Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#457527 - 05/12/2005 20:30 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
POGODA DLA BRATYSŁAWY JUTRO

Wtorek wieczór i noc
możliwy deszcz. Min.:/ 1° C Wiatr zachodni / 18 km/h

Do góry
Bonus: Unibet
#457528 - 05/12/2005 20:36 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

przewidywac to sobie moga... Nie zagra Cruz, bo z powodu przeziebienia w ogole nie pojechal do Glasgow. Inter zagra bez Verona,Stankovica,Cordoby,Recoby,Cruza i Figo. Pozatym w srodku pomocy zamiast Cambiasso moze zagrac C.Zanetti. Dalej...na lewej pobiega Santiago Solari.Atak chyba klasyczny Adriano-Martins, watpie aby Mancini od poczatku wystawil mlodziezowca Matteo Momente. W obronie nie zobaczymy pary Cordoba-Samuel,bo Cafe Kolombia nie zostal w ogole powolany. Podsumowujac stawiam na remis 1-1. Inter nie bedzie zbytnio forsowal tempa.Przewiduje,ze Rangers strzela bramke a Inter natychmiast odpowie



działasz mi od jakiegoś czasu na nerwy,powtórzyłeś wręcz wszystko z wzmianką,że nie zagra cruz,pisząc Adriano-Martins ośmieszasz się,jaki trener stawiałby najlepszego piłkarza w meczu o nic,przed meczem najbardziej prestiżowym w sezonie,a tak w ogóle to skąd masz to info z cruzem,bo mi się wydaje,że najlepsza gazeta we włoszech wie trochę lepiej od ciebie

Do góry
#457529 - 05/12/2005 20:53 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
kozik Łódż Offline
stranger

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 5
Skąd: Łódż-Radogoszcz
Moim zdaniem pewniaki na jutro to :

PSV -które musi wygrać jutrzejsze spotkanie z Fenerbache aby myśleć o awansie do 1/8 Ligi Mistrzóe


Lyon-który ma już zapewniony awans lecz Trondheim już napewno zagra w Pucharze Uefa więc grałbym tu spokojnie na Lyon które raczej będzie chciała wygrać mecz na zakończenie

Do góry
#457530 - 05/12/2005 20:54 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
jwill Offline
newbie

Meldunek: 03/04/2005
Postów: 27
Na oficjalnej stronie Interu jest podana kadra powolana na mecz z Rangers. Wsrod 19 zawodnikow nie ma wlasnie miedzy innymi Cruza. W ogole napastnikow jest trzech: Adriano, Martins, Momente.

Do góry
#457531 - 05/12/2005 21:13 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
els0 Offline
newbie

Meldunek: 18/06/2005
Postów: 27
moglby mi ktos podac stronke na ktorej znajde sklady na nadchodzace mecze...? o ile takowa strona istnieje z gory dziekuje i przepraszam za problem

Do góry
#457532 - 05/12/2005 21:16 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
piter_7 Offline
stranger

Meldunek: 13/07/2005
Postów: 16
Quote:

hmm czy mi sie wydaje czy psv tez oslabiony? bo jakos wizualnie kiepsko wygladają... brakuje mi drugiego stopera i hmm kogos jeszcze;] Beasleya?





Beasley nie zagra na 100% Teoretycznie jest już gotowy do gry po kontuzji, ale drużyna nie chce podejmować niepotrzebnego ryzyka wystawiając go.

Do góry
#457533 - 05/12/2005 21:48 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
bukiety Offline
stranger

Meldunek: 04/10/2005
Postów: 4
Myślę że Milan-Schalke można spokojnie postawić na 1. Gospodarze muszą to spotkanie wygrać, aby grać w dalszej fazie. Będą również chcieli zatrzeć niemiłe wspomnienia z ostatniej kolejki-przegrali z Chievo (przy wygranej Juve). Być może ta przegrana była spowodowana skupieniem się zawodników na wtorkowym meczu z Schalke. Można również zaryzykować over 2,5, gdyż we większości meczy tych drużyn padało więcej niż 2,5 bramek. A w spotkaniu tych drużyn w Niemczech było 2:2.

Faworytem jest także PSV, które walczy o miejsce w dalszej fazie Ligii Mistrzów lub o UEFA z Fenarbahce, z którym właśnie gra (stąd powinna płynąć wieksza motywacja dla piłkarzy PSV). W meczach z Fenerbahce padało niemało bramek, z drugiej strony PSV dużo nie strzela, ale to bedzie mecz o wszystko dla tych drużyn więć ja stawiam over 2,5.

Ciekawie zapowida się również spotkanie Chelsea-Liverpool. Liverpool jest w świetnej formie, w ostatnim meczu ligowym ustawił do pionu Wigan (3:0), tymczasem Chelsea wygrała, ale jak często się jej zdarza męczyła się ze średnim Middlesbrough i strzeliło tylka 1 bramkę-można zaryzykować na Chelsea lub under 2,5.

