Strona 48 z 56 < 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 55 56 >
Opcje tematu
#424003 - 26/10/2005 15:09 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Quote:

Quote:

Przez godzinę oglądałem TVN24 jak ktoś mi powie, że ich stacja, wypowiedzi prowadzących a także wybór zapraszanych expertów nie jest tendencyjny to mu się w twarz zaśmieje. Druga telewizja Trwam tylko reprezentująca inną opcje polityczno - światopoglądową


przez długie lata uważałem tą stację za umiarkowanie-salonową, dramatycznie zmienili to po wygranej PiS stając się tubą PO, po wygranej Kaczyńskiego zaczynają w skrajnej stronniczności prześcigac i TVTRWAM i TVP Kwaitkowskiego



Z całym szacunkiem ale stronniczości mediów rydzyka nic niepobije.

Do góry
Bonus: Unibet
#424004 - 26/10/2005 15:13 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Szakal, jako zwolennik LPRu powinieneś się cieszyć, może twój ulubieniec Roman Giertych jeszcze załapie się w swojej politycznej karierze na jakąś poważną funkcję (jego udział w "komisji śledcze" raczej nie podchodzi pod to...). Kto wie czy w następnych wyborach w ogóle do sejmu się załapie, tym razem było ledwo ledwo...

Cieszy mnie natomiast to, że mamy odmienne poglądy z Szakalem. Mogę teraz westchnąć z ulgą...

Tetfol, PiS jest partią dwóch niezrównoważonych psychicznie bliźniaków, inaczej nie wytłumaczysz ich braku racjonalnego myślenia. Komorowski im nie pasuje? Chyba ze śmiechu zaraz padnę... Wiadomo o co chodzi, trzeba storpedować koalicję by spełnić zakulisowe umowy przedwyborcze zawarte z Rydzykiem i Lepperem. Ale naiwny jest ten elektorat PiSu...

Do góry
#424005 - 26/10/2005 15:19 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Conrad chyba za dużo Roberta Ludluma się naczytałeś, wiesz teorie spiskowe i tym podobne...

A te dwa niezrównoważone psychicznie bliźniaki znacznie lepiej i mądrzej potrafiły rozegrać obie kampanie wyborcze niż twoi idole. To w jakim stopniu zrównoważenia jest Tusk, skoro używając terminologii piłkarskiej "dał się ograć jak dziecko" bliźniakom marnując swoje szanse w sposób amatorski?

Do góry
#424006 - 26/10/2005 15:37 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Wiadomo o co chodzi, trzeba storpedować koalicję by spełnić zakulisowe umowy przedwyborcze zawarte z Rydzykiem i Lepperem. Ale naiwny jest ten elektorat PiSu...

Muszę się z tym zdaniem zgodzić, nie widzę innego wytłumacznia dla logiki dzisiejszych wydarzeń. My jesteśmy dobrzy, to oni nie chcą koalicji, ale szanujemy swoich wyborców i musimy spełnić swoje obietnice względem nich. Z PO niestety się nie da, ale może z Samoobroną, PSL-em, LPR-em...

PS. Nie głosowałem na PO, fanem Tuska też nie jestem.

Do góry
#424007 - 26/10/2005 15:43 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
LEPPER wicemarszałkiem.

PiS powoli spłaca poparcie przez Leppera Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.

Do góry
#424008 - 26/10/2005 15:50 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
nie wiedziałem czy dac do "Śmieszne" czy tutaj ale może dam tutaj to trochę sie rozluźnimy

Mówią, że w demokracji wybiera większość. Ale co się dzieje gdy większość internautów jest w mniejszości wyborczej? Okazują oni masowo swoje niezadowolenie. Głosują w sondach na Onecie i wyrażają swoje odczucia w sposób graficzny oraz w opisach na gadu-gadu, których zbiór prezentujemy:

