Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#606388 - 24/06/2006 11:11 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
buubi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 1905
Skąd: Rzeszów
Czy ja wiem - Szwedzi niewiele brakował by wygrali z Anglia, ktora jest moim zdaniem teamem o o wiele wiekszym potencjale niż Niemcy. Nie sugerujcie się mękami Szwecji z T&T czy Paragwajem, bo to team który z dobrymi potrafi się zmotywować i właśnie tak będzie dzisiaj

Niemcy - Szwecja x2 2,09
Anglia - Ekwador 1 1,45
i mamy ładne combo
AKO 3,03

GL !!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#606389 - 24/06/2006 11:12 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Niemcy - Szwecja - Allianz Arena w Monachium

No to Mistrzostwa Świata wkraczają w decydująca faze teraz już nie ma mowy o kalkulacjach.Trzeba liczyć na siebie i nie ma oszczędzania się,teraz wszyscy muszą grać na 100% jesli piłkarze chcą by to ich ekipa zagrała w ćwierćfinale.Bardzo dużo osób dzisiaj gra na Niemcy ja zaś nie jestem do nich przekonany.Grają dobrze na razie ale popatrzymy jaką mieli grupe,moim zdaniem dużo łatwiejszą od Niemiec ... ponieważ takie sespoły jak Paragwaj czy remisowy mecz z Trynidadem i Tobago(0-0) nie mówiac już o Anglii.Nie oszukujmy się ale to bardziej wymagaący przeciwnicy od Polski czy Kostaryki.W reprezentacji Niemiec wszyscy zdrowi do składu wraca Christoph Metzelder.Zaś w ekipie Lagerbacka nie pewny występ Ibrahimovicia,ale jego można zastąpić Marcusem Allbackiem(i tak zapewne będzie).Uważam,że jest to bardzo wyrównany mecz ... i bardzo możliwa jest w tym meczu dogrywka a może i rzuty karne.Z dobrze grającą offensywa Trzech Koron Niemcy moga stracić conajmniej jedną bramke w tym meczu.Ja osobiscie skusiłem się na zagranie x2 za 1.92 kurs w profesjonalu.

Pozdrawiam
Marcin

Do góry
#606390 - 24/06/2006 11:13 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Dlugo sie nie wypowiadalem, ale przy okazji takich meczy jak dzis, postanowilem jednak wrzucic cos od siebie

Moim zdaniem:

Niemcy - Szwecja

1. Bramkarze

Jak dla mnie na tej pozycji remis. Lehmann byc moze 'wariuje' czasem, nie mniej jednak jest to klasowy gk z solidnym doswiadczeniem. Isaksson jest zdecydowanie mlodszy, moim zdaniem ma przed soba naprawde swietna przyszlosc.Bardzo dobre warunki fizyczne i pewny chwyt.Nie boi sie wyjsc na przedpole.W tej chwili jest to dal mnie porownywalna klasa do Niemca.

2. Obrona

Nie powinno byc chyba watpliwosci,ze zarowno w jednej jak i drugiej druzynie, sa to najslabsze formacje. Kto wie czy to wlasnie nie tu lezy klucz do zwyciestwa jednej z ekip ... Para srodkowych niemieckich Me-Me jest jeszcze na dorobku tak naprawde, widac,ze maja mozliwosci.Jak na srodkowych dosc sprawni i zwrotni.Czasem jednak nieco brakuje im jescze boiskowego cwaniactwa i umiejetnosci odpowiedniego ustawienia sie.Na chwile obecna, sa do oszukania ... Boki obrony to kompletnie rozne kwestie. Po prawej najbardziej krytykowany zawodnik tej kadry - Friedrich.Faktycznie, na tle zwrotnego i bardzo ofensywnie usposobionego Lahma, Arne wyglada bardzo blado. Lahm to w tej chwili klasa swiatowa bez dwoch zdan, natomiast Friedrich jest solidnym,ligowym wyrobnikiem.
U Szwedow pierwsze co rzuca sie w oczy to ... wiek obroncow.Lucic 33, Mellberg 29, Edman 28, Alexandersson 35 ... Jest to jednak formacja bardzo zgrana, doswiadczona.Lacznie zagrala w kadrze juz prawei 300 (!) spotkan. Boczni - Edman i przekwalifikowany z pomocnika Alexandersson, sa rowniez dosc ofensywnie usposobieni i potrafia podlaczac sie do akcji ofensywnych.Podsumowujac, obrona jak dla mnie ... na remis z delikatnym byc moze wskazaniem na Szwedow.

