Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#504718 - 22/02/2006 10:05 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Witam...Długo wczoraj zastanawiałem sie na kogo grać dzisiaj i im dłużej sie zastanawiałem tym miałem wiecej wątpliwosci...Z własnego doświadczenia wiem że z reguły pierwsza mysl jest najlepsza, więc zostaje przy takm założeniu.
W związku z tym zdecyuje sie dzisiaj zagrać na :Finów,Słowaków,Szwedów i Rosjan....ale chętnie wezme awanse a nie wygrane w regulaminowym czasie, jesli takowe sie gdzieś pojawią.Powód oczywisty,spodziewam sie wyrównanych spotkań w związku z tym nie wykluczone remisy..
Ktoś powie że karne to loteria...i ma racje ale na to juz nic nie można poradzić.
Wart zagrania w związku z tym rozpis 2 z 4, lub 2 z 3 na remisy.
Co do ilosci bramek,ciężko wyrokowac z jednej strony gra na 100%,z drugiej bez zbytniego ryzyka...mysle jednak że raczej underowo w większosci spotkań.
Njpewniejszy jestem dzisiaj Rosjan,wczoraj z wielką łatwoscią grali i mysle że Kanadyjczyków wyeliminują...
Piszcie co myslicie...

Do góry
Bonus: Unibet
#504719 - 22/02/2006 10:34 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
Quote:

Jego debiut na ZIO bez zarzutu,a swoja drogą nie mogłem zrozumieć po co Czesi trzymają tak długo na tafli Voukuna,skoro maja lepszego bramkarza w osobie Hnilicki.
Pewnie zadecydowało tu przywoływane doświadczenie z NHL,ale przełozenia na dobrą grę nie znalazło.

Reasumując,sukces badź porazka Czechów zależy dziś w bardzo istotnym stopniu od postawy bramkarza z Liberca.
Jezeli na poczatku meczu udadza mu sie 2-3 interwencje,to szanse Czechów wzrosną.




Ja dzieki telewizji czeskiej CT2 widzialem wszytkie mecze Czeskiej reprezentacji (i nie tylko Czeskiej a nie taki chłam jaki serwuje nam TVP ale to całkiem inny temat) i po tym co widziałem to jak narazie nie zagrali ani jednego dobrego meczu, no może oprócz fragmentów w 2 i 3 tercji wczoraj z Kanada, a według mnie mialo na to wpływ wreście zmiana bramkarza Vokuna, jak dla mnie o w każdym meczu cos zawalił i nie byl pewnym punktem zespołu.

Takze po tym co widziałem twierdze ze jeżeli dziś trener znowu wystawi Vokuna (grał w kazdym meczu, dopiero wczoraj go zmienili po 1 tercji), a jakos tak czuje ze tak zrobi, to czesi mogą sie pakowac do domu, tymbardziej ze kursy na Słowacje mi sie bardzo podobaja i są warte ryzyka.

Według mnie jedyna szansa Czechów to wystawienie w bramce Hnilicki, jezeli to nie nastapi to dla mnie awans Słowacji jest pewny. Problemem Czechów jest to ze szybko stracli Haszka i Eliasa juz w 1 meczu, Czesi nie wygrali z nikim mocnym a te zwyciestwa ze słbymi Niemcami na Olimpiadzie i Włochami którzy sa na poziomie naszych Orłów tez były bardzo wymeczone. W ataku im nie idzie, niby stwarzaja sytuacje ale licho z wykończeniem, a ze na bramce stał słabiuki Vokun to i defensywa słaba. W meczu z Finlandia jeszcze sie jakos trzymali ale tylko do momentu staranowania Jagra, jak jego nie bylo na lodzie to Czesi popłynęli.

Mecz napewno bedzie zaciety, ale roztrzygnie sie na pozycjach bramkarzy, jeżeli zagra Vokun to bye bye Czesi, natomiast Słowacy tez nie maja jakis tuzów w bramce, ale przynajmniej ich gra ofensywna ma duża moc. Mam nadziej ze Słowacki trener nie wystawi Laszka bo jak tak to bedzie ciezko.

