Strona 52 z 56 < 1 2 ... 50 51 52 53 54 55 56 >
Opcje tematu
#424083 - 27/10/2005 13:27 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:


ps. czy nie uważasz, że tak naprawdę to Ty sam pisząc Żyd z małej litery i wycierając nimi swoją ..... tak naprawdę jesteś antysemitą (choć jest ich nie mało), bo nie masz dla nich szacunku jako dla narodowości.



Nie, nie uważam. Bardzo kiepska próba odwrócenia kota ogonem.

Do góry
Bonus: Unibet
#424084 - 27/10/2005 13:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Quote:

Nie poparliście Korwina to teraz macie bagno , zastanówcie sie troche ludzie nie jest Wam głupio ?



A ty to czasem niepopierałes Kaczyńskiego w II turze??

Do góry
#424085 - 27/10/2005 13:54 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
nie.

Do góry
#424086 - 27/10/2005 13:56 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
rymoholik Online   kosz
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22409
Skąd: Saskatchewan

Do góry
#424087 - 27/10/2005 13:58 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Nocna zmiana część 2 ?

Tylko , kto mu to sfilmuje?

POZDRAWIAM

Do góry
#424088 - 27/10/2005 14:06 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Quote:

KAŻDY kto ośmieli napisać lub powiedzieć coś nieprzychylnego o prawicy jest w NAJLEPSZYM PRZYPADKU STRONNICZY i ręcznie sterowany przez siły nieprzyjazne prawicy, a w innym jest po prostu żydem, masonem, komuchem czy pedałem.




Zwyczajnie kłamiesz, prowadzimy rozmowy tu na tym forum, kierujemy wypowiedzi do innych jego uczestników, nie odbywa się to w jakiejś próżni, i proszę pokaż mi wypowiedzi na tym forum, choć nie śledzę wypowiedzi na bieżąco, że ktoś ze stałych uczestników tej dyskusji nazywa innych "żydem, masonem czy pedałem".




Nie chce mi się. ................ To, że nie chcesz ......... nie daje Ci prawa do pisania ............





Do góry
#424089 - 27/10/2005 14:22 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Quote:

Donald jest, a przynajmniej sprawia wrażenie człowieka wykształconego i kulturalnego ale jest w podobnym stopniu [co Lepper] upośledzony, co pokazuje po wyborach.




Masz rację, jiro

Polityk, który szanuje siebie i swoich wyborców (gdy ktoś pluje - nie udaje, że deszcz pada), polityk, który nie pcha się za wszelką cenę do żłobu, musi być upośledzony

Tak trudno pojąć, że nie wszyscy politycy uznają za standard qrwienie się na wszelkie sposoby, byle tylko dorwać się do żłobu??

Do góry
#424090 - 27/10/2005 15:24 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Ale PiS odstawia szopkę. Wybór Leppera tłumaczyli tym że dobrze żeby każdy klub miał swojego wicemarszałka. Tymczasem dzisiaj okazuje się że niema zgody ze strony PiS żeby Niesiołowski ze strony PO został wice-marszałkiem senatu.

Lepper TAK, Komorowski i Niesiołowski NIE.

I oni jeszcze mają czelność zapraszać PO do rozmów. Przecież odrazu widać że PO w tej koalicji nic by niemiała do powiedzenia bo jeśli PiS chciał by cos przeforsować na co niezgadzała by sie PO to zawsze mogliby skożystać z pomocy Samoobrony, LPR i PSL-u.

Do góry
#424091 - 27/10/2005 15:35 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wybory sie skonczyly Kaczory dostaly sie do koryta, wiec mozna polozyc lache na wyborcow. Typowe Kaczorowe TKM.

Mam nadzieje ze nie uda stworzyc sie rzadu i Kwasniewski jak najszybciej rozpisze nowe wybory.

Do góry
#424092 - 27/10/2005 15:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Quote:

Quote:


Jedyne na co zacieram rece to czytanie swietnych felietonow Piotra Gadzinowskiego (na ktorego glosowalem) i Urbana w tygodniku NIE... Nawet jesli wyjade to prenumerata musowa.. Gorsze jednak jest to ze po tej lekturze smiechu bedzie z 5 minut a potem przyjdzie dluzsza pora na placz





Jestem ciekaw co takiego SLD musiałby zrobić, żebyś przestał głosować na nich. Rozumiem, że poseł sld i paru innych w więzieniu to za mało. Ilu ich miałoby tam jeszcze trafić ? Czy sld dokonało więcej złego czy dobrego. Rozumiem, że o latach 1945-1989 to nawet przez moment nie bierzesz pod uwagę. I na tle tego, konkretnie bracia Kaczyńscy, jakby ich nie oceniać, czego takiego złego już dokonali będąc u władzy, i czy da się to porównanać do dokonań przy władzy sld i jej poprzedników.

