Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#50791 - 27/12/2003 14:37 Re: Gamebookers.com [6]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Znalazłem za to w regulaminie coś wręcz odwrotnego:

"Any bet placed or received after the start of the game/event will be void unless the betting offer is clearly intended to be available after the start of the event (i.e. live betting, outrights, P2P bets)"

Do góry
Bonus: Unibet
#50792 - 27/12/2003 14:58 Re: Gamebookers.com [6]
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22316
Skąd: Saskatchewan
[QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
[qb]No powoli GB zrownuje się z expektem. Teraz mają tylko przewagę w ilości zdarzeń - takie jest moje zdanie.[/qb][/QUOTE]Przynajmniej jak napisali ze do zobaczenia o 8 CET to dotrzymali slowa, a nie tak jak Expekt co chwile nowa data uruchomienia serwisu.

P.S Donic kiedy dokladnie MLB startuje

Do góry
#50793 - 27/12/2003 15:23 Re: Gamebookers.com [6]
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]
kiedy dokladnie MLB startuje [/qb][/QUOTE]Chyba tak jak zwykle czyli pod koniec marca :rolleyes:

Do góry
#50794 - 27/12/2003 15:54 Re: Gamebookers.com [6]
Mastro Tomo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/08/2003
Postów: 2141
Skąd: Kraków
Mam trochę lamerskie pytanie:

Ile wynosi minimalna wpłata na konto w Gamebookers

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#50795 - 27/12/2003 16:28 Re: Gamebookers.com [6]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał De Tomasso:
[qb]Mam trochę lamerskie pytanie:

Ile wynosi minimalna wpłata na konto w Gamebookers

Pozdrawiam iwo: [/qb][/QUOTE]5 Euro lub równowartość tej kwoty

Do góry
#50796 - 27/12/2003 17:47 Re: Gamebookers.com [6]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Po moich wczorajszych i dzisiejszych mailach Gamebookers milczy jak zaklęte. Czyżby ich zatkało?

Do góry
#50797 - 27/12/2003 19:00 Re: Gamebookers.com [6]
verseau Offline
veteran

Meldunek: 02/11/2002
Postów: 1437
Skąd: Paryz
Wysylal ktos z Was moze pieniadze do GB przez Western Union?No bo ja dzis to po raz pierwszy w ten sposob zrobilem i po zalogowaniu okazalo sie,ze kasa jest pomniejszona o jakies 5% tego co poszlo.Moze ktos mi wytlumaczyc,dlaczego tak sie dzieje?Podejrzewam,ze chodzi o wymiane Euro na USD podczas transferu.Konto w GB mam w Euro i tez wysylalem ta waluta.Jednak 5% to troche duzo i raczej ta droga nie oplaca sie zasilac konta.

Pozdrawiam.

Do góry
#50798 - 27/12/2003 19:38 Re: Gamebookers.com [6]
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Wysylal ktos z Was moze pieniadze do GB przez Western Union?No bo ja dzis to po raz pierwszy w ten sposob zrobilem i po zalogowaniu okazalo sie,ze kasa jest pomniejszona o jakies 5% tego co poszlo.Moze ktos mi wytlumaczyc,dlaczego tak sie dzieje?Podejrzewam,ze chodzi o wymiane Euro na USD podczas transferu.Konto w GB mam w Euro i tez wysylalem ta waluta.Jednak 5% to troche duzo i raczej ta droga nie oplaca sie zasilac konta.

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]A wysyłałeś przez QuickPay? Ile taki przekaz kosztował?

Do góry
#50799 - 27/12/2003 19:42 Re: Gamebookers.com [6]
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]W Betfair twoja prowizja nie może być wyższa niż w GB. [/qb][/QUOTE]W Betfair w tej chwili mam 5% od zysku. W GB jest 4.25% dla wystawiającego.

Czyli, jeżeli w Betfair na danym rynku obstawię tylko jeden zakład (a nie kilka na różne strony zdarzenia) to efektywna prowizja wyniesie 5% od wygranej.

