Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#568980 - 09/05/2006 15:21 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
No i juz mamy jeden overek a drugi zaraz będzie a jeszcze 1 kwarta przed nami. Ciekawe jak pograją silniejsi. Na wieczór ja widzę to tak.
Dla mnie pewne:
Finlandia z podpórką
Kanada z podpórką.
i to obydwa po dobrych kursach.

A tak bardziej odważnie to myslę że Czesi ograć Finów nie powinni poprostu przynajmniej tutaj są chyba poprostu słabsi poczynając od składu a kończąc na formie. Mecz o 1 miejsce w grupie. Awans z tego co szybko policzyłem maja obydwa zespoły. Finowie nawet w przypadku remisu wychodzą z 1 miejsca. czesi czy przegraja czy zremisują mają 2 miejsce. Czyli reasumując remis daje dalszą grę obydwu zespołom. I teraz tylko kwestia czy czechów stać na to aby stracić sporo sił żeby przynajmniej spróbowac wygrać z Finami? Wątpię poza tym Ci drudzy łatwo skóry nie sprzedadzą. Moim zdaniem czesi powinni chyba się pogodzić że wyjdą z grupy z drugiego miejsca i raczej trzymać siły na dalsze gry. Myslę że Finowie to powinni wygrać ale minimalnie. UNDER jak najbardziej prawdopodobny.
Jak chodzi o drugi mecz sprawa wydaje się jeszcze bardziej prosta. Dla mnie zdecydowanym faworytem są Kanadyjczycy. Jak na ten skład całkiem im sie gra układa. USA zwycięstwa nie przekonujące z zespołami które są głównymi kandydatami do spadku z Norwegami i danią 3-1 i 3-0 (z Norwegami nawet szczęśliwie) naprawdę dobrze im nie wróżą. Myślę że dziś Kanada przypieczętuje wyjście z grupy na 1 miejscu. Dla USA moim zdaniem jest to przedostatni mecz na tych mistrzostwach. Tutaj polecam KANADE do tego możliwe handi -1,5 i chyba overek bo może jednak jankesi cokolwiek pokarzą, że potrafią jeszcze w hoka grać.
Posdumowując:
Finowie: win, i raczej under
Kanada: win, i raczej over
Pewne (wiadomo o co chodzi)
Kanada 1x
Finowie x2
To 1x i x2 w takiej kolejności jest ustawione w GB chodzi oczywista o podpórki na Finów i Kanadę. Pozdrawiam LART

Do góry
Bonus: Unibet
#568981 - 09/05/2006 20:13 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
NO dzis slaby wynik tylko 3 na 9 i strata -10,58 jed. ale pare wynikow bylo na wyciagniecie reki ( vide gol na 2-1 w 1 tercji dla Dunczykow w 19,59 )
Pare slow o meczykach:
Kanada - USA 2-1 wynik niski, ale meczyk szybki i twardy - Kanada dyktowala warunki ( poprzeczka, slupek ) za wyjatkiem 8 minut po stracie przez USA gola ( gdzies miedzy 47 a 55 minuta ) - wynik zasluzony
Czechy - Finlanida 3-3 - no niestety tylko remis ale strata przez Finow 2 bramek w odstepie 24 sekund w 2 minucie meczu zawazylo na przebiegu meczu
Slowenia - Lotwa 1-5 zgdonie z przewidywaniami zwyciezyla b. doswiadczona ekipa .... tylko troszke za wysoko
Dania - Norewgia 3-6 - wyglada jednak ze Norwedzy oszczedzali sie na najwazniejszy mecz turnieju dla nich i b. przekowyujace zwyciestwo mimo przegrywania w pewnej fazie pojedynku ( az 45 do 23 w strzalach ) na korzysc Norwegow.

Teraz o pojedynkach jutrzejszych:
Slowacja - Rosja 2 1,55 6/10
Slowacja - Rosja over 5,5 1,95 4/10
B. ciekawy pojedynek, ale ja stawiam na Ruskich. Z Bialorusia szlo im bardzo ciezko , ale kazdej druzynie zdazaja sie slabsze mecze. Poza tym bedzie to pierwszy powazniejszy sprawdzian Rosjan w tym turnieju.