ps. Wyborcy Leppera to wcześniej głównie wyborcy sld, czy obraziłeś się na nich, czy także sld się obraziła, że lud nie chce dziś głosować na "partię ludu pracującego, walczącego o szczytne ideały klasy pracującej". Wszak to Miller cywilizował Leppera 4 lata temu, kiedy ten był duuużo słabszy. Rozumiem, że jak lud miałby zagłosować na Leppera, SLD lub powiedzmy na PIS, to rozumiem jedynym słusznym wyborem jest SLD, ciekawe czemu.




Adam zgadza sie czasow 45-89 nie biore pod uwage.. Moze to i zle ze nie pamietam i nie chce pamietac ile wycierpial nasz narod, byc moze nie jestem przez to prawdziwym patriota.. Ale chce, powtarzam bardzo chce aby w Polsce bylo dobrze.. Zgadza sie rzady SLD byly fatalne... ale ja glosowalem na czlowieka, ktorego znam osobiscie i wiem ze ten czlowiek zrobi wszystko aby w Polsce bylo lepiej, czy to piorem czy glowa... A to ze jego pomysly niestety upadaja...

Poza tym na kogo mam glosowac majac lewicowe poglady? Na PiS? Moze i nie byloby to takie bardzo glupie Nie uwazam sie za "betonowy" elektorat SLD... Obejrzalem programy wielu partii z wielu stron i niestety nie bylo dla mnie innego wyjscia... Na co licze? Licze na to ze do tego programu ktory ma SLD w koncu zostana dopasowani wlasciwi ludzie.... Oczywiscie nie przez nastepne 4 lata...

A moze powstanie jakas nowa partia lewicowa z calkiem nowymi ludzmi.. ale na to bym nie liczyl..

Popatrzylem sie jednak na nasz scene polityczna i przed wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi i doszedlem do wniosku: wciaz to samo... ci sami ludzie, inne tylko opakowania..

Powiem jeszcze tyle, ja nie czuje jakiejs nienawisci do Kaczynskich czy Tuska, uwierz mi ze chcialbym na nich zaglosowac za 4 lata, o niczym innym nie marze jak o dobrych pociagnieciach politycznych ktore rusza nam gospodarke, dadza ludziom godziwa place za prace itd itp... Doszedlem do wniosku ze niektorzy tutaj maja zelazna konsekwencje i to jest "be" tamto "cacy" i zdania nie zmienia "do konca swiata i jeden dzien dluzej..."

Ja sie ciesze, gdyz moje poglady sa dosc elastyczne, nie mylic jednak z choragiewka na wietrze.. Wiem czego chce, domyslam sie czego chca ludzie i jak ktos robi cos dobrze i ze szczerym zapalem to nawet jesli to bedzie polityk LPR PiS czy Samoobrony przyklasne temu... Niestety sporo jest takich ludzi ktorzy zamiast zareagowac pozytywnie beda rzucali klody pod nogi tym ktorzy chca dobrze..

A to co sie dzieje obecnie wsrod klasy politycznej wola o pomste do nieba i przypomina mi.... <censored>

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#424093 - 27/10/2005 16:08 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

Lepper TAK, Komorowski i Niesiołowski NIE.




Zamiary są po prostu jasne. PiS robi to samo co kiedyś Miller i SLD: daje Lepperowi wiarygodność i buduje jego pozycję. Dzisiaj się dowiadujemy, że na 100% został kupiony stołek wicemarszałka dla Leppera (cały PiS głosował "za", po prostu hańba), ale obraz tego przedstawienia jest jeszcze większy. Największy sprzymierzeniec pseudokatolickiego Radia Maryja, ostoją nienawiści i zacofania, jest przecież marszałek sejmu Marek Jurek.

Hańba, żebada, wstyd. Kaczyńscy sprzedali nie tylko swoją godność, ale także godność i zaufanie władnych wyborców, i tym samym dołączyli do tej samej klasy polityków co Leszek Miller i jego banda. Niestety nie będziemy dumni z takiej Polski.

Do góry
#424094 - 27/10/2005 16:16 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Quote:

Wybory sie skonczyly Kaczory dostaly sie do koryta, wiec mozna polozyc lache na wyborcow. Typowe Kaczorowe TKM.

