Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >
Opcje tematu
#504698 - 21/02/2006 18:49 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Czyli chyba najlepiej popatrzeć na meczyk i ew. na livie coś przywalić...

Do góry
Bonus: Unibet
#504699 - 21/02/2006 18:50 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
a pozatym skąd mozemy wiedziec czy Szwedzi może by chcieli zagrac z Czechami w 1/4finalu a nie naprzyklad jak sie wszytkim wydaje ze łatwiej bedzie ze Szwajcaria

może Szwedzi beda pamietac ostatnia Olimpiade gdzie w 1/4finalu tez mieli teoretycznie najsłabszego rywala z możliwych a mianowicie Białoruś a ulegli jej 4-6 wtedy, takze niczego nie mozemy byc pewni, tymbardziej nie wiem czy Słowakom aż tak sie usmiecha grac z Czechami

Do góry
#504700 - 21/02/2006 18:55 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Wszystkie te nasze "prognozy" dotyczą założenia ,że Szwedzi chcą trafić na Szwajcarów. Jeśli tak to muszą dziś przegrać aby nie bawić się w korespondencyjny pojedynek z Rosją.
Zresztą zobaczymy już za chwilę z kim tak naprawdę chcą zagrać Szwedzi...

Do góry
#504701 - 21/02/2006 19:28 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Porazka Slowakow 4 bramkami? Rozregulowalaby mechanizm maszyny przed jutrzejszym najwazniejszym meczem turnieju, Najlepiej jak przez 2 tercje druzyny zagraja asekuracyjnie.. na razie bez goli..

Do góry
#504702 - 21/02/2006 21:15 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Oczywiste było że każdy chciał grać ze Szwajcarią, pisałem o tym dziś rano w temacie quasi, nie wiem po co te spekulacje, Słowacja za darmo kaskę przyniosła , okazja była zarobić

Na przyszłość proponuje nie kombinować tyle tylko brać najbardziej oczywiste rozwiązanie

No ale jutro ćwierćfinały więc chyba koledzy założą nowy temat a ten będzie poświęcony podsumowaniom fazy grupowej do czego zachęcam.

Do góry
#504703 - 21/02/2006 21:55 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Zagrałem dość mocno na win Rosjan z Amerykańcami. Czytając jednak Wasze posty trochę się tego meczu zaczynam obawiać.
Zagrałem gdyż:
1) - sportowo Rosjanie są silniejsi od Amerykanów
2) - w grę wchodzą sprawy ambicjonalne i olimpiada w Lake Placid z 1980 roku gdzie Amerykanie pokonali ZSRR - myślę, że od tego czasu Rosjanie w każdym meczu z Amerykanami będą walczyć "o życie".

Boję się jednak tego, że Rosjanie mogą zrobić wałek - czy Waszym zdaniem jest to możliwe? - mogę jeszcze skontrować u naziemnych:) - poszło dość grubo na Ruskich w BAW. Pozdrawiam.




Wsio w pariadkie! Piję właśnie zdrowie Rosjan, a szczególnie Owieczkina....

Do góry
#504704 - 21/02/2006 21:59 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Z jednej strony masz racje Giertyszek ale zauwaz ze z reguly takie oczywiste mecze gra caly swiat i kursy leca na leb na szyje. Tu nic takiego nie mialo miejsca dlatego mozna bylo miec pewne obawy.

Do góry
#504705 - 21/02/2006 22:04 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Myślę że cały świat nie grał Słowaków bo kursy właśnie nie leciały, co najwyżej myślę był to popularny bet w Szwecji i Skandynawii a potwierdzeniem tego że najniższy kurs po meczu Szwajcarów był na Słowaków w Unibecie w ktorym duzo Szwedow gra - potem ludzie zaczęli sury grac i kurs sie podniosl przed meczem ale to inna bajka.

A cały świat dziś grał Real , tu kursy leciały i jak się skończyło każdy wie....

