Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#585172 - 21/05/2006 20:28 GRUPA - D -
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...

Do góry
Bonus: Unibet
#585173 - 02/06/2006 16:15 Re: GRUPA - D -
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Meksyk-Angola 1

GRUPA D: ANGOLA, Iran, MEKSYK, Portugalia.

KTO WYJDZIE Z GRUPY D: Największe szanse na awans z grupy D daje się Portugalii i Meksykowi. Iran powinnien zająć trzecie miejsce. Outsiderem grupy będzie Angola.

ANALIZA SPOTKANIA: Dla Meksyku jest to już czwarty mundial z rzędu. Jeśli chcą na mundialu w Niemczech wyjść z grupy i osiągnąć sukces w tegorocznych mistrzostwach świata to muszą pokonać najsłabszą ekipe tej grupy - Angole. Meksyk na arenie międzynarodowej odnosił duże sukcesy. Wygrali w 2003 roku Złoty Puchar. Jest to turniej państwa wchodzących w skład federacji CONCACAF. Do tego w 2005 roku na Pucharze Konfederacji doszli do półfinału tych rozgrywek. W ostatecznej klasyfikacji zajeli czwarte miejsce. Meksyk powinnien liczyć się na tym mundialu. Aby osiągnąć faze Play-Off muszą pokonać Angole.
Największym sukcesem dla Angoli jest awans do mistrzostw świata w Niemczech. Promocje uzyskali poprzez wygranie grupy eliminacyjnej w, której w pokonanym polu zostawili Nigerie i Zimbabwe. Była to duża niespodzianka przed meczami eliminacyjnymi Nigeria i Zimbabwe byli typowani do wygrania grupy. Trzon kadry stanowią gracze młodzieżówki Angoli, która cztery lata temu sięgneła po mistrzostwo Afryki. Większość graczy grających w kadrze na codzień występuje w Portugalii. Najbardziej rozpoznawalnym graczem Angoli jest Mantorras, który jest graczem Benfiki Lizbona.

Faworytem tego spotkania jest Meksyk, który w tegorocznych mistrzostwach świata chce zajść dalej niż tylko do 1/8 finału. Na pewno mają szanse na ćwierćfinały. Wskazują na to wyniki osiągane w Pucharze Konfederacji i w Złotym Pucharze. Angola po raz pierwszy będzie uczestniczyć w tak wielkiej imprezie sportowej. Dlatego nie ma co liczyć na dobry rezultat na tej imprezie. Na pewno zbiorą cenne doświadczenie, które może zaprocentować za cztery lata w Republice Południowej Afryki.


Iran-Angola 1

GRUPA D: ANGOLA, IRAN, Meksyk, Portugalia.

KTO WYJDZIE Z GRUPY D: Największe szanse na awans z grupy D daje się Portugalii i Meksykowi. Iran powinnien zająć trzecie miejsce. Outsiderem grypu będzie Angola.

ANALIZA SPOTKANIA: Iran po raz trzeci awansował na mistrzostwa świata. Pierwszy raz zagrli w 1978 roku. Jednak nie udało się im awansować do fazy Play-Off. Po raz drugi zagrali w 1998 roku. Tutaj podobnie nie wyszli z grupy. W tym roku po raz trzeci zagrają na mistrzostwach świata. Choć mają ciekawych zawodników w składzie jak Ali Karimi, Mehdi Mahdavikia, Vahid Hashemian, Ferydoon Zandi i Ali Daei może się okazać się to za mało na awans. Portugalia i Meksyk dysponują bardzo dobrą i wyrównaną kadrą. Do tego odnieśli sukcesy na arenie międzynarodowej. Pomimo tego Iran ma szanse na sprawienie niespodzianki. Czwórka zawodników Karimi, Mahdavikia, Hashemian i Zandi grają w klubach Bundesligi. Na pewno będą zmotywowani, aby dobrze się pokazać na stadionach w Niemczech. Nie można także lekceważyć weterana irańskiej piłki Ali Daei. Pomimo swojego wieku potrafił w eliminacjach strzelić dla Iranu dziewięć goli.
Dla Angoli wyjazd na mistrzostwa świata w Niemczech jest najwiekszym sukcesem tego kraju. W grupie eliminacyjnej Angola pokonała Nigerie i Zimbabwe, które nie pojawią się na niemieckich boiskach. Jednak wygranie grupy eliminacyjnej nie można odbierać jako sukces a raczej słabą forme Nigerii, która miała tyle samo punktów co Angola. Jednak gorszy bilans bezpośrednich spotkań (0:1) i (1:1) dał awans Angoli. Na tegorocznym Pucharze Afryki okazało się, że awans na mistrzostwa świata był szczęśliwy. Nigeria zajeła trzecie miejsce a Angola odpadła w fazie grupowej. W rozgrywkach grupowych Angola pokonała innego finaliste mistrzostw Togo (3:2), ale zremisowała (0:0) z Demokratyczną Republiką Konga i przegrali (1:3) z Kamerunem. Ostatecznie zajeli trzecie miejsce w grupie.