Mam nadzieje ze nie uda stworzyc sie rzadu i Kwasniewski jak najszybciej rozpisze nowe wybory.




Jeżeli tak się stanie to w ciemno można stawiać ,że ENDRIU bedzie "na pudle"(i czy tego chce PO )
PS .Ciekawe jakie bedą kursy na typ Samoobrona -WIN ,bo trzeba będzie grubo stawiać

Do góry
#424095 - 27/10/2005 16:28 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
aha jakby ktos mial watpliwosci co do skrotu TKM

Teraz
Kurwa
My

Do góry
#424096 - 27/10/2005 16:37 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
widzę że sporo tu ludzi o poglądach liberalno-konserwatywnych, to dobrze, może za 10-15 lat gdy komunizm odejdzie w zapomnienie, a Polską porządzą kaczyńscy i lepper ludzie zagłosują na jedynie słuszną drogę

Do góry
#424097 - 27/10/2005 16:45 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
czyli UPR

Do góry
#424098 - 27/10/2005 17:26 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
przedterminowe wybory w styczniu wygrałoby PiS przed Samoobroną i SLD, LPR w ogóle nie weszłoby do Sejmu a PO dostałoby max. 15% głosów, ale do wyborów nie dojdzie, teraz Marcinkiewicz przepadnie, i w kolejnym rozdaniu premierem będzie J.Kaczyński w koalicji z PO, ktoś z PSL w koalicji PiS-PSL-SO lub Rokita w koalicji PiS-PSL-ok. 45 posłów PO (konserwatyści)

Do góry
#424099 - 27/10/2005 18:23 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:


Polityk, który szanuje siebie i swoich wyborców (gdy ktoś pluje - nie udaje, że deszcz pada), polityk, który nie pcha się za wszelką cenę do żłobu, musi być upośledzony

Tak trudno pojąć, że nie wszyscy politycy uznają za standard qrwienie się na wszelkie sposoby, byle tylko dorwać się do żłobu??




Andj, Tusk Plusk powtarza się na każdym kroku - "PiS chce Samoobrony jako koalicjanta", "Wiedziałem o tym przed wyborami ale nie powiedziałem" dzień w dzień to samo ILE MOŻNA ? PiS mówi że chce stworzyć koalicję z PO, prosi PO o wystawienie innego kandydata na marszałka ale oni nic sobie z tego nie robią. Upośledzony człowiek i tyle, ale jeśli powstanie koalicja PiS-Samoobrona to przeproszę

Tusk oczywiście jako podwójny przegrany ma prawo rządać większości ministerstw dla PO i tu nie rozumiem jakim prawem PiS chce mieć przyjanmniej tyle samo 'stołków' co PO. Panie Kaczyński, panie Marcinkiewicz wstyd

Tusk nie pcha się do koryta , nie pcha ponieważ na drodze staneli mu wyborcy , teraz próbuje zrobić dla siebie jak najwięcej miejsca z tego co mu rzucą wygrani

Do góry
#424100 - 27/10/2005 19:27 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

przedterminowe wybory w styczniu wygrałoby PiS przed Samoobroną i SLD, LPR w ogóle nie weszłoby do Sejmu a PO dostałoby max. 15% głosów, ale do wyborów nie dojdzie, teraz Marcinkiewicz przepadnie, i w kolejnym rozdaniu premierem będzie J.Kaczyński w koalicji z PO, ktoś z PSL w koalicji PiS-PSL-SO lub Rokita w koalicji PiS-PSL-ok. 45 posłów PO (konserwatyści)




Jak już masz tą szklaną kulę to dawaj wyniki najbliższej kolejki np ligi polskiej

Gdy tydzień temu bawiłem sie w proroka:

Quote:

Quote:

Conrad:
Jeśli rzeczywiście tak jest (JKM właśnie wierzy, że Kaczory rozważają inną kolicją, w której skład weszłaby Samoobrona...) to tylko idiota by zagłosował teraz na Kaczyńskiego.



maciey:
"Niestety nie ma gwarancji, że w tym kraju jest ich mniej niż 50%...
Po wczorajszym "posiedzeniu" jasno widać, że PiS chce jak najwięcej stanowisk i dla nich będzie grał w jednej drużynie nawet z diabłem. Koalicja z PO miała być dla naprawienia sytuacji Polski, ale widać, że szalę zaczyna przeważać inna koalicja w imię większej liczby stanowisk.
Podejrzewam, że po wyborach prezydenckich okaże się, że Marcinkiewiczowi nie uda się skonstruować rządu i będzie następne "nie chcę ale muszę" - tym razem w wykonaniu J. Kaczyńskiego. I zafundują nam nasi rodacy prezydenta Kaczyńskiego, premiera Kaczyńskiego i rząd oszołomów z PiSu, LPRu i Samoobrony.
Zbieramy podpisy, robimy referendum i wprowadzamy monarchię, za głupi jesteśmy na demokrację."