3.Pomoc

Tu Niemcy wygrywaja. Misza i Schweni to klasa swiatowa, ktora u Szwedow przypisac mozna chyba tylko Ljungbergowi. Frings swietnie pracuje w defensywie i odciaza w ten sposob Ballacka.Schneider, jest swietnym taktykiem, doskonale sie ustawia.Dobry przeglad pola i technika. Szwedzi w srodku z mlodym Kallstroemem, ktory naprawde ma spore mozliwosci - jest twardy, nieustepliwy,ma niezle uderzenie z dystansu oraz Linderothem czyli czlowiekiem od czarnej roboty przed obroncami. Boki pomocy Szwedzi maja naprawde grozne.Ljungberga reklamowac nie trzeba. Latka leca, ale forma nie spada. Ciagle to on, a nie Ibra czy Henka, jest liderem tej reprezentacji. Od niego zalezy bardzo wiele, to on powinien pociagnac druzyne gdyby nie szlo ... Wilhelmsson prezentuje sie rowniez bardzo dobrze i Niemcy moga miec z nim sporo problemow.

4. Atak

Niemcow z tej formacji przedstawiac nie trzeba, bo sa nam calkiem niezle znani A tak serio - to na pewno jest jeden z grozniejszych duetow napastnikow na calych mistrzostwach. Obaj graja nieco inaczej, Klose jest wiekszym walczakiem, potrafi sie przepchnac, zastawic.Podolski gra niceo inaczej - czesto wraca sie do drugiej linii, szuka gry. razem sa niesamowicie grozni. Sek w tym,ze tu akurat Szwedzi nie przegrywaja ... Najnowsze newsy mowia,ze jednak wystapi Ibra w parze z Henka. Zlatan na pewno bedzie chcial sie pokazac, bo jak na razie te mistrzostwa to dla niego porazka. Henrik ciagle udowadnia,ze jest jak wino ... W meczu z Anglikami naprawde imponowal przygotowaniem fizycznym i zaangazowaniem.

GENERALNIE:

Jeden czynnik, ktorego tu nie wzialem pod uwage, a ktory moze miec duze znaczenie. OTOCZKA. Presja na awans w Niemczech jest OGROMNA. Odpowiedz na pytanie jak i czy w ogole, moze to wplywac na dzisiejszy mecz pozostawiam szanownym forumowiczom ...

Dla mnie ten mecz to znakomity przyklad NO BETU. Pomyslcie, gdyby ten mecz byl w towarzystwie 10 innych rozgrywanych dzisiaj meczy miedzypanstwowych, na pewno nie bylby brany pod uwage jako pick. Jest jednak inaczej, gdyz nie liczac smiesznego intertoto i jeszcze smieszniejszej MLS , dzis sa tylko dwa mecze I tylko one sie licza, niezaleznie od tego,ze ciezko tu cos przeiwdziec ... Ja pojde do baru, zamowie piwko i bede czekal na piekny spektakl, czego zycze wszystkim: grajacym i niegrajacym

Pozdrawiam, Mindman

Do góry
#606391 - 24/06/2006 11:46 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Quote:

Tak sobie czytam analizy i wydaje mnie się, że te analizy wynikają bardziej z tego, że wiekszość z nas chce żeby Niemcy odpadły!! Ale obawiam się, że tak nie będzie. Tak sobie szukam jakieś plusy w grze Szwedów i jakoś ich nie moge dostrzec!! Wracając do meczu Szwecja - Anglia to nie ma co się podniecać dobrą grą Szwedów gdyż tam musiał paść remis!! Co by było jakby przegrali z Angolami a Paragwaj jeszcze by ukuł na 3-0 z Trynidadem?? To Paragwaj by grał dalej gdyż jak wiem licza się bramki a nie bilans bramek!
Inne mecze Szwecji to remis z Trynidadem i remis z Tobago oraz wymęczona wygrana z Paragwajem. Na Euro remis z Danią 2:2 dawał im awans i tu też i co było dalej chyba wszyscy wiedzą!!