Natomiast w grupie H Rangers, Artmedia i Porto walczą o drugie miejsce w grupie i dalsza grę w Lidze Mistrzów lub o udział w Pucharze UEFA. Inter gra z Rangers, które gra bardzo słabo (w ostatniej kolejce ligii szkockiej tylko zremisowało u siebie z 3 od końca Falkirk) jednak w najbliższy weekend Inter gra z Milanem i jeśli wygra to zajmie 2 miejsce w tabelii. W meczu Artmedia -Porto wszystko może się zdarzyć. Ja stawiam na 2-może Porto odegra się za porażke z Artmedią w Portugalii. Remis nic Porto nie daje.

Do góry
#457534 - 05/12/2005 21:56 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Jutro nie widze absolutnie żadnych znaków na niebie i ziemi zeby można było mieć wątpliowśći co do grania na zwycięstwo Milanu.Lepszy sklad, doswiadzczenie a przede wszystkim lepsi piłkarze. Remis urząda wlochów i to spowoduje ze w maire upływu czasu Schalke odwazniej zatakuje a to wymarzona sytuacja dla milanu.Szybki Szewczenko nie raz ucieknie wolnym oborncom Schalke i właduje brameczke .Prostopadłe podania Pirlo, Sedorfa a przede wszsytkim Kaki będą siały popłoch i zamęt. Jednym słowem jutro może wygrac tylko Milan

Do góry
#457535 - 05/12/2005 22:47 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Glasgow-Inter Glasgow slabe ale maja wielka szanse na awans. Inter zagra na pol gwizdka. Przeciez w niedziele derby Mediolanu. Wiecie co to znaczy dla tych zawodnikow??? Adriano bedzie sie wloczyl po boisku by sil nie marnowac. Beda uwazac na kontuzje jesli w ogole najlepsi zagraja w wyjsciowym. Zespoly ktore maja pewny awans zawsze graja na koniec bez zaanagazowania. Dla mnie 1X a 1 tez bardzo mozliwe. Ale nie wygrana Interu !!!

Do góry
#457536 - 06/12/2005 01:48 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Do dubelka granego grubo, dokładam jeszcze kilka typów.

Rangers 1 @2.25 3/10
Co prawda nie cierpie szkockiej piłki, a rangersów to juz wogole, zdecydowalem sie na nich zagrac. Inter w najblizszy weekand czek arcywazny mecz w Serie A z Milanem. Rangersi przed ostatnią kolejką zajmują 2 pozycje. Remis daje im awans, pod warunkiem, że w drugim spotkaniu takze padnie remis. Mancini zapewne bedziesz oszczedzla kilku swoich podstawowych graczy na gran derby medionalu. Stawka delikatna, gdyz to tylko rangersi.

Chelsea X ht @2.20 3/10
Zapowiadaja sie kolejne piłkarskie szachy. Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Liverpool przyjedzie do Londynu zapewne po remis. Oba zespoly maja wspaniale obrony, wiec powinnismy byc swiadkami underowego spotkania. Mysle, ze jezeli chelsea przechyli szale zwyciestwa na swoja korzysc to nastapi to dopiero po przerwie. Dlatego do przerwy remis. jezli chodzi o zaklady typu ht/ft na to spotkanie to biore pod uwage x/x oraz x/1. Kursy wysoki dlatego leciutko sprobuje. Zagram takze dw 1-0 dla Chelsea. Myśle także o underze za @1.60... ale to juz najprawdopodobniej na jakims dublu.

Betis ... znowu wydaje mi sie ze bedzie underowo. Mecz o nic. Tutaj zagrane tylko 2 dw. 0-0 za @9 i 1-0 dla Belgów za @12. może akurat sie przełamią.

Do góry
#457537 - 06/12/2005 07:40 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Gringo Offline
stranger

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 1
Moje typy

AC Milan - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
Postawiłem zdecydowanie na Milan gdyż kibice zjedli by ich w przypadku nie awansowania dalej, a poza tym grają u siebie i publiczność będzie ich 12 zawodnikiem. Schalke na wyjazdach spisuje się fatalnie.

PSV Eindhoven - Fenerbahce 1
Zdecydowanie PSV. Czuję, że będą oni chceli powtórzyć sukces z tamtego roku. Pozatym są w wysokiej formie i będę chcieli się zemśćić za porażkę wyjazdową z Fenerbahce.

Olimpique Lyon - Rosenborg Trondcheim 1
Lyon ma juz awans, Rosenborg P. Uefa. Postawiłem na Lyon, który moim zdaniem będzie chciał zakończyć fazę grupową zwycięstwem, a okazje mają bardzo dobrą, oprócz tego u siebie grają bardzo ciekawy futbol.