Statystyka spotkań miedzy tymi druzynami to zdecydowana przewaga Czechów, którzy przeważnie wygrywali. Ale ja tutaj licze na Słowaków na ich walke i głód sukcesu na Olimpiadzie, którego jeszcze nie mieli, a ci co pamietaja poprzednia Olimpiade i ten chory system wtedy i to jak Słowacy zostali skrzywdzeni tym ze nie mogli skorzystac ze swoich gwiazd z NHL, bo ta liga grała wtedy do połowy Olimpiady, a Słowacy zostali zmuszeni grac wtedy w eliminacjach do głównego turnieju do którego nie weszli, a w którym byli bez żadnych eliminacji Czesci, USa, Kanada, Finlandia, Szwecja i Rosja.

Takze o ich wole walki jestem pewny i o to ze maja głód sukcesu, czego po postawie Czechów nie jestem pewny.

Do góry
#504720 - 22/02/2006 11:05 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
KsUBA Offline
veteran

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 1432
Skąd: Kraków
Jedno jest pewne stawiam ,ze dzis spedze over 6,5 godziny przed telewizorem

Pary niezwykle ciekawe zwlaszcza oczywiscie Rosja - Kanada i Slowacja - Czechy. Moim cichym faworytem do zlota od poczatku turnieju jest Rosja, zwlaszcza po tym w jakim sylu pojechali Szwedow. Szkoda tylko ,ze musza grac juz w cwiercinale z Kanada , bo ci choc nie graja na turnieju jakiegos olsniewajacego hoka, to wciaz sa kanadyjczykami... Moj typ to awans sbornej i under5,5

Czechy - Slowacja gdyby o awansie miala decydowac gra w fazie grupowej slowacja grala by o zloto i ja rowniez gralbym na slowakow, ktorym bede na pewno kibicowal. Tyle tylko ,ze styl w jakim siedli czesi wczoraj na kanadyjczykow(oczywiscie ci drudzy mogli byc juz myslami przy dzisiejszym pojedynku) dal troche do myslenia.
Typ - 1 tercja X i delikatnie awans slowakow.

Finlandia - USA . -1 choc jest to dla mnie jeden z tych meczy ktore moga przniesc bukom spore profity to jednak zagram na finow. Jakos nie moge w druzynie z za oceanu dostrzec woli zwyciestwa, jedyne punkty zdobyte z Kazachami i Lotwa, oraz porazki z bardziej klasowymi rywalami, sprawiaja ,ze juz najwyzsza pora wracac do domu.

Szweja - Szwajcaria. no cuz szwedzi wiedzieli co maja zagrac w meczu ze Slowacja i zagrali. Jedyne co moze im pokrzyzowac plany to olanie przeciwnika. Choc wierze, ze wyciagneli juz wnioski z poprzedniej Olimpiady i tak sie nie stanie. typ 1 i under

Do góry
#504721 - 22/02/2006 11:31 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
No to Czesi poszli po rozum do głowy, dziś zagra w bramce Hnilicka:

Do čtvrtfinálového souboje se slovenským týmem vstoupí čeští hokejisté v brance s Milanem Hniličkou, jenž do olympijského turnaje poprvé zasáhl v úterním zápasu proti Kanadě. Po dopoledním rozbruslení to oznámil reprezentační kouč Alois Hadamczik. "Milan je výborný brankář, včera podal skvělý výkon," podotkl Hadamczik.