Faworytem tego spotkania jest Iran, który ma ciekawą drużyne. Czołowi piłkarze grają na codzień w niemieckiej Bundeslidze. Na pewno będą chcieli udowodnić, że nie przypadkowo grają w czołowej lidze świata. Angola jedzie się pokazać z dobrej strony. Będą liczyć na jakąkolwiek zdobycz punktową. Jednak czy to jest możliwe??. Tegoroczny Puchar Afryki pokazał, że Angola jest słabą drużyną. Ostatnie miejsce na mundialu tej ekipy nie będzie zaskoczeniem.

Pozdrawiam.

Do góry
#585174 - 05/06/2006 13:23 Re: GRUPA - D -
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Meksyk po dwoch wygranych do spotkania z faworytem grupy podejdzie na luzie i moze wlasnie dlatego ma szanse na zrobienie niespodzianki takze w tamtym meczu.Nie lekcewazylbym Iranu,ale to tylko takie moje przeczucie

Do góry
#585175 - 11/06/2006 06:47 Re: GRUPA - D -
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
Dzis Iran bedzie kolejna neispodzianka mistrzostw
Polecam @6.0

Do góry
#585176 - 11/06/2006 08:13 Re: GRUPA - D -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Jeszcze pół roku temu wziąłby Mexyk z zamknietymi oczami. Jednak w ciągu tego czasu nie zrobili żadnych postępów. Iran nie jest potęgą ale to zespół szybki, waleczny, nieustępliwy i dobrze wyszkolony technicznie. Trochę gorzej u nich z taktyką ale Mexyk również nie jest jakąś super potęgą piłkarską. W rankingu FIFA jest bardzo wysoko ale mimo to ostatnio spuścił z tonu. Raczej nie powinien Mexyk tego przegrać ale żeby nie było tak jak wczoraj na Szwedach z tym że tutaj jak remis to raczej bramkowy bym widział.
W drugim meczu zdecydowanym faworytem jest Portugalia i raczej nie sądzę żeby coś się mogło w tym meczu wydarzyć.

Mexyk no bet
Portugalia Win

Do góry
#585177 - 11/06/2006 09:45 Re: GRUPA - D -
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Mecz Meksyk - Iran zapowiada się rzeczywiście interesująco faworytem według analityków jest Meksyk kurs 1,55 lecz remis może być wynikiem końcowym.
Iran to na pewno nie jest słaby zespół jeżeli potrafił zremisować z Chorwacją 2:2 i do tego prowadził 1:2 przez drugą część spotkania.
Niespodzianka może mieć dziś miejsce jeśli Meksykanie nie zagrają na 100% możliwości i zlekceważą choćby trochę rywala uważam że Iran stać na conajmniej remis bo są niedoceniani przynajmniej przez analityków firm bukmacherskich.
Moje przewidywania co do dzisiejszych meczy nie sądze by były niespodzianki w meczach grupy C i D
Holandia - Serbia i Czarnogóra Typ 1
Portugalia - Angola Typ 1
Meksyk - Iran Typ 1X
Typowanie samego remisu Meksyku z Iranem za 3.50 pomimo tego co napisałem uważam za ryzykowne gdyż po dobrym występie Trynidadu i Ekwadoru, Meksyk też nie będzie chciał być gorszy tym bardziej iż tylko zwycięstwo nad Iranem daje możliwość dobrej sytuacji wyjściowej dla tej drużyny przed dalszymi meczami.
Osobiście dziś nic nie zagram raczej niespodzianek nie będzie i faworyci niestety dają sobie radę.
Tak właściwie w ciągu tych dwóch dni mundialu to niespodzianek takich które mozna było przewidzieć to na razie nie było no może poza naszą lecz mało kto w kraju nad Wisłą chciał grać porazkę Polski za 3,80.
Remisu Szwecji z Trynidadem też nikt nie przewidział ze względu na różnicę potencjałow obu drużyn.
W tych mistrzostwach w fazie grupowej przynajmniej w pierwszej kolejce będzie niewiele i ci co mają wygrać swoje mecze raczej to uczynią.