Są tylko 4 możliwości

wystawiam-przegrywam bf:0% gb:4.25%
wystawiam-wygrywam bf:5% gb:4.25%
stawiam-przegrywam bf:0% gb:0%
stawiam-wygrywam bf:5% gb:0%

Tak więc wychodziłoby na to samy gdyby prowizja w gb nie była niższa[/qb][/QUOTE]Właśnie, zależy od wybranej opcji (back lub lay). A jeśli mowa o tej przewodniej w P2P, czyli wystawianiu ofert, to w GB płacisz dwa razy te 4.25%, bo również jak przegrasz, to tracisz więcej niż powinieneś.

Do góry
#50800 - 27/12/2003 19:45 Re: Gamebookers.com [6]
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Znalazłem za to w regulaminie coś wręcz odwrotnego:

"Any bet placed or received after the start of the game/event will be void unless the betting offer is clearly intended to be available after the start of the event (i.e. live betting, outrights, P2P bets)"[/qb][/QUOTE]No to masz wyraźnie, że nie biorą odpowiedzialności za P2P bets, nieważne czy tradycyjne czy Live Betting. Zresztą, padło tu niedawno na forum pytanie, dlaczego GB ma notę D na SBR i jako jeden z powodów wymieniłem te właśnie problemy.

Do góry
#50801 - 27/12/2003 19:52 Re: Gamebookers.com [6]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Znalazłem za to w regulaminie coś wręcz odwrotnego:

"Any bet placed or received after the start of the game/event will be void unless the betting offer is clearly intended to be available after the start of the event (i.e. live betting, outrights, P2P bets)"[/qb][/QUOTE]No to masz wyraźnie, że nie biorą odpowiedzialności za P2P bets, nieważne czy tradycyjne czy Live Betting. Zresztą, padło tu niedawno na forum pytanie, dlaczego GB ma notę D na SBR i jako jeden z powodów wymieniłem te właśnie problemy.[/qb][/QUOTE]Nie, tu jest wyraźnie napisane, że zakład powinien być anulowany jeżeli zamiarem wystawijącego nie było zaoferowanie go po rozpoczęciu zdarzenia. Owszem wymienili P2P ale musi zajść jeszcze ten drugi warunek - czyli ja muszę CELOWO wystawić zakład po rozpoczęciu zdarzenia.

Zobaczymy czy coś mi odpiszą, na razie od kiedy okazało się, że niestety dla nich to ja mam rację na moje 11 kolejnych maili z ich strony kompletna cisza.

Do góry
#50802 - 27/12/2003 19:58 Re: Gamebookers.com [6]
verseau Offline
veteran

Meldunek: 02/11/2002
Postów: 1437
Skąd: Paryz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Wysylal ktos z Was moze pieniadze do GB przez Western Union?No bo ja dzis to po raz pierwszy w ten sposob zrobilem i po zalogowaniu okazalo sie,ze kasa jest pomniejszona o jakies 5% tego co poszlo.Moze ktos mi wytlumaczyc,dlaczego tak sie dzieje?Podejrzewam,ze chodzi o wymiane Euro na USD podczas transferu.Konto w GB mam w Euro i tez wysylalem ta waluta.Jednak 5% to troche duzo i raczej ta droga nie oplaca sie zasilac konta.

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]A wysyłałeś przez QuickPay? Ile taki przekaz kosztował?[/qb][/QUOTE]Tak przez QuickPay,niebieski druk.I wyslalem 180 Euro i zaplacilem 16.50 Euro za transfer.

Do góry
#50803 - 27/12/2003 21:42 Re: Gamebookers.com [6]
B_Sosnowiec Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 78
Skąd: Sosnowiec
Mam taki problem, dzisiejdszego poranka probowalem sie zalogowac na moje konto w gb i wyskakuje mi taki oto napis "User account locked
You may not login to the system! Please, contact us!"