Do góry
#504722 - 22/02/2006 11:44 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Toto-mix dołożył do swojej oferty LB20,5 w ćwierćfinałach. Chciałbym się troszkę do tego ustosunkować..na over, a przy okazji opisać swoich faworytów. Finowie w defensywie z b.dobrze spisujacym sie Nyytymakki(ciezkie naziwsko rewela. W przodzie widać bardzo zgrany atak! Ogolnie gwiazdy z Nhl tworza jak dla mnie najbardziej rozumiejący się zespół. Amerykanie bez jakiegoś przekonania, bez wyrazu. Nie widać dotychczas w ich wykonaniu żadnej iskrzy Bożej, oj bedzie im cięzko strzelić coś Finom, Jak dla mnie wynik 3-1 dla Soumi. Szwedzi wykombinowali nieźle. Tylko,żeby nie skończyło się to jak Niemczykowi w Azerbejdżanie Myślę, że 3korony spokojnie dziś wygrają, ale Szwajcarzy zostawią tu całe swoje zdrowie, wiec o bramki też nie bedzie łatwo. Jak dla mnie 4-1 dla Wikngów. Kolejne dwa mecz już troszkę cięższe.. Czesi na pewno nie są faworytem w moim przekonaniu. Mecz na żyle myślę, że tutaj wszystko jest możliwe, nawet remis więc dlaczego nie.. Czesi nie mają dobrego bramkarza i to moze przesądzić o zwycięstwie Słowaków, Remis i jakaś adrenalinka w jednym meczu się przyda zatem 3-3 Ostatnie spotkanie i mecz Rosji z Kanadą.. Na pewno wyrównane, ale faworyzowani Kanadyjczycy nie dadzą rady. Nie wierzę, że sie przebudzą w taki sposób, żeby pokonać bardzo dobrze grających Rosjan, Przede wszystkim posiadajacy najlepszy atak tych mistrzostw.Mimo wszystko wynik 4-3 dla Rosjan nikogo nie zdziwi! Mnie tym bardziej..

No i wyszły mi 22bramki

Do góry
#504723 - 22/02/2006 11:53 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
a ja napisze cos od siebie :
szwecja-szwajcaria nie ruszam tego meczu bo kurs mizerny choc kusi mnie over bo pewnie szwedzi beda atakowac a jak juz cos strzela to mecz sie rozkreci i bramki sie posypia

finlandia-usa finowie w grupie bez porazki i bardzo dobre mecze amerykanie slabo choc bardzo sie staraja bramk strzelaja ale nic imz tego nie wychodzi zwyciestwo nad kazachami i remis z lotwa to nie jest cos rewelacyjnego a tak wogole zerkajac na sklady druzyn to wedlug mnie mocnijesza ekipe maja finowie i to juz mnie wogole przekonalo ze y na nich grac ale zagram na awans bo ja tak mam zawsze jak jest opcja awans to ja gram a nie mecz

czechy-slowacja i to bedzie mecz niby slowacy przeszli grupe jak burza ale ich gra defensywna nie jest najlepsza ja osobiscie uwazam ze ekipe mocniejsza maja czesi tylko niewiem czemu tak slabo grali w grupie moze im bylo wszystko jedno z kim zagraja w cwiercfinale i sie oszczedzali a moze strata haszka tak na nich podzialala sam nieweim co tym myslec wydaje sie ze to ciezki mecz do typownia buki faworyzuja czechow i ja na nich zafgram bo niechce myslec o tym co bylo w grupie ten turniej zaczyna sie od nowa i tyle i gram na czechow uwazam ze slowacy beda bardzo chcieli ale im nie wyjdzie

kanada-rosja ten mecz chyba odpuscze choc dalbym chetnie na awans rosjan tak mi sie wydaje jestem tego wrecz pewien ale cos mnie powstrzymuje i z drugiej strony mowi ze kanadyjczycy rozprawi sie z ruskimi i ze mimo wszystko to oni zdobeda zloto i ja osobiscie jestem pzrekonany ze wygrany tego meczu bedzie mistrzem ja ten mecz odpusczam chyba ale moze gdy zaraz pojde do buka zagram tylko na kogo?
to bedzie typ chwili bo i w tym meczu beda decydowaly chwilowe bledy

tak wiec na dzis napewo gram awans finow i czechow

Do góry
#504724 - 22/02/2006 11:59 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Finland ,Szweden ,Slovakia ,Russia i nie zmienia sie nic dalej trzeba zyc

Do góry
#504725 - 22/02/2006 12:10 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
moje 3 grosze ...