to pisałeś:
Quote:

trwa nagonka pod hasłem: Kaczyński Lepper dwa bratanki




Zaczynasz widzieć, można by rzec - w końcu

Jeszcze parę ciekawych Twoich wypowiedzi, ale wtedy szklana kula była chyba popsuta :

Quote:

nie wierze w żadną koalicje z Samoobroną, teoretycznie moze z PSL i LPR (ale tu nie ma wiekszości), ale z Samoobroną nawet nieteoretycznie, byłoby to SAMOBÓJSTWO dla PiS, jak ktos sie czepia że Samoobrona glosowała razem z PiS, to PO głosowało razem z LPR i SLD, a teza że SLD czy LPR chodzi o jakąś "kulture parlamentarną" jest absurdem, na to że powstanie koalicja PiS-PO wystawiłbym kurs 1.01 [/qoute]

Quote:

zobaczymy po wyborach, mam nadzieje że PiS wypnie się na Leppera



Do góry
#424101 - 27/10/2005 19:37 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

Andj, Tusk Plusk powtarza się na każdym kroku - "PiS chce Samoobrony jako koalicjanta", "Wiedziałem o tym przed wyborami ale nie powiedziałem"




Co trzeźwiejsi na forum też wiedzieli i pisali o tym od dawna.

Quote:

dzień w dzień to samo ILE MOŻNA ? PiS mówi że chce stworzyć koalicję z PO, prosi PO o wystawienie innego kandydata na marszałka ale oni nic sobie z tego nie robią. Upośledzony człowiek i tyle




Kiedy do Ciebie dotrze, że liczą sie czyny a nie słowa. Mówić można wiele rzeczy, ale tylko "cenzura autora posta" będzie w nie wierzył, jeżeli ktoś kto deklaruje jedno robi coś zupełnie przeciwnego. Ale zaślepienie w idola ludzka rzecz, nie Ty pierwszy, nie ostatni...

Quote:

Tusk nie pcha się do koryta , nie pcha ponieważ na drodze staneli mu wyborcy , teraz próbuje zrobić dla siebie jak najwięcej miejsca z tego co mu rzucą wygrani




Taaaa i lekką reką rezygnuje ze wspaniałej przecież oferty PiS. Dziwne to, dają mu tych stołków od cholery, wystarczy dla całej PO, a on nie chce, mimo, że wg Ciebie chce. Zaczynasz się poruszać po niedostępnych dla mnie poziomach logiki

Do góry
#424102 - 27/10/2005 19:43 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Gdyby PiS naprawdę poważnie myślało o koalicji z PO to Komorowskiego na marszałka sejmu by zaakceptowali. BO niby jakie zarzuty stawiali Komorowskiemu?? Ze w kampani niezbyt pochlebnie wypowiadał się o PiS. A jak w kampani PiS wypowiadał się o PO to już chyba jasnie panowie z PiS zapomnieli. To oni narzucili taką formę kampanii a nie PO. A sam Komorowski jest politykiem poważnym i doświadczonym i napewno bardziej kompetentnym niż ten cały Jurek poplecznik Rydzyka. Dziwi mnie że na marszałka wybierają osobe która w sejmie głosowało przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

PiS mówi Komorowskiemu i PO NIE, a z drugiej strony mówi Lepperowi TAK, osobie która ma 3 prawomocne wyroki na karku. Jak to traktować? Kolejny przykład dzisiaj wybór Leppera uzasadniali że klub ma prawo wystawiac kandydata jakiego chce, ale dzisiaj PO niemiała już takiego szczęścia bo jej kandydat przepadł w głosowaniu i PO niebędzie miała wicemarszałka w senacie. Lepper TAK Niesiołowski NIE. ALe zaraz w programie u Lisa czy na debacie w jedynce politycy PiS-u bedą mówić że chcą koalicji z PO, lyle że dotychczasowe głosowania pokazują raczej to że PiS chce koalicji z Samoobroną.

Do góry
Strona 52 z 56 < 1 2 ... 50 51 52 53 54 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, szuwi1, VVega, ElNinho[mmdea], 11kera11, forty, alfa, Sony, rymoholik, rafal08, Zaixi), 4155 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587145 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14