Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#437711 - 06/06/2006 11:14 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

Niektórym już się chyba wydaje, że rywalą jak ich zobaczą, to się położą i poproszą o najniższy wymiar kary.




Nawet jeśli tak nie będzie czyli nie położą się to ciężko będzie biegać przeciwko Brazylii z dodatkowym balastem w spodenkach .

Im więcej pieniędzy stawiam na Brazylię tym więcej mam wątpliwości ponieważ to tylko sport ale ...

... patrząc z drugiej strony NIE MA innej drużyny która mogłaby im zagrozić. Może Niemcy ale bycie gospodarzem to mimo wszystko za mało, może Argentyna i lista na dzień dzisiejszy jest zamknięta. Hiszpania jest totalnie nieprzygotowana do Mundialu, gra straszny 'piach'. Anglia mimo wielu gwiazd nie ma drużyny. Holandia niech najpierw wyjdzie z grupy. Niewiadomą są Włosi, a na podwstawie jednego meczu z Ukrainą nie można nic wywnioskować.

Brazylia, Argentyna i Włochy to moja lista (Argentyna i Włochy to tylko małe zabezpieczenie).

Do góry
Bonus: Unibet
#437712 - 06/06/2006 11:53 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
dla mnie drużyną, która jest w stanie pokonać Brazylia to... Włochy

Patrząc na ich kadrę personalną, to tam nie ma właściwie słabych punktów.

Bramkarza mają światowej klasy (Buffon).

Środek obrony to grający od lat na wysokim poziomie Nesta i Cannavaro. Oprócz tego do wyboru Oddo, Grosso, Zambrotta lub Materazzi. Nazwiska może już nie z tych wielkich, ale są to naprawdę dobrzy, solidni zawodnicy. A pamiętajmy, że włoska szkoła defensywy może uchodzić chyba za najlepszą na świecie.

Pomoc - Wymiatający i uprzykrzający życie każdemu Gennaro Gattuso - jak mało który gracz nadaje się do uprzykrzania życia Ronaldinho. Oprócz tego Pirlo , Totti i Camoranesi. Czyli ekipa mająca za zadanie kreować grę reprezentacji.

No i w ataku też mamy znakomitych zawodników: Inzaghi polujący na każdą okazję wspomagany przez skutecznego Lucę Toniego.


Wydaje się, że każda z osobna formacja Włoch jest silna. A Włosi od zawsze nie grali może ładnego futbolu, ale współpraca na boisku wygląda u nich zawsze bardzo dobrze.

I to może być ich największy atut - kolektyw, bez widocznych słabych punktów. O Brazylii już pisałem, a Argentyna i Holandią wydają się być silne w ataku, a słabe w obronie.

Całą tą aferą korupcyjną w kontekście MŚ bym się za bardzo nie przejmował - może to tylko dodatkowo zmotywować piłkarzy.

Poza tym wielkie turnieje pełne są różnej maści niespodzianek - jak choćby przypadek Danii, kiedy to piłkarze na gwałt pościągani z urlopów wygrali ME.
Może teraz też ta drużyna, w którą mało osób wierzy sprawi mała niespodziankę.


Włosi nie będą grać efektownie, nie będą wygrywać po 3-0, ale będą powoli przeć do przodu. I mogą pokonać Brazylię tym, że są lepiej zorganizowanym zespołem z lepiej zbilansowanymi formacjami. Ich gra opiera się na 11 zawodnikach, a Brazylii może na 2. Jak oni (Ronaldinho, Kaka) będą mieli słabszy dzień, albo trener rywali znajdzie na nich sposób, to będą mieli Canarinhos duże kłopoty.

Do góry
#437713 - 06/06/2006 12:17 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:


Może teraz też ta drużyna, w którą mało osób wierzy sprawi mała niespodziankę.




Do boju Polska

Gdyby Polska wygrała w finale to Janasa chyba na rękach bym nosił . Dlatego dobrze że nie wygrają bo i tak bym go nie udźwignął

Do góry
#437714 - 06/06/2006 18:08 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
owee20 Offline
addict

Meldunek: 17/08/2002
Postów: 632
Skąd: Lublin
Gdzie moge znalesc jakis duzy kurs krol strzelcow plus mistrz swiata bo te co widzialem to troche niskie
np POLSKA + ZURAWSKI 220 jak oni to licza kurs na polske ze bedzie mistzrem jest 100 a na zurawskiego biora ze bedzie krolem stzrelcow 12 ? troceh to smieszne bo taki kurs to chyab mzona przed kazdym meczem np POLSKA - NIEMCY 1-0 dla poslki i zurawski gol ? o wiele to latwiej niz to co wyzej napisalem

chyab ze mzona lączyn mistrz swiata POLSKA plus ZURAWSKI krol stzrelcow to kursik z 1000 byłby i mzoan w takei cos sie bawic dopiero

Do góry
#437715 - 06/06/2006 18:51 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Raczej wątpię żeby jakiś bukmacher wystawił aż tak wysoki kurs jak 1000. To bardzo wysoki kurs, a na mistrzostwach wszystko jest możliwe .
Pomyśl jaką strate miałby taki buk gdyby komuś weszło zdarzenie z tak wysokim kursem.