Kazachstan - Bialorus 2 1,40 - wszystkie kursy i handi podaje z BAW zeby bylo od jednego buka kazdy i tak znajdzie sobie wlasne ale po takim kursie to Bialorusi nie zagram
Kazachstan +1,5 1,95 2/10
Bialorus swietnie gra jak na razie na tych mistrzostwach , jak i tez wczesniej w meczach towarzyskich. Swietnie broni Mezin. Ale moze Kazachowie opracowali "model Norweski" - nie wychylac sie za bardzo i zagrac jeden supermecz i zostac w elicie a potem probowac dalej. Za 1,40 na pewno tego meczu nie zagralbym na Bialorus - od jakis 1,50 tak. NIby Bialorusinom wystarczy remis ale naprawde w hokeju ciezko sie gra na remis cale spotkanie.

Szwecja - Szwajcaria under 5,5 1,60 6/10
Szwedow po 1,20 na pewno nie oplaca sie ruszac bo jednak Szwajcarzy zrobili spore postepy w ostatnim czasie, trzeba pamietac ze sklad Szwajcarow tylko nieznacznie sie rozni od tego z Olimpiady, a Szwedzi maja calkiem inny team. Jakby, ktorys z bukow dawal handi +2,5 na Helwetow to byloby to warte grzechu.

Wlochy - Ukraina no bet
Mecz o pewne utrzymanie gdyz ten kto awansuje dalej juz sie nie musi o nic marwtic. Wlosi zbierali doswiadczenie na Olimpiadzie , Ukraincy wydaje sie grac ciutke lepiej - wybor nalezy do was:)

Do góry
#568982 - 10/05/2006 07:44 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
ja dzis zagram niewiele, po prostu tych meczykow nie czuje, wczoraj pieknie sie zaczal dzien, od 2 overow, a skonczyl lekka katastrofa, zle dobralem stawki i zle kupony skombinowale i mialem to co mialem, ale to niewazne, dzis jest kolejny dzien, trzeba sie odegrac .

Rosja - Slowacja 2; over 5,5- Slowacy mi zaimponowali, po statach podejrzewam, ze z Bialorusia grali podobnie jak z Kazachami, moze troche mniej agresywnie atakowali, w kazdym badz razie Ruscy maja sredni sklad, jest kilka gwiazdek, ale nic poza tym, wiadomo, ze bedzie ofensywny hokej, bo obie druzyny nie grzesza obrona, nastawiam sie na spora liczbe bramek. W zwiazku z tym Slovakia i over 5,5, do boju!! Nie powiem, kurs tez swoje robi, moim zdaniem w strone Rosjan jest zdecydowanie za niski, postaram sie bukow zaskoczyc.
Wlochy - Ukraina under 5,5- ciezko mi o tym meczu cos powiedziec, obie druzyny stosunkowo dobrze sie muruja, w ataku gorzej, dlatego under 5,5 zagram. Mecz o utrzymanie, nie bedzie hurra atakow, tylko spokojna gra raczej, Ukraincy graja chyba troche lepiej, ale zobaczymy, makarony moga zaskoczyc.
Szwajcaria - Szwecja under 5,5 - tu tylko to, obrona Szwajcarii znakomita, Szwecji tez niczego sobie, ataki srednie, w Szwajacarii to "normalne", natomiast Szwecja jest oslabiona, nie bedzie gradu bramek, bo niby kto ma ich az tyle strezlic, do tego Aebischer, gwarant wielu pieknych i skutecznych obron , poza tym zastanawiam sie, jak gdzies znajde +2,5 na Sui po godnym kursie, to chyba to zaatakuje. Sam mecz raczej dla 3 koron, ktorzy na razie albo sie oszczedzali, albo po prostu nie sa najmocniejsi.
Bialorus - Kazachstan - to w ogole odpuszczam, ew. na cos sie zdecyduje po meczu Ruskich. Choc nie sadze.mecz raczej underowy, Bialorus bedzie kontrolowala mecz, moze wygra 2 bramkami, moze beda grali kolo remisu i jak zobacza szanse to przycisna po 1-2 bramki, moze byc tez tak, ze Kazachowie sie oszczedzali calkowicie i wtedy zmeczona 2 ciezkimi meczami Bialorus moze byc w opalach, mecz nie dla mnie.

Do góry
#568983 - 10/05/2006 08:47 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Ralf. Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2001
Postów: 277
Skąd: Jasło - Kraków
jak narazie nie wszytskie mecze ogladam ale ile sie da to obejrze w kazdym razie:)

kazachstan - bialorus ( zagralem za 1.50 sts) typ 2. Ogladam tą Białorus i oczom nie wierze. Mysle ze nie bedzie kalkulowala i wygra to sptkanie dwoma bramkami ale mysle ze kazachowie tez cos ustrzelą.

rosja - slowacja - jak polskignom powiedzial i rzeczywiscie tak jest slowacy nie sa tacy slabi a wrecz mozna powiedziec ze chyba po porazce z Bialorusia coraz lepiej graja natomiast ruscy wcale nie sa tacy slini ale dla mnie no bet ze wskazaniem na slowakow. Pamietam jednak mecz na olimpiadzie jak ruscy rozwalili szwedów 5:0 ( po czym szwedzi zdobyli potem zloty medal) i jak beda mieli forme akurat dzisiaj to wynik moze byc dla nichkorzystny

wlochy - ukraina - X2 - wiecej szans daje ukraincom wedlug mnie under.

Pozdrawiam kibiców hokeja a szczególnie załozyciela tematu Ralpha:)

Do góry
#568984 - 10/05/2006 10:43 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
No dla mnie typem dnia jest dizs Ukraina ktora jest napewno mocniejsza od wlochow co opoakzuja zarowno wyniki w MS w sparingach jak i ranking ...Moim skromnym zdaniem wlosi sa najslabsza ekipa GRUPY A i za rok beda waclzyc w dywziji pierwszej;)

drugi typ to bialous ktora gra jak do tej pory swietny hokej tylko jedno co mnei martwi to diz sjuz nei bedi gry z kontry.......

Do góry
#568985 - 10/05/2006 21:00 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
Quote:

Czy ktoś z was orientuje się jakie jeszcze turnieje z udziałem drużyn narodowych i w obojętniej jakiej kategorii wiekowej czekają nas jeszcze w tym roku jesli chodzi o hokej?? Z góry dziękuję za wszelkie info.





Ponownie ponawiam pytanko...

Do góry
#568986 - 10/05/2006 21:05 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Wydaje mi sie ze juz zadne MS odbywaja sie teraz, 18-latkowie i 20-latkowie tez juz grali.
Tu masz strone:
http://www.iihf.com/hockey/tournam/tournaments.htm#

Do góry
#568987 - 10/05/2006 21:15 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Dzis 2 na 4 ale znow strata -0,9 jednostki
Postawa Szwajcarow juz chyba nikogo nie zadziwia, ale juz 3-3 w ostatniej tercji troszke
Kazachowie wcale nie byli duzo gorsi od Bialorusinow ( 32 do 35 w strzalach) ale na pewno mieli duzo gorszego bramkarza.
Ruskom ciezko idzie , ciekawe jak bedzie w dalszej czesci turnieju - over po dobrym kursie planowy.
Jednak Ukraincy okazali sie lepsi.

Czas teraz na druga faze turnieju.

Do góry
#568988 - 10/05/2006 21:24 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
Quote:

Wydaje mi sie ze juz zadne MS odbywaja sie teraz, 18-latkowie i 20-latkowie tez juz grali.
Tu masz strone:
http://www.iihf.com/hockey/tournam/tournaments.htm#




Serdecznie dzieki vonseb

Do góry
#568989 - 11/05/2006 07:31 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
1.16 na Kanadyjczykow z Łotyszami to lekka paranoja... W meczu z Amerykanami widac dobrze bylo, ze przy agresywniejszej obronie chlopcy spod znaku klonowego liscia nie sa juz tak skuteczni (druga sprawa, ze nie wkladali az tyle wysiłku w ten mecz). A dzis maja za przeciwnika graczy niezwykle skutecznych w defensywie... Szczerze liczylem na jakies 1.40 minimum

Do góry
#568990 - 11/05/2006 07:34 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
skoro 1,16 jest dla ciebei paranoja zaws emozesz dac x2 i wtedy zsyaksz wiecej........;) pozdrawiam dzis wolne od grania te dwie grupy jakos mi nei leza;)

Do góry
#568991 - 11/05/2006 07:38 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
krisek jak zwykle twoja wypowiedz poza przestawionymi literkami duzo wnosi do tematu nordicbet ma 1.25 i to jest absolutne minimum jakie nalezy rozpatrywac

Do góry
#568992 - 11/05/2006 08:47 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Dzis 2 meczyki:

Kanada-Łotwa 1 over 5.5 - Kanada teoretycznie lepsza, od wczoraj postanowilem takze, ze nie gram underow, te mistrzostwa to nie olimpiada, spodziewalem sie, ze tak bedzie, ale liczylem, ze Helweci i Finowie zachowaja poziom, tez go nie zachowali, wiec teraz typuje over, troche na przekor, bo malo rzeczy na to wskazuje, ale sprobujmy, po pierwsze Lotysze potrafia zaatakowac jak sa zmuszeni, Kanada to nie sa tuzy obrony, licze, ze Kanada szybko zdobedzie bramke, otworza sie torche Lotysze no itd., bramkarz Lotwy nie sadze, zeby tak bronil jak Amerykanin przedwczoraj, do tego Lotysze grali wczoraj, aspekt zmeczenia moze o sobie dac znac pod koniec meczu, tym bardziej jesli Kanada odskoczy tak jak Finowie, mozemy miec lekki pogromik, wierzylem, ze Lotwa bedzie zespolem underowym, bo trener, bi niezle sie bronia itd., ale teraz twierdze, ze jednak nie jest to wybitny zespol i trener ich nie nauczy bronic w kazdej sytuacji z lepszymi od siebie bardzo dobrze, do tego win Kanady, ale po mizernym kursie troszke, w porywach do 1.25

Rosja - Ukraina 1(?) - tu w sumie nie wiem, Rosja lepsza na pewno, ale ostatnio 2 ciezkie mecze, do tego 1 wczoraj, dzis juz o 1615 stana znowu, pewnie to wygraja, ale po kursach ~1.15 chyba nie ma sensu tego grac, over under loteryjny, gdyby to byla olimpiada to bym zagral na under, tutaj nie wiem, Rosja jak zwykle swoje straci, ale czy strezli na tyle zeby byl over, Simczuk niezly barmkarz w kadrze Ukrainy, cos mi swita, ze mecz moze byc podobny do Rus-Blr i wynik 3:2 by mnie nie zdziwil, ale ciezko trafic correct score w hokeja . Znajac zycie to zagram sborna, zawsze dochodzi aspekt kibicow, ktorych jest sporo, do tego na Ukraine sie specalnie spreza, wujek Juszczenko tu raczej swoim wiernym obywatelom moze tylko zaszkodzic . To taka dygresyjka na koniec , nie bierzcie jej pod uwage przy typowaniu.

Do góry
#568993 - 11/05/2006 09:47 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
terrorist Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/09/2003
Postów: 2351
Skąd: Tallinn, Estland :P
Quote:

krisek jak zwykle twoja wypowiedz poza przestawionymi literkami duzo wnosi do tematu nordicbet ma 1.25 i to jest absolutne minimum jakie nalezy rozpatrywac




zgadzam sie to miniumum rozpatrywania na kanadyjczykow

w nocy gralem rowniez na dunczykow 2.30 w sportingbet, teraz spadek do 2.20, interwetten wciaz ma 2.30, Najwieksza racje ma tu moim zdaniem expekt z kursem 1.95, Unibet podobnie kurs 2.00

Do góry
#568994 - 11/05/2006 16:22 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Zlapalem w betfair Łowtę +2.5 po kursie 2.00, mysle ze to najlepszy wybor na dzisiejszy wieczor na ten mecz

Do góry
#568995 - 11/05/2006 17:55 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Ale kurwa nie myslalem, ze sedziowie wygraja Kanadyjczykom mecz! Nie dziwie sie, ze polecialy butelki i buty na tafle, jak ten aptekarz nalozyl 8 kar w I. tercji.

Do góry
#568996 - 11/05/2006 18:05 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Takie sedziowanie jest w calych mistrzostwach, wiec nie wiem dlaczego teraz, gdy Ty obstawiles handicap na Lotwe ma byc inne. W sumie to jestem za takim sedziowaniem, bo po pierwsze jest o wiele mniej chamskich atakow takich jak dzis Ukrainca chociazby, po drugie jest wiecej bramek,a buki dalej spia, jak by byla olimpiada.

