Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#609108 - 27/06/2006 16:10 [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
30.VI.2006 g.17:00
Olympiastadion, Berlin

NIEMCY - ARGENTYNA
Kto awansuje do półfinału?
Only one choice allowed (166 total votes)
Niemcy - 64 (39%)
Argentyna - 102 (61%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#609109 - 27/06/2006 20:20 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
ojj to bedzie wielki mecz. Wydaje się ze jeszcze większy niż ten który oglądamy dzisiaj między Hiszpanią a Francją.

Już w cwierćfinale odpadnie jedna z ekip typowana przez bukmacherów i nie tylko na jednego z glównych faworytów do mistrzostwa. Kto będzie tym zespołem, który pojedzie do domu?

Wydaje się ze nieobliczalni na swoim terenie Niemcy, czy bardzo silni i ładnie grający Argentyńczycy?

Pytanie bardzo trudne...Moim zdaniem czas na Niemców. Przed własną publicznością są bardzo silni, jak to zwykle gospodarze imprezy. Mimo to Argentyna ma więcej atutów, chociaz z Meksykiem bylo nerwowo.

Pasjonujące widowisko nas czeka :);)

Do góry
#609110 - 27/06/2006 21:49 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.

Do góry
#609111 - 28/06/2006 07:20 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Argentyna albo zapłaci za gre Requelme, albo nie, wyszystko zależy od Niemców, jeżeli zagrają tak jak ze Szwecją, to Argentyna będzie się męczyła, niestety ten facet nie nadaje się do gry dymamicznej jaką obecnie reprezentują Niemcy, spoko się sprawdzi na Anglie, czy Włochy, ale nie na nowe Niemcy, widać, że reszta drużyny chcę biegać, grać do przodu, ale muszą mu oddać piłę, a on by umarł jakby nie potruchtał z nią pare sekund, które kładą szybki atak Argentyny, jednak trudno zapomniec o potencjale w ataku Argentyny i o błędach jakie przytrafiają się obronie Niemców, jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że fantazja w grze Argentyńczyków nie ośmieszy tych Niemieckich rzemieśników, więc zobaczymy -

BAW
over - 2,10
obie drużyny strzela - TAK - 1.80
Ile spalonych będzie w I połowie - wiecej niż 3,5 - 1.95

do rozważenia

Do góry
#609112 - 28/06/2006 07:32 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.




chyba troche za szybko przekreślasz Argentynę. Osobiście nie pamiętam zadnego 0:0 z Meksykiem, no ale moze ty oglądasz inny mundial. Dobra, wiem, wszyscy zachwycają się NIemcami po meczu ze Szwecją, ale o nich tak samo można powiedzieć, ze przeciętnie grali np. w grupie z Polską etc.

Szukasz świwetnego meczu Argentyny? Masz Serbię. Z WKSem też nie było źle.

Jak widać mecz na pewno będzie zacięty i jest ciężki do typowania. Chyba już lepiej szukać innych typów na ilość rożnych, spalonych i inne takie...

Do góry
#609113 - 28/06/2006 07:39 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
nie wiem czym tu sie zachwycac?!ale napewno nie gra niemców!!!wyszli z najsłabszej grupy i to nie tak gładko wcale!w meczu z polska przeważali to fakt ale wygrali przypadkiem!!a ze szwecja to im poprostu sie ułozył mecz a szwedzi zatrważająco słaba drużyna na tym mundialu!!myśle,ze klasowa drużyna jaką jest argentyna pokaże im miejsce w szeregu i ukaże dobitnie słabości niemców których jest mnóstwo!!!

Do góry
#609114 - 28/06/2006 08:04 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

nie wiem czym tu sie zachwycac?!ale napewno nie gra niemców!!!wyszli z najsłabszej grupy i to nie tak gładko wcale!w meczu z polska przeważali to fakt ale wygrali przypadkiem!!a ze szwecja to im poprostu sie ułozył mecz a szwedzi zatrważająco słaba drużyna na tym mundialu!!myśle,ze klasowa drużyna jaką jest argentyna pokaże im miejsce w szeregu i ukaże dobitnie słabości niemców których jest mnóstwo!!!




Przypadkiem to Polska przegrala tylko 0-1. Szwecja raczej tez slaba nie jest, stracili troche sil w meczu z Anglia i to pozniej odbilo sie na ich pzrygotowaniu fizycznym.

A co do Argentyny.. to tym bardziej nie ma sie za bardzo czym zachwycac. To, ze wygrali 6-0 to zasluga Serbow, ktorzy po stracie pierwszej bramki przestali grac.

Crespo moze miec ciezko w pojednykach glowkowych z dwoma stoperami niemieckimi. Saviola tez jakby powoli tracil forme. Do tego jeszcze trenero Pekerman, ktory dokonywania zmian to sie uczyl chyba od Janasa. Do tego usilne wystawianie Messiego w ataku. Wg mnie ten zawodnik jest stworzony wylacznie do gry w srodku pomocy, ewentualnie jako ofensywny pomocnik.

Napewno bedzie ciekawy mecz, pelen walki. Jak Klose po drodze nie straci gdzies formy to obrona Argentyny bedzie miala troche roboty.

Osobiscie stawiam na Niemcy.

Do góry
#609115 - 28/06/2006 08:10 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
hynek -Co do meczu Argentyna-Serbia powiedzmy sobie czy Argentyna zagrał bardzo tak rewelacyjnie czy to może Serbia zagrał bardzo źle?

Bardzo chciałbym,żeby ten mecz wygrała Argentyna ale chyba zaabardzo wszyscy zaczęli się podniecać grą Argentyny po mecz z Serbią.Uważam,że szanse a na ten mecz są 50/50 ale chyba z lekkim wskazaniem na gospodarzy mundialu(niestety).
Niemcy grają swoje odprawili z kwitkiem Szwecje już można powiedzieć po pierwszej połowie.Tylko,że w tym meczu może być inaczej szybko strzelona bramka dla gospodarzy nie musi przesądzić o awansie.Serce mówi Argrntyna a rozum Niemcy :| A może kolejna dogrywka w tych mistrzostwach?? może dopiero karne wyłonią półfinaliste??

'aha' - co do Twojego typu 1/1 wcalnie tak jak napisałem nie mówi,że nie będzie szybko strzelonej bramki dla Niemiec ale za to w drugiej połowie to Argentyna może przycisnąć? jesli grasz taki zakład to zastanów się może na 1/x

Do góry
#609116 - 28/06/2006 08:27 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Veron Offline
addict

Meldunek: 19/10/2001
Postów: 556
Skąd: Poznan
Zgoda, ze nie ma co sie powolywac na mecz Argentyna - Serbia, ale tak samo nie ma co sie podniecac spotakniem Niemcy - Szwecja. Po prostu obie ekipy byly beznadziejne slabe i nie podjely walki.
A jesli tak, to Niemcy poki co nie mieli jeszcze zadnego powaznego sprawdzianu, podczas gdy ARG grala juz z wymagajacym WKS i wyjatkowo jej "nie lezacym" Meksykiem.
A co do Riquelme, to mozna go oczerniac, wyzywac itp., ale wystarczy jego jedno prostopadle zagranie (np. bramka Savioli w meczu z WKS), a juz slabiutka Kostaryka pokazala jak beznadziejna jest niemiecka obrona i jak latwo ja pokonac dobrym prostopadlym podaniem.

Do góry
#609117 - 28/06/2006 08:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Zgoda, ze nie ma co sie powolywac na mecz Argentyna - Serbia, ale tak samo nie ma co sie podniecac spotakniem Niemcy - Szwecja. Po prostu obie ekipy byly beznadziejne slabe i nie podjely walki.
A jesli tak, to Niemcy poki co nie mieli jeszcze zadnego powaznego sprawdzianu, podczas gdy ARG grala juz z wymagajacym WKS i wyjatkowo jej "nie lezacym" Meksykiem.
A co do Riquelme, to mozna go oczerniac, wyzywac itp., ale wystarczy jego jedno prostopadle zagranie (np. bramka Savioli w meczu z WKS), a juz slabiutka Kostaryka pokazala jak beznadziejna jest niemiecka obrona i jak latwo ja pokonac dobrym prostopadlym podaniem.