Do góry
#437716 - 06/06/2006 18:56 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Chociaż expekt za to że Trynidad i Tobago wygraja w finale ma kurs 1500

Do góry
#437717 - 07/06/2006 07:08 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
dago Offline
stranger

Meldunek: 06/06/2006
Postów: 12
Przeglądając wasze analizy doszedłem do wniosku iż wiekszość waszych argumentów typu: "Brazylia nie wygra bo są za bardzo pewni zdobycia tytułu" są bezsensowne - liczy się gra przedewszystkim. To samo pisaliście przed finałem Ligii Mistrzów : Barcelona - Arsenal - mieli ich nerwy zjeść a jako wygrali. Tak samo będzie z Brazylią, powiedzmy sobie szczerze nie mają żadnego zagrożenia w obecnej chwili...
Nie będe swoich analiz przedstawia na tutejszym forum bo wiem że wiekszość zostanie obalona
Nie ukrywam że po głębszych analizach postawiłem kupon za 1300zł na ich zwycięztwo.
Oto pierwsza trójka zwycięzców Mundialu:
1. Brazylia
2. Anglia
3. Czechy

Do góry
#437718 - 07/06/2006 09:10 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Niektórym już się chyba wydaje, że rywalą jak ich zobaczą, to się położą i poproszą o najniższy wymiar kary.




Nawet jeśli tak nie będzie czyli nie położą się to ciężko będzie biegać przeciwko Brazylii z dodatkowym balastem w spodenkach .

Im więcej pieniędzy stawiam na Brazylię tym więcej mam wątpliwości ponieważ to tylko sport ale ...

... patrząc z drugiej strony NIE MA innej drużyny która mogłaby im zagrozić. Może Niemcy ale bycie gospodarzem to mimo wszystko za mało, może Argentyna i lista na dzień dzisiejszy jest zamknięta. Hiszpania jest totalnie nieprzygotowana do Mundialu, gra straszny 'piach'. Anglia mimo wielu gwiazd nie ma drużyny. Holandia niech najpierw wyjdzie z grupy. Niewiadomą są Włosi, a na podwstawie jednego meczu z Ukrainą nie można nic wywnioskować.





Myślę bardzo podobnie jak JiroJiro;no może z wyjątkiem Anglików,bo mam o nich lepsze mniemanie.Ale przede wszystkim: nie bardzo widzę kto mógłby stawić skuteczny opór Brazylijczykom,mimo że i Brazylia ma wady.Na przykład nie bardzo widzi mi się Roberto Carlos.Mam pewne opory,aby grubiej zagrać zdobycie tytułu przez Canarinhos,bo piłka nieraz bywa nieobliczalna.Poza tym przebieg ostatniego mundialu i przekręty sędziów trochę mnie "ostudziły",ale chodzi mi po głowie coś innego,np:

Brazylia dojdzie do finału za 2.48 w bf
Brazylia znajdzie się w pierwszej czwórce za 1.75 w bf

Teoretycznie może być różnie,ale nie wyobrażam sobie,by Brazylia nie znalazła się w czwórce najlepszych drużyn.Kurs 1.75 wydaje mi się naprawdę niezły.

Do góry
#437719 - 07/06/2006 10:37 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Najnowsze informacje o Brazylii, trenują zakończenie imprezy (Mundialu)

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1335974,wiadomosc.html

Do góry
#437720 - 07/06/2006 10:39 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
dagon Offline
journeyman

Meldunek: 31/05/2002
Postów: 87
Skąd: wrocław
Wiadomo kto jest najlepszy ale kto wygra ten konkretny turniej to już inna sprawa. Jeszcze co do Brazylii, pomoc-wszystko jasne, atak też nie jest taki słaby jak się niektórym wydaje. Ronaldo systematycznie gubi kilogramy na zgrupowaniu, a Adriano zawsze grał dobrze w reprezentacji. O obronę też się nie boję. Trener Perreira taktycznie potrafi nieźle poukładać. Na mistrzostwach świata w 1994r.prowadzona przez niego Brazylia praktycznie nie dopuszczała do sytuacji bramkowych przeciwnika.Poza tym z taką siła ognia Cafu i Roberto Carlos nie będą musieli zapuszczać się do przodu. Jedynie co do Didy mogą być wątpliwości, jest to bramkarz nierówny. Z drugiej strony jest to jeden z najlepszych specjalistów do bronienia karnych, co też może mieć znaczenie.

