Strona 50 z 56 < 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 55 56 >
Opcje tematu
#424043 - 26/10/2005 20:32 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
Quote:

Pokazuje też że ma w dupie wyborców, tak jak wyborcy mieli w dupie Tuska.



a może vice versa?

wyborcy mieli nas w dupie to my tez mamy ich w dupie

co było pierwsze??

ogólnie to jest ciekawie...PO ma teraz możliwość być chłopcem do bicia i zwalania na niego wszystkich niepowodzeń...godzić się nei powinni

układ był jasny..wygrywamy wybory to wprowadzamy to i to
skoro przegrali to nei mają zobowiązań

teraz ma PiSS wprowadzić to co obiecał i na nich powinnismy teraz patrzeć...i ich chwalić albo krytykować

jak na razie to nawet rządu nei stworzyli

więc po co się rozczulać nad PO?
tak samo możnaby mieć pretnesje do LPRu albo Samoobrony..oni tez obiecywali a nic nei moga zrobić

zrobić może tylko ten kto wygrał..neich więc robi...

pozdrawiam

PS. gdzie mój paszport?

Do góry
Bonus: Unibet
#424044 - 26/10/2005 20:52 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
ja dzisiejszym dniem jestem zniesmaczony, liczyłem że po wyborach skończą się wreszcie spory i zacznie się naprawa państwa, wyborcy zdecydowali że ma byc raczej to wizja IV Rzeczpospolitej, za dzisiejszy spór głowną winę ponosi głównie PO (a w zasadzie Tusk) ale też PiS nie jest bez winy, czy oni nie rozumieją że ludzie (przynakmniej ja) głosowali na nich bo chcieli zmian, naprawy państwa, skończenia ze sporami, kto najbardziej zyska na tych żenujących kłótniach?? nie Lepper, nie Giertych bo oni są uczestnikami gry, zyska SLD i ogólnie lewica, która zapewne za 4 lata bedzie opisaną pare stron wcześniej przerażającą Nową Lewicą;
mam nadzieje że jednak do tej koalicji dojdzie, bo w tym sejmie nie ma innego wyjścia, tym którzy twierdzą że PiS wziął wszystko powiem że w Polsce rządzi wiekszość sejmowa a do tej PiSowi bardzo dużo brakuje;
tym kończę wszystkie swoje wypowiedzi na tym forum w sprawie przepychanek wśród prawicy bo to służy tylko lewicy;
pozdrawiam

Do góry
#424045 - 26/10/2005 20:58 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

za dzisiejszy spór głowną winę ponosi głównie PO (a w zasadzie Tusk)




Jasne, nikt nawet nie śmiał myśleć, że jakąkolwiek winę może ponosić PiS


Quote:

tym kończę wszystkie swoje wypowiedzi na tym forum w sprawie przepychanek wśród prawicy bo to służy tylko lewicy




LOL, zgrabnie i w odpowiednim momencie...

Do góry
#424046 - 26/10/2005 21:07 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
Teraz to kolesie z lewicy z podniecenia będzie krzyczeć, krzyczeć i krzyczeć, aż do ... parady w berlinie, bo tylko tam czują się u siebie, więc mogliby ... już teraz tam się udać, nawet paszportów nie potrzebują.

Do góry
#424047 - 26/10/2005 21:09 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
napisałem: "za dzisiejszy spór głowną winę ponosi głównie PO (a w zasadzie Tusk) ale też PiS nie jest bez winy";

człowieku jak chcesz cos napisac to najpierw pomyśl, bo bezmyslne i nic nie wnoszące wypowiedzi to potrafi też sklecic dziecko w podstawówce

Do góry
#424048 - 26/10/2005 21:10 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

PS. gdzie mój paszport?



Paszporty to teraz mają krowy Dowód wystarczy hehe

Do góry
#424049 - 26/10/2005 21:16 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

Teraz to kolesie z lewicy z podniecenia będzie krzyczeć, krzyczeć i krzyczeć, aż do ... parady w berlinie, bo tylko tam czują się u siebie, więc mogliby ... już teraz tam się udać, nawet paszportów nie potrzebują.