Tylko, że Klinsman ma chyba mózg i potrafi analizowac: zarówno błedy swojej drużny jak i zalety przeciwników. Napewno linia obrony Niemiec nie będzie grała na 40 metrze tak jak to było z Kostaryką. Ustawią się na 20 metrze i wtedy prostopadłym podaniem ciężko jest cokolwiek zdziałac.

Do góry
#609118 - 28/06/2006 08:36 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Uważam,że szanse a na ten mecz są 50/50 ale chyba z lekkim wskazaniem na gospodarzy mundialu(niestety)




A jia uważam, że szanse na ten mecz są 50/50 ale chyba z lekkim wskazaniem na Argentynę

Do góry
#609119 - 28/06/2006 08:39 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
Moim skromnym zdaniem bardzo dużo zależy od Pekermana i składu wyjściowego Argentyny.Jurgen nie oszukujmy się żadnych zmian nie będzie robił jedynie Tim Borowski może wyjść w środku pola.Jeżeli Pekerman ustawi od początku Messiego na lewej stronie (prawej Friedricha) to Argentyna dużo zyska.Piłkarsko na dzień dzisiejszy drużyna z Ameryki Południowej jest lepsza,ale za to gospodarzom pomagają ściany.Obiektywnie Niemcy gdy grali z przewagą jednego zawodnika ze Szwedami nie dominowali w środku pola.Nie potrafią się tak dużo czasu utrzymywać przy piłce jak Argentynczycy za to potrfią zrobić szybka akcje w oparciu o swoich napastników.Dużo zależeć będzie od liderów obu zespołów, a więc Balalcka i Riquelme (zagrał słabo z Meksykim).Ja w tym przypadku kieruje się umiejętnościami piłkarskimi i większym potencjałem wśród Argentyczyków i to na nich bym stawiał. Vamos Messi !!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#609120 - 28/06/2006 08:48 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Moim skromnym zdaniem bardzo dużo zależy od Pekermana i składu wyjściowego Argentyny.Jurgen nie oszukujmy się żadnych zmian nie będzie robił jedynie Tim Borowski może wyjść w środku pola.Jeżeli Pekerman ustawi od początku Messiego na lewej stronie (prawej Friedricha) to Argentyna dużo zyska.Piłkarsko na dzień dzisiejszy drużyna z Ameryki Południowej jest lepsza,ale za to gospodarzom pomagają ściany.Obiektywnie Niemcy gdy grali z przewagą jednego zawodnika ze Szwedami nie dominowali w środku pola.Nie potrafią się tak dużo czasu utrzymywać przy piłce jak Argentynczycy za to potrfią zrobić szybka akcje w oparciu o swoich napastników.Dużo zależeć będzie od liderów obu zespołów, a więc Balalcka i Riquelme (zagrał słabo z Meksykim).Ja w tym przypadku kieruje się umiejętnościami piłkarskimi i większym potencjałem wśród Argentyczyków i to na nich bym stawiał. Vamos Messi !!!!!!!!!!!!!!!!




Tylko, że Pekerman raczej Messiego od początku nie wpuści... Zapewnie zacznie jego duet ulubieńców, czyli Saviola i Crespo. A w środku pomocy napewno go nie wystawi bo tam gra kolejny ulubieniec Peksa Riquelme... Ja na miejscu Pekermana wystawiłbym atak Saviola - Tevez, a za nimi Messi... Dwóch wysokich środkowych obrońców napewno miałoby więcej problemów z ruchliwymi, szybkimi i zwrotnymi napastnikami, niż z takim graczem jak Crespo.

Do góry
#609121 - 28/06/2006 08:57 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:



Tylko, że Klinsman ma chyba mózg i potrafi analizowac: zarówno błedy swojej drużny jak i zalety przeciwników. Napewno linia obrony Niemiec nie będzie grała na 40 metrze tak jak to było z Kostaryką. Ustawią się na 20 metrze i wtedy prostopadłym podaniem ciężko jest cokolwiek zdziałac.




Niekoniecznie, ustawi za głęboko, to cała druzyna musi się cofnąć bo przecież nie zostawi dziury między oboroną a pomocą, co też byłoby zabójcze, cofnięci Niemcy to Niemcy zdominowani przez Argentyne, jeszcze nie widzieliśmy Niemców oddjących grę przeciwnikowi na tym mundialu, myślę, że obaj trenerzy mają ten sam dylemat, bo Argentyna też nie może pozwolić sobie narzucić styl gry Niemcom, może jednak Klinsman zrobi tak jak mówisz, licząc na zabójcze wyjścia 'urodzonych w Polsce" i obsługujących ich Ballacka, ale nie mogę zapomnieć o grze WKS z Argentyną, to przypominało trochę grę NIemców, nie byli jednak tak skuteczni i sprytnie w ataku, gdyby posiadali te cechy pojechali by wtedy Argentyne. Niemcy mają do wyboru, albo zagrać tak jak WKS, albo tak jak Meksyk, w oby przypadkach i tak Argentyna win.

Do góry
#609122 - 28/06/2006 09:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Jeszcze składów nie znamy, nie wiemy jakim ustawieniem zagrają obie drużyny, a już się zaczęła dyskusja na temat taktyki jaką zagrają obie drużyny
Spokojnie. Jeszcze jest czas. Nie ma sensu gdybać gdy jest tak wiele niewiadomych.

Do góry
#609123 - 28/06/2006 10:00 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Niemcy - Argentyna to chyba przedwczesny finał. Żal, że jedna z tych ekip nie awansuje nawet do półfinału. Żal tym większy, jak spojrzy sie na pozostałą stawkę.
Brazylia i Włochy nie przekonują, Anglicy rozczarowują, a Portugalia i Ukraina po puchar świata raczej nie sięgną. Nieźle zaprezentowala się Francja...

Ja powiem od razu - od lat jestem fanem Bundesligi, którą oglądam namiętnie, i moja sympatia jest po stronie Niemców
Lubię dyscyplinę taktyczną w wykonaniu Niemców, ich podejście i profesjonalizm, walkę do końca i stawiam to ponad ładną grę, jaką prezentują inne zespoły
Poza tym kibicuję Europie oraz Miro Klose i Poldiemu
Postaram się jednak o obiektywną ocenę

Mecz zapowiada się fascynująco. Spotkają się dwie drużyny preferujace zupełnie odmienny styl gry.
Zacznę od Argentyny. Po pierwszych dwóch meczach zespół ten urósł do kandydata numer 1
Z tym, że na mecz z Serbią spojrzałbym inaczej, bo Serbowie po szybkiej stracie 2 bramek, stracili szansę na awans i chęć do dalszej gry
Argentyna zaczęła z bardzo wysokiego pułapu, ale odnoszę wrażenie, że co mecz to jest gorzej.
Uwidoczniło się to szczególnie w 4 meczu z Meksykiem. Meksyk przez długi czas toczył z Argentyną wyrównany pojedynek
Czy wynikało to ze słabej dyspozycji Albicelestes ( syndrom 4 meczu ), czy z dobrej gry Meksykanów, trudno powiedzieć
W każdym razie okazało się, że z Argentyną trzeba grać odważnie, a nie się jej bać
Obrona Argentyny nie stanowi monolitu. Najsłabszym ogniwem jest bez wątpienia Heinze, a i Ayala najlepszy okres ma za sobą
Niemcy zapewne to zauważyli i będą chcieli to wykorzystać.
Nie będzie to takie łatwe, bo boki obrony i pomocy Argentyna ma dobre i trudno będzie się tam przedrzeć, a na tym bazują Niemcy
Jestem pewien, że Argentyńczycy będą mieli ogromne problemy w powietrzu i przy stałych fragmentach gry
Atatem Niemców będzie też... Riquelme, który gra archaicznie, zwalnia grę, a tym samym daje przeciwnikowi czas na powrót i zajęcie pozycji w obronie
Poza tym Riquelme nie lubi ostrej gry i Niemcy bez problemów z nim sobie poradzą, tym bardziej, że są szybsi i lepiej wybiegani.
Nie wiem, w jakim składzie wybiegnie Argentyna, ale jeśli z Saviolą w ataku, to to też bedzie duży plus dla Niemców
Największe zagrożenie dla Niemców to Crespo, będący w wybornej formie Rodriguez i Messi
Ci zawodnicy są w stanie poradzic sobie i coś ustrzelić