Wyslalem maila z zapytaniem: czemu nie moge sie zalogowac...
Odeslali mi takie cos : "We assure you that our site is fully operational. Please make sure you write the whole URL as www.gamebookers.com in case you put it just as gamebookers.com. If the problem persists, please contact us with detailed step-by-step description of the problem you experience"

Co mam teraz zrobic...Bo wysylanie kolejnego maila z zapytaniem "czemu nie moge sie zalogowac" wydaje sie byc monotonne

Bardzo prosze o pomoc, gdyz moja wiedza na te tematy jest bliska zeru...
Z gory dziekuje za pomoc
B_Sosnowiec al:

Do góry
#50804 - 27/12/2003 22:45 Re: Gamebookers.com [6]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał B_Sosnowiec:
[qb]Mam taki problem, dzisiejdszego poranka probowalem sie zalogowac na moje konto w gb i wyskakuje mi taki oto napis "User account locked
You may not login to the system! Please, contact us!"

Wyslalem maila z zapytaniem: czemu nie moge sie zalogowac...
Odeslali mi takie cos : "We assure you that our site is fully operational. Please make sure you write the whole URL as www.gamebookers.com in case you put it just as gamebookers.com. If the problem persists, please contact us with detailed step-by-step description of the problem you experience"

Co mam teraz zrobic...Bo wysylanie kolejnego maila z zapytaniem "czemu nie moge sie zalogowac" wydaje sie byc monotonne

Bardzo prosze o pomoc, gdyz moja wiedza na te tematy jest bliska zeru...
Z gory dziekuje za pomoc
B_Sosnowiec al: [/qb][/QUOTE]Tak jak Ci napisali: opisz im dokładnie "krok po kroku" problem

Do góry
#50805 - 28/12/2003 01:01 Re: Gamebookers.com [6]
B_Sosnowiec Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 78
Skąd: Sosnowiec
Czy te k.u.r.r.w.y z gb maja przerwe, 6 godzin czekam na maila...pedały ****ne nie odpisują

Do góry
#50806 - 28/12/2003 01:05 Re: Gamebookers.com [6]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał B_Sosnowiec:
[qb]Czy te k.u.r.r.w.y z gb maja przerwe, 6 godzin czekam na maila...pedały ****ne nie odpisują[/qb][/QUOTE]No cóż, w pełni Cię rozumiem. Do mnie odezwali się łaskawie po kilkunastu godzinach od pierwszego maila jakiego im wysłałem, a wysłałem ich w sumie 11

Do góry
#50807 - 28/12/2003 01:47 Re: Gamebookers.com [6]
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Znalazłem za to w regulaminie coś wręcz odwrotnego:

"Any bet placed or received after the start of the game/event will be void unless the betting offer is clearly intended to be available after the start of the event (i.e. live betting, outrights, P2P bets)"[/qb][/QUOTE]Terms & Conditions for P2P betting:

8.4. Customer is entirely responsible for the information that he/she provides concerning the offer. gamebookers will not enquire into the reasonableness of any P2P offer and will not be liable for incorrect entries made by Customer, including data input errors with respect to the odds or stake on offer.

Do góry
#50808 - 28/12/2003 13:45 Re: Gamebookers.com [6]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Znalazłem za to w regulaminie coś wręcz odwrotnego:

"Any bet placed or received after the start of the game/event will be void unless the betting offer is clearly intended to be available after the start of the event (i.e. live betting, outrights, P2P bets)"[/qb][/QUOTE]Terms & Conditions for P2P betting:

8.4. Customer is entirely responsible for the information that he/she provides concerning the offer. gamebookers will not enquire into the reasonableness of any P2P offer and will not be liable for incorrect entries made by Customer, including data input errors with respect to the odds or stake on offer.[/qb][/QUOTE]Tak zgadza się ja jestem w pełni odpowiedzialny za to co wystawiłem i za to do kiedy ta oferta miała być ważna. Nie było żadnych "incorrect entries", wszystko było tak jak chciałem. Tylko ich system nawalił.

Nie przesadzajmy. To tak jakbym wystawił zakład na dzisiejszy mecz Dundee-Glasgow po 1.30 na gości, a potem okazałoby się, że ktoś mi go zagrał ale... po kursie 5.00 z powodu błędu w systemie. I co za to Twoim zdaniem GB też nie bierze odpowiedzialności? To po co w ogóle cały regulamin, skoro wg Ciebie panuje taka samowolka buka.