Kur... ja pierd...
Spieprzaj dziadu!
Powstrzymać atak klonów!
Polska ma półtorametrowego chomika za prezydenta!
Kaczyński prezydentem - zapal świeczkę w oknie na znak żałoby narodowej
Zmieniam obywatelstwo...
Ludzie ludziom zgotowali ten los...
Chłopaki nie kwaczą
No to, k**wa, mamy prezydenta-kurdupla
Ale żescie, k***a, rodacy wybrali prezydenta...
IV Rzeczpospolita Obojga Kaczorów... 5-letnia żałoba narodowa
No i teraz będziemy mieli kaczkę w godle
IV RZESZpospolita i kacza grypa nadchodzą
Jedynym ratunkiem - ptasia grypa
To wybraliście dynastię kaczek, ku*wa
Kaczor, Rydzyk, Lepper - rzeczpospolita kaczkoludowa
Ale głupi ci Polacy (jakby to powiedział Obeliks)
Jeśli jesteś Polakiem, to na 53,52% Media Markt nie jest dla ciebie
Ein Reich, Ein Volk, Zwei kaczoren!
Tusk - nie dla idiotów
SHIT HAPPENS--->Kaczyński
O w kaczą piz*ę...
kwa kwa kwa kwa... k(ur)wa
KOMUNA NADCIAGA... KUPUJCIE SRAJTAŚME!!!!!!!!!!
Fuck the duck
Nie będziemy dumni z Polski...
Dwaj bracia, jeden ch*j na kaczych łapach
K*** Rydzyk, Lepper oraz Kaczor - chłopaki nie płaczą!!!
Faszyzm, komunizm, kaczyzm - do 3 razy sztuka
Będziemy cienko kwakać, nie ma co...
U władzy STOI kaczka CO krótkie NÓŻKI ma, JA mowię JEJ dzień DOBRY a ONA mi KWA kwa :P
Hymnem Polski "Kaczuszki" (weselne)
LudzieBezPanikiDorwieGoPtasiaGrypaISpokójBędzie
PiSuar + WC Kaczor = niezły kibel
Możesz mnie nazwać ch*jem ale nigdy Kaczyńskim...
Carrol, organizuj mi mieszkanie w Australii, już jadę
Męcz się, panie, w Kaczystanie...
Luz, jak ogłoszą pandemię ptasiej grypy SWAT go zlikwiduje
Idźcie w pi*du karły kacze! Ludu, ja ci nie wybaczę...
Młodzieży polska, formujemy klucz i spie*dalamy do ciepłych krajów!
Kaczor, Kaczor... aaa, gdzie mój paszport...
I WSZYSCY RAZEM: KACZOROWI ŻYCZYMY PTASIEJ GRYPY
Boże... Kaczyński prezydentem... nasz kraj schodzi na kaczki...
Jutro na masztach flagi do połowy...
Demokracja to rządy większości, a większość to idioci...
Wstyd mi za głupotę Polaków
Mamy najniższego prezydenta i najbrzydszą pierwszą damę
Rest in PIS
USA ma Katrinę, Ritę i Wilmę, a my Kaczyńskiego
POLSKO! UGOTUJMY JUTRO ROSÓŁ Z KACZKI NA ZNAK PROSTESTU!!!!
No i w PiSdu...
K***a lepszy wróbel w garści niż KACZKA NA PREZYDENTA...
1945 - hiroshima, 1990 - windows , 2005 Kaczynski...
I tak Tusk ma lepszą córkę
Pierścionek z orłem w moherze
Śrut na kaczki - tanio.
Nie martw się narodzie - sezon łowczy już wkrótce!
Kobietę z obcym obywatelstwem poślubię od zaraz.
To wina Leppera - wynajmę snajpera!
A jednak Korwin Mikke miał rację, niektórym powinni zabronić głosować
Witamy w II PRL.
Ostatni raz narodowy socjalizm przynieśli nam w '39... na czołgach...
No to uczymy się kwakać.
Polska - miejsce na świecie gdzie 3/4 ludzi zachorowało na DEBILOZĘ!!
Już przez Kaczyńskiego net mi wolno chodzi
Koniec Polski Ide sie napic oczywiscie Tuskie, nie Lecha...
Co za Naród... :/ Wieś wybrała Prezydenta...
Prezydent Kaczor, a pierwsza dama Gąska Balbinka
Rydzyk+Lepper+Gierek+Giertych=Kaczyński. Jak coś takiego można wybrać?
Kolejne 5 lat przesrane
Lepiej z chu*a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta
Kaczyński... lol?? ... pora na emigrację?
$&@^ w dupe temu co sprzyja Kaczyńskiemu!
Polacy to PiSdy...
Ein Volk, Ein Reich, Zwei Kaczoren?
Bo my głupie jesteśmy - statystycznie...
Pawiem narodów byłaś i papugą... a teraz ku*wa będziesz kaczką
Cała nadzieja w ptasiej grypie.
55% wyborców powiedziało, że muszę skretynieć, żeby się dostosować.
Stała się wielka tragedia dla Polski i wielka ulga dla Warszawy
Straciliśmy naszego szeryfa - może choć w Warszawie będzie lepiej...
Przynajmniej nie mamy huraganu...
Narodowy Test Inteligencji 2005 - Polacy oblali..


a tak od siebie...faktycznie na moim GG pokazało się kilka z tych opisów..natomiast nei zauważyłem ani jednego pozytywnego

Do góry
#424009 - 26/10/2005 16:02 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
IV Rzeczpospolita hahahaha prawda jest taka, że ludzie zagłosowali za brakiem zmian, czyli za pozostawieniem osłon socjalnych dla nierobów, człowiek który coś umie powinien mieć więcej niż człowiek który nic nie umie, socjalisci mają ponad 300 głosów więc zrobią co chcą, odchudzania biurokracji zaczeło się od przegłosowania 5 wicemarszałków w sejmie ... brawo nieroby, słuszny wybór.

Do góry
#424010 - 26/10/2005 16:04 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Keep to tylko dowodzi prawidzemu brakowi intelginecji ludzi. Bo są dwie sprawy, jedna jest taka ze nielubienie Kaczyńskiego jest obecnie trendy. Druga, że w tym kraju mamy samych znawców polityki, co naogladali sie przez czas kampanii telewizji i na tym ich wiedza sie konczy.

I pisze to jako wiekszy sympatyk PO niż PiS, bynajmniej w kwestiach gospodarczych. Własciwie jedyna fajna rzecz, w tych twoich opisow to to, że ktoś przyznal racje JKM;p

Ale nie o tym chcialem bo tak naprawde połowa z tych statusowców nie powinna miec prawa glosu i w ogóle żal rozprawiac sie o takiej glupocie.

W nawiazaniu do koalicji, a w zasadzie jej braku. To wszystko przez SLD;p Taka prawda. Mam wrazenie ze czesciowo nieswiadomie wykonali oni kapitalny wrecz dla siebie ruch. Bo gdyby wybory były na wiosne - tak jak zgodnie z obietnicą miały być, to koalicje mielibysmy już dawno. Co najwyzej wybory prezydenckie by nią zachwiały, ale jakos by funkcjonowala.

Co do oceny PO - ja rozumiem ich rozgoryczenie, ale pokazują oni, przede wszystkim np Komorowski ze honor jest dla nich wazniejszy niż polska racja stanu. Wolą być w opozycji czyli nie robic w zasadzie przez 4 lata nic, niż objąc 8 resortów w tym niektore bardzo ważne i miec wpływ na program rządu. Naprawde, PO miała taki przelomowy moment w swojej działalnosci - pomijajac wczesniejszą zamiane liderów. Chodzi mi o przyjecie w szeregi pewnej Hanny, prowadzące pózniej m.in do wywalenia Zyty.

Co to będzie z tym rządem mniejszosciowym, ewentualną koalicja, trudno powiedziec. Jako urodzony optymista ludze sie ze jesli rozleci sie to z hukiem to w nowych wyborach UPR uzbiera przzwoity wynik. Realizm mówi ze zwyciezy wtedy SLD/Samoobrona - nie dzięki;]

Do góry
#424011 - 26/10/2005 16:05 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:

I specjalnie dla ciebie najnowszy kawal polityczny:

Prezydent TUSK



Dla rozluźnienia atmosfery i ja wkleję powyborczy joke:


Ten po prawej to prezydent Polski

Do góry
#424012 - 26/10/2005 16:07 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
nie no przepraszam, za kolejny post, ale przewinąlem forum i spojrzalem znów w to co przedtsawil tu Keep i naprawde zrobilo mi sie przykro. To jest dowód megagłupoty tego narodu, braku jakiegokolwiek myslenia, totalnej manipulajci mediów.

I jednak jest sens poswiecac temu pare zdan - bo to jest wieksza porazka i prawdziwy dramat Polski niż rządy kogokolwiek!!

Do góry
#424013 - 26/10/2005 16:08 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
kazdy kandydat Platformy po za Komorowskim i Hanna Gronkiewicz-Waltz, ktora w kampanii tez wsławiła sie wyjatkowym chamstwem, to tak jakby było odwrotnie tzn. Platforma ma premiera i wiecej miejsc a PiS proponuje na marszalka ... Kurskiego

Do góry
#424014 - 26/10/2005 16:08 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:

To wszystko przez SLD;p Taka prawda.



Ja bym poszedł dalej. Za tym muszą stać żydzi..

Do góry
#424015 - 26/10/2005 16:10 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
i masoni...

Do góry
#424016 - 26/10/2005 16:12 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Quote:

kazdy kandydat Platformy po za Komorowskim i Hanna Gronkiewicz-Waltz, ktora w kampanii tez wsławiła sie wyjatkowym chamstwem, to tak jakby było odwrotnie tzn. Platforma ma premiera i wiecej miejsc a PiS proponuje na marszalka ... Kurskiego




Nieporównuj tego buraka Kurskiego do Komorowskiego bo tych ludzi niemożna mieżyć jedną miarą.

Do góry
#424017 - 26/10/2005 16:14 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Quote:


Ja bym poszedł dalej. Za tym muszą stać żydzi..




Jeżeli masz na myśli lobby 'superprezydenta' Kwaśniewskiego, to w sumie trafileś;]]]

Do góry
#424018 - 26/10/2005 16:15 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Nie mam z tym nic wspólnego, ale zapytam Jolę...

Do góry
#424019 - 26/10/2005 16:17 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
szuakm do przeczytania obiektywnego i obszernego życiorysu Komorowskiego, bo z tego co pamiętam to tylko że to stary UD-ek, poźniej wyszedł chyba razem z Rokitą i działał w SKL zostając w pewnym monmencie ministrem obrony gdzie nie zrobił nic żeby ruszyć stary komunistyczny beton który do dzisiaj niepodzielnie tam rządzi

Do góry
#424020 - 26/10/2005 16:27 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

A te dwa niezrównoważone psychicznie bliźniaki znacznie lepiej i mądrzej potrafiły rozegrać obie kampanie wyborcze niż twoi idole. To w jakim stopniu zrównoważenia jest Tusk, skoro używając terminologii piłkarskiej "dał się ograć jak dziecko" bliźniakom marnując swoje szanse w sposób amatorski?




"Marnując swoje szanse"? Nie wiem, ja słyszałem od Tuska, że nic nie obiecuje oprócz pracy na rzecz poprawienia sytuacji w Polsce. Jasne, że mógł obiecywać wszystko i być może wygrać... ale takiego prezydenta to ja nie chcę. Niestety mam.
Przy okazji, podobają mi się tłumaczenia niektórych wyborców PiS-u: PiS bierze szeroko rozumianą administrację, a PO oddaje gospodarkę, bo oni się na niej lepiej znaja. Ja się pytam od kiedy??? Jeszcze kilka dni temu to PiS miał przecież najlepszy program gospodarczy...

Do góry
#424021 - 26/10/2005 16:29 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
dobra. to jest ustawka na kolejny rząd za 3 tygodnie Marcinkiewicz powie, że niestety w takich okolicznościach nie może prowadzić rządu. partia desygnuje jarka na premiera, a ten w ostateczności dla dobra państwa i ich obywateli zbuduje silny rząd lpr+pis+samoobrona+psl.
opozycja - sld+po.
wybory 2009 sld 39% po 34% pozostałe partie pozmieniają nazwy

Do góry
#424022 - 26/10/2005 16:34 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
platforma obywatelska zapomniala ze juz sie skonczyla kampania i juz jestesmy po wyborach 1-nych i 2-gich.
3 dni minely od ostatnich wyborow a oni dalej prowadza jakas blizej nikomu nieznana kampanie i gierke polityczna.
po jest partia ktora poza haslem 3 razy 15 nie ma zadnego konkretnego programu politycznego.
malo tego nie miala i nie ma rezerwowego planu na wypadek co dalej po niewybraniu tuska na prezydenta.
czy grozi rozlam platformie tego nie wiem ale platforma po wyborach nie moze sie otrzasnac nie mowiac juz o tusku,ktory jak narazie nie moze sprostac rzeczywistosci po 23 pazdziernika.
kiedy pis wygralo wybory parlamentarne chcieli zeby prezes pisu byl premierem...
teraz kiedy prezydentem nie zostal tusk nie chce zeby byl nawet marszalkiem.
takze brak jakiejkolwiek logiki i konsekwencji wsrod czlonkow platformy obywatelskiej.
nie trzeba topic platformy jak ktos mawial ona sie po prostu sama zatapia.
a przeciez obiecali wyborcom koalicje popisowa.

Do góry
Strona 48 z 56 < 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, 11kera11, burbon, kemp, akagi, VVega, ANZELMO), 4005 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586969 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14