Do góry
#437721 - 07/06/2006 10:58 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
grzegorz18 Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 16
Brazylijczycy są zbyt pewni siebie. Jest wiele państw które są głodne sukcesu.Mistrzowie będą dorozgrywek podchodzić na luzie.W faie pucharowej nie będą się tak mobilizować jak ich przeciwnicy.Wtedy taka gwiazda jak Ronaldinho czy grubas Ronaldonic nie zdziałają

Do góry
#437722 - 07/06/2006 11:08 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
grzegorz18 Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 16
Dagon mylisz się.Ronaldo już nigdy nie odzyskatakiej formy jak w 2002 roku kiedy został królem strzelców.Teraz waży tyle że złapie kontuzje na Mundialu a za 4 lata już go nie będzie w kadrze bo na jego miejsce jest wielu świetnych napastników.

Do góry
#437723 - 07/06/2006 11:11 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
grzegorz18 Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 16
Tegorocznym mistrzem zostanie reprezentacja Holandii.Obstawiajcie na nich w bookach bo szykuje się niezła kaska.Daje sobie sciąć głowe że dojdą do finału.


Bardzo konstruktywny i wnoszący wiele do dyskusji post - tylko pogratulować. Zwłaszcza tej wzmianki o "zasranych frajerach".

Szykuj się, bo wcale nie jest powiedziane, że Holandia wyjdzie z bardzo trudnej grupy - a co dopiero, że dojdą do finału.



Gilotynka już się ostrzy



Edited by Bzyku (07/06/2006 12:28)

Do góry
#437724 - 07/06/2006 11:32 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
dagon Offline
journeyman

Meldunek: 31/05/2002
Postów: 87
Skąd: wrocław
Przecież nie twierdzę że odzyska starą formą , tą oczywiście z lat 1995,96 gdzie był geniuszem i strzelał bramki a la Maradona. W 2002 był tylko jednym z najlepszych napastników. Mówię tylko że swoje strzeli.Tak jak i Adriano.Ciekawe kto ma lepszą parę napastników? Może Włosi? Sorry ale nie przekonują mnie gwiazdy jednego sezonu (L.Toni) ani tym bardziej napastnicy bez szybkości i dryblingu ( Inzaghi), grający zresztą w skorumpowanej lidze.
Wracając do tematu nie postawię kasy na Brazylię,mimo że im kibicuję. Kurs nieadekwatny do szansy, za dużo ciężkich meczów po wyjściu z grupy np. Czechy, potem możliwa Hiszpania, Włochy czyli same solidne europejskie drużyny. Bardziej się opłaca postawić na najlepszego strzelca Brazylii: Adriano 3,75 i Ronaldo 3,75 jedno lub drugie zdarzenie powinno wejść, gdzieś widziałem takie kursy. W gamebookers kursy na te zdarzenia są już dużo mniejsze, koło 3.

Do góry
#437725 - 07/06/2006 16:48 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

Gdzie moge znalesc jakis duzy kurs krol strzelcow plus mistrz swiata bo te co widzialem to troche niskie
np POLSKA + ZURAWSKI 220 jak oni to licza kurs na polske ze bedzie mistzrem jest 100 a na zurawskiego biora ze bedzie krolem stzrelcow 12 ? troceh to smieszne bo taki kurs to chyab mzona przed kazdym meczem np POLSKA - NIEMCY 1-0 dla poslki i zurawski gol ? o wiele to latwiej niz to co wyzej napisalem

chyab ze mzona lączyn mistrz swiata POLSKA plus ZURAWSKI krol stzrelcow to kursik z 1000 byłby i mzoan w takei cos sie bawic dopiero




W Sportingbet jest na to kurs 1001

Z ciekawostek, kurs na zdobycie MŚ przez Trynidad i Tobago, a krola strzelcow przez ich napastnika Dwighta Yorka wynosi tylko 10001 Jest value czy go niema?

Do góry
#437726 - 07/06/2006 18:12 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Witam!

Mam trochę czasu więc postanowiłem naskrobać coś na temat moich przewidywań co do tegorocznych Mistrzostw Świata.