Do góry
#568997 - 11/05/2006 19:11 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
Chyba ogladamy inne mecze. Zgadzam sie, ze za brutalne faule vide dzisiejszy Ukrainca na nogi Rosjanina powinny byc surowe (prawidlowo dostal 5+20) ale to co pokazuje w meczu Łotyszy pan z gwizdkiem to parodia. Przykladem jest tutaj ósma kara w I. tercji, pokaz mi tam przewinienie, bo ja widzialem normalna walke po wznowieniu z bulika. Wlasnie wtedy kibice nie wytrzymali. Narazie 5 minut nie pograli w pelnych skladach bo ten czerep sypie karami jak z rekawa, LOL! Zobacz, ze II. tercja była juz wyrownana, gol dla Kanadyjczykow padl oczywiscie w PP. Hokej to twarda gra tym bardziej dziwi mnie faworyzowanie duzo lepiej wyszkolonych graczy Kanady. Widocznie sa jakies uklady o ktorych nie wiemy i tyle. Trener Łotyszy dwukrotnie ziewal w drugiej tercji, widocznie juz tez ma to w dupie

Do góry
#568998 - 11/05/2006 21:39 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
_Macieq_ Offline
enthusiast

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 230
Przede wszystkim chcem powiedziec ze nie chcem nikogo obrazac, nie stawialem tego meczu, chcem poprostu wyrazic swoja opinie. Owszem sedzia byl drobiazgowy, ale takie sa zalecenia. Fakt faktem ze pada wiecej bramek i wg. mnie mecze sa ciekawsze o tyle ze mniej jest naparzania sie kijami a wiecej bramek i akcji. Zauwazmy jednak ze Kanadyjczycy potrafili w takich warunkach grac. Nie faulowali, grali czysto i technicznie. Skoro Lotysze tak nie potrafia to zasluzyli na przegrana bo wg. mnie powinna wygrywac druzyna lepsza a nie silniejsza fizycznie. Na koniec, bardziej Lotyszom zaszkodzili w sumie kibice niz sedzia. Nie wiem co chcieli pojkazac swoim zachowaniem a juz w ogole nie wiem co chcieli wskorac?? nie dosc ze zdekoncentrowali swoich hokeistow, uwrazliwili sedziego to jeszcze podlechtali kanadyjczykow ktorzy zaczeli w nich ladowac jak w maslo. Generalnie uwazam ze owszem, wynik zawyzony ale po calej postawie zawodnikow jak i kibicow, zasluzone zwyciestwo kanady.

Do góry
#568999 - 12/05/2006 07:02 Re: MŚ w hokeju na lodzie, Ryga 2006r.
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
dzis na szybko, bo ciezki dzien.

Meczy o utrzymanie nie gram, bo nad nimi nie myslalem.
Chodzi mi po glowie jedynie over 5,5 Dania-Slowenia.

Szwecja - Bialorus 1 - Bialorus ma szanse wyjsc z grupy dalej, ale chyba beda sie oszczedzac na Ukraine, Ukraincy beda oslabieni troche, dzis gram 1-ke, prawdopodobny under 5,5, ale nie zagram

Finlandia - USA 1 - Finowie maja raczej lepszy sklad i powinni to wygra, mam nadzieje, ze oddadza mi to, co zabrali z Czechami, prawdopdobny under 5,5, tu sie chyba na niego skusze.

Czechy - Norwegia 1 - Czesi bez 2 zdan, under over loteryjny, moga prowadzic 2:0 i odpuscic albo ladowac tak jak Rosjani czy Kanadyjczycy wczoraj.

Slowacja - Szwajcaria 1 - tu zagram na naszych poludniowych sasiadow, jak chca grac dalej musza wygrac i to najlepiej jak najwyzej, kurs 1.9 niczego sobie. Ale typ neipweny bo Helweci silni w tych MŚ, postepow ciag dalszy, juz nidlugo moga doszlusowac do scislej czolowki.

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, kemp, VVega, igea23, 11kera11), 3734 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5586107 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07