Betis - Anderlecht 1
Betis grał w fazie grupowej średnoi. Stawiam 1 jednak gdyz uważam, że Betis jest jednak lepszym zespołem od belgów. Hiszpanie grają u siebie i będą sie chociaż trochę starali zrechabilitować kibicom za srednio udana Champions League

Do góry
#457538 - 06/12/2005 08:35 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32
Witam Moje typy na Wtorek sa takie

Ac Milan -Schalke Pewna 1 Milan nie moze przegrac tego meczu nie wyobrazam sobie co by sie działo gdyby słynny Mlan odpad juz w Fazie grupowej poprostu katastrofa.Wiadomo ze Milanowi wystarczy remis wiec to takze jest plus dla pilkarzy z San Siro


PSV - Fenerbache Podobnie jak w spotakniu wyzej 1 chociaz jak dla mnie mniej pewna.Psv jest mocne ale nie tak jak przed rokiem.Maja swietny bilans na własnym boisku na 2 mecze 2 winy ale na co trzeba zwrocic uwage to to ze wygrywaja mecze u siebie 1-0 wiec gdyby Fenerbache zagrało defenstwnie to PSv mogło by miec nie małe problemy,a byc moze beda tak grac poniewaz nie zagra u nich atak Alex Anelka.

Betis-Anderlecht tu stawiam 02 dlaczego???? Poniewaz po pierwsze Betis ma juz zapewniony Puchar Uefa .W lidze sa ostatni grajac nastepny mecz z espanolyem ktory rowniez znajduje sie na dole tabeli, zeby uniknac spadku musza wygrywa mecze z takimi rywalami dlatego mysle ze nie beda sie zbytnio meczyc .Co przemawia za Anderlechtem hmmm to nic ze nie zdobyli jescze Punktu a nawet bramki mysle ze w dzisiekszym meczu powalcza i to mocno aby pokazac ze nie sa wcale chłopcami do bicia ,nie maja nic do stracenia!!!


Lyon-Trondheim pewnia 1 .Dla mnie jedena z najlepszych druzyn w Champions League graja cudowny piekny football stanowia druzyne a nie jak inne kluby maja druzyne gwiazd ,a graja jak cioty.Lyon ma u sibie 2 winy wiec to czysta formalnosc ze wygraja ten mecz tym bardziej ze w lidze maja duzo przewage nad drugim zespołem Zagrja dla kibicow dla przyjemnosci ograja slaby Rosenborg

Do góry
#457539 - 06/12/2005 10:28 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Dziwię się wam wszystkim, że z takim hurraoptymizmem rzucacie się na granie Milanu. Czy spotkanie o tak ogromną stawkę poparte żałosnym kursem 1.5 ma sens? Według mnie kompletnie nie...

Piszecie, że Milan ostatnio słabiej spisuje sie w Serie A no to teraz musi wygrać. A skąd takie wyimaginowane stwierdzenie? Że jak jest w słabej formie to na pewno wygra... bzdura!
Dalej piszecie, że słabsze mecze w Serie A to efekt przygotowań do spotkania z Schalke. I kolejny bezsens - jak ktoś jest w dobrej formie to gra dobrze w każdym spotkaniu a wygrywa zdecydowaną większość z nich bez względu na to kto był ostatnim przeciwnikiem a kto będzie następnym. Milan obecnie formą nie imponuje...
Jedziiemy dalej - a no piszecie, że Milan to wygra no bo wygrać musi. I znowu jakaś abstrakcja - bo musi to na Rusi. Milan nic nie musi, Milan jedynie bardzo chce. Ale przecież Schalke to nie są jacyć 4-ligowi tramkarze, oni mają świadomośc własnej wartości i własnych umiejętności, w piłkę grać potrafią i przecież na litość Boską nie położą się na boisku...
Przypomnę tylko, ze ostatnie spotkanie tych drużyn na Veltins Arena zakończło się remisem 2:2. I był to remis szczęśliwy raczej dla Milanu, wcale nie dla Schalke...

Przepraszam, że piszę to w takim tonie ale chcę wam coś uzmysłowić. Uzmysłowić to, że wszyscy jak ejden mąż zapędziliście się w jakiś ślepy zaułek i uważajcie, żeby ni obuzić się wieczorem z ręką w nocniku.

A skoro już upieracie się tak bardzo przy tym Milanie to może byście byłi łaskawi zauważyć, żo oni wcale "nie muszą" tego spotkania wygrać bo do awansu wystarcza im remis. wiec po co mają niby się rzucać do jakchś ataków narażając się na konkrataki gości - a kto jak kto ale Schalke kontrowac potrafi. Pewnie będą chcieli zagrać na 0 z tyłu, a to czy sami strzelą czy nie to już sprawa drugorzędna.

