Kurski trudno mi uwierzyć. Wczoraj Bielan twierdził że mają haka na Tuska ale go nieujawnią. Później ktoś z PiS-u niepamiętam dobrze czy niebył to sam Lech Kaczyński mówił że mają coś na Tuska, później powiedział że niedotyczy to bezpośrednio Tuska tylko kogoś z jego rodziny. Więc jeśli ten niby hak to była informacja o rzekomym zgłoszeniu się dziadka Tuska do Wermachtu to Kaczyński jest już przegrany. Jęsli chodzi o cos innego to Kaczyński jak najszybciej powinien ten hak ujawnić.

A tak Kaczyński narzekał na brak merytorycznej debaty z Tuskim, żalił się jaki to on agresywny ehh szkoda słów.

Do góry
Bonus: Unibet
#423144 - 11/10/2005 18:59 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Z nimi trzeba się kopać po kostkach , a nie przyznawać publicznie do swoich błędów.


Quote:

Eldorado, wyrzucenie Kurskiego jest stratą zdolnego sztabowca to fakt, moze to ograniczyc pomysły na dalsza kampanie, dla części twardego elektoratu może byc nawet, jak napisałes, strata wiarygodności, ale i tak oni zagłosuja na Kaczyńskiego;
teraz gra toczy się elektorat niezdecydowanych, siedzi sobie przysłowiowa kobiecina w domu przed telewizorem, nie interesuje sie za bardzo polityką, nie wnika w programy, reaguje bardziej emocjonalnie, jak widzi że "obrzydliwy" Kaczyński "szarga" imie nieżyjącej rodziny Tuska, to się do niego zniechęca, "bezstronne" media rozpetały dzisiaj niesłychana kampanie przeciw Kurskiemu ( w domyśle Kaczyńskiemu), nie miał żadnych szans się wybronic, jedynym sensownym wyjściem żeby odwrócić niechęć tej przysłowiowej kobieciny było wyrzucenie i ukaranie Kurskiego; zwolennicy Tuska i Kaczyńskiego nie zmienią po dziesiejszym dniu swoich przekonań, chodzi o niezdecydowanych, głównie "mało rozgarniętą" część elektoratu Leppera


aha i no tez jestem za kopaniem sie po kostkach, sztab Kaczora powinien przejsc do ofensywy, wykorzystywac wszelkie możliwe haki na Tuska (tak jak robi to teraz Tusk), tylko jeden warunek musza to być informacje pewne, inaczej skonczy sie to jak dzisiaj, mając przeciw sobie równie dobry sztab Tuska i wszystkie potężne media wygrac będzie ogromnie trudno, ale wierzę że to możliwe

Do góry
#423145 - 11/10/2005 19:00 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Nirtz mnie w pierwszym odruchu też zbulwerowało pomówienie Kurskiego o dziadku Tuska , z pozycji takiej ,no dobrze jeśli dziadek Tuska rzeczywiście się zaciągnął do Wermachtu , to co z tego , co ma wspolnego z Tym Tusk i jak może odpowiadać wnuk za działania swoich przodków , Po pewnym czasie stwierdziłem, w przypadku Tuska może .Zaraz to Ci i innym ,którzy czytają te moje wypociny wyjaśnie , bo to ciekawy motyw opisujący jak działa manipulacja
Tusk jak pamiętacie w swoich reklamówkach mówił cos o dziadku czy kimś innym z rodziny którego aresztowało gestapo.I nie chodzi mi tutaj że Tusk mija się z prawdą .Przyjmijmy że jeden dziadek był aresztowany przez gestapo ,a drugi słuzył w wermachcie.To co jedna informację można podać jako swiadczącą że Tusk jest patriota bo jego przodkowie walczyli z Niemcami ,a drugą nie bo wnuk nie odpowiada za czyny dziadków?.

POZDRAWIAM

Do góry
#423146 - 11/10/2005 19:00 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
a jakie to haki na Kaczyńskiego wyciągnął Tusk??
bo mi się widzi odwrotnie...

Do góry
#423147 - 11/10/2005 19:17 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

a jakie to haki na Kaczyńskiego wyciągnął Tusk??
bo mi się widzi odwrotnie...


chociażby ciągłe czepianie się rządów w Warszawie, z wyjątkowo ohydnym wątkiem hospicjów, to jest dopiero "nekrofilia", no oczywiście reżymowa (zaczne ich tak nazywac jak JKM ) telewizja w 2 dni po wyborach w kólko powtarza się informacje że Tusk wygrał w Warszawie, wynika to ze struktury społecznej tego miasta i nawet gdyby Kaczyński był super prezydentem zawsze wygrałby tam kandydat bardziej liberalno-wolnorynkowy, jakoś nie mówi sie że Kaszub Tusk(ten "polski patriota" chcial w 1992 odłączenia Kaszub od Polski) przegrał w Lechem Kaczyńskim na terenach niemal czysto kaszubskich (Kartuzy, Kościerzyna)

Do góry
#423148 - 11/10/2005 19:19 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Nirtz skoro taka jest struktura w Warszawie i zawsze wygrałby tam kandydat bardziel liberalny i wolnorynkowy to jak niby wytłumaczysz zwycięstwo Kaczyńskiego nad Olechowskim w wyborach na Prezydenta Warszawy.