Jedynym argumentem przemawiającym za Szwecją jest to że Niemcy też są beznadziejni, ale grają u siebie!! I nie mówcie, że nie ma teori spiskowej, że gospodarzowi wszyscy pomagają!! Wystarczy zobaczyć jak grali gospodarze w poprzednich imprezach. Portugalia w Euro - finał, Korea - pół finał, Japonia 1/8 ale oni przegrali z późnijeszymi mistrzami Brazylią minimalnie!! Francja - mistrz u siebie!!

Karnych w tym meczu też nie będzie bo to jest loteria i jeszcze przypadkiem pseudopolacy Podolski i Klose by zmarnowali 11 i lipa!! Także po jednym z najgorszych meczów mistrzostw Niemcy wymęczą wygraną 1-0 po karnym

Moje typy: Niemcy awans 10/10
under 2,5 gola 6/10
Niemcy 1 6/10




Sorki za błąd, Szwecja i tak by miała 4 punkty i by awansowała

Do góry
#606392 - 24/06/2006 11:46 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
roads Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 84
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Quote:

Czy ja wiem - Szwedzi niewiele brakował by wygrali z Anglia




Tia, ten mecz byl przeciez ulozony. Dla dramaturgi jedynie rycerze Albionu strzelili bramke na 2:1 by pozniej synowie Wikingow juz w doliczonym czasie gry wyrownali. I takim oto sposobem wilk syty i owca cala.

Do góry
#606393 - 24/06/2006 12:16 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Quote:


Dla mnie ten mecz to znakomity przyklad NO BETU. Pomyslcie, gdyby ten mecz byl w towarzystwie 10 innych rozgrywanych dzisiaj meczy miedzypanstwowych, na pewno nie bylby brany pod uwage jako pick. Jest jednak inaczej, gdyz nie liczac smiesznego intertoto i jeszcze smieszniejszej MLS , dzis sa tylko dwa mecze I tylko one sie licza, niezaleznie od tego,ze ciezko tu cos przeiwdziec ... Ja pojde do baru, zamowie piwko i bede czekal na piekny spektakl, czego zycze wszystkim: grajacym i niegrajacym

Pozdrawiam, Mindman




Zgadzam się, rzeczywiście trudno wytypować zwycięsce tego meczu, co oznacza, zę oceniamy szanse obu zespołów mniej więcej równo.
Wniosek z tego taki, że kursy też powinny być w miarę równo, a tu buki upatrują zdecydowanego faworyta w Niemcach, co czyni ten zakład "must bet`em" czy jak to nazwać!

Do góry
#606394 - 24/06/2006 12:25 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
asian sweden +1 kurs 1,79

niemcy do tej pory na wymagajacego przeciwnika nie trafili, szwecja bedie pierwsza,
a szwedzi z anglia 2-2, ktoa moim zadaniem jes lepsza od niemcow,
do tego wiadomo- duza presja, sporo kibicow , moze pomoc ale moze i splatac nogi,
tak wiec warto sprobowac powyzzy handi,
a gdyby byl handi +1,5 to juz wogole za duza stawke mozna by bylo.

p.s. nie lepiej stworzyc osobny temat dla kazdego z meczy, ktos bedzie tyle stron musial wertowac aby opinie o interesujacym meczu znalesc,
bezsensu

Do góry
#606395 - 24/06/2006 12:26 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:


Dla mnie ten mecz to znakomity przyklad NO BETU. Pomyslcie, gdyby ten mecz byl w towarzystwie 10 innych rozgrywanych dzisiaj meczy miedzypanstwowych, na pewno nie bylby brany pod uwage jako pick. Jest jednak inaczej, gdyz nie liczac smiesznego intertoto i jeszcze smieszniejszej MLS , dzis sa tylko dwa mecze I tylko one sie licza, niezaleznie od tego,ze ciezko tu cos przeiwdziec ... Ja pojde do baru, zamowie piwko i bede czekal na piekny spektakl, czego zycze wszystkim: grajacym i niegrajacym