Do góry
#504706 - 21/02/2006 22:20 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Możecie to ,co napiszę, wziąść za herezję,ale jestem przekonany,ze w "czwórce" nie bedzie ani Finów,ani Słowaków:-)

A kursy....niech sobie lecą,hehe

Do góry
#504707 - 21/02/2006 22:22 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Yzerman Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2002
Postów: 1219
Skąd: Warszawa/ Barcelona
ostatnia kolejka zgodnie z przewidywaniami:) tylko cholerny Centrebet długo trzymał dwa ostatnie mecze dnia poza mozliowścią typowania i nie zdążyem popodnosic stawek na Słowaków choć i tak grałem ich po kursie 2.10:)
a jutro ciekawe choć chyba oczywiste 2 pary:
FIN-USA 1 (jak długo powalczą Amerykanie zależy od tego jak szybko będą w stanie zregenerować się po dzisiejszym meczu)

SWE-SUI 1 pewnie tragiczne kursy będą, choć po ostatnich wyczynach Szwajcarów z Niemcami i Włochami warto chyba wziąć nawet spory handicap na Szwedów (no chyba że będą chcieli wygrać małym nakłądem sił)

i 2 mniej pewne:
CAN-RUS 1 (i mam nadzieję że kursy na Kanadyjczyków będą ponad 1.80, to najciekawszy jutrzejszy mecz, zastanawiam się nad podpórką ale wcześniej musze jeszce obejrzeć 2 i 3 tercję meczu Kandy z Czechami)

SVK-CZE 1 (Czesi w kiepskiej formie, Słowacy na gazie, choć jutrzejsze "derby" zmotywują pewnie i jednych i drugich.... czyżby karne??)

Do góry
#504708 - 21/02/2006 22:25 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Kazdy ma swoje zdanie
A ja wstepnie widze to tak:
FIN - USA 1 i under 5,5
SLO - CZE 1 i lekko X moze tez over 5,5
SZW - SUI 1 i under 5,5 ( jak slaby kurs na 1 to handi na SUI )
ROS - KAN 1 o srednio X

PS. Oczywiscie kursy zadecyduja co i jak zagram.

Do góry
#504709 - 21/02/2006 23:02 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Quote:

Możecie to ,co napiszę, wziąść za herezję,ale jestem przekonany,ze w "czwórce" nie bedzie ani Finów,ani Słowaków:-)

A kursy....niech sobie lecą,hehe




Czy Słowaków nie będzie? Czy Finów nie będzie? A może Szwedów to ich kunktatorstwo "powiezie"?

Wszyscy zachwycają się grą Finów. Z drugiej strony Amerykańcy, którzy z "problemami" rozpoczęli turniej i jakaś niemoc wkradła się w ich szeregi w fazie grupowej do tej pory...Ale dziś z Rosją ich gra wyglądała o niebo lepiej niż kilka dni temu.Niektórzy pewnie powiedzą,że mecz był "o nic" i Ruscy mogli odpuścić ale wg mnie tak wcale nie było. Widać jakiś progres formy teamu USA i podobnie jak amkwish zaczynam kombinować...Czy aby nie za szybko widzimy Finów w roli zwycięzców? Trzeba brać pod uwagę,że jest to turniej a w nim drużyny mają zawsze słabszy dzień. Finowie jeszcze takiego nie mieli i mogą mieć go w ćwierćfinale. Nie mówię, że Amerykańcy to wygrają ale nie stoją na straconej pozycji na pewno.Na nich nikt nie stawiał, grają swoje i wychodzi im to coraz lepiej...Potencjałem na pewno nie odbiegają od Finów jakoś znacząco a śmiem nawet twierdzić, że ilość meczów jakie rozgrywają za oceanem oraz czas w jakim to się wszystko odbywa może być tylko na ich korzyść. Tak więc nie foruję w jakiś sposób Finów a nawet jak jakieś ciekawe handi się pojawi to jest do rozpatrzenia na pewno. Oczywiście na USA...

Szwedzi dziś zagrali dobrze czyli "na Szwajcarów" i chyba najlepiej na tym wyjdą. Wiem,że czasami "kunktatorstwo" nie popłaca ale w tym meczu może być tylko jeden zwycięzca. Przyznam szczerze, że z wszystkich drużym Szwedów widziałem najmniej ale Szwajcarzy dla mnie na dzień dzisiejszy nie powinni ich przeskoczyć. Dobrze zaczęli turniej, zrobiło się o nich głośno i swoje chyba osiągnęli... Chyba, bo jest jeden facet, który może to zmienić. Jak Abeischer będzie miał dzień konia to wszystko tu jeszcze możliwe. ja mam jednak nadzieję, że Szwedzi nie zlekceważą rywala i zespołową i skuteczną grą uda im się pokonać Helwetów.Ostatnio z Kazachami dostali nauczkę więc powinni z tego wyciągnąć wnioski...