Niech zgadnę, wyborca PiS-u? Tak, obrażaj, co innego pozostało...

Do góry
#424050 - 26/10/2005 21:23 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

napisałem: "za dzisiejszy spór głowną winę ponosi głównie PO (a w zasadzie Tusk) ale też PiS nie jest bez winy";

człowieku jak chcesz cos napisac to najpierw pomyśl, bo bezmyslne i nic nie wnoszące wypowiedzi to potrafi też sklecic dziecko w podstawówce




Tak, ja również apeluję o myślenie... Winę ponosi PiS i nikt inny, najpierw wydymali PO przed wyborami, gdzie odwlekli wybór marszałka (by nie pokazać opinii publicznej swoich prawdziwych zamiarów), a teraz to powtórzyli wybierając na marszałka Jurka, a vice Leppera. Gdy PiS desygnował Marcinkiewicza to się wydzierałeś, że takie ich prawo i nic PO do tego. Teraz, gdy sytuacja jest odwrotna to oczywiście PiS ma prawo odrzucuć wybór PO, więcej nawet - to oni wskażą PO kogo mają wystawić na marszałka. Jeżeli PO tak zależy na stanowiskach to dlaczego nie biorą tego co dostają (a przecież dostają bardzo dużo)? Może są jednak inne powody?

Do góry
#424051 - 26/10/2005 21:29 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:

Teraz to kolesie z lewicy z podniecenia będzie krzyczeć, krzyczeć i krzyczeć, aż do ... parady w berlinie, bo tylko tam czują się u siebie, więc mogliby ... już teraz tam się udać, nawet paszportów nie potrzebują.



Trzeba krzyczeć, bo nie dość, że ukradli księżyc to teraz rozkradają państwo

kaczyńscy 1

kaczyńscy 2

Do góry
#424052 - 26/10/2005 21:30 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
Nirtz ja też oczekuje zmian i działania, ale nie za wszelką cenę. Oddanie MSWiA to tak naprawdę zaniechanie rozliczenia tego co rozliczyć trzeba.
Marcinkiewicz podał do publicznej wiadomości rządania PO. Wg mnie PO zdecydowanie za dużo oczekiwała tak jak by to ona wygrała. Znalazła się tam również opcja 3x16 (kiedy panowie i panie z PO zrozumieją że to ne oni rozdają karty?) Co więcej z bardzo wiarygodnych źródeł wiem, że większość posłów PO po porażce prezydenckiej jasno postawiło sprawę, że nie chcą koalicji z PIS-em. To właśnie dlatego tak twarde i nieugięte stanowisko w sprawie Komorowskiego. Dla przykładu Jurek powiedział otwarcie, że dla dobra sprawy jest gotów zrezygnować ze swoich ambicji politycznych. Takiej dobrej woli zabrakło w PO, gdyby im zależało na koalicji to wysuneli by jakąkolwiek kandydaturę pomijając HGW i KOM - gdyż ci w sposób oczywisty byli nie do zaakceptowania przez PIS.
Przypomne jeszcze jedno ustępstwo PIS-u, który misję tworzenia rządu powierzył Marcinkiewiczowi a to bardzo duże ustępstwo w stronę PO. Dobrze wiadomo, że Dorn czy też Ziobro byli by nie do przyjęcia przez PO.

Do góry
#424053 - 26/10/2005 21:36 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Gdy PiS desygnował Marcinkiewicza to się wydzierałeś, że takie ich prawo i nic PO do tego. Teraz, gdy sytuacja jest odwrotna to oczywiście PiS ma prawo odrzucuć wybór PO, więcej nawet - to oni wskażą PO kogo mają wystawić na marszałka.


nigdzie tak nie pisałem ani tym bardziej sie nie wydzierałem , PiS miał takie prawo i Platforma miala prawo tej kandydatury nie zaakceptować;
po za tym jest chyba oczywiste że jesli ma byc koalicja to PO musi akceptowac premiera a PiS marszałka sejmu, Platforma Marcinkiewicza zaakceptowała (bo mogła powiedzieć weto), PiS Komorowskiego nie, proste;
kończe dyskusję

Do góry
#424054 - 26/10/2005 21:48 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
Quote:

Niech zgadnę, wyborca PiS-u? Tak, obrażaj, co innego pozostało...