Przemyślcie to...

Jeżeli już na siłę próbujecie doszukać się czegoś w tym spotkaniu to moe by tak under? No pomyślmy logicznie: obie drużyny grają o ogromną stawkę, obie drużyny nie mogą stracić gola bo w takim spotkaniu jak to jedna bramka w plecy i jest się już jedną nogą poza LM. Tutaj zdecydowanie górę weźmie defensywne nastawienie obu drużyn, stawka jest zbyt duża na jakieś cuda niewidy. Owszem, jeżeli wynik bezbramkowy by się utrzymywał a w Eindhoven PSV będzie jechało z Turasami to Schalke będzie musiało przycisnąć, ale nie stanie się to raczej wcześniej niż w okolicach 60 minuty spotkania.
Tak więc według mnie under w tym spotkaniu wygląda dość dobrze.

To wszystko oczywiście jedynie moje subiektywne zdanie - chcecie to przemyślcie, nie chcecie to grajcie na Milan.
Może wyjdzie wam ten Milan na dobre, a może...

Pozdrawiam,
tomo

Do góry
#457540 - 06/12/2005 10:35 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ja bym w podobnym tonie napisał o Rangersach, buki obniżyły kurs na 2,25 a ludzie dalej grają...tyle tylko że Rangersom całkiem prawdopodobne że wystarczy remis o ile Porto nie przegra w Bratysławie...więc ja gram dubelka Rangers X + Porto 2.

Do góry
#457541 - 06/12/2005 10:47 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
managerart Offline
enthusiast

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 386
Skąd: Rudy
Mam pytanie, czy mozna gdzies znalesc statystyki otrzymywania czerwonych kartek w Lidze Mistrzow?I ktora druzyna ich najwiecej dostala w tegorocznych rozgrywkach?

Do góry
#457542 - 06/12/2005 10:59 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
Biznes1900 Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 55

Do góry
#457543 - 06/12/2005 11:41 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Największym pewniakiem dziś jest
Betis - Anderlecht (+1.5) 2

Po co Betis ma się wysilać? Mają ostatnie miejsce w lidze i to raczej tam niech się skupią....

A Milan w takim meczu zagra zdecydowanie defensywnie, przecież remis im wystarcza. Jeśli nie padnie przypadkowa bramka w pierwszych 10 minutach to underek 2.5 wejdzie leciutko!
Podobna sytuacja z Chelsea - Liverpool, typowo underowy mecz, no i ta passa Liverpoolu bez straty gola...

Do góry
#457544 - 06/12/2005 11:45 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
co do artmedii to moe zdanie jest takie ze sukcesy ktore odniesli w pierwszych kolejkach wziely sie stad ze ich przeciwnicy nie brali ich na powaznie, lekcewazyli sobie druzyne o ktorej pierwszy raz syszeli. Teraz gdy stawka jest bardzo wysoka a artmedia zamieszala troche w kotle nikt juz nie podejdzie do spotkania na pol gwizdka. Ja stawiam na porto za 2/10

co do meczu chealse to wg mnie szanse na home win to 7:3 przy czym mysle ze bedzie to under, liverpool malo traci a chelsea rowniez bardzo dobrze broni najlepiej w Premiership, ostatni mech z wigan 1:0, napewno trener chealse bedzie chcial pokazac kto jest najlepszy i nie odpuszcza sklanialbym sie na 1 ale kurs nie zacheca

podsumowujac:
milan 1
psv 1
olympiakos 1x
porto 2
betis 1
chelsea 1
inter x2

lyonu nie warto grac za taki kurs

Do góry
#457545 - 06/12/2005 11:58 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
$hd_Tips Offline
enthusiast

Meldunek: 13/08/2004
Postów: 363
Skąd: Łódź
ja Podobnie jak Anjay Myśle ze najpewniejszy dzisiejszy mecz to Betis - Anderlecht (+1.5) 2 kurs nie zachwyca jest w granicach 1.4-1.6 ale....

Grac Milanu nie bede bo grać nie musze... w przeciwnieństwie jak Milan "musi" wygrac Schalke to dobra solidna druzyna.. dlaczego by mieli przegrac z Milanem...ahh no wiem slabszy skład,nie to doświadczenie... ale moze pora na zmiane pokoleń .... predzej bym zagrał jak Tomo czyli under z kursem w granicach 1.8-2.0

Do góry
#457546 - 06/12/2005 12:09 Re: liga mistrzów-6 kolejka(mecze wtorkowe)
AX87HKS Offline
addict

Meldunek: 05/10/2005
Postów: 493
czy milanowi przypadkiem remis nie daje 2 miejsca i awansu do nastempnej rundy ?

Na dzis PSV .... pewna 1

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, kemp, alfa), 4519 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586610 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 08:14