Pozdrawiam, Mindman




Zgadzam się, rzeczywiście trudno wytypować zwycięsce tego meczu, co oznacza, zę oceniamy szanse obu zespołów mniej więcej równo.
Wniosek z tego taki, że kursy też powinny być w miarę równo, a tu buki upatrują zdecydowanego faworyta w Niemcach, co czyni ten zakład "must bet`em" czy jak to nazwać!





//Hehe a może to jest tak że buki dziś akuart osądzają realnie szanse obydwu zespołów a większość szuka w d.... mózgu Ja myślę, że buki się przynajmniej cieszą a patrząc na kursy to nie zmianiają się - dla mnie jest taki wniosek. 1. albo nikt tych Szwedów nie gra a przynajmniej grubo a Ci co tak piszą o "pewnych" Szwedach albo stawiają to za drobne albo wogóle tego tak naprawdę nie grają
2. buki mimo wszystko wiedzą co robią i spokojnie przyjmują zakłady na Szwedów po dużych kursach bo ten mecz mogą wygrać poprostu tylko Niemcy
3. myślę że buki celowo ustawiły tak kursy że granie na Niemców w ogromnej większości jak chodzi o różne typy jest nie opłacalne ze względu na niskie kursy

Do góry
#606396 - 24/06/2006 12:33 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
jedna rzecz..jak dla mnie to SZwedzi grają bez napastników..Zlatan to obecnie parodia zawodnika. Larsson z tego co widać juz najchętniej zaszyłby się w Helsingborgu i tam dorabiał do emerytury..słabiutko gra..Allback natomiast potrzebuje 20 sytuacji., żeby strzelić jedną bramkę, możliwe że lewary z niemieckiej obrony bedą mu dawały okazje do bramek ale...czy je wykorzysta? szansą dla Szwedów jest Kim Kallstrom w drugiej lini i jego strzały zza pola karnego jak również rzuty wolne. Svensson i Linderoth nic specjalnego do tej pory nie grali. Jak dla mnie mecz z Anglika to ustawka. tak samo bezczelna jak pamiętne 2:2 z Duńczykami.

reasumując typuję zwycięstwo Niemców w normalnym czasie gry. sędziowie ich tak szybko z turnieju nie wyrzucą..

Do góry
#606397 - 24/06/2006 12:42 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Granie Niemcow po takim kursie jaki nam oferuja nasi bukmacherzy to troche ryzykowne posuniecie, nie mowie ze nie wygraja czy tez nie awansuja ale kurs na Szwecje w okolicach 6.00 jest naprawde wart zagrania.
Odnosnie samej Szwecji boje sie tylko ze tam nie bardzo ma kto brmki strzelac, Larsson z calym szacunkiem nawet jak go slabi niemieccy obroncy przykryja to bedzie mial problem, Alback (chyba dobrze napisalem ) to rugi napastnik ale dzis prawdopodobnie wyjdzie z lawki, Zlatana nie licze bo z nim poradzilby sobie nawet Huth gdyby wyszedl w pierwszym skladzie, przykrylby go na cacy
Zreszta Zlatan nawet jak jest w formie jest najzwyczajniej w swiecie slaby tak wiec nie ma co go liczyc, choc najsmieszniejsze jest to ze dzis pewnie wyjdzie w podstawowej 11

Ogolnie warto zaryzykowac grosz na Szwedow,
za taki kurs sprobuje, Szewdzi pokazali sie z dobrej strony z silniejszymi Anglikami i tu upatruje delikatna szanse dla nich.
Jak bedzie zobaczymy, stawka delikatna tak wiec nie bedzie placzu.
Do tego handi +2 ze Sportingebtu jest naprawde dobre i to warto zagrac grubiej:)

Do góry
#606398 - 24/06/2006 13:55 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Consigliere Offline
stranger

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 8
Skąd: Warszawa
Osobiscie stawiam Niemcy - Szwecja X2 w BAW po kursie 2,29
Uwazam ze Niemcy sa jak najbardziej faworytami jednak w regulaminowym czasie moze byc remis do ktorego na pewno za wszelka cene beda dazyli Szwedzi. Slychac ze szykuja sie na strzelanie karnych w ktorych to maja najwieksza szanse pokonac Niemcow. Niemcy mieliby duzo wieksza presje w trakcie nich i mogliby sie pomylic zreszta mysle ze Szwedzi wykorzystaja wiedze Ljunberga na temat zdolnosci bramkarskich Lehmana w tej kwestii.

Do góry
#606399 - 24/06/2006 14:13 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Panowie spójrzcie na to z tej strony to Niemcy są faworytem tego meczu.Powiedzcie mi kiedy Szwecja ostatnio wygrała,z wyjątkiem meczu z Paragwajem przecież oni notują przede wszystkim remisy.Nie sugerujcie się ciągle meczem z Anglią,Anglia nie jest na tyle mocna jak ją oceniacie,widzieliście chyba ich mecze z T-T i Paragwajem,w których wymęczyli zwycięstwa.Niemcy grają za to bardzo skutecznie w ataku czego nie można powiedzieć o Szwedach z wyjątkiem ich ostatniego meczu.Mówicie ciągle o kiepskiej obronie Niemców,pamiętając tylko mecz z Kostaryką,w któym stracili 2 gole.Wcale ich obrona nie jest zła jak wy to oceniacie,to był mecz otwarcia,przecież z Polską i Ekwadorem w obronie zagrali bardzo dobrze,nie dopuszczając do groźnych sytuacji pod swoją bramką.Dzisiaj spokojnie można grać na awans niemców ale nie wykluczam,że po dogrywce.

Do góry
#606400 - 24/06/2006 14:43 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Temat meczu Niemców ze Szwedami zdominował dyskusję na niekorzyść Argentyny,a to może być szczególnie piękny mecz i chyba łatwiejszy do typowania.Trudno nie zgodzić się z głosami,że Argnetyna nie awansuje dalej,ale czy jest sens grać to po kursach ok. 1.15?Myślę,że nie i widzę dwie ciekawe opcje.Po pierwsze Argentyna z handi -1,5 za 1.90.Meksyk gra raczej słabo i świetnie dysponowanej Argentynie nie stawi wiekszego oporu.Po drugie bardzo podoba mi się over;zastanawiam się tylko,czy Meksykanie choć raz ukłują?Mam wątpliwości...

Do góry
#606401 - 24/06/2006 14:46 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Panowie spójrzcie na to z tej strony to Niemcy są faworytem tego meczu.Powiedzcie mi kiedy Szwecja ostatnio wygrała,z wyjątkiem meczu z Paragwajem przecież oni notują przede wszystkim remisy.Nie sugerujcie się ciągle meczem z Anglią,Anglia nie jest na tyle mocna jak ją oceniacie,widzieliście chyba ich mecze z T-T i Paragwajem,w których wymęczyli zwycięstwa.Niemcy grają za to bardzo skutecznie w ataku czego nie można powiedzieć o Szwedach z wyjątkiem ich ostatniego meczu.Mówicie ciągle o kiepskiej obronie Niemców,pamiętając tylko mecz z Kostaryką,w któym stracili 2 gole.Wcale ich obrona nie jest zła jak wy to oceniacie,to był mecz otwarcia,przecież z Polską i Ekwadorem w obronie zagrali bardzo dobrze,nie dopuszczając do groźnych sytuacji pod swoją bramką.Dzisiaj spokojnie można grać na awans niemców ale nie wykluczam,że po dogrywce.



oj roznimy sie kolego w ocenie meczy juz odbytych wg. mnie Niemcy sa jedna z najslabszych ekip 1/8 finalow mysle ze im moze pomoc tylko Pan Bog i sedziowie o czym przekonamy sie za kilka minut

Do góry
#606402 - 24/06/2006 14:46 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

asian sweden +1 kurs 1,79

niemcy do tej pory na wymagajacego przeciwnika nie trafili




Jak to nie trafili?
http://youtube.com/watch?v=_oZIZIHYRLc&search=ecuador
http://youtube.com/watch?v=KCQoaKWbQCs&search=ecuador%20brasil

Quote:


a szwedzi z anglia 2-2, ktoa moim zadaniem jes lepsza od niemcow




może i Anglia jest lepsza od Niemców, ale skoro Anglicy mieli pewny udział w 1/8 to po co mieli się wysilać?
A poza tym nie zapominaj kto jest trenerem Anglików i co by mogło być gdyby Trynidad wysoko wygrał z Paragwajem, a Szwecja przegrała z Anglią. W ogóle ten wynik 2-2 coś mi przypomina .
Quote:


a gdyby byl handi +1,5 to juz wogole za duza stawke mozna by bylo.




Nie twierdzę że Twój typ nie wejdzie, ale argumenty masz mało przekonujące.

Do góry
#606403 - 24/06/2006 14:48 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a moja opinia co do meczu niemcy-szwecja jestem niemal pewny ze gospodarze zostana rozjechani lekko latwo i przyjemnie przez "potop" szwedow

Do góry
#606404 - 24/06/2006 14:50 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

Temat meczu Niemców ze Szwedami zdominował dyskusję na niekorzyść Argentyny,a to może być szczególnie piękny mecz i chyba łatwiejszy do typowania.



Spoko El Camino. Argentyna gra dopiero o 21:00. Zdążymy jeszcze o tym meczu podyskutować.

Meksyk zawsze jest trudnym przeciwnikiem dla Argentyny i Brazyli. Może skończyć się nawet dogrywką, ale myślę że Argentyna awansuje.

Do góry
#606405 - 24/06/2006 14:50 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Do tego handi +2 ze Sportingebtu jest naprawde dobre i to warto zagrac grubiej:)




nie mówię, że Niemcy na pewno wygrają, ale weź pod uwagę sytuację, że jednak wygrywają - wtedy prawdopodobieństwo na to, że Niemcy wygrywając 1-0, strzelą w końcówce drugiego gola jest naprawdę duże. Wszak rywal w takiej sytuacji musi się bardzo odsłonić, a szybkim napastnikom jak Klose tylko w to graj.

Takie handi jest dobre na mecze ligowe, natomiast w fazie pucharowej już jest ryzykowne i dlatego z graniem grubo na tego rodzaju zakłąd bym nie przesadzał.

Do góry
#606406 - 24/06/2006 14:56 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
"piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką a na końcu i tak wygrywają Niemcy" - Gary Lineker
Zobaczymy ile prawdy w tych słowach

Do góry
#606407 - 24/06/2006 15:23 Re: MECZE 1/8 FINAłU - 24-27.VI
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Temat meczu Niemców ze Szwedami zdominował dyskusję na niekorzyść Argentyny,a to może być szczególnie piękny mecz i chyba łatwiejszy do typowania.Trudno nie zgodzić się z głosami,że Argnetyna nie awansuje dalej,ale czy jest sens grać to po kursach ok. 1.15?Myślę,że nie i widzę dwie ciekawe opcje.Po pierwsze Argentyna z handi -1,5 za 1.90.Meksyk gra raczej słabo i świetnie dysponowanej Argentynie nie stawi wiekszego oporu.Po drugie bardzo podoba mi się over;zastanawiam się tylko,czy Meksykanie choć raz ukłują?Mam wątpliwości...




Zaczalem pisac tego posta przed meczem ale forum cos dzis kiepsko chodzi...
Tak wiec chcialem napisac ze mecz Argentynczykow wcale nie musi byc taki ciekawy, chcialem napisac ze mecz Niemcow ma szanse byc ciekawszym meczem...
wiele rzeczy chcialem napisac ale mecz ju trwa wynik 2-0 i jak na ten moment moj typ lezy pod gruzami i nic sie wskazuje ze sie "wygrzebie"
Wychodzi na to ze Bzyku ma racje, no ale poczekajmy:)

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (cigar, wHiTe_StAr, 11kera11, Huberthg, rafal08), 3372 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07