Do góry
#585178 - 11/06/2006 10:28 Re: GRUPA - D -
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Meksyk-Iran 1

GRUPA D: Angola, IRAN, MEKSYK, Portugalia.

KTO WYJDZIE Z GRUPY D: Największe szanse na awans z grupy D daje się Portugalii i Meksykowi. Iran powinnien zająć trzecie miejsce. Outsiderem grupy będzie Angola.

ANALIZA SPOTKANIA: Dla Meksyku jest już to czwarty mundial z rzędu. W ostatnich trzech mundialach wychodzili z grupy i na tym kończyła się przygoda. W tym roku kibice liczą na więcej. Mają ku temu powody Meksyk zajął czwarte miejsce w Pucharze Konfederacji. Pokazuje to, że podopieczni Ricardo La Volpe poczynają duże postępy. Większość powołanych zawodników gra w rodzimej lidze. Tylko trzech piłkarzy Meksyku gra w Europie. Rafael Marquez jest podstawowym graczem Barcelony. Natomiast Guillermo Franco z Villarreal i Jared Borgetti z Boltonu wchodzą z ławki rezerwowych.
Iran po raz trzeci awansował na mistrzostwa świata. Ani razu nie udało się im wyjść z fazy grupowej. W tym roku Irańczycy mają większe szanse na wyjście z grupy niż na mistrzostwach świata w 1978 i 1998 roku. Przede wszystkim dysponują lepszym składem. Trener Branko Ivanković ma czterech graczy, którzy na codzień występują w niemieckiej Bundeslidze. Ali Karimi gra w Bayernie Monachium, Mehdi Mahdavikia w Hamburgerze SV, Vahid Hashemian w Hannoverze 96 i Ferydoon Zandi w Kaiserslautern. Nie można także zapomnieć o weteranie Ali Daei, który także wsytępował na boiskach Bundesligi. W Hercie Berlin i Bayernie Monachium. Ali Daei pomimo 37 lat jedzie na Mundial.

Faworytem tego spotkania jest Meksyk, który zajmuje 4 miejsce w ramkingu FIFA. Podopieczni Ricardo La Volpe stać na dobry wynik pokazał to Puchar Konfederacji. Iran choć ma najmocniejszą personalnie ekipe od kilku lat. Nie wyjdzie z grupy D. Na pewno będą chcieli pokrzyżować plany Portugalii i Meksykowi. Jednak Portugalia i Meksyk w ostatnich latach osiągali dobre wyniki na arenie międzynarodowej. Portugalia zagrała w finale EURO 2004 a Meksyk zajął czwarte miejsce w Pucharze Konfederacji 2005 i wygrał Złoty Puchar 2003 (Turniej państw wchodzących w skład federacji CONCACAF). Iran żadnych sukcesów nie miał. Pomijając awans na mistrzostwa świata, który już jest dużym osiągnięciem dla tego kraju.

Pozdrawiam.

Do góry
#585179 - 11/06/2006 11:11 Re: GRUPA - D -
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Ja uważam że Meksyk nie jest aż takim faworytem jak wskazują kursy wystawione przez bukmacherów. Iran ostatnio pare razy udowadnił nie jest jakąś tam bezbarwną drużynką z Azji. Wygrane z Kostaryką, Bośnią i praktycznie z Chorwacją(uratowali remis w ostatnich minutach),a w eliminacjach nawet z Japonią pokazują że drużyna jest poukładana i potrafi grać na solidnym poziomie. Imponuje tez liczba bramek strzelanych przez Irańczyków. Jedynie obrona azjatów jest małą skazą na tym obrazie. Myśle że uczestnictwo w mundialu (a także ranga meczu - zwyciezca zapewnia sobie praktycznie wyjscie z grupy) spowoduje dodatkową koncentracje i dziś cały zespół zagra na miarę oczekiwań. Uważam że zespół jest trochę niedoceniany i w tym jego siła. Meksyk, owszem jest indywidualnie druzyną lepszą i tez napewno wyjdzie na boisko zmotywowany i by wygrać, lecz nie jest to napewno druzyna o klasę lepsza (i nawet ranking Fifa mnie do tego nie przekona, bo co np robi Usa w pierwszej dziesiątce ?:))
Myśle ze conajmniej remis jest jaknajbardziej w zasięgu Irańczyków i to w tą stronę kursy reprezentują value. Także Iran +0.5&+1.0 @ 1,97 w betfair biorę spokojnie za średnią stawkę. Polecam również over2,5 @ 2,28 - na dwóch golach sie nie skończy mimo dość solidnej obrony Meksyku

Pozdrawiam

Do góry
#585180 - 11/06/2006 16:59 Re: GRUPA - D -
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Jak myslicie, warto zagrac Portugalie X2 za 1,01 na obrot bonusem?

Boje sie zeby czegos nie odwalili a Portugalia lubuje sie w zonkach: Portugalia - Grecja (EURO - ZONK); FC Porto - Petrzalka (LM - ZONK)

Jak uwazacie, sa w stanie Portugalczycy odwalic maniane i przegrac z Angola?

Cos mnie powstrzymuje przed tym typem - ogladalem cos w TV na temat Angoli - jakies sentymenty ich lacza z Portugalia - nie wiem o co chodzi

Jakies opinie, wiadomosci?

Do góry
#585181 - 11/06/2006 17:46 Re: GRUPA - D -
tyszanin Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 915
Skąd: sarajevo
ja stawiam na portugalie że strzeli też chce obrócić bonus z expekta

Do góry
#585182 - 11/06/2006 18:02 Re: GRUPA - D -
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Quote:



Cos mnie powstrzymuje przed tym typem - ogladalem cos w TV na temat Angoli - jakies sentymenty ich lacza z Portugalia - nie wiem o co chodzi

J



Co do sentymentów, to Angola jest byłą kolonią Portugalii (tak jak T&T Polski )

Do góry
#585183 - 11/06/2006 18:29 Re: GRUPA - D -
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Sentymenty na bok.....nie na mistrzostwach świata....
Ja wiem że Portugalczycy lubią od czasu do czasu zaskoczyć wszystkich jakims nieziemskim wynikiem jak np. w el.z Luxemburgiem bodajże,ale według mnie musieliby sie strasznie starac by dzis nie wygrac.
Nie twierdze że wygraja wysoko,ale wygrają ,w perspektywie meczu z Meksykiem i nie tak słabym Iranem nie mają innego wyjscia...Co by nie powiedzieć to Angola i Togo są wyraźnie słabszymi zespołami od pozostałych z Afryki czyli WKS ,Tunezji, Ghany.
Portugalczycy wszyscy wiedzą a w Angolii bodajże jedynym zawodnikiem godnym uwagi jest Mantorras z Benfiki a reszta to zawodnicy przeciętnych portugalskich klubów plus kilku z Angoli i Egiptu.
Według mnie jedynka w tym spotkaniu bez jakiejs wiekszej historii...

Do góry
#585184 - 12/06/2006 11:02 Re: GRUPA - D -
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczorajsze mecze zakończyły się zwycięstwem faworytów kursy słabe za 3 trafione mecze kurs 3,80 podobnie jak za zwycięstwo Ekwadoru
Najpewniej poradziła sobie Holandia chociaż jej przeciwnik był najsilniejszy spośród innych zespołów które wczoraj grały.
Dobre widowisko stworzyły ekipy Meksyku i Iranu.
Bardzo podobała mi się waleczna Angola która na Pucharze Narodów Afryki zaznaczyła swoją obecność słabą postawą na boisku i dużą ilością czerwonych kartek oraz brutalną grą. Myślę że zawodnicy Angoli mają szansę na zdobycie punktów w dalszej fazie turnieju z Iranem a i Meksyk może mieć kłopoty ze zdobyciem kompleyu punktów.
Brawa za postawę determinację i chęć gry której zabrakło naszym orłom.
Wcale się nie dziwię że Polska jak narazie naprawdę zasługuje na miano najgorszej na tym mundialu w opinii kibiców.

Do góry
#585185 - 15/06/2006 18:28 Re: GRUPA - D -
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Meksykański piłkarz Jared Borgetti nie zagra do końca rundy grupowej finałów mistrzostw świata w Niemczech. Borgetti doznał kontuzji nogi w niedzielnym meczu z Iranem, który Meksykanie wygrali 3:1.

Do góry
#585186 - 15/06/2006 22:59 Re: GRUPA - D -
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489


Edited by Bzyku (16/06/2006 16:35)

Do góry
#585187 - 16/06/2006 07:21 Re: GRUPA - D - *DELETED*
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Post deleted by Bzyku


Edited by Bzyku (16/06/2006 16:34)

Do góry
#585188 - 16/06/2006 08:33 Re: GRUPA - D -
donbagino Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2004
Postów: 866
Skąd: Białystok

Nie wiecie jak wygląda sprawa z Deco, zagra w najbliższym meczu?