Szwecja - Szwajcaria
Trzy Korony stoja przed ogromną szansą awansu do strefy medalowej ...Szwajcarzy mimo wygranych z Czechami i Kanadą niesa dla mnie ekipą zdolną na przejscie zdeterminowanych Szwedów ... każdy ma w pamieci pojedynek (Szwe-Biał 3:4) z poprzedniej olimpiady .. myśle że żółto-niebiescy wyciągneli juz dawno lekcje z tamtego meczu i dzis niedadza tak frajersko wydrzec sobie awansu do 1-4.
Mysle że wynik raczej niski . 3:0 ,3:1

Rosja - Kanada
cóż .. Rosjanie graja nierówno ... ale bardzo skutecznie ... tu wynik jest sprawą otwartą .. Kanadole jesli nieawansuja to ... niewiem co tam sie w kraju bedzie działo (żałoba norodowa) .. licze na dobry mecz ze szczesliwym zakonczeniem dla ekipy zza oceanu (2:3)

USA - Finlandia
Tu niebede sie powtarzał .. (świetna defensywa Finów) ... amerykanie jak dla mnie rozczarowali ... wygrane z Kazachstanem i remis ze słabymi Lotyszami .. chwały nieprzynoszą .. na pewno niewolno im odmówić walki ... kiedy muszą , to potrafia sie spiąć ... ale czy dziś to wystarczy?
1:1 (1:2 dog)

Słowacja - Czechy
uhhhh jak jaby chciał żeby czesi odpadli ... i wszystko jest na dobrej drodze ... i Hlinka tu nic niewskóra.. jesli obroncy beda dopuszczac do tak czystych sytuacji strzeleckich jak do tej pory ... fakt .. Vokoun mial swoj udział przy 1-2 bramkach , ale gra w obronie pozostawia duzo do zyczenia... Słowacy .. maja świetną ekipe i jak dzis niewykorzystaja swoich atutów i niepokonaja sąsiadów to juz chyba nigdy niezdarzy im sie taka okazja by grac o medale na olimpiadzie ... 4:3 dla Słowacji

Do góry
#504726 - 22/02/2006 12:32 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26416
Skąd: 1984
Rosja-Kanada
Rosjanie maja co drugi dobry mecz wiec jeszcze dzis Kanadyjczycy powinni sie spakowac

Finlandia-USA
Finowie przeszli jak burza eliminacje ale w 1/4 trafiaja na druzyne turniejowa i tu zakonczy sie ich przygoda z IO i marzenia o medalu

pozostale dwa mecze duzo trudniejsze do typowania ale licze na Szwajcarow i Czechow

Do góry
#504727 - 22/02/2006 12:36 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
JA dzis zagram dzis natepująco:
Finlandia-USA 1-1,92 prof
widze ze kurs poszedl delikatnie w gór, no ale ja stawiam na bardzo dobra defensywe i b.dobrego bramkarza, jak bedzie PP to finlandia cos tam szczeli i licze na niewysokie zwyciestwo i under.

Kanada-Rosja 2-1,80 (awans) prof
tutaj licze na mieszanke młodosci (Owieczkin + Malkin) z doświadczeniem u Rosjan i bramkarza Nabukova, natomiast postawa obu bramkarzy Kanady mnie nie zachwyca obu zdarzaly sie wpadki, a słabość Kanadyjczyków najbardziej ukazali Szwajcarzy

Czechy-Słowacja hmmm ....
im blizej meczu tym mniej mam przekonania, rano chcialem grac Słowaków po kursie 2,99 ale teraz juz poleciał w dół ostro w dodatku zagra na bramce Hnilicka co według mnie bedzie dużym wzmocnieniem Czechów i wpłynie na ich lepsza postawe na lodowisku, sam juz nie wiem chyba sobie podaruje ten mecz

Szwecja-Słowacja no bet
kurs na Szwecje bardzo niskie wiec nie opłacalne i nie gram tego, ale Szwedzi powinni dzis wyciagnac wnioski z histori i gładko pojechac Szwajcarów, tak gładko jak tydzien temu w niedziele pojechali ich w Lugano 5-1 a grali wtedy składem z ligi Szwedzkiej, a Szwajcarzy grali składem olimpijskim bez 3 z NHL

Wszyscy sie zachwycaja Szwajcaria ich wygranymi z Kanada i Czechami, według mnie Szwajcarzy pokazli tylko słabość i brak formy tych druzyn na Olimpiadzie,a nie to jak niby Szwajcarzy są dobrzy, w pozostałych meczach Szwajcarzy zagrali powiedziłbym beznadziejnie kolejno:
porazka w sparingu z Rosja u siebie 1-3, Rosja skład ligowy
porażka w sparingu z Szwecja u siebie 1-5, Szwecja skład krajowy
porazka 0-5 z Finlandia
a remisowe mecze z słabiutkimi Niemcami i Włochami to byla juz beznadzieja, w dodatku z Wlochami bardzo szczesliwie zremisowali gdyz w ostatnich minutach obronca Włoski sprezentowal im bramke co potwierdza ich słabiuki poziom gry na poziomie naszych Orzełów (mam tu namysli oczywiscie Włochów)

Według mnie ich miejsce to 8miejsce zarówno na mistrzostwach świata jak i tutaj, nic wyzej nic niżej

Do góry
#504728 - 22/02/2006 12:38 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
mike79 Offline
member

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 196
No to jeszcze ja...:)

SZWECJA-SZWAJCARIA
Raczej większych szans Helweci na zwycięstwo nie mają(chociaż kto wie, kto wie...), ale skoro to ćwierćfinał to trzeba dać z siebie wszystko.A jak przegrać to po walce...
TYP-zwycięstwo "Trzech Koron" max. dwoma bramkami, wynik 3:1 1ub 4:2

ROSJA-KANADA
Z racji przedturniejowego ZAGRANIA na WIN-RUUSSIA, konsekwentnie na ich zwycięstwa(tutaj wyjątkowo z remisem)
TYP-zwycięstwo lub remis Rosja,awans Rosja, wynik 2:2 lub 3:2

USA-FINLANDIA
W tym turnieju już prawie każdej drużynie przytrafił się słabszy mecz. Wyjątkiem są Finowie, grający od początku turnieju bardzo równo i solidnie.Jednak biorąc pod uwagę rosnącą(wg mnie) z meczu na mecz dyspozycję Amerykanów może być bardzo ciekawy mecz,no i zobaczymy,może niespodziewany wynik....
TYP-remis lub zwycięstwo USA,awans USA,wynik 2:2 lub 3:2

SŁOWACJA-CZECHY
Z racji nie najlepszej dyspozycji obu drużyn w obronie jak i przeciętnych "bramkari" mecz wygląda "overowo"(z przodu mają czym postraszyć).Sugerując się grą, dyspozycją i dotychczasowymi wynikami na IO "błogosławieństwo" dla Słowaków
TYP-over5.5, ew.remis lub zwycięstwo SŁOWACJA,awans Słowacja, wynik 3:3 lub 4:3

Emocji wszystkim i trafnych typów !!
POZDRAWIAM !!

Do góry
#504729 - 22/02/2006 13:34 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Yzerman Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2002
Postów: 1219
Skąd: Warszawa/ Barcelona
2 ostatnie, trudniejsze dla mnie mecze

Kanada - Rosja 1 2.10 CB
tutaj zagram wbrew większości forumowiczów. Dlaczego?
Jest to gra bardziej przeciw Rosji, niż na Kanadyjczyków.
Wiele powiedziano już tutaj o ogromnej sile ofensywnej Rosjan, jednak przeciwko komu oni tyle nastrzelali ... ale bramki te zwykle zawalali bramkarze - 5-tkę zaserwowali Szwedom w przypadku których dla Lundqvista był to pierwszy mecz na IO i zwyczajnie chłopak się spalił (teorie tę wydaje się potwierdzać dalsza jego gra w Turynie), Łotyszom, którzy okazali się najgorszą ekipa turnieju i Amerykanom, gdzie bramki wpadały z niczego i przynajmniej 2 z pięciu zawalił Esche. Co by nie mówić o jego formie (zreszta mnie osobiście bardzo się to powołanie olimpijskie nie podobało) to jednak Brodeur będzie najtrudniejszą z dotychczasowych przeszkodą dla Rosjan.
Jedyne co mnie niepokoi to luz z jakim Rosjanie grali wczoraj, gdyby nie to to jedynke w tym meczu brałbym w ciemno, jeśli luz Rosjan nie wynikał ze słabości USA może skończyć się dogrywką i karnymi...
A Kanadyjczycy powinni się rozkręcać z meczu na mecz, aby apogeum formy osiągnąć w 1/2 finału z Finami...
I licze że będzie to mecz Thorntona:)
Dodatkowo mam przeczucie że Rosjanie postawią na Bryzgałowa