To tyle na dziś i do jutra. Może coś się rozjaśni?
Pozdr

Do góry
#504710 - 22/02/2006 00:00 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
FIN - USA X2
SVK - CZE X2
SZW - SUI 1
ROS - KAN 1

moje metody sa proste. Gra 7 wyrownanych druzyn. O wynikach miedzy tymi zepsolami nierzadko decyduje dyspozycja dnia. I ta jest po prostu nie przeanalizowania przed meczem. Bo niby Slowacy sa mocni, a Czesi bez formy, ale jutro beda gryzc lod obydwie druzyny i bedize wynik kolo remisu, i nie wiadomo znow czy mimo obrony nie bedzie ciosu za cios over.
Tak wiec na jutro wg mnei jedyna mozliwosc to Szwecja. Reszta na "czuja". Finowie tez nei sa pewni, poniewac mimo swietnej dyspozycji, to potencjal amerykanow jest taki sam. A zawsze pokazywali ze w play off umia sobie radzic, i przewaznie konczyli z medalem lub 4 miejscem. Finowie moga sie natomiast spalic w blokach. Ew sprobowalbym jutro granie 3 remisow na rozpis. Ale to tez nei wiadomo .Hokej to wbrew pozorom bardzo neirpzewidywalna gra, szczegolnei gdy gra tyle wyrownanych zepsolow. Ja jutro gram Szwedow i na wyczucie Rosje 1X. Reszte odpuszczam i skupiam sie na koszu i lidze mistrzow

Do góry
#504711 - 22/02/2006 08:27 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Na pierwszy rzut oka widzę że buki przeceniają Czechów a nie doceniają Słowaków - 2,99 na wygraną Słowaków i 1,88 tylko na Czechów to chyba spora przesada.

Do góry
#504712 - 22/02/2006 09:06 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
dla mnie dzisiejsze mecze przedstawiają się następująco:

Szwecja - Szwajcaria under 5,5 - Szwajcarzy już dość niespodzianek sprawili, napewno będą walczyc w dzisiejszym meczu i tanio skóry nie sprzedadzą, obawiam się jednak, że na Szwedów może to nie wystarczyć, mimo wszystko spodziewam się wyniku underowego, przede wszystkim z uwagi na świetną postawę Szwajcarskich bramkarzy w meczach z Czechami i Kanadą.

Kanada - Rosja over 5,5 - tu kieruje się przede wszystkim tym, że Rosjanie dużo bramek strzelają ale niewiele mniej tracą, a Kanada należy do tych zespołów, które bramki strzelać potrafią.

Finlandia - USA under 5,5 - Swietna postawa w bramce Finów zarówno Fredrika Norreny jak i Antero Niittymäki'ego (tylko 2 gole stracone w 5ciu meczach!!), Amerykanie w meczach ze Szwecją i Slowacją udowodnili, że potrafią świetnie zorganizować się w obronie (wczorajszy mecz z Ruskimi to zupelnie inna bajka) jednak ich siła ofensywna mnie nie przekonuje. Spodziewam się niskiego wyniku oscylujacego w okolicach remisu.

Slowacja - Czechy - tutaj sam nie wiem, ten mecz to pewnego rodzaju derby, osobiscie bardziej podoba mi sie gra Slowakow, latwosc zdobywania bramek i dobra defensywa (o ile zaden z bramkarzy nie bedzie popelnial takich bledów jak Budaj w meczu z USA - na szczescie dla Slowakow bez konsekwencji), a Czesi hmm, wielkie nazwiska ale jakos druzyny nie tworzą na tych igrzyskach, w przeciwienstwie do Slowakow, ktorych gra zespolowa jest najwiekszym atutem, a do tego wielkie indywidualnosci w osobie Gaborika czy Satana. Czesi juz na poczatku stracili jedna ze swoich gwiazd, Haska i teraz w bramce wystepuja na zmiane Vokun i Hnilicka, ten pierwszy jakos mnie nie przekonuje, a drugiemu brak doswiadczenia z tafli NHL, do tego ofensywa Czechow strasznie szwankuje, i jakos nie widze zeby aktualni mistrzowie swiata zaszli wysoko na tym turnieju. Do tego Czesi sa faworytem bukmacherow (czyzby przez wzglad na historie?) i kurs na Slowacje jest lekko zawyzony i moim zdaniem wart ryzyka, ewentualnie z podporka bo jak juz pisalem ten mecz to "derby" w dodatku cwiercfinal igrzysk olimpijskich wiec zawodnicy napewno nie beda sie oszczedzac. U/O nie podejmuje sie typowac bo bramkarze obu druzyn nie sa za mocni, a skuteczna ofensywa moga pochwalic sie tylko Slowacy, ale moze czas na przebudzenie Czechow?? zobaczymy...