Do góry
#423149 - 11/10/2005 19:25 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Nirtz skoro taka jest struktura w Warszawie i zawsze wygrałby tam kandydat bardziel liberalny i wolnorynkowy to jak niby wytłumaczysz zwycięstwo Kaczyńskiego nad Olechowskim w wyborach na Prezydenta Warszawy.


wtedy wygrał pod hasłem oczyszczenia Wawy z korupcji i dotychczasowej ekipy PO-SLD która warszawiakom b. źle się kojarzyła, w tamtych czsach nieoskarżano też tak nagminnie PiSu o rzekomy socjalizm, warszawskie PO przeżyło czystke i ludzie wracają do naturalnej dla nich partii liberalnej

Do góry
#423150 - 11/10/2005 19:33 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Teraz PO w Warszawie już się dobrze kojarzy rozumiem z tego. Olechowski był kandydatem z poza układu Warszawskiego, byłym kandydatem na Prezydenta z drugim wynikiem w wyborach.

Do góry
#423151 - 11/10/2005 19:36 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

Nirtz skoro taka jest struktura w Warszawie i zawsze wygrałby tam kandydat bardziel liberalny i wolnorynkowy to jak niby wytłumaczysz zwycięstwo Kaczyńskiego nad Olechowskim w wyborach na Prezydenta Warszawy.




Jako fakt niepasujący do teorii, ale jakie to ma znaczenie? To tylko źle o faktach światczy

Do góry
#423152 - 11/10/2005 19:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Teraz PO w Warszawie już się dobrze kojarzy rozumiem z tego. Olechowski był kandydatem z poza układu Warszawskiego, byłym kandydatem na Prezydenta z drugim wynikiem w wyborach.


no a po co "usunieto" Piskorskiego i wysłano do Brukseli, ludzi zwiazanych z "układem warszawskim" wycieto w PO w pień, niejaka Pitera wielki wróg tego układu jest dzis posłanką PO;
co do Olechowskiego to jest on obecnie na marginesie PO (jeśli w ogóle jest), nie był on może w "układzie warszawskim" ale był w dużo gorszych (agent PRL, rady nadzorcze nomenklaturowych banków itp.)

Do góry
#423153 - 11/10/2005 20:12 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
nirtz, mam takie pytanko? powiesisz się jeśli kaczyński przegra? jesteś w jego komitecie wyborczym? może rodzina?

Do góry
#423154 - 11/10/2005 20:16 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Llama sądzę, że takie pytanie prędzej powinieneś zadać Conradowi. Z taką tylko róznicą, że w miejsce słowa "Kaczyński powinieneś wstawić słowo "Tusk".

Bo może i Nirtz przekonuje bardzo usilnie do głosowania na Kaczyńskiego ale z pewnością nie robi tego w tak nachalny sposób jak pan moderator Conrad.

Do góry
#423155 - 11/10/2005 20:20 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

nirtz, mam takie pytanko? powiesisz się jeśli kaczyński przegra? jesteś w jego komitecie wyborczym? może rodzina?


nie powiesze się, bo dla mnie w odróżnieniu od wielu z was "betonowych" zwolenników Tuska, drugi kandydat jest dla mnie dużo gorszy ale do zaakceptowania;
a o komitecie wyborczym myślałem ale w lipcu gdy zdecydowanie prowadził Cimoszewicz przed Kaczyńskim (można to nawet znależć w moich wypowiedziach na tym forum), gdy prowadzi Tusk nie widze takiej potrzeby, bo dla mnie Tusk nie jest taki straszny jak dla wielu z Was Kaczyński;
pozdrawiam

Do góry
#423156 - 11/10/2005 20:28 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
ja i tusk? wolne żarty nie rozumiem zaślepionej miłości do tych pyszczków, zero wad, same superlatywy, 'oni kłamią i trzeba im najebać'...
fakt, Conrad też przegina

to może tak! zróbmy coś takiego! mówię całkiem poważnie!! zwolennicy Kaczyńskiego, wypiszcie jego wady i zalety. zwolennicy Tuska, wypiszcie jego wady i zalety.
mówię poważnie! kto mnie przkona i na kogo zagłosuję? zależy od was, walczcie o głos, ale na prawdziwe argumenty

ps. mówię całkiem serio! zero sloganów, suche fakty i dokonania, przeszłość, przyszłość. no dawajcie

Do góry
#423157 - 11/10/2005 20:33 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
dyskusja z takimi forumowiczami jak Tetfol, Eldorado czy Llama (nie mówie już o zwolennikach tego samego kandydata co ja) jest interesująca, na argument odpowiada się argumentem, niestety od niektórych (nie będę mówił od jakich )w tym temacie można usłyszeć tylko wyzwiska i ciągle te same odpowiedzi niezależnie od pytania (tylko tu zamiast pomidor jest wymieniane Radio Maryja , ojciec Rydzyk )

Do góry
#423158 - 11/10/2005 20:57 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

Quote:

a jakie to haki na Kaczyńskiego wyciągnął Tusk?? bo mi się widzi odwrotnie...


chociażby ciągłe czepianie się rządów w Warszawie, z wyjątkowo ohydnym wątkiem hospicjów, to jest dopiero "nekrofilia




O, dopiero to teraz zauważyłem. Więc wymienienie kontrkandydatowi wszystkiego co spierniczył w czasie, gdy mógł się wykazać swoimi talentami do rządzenia to haki? Ręce opadają, to jest właśnie merytoryczna dyskusja, gdy jeden mówi, że wybuduje 8mln mieszkań, a drugi się pyta jakim cudem, skoro nie potrafił sobie z problemem mieszkań poradzić w jednym mieście, to jest dla mnie rozmowa merytoryczna.
Widzę jednak, że - jak to napisałeś w innym poście - niech PiS wyciąga wiecej haków i to jak najszybciej i jak najlepiej sprawdzonych.
Zdecydowanie inaczej rozumiemy dyskusję merytoryczną.

Do góry
#423159 - 11/10/2005 21:18 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
ostatni mój post w tym temacie dzisiaj:
przed chwilą skończyła sie debata na TVN, Kaczyński zmienił taktykę, wreszcie, robił to co wiele razy tu pisałem, przeszedł do ofensywy, dzisiejszą debate zdecydowanie wygrał, tylko pytanie czy to wystarczy, mając fatalne dni za sobą, wrogie wszystkie duże media, no ale można powiedzieć że przed chwilą odbił się od dna, dzisiaj Kaczyński miażdżąco przegral w dziennikach telewizyjnych i miażdżąco wygrał w debacie prowadzonej na żywo

Do góry
#423160 - 11/10/2005 21:24 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
McKracken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/10/2001
Postów: 1679
Skąd: Melbourne
jak dla mnie zaden z nich nie nadaje sie na prezydenta, zreszta jak wszyscy wczesniej startujacy kandydaci: zero charyzmy, zero autorytetu, zero szacunku...

Do góry
#423161 - 11/10/2005 21:49 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Słowo o frekwencji zainspirowane zdarzeniami dzisiejszego dnia. Naprawdę nie dziwię się, że ponad połowę Polaków nie obchodzi kto zostanie głową państwa ani jakiekolwiek wybory i polityka w ogóle. Babranie się w gównie, a niestety tylko tak moge naszą kampanię określić, to nie jest to nie jest coś szczególnie interesującego.

Do góry
#423162 - 11/10/2005 21:59 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Faszyści mordowali ludzi za to, że ich dziadkowie byli Żydami czy Romami.
PRL-owskie władze - już po II wojnie światowej - zabiły kilku krewnych moich dziadków (zginęli w obozie w Jaworznie) za to, że ich dziadkowie byli Ukraińcami.
Setki tysięcy ludzi (w tym dzieci, młodzież, kobiety które wyszły za niewłaściwych ludzi) musiały emigrować z Polski w 1968 r., bo ich przodkowie byli Żydami...

Ch** mnie obchodzi, kim byli dziadkowie Tuska.
Ocenianie ludzi po narodowości ich przodków to faszyzm w czystej postaci. Od kandydata na urząd prezydenta spodziewałem się twardej reakcji. Co usłyszałem? "Kurski jest niezwykle ostrym politykiem, ale - choć jego wypowiedzi nie zawsze mi się podobają, nie zawsze są uzgodnione - nie mijają z prawdą".

Przeprosił dopiero wtedy, gdy okazało się, że dziadkowie Tuska - jako jedni z nielicznych na Pomorzu - nie wyrzekli się polskości.

na Kurskiego, Kaczora... w PiSdu z takimi frustratami...

Do góry
Strona 5 z 56 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Irek, 11kera11, rafal08, pacyfista, Sensei, kamil#15, VVega, akagi, igea23, alfa, Zaixi, ANZELMO), 4067 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45078 Tematów
5588214 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14