Nie wiem dlaczego utarło się, że Niemcy mają słabą obronę. Fakty są takie, że poza pierwszym meczem z Kostaryką, gdzie stracili 2 bramki, grają na zero w tyłach
Co prawda, jak spojrzeć na poszczególnych graczy, to rzeczywiście nie przekonują
Najsłabszym ogniwem jest Friedrich i... Lehmann ( Oli Kahn jest lepszym i pewniejszym bramkarzem )
Z tym, że trzeba pamiętać, iż Niemcy bronią się praktycznie całym zespołem i jak będą mieli czas się wrócić, to będą trudni do sforsowania
Szansę Argentyńczyków upatruję w tym, że niemiecka obrona jest niedoświadczona i taki stary lis jak Crespo ma szansę to wykorzystać
Poza tym można przedrzeć się bokami, ale trzeba to zrobić szybko, bo Friedrich jest do ogrania, podobnie jak Lahm ( lepszy w ofensywie )

Choć przewaga techniczna jest po stronie Albicelestes, to ja jestem pewien, że 2 linia Niemców zdominuje środek pola
Walecznością, szybkościa i determinacją ( Ballack, Schneider czy Schweinsteiger )
Jeśli tak się stanie, to Niemcy co rusz będą gościć po argentyńską bramką i stwarzać grożne sytuacje bramkowe
Miro Klose jest w wybornej formie i trudno będzie go zatrzymać. W powietrzu jest fenomenalny, ale nie tylko. Poldi, po dwóch bramkach strzelonych Szwedom, też będzie

bardzo groźny, bo nabrał pewności siebie. A są jeszcze zmiennicy ( Oli Neuville czy Asamoah )
W wybornej formie jest Misza Ballack, co widać było ze Szwedami
Szwedzi w meczu z Niemcami wypadli słabo, ale w dużej części jest to zasługą Niemców, którzy szybko strzelili im dwie bramki i nie pozwolili na wiele.

Myślę, że ten mecz wygra ta drużyna, która zdominuje środek pola.
Niemcy zagraja wysoko, presingiem i będą chcieli zdobyć przewagę
Będą liczyć na faule i rzuty rożne, bo ich przewaga w powietrzu nie podlega dyskusji
Będą też starać się dużo strzelać z dystansu
Argentyńczycy, chcąc wygrać ten mecz, muszą opanować środek pola, utrzymywać się długo przy piłce i zmuszać Niemców do biegania
Muszą być cierpliwi i czekać na okazję do szybkiego rozegrania piłki lub szybkiej kontry czy prostopadłego podania do napastników

Ja osobiście stawiam na Niemcy, bo wydaje mi się, że ta drużyna pomimo wszystko ma więcej atutów
Gra też u siebie, a to nie jest bez znaczenia

Typy do rozważenia
Awans Niemców
Zwyciestwo Niemców
Over 2.5
Obie drużyny strzelą

Do góry
#609124 - 28/06/2006 11:54 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Mysle, ze po meczu znowu beda dyskusje, ze sedzia nieslusznie podyktowal rzut karny Niemcom albo ze nieslusznie Argentynczyk dostal czerwona kartke

I wlasnie dlatego warto grac na Niemcy, a w tym meczu nikt nogi odkladac nie bedzie.

Moze nawet mysle, ze typ na czerwona kartke bedzie dosc dobry bo to bedzie bardzo zajadly mecz - mecz o wszystko i kazdy zechce nieprzegrac a o nastepnym meczu w aspekcie skladow bedzie sie myslec dopiero po przejsciu do 1/2

Do góry
#609125 - 28/06/2006 23:08 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Argentyna na każdej pozycji ma pzrewagę, no może bramkazre są na podobnym poziomie kalectwa

Piszecie,że Argentyna gra słabo,hmm 2-1 z zawsze groźnym WKS, 6-0 z Serbami,co z tego,że grali słabo,ale 6 bramek sami sobie nie wbili,z Holendrami zagrali na luzie i rezerwami i 0-0 im stykało,więc po co się mieli zabijać.
Z Meksykiem faktycznie zagrali słabo,ale mimo to wygrali, zresztą życze niejednej ekipie takiego "słabego" meczu.
Ponadto Meksyk to jest całkiem dobra ekipa ,która notabene nie leży albicelestes okrutnie i zawsze z nimi były przeboje.

Niemcy też nie czarują 4-2 z kostaryką i 1-0 z Polską chwały im nie przynoszą,jedynie Ekwador ładnie pojechali.
Szwedów ograli ładnie,ale to Wikingowie nic nie pokazali,więc podopieczni Klinsmana zbytnio nie mieli rywali na poziomie.

Niemcy mają młody zespół i mało doswiadczonego trenera,a to jest już 1/4 finału i zaczyna się presja i nerwy, decyduje ogranie,spryt i doswiadczenie.
Jedyny mocny ich atut to własny teren.Wiadomo kibice,sędziowie napewno beda przychylni,ale jak Argentyna nie da się sprowokowac , to i to im nie pomoże.
Siłą Niemiec jest polski atak Klose-Poldi, który narazie nokautuje rywali, wbili razem 7 goli.
Ale Argentyna ma solidna i bardzo doswiadczoną obronę i jeżeli wyłączą obydwu naszych krajan z gry,Niemiaszki leżą, bo w drugiej lini już dominują latynosi,Niemcy mają słabych , siłowo grających zawodników z cienkim jak dupa węża Ballackiem.

Zresztą napad Argentyny też jest niczego sobie,choć nierozumiem Packermana, dlazcego uparcie stawia na słabego Saviole a trzyma na ławce Teveza?

Ale i tak w zarówno w przodzie , jak z tyłu Argentyna ma pzrewage graczy lepszych technicznie,bardziej ogranych i doświadczonych, choć oczywiście Niemcy to też dobra ekipa, jednak nie na ten poziom, nie oszukumy się,niemeicki futbol jest w kryzysie,brak im klasowych wychowanków,od 6 lat nie pokonali żadnej czoowej ekipy świata.

Ja mam zagraną Argentyne na mistrza,wiec i tak zagram kontre na Niemcy , bo to gospodarz,ale realnie oceniajac to albicelestes powinni sobie dać rade,najgorsze już za nimi,teraz tylko jak bedą grać swoje,to powinni ograć Niemcy,siła w zatrzymaniu ich ataku, bo obrona Niemców jest strasznie denna.

Do góry
#609126 - 28/06/2006 23:22 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.




Szkoda mi Ciebie ale zakładam , że te głupoty co wypisujesz, wynikają z Twojej niewiedzy, tak jak znajomosć wyników mundialowych ...

Piszesz drużyna Argentyny jest bez jaj, no tak z Meksykiem faktycznie byli bez jaj,przegrywali 0-1 , odrobili,niesłusznie nie unzano im bramki, to w dogrywce Maxi walnał brame mistrzostw,grali słaby mecz ale potrafili wygrać,bez jaj to są Hiszpanie...

