Strona 7 z 56 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423183 - 12/10/2005 10:19 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
tomo...

Tusk może nie jest ideałem, i nie ma (jeszcze) cech męża stanu, ale przynajmniej:
1) nie uważa kogoś za gorszego tylko dlatego, że jego dziadkowie nie byli Polakami.
2) nie odmawia ludziom konstytucyjnych praw, tylko dlatego, że są gejami/lesbijkami
3) nie demonstruje antyrosyjskich i antyniemieckich fobii
4) nie brata się z ojcem Rydzykiem, który obraża ludzi innej narodowości czy innego wyznania, a wspiera i broni przestępców (Kobylański, prof. Jarosz)

Przykro, że o tym, na kogo głosuję, decydują głównie negatywne cechy jednego z kandydatów... Ale tak to niestety wygląda.

To, że Kaczyńskiemu zabrakło wyobraźni i po kolei eliminował z grona potencjalnych wyborców komunistów (10% społeczeństwa), gejów i lesbijki (5-10% społeczeństwa), niekatolików (40% społeczeństwa nie chodzi do Kościoła), ludzi, których dziadkowie byli innej narodowości (pewnie z 40%, zważywszy, że II RP była państwem wielonarodowościowym) itd. to już jego problem. Tak się chłop zapędził, że w drodze po władzę zderzył się z co drugim mieszkańcem tego kraju...

Do góry
Bonus: Unibet
#423184 - 12/10/2005 10:32 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Mam podobne zdanie jak Ty Biszop.

Każdy człowiek ma prawo mieć własne zdanie w danej sprawie i każdy ma prawo głosować na tego kandydata, którego uważa za bardziej godnego piastowania stanowiska Prezydenta RP.
Nie jest to jednak powód do obrzucania błotem i obrażania zarówno samej osoby kontrkandydata, ludzi z jego najbliższego otoczenia oraz osób które otwarcie deklarują chęć zagłosowania na owego kandydata.

Tak tak Conrad, chodzi mi tutaj głownie o ciebie i Twoją postawę...
Tak strasznie lubujesz się w tym, iż Tusk apeluje i pragnie prowadzić merytoryczną dyskusję, rozmawiać z kontrkandydatem o programach i o wizjach przyszłej Polski, jendakże w Twoim mniemaniu postawa Kaczyńskiego po prostu mu to uniemożliwia.
Tymczasem zastanów się jaka jest Twoja postawa? Czy Ty przyjąłeś strategię swojego kandydata, przekonujesz dlaczego on jest wart powierzenia mu najwyższego stanowiska w państwie? Czy może przyjąłeś strategię Kaczyńskiego i za wszelką cenę starasz się zniechęć do głosowania na kontrkandydata na każdym kroku wytykając mu jego wady?
Bo ja ani razu nie poruszyłem kwestii konferencji w hospicjum Gronkiewicz-Waltz, ani razu nie poruszyłem tematu Miodowicza, ani razu nie poruszyłem wielu innych spraw które mogłyby w złym swietle ukażać Donalda Tuska. Nie poruszyłem i nie porusze bo nie na tym rzecz polegia.
Tymczasem Twoje wypowiedzi przesiąknięte są "kurwiszonem Rydzykiem", Radiem Maryja, Kurskim, "PISuarem", zarzutami pod adresem Kaczyńskiego a ostatnio także obrażeniem mojej osoby.
Zastanów się nad tym...

Zaś co do wypowiedzi Kurskiego to oczywistym dla każdego jest iż była ona wielce niestosowna i zdecydowanie przekroczyła granicę dobrego smaku. Z tego zdaje sobie sprawę każdy, także ja zwolennik Lecha Kaczyńskiego. Bo przeciez dla nas wyborców istotne powinno być to co prezentuje swoją osobą kandydat i jaki ma pomysł na przyszłośc naszego kraju, a nie to kim był jego dziadek bo to nie ma po prostu najmniejszego znaczeniea.
Faktem jest również, że PIS z Lechem Kaczyńskim na czele natychmiast zareagował na tę wielce niestosowną wypowiedź wykluczajać Kurskiego z komitetu wyborczego oraz stawiając go przed sądem partyjnym. Spotkała go zatem najwyższa możliwa kara, ponieważ zgodnie ze statutem PIS nie móg.ł on być natychmiast wykluczony z szeregów partii. Są bowiem pewne procedury, których ominąć nie można.
Lech Kaczyński przeprosił wczoraj w TVN Donalda Tuska za tę wielc eniestosowną wypowiedź, przeprosił nie za swoją wypowiedź, a za wypowiedź Kurskiego. Za cudze grzechy przeprosić jest najtrudniej, mimo to Kaczyński zdobył się na ten czyn i za to należy mu się szacunek.

Do góry
#423185 - 12/10/2005 10:41 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
@andj

Kaczyński "nie uważa kogoś za gorszego tylko dlatego, że jego dziadkowie nie byli Polakami".
Te słowa padły z ust Kurskiego, a Kaczyński swoimi działaniami i słowami nemal natychmiast sał dowód co na ten temat myśli.

Do góry
#423186 - 12/10/2005 10:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
Quote:

tomo...

Tusk może nie jest ideałem, i nie ma (jeszcze) cech męża stanu, ale przynajmniej:
1) nie uważa kogoś za gorszego tylko dlatego, że jego dziadkowie nie byli Polakami.
2) nie odmawia ludziom konstytucyjnych praw, tylko dlatego, że są gejami/lesbijkami
3) nie demonstruje antyrosyjskich i antyniemieckich fobii
4) nie brata się z ojcem Rydzykiem, który obraża ludzi innej narodowości czy innego wyznania, a wspiera i broni przestępców (Kobylański, prof. Jarosz)





1) Proszę zacytuj wypowiedz Kaczyńskiego bo jakoś mimo najszczerszych chęci nie mogę sobie przypomnieć, żeby Kaczyński powiedział, że Tusk jest BEEE dlatego, że dziadziuś miał niemiecką krew.

2) Sorrki, ale porządek musi być. Weż pod uwagę, że większość ludzi w naszym kraju nie chce żeby ich dzieci patrzyły na poprzebieranych gejów lesby czy tez tranZwestorów. Takie są realia to nie Holandia

3) Co do Kaczyńskiego to mogę bez wątpienia napisać, że ma w swoich szeregach chyba najlepszego znawcę stosunków rosyjskich, profesora UJ.Co do stosunków z Niemcami nie wiem, kto będzie od tego ekspertem, ale w moim mniemaniu najważniejsza będzie polityka wobec USA (od których Tusk wyrażnie się dystansuje) i Rosji (na którą raczej nie znajdzie patentu).

4) Kaczyński się brata? Jakoś nie przypominam sobie, żeby gościł u ojca dyrektora . Natomiast Tusk brata się z mega autorytetem jakim jest obecny prezydent RP Kwaśniewski, a także popiera ludzi brudnych interesów Tylko pogratulować

Do góry
#423187 - 12/10/2005 10:48 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Mam podobne zdanie jak Ty Biszop.

Lech Kaczyński przeprosił wczoraj w TVN Donalda Tuska za tę wielc eniestosowną wypowiedź, przeprosił nie za swoją wypowiedź, a za wypowiedź Kurskiego. Za cudze grzechy przeprosić jest najtrudniej, mimo to Kaczyński zdobył się na ten czyn i za to należy mu się szacunek.




ja nie zgodze sie tylko z tym fragmentem
niezgodze sie dlatego ze ofiarowujac cos (przeprosiny skierowane do Tuska) nie nalezy wymagac czegokolwiek od drugiej strony (Kaczynski "pojechal" ze Tuska ze ten nie przeprosil za Hanne).
wiec mozna wysnuc wniosek ze Kaczynski niby przeprosil ale domaga sie zrownowazenia ilosci przewinien popelnianych przez obu kandydatow i ich sztaby.
Nie chce tu bronic Tuska bo mam swiadomosc ze on i jego sztab graja w te klocki na rozne mniej lub bardziej prawe sposoby ale Kaczynski chcac naprawic dzialanie Kurskiego strzelil kolejna gafe.
To jest wlasnie moj glowny zarzut do osoby Kaczynskiego, jest w "goracej wodzie kąpany", i pozniej musi sie ze swych raptownych poczynan tlumaczyc, a czesto tlumaczenia znow obracaja sie przeciw niemu.
ale z zgadzam sie obaj ze nie czas i miejsce na obrzucanie sie blotem, wybor podejmie wiecej osob niz funkcjonuje na tym forum i chcac czy nie bedziemy musieli sie nim pogodzic, wiec mozna kogos nie lubic ale po co dolewac oliwy do ognia i podgrzewac i tak juz goraca atmosfere

p.s.
jestem ciekaw jak kandydaci typuja wynik dzisiejszego meczu
z tego co wiem to Tusk jest kibicem, a jak Prezydent Wawki??

Do góry
#423188 - 12/10/2005 10:51 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Timi Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 143
Skąd: Kraków
O ile dobrze mi wiadomo w każdym sztabie wyborczym jest określona hierarchia. Dlatego to co mówi Kurski/Ziobro postrzegane jest jako wyraźne sygnały od kandydata na prezydenta.

Poza tym, to że Lech/Jarosław Kaczyński odsunął Kurskiego od sztabu jest wynikiem burzy jaka się rozpętała. Podejrzewa, że gdyby się dało to Kurski pozostałby na swoim stanowisku, czego dowodem wydają się być słowa Kaczyńskiego w Radiu Zet.

Do góry
#423189 - 12/10/2005 11:02 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Kaczynski przepraszal dopiero wtedy, gdy okazalo sie, ze Kurski sklamal. Wczesniej nie odcial sie od jego wypowiedzi. We wtorek rano ja uwiarygodnil ("Kurski nie mija sie z prawda").

Powtorze - ch** mnie obchodzi kim, byli dziadkowie Tuska.
Od Kaczynskiego oczekiwalem innej reakcji, a nie czekania (od poniedzialkowego poranka, gdy dostepna byla Agora do wtorkowego popoludnia), az Tusk udowodni, ze nie jest wielbladem.

Oczekiwalem, ze Kaczynski odetnie sie od faszystowskich metod. Bo tylko faszysci i komunisci (akcja "Wisla", 1968 r.) oceniali ludzi na podstawie tego, jakiej narodowosci byli ich dziadkowie.

Co do gejow czy lesbijek... znam kilka osob o orientacji homo i zadna z nich mnie nie gorszy :]

Co do polityki wschodniej... Reklama polityczna, w ktorej wypominano Rosji zbrodnie na narodzie polskim, to pomysl Kurskiego. Watpie, by z ktorymkolwiek profesorem UJ w ogole konsultowano te reklamowke.

Kaczynski u ojca Rydzyka nie gosci. Ale Rydzyk robi dla niego wiecej, niz wszyscy sztabowcy z Kurskim na czele...

Do góry
#423190 - 12/10/2005 11:03 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
* "Angora", nie "Agora" - sorry za literowke :]

Do góry
#423191 - 12/10/2005 11:52 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Z przemyskiego forum "GW":

&#8226; Re: "Prawo i Sprawiedliwość" IP: 212.160.138.*
Gość: voyto 12.10.05, 13:28 + odpowiedz


Drugiej tury przyszła pora
A więc głosuj na Kaczora
On Ci da jabłek i gruszek
Tych na wierzbie. Jak komuszek
On napełni Ci twój mieszek
jak niejaki Miller Leszek.
Bo pomysły ma prześliczne
Cudne, bo socjalistyczne
Weźmie od tych co pracują
Tym pyszałkom, chamom, lujom
Niech nie myślą sobie tacy
Że dostaną profit z pracy
Trzeba pięknie, solidarnie
Temu dać co się nie garnie
Temu co pracować nie chce
Gdyż go praca coś nie łechce
Dać mu trzeba na to tanie
Do wychlania wino w bramie.
Tak to Lech nasz zdecydował
Tak się pięknie nam zachował
Jak on rządził nami będzie
Dowie się każdy bo wszędzie
On przyjmując butną pozę
Ogłosi nam swe expose:
"Pracowici to przekleństwo
"Solidarne społeczeństwo"
To jest to, co sprawiedliwe
Na nic mi spojrzenia krzywe
Tych co robią - niechaj płacą!
Żeby żul miał wciąż pić za co
Żeby miał na papierosy
By nie musiał chodzić bosy
Żeby on miał na leczenie
Na swych snów, marzeń spełnienie
Tym co myślą wciąż inaczej
Powiem teraz - krótko raczej
Jam jedyny jest stróż ładu
Nie chcesz mnie?
Więc... spieprzaj dziadu!"

Do góry
#423192 - 12/10/2005 12:36 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

Bo ja ani razu nie poruszyłem kwestii konferencji w hospicjum Gronkiewicz-Waltz, ani razu nie poruszyłem tematu Miodowicza, ani razu nie poruszyłem wielu innych spraw które mogłyby w złym swietle ukażać Donalda Tuska. Nie poruszyłem i nie porusze bo nie na tym rzecz polegia.




Ocho, bardzo cwana i bardzo niskiego poziomu zagrywka. Nie poruszasz, ale jedziesz całą listę. Zawsze podziwiałem ludzi, którzy potrafią w jednym momencie osiągnąć dwa odmienne stany świadomości.

Quote:

Tymczasem Twoje wypowiedzi przesiąknięte są "kurwiszonem Rydzykiem", Radiem Maryja, Kurskim,




Bo trudno pisać inaczej o tej pseudonacjonalistycznej bandzie okradającej z ostatnich pieniedzy najbiedniejsze osoby w kraju pełnym biedy.

Quote:

Faktem jest również, że PIS z Lechem Kaczyńskim na czele natychmiast zareagował na tę wielce niestosowną wypowiedź wykluczajać Kurskiego z komitetu wyborczego oraz stawiając go przed sądem partyjnym.




Mijasz sie z prawdą by nie powiedzieć kłamiesz. Reakcja była daleka od _"natychmiast"_, Kaczyński potwierdził słowa Kurskiego (że są prawdziwe, nie mając zielonego pojęcia o czym gada). Spodziewał sie pewnie, że w mediach będzie "jak ten Tusk może, taki święty, a swoje za pazuchą ma", a tu przykra niespodzianka: media jadą po PiSie i Kaczyńskim za brak jakiekolwiek poziomu kampani.

Quote:

Lech Kaczyński przeprosił wczoraj w TVN Donalda Tuska za tę wielc eniestosowną wypowiedź, przeprosił nie za swoją wypowiedź, a za wypowiedź Kurskiego. Za cudze grzechy przeprosić jest najtrudniej, mimo to Kaczyński zdobył się na ten czyn i za to należy mu się szacunek.




"Przepraszam, ale ...". Ja kazałbym mu sobie takie przeprosiny w buty wsadzić.

Do góry
#423193 - 12/10/2005 12:39 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

To jest wlasnie moj glowny zarzut do osoby Kaczynskiego, jest w "goracej wodzie kąpany", i pozniej musi sie ze swych raptownych poczynan tlumaczyc, a czesto tlumaczenia znow obracaja sie przeciw niemu.




Zgadzam sie w tym co napisałeś, natomiast Rosja nie będzie czekać na przeprosiny, jak jakiś raptus wojne wypowie

Do góry
#423194 - 12/10/2005 13:07 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:



Oczekiwalem, ze Kaczynski odetnie sie od faszystowskich metod. Bo tylko faszysci i komunisci (akcja "Wisla", 1968 r.) oceniali ludzi na podstawie tego, jakiej narodowosci byli ich dziadkowie.




a gdzie ktoś tu czy gdziekolwiek napisał coś o narodowości dziadków Tuska, przecież poszło o oskarżenie o zgłoszenie się na ochotnika do Wehrmachtu, nikt nigdy nie kwestionował narodowości dziadków Tuska, Tusk pochodzi z rodziny kaszubsko-polskiej;
gdy lewicy brakuje argumentów wtedy wszystkich oskarża o faszyzm, nietolerancje, itd.

Do góry
#423195 - 12/10/2005 13:13 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:

@andj

Kaczyński "nie uważa kogoś za gorszego tylko dlatego, że jego dziadkowie nie byli Polakami".
Te słowa padły z ust Kurskiego, a Kaczyński swoimi działaniami i słowami nemal natychmiast sał dowód co na ten temat myśli.



Właśnie o to się rozchodzi, że nie natychmiast! Zrobił to dopiero po dłuższym czasie i jestem przekonany, że jedynie za sprawą swoich doradców. Przed tymi konsultacjami poproszony o komentarz potwierdził wersję Kurskiego. Zresztą 1/4 PiS-u to ludzie pokroju Kurskiego.

Do góry
#423196 - 12/10/2005 13:17 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Ziobro w TVN dzien przed tym jak sie zrobila afera wcale sie nie odcinal od wypowiedzi Kurskiego.

Wojtek

Do góry
#423197 - 12/10/2005 14:14 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Quote:

w pierwszej turze nie glosowalem ani na tuska, ani na Kaczynskiego. jednak w drugiej turze napewno popre Kaczynskiego.

powod mam prozaicznie prosty - pracuje na kopalni (miedzy innymi stad tez moja xywka ) a pan tusk (pisownia z malej litery zamierzona), ktory byl przez pol godziny pod ziemia podczas fedrunku stwierdzil, ze gornicy nie powinni miec wiekszych przywilejow niz inne grupy robocze. z tej wypowiedzi stwierdzam, ze inteligencja tego pana jest duzo nizsza od tej, jaka powinien miec prezydent RP. zgodze sie, ze np. hutnicy rowniez powinni miec przywileje, ale odbierac gornikom chociazby prawo do emerytury po 25 latach pracy na dole to poprostu kpina !!! halas, duzo gorsza wilgotnosc i powietrze, a takze mnostwo pylow unoszacych sie w nim to tylko niewielka czesc moich argumentow za tym, aby ten przywilej utrzymac. pan tusk tego nie rozumie i dlatego dostanie jeden glos mniej

Quote:

Właśnie dlatego poprę Tuska. Niby z jakiej racji górnicy powinni mieć jakieś przywileje??? Tylko oni ciężko pracują, tylko oni pracują w trudnych warunkach, tylko im groża choroby zawodowe??? NIE
Dlaczego takich przywilejów nie mają inne grupy zawodowe?
Zawód każdy sam sobie wybiera, jeśli chcesz być górnikiem musisz liczyć się z pewnymi konsekwencjami.
Zresztą ile kopalń w Polsce przynosi zysk? Kilka, resztę należałoby zaorać, bo do ich utrzymania idą pieniądze podatników.








nie twierdze, ze tylko gornicy powinni miec przywileje, bo duzo innych grup roboczych (np. hutnicy, policjanci itd.)powinno takowe dostac, ale nie zgadzam sie z tym, zeby gornikom je odebrac !!!

oczywiscie, ze licze sie z konsekwencjami bycia gornikiem, tylko dlaczego ktos chce mi odebrac prawo do emerytury ?!? ktorzy gornicy sa w stanie dozyc poznej starosci ? tylko nieliczni, poniewaz bardzo czesto jest tak, ze po kilku latach po przejsciu na emeryture umieraja albo sa kalekami.

jezeli nie masz o czyms zielonego pojecia to prosze, nie wypowiadaj sie na dany temat !
odkad zamknieto kilka kopaln, wiekszosc pozostalych przynosi zyski. te nierentowne, ktore pozostaly lacza sie w spolki z innymi, lepiej prosperujacymi kopalniami i razem sa conajmniej samo wystarczalne.
nie mowiac juz np. o khw czy zge sobieski, ktore przynosza coraz wieksze profity.
zaorac kopalnie ? i co potem ? skad bedziesz mial prad ? z wody, wiatru albo uranu ? to dopiero bylby wydatek dla podatnikow !!! tylko nie mow, ze import wegla jest bardziej oplacalny od wydobycia wegla w polsce, bo to juz by byla parodia

dlatego osobiscie mowie STOP dla Tuska i innych oszolomow, ktorzy szukaja oszczednosci kosztem zdrowia i zycia ludzi !!!

Do góry
#423198 - 12/10/2005 14:23 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tapirN Offline
member

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 146
andj,

Nie da sie ukryc, ze troche mnie zlapales ale..

Podany przez Ciebie przyklad nie ilustruje istoty determinizmu. To, ze dziadek Tuska "jest" zolnierzem Wehrmachtu wcale nie znaczy, ze sam Donald nim bedzie, ani nawet ze bedzie sprzyjal. Determinizm to: dziadek jest zolnierzem bo musi nim byc.

Zastosowanie ujecia deterministycznego w praktyce wyklucza wiec istnienie odpowiedzialnosci, itd itd.

Oczywiscie zgodze sie, ze uzylem wtedy dosc karkolomnego skrotu myslowego.

Co do mojej oceny wlasnych umiejetnosci krasomowczych, to juz jakis czas temu uznalem ze jest w tym fachu mnostwo lepszych i bardziej entuzjastycznie nastawionych ode mnie.

Zeby byla jasnosc - od zawsze jestem sympatykiem Platformy Obywatelskiej (nawet kiedys sie "zapisalem"!).

Ale w wyborach prezydenckich moj wybor to Lech Kaczynski.

Do góry
#423199 - 12/10/2005 14:32 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
nie ide głosować na 2 ture ,ale mniejsze zło to Kaczyński .

Do góry
#423200 - 12/10/2005 17:08 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
Do tych co tęsknią za Millerem, Oleksym, Borowskim, Cimoszewiczem, i resztą tej bandy.

"Jak fiskus zniszczył firmę Nina

Zabrali wszystko - dom, dwa drogie samochody, doprowadzili bogatą rodzinę do ubóstwa, a dobrze prosperującą firmę do upadku. Po dziewięciu latach okazało się, że odpowiedzialni za to urzędnicy skarbowi brali obliczenia z sufitu. Teraz sprawą zajmie się Sąd Najwyższy."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2964573.html

Do góry
#423201 - 12/10/2005 17:10 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa

Do góry
#423202 - 12/10/2005 17:23 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

nie ide głosować na 2 ture ,ale mniejsze zło to Kaczyński .




Ja po raz ostatni(i pierwszy zarazem) głosowałem 4 czerwca 1989 roku na...solidaruchów(OKP to się wtedy bodajże nazywało).

Raczej nie pójdę głosować w 2 turze wyborów prezydenckich AD 2005,ale jakbym poszedł to oddałbym swój głos nie "NA",ale "przeciw".

Przeciw Kaczyńskiemu,po to,by wraz z braciszkiem nie wziął całej puli.
Mam przeczucie,że rządy tych dwóch to będzie tragedia.

Przedsmak juz jest.
Ich pseudokandydat na premiera wyglada jak własny portret pamięciowy.
Śmiac się czy płakać,jak po obu bokach niejakiego Dorna wysiadują dwie kaczki...widok opłakany.....mężowie stanu...LOL.
Ionesco,Vonnnegut,Mrożek et Consortes....wszyscy w PISuarze

Ale czasów dożyliśmy,niech to szlag trafi.

Do góry
Strona 7 z 56 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, Akhu, wHiTe_StAr, alfa, poozon, VVega, pacyfista, Irek, rafal08, kamil#15), 4056 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45078 Tematów
5588221 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14