Do góry
#504713 - 22/02/2006 09:06 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
a co sadzicie o propozycji Toto-fixa

LB - 20,5 +
czyli czy padnie mniej czy więcej...

wydaje mi sie ze szansa na przeskoczenie tych 20 bramek jest spora

co wy na to?

Do góry
#504714 - 22/02/2006 09:12 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Yzerman Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2002
Postów: 1219
Skąd: Warszawa/ Barcelona
na początek, znając kursy, 3 typki

Finlandia - USA 1 1.85 CB
jeśli ma być słabszy dzień Finów to w 1/2 finału z Kanadą ale nie dziś. Amerykanie wzniesli się chyba na wyżyny we wczorajszym meczu z Rosją która łatwością z jaką zdobywała bramki sugeruje mi że grała na pół gwizdka i szalejacy Amerykanie nie zmusili jej do maksymalnego wysiłku (a bramki zdobyte przez USA to duża zasługa Sokolova)
poza tym Amerykanie ewidentnie nie mają bramkarza (Esche ewidentnie zawinił przy golach Markowa i Kowalewa) i jesli Di Pietro zawali dzień to będzie łatwo i lekko dla Finów

poza tym Selane will score za 2.00 w CB

oraz H2H
RUTHEMANN, Ivo (SUI) - SEDIN, Daniel (SWE) 2 3.30 CB
meczu Szwecji nie gram (przynajmniej na razie nie ma handicapów) a po ostatnich "wyczynach" Szwajcarów powinno być łatwo lekko i przyjemnie dla Trzech Koron. powinni wreszcie pokazać że przyjechali do Turynu po złoto. Moim zdanie demolka w okolicach tej jaką w pierwszym meczu zrobili Szwajcarom Finowie (5-0)

Do góry
#504715 - 22/02/2006 09:15 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
JP2 Offline
old hand

Meldunek: 18/07/2005
Postów: 1163
Skąd: Watykan
Raczej 20,5 to Undera bym grał

Do góry
#504716 - 22/02/2006 09:18 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Czesi juz na poczatku stracili jedna ze swoich gwiazd, Haska i teraz w bramce wystepuja na zmiane Vokun i Hnilicka, ten pierwszy jakos mnie nie przekonuje, a drugiemu brak doswiadczenia z tafli NHL./../




O Milana sie nie obawiam(gwoli ścisłości zaliczył epizod za oceanem).
Hnilicka od wielu miesięcy prezentuje bardzo dobra formę,w istotny sposób przyczyniając sie do sukcesów Bilich Tygri w extralidze czeskiej.

Jego debiut na ZIO bez zarzutu,a swoja drogą nie mogłem zrozumieć po co Czesi trzymają tak długo na tafli Voukuna,skoro maja lepszego bramkarza w osobie Hnilicki.
Pewnie zadecydowało tu przywoływane doświadczenie z NHL,ale przełozenia na dobrą grę nie znalazło.

Reasumując,sukces badź porazka Czechów zależy dziś w bardzo istotnym stopniu od postawy bramkarza z Liberca.
Jezeli na poczatku meczu udadza mu sie 2-3 interwencje,to szanse Czechów wzrosną.

Inna sprawa to specyfika tego spotkania i ranga,nie tylko olimpijska.
W moim pojeciu bedzie to mecz z wieloma wykluczeniami i kto sie pierwszy opanuje i wykorzysta gre w przewadze,zjedzie po syrenie kończącej 3 tercję jako półfinalista IO ,a takze jako aktualny ....Mistrz Czechosłowacji

Do góry
#504717 - 22/02/2006 09:19 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Raczej 20,5 to Undera bym grał




Popieram

Do góry
Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Zaixi, Fantômas 44, rafal08, VVega, igea23, 11kera11), 3350 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07