A więc juz na samym początku chcę powiedzieć, że jeszcze kilka dni temu za murowanych faworytów tego Mundialu uważałem Brazylijczków. Neistety, ostatnie informacje które do nas docierają z ich obozu nie są pocieszające. Brazylijczycy po prostu olewają przygotowania
Nie wiem ile jest prawdy w tym co piszą naszi wspaniali dziennikarze, nauczyłem się już że nie należy im wierzyć, ale w obozie Brazylii coś jest nie tak. Piłkarze chodzą na imprezy, chleją itd., coś mi sie wydaje że albo są za bardzo pewni siebie, albo trener nad nimi nie panuje. Kurde niby są super zajebiści sportowo, ale coś czuje że w tym mundialu nic wielkiego nie zdziałają

Do roli mojego faworyta urasta reprezentacja gospodarzy. Niby Niemcy mają młodą i niedoświadczoną reprezentację, ale widać duży głód gry, polot młodzieży jest pomieszany z doświadczeniem starszych graczy, którzy występowali na poprzednim Mundialu. Trener Klinsmann jest trochę niedoświadczony w roli selekcjonera, ale myśle że poradzi sobie z ogromna presja i chociaż w pewnym stopniu odciąży zawodników.
Poza tym bardzo podoba mi się gra takich zawodników jak na przykład Bastian Schweinsteiger czy Tim Borowski.
Muszę jeszcze dodać że Niemcy sa gospodarzami Mundialu, więc można spodziewać się pewnej pomocy ze strony sędziów, co miało miejsce na przykład cztery lata temu w przypadku Korei.
Sumując, moim zdaniem Niemcy mają dość duża szanse na osiągnięcie sukcjesu na tym turnieju.

Natomiast, jak Czarnego Konia tegorocznych mistzrostw widzę reprezentację naszych wschodnich sąsiadó, Ukrainę. Mają dość zgrana paczke z kilkoma gwiazdami (Szewa czy Rebrov) a także na ławce trenerskiej ucznia legendarnego Łobanowskiego. Mecze towarzyskie pokazały że Ukraina potrafi grać zarówno ze słabeuszami (pogrom Kostaryki) a także z solidnym drużynami (remis z Włochami).
Uważam, że Ukraińców stac jest na zajęcie nawet pierwszego miejsca w grupie , a później kto wie co może się wydarzyć

Pozdro

pszek

Do góry
#437727 - 08/06/2006 21:42 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
w ofercie stsu wpadlo mi w oko kilka pozycji otoż :

jak wiemy holandia ma bardzo ciezko grupe :

- argentyna - bez komentarza nazwa kraju mowi sama za siebie

- serbia - bardzo dobrze zorganizowana druzyna w defensywie 1 stracona bramka w 10 meczach bodajze :szok:

- WKS - ma robic na renome czarnego konia cos tam pewnei urwie a mozi i wiecej nic cos

w zwiazku z tym zagram sobie pozycje 2058-2061 na 2

kazda z pozostalych druzyn w parze z pomaranczowymi ma o wiele slabsza wlasna grupe. czy to szwecja czy szwajcaria czy ukraina czy polska.

mowiac wprost uwazam zepomaranczowi nie awansuja z grupy. a te picki sa potwierdzeniem mojej teorii


Pozdrawiam

Do góry
#437728 - 11/06/2006 15:29 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Martins Offline
newbie

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 34
Holandia to jest kraj, który zdobęcie mistrza w finale z Argentyną.

Do góry
#437729 - 11/06/2006 16:38 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Holandia gra bardzo ładną dla oka piłkę, ale także efektywną. Mile mnie zaskoczyli w dzisiejszym meczu. Gra z pierwszej piłki, szybki przerzuty na drugą stronę i do tego skrzydła, które ciągną cały zespół. Nie powinni mieć problemu przy wyjściu z grupy. Dalej może być ciężej, zależy z kim się spotkają. Ja liczę, że są w stanie dojść do 1/2 finału

Do góry
#437730 - 17/06/2006 09:55 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
huczek Offline
enthusiast

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 247
Skąd: Bierutów
Jeszcze do wczoraj wydawało sie,ze rolę czarnego konia mogło spelnić Wybrzeżę KOści Słoniwoej.Solidna ekipa z Drogbą na czele polegla jednak po bardzo wyrównanym pojedynku z drużyną HOloandi i osttaniecznie pozegnala sie juz z mozliwoscia awnasu do najelpszej szesnastki.

Z pozostałych druzyn trudno jest teraz wskazac innego czarnego konia.Taka funkcje mógłby jednak spełniac EKwador.Druzyna ta jest poukładana i przede wszytkim nie popełnia błedów w obronie.Pozostaje jeszcze pytanie jak ta druzyna bedzie sie zachowywac na kolejnych szczeblach mistrzostw.JEzeli pozostanie w takiej dyspozycji w jakiej jest obecnie moze jeszcze troche namieszac w NIemczech.

Do góry
Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, alfa, 11kera11, rafal08), 3959 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591955 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42