Do góry
#585189 - 16/06/2006 17:16 Re: GRUPA - D -
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Meksyk - Angola

Zakłady specjalne sa na tych MS dla mnei bardzo oplacalne. Dlatego tez na wieczór spróbuje zagrac Przewinienia - więcej niż 34,5 kurs 1.40 Betsson. Meksyk i Angola to jakby to ujal moj jedne znajomy takie "harpagany" czyli zespoły grajace bardzo ostro niestroniace od fauli. W pierwszych spotkaniach odgwizdano odpowiednio 45 i 50 przewinien. jednym z argumentów który moze powstrzymywac przed zagraniemtego zdarzenia jest to ze sedzia pochodzi z Singapuru a juz wspominałem w temacie dotyczacym grupy "C" co sadze o tego typu sedziach. Osobiscie gram to jednak za stawke 4/10.

Innym zakładem który jest niejako powiazany z tym zakładem sa zakłady na ilosc zółtek. Sedzia w tym spotkaniu jest Shamsul Maidin z Singapuru. Sedziował on na tych MS pojedynek Trynidadu i Tobago ze Szwecja. W pojedynku tym było stosunkowo niewiele fauli (19) a mimo to sadzia obdarował zawodników 4 zółtkami ( w tym 1 czerwona kartka za 2 zólte) takze jak widac nieboi sie wyciagac kartek. W zwiazku z tym ze jak wczesniej wspomnialem spodziewam sie zacietego spotkania kusi mnie zagranie typu na over 4.5 żólte kartki kurs 1.82 betsson. Jak narazie zagrałem to 1/10 ale moze jeszcze dobram.

Czekam na sugestie uzytkównikow forum.
Pozdrawiam retoox

Do góry
#585190 - 16/06/2006 18:33 Re: GRUPA - D -
Tom@szM@r Offline
newbie

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 27
Meksyk - Angola
zdecydowanie jeden jak na dziś elegancko grałem na holandie:) i argentyne za 789 zł hehehe opłacało się
a meksyk cóż to duzo analizowac mimo że bez borgettiego to kilka składnych szybkich akcji na dość drewnianą obronę angoli powinno starczyć i pewnie pokona najsłabszą w grupie drużynę co więcej wątpie by ta strzeliła chociarz gola

PS słyszałem że ten cały Akwa ma iść do zagłębia Lubin to prawda????

Do góry
#585191 - 16/06/2006 18:50 Re: GRUPA - D -
mankiet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2001
Postów: 3015
Skąd: ROGOW MIASTO BOGOW
Quote:

Meksyk - Angola

Zakłady specjalne sa na tych MS dla mnei bardzo oplacalne. Dlatego tez na wieczór spróbuje zagrac Przewinienia - więcej niż 34,5 kurs 1.40 Betsson. Meksyk i Angola to jakby to ujal moj jedne znajomy takie "harpagany" czyli zespoły grajace bardzo ostro niestroniace od fauli. W pierwszych spotkaniach odgwizdano odpowiednio 45 i 50 przewinien. jednym z argumentów który moze powstrzymywac przed zagraniemtego zdarzenia jest to ze sedzia pochodzi z Singapuru a juz wspominałem w temacie dotyczacym grupy "C" co sadze o tego typu sedziach. Osobiscie gram to jednak za stawke 4/10.

Innym zakładem który jest niejako powiazany z tym zakładem sa zakłady na ilosc zółtek. Sedzia w tym spotkaniu jest Shamsul Maidin z Singapuru. Sedziował on na tych MS pojedynek Trynidadu i Tobago ze Szwecja. W pojedynku tym było stosunkowo niewiele fauli (19) a mimo to sadzia obdarował zawodników 4 zółtkami ( w tym 1 czerwona kartka za 2 zólte) takze jak widac nieboi sie wyciagac kartek. W zwiazku z tym ze jak wczesniej wspomnialem spodziewam sie zacietego spotkania kusi mnie zagranie typu na over 4.5 żólte kartki kurs 1.82 betsson. Jak narazie zagrałem to 1/10 ale moze jeszcze dobram.

Czekam na sugestie uzytkównikow forum.
Pozdrawiam retoox



bardzo ciekawy typ na over 34,5 fauli ale kurs troche nie value ..propnuje to samo tyle ze over 36,5 w betsafe po kursie 1,85.Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, akagi, Lukasz111, Sensei, VVega, 11kera11, wHiTe_StAr, alfa), 3399 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584588 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07