Zgadza się jeżeli wystawiłbym dobrowolnie kurs 5.00 na Rangersów (albo nawet nieświadomie przez pomyłkę) - to oni nie biorą odpowiedzialności. Tak należy rozumieć ten zapis. Nigdzie natomiast nie widzę zapisu, że nie biorą odpowiedzialności za błędy w systemie.

Do góry
#50809 - 29/12/2003 07:56 Re: Gamebookers.com [6]
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
Tak zgadza się ja jestem w pełni odpowiedzialny za to co wystawiłem i za to do kiedy ta oferta miała być ważna. Nie było żadnych "incorrect entries", wszystko było tak jak chciałem. Tylko ich system nawalił.

Nie przesadzajmy. To tak jakbym wystawił zakład na dzisiejszy mecz Dundee-Glasgow po 1.30 na gości, a potem okazałoby się, że ktoś mi go zagrał ale... po kursie 5.00 z powodu błędu w systemie. I co za to Twoim zdaniem GB też nie bierze odpowiedzialności? To po co w ogóle cały regulamin, skoro wg Ciebie panuje taka samowolka buka.

Zgadza się jeżeli wystawiłbym dobrowolnie kurs 5.00 na Rangersów (albo nawet nieświadomie przez pomyłkę) - to oni nie biorą odpowiedzialności. Tak należy rozumieć ten zapis. Nigdzie natomiast nie widzę zapisu, że nie biorą odpowiedzialności za błędy w systemie.[/QUOTE]Ja ci tylko cytuje punkt regulaminu, ktorym odparli moje podobne zarzuty. Zrozumialem to i tak jak pisalem wczesniej wyleczylem z wystawiania niesprawdzonych czasowo ofert, Bledow systemu nie zauwazylem jak dotychczas, wiec nie wiem o czym piszesz (czasem tylko olewaja zmiany rozpoczecia spotkan, i stad wynikaly moje roszczenia, bowiem ktos znajac wynik skupowal oferte). Z twojego powyzszego przykladu wynika, ze twoj problem jest chyba inny, mnie kursow na spotkanie ten buk jeszcze nie zmienial i stad moze piszesz o samowolce buka, ktora wg. mnie nie ma miejsca.

Do góry
#50810 - 29/12/2003 13:28 Re: Gamebookers.com [6]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Ja ci tylko cytuje punkt regulaminu, ktorym odparli moje podobne zarzuty. Zrozumialem to i tak jak pisalem wczesniej wyleczylem z wystawiania niesprawdzonych czasowo ofert, Bledow systemu nie zauwazylem jak dotychczas, wiec nie wiem o czym piszesz (czasem tylko olewaja zmiany rozpoczecia spotkan, i stad wynikaly moje roszczenia, bowiem ktos znajac wynik skupowal oferte). Z twojego powyzszego przykladu wynika, ze twoj problem jest chyba inny, mnie kursow na spotkanie ten buk jeszcze nie zmienial i stad moze piszesz o samowolce buka, ktora wg. mnie nie ma miejsca.[/qb][/QUOTE]Zmianę kursu podałem tylko jako przykład. Dla mnie mój przypadek jest równoznaczny z takim właśnie zachowaniem, bo oba wynikają z błędu gb a poniesione straty są w równie duże.

To, co piszesz, że olewają zmiany rozpoczęcia spotkań to niestety jest już ich problem. W regulaminie nie mają nic, co mogłoby usprawiedliwiać takie zachowanie a nawet wręcz przeciwnie.

Błąd systemu? Może rzeczywiście źle to określiłem. Na pewno był to błąd człowieka. Jeżeli jest wyraźnie napisane "Closes at 13.00", ja zaznaczam "Until Closing", mecz rzeczywiście rozpoczyna się o 13, a moja oferta zostaje kupiona o 14.56 to ja tu nie widzę absolutnie żadenego usprawiedliwienia dla nich. A może mecz rozpoczął się o 13.05 i z tego powodu nie pozamykali ofert? W takim razie mogliby zlikwidować to "Until Closing" bo po cholerę coś takiego, co tylko wprowadza ludzi w błąd.

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, igea23, latajaca_holenderka, Sensei, Irek, Lukasz111, alfa), 3495 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584359 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07