A ... pudło i co niby wyborca PISu to ci gorsi ? , czemu tak ochoczo nie protestujesz jak słychać lewackie krzyki obrażające kogo się tylko da, przecież to teraz ich specjalność, trudno tego nie zauważać, i nie wskazać towarzyszom "jedynego słusznego kierunku".

Quote:

I zafundują nam nasi rodacy prezydenta Kaczyńskiego, premiera Kaczyńskiego i rząd oszołomów z PiSu, LPRu i Samoobrony.




Widzę, że nazywanie innych oszołomami to już jest w dobrym tonie, ... niech zgadnę, wyborca millera sprzed 4 lat, ... no im to naprawdę dużo pozostało ?

Do góry
#424055 - 26/10/2005 22:33 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
http://wiadomosci.onet.pl/1255856,2677,3,kioskart.html

"A wszystko w imieniu Rzeczypospolitej. Gdy dr Roman Szełemej, kardiolog i dyrektor trzech wałbrzyskich szpitali, miał wątpliwą przyjemność obcowania z komornikiem, nie wytrzymał, że tak można ograbiać w majestacie prawa: Nie mogłem pozwolić mówi, żeby szpital walczył o przetrwanie, a jedna kartka formatu A4 wysłana przez komornika do NFZ przynosi mu kilkadziesiąt tysięcy co miesiąc. Znam, choć nieosobiście, komornika rewiru I w Wałbrzychu (myślę nawet, że być może był pierwowzorem bohatera filmu Komornik, który w 2003 r. na egzekucji szpitala zarobił 871 tys. zł. Na samych długach służby zdrowia w 2004 r. zarobili ok. 500 mln zł. To kwota większa niż państwo przeznacza na jej restrukturyzację."

...

"Franciszek S., dawniej właściciel obiektu, w którym była firma budowlana, też obrósł w sterty pism na to, że Wojciech D. działa ponad prawem. Rok temu komornik wszedł na moją emeryturę, bo człowiek, który odkupił obiekty, założył sprawę, że jesteśmy mu dłużni. W lipcu sąd w Słupsku nakazał wstrzymanie egzekucji, bo może potrwać lata, zanim sprawa się wyjaśni, a 50% emerytury to dużo w Bytowie.

6 lipca zanieśliśmy wyrok do komornika i ZUS. Po pięciu dniach Wojciech D. przysłał pismo, że będzie pobierał pieniądze i przekazywał do depozytu sądowego. ZUS, choć wiedział o wstrzymaniu egzekucji, wypłacił mu jeszcze za lipiec i sierpień, pan Franciszek jest obeznany w paragrafach. Bo tu samemu trzeba się o prawo upominać. Każdy każdemu na górze myje ręce. A zgodnie z prawem, jeśli komornik bierze gotówkę do depozytu, musi ją przekazać tego samego dnia lub następnego najpóźniej, pan Franciszek na wszystko ma papiery. A tu komornik brał 16 lipca, przekazywał 26. Czy prawo jest z gumy!? Dopiero 2 września nakazem sądu zwrócił dwie emerytury (potrącając koszty przesyłki). Tak robi urzędnik, który ma godło nad sobą?

Prof. Piotr Kruszyński z Instytutu Prawa Karnego UW zna sprawę Bytowa: To niewiarygodne, żeby funkcjonariusz publiczny miał glejt na bezkarność. Jak takie rzeczy są tolerowane, nie dziwię się, że PiS wygrywa wybory."

...

"Gerard Knosowski dziś wstaje o 4 rano i bierze miotłę. Żeby było ładnie, jak ludzie wstaną. Pracy się nie wstydzi. Nawet wtedy, gdy był biznesmenem, nie chodził w białym kołnierzyku. Sprzątaniem osiedla dorabia do leków. Cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, nerwica to skutek 12,5 miesiąca aresztu. Dobrze, że mieszkania w bloku nigdy nie wykupił, bo pewnie i to poszłoby pod komorniczy młotek.

Jak to możliwe? W Polsce wszystko jest możliwe ucina. Przez Wrzącą pod Piłą, gdzie stoją okazałe budynki fabryk, nie lubi przejeżdżać. Za każdym razem coś go ściska w gardle. Słyszałem, że komornik rewiru I w Trzciance gdzieś koło Poznania postawił dom na moim nieszczęściu, gdy mówi o tej licytacji, zaciskają mu się pięści. Jeszcze osiem lat temu był właścicielem trzech fabryk w okolicach Piły.

Parapety, schody lastrykowe... Pracowałem uczciwie. Po każdą śrubkę jeździło się do Gliwic, takie były czasy. Jeden kredyt, drugi, chciałem budować ludziom domy, liczyłem, że ten rynek ruszy z kopyta. Nagle ludzie zaczęli ubożeć. Z dnia na dzień straciłem odbiorców i płynność. Ci na górze, co mają macki, szybko wymacali, że jest interes. W 1994 r. aresztowano mnie pod zarzutem wyłudzenia kredytów, żebym nie mógł przeszkadzać w postępowaniu komorniczym. Fabrykę wartą 25 mln w majestacie prawa zlicytowano za 716 tys. Po dwóch latach nowy właściciel odsprzedał ją koncernowi Henkel za 20,342 mln.

W kwietniu 1996 r. pan Gerard napisał list do marszałka Zycha. Odpowiedziano, że marszałek nie ma czasu zająć się sprawą z uwagi na duży zakres obowiązków wagi państwowej i ogólnospołecznej. Ale wicemarszałek Borowski miał czas, żeby po dwóch miesiącach przyjechać i otworzyć osobiście fabrykę Henkel.

W tym roku Knosowski dostał 100 tys. odszkodowania za niesłuszne przetrzymywanie w areszcie. Na jego prośbę sąd przesłał pieniądze przekazem pocztowym. Z bankami nie chce mieć nic wspólnego."

...

i co towarzysze, dziwicie się, że ludzie głosowali na PO i PIS ? Kwaśniewski z SLD przez rok kluczyli, by wszystko zrobić, by dotrwać do końca kadncji, a wybory trwały miesiąc czasu i były razem, teraz mają już z czego się cieszyć. Teraz Olejniczak będzie pokazywał jaki on dobry i zdolny, a banda za nim będzie czekać na właściwy moment.

Do góry
#424056 - 27/10/2005 01:12 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
No tak prawie zapomniałem - za rządów lewicy ludzie umierali z głodu, a rządy AWS-u stworzyły z Polski kraj mlekiem i miodem płynący.
Huragan Rita to też wina SLD - dowodów jeszcze nie ma, ale Macierewicz już jest na tropie...

Oglądałem dzisiaj telewizję a tam:

Unia Wolności, o przepraszam Platforma Obywatelska postanowiła zerwać koalicję z Akcją Wyborczą "Solidarność", oczywiście chodziło mi o Prawo i Sprawiedliwość.
Od jutra wiecznie uśmiechnięty premier Buzek... znaczy się Marcinkiewicz będzie nam, tępym obywatelom tłumaczył że:

- wzrosło bezrobocie - czyja wina - oczywiście poprzedniego rządu
- zwiększył się deficyt - czyja wina - oczywiście poprzedniego rządu
- spadło tempo rozwoju - czyja wina - oczywiście poprzedniego rządu
- przepadają fundusze unijne - czyja wina - oczywiście poprzedniego rządu

itd. itd. itd.

Ponadto w celu odbudowania powagi polskiego parlamentaryzmu vicemarszałkiem sejmu został Andrzej Lepper.

Nie należę do wielkich miłośników PO, ale udowodnili dzisiaj, że mają swoje zasady i nie interesują ich stołki za wszelką cenę.

A tak na marginesie ciekawe jaki mógłby być kurs na to, że po wyborach PO i SLD staną się jedynymi partiami opozycyjnymi w Sejmie?

Do góry
#424057 - 27/10/2005 08:01 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

Właśnie trwa "Debata", najważniejszą rzeczą dla nowego marszałka było pokazanie, że nie pozwoli mówić na Rydzyka Rydzyk i nakazał Niesiołowskiemu zwracać się per ojciec (co ten na szczęście wyśmiał).
Swoją drogą to definitywnie po koalicji wg. Rokity i Niesiołowskiego. Tzn. będzie, ale ta przewidywana już od dawna (długi trzeba spłacić): PiS+Samoobrona+LPR.
Ziobro jest gość, 3 raz głosują ramie w ramię z Samoobroną i LPR i kpi sobie, że nadal wierzy w koalicję z PO i że to wina PO, że nie będzie koalicji.




Maciej, dokładnie. Koalicja PiS+Samoobrona+LPR już wcześniej powstała za kulisami a cała ściema o koalicji z PO to była zasłona dymna. Ile głosów dostałby Kaczyński jeśli PiS by się szczerze przyznał, że uzgodnił sojusz z Rydzykami i Lepperami a nie Platformą Obywatelską? Że ta decyzja zapadła już wcześniej w porozumieniu z Radiem Maryja oraz Samoobroną?

Współczuję wyborcom PiSu i Kaczyńskiego, że ich idole zwyczajnie zrobili z nich osłów. Głosowaliście de facto na Leppera, zresztą już wicemarszałka Leppera (nie przejmujcie się, SLD też kiedyś uczyniła go wicemarszałkiem).

Drugi sposób na robienie idiotów ze swoich wyborców to straszenie ludzi, że jeśli PO będzie kierować służbą zdrowia to trzeba będzie z kartą kredytową w ręku zamawiać ambulans, po czym po wyborach PiS od razu chce oddać ten resort Platformie!!

Keep, "własnei się zastanawiam jakby się potoczyły wybory gdyby PO wbrew temu ci mówią PiSSy poprowadziłą agresywną kampanię np emitując taki spocik:

podjeżdża gość do domu /tańszego o 7%/ samochodem /tańszym o 7%/ zatankowanym do pełna benzyną /tańszą o 7%/ wchodzi patrzy na żonę w kiecce /tańszej o 7%/ idzie do kuchni pięknie urządzonej bo przeciez tańsza o 7% otwiera lodówkę /tańszą o 7%/ patrzy...pusto mówi: zbieraj się jedziemy na zakupy...musimy dopełnić lodówkę do pełna..kase mam bo nei zabierają mi już tyle procentów z wypłaty kupimy tez misia bo i tak na niego wystarczy chociaz jest trochę droższy niż w tamtym roku

pozdrawiam

PS. nei chce koalicji...nei chcę żeby PO upaprała się w gównie jak kiedyś UW...wziąć resort zdrowia to chyba samobój


Kampania PO i Tuska była niestety skierowana do nie tego elektoratu co trzeba, bo zdecydowana większość mądrych ludzi w tym kraju i tak by oddała głos na PO/Tuska. Trzeba było zejść do poziomu propagandy PiSuaru i właśnie takie reklamy robić.

A na zakończenie prawdziwy (i jakże haniebny) cytat pochodzący od tego śmiecia, który od wczoraj jest marszałkiem sejmu: "Dzieci bite są bardziej wrażliwe i mniej histeryczne." - Marek Jurek (ZChN)

Do góry
#424058 - 27/10/2005 08:39 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

A na zakończenie prawdziwy (i jakże haniebny) cytat pochodzący od tego śmiecia, który od wczoraj jest marszałkiem sejmu: "Dzieci bite są bardziej wrażliwe i mniej histeryczne." - Marek Jurek (ZChN)




Sorry Conrad,ale po prostu przesadzasz-jakim prawem oceniasz ludzi tak dosadnie i nazywasz człowieka śmieciem?Muszę przyznać z pewnym smutkiem,że po takich wypowiedziach tracę do Ciebie szacunek.Zaczęło się od tego,że w jednej z dyskusji nazwałeś Żurawskiego "męską kurwą".Uważam,że takie słwonictwo po prostu nie przystoi wykształconej i choćby średnio kulturalnej osobie.Zresztą wytłumacz mi proszę jak po jednej wypowiedzi można określić człowieka mianem śmiecia?Skąd jest zaczerpnięty ten cytat?Z jakiego źródła?

A co do wychowania dzieci-moim zdaniem Jurek jest po prostu przeciwnikiem,jakże popularnego w pewnych kręgach,bezstresowego wychowania dzieci.To nie oznacza,że jest sadystą,czy że lubi bić dzieci.Powiem tak-sam dostałem parę razy od swojego ojca i nie chowam do niego o to urazy.Myślę,że w pewnych przypadkach jest to wręcz wskazane,bo coraz więcej ludzi rośnie na bezwzględnych egoistów.Oczywiście zasłużona kara nie musi być karą cielesną;ważne by spełniła swoją rolę.Nie wiem czy ktoś z Was ma choćby pośredni kontakt ze szkołą podstawową;z tego co mówią niektórzy nauczyciele włos się na głowie jeży.

Do góry
#424059 - 27/10/2005 09:05 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:


Współczuję wyborcom PiSu i Kaczyńskiego, że ich idole zwyczajnie zrobili z nich osłów. Głosowaliście de facto na Leppera, zresztą już wicemarszałka Leppera (nie przejmujcie się, SLD też kiedyś uczyniła go wicemarszałkiem).





Patrząc trzeźwo z boku na to wszystko Lepper nie wydaje się znacznie gorszy od Tuska, oczywiście Donald jest a przynajmniej sprawia wrażenie człowieka wykształconego i kulturalnego ale jest w podobnym stopniu upośledzony co pokazuje po wyborach.


Wchodzimy na obiektywny portal onet.pl i czytamy główną wiadomość -> zwierzenia sfrustrowanego człowieka.

Po raz kolejny powtarza się co staje się nużące, po drugie jeśli wiedział przed wyborami i miał pełną wiedzę na ten temat to dlaczego nie powiedział Proszę nie mówić że politycy PO nie prowadzą brudnej kampani (sprawa Cimoszewicza).


Kończę i pozdrawiam

Do góry
#424060 - 27/10/2005 09:15 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Ok jeszcze raz ja

Jako że nie mam potomstwa, po lekturze wszystkich wiadomości Conrada w tym temacie wychodzę z pytaniem czy dziś wszystkie dzieci przed zaśnięciem straszy się Ojcem Rydzykiem i wujkami Lepperem i Giertychem ? - Bądź grzeczny bo inaczej przyjdzie wujek Lepper

Zresztą dorosłych też tak się straszy

Do góry
#424061 - 27/10/2005 09:16 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dla rozluźnienia atmosfery...


Do góry
#424062 - 27/10/2005 09:18 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Współczuję wyborcom PiSu i Kaczyńskiego, że ich idole zwyczajnie zrobili z nich osłów. Głosowaliście de facto na Leppera, zresztą już wicemarszałka Leppera (nie przejmujcie się, SLD też kiedyś uczyniła go wicemarszałkiem).





Conrad,pare tygodni temu pisałem,że po to by sytuacja w Polsce wynormalniała,musimy, niestety ,przejść przez rządy Lepperów.

Ty na to ripostowałeś....niemożliwe !

A dziś.....

Teraz kolej na spełnienie 2 części przepowiedni,na to "wynormalnienie".
Jest tylko jedna niewiadoma....kiedy kres rządów troglodytów ?

Zwolennicy Kaczyńskich nie powinni się obrażać za to określenie powyżej.
Wasz idol zszedł na dno,bratając się z Lepperem,a kto z kim przystaje...

Tak więc kto nadal popiera Kaczorów....popiera też Leppera

A rózowych z Platformy mi nie żal,wiadomo wszem i wobec,że nie znoszę polityków

Do góry
Strona 50 z 56 < 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], pacyfista, szuwi1, Kukis, 11kera11, VVega, forty, alfa, Sony, rymoholik), 4150 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587146 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14