Słowacja - Czechy
jeśli wejda pozostałe mecze zagram X, jeśli nie to Słowaków,- już teraz leciutko zacznę bo kursy w CB spadają

Do góry
#504730 - 22/02/2006 14:15 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Zgadzam sie z Tobą co do tego że Kanada to ..Kanada.Każdy kto oglądał kiedykolwiek hokej wie co ta nazwa oznacza.Niemniej jednak to co ekipa klonowego liscia prezentuje do tej pory na tych igrzyskach to lekko mówiąc..nieporozumienie.Ja wiem że prawdziwe granie zaczyna sie dzisiaj,ale nie trafiaja na kelnerów..Rosjanie wiadomo że potrafią dużo i na razie prezentują sie o wiele lepiej niż Kanadyjczycy...Jesli chodzi o strzelanie bramek to daj Boże Kanadyjczykom zaaplikowac 5 goli Szwedom lub USA...
A niby komu Kanadyjczycy strzelali bramki?..Niemcom i Kazachom...niestety Szwajcarii już nie potrafili chocby jednej....Nie twierdze że Kanadyjczycy są bez szans w dzisiejszym meczu ale daje 55-45 % na Rosjan.Nie znaczy to oczywiscie że zwycięzko z tej konfrontacji nie wyjdzie Kanada...Licze na dobry ich występ i ciekawy mecz bo o postawe Rosjan jestem spokojny...Zapowiada sie ciekawie..

Do góry
#504731 - 22/02/2006 14:29 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Przepraszam pomyliłem się...oczywiscie Kanadyjczycy strzelali bramki nie Kazachom a Włochom...Kazachom by tyle nie strzelili....

Do góry
#504732 - 22/02/2006 14:37 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Quote:

Ja wiem że prawdziwe granie zaczyna sie dzisiaj,ale nie trafiaja na kelnerów..Rosjanie wiadomo że potrafią dużo...Zapowiada sie ciekawie..





Zgadza się! Zapowiada się bardzo ciekawie!
Szkoda,że te dwie ekipy nie spotkają się w finale...Ale Kanadole mogą mieć pretensje tylko do siebie. Ruscy to ofensywa i jeszcze raz ofensywa.Ja też daję większe szanse Rosjanom w tym meczu.Na drodze może stanąć im tylko Brodeur ale czy da radę?

Generalnie chciałbym widzieć w dalszej grze Szwedów, Rosjan, Słowaków i Amerykańców...Zobaczymy wieczorem...

Do góry
#504733 - 22/02/2006 14:42 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Bardzo ciekawa dyskusja, wiele ciekawych opinii.. ja tez sie wypowiem..

Pierwszy 1/4 final.. bezapelacyjnie Szwecja.. pokaza jednak Szwajcarom ich miejsce w szeregu.. Forsberg i spolka powinni odprawic Helwetow z bagazem kilku bramek..

Finlandia vs USA
Zdecydowanie kibicuje tu Skandynawom.. Bardzo ciekawy sklad zebrali, mimo, iz wiekszosc ekspertow skazywala ich na porazke juz prze rozpoczeciem turnieju.. Jednak kurs na Finow troszke za niski... Spodziewalem sie bardziej rownych.. Niestety Amerykanie jak i Kanadyjczycy sa druzynia zdecydowanie turniejowa i moga sprawic psikusa Finom... a byc moze nie bedzie to psikus.. Serce za Finami jednak grac tego meczu nie bede..

Rosja vs Kanada
Oba teamy lubie, Rosjan za Kovalchuka, Ovechkina, Malkina, Afinogenova czyli mlodych gniewnych... Kanade za... caloksztalt.. jestem pod wplywem tego kraju, bylem, zwiedzilem, poznalem atmosfere hokejowa w Kanadzie i... nigdzie nie ma tak jak wlasnie tam.. To jest kolebka i stolica swiatowego hokeja.. Heatley, Iginla (Szpakowski kaleczy nazwiska graczy ), i spolka to artysci... takze turniejowa druzyna... i powinni "pchnac" jednak Rosjan..
Kanada WIN...

Czechy vs Slowacja
Lubie oba zespoly, jednak Slowakow bardziej... Rzeczywiscie brak mojego imiennika w bramce pozbawil Czechow waznego ogniwa.. Vokoun jednak nie ta klasa jeszcze, forma tez chyba nie.. Bardzo mile jest to ze Slowacy sa niedoceniani przez bukmacherow..
Slowacja WIN @2,6

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#504734 - 22/02/2006 14:51 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Mi osobiscie marzy sie czwórka:Szwecja,Finlandia,Słowacja i Rosja...Szczególnie będę kibicował Słowakom i Finom,graja ofensywny , ładny dla oka hokej z właszcza Finowie...dla Słowaków dzisiejszy mecz to święta wojna, już sobie wyobrażam co tam sie dzisiaj na Słowacji dzieje...chciałbym by utarli nosa Czechom którzy zawsze traktowali swoich pobratymców troche po macoszemu..
Jak napisałem pare godzin temu spodziewam sie wyrównanych spotkań i nie wykluczam remisów,wiec jesli idzie o gre u buków to wole stawiac na awans niż zwycięstwa w meczach...

Do góry
#504735 - 22/02/2006 15:05 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Lozano Offline
addict

Meldunek: 19/07/2005
Postów: 669
Jak dla mnie Szwajcarzy dziś przechodzą dalej !Toto Mix przesadził na awans Switzerland dając 5.00 biore w ciemno! Każdy wie jakie na tej Olimpiadzie są wałki myśle że w tych meczach jakie są dziś Szwajcarja zrobi wielką niespodzianke awansując do dalszej rundy!A pozatym Szwedów po kursie 1.18 Nie opłaca się tykać bo co to za śmieszny kurs 1.18:D a i jeszcze spróbuje po pierwszej tercij 2.26 !
Ok ja tu gadu gadu a o 16-30 mecz trzeba będzie ruszać w droge !
Pozdrawiam
Lozano

Do góry
#504736 - 22/02/2006 16:06 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Lukass19 Offline
journeyman

Meldunek: 29/10/2003
Postów: 63
Skąd: Bialystok
GOOniek dobrze mowisz, tez jestem za Kanada, z faktu ze pieknie grali na ostatnich igrzyskach a jestem za nimi takze z faktu ze zwiedzilem Kanade i jakos chce ich zwyciestwa w calym turnieju

Do góry
#504737 - 22/02/2006 16:07 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


Słowacja - Czechy
uhhhh jak jaby chciał żeby czesi odpadli ... i wszystko jest na dobrej drodze ... i Hlinka tu nic niewskóra..




Co Ty wypisujesz ,jak pragne zdrowia ???

Ivana Hlinki w to nie mieszaj,a bramkarz z Liberca nazywa się Milan HNILICKA

@Pitersz......ja rano dzwoniłem do znajomego Czecha i w klubie mieli info,ze ich bramkarz zagra od początku.
Całe szczęście,choc za ta decyzją,tak mniemam,stoją bardziej zawodnicy niż trener,który niestety,nie potrafi zapanować nad wszystkim co sie dzieje z drużyną.

Tak wiec czeski coaching na dzis to duet Jagr-Kaberle

Postawiłem oczywiście na Czechów z puli Bilich Tygri ,jak nie wyjdzie to na Extralidze się odbije,po Igrzyskach.

I jeszcze taka refleksja,związana z meczem ,który trwa.

Czy tylko ja mam takie odczucie,że Szwajcaria może być Grecją hokeja (vide ME Portugal'2004)

2 pozostałe mecze :awans USA i Rosji.

Do góry
Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, igea23, latajaca_holenderka, Sensei, Irek, Lukasz111, alfa), 3495 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584359 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07