Dalej czytajac twoje rewelacje Riquelme krzywi ryja bo gra w piłke sprawia mu ból, chciałbym więcej takich kaleczniaków grajacych z takim bólem,może Maradona to on nie jest,ale jego gra stoi na wysokim poziomie i tutaj nie masz kompletnie racji.
Zresztą tak samo jak naywać kaleczniakami jeden z najlepszych zespołów swiata z takimi wirtuozami piłki jak Aimar,Riquelme,Messi,Crespo.
Kaleczniakami to są Szwaby ze swoim tępym,siowym futbolem,gdzie widać kalectwo gołym okiem...

Piszesz o dynamicznej grze Niemców i że nikt nie z nimi szans, a z kim oni takim wygrali??

Nie pokazali nic nadzwyczajnego anrazie,co by ich stawiało w roli faworyta mundialu,faktycznie atak mają mocny,ale to ich jedyny ratunek, bo obrona u nich leży po całosci i w konfrontacji z zespołem o zbilansowanej jakości obrony i ataku leżą i kwiczą...

Twoje krótkie h2h podsumowóje twoją teorię,Niemcy wygrają , choć z niego wynika,że nie wygrali z Arhentyńczykami, choć nie wiem skąd je wytrzasnołeś,ale Niemcy ograli albicelestes w 1990 roku , w finale MŚ 1-0, ale skąd ty możesz to pamietać,skoro pewno jeszcze Cię na świecie nie było...

Do góry
#609127 - 29/06/2006 07:57 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
moim zdanie , jako kibica Argentyny od wielu wielu lat , uwazam ze .. Niemcy awansuja dalej ! Argentyna tak naprawde oprocz meczu z Serbia czyms niesamowiym nie zaskoczyla nikogo chyba , a Niemcy , graja tak jak nigdy nie grali , non stop atakuja , skrzydla skrzydla , PIEKNIELNA BRON Klinsmana , w bramce dorbze spisujacy sie Lehmann ale jedno mnie martwi , bledy w formacji defensywnej i to ze Argentyna ma takich pilkarzy ktorzy moga w pojedyne rozstrzygnac mecz , nie mowie ze Klose , Ballack czy Podolski nie moga , ale to inny typ pilkarzy , Tevez , moze wproadzaony Messi , Crespo , ci panowie baardzo niebezpieczni , ale mimo to uwazam ze gospodarze nie odpadna jeszcze !

Do góry
#609128 - 29/06/2006 08:06 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Zastanaiwma sie czy postawić na Niemców ?
Wiadomo wszystko i wszyscy będą za nimi !
Kurs 2.55 STS

Do góry
#609129 - 29/06/2006 08:11 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Co to za zespol ta Argentyna? 0:0 z Meksykiem, 0:0 z Holandia, druzyna bez jaj.
Wystarczy spojrzec na gebe takiego Juana Romana Requelme. Gosc krzywi caly czas ryja jakby z bolem gral w football.
Druzyna kaleczniakow. Jak zetkna sie z Niemcami, skoncza jak Szwedzi.

Pojada ich szybciutko

Germany - Argentyna 1/1 3/10

Mysle, ze warto zagrac zwlaszcza przy takim dynamicznym napadzie Niemcow.

PS.
W krotkim h2h widzimy 2 remisy 2:2 oraz 1 wygrana Argentyny - wiec to duzego znaczneia nie ma.

Z obecna forma Niemiec nikt nie ma szans, moze Brazil.




Nie dziwcie się !! On często tak ma postawił przed MŚ wszystko na wygraną Arabi Saudyjskiej bo z jego wyliczeń tak wychodziło a teraz jest z lekka sfrustrowany i po ostatnich upałach nie bardzo wie co mówi A tak poważnie to jak będzie jakiś konkurs na najgłupsze wypowiedzi i posty na tym forum proszę o tym koledze nie zapominać

Do góry
#609130 - 29/06/2006 11:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Ja stawiałem przed mistrzostwami na finał Niemcy - Brazylia i tego sie trzymam do konca: ) Pamietajcie ze nawet sciany pomagaja gospodarzom......Jeden faworyt na mistrza juz odpadł patrz Hiszpania.....w piatek moim zdaniem odpadnie drugi : Argentyna. Pamietacie chodz jeden taki okres w osttanich kilkunastu latach zeby Niemcy grali tak piekna pilke jak teraz ?.... a poza tym dla dobra gospdarki niemieckiej tez dobrze by sie stało zeby jesczze nasi zachodni pseudo sasiedzi grali dalej....: ) Niemcy poniesli olbrzymie inwstycje na organizacje mistrzostw wiec teraz kaska musi sie co do grosza zwrocic + spora nawiazka: )

POZDARWIAM

Do góry
#609131 - 29/06/2006 19:20 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
TOM Offline
old hand

Meldunek: 16/02/2004
Postów: 1096
Najpewniwjszym typem wydaje sie over +5.5 żółte kartki 1.90

Uzasadnienie-Lubos Michel 8-8-7 zółtych w poprzednich meczach.

Polecam

Do góry
#609132 - 29/06/2006 19:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
Powiem tak,nie wiem skad u niektorych taki chura optymizm jesli chodzi o zwyciestwo gopodarzy,nie graja nic nadzwyczajnego,nie przypomina to lrgendarnego panzer futbolu,choc w 3 ostatnich meczach nie stracili gola!
Stymze gdyby sie dobrze zastanowic:to plus czy minus? :]
Zostaly juz omowione zespoly przeciwne z jakimi obie jedenastki graly dodam jedynie iz szwedzi poprostu nic nie zagrali,to byl ich najgorszy mecz,pozatym nim sie rozpoczol juz przegrywali 2:0 po czym usuniecie zawodnika tak na wszelki wypadek-wygrac tego nie mogli!
Ale argentyna to co innego,jak rowniez rywal z jakim sie potykali sie ostanio,smiem twierdzic iz meksyk z calej plejady postawil najtrudniejsze warunki.Podeszli z ogromna wola walki i ambicji co przelozylo sie na to iz argentyna strasznie sie meczyla i zawiele nie mogla sobie pograc,zapewne duza w tym rola charyzmatycznego trenera.Odpadli,leczy zyskali moja sympatie,dopiero w dogrywce i to po jakim strzale!
Wracajac do glownego watka,nie sadze aby nimcy wygrali 4 mecz z rzedu,agrentyna 2 remisy jesli wziasc pod uwage ostani mecz w 90 regolaminowych minutach,wiec 3 remis wydaje mi sie maloprawdopodobny acz jest realny jak to w sporcie bywa.Kurs na argentyne uwazam za wielka promocja,awans wydeje sie dla mnie pewniakiem a i spotkanie powinno rostrzygnac sie w regolaminowym czasie,po ktorym goscie beda brani powaznie jako kandydaci do zlota.
Mysle,iz mecz sie dobrze nie rozpocznie a gospodarze beda mieli co odrabiac-i oby nie skoczylo sie to dla nich kleska 6:0
PS
Mysle ze nawet sedziowie nie beda w stanie wypaczyc tego wyniku.ARGENTYNA i nie ma innej mozliwosci.

Do góry
#609133 - 29/06/2006 20:08 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Niemcy mają młody zespół i mało doswiadczonego trenera




Quote:

Ale i tak w zarówno w przodzie , jak z tyłu Argentyna ma pzrewage graczy lepszych technicznie,bardziej ogranych i doświadczonych




Argentyna - Collocini 24 lata, Burdisso 25 lat, Mascherano 22 lata, Tevez 22 lata, Messi 19 lat

Scaloni - 5 meczów w reprezentacji, Maxi Rodriguez 12 meczów w reprezentacji, Mascherano 14 meczów w reprezentacji, Messi 6 meczów w reprezentacji

Argentyna też ma kilku młodych graczy, więc to dla mnie nie jest żaden argument.

Argentyna ma również "doświadczonego" trenera. Jednak co to za trener, który widząc, że jego zespołowi w II połowie za dobrze nie idzie, nie robi żadnych zmian, mając na ławce kilku dobrych zawodników, jak dla mnie nawet lepszych niż Ci co grają w podstawowej jedenastce.

Druga linia Niemiec jest napewno bardziej doświadczona niż pomoc Argentyny. Pozatym Riquelme ze swoją skłonnością do przytrzymywania piłki, przy agresywnych Niemcach może sobie za wiele nie pograc.

Quote:

Niemcy mają słabych , siłowo grających zawodników z cienkim jak dupa węża Ballackiem.




Jeżeli dla Ciebie tacy zawodnicy jak: Lahm, Schweinsteiger, Schneider, Klose, Podolski są słabi to się za bardzo na piłce nożnej nie znasz... Co do Ballacka można się zgodzic, że obecnie jest bez formy, tak samo zresztą jak Ronaldinhio... ale Brazylijczyk dla Ciebie pewnie też jest cienki jak dupa węża...

Quote:

Niemcy to też dobra ekipa, jednak nie na ten poziom, nie oszukumy się,niemeicki futbol jest w kryzysie,brak im klasowych wychowanków,od 6 lat nie pokonali żadnej czoowej ekipy świata.




Najpierw piszesz, że Niemcy mają słabych zawodników, a chwilę później twierdzisz, że są dobrą ekipą... zdecyduj się w końcu na coś...

Brak klasowych wychowanków... a Lahm, Schweinsteiger, Podolski..? Też są "ciency jak dupa węża"?

Quote:

Zresztą tak samo jak naywać kaleczniakami jeden z najlepszych zespołów swiata z takimi wirtuozami piłki jak Aimar,Riquelme,Messi,Crespo.




Przepraszam, ale jak twierdzisz, że Crespo to wirtuoz piłki to gratuluję poczucia humoru... Napewno jest dobrym zawodnikiem, ale do wirtuoza to mu trochę brakuje... Takim wirtuozem co najwyżej może byc Messi...

Quote:

Nie pokazali nic nadzwyczajnego anrazie,co by ich stawiało w roli faworyta mundialu,faktycznie atak mają mocny,ale to ich jedyny ratunek, bo obrona u nich leży po całosci i w konfrontacji z zespołem o zbilansowanej jakości obrony i ataku leżą i kwiczą...




A co takiego nadzwyczajnego pokazała Argentyna? Zresztą obrona Argentyńska też nie jest znowu taka dobra... jak WKS, Holandia albo Meksyk trochę podkręcili tempo to też się gubili... A Niemcy mają napewno lepszy atak niż tamte zespoły...


Juan Roman rozumiem, że jesteś fanem Argentyny, ale człowieku trochę obiektywizmu by się przydało...

Do góry
#609134 - 29/06/2006 21:16 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
A mi sie wydaje ze mimo wszystko argentyna awansuje dalej, tak naprawde ten zespol nic nie osiagnał od kilku dobrych lat, to zalezy tez od nastawienia zawodnikow jesli młodzi sie nie przestraszą moze byc ładny mecz i wygrana argentyny ale jesli niemcy narzucą im swoj styl gry to moze byc cienko wg mnie Argentyna wygra mecz po zaciętym meczu wynik..hmm 3-2 dla argnetyny kurs naprawde kuszący

Do góry
#609135 - 29/06/2006 23:20 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Ale sieczka w tych tematach mundialowych... wielka impreza, święto... a tutaj takie nico...

Z 4 moich faworytów do finalu zostalo trzech...Argentyna, Brazylia, Portugalia... Hiszpanie niestety nie zdolali przelamac stereotypu, ktory po raz kolejny okazal sie prawdziwy.

Jutro przedwczesny półfinał. Moim zdaniem zwyciesca jutrzejszego spotkania zagra w wielkim finale. Oba zespoly graja 442, w tym, że Argentyna troszeczke zmodyfikowanym, w praktyce to wygląda na 4-1-2-1-2. Podobnie grała kilka lat temu Barca...za Guardioli. Argentynskim odpowiednikim Guardioli jest Cambiasso badz Mascherano, oczywiscie z zachowaniem wszelkich proporcji.

A teraz do meczu. Taktyka Pekermana troche mnie dziwi, jednak staram sie ją zrozumiec. Argentyna ma niezykle szeroka kadre i z tego Pekerman korzysta ile wlezie... i dobrze! Jak dotychczas taktyka aby w pierwszym skladzie wychodzil teoretycznie slabszy Saviola sie sprawdzala. W chwilach zagrozenia wchodzi para Messi/Tevez i zamiatają. Tak bylo z Meksykiem, podobnie byloby gdyby owe zagrozenie pojawilo sie we wczesniejszych spotkaniach. Watpie, zeby Pekerman zdecydowal sie jutro na podobna zagrywke. Niemcy to zbyt silny przeciwnik... a robienie dwoch zmian w 45 minucie, czy nawet wczesniej to chyba nie jest najlepszy pomysl. Z pewnoscia jedno z cudownych dzieci argentyskiego futbolu zagra jutro od pierwszej minuty, a moze nawet dwoch. Ja jednkak sklanialbym sie do jednego z naciskiem na Messiego za Saviole. Crespo zostanie ze wzgledu na swoje warunki fizyczne i dobrą gre głową.

W obu ekipach dostrzegam pewien mankament w grze. Zarówno argentyna jak i niemcy wiekszosc ataktów pozycyjnych przeprowadzaja lewa strona boiska. Wynika to z tego, iż zarówno Lahm jak i Sorin o wiele czesniej wlaczaja sie do akcji ofensywnych, niz ich koledzy po prawej stronie boiska. Ale to tylko tak na marginesie...

Niemcy oddają niezliczoną ilośc strzałów z dystansu... bryluje w tym Ballack. W moim mniemaniu jest to niezwykle wazny askpekt, i z pewnoscia Pkerman polozy na niego odpowiedni nacisk. Dlaczego jest tak wazny ? A no dlatego, że Niemcy mają napastników, ktorzy slabo grają 1 na 1. Owszem Klose świetnie gra glowa i ma instynkt, ale to nie jest napastnik, ktory sam potrafi cos wykreowac na tle silnego rywala. Poldi to dla mnie taki rozwleczony dzieciak, coś a la Zlatan. Bramki, ktore strzela na tym mundialu to takie same muśniecia, dobitki itp. Mnie to nie przekonuje. Moze ogladam zbyt malo spotkan Keln w tym sezonie, jednak PS nie pokazal ich zbyt duzo.

Niemcy jak narazie na tym mundialu zagrali 1 dobre spotkanie, z Ekwadorem. Jak na tą faze turnieju to troche malo. Ze Szwedami mecz im sie ulozyl... gdyby nie szybko strzelone bramki i czerwona kartka to musieliby sie straszliwie natrudzic. Argentyna miala takiego pecha, iż Meksyk po dość niemrawych spotkanaich z Angolą i Portugalią ekslodowal i postawil niewzykle wysokie warunki. Meksykanie mieli swoj dzien i grali niezwykle ambitnie.

Niemcy w tym tyurnieju jeszcze nie byli w sytuacji, w ktorej by to musieli odrabiac straty. Argentyna byla i wyszla calo z tej opresji. Mam nadzieje, że gospodarze turnieju jutro beda mieli pierwsza okazje do tego... i, że nie wyjdą z niej zwyciesko.

Nastpena aspekt to metnalnosc. Niemcy to wicemistrzowie świata i jako tako mogą sie czuć. Argentyna jest glodna sukcesu, od 16 lat nie osiagnela w mś nic wielkiego...

Powracajac do motywu skladu na jutrzejszy mecz, to tak naprawde moim zdaniem prawdziwą Argentyna zobaczymy dopiero dziś. To co bylo dotychczas, mozna okreslic mianem gry wstepnej. Prawdziwa zabawa sie zacznie za 16h.

Jutro rewanz za 90' i rewanz na za polfinal LM ... na linii Riquelme - Lehmann.

Od strony bukmacherskiej. x2, awans ARG i remis biore pod uwage. Remis oczywiscie za odpowiednio mniejszą bramke. Jezeli chodzi o strzelców goli to sklanialbym sie ku Riquelme... argentyna nie miala miala eszcze karnego, a pozatym moze jakis strzal z dystansu ? Dlaczego nie pokonac rywala jego wlasną bronią ?

Najprawdopodbniej zdecyduje sie na awans po @2.

Over takze mi sie podoba, a to z racji dwóch underów z rzedu ekipy Pekermana. Ale to wszystko typy poboczne.... główny to awans za 5/10.

Vamos'

Do góry
#609136 - 30/06/2006 07:44 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
BlueMen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/09/2004
Postów: 2502
Skąd: Puławy
Mimo,że Niemcy są gospodarzami i być może wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ,że to oni wygrają, ja obstawiam remis i karne gdyż wydaje mi się ,że dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia.Postawię też dokładny wynik 2:1 dla Argentyny(chociażby z przekory ,że niemiaszki powieźli naszych)

Do góry
#609137 - 30/06/2006 07:59 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Sonda daje 61/39 dla Albicelestes
Czytam, co piszecie, i pomimo kilku celnych spostrzeżeń, dalej jestem głupi. Mecz trudny do obstawiania.

Czytam, co przemawia za Argentyną i jest w tym sporo racji
( o Niemcach napisałem obszernie )

Sam zastanawiam się, co by było, gdyby Niemcy musieli gonić wynik. Z jednej strony to Niemcy, którzy zawsze walczą do końca i maja farta, z drugiej rosnące presja i wymagania ( coraz groźniejszy przeciwnik )

Jak popatrzę na pozostałem mecze, to wychodzi mi Argentyna, Brazylia, Włochy i Anglia lub Portugalia i pewnie południowo-amertkański finał... w Europie.
Świat się przewrócił - tego nie kupuję!
Coś tu jest nie tak!

Więc Niemcy - Argentyna
Jeszcze trochę argumentów za Niemcami
- gospodarzom ściany pomagają
- trudno mi wyobrazić sobie półfinały bez Niemców, jak 4 lata temu była tam Korea ( może jakaś ingerencja sędziów )
- w Europie poza jednym wyjątkiem wygrywały drużyny ze Starego Kontynentu

Może ktoś to zlekceważy, ale ja nie!

Co do Argentyny i Pekermana
Triumf w rozgrywkach młodzieżowych zazwyczaj nie przekłada sie na seniorów

Over 2.5 wydaje mi się dobry
Riquelme jak strzelec też, choć raczej nie z gry, bo Niemcy nie dadzą mu pograć, a raczej ze stałego fragmentu
Lepszy typ to chyba Ballack jako strzelec
Ja coś takiego wezmę

Co do zwycięstwa Albicelestes, nawet z podpórką, czy grania na awans - ja mam duże wątpliwości
Jeśli ktoś chce zagrać na Argentynę, to chyba lepiej wziąć DNB, bo jakos mi sie nie wydaje, by Argentna wygrała w normalnym czasie

Obie strzela, to też prawdopodobny typ

Do góry
#609138 - 30/06/2006 08:32 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
noiser Offline
stranger

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2
Dla mnie ten mecz to przedwczesny finał :] Właśnie te drużyny typowałem, że zagrają w finale... Ja osobiście kibicuje Argentynie. Mimo, że Niemcy oddali więcej strzałów w całych mistrzostwach -->87 strzałów, a Argentyna -->40 strzałów, to skuteczność Argentyńczyków znaczenie lepiej się prezentuje: 38% do 47,5 %. Jednak, w tym meczu wszystko będzie po stronie Niemców. A zwłaszcza to, że będą grai w stolicy Berlinie....

Do góry
#609139 - 30/06/2006 08:34 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
ciekawy typ -

Czy Germany strzeli karnego w ciągu 90 minut?

TAK - 6,00.

Gospodarze nie mieli jeszcze karnego na mundialu, nie potrzebowali go, więc nikt nie gwizdał, no ale dzisiaj trzeba będzie przyjść z odsieczą, niezły kurs, tylko z tego co rozumiem, nie dość, że musi być karny, to musi jeszcze wpaśc do brami, hm


_______________________________________________
"No mają Ci Koreańczycy...jakiś Lee, We Jong, Chiung Liong...i Lich-o wie, co dziś zagrają" - Roman Kosecki, Polsat

Do góry
#609140 - 30/06/2006 08:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
necrolust Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2006
Postów: 5991
Niemcy - Argentyna
typ: 2..a przynajmniej awans.

Dlaczego? Argentyna nie zachwyciła w meczu z Holandią i przede wszystkim w meczu z Mexykiem (mimo to remis i win OT ). Niemcy niszczą każdego na swojej drodze. W mistrozstwach za ich słabszy mecz można uwaząc mecz z Polską, natomiast Arg miala serię 2 świetnych meczów- WKS i SiC i 2 słabszych, wspomniana Holandia i Mexyk. To trochę zasada z MLB ale liczę na "przełamanie" Arg i mecz na 100% z geniuszem Riquelme, Savioli etc. i z drugiej strony na słabszy mecz naszych sąsiadów. Argentyna jest w stanie wygrac z Niemcami w 90' na luzie, ale musi jej mecz wyjść, jeśli zagrają o poziom wyzej niż z Mexykiem remis (ale nie gra na remis) to formalność, a dalszy awans to kwestia czasu.

Do góry
#609141 - 30/06/2006 08:50 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Gdzie nie zajrze do tematu mundialowego to jakies klotnie i osobiste przytyki. Wiele osob nie potrafi uszanowac zdania innej osoby. Zamiast podawac jakies argumenty to naskakuja na innych. Tak nie prowadzi sie dyskusji, proby osmieszenia i obrazenia swojego rozmowcy to lamanie podstawowych zasad. Az odechciewa sie cokolwiek pisac.

P.S.
Myslicie ze jak napisze Ze Ballack jest swietny a Riquelme slaby to kibic/typer stawiajacy na Argentyny nagle zmieni zdanie? Litosci, jesli ktos ma juz wyrobione zdanie nt zawodnikow badz druzyny to zdanie kogos innego nic tu nie zmieni

Do góry
#609142 - 30/06/2006 08:51 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Odnoszę wrażenie, że zdecydowana większość osób stawiająca na Argentyne jest kibicami tej reprezentacji. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak jakbyście byli ślepo zapatrzeni na tą drużynę. Argumenty, które podajecie bardziej oddziaływują na emocje czytelnika niż na jego rozum. Nie wydają się one racjonalne, ale ładnie to napisaliście, miło się tego czyta i nawet jeśli ktos nie lubi Argentyny to czytając wasze opinie staje się jej fanem i stawia na nią .
Ja lubię Argentyne, bardzo mi się podoba ich styl gry i uważam że Argentyna jest nieco lepszą drużyną od Niemców. Podkreślam "nieco" lepszą. To znaczy że Niemcy są w stanie nawiązać równorzędną walkę z Argentyńczykami. Gdyby ten mundial odbywał się np. w Korei, w RPA lub w Meksyku to bez wahania postawiłbym na zwycięstwo Argentyny. Ale problem polega na tym że mundial jest w Niemczech!
Jak wiadomo największymi gwiazdami tego turnieju są sędziowie. Co z tego że Argentyńczycy potrafią strzelać piękne gola, a Poldi nie przekonuję? Sędzia może się dopatrzyć spalonego lub jakiegoś faulu którego nie było i nie uznać gola strzelonego przez Argentyńczyków. Na mundialu w 98r. zszokowała mnie gra Brazylii w finale. Grali tak jakby nie mieli siły, ani ochoty do gry. Biegali jakby na nogach mieli 5 kilogramowe odważniki. Może to stres? Może ktoś im coś dosypał do picia? A może to Francuzi byli tacy dobrzy? Może coś innego? Faktem jest że Brazylia nie była sobą i na pewno zdecydowana większość widzów była zdziwiona grą Brazylii. Dlaczego o tym wspominam? Wydaje się że Niemcy są słabsi od Argentyny tak samo jak wtedy się wydawało że Francja jest słabsza od Brazyli. Na boisku okazało się że jest zupełnie inaczej.
Niektórzy tu powołują się na mecz Meksyku z Argentyną. Chciałem przypomnieć że w ostatnim Copa America, Argentyna zremisowała z Meksykiem 0-0. W ostatnim Pucharze Konfederacji również Argentyna miała problemy z bardzo dobrze grającym Meksykiem. To że Argentyna się męczyła w 1/8 z Meksykiem to nie oznacza żadnego kryzysu czy słabości Argentyny. Remis z Holandią wystarczał Argentynie do zajęcie pierwszego miejsca w tabeli, więc po co mieli się wysilać i narażać na kontuzje?
Argentyna jest bardzo dobrą drużyną i jest w dobrej formie na tych mistrzostwach, ale dokładnie to samo można powiedzieć o Niemcach.
Sądzę że Argentyna będzie najtrudniejszym przeciwnikiem spośród tych z którymi Niemcy do tej pory się zmierzyli. Trudno jest mi określić czy wygrają Niemcy czy będzie remis. Jednak jestem przekonany, że jednak Niemcy przejdą dalej. Przekonuje mnie to co przed tym mundialem napisał ELDORADO o Niemcach i co inni powtarzają. Mundial z 1998 i z 2002 roku utwierdzają mnie w tym. Może Niemcy przegrają w finale, ale do finału na pewno dojdą. Bo jeśli nie teraz to kiedy?

Mój typ:
Niemcy - Argentyna (awans)
Typ: Niemcy
kurs: 1.85

Do góry
#609143 - 30/06/2006 08:56 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
To może zaczne od tego kto jest moim faworytem i pewnie z tym sie nie zgodzi już na starcie jedna osoboba czyli:Ballack

Nie wiem dlaczego ale mimo tego iż Niemcy grają piękny otwarty futbol taki jak z resztą bardzo lubie to nie przekonują mnie w swoich meczach do tego iż sa poważnymi kandydatami to mistrzostwa, moze dlatego że było juz wiele takich zespołow, które szły jak "burza' przez faze grupowa i 1/8 ale jak trafili na trudniejszego rywala i gdy było trzeba pokazać coś więcej to w zaszadzie nie było już czym zaskoczyć przeciwnika.

Mnie osobiście skład Niemców na kolana nie powala, Klinsman zbudował młody zespół z wieloma niespodzinkami w powołaniach a z takimi to różnie bywa w ważnych momentach i chyba większość sie ze mną zgodzi!

Zacznijmy od lini obrony, która napewno pozostawia w mojej uwadze wiele do życzenia to pokazały mecze z Kostaryka a potem z Szwecją, gdzie w zasadzie to skandynawowie bardzo pomogli wygrać ten mecz Niemcom nie strzelając rzutu karnego no i oczywiście łapiąc czerwoną kartke, która jeszcze była chyba bardziej bezmyślna niz faul "Sobola"

Nie odkryje niczego wielkiego jeślli napisze iż pomoc to ich formacja numer jeden graja w zasadzie samymi środkowymi pomocnikami co przynosi naprawde zdumiewający efekt, strzały prostpadłe podania do dwójki napastników itd. jednym słowem mnóstwo zalet!

Atak chyba tu jest pies pogrzebany, nie lubie graczy typu Klose dlaczego? są to zawodnicy którzy zdobywają bramki z reguły dostawiając noge lub głową co w wypadku Klose jest jego największym pozytywem w grze, Podolski troche kręci obroncami jest szybszy i tu bardziej bym go mógł polubić za gre ale też czegoś w nim brakuje co by mnie do jego osoby przekonało.

W mistrzostwach stawiałem tylko faze grupową bo "drabinka" to według mnie już bardzo wyrówna faza rozgrywek a kursy i tak niskie przykładem jest Argentyna z Meksykiem!

Skusiłem sie postawić na Francuzów bo kurs mnie całkowicie zaskoczył, wszyscy po fazie grupowej byli pewni że to Hiszpania będzie zwycięscom i nikt nie przypominał sobie jaki fatum wysi nad reprezentacja Hiszpani w rozgrywkach MŚ.

I w meczu Argentyna-Niemcy jest to samo skąd wzioł sie kurs na Argentyne w w gamebookers 3,00
Czemu wszyscy bazują sie tylko na meczach w tych mistrzostwach a nie na całej histori, na meczach grupowych jakie miały oby dwa zespoły itd.

Niemcy-Argentyna 2 3,00 10/10 gamebookers

Do góry
#609144 - 30/06/2006 09:04 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
A teraz ja coś dodam.
Połowa ludzi będzie za Niemcami, połowa za Argentyną. Bukmacherzy dają wyrównane kursy.
Nikt na pewno nie ma przekonania która drużyna awansuje. Wszyscy się zachwycają grą Argentyny, a oni przecież zagrali tylko jeden dobry mecz, ze słabiutką Serbią. Prawie wszyscy również się zachwycają grą Niemców, a przecież oni grali z bardzo słabiutkimi drużynami, na pewno ze słabszymi niż te z którymi grała Argentyna.
Moim zdaniem przewagę w tym meczu mogą mieć gospodarze, ale być może zostaną skarceni jakąś kontrą i wygra Argentyna. Ostatnie 3 wyniki między tymi drużynami to 2:2, 2:2 i 1:0 dla Argentyny.
Słaba niemiecka obrona nie puściła gola od 3 spotkań! Dziś przeciwnik lepszy, więc i bramkę Niemcy powinni wpuścić
Wg mnie wygra Argentyna, ale przy tradycyjnym farcie Niemiec (jakiś gol w ostatniej minucie czy coś) może być potrzebna dogrywka.

Do góry
#609145 - 30/06/2006 09:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

Może Niemcy przegrają w finale, ale do finału na pewno dojdą. Bo jeśli nie teraz to kiedy?




Trochę dziwnie mi się to napisało
Chodziło mi o to że jeśli teraz Niemcy nie wygrają mundialu to kiedy?

Do góry
#609146 - 30/06/2006 09:07 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Mickey daj spokój z tym 10/10, przeciez to żaden pewniak, zaraz zacznie się tu jazda przez takie coś

Do góry
#609147 - 30/06/2006 09:13 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Mickey daj spokój z tym 10/10, przeciez to żaden pewniak, zaraz zacznie się tu jazda przez takie coś




Wiem co robie

A gram już tyle czasu że nauczyłem sie jednej zasady:kursami nie ma co sie sugerować!!!
A jeśli zacznie sie dyskusja to nawet dobrze może troche rozrusza ten temat

Do góry
#609148 - 30/06/2006 09:16 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Sorki że tak post pod postem ale chce wytłumaczyc dlaczego tak dobrałem stawke.

Jak sie już dowiedziałem że będzie taka para to byłem pewien że kurs na Argentyne będzie w granicach 1,7-1,8 ato co pózniej zobaczyłem to szok gamebookers daje 3,00

Optymizm w stosunku do Niemców po tych meczach jest o wiele większy niż sie spodziewałem!!!Dla mnie to promocja, z której ja korzystam i tyle

Do góry
#609149 - 30/06/2006 09:19 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ja sie ciesze ze ludzie stawiaja na Niemcow. Kurs w GB juz 3,10

Do góry
#609150 - 30/06/2006 09:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Ja sie ciesze ze ludzie stawiaja na Niemcow. Kurs w GB juz 3,10




Mam takie same powody do zadowolenia tylko że ja postawiłem po kursie 3,00

Do góry
#609151 - 30/06/2006 09:34 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

Ja sie ciesze ze ludzie stawiaja na Niemcow. Kurs w GB juz 3,10



A skończy się remisem i znów buk zarobi

Do góry
#609152 - 30/06/2006 09:54 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Logan i Mickey:To ze kurs na dwojke rośnie nie musi znaczyc ze nikt nie gra na Argentyne a patrzac chocby na sondarz z tej strony widac ze wiekszosc upatruje faworyta w roli własnie Argentyny...ja na temat meczu mam zdanie takie: AWANS NIEMCÓW natomiast najlepiej dla buków jak po 90 minutach zrobili remis: ) Co zreszta z pkt czysto sportowego jest dosc prawdopodobne...i tu zgadzam sie z IGOREM

Do góry
#609153 - 30/06/2006 10:16 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

ja na temat meczu mam zdanie takie: AWANS NIEMCÓW




To naprawdę ciekawa teoria...

Napewno nie sugerowałeś sie sondaRZem

Do góry
#609154 - 30/06/2006 10:30 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
sondażem * Stoin : znów jakies pretensje?

Do góry
#609155 - 30/06/2006 10:36 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

sondażem * Stoin : znów jakies pretensje?



Ależ skąd - wystarczą mi twoje argumenty za graniem na Niemcy

Do góry
#609156 - 30/06/2006 10:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Jakbys był troche bardziej spostrzegawczy dostrzegłbys moj wczesniejszy post w tym temacie ...a Ty nie zamiescisz swych obszernych przemyslen: )?

Do góry
#609157 - 30/06/2006 10:47 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
overclocker Offline
old hand

Meldunek: 12/01/2006
Postów: 786
Skąd: Gołdap
może to niezbyt mądre ale mam przeczucie, że awansują niemcy i zagrałem na to zabaczym co z tego będzie
a tak poza tym typowanie tego meczu to troche jak loteria

Do góry
#609158 - 30/06/2006 10:51 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:

typowanie tego meczu to troche jak loteria




to było błyskotliwe, szczególnie na tym forum

_______________________________________
"Stadion kosztował 119 mln euro, ale w dzisiejszych czasach wszystko kosztuje" - Andrzej Strejlau, Polsat

Do góry
#609159 - 30/06/2006 10:59 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Pamietacie chodz jeden taki okres w ostanich kilkunastu latach zeby Niemcy grali tak piekna pilke jak teraz ?.... a poza tym dla dobra gospdarki niemieckiej tez dobrze by sie stało zeby jesczze nasi zachodni pseudo sasiedzi grali dalej....: ) Niemcy poniesli olbrzymie inwstycje na organizacje mistrzostw wiec teraz kaska musi sie co do grosza zwrocic + spora nawiazka: )




Mówisz o tym ? Bez jaj

Rozumiem że jestes fanem niemieckiej piłki ale troszke obiektywizmu i Tobie się przyda

Apropo gospodarki - swego czasu w Argentynie było gorąco i nie mówie tu o temperaturze powietrza więc im tez coś sie należy od życia

Do góry
#609160 - 30/06/2006 11:07 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Najlepsi eksperci ( jak i my ) dzisiejszego spotkania nie potrafia przewidziec,w tym pojedynku jest wszystko mozliwe i najlepiej typowac ten mecz live.

Chcialem jednak zwrocic uwage na ostatnie 2 spotkania tych druzyn,ktore byly w ubieglym roku.Widzialem te mecze live w tv i jestem zdania,ze byly brane na powaznie.
Pierwszy mecz towarzyski zakonczyl sie wynikiem 2-2,Niemcy prowadzili 1-0 i 2-1,Argentyna przewazala spotkanie w 2 polowie,ale strasznie sie meczyla aby w koncowce wyrownac.
Drugie spotkanie odbylo sie na tz.Confed Cup i zarowno wynik jak i przebieg spotkania byl idyntyczny jak w meczu towarzyskim 2-2 (Niemcy znow prowadzili 1-0 i 2-1).

W tych pojedynkach Niemcy zagrali od 1min.presingiem,ktore wymaga duzego wysilku,byli bardzo blisko zwyciestwa,jednak w obu meczach zabraklo w 2 polowach sil,aby wygrac z swiatowa druzyna jaka jest Argentyna.

Mi jednak przypomnialy sie sklady w jakich te zespoly wystapily,oto sklady z meczu towarzyskiego:

Niemcy
Lehmann - Owomoyela, Wörns, Mertesacker, Hitzlsperger - Frings, F. Ernst - Asamoah, B. Schneider, Schweinsteiger- Kuranyi (weszli:Freier,Schulz)
Argentyna
Abbondanzieri - J. Zanetti, Burdisso, G. Milito, Heinze - Duscher - Scaloni , Sorin - Riquelme - Saviola , Crespo (weszli:Maxi Rodriguez,Cambiasso,Galetti)

a to sklady z Confed Cup:
Niemcy
Hildebrand - Hinkel, Mertesacker , Huth , Hitzlsperger - F. Ernst - Deisler, Schweinsteiger - B. Schneider - Asamoah , Kuranyi (weszli:Frings,Hanke,Engelhardt)
Argentyna
Lux - Coloccini, Samuel, Heinze - J. Zanetti - Bernardi, Cambiasso, Sorin - Riquelme - Tevez , Figueroa (weszli:Aimar,Santana,Delgado)

a teraz przypuszczalne sklady na dzisiejszy highlight:
Niemcy
Lehmann - A. Friedrich, Mertesacker, C. Metzelder, Lahm - B. Schneider, Frings, Ballack, Schweinsteiger - Klose, Podolski
Argentyna
Abbondanzieri - Burdisso, Ayala, Heinze, Sorin - Mascherano - Lucho Gonzalez, Maxi Rodriguez - Riquelme - Saviola, Crespo

Porownujac sklady w jakim padly remisy i dzisiejszy przypuszczalny sklad,mozna zauwazyc,ze w ubieglym roku druzyna z Niemiec bardzo eksperementowala,nie grali zawodnicy tacy jak Ballack,Klose,Podolski,czy Lahm!

Klinsmann w fantastyczny sposob,wyformowal punktualnie na MS mloda i glodna druzyne,ktora jest w stanie zrobic ;figla; i zwyciezyc nad jedna z najlepszych reprezentacji swiata Argentyna.

Moj typ:

awans Niemcy

Do góry
#609161 - 30/06/2006 11:10 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

Logan i Mickey:To ze kurs na dwojke rośnie nie musi znaczyc ze nikt nie gra na Argentyne





Oczywiscie ze ten mecz ludzie obstawiaja na wszystkie trzy mozliwosci 1x2, ale jednak jesli kurs na Niemcow spada to znaczy ze wiecej kasy idzie wlasnie na nich. Mi to jest na reke bo stawiam na Albicelestes. Dwa dni temu bylo 2,9, a teraz 3,1 i z tego sie ciesze

Do góry
#609162 - 30/06/2006 11:11 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Nie jestem fanem ani Pilki niemieckiej ani argentynskiej ..a Ty wysnuwasz z dwoch czy trzech czyichs zdan zbyt pochopne wnioski...jak na ostatnie lata to graja ładna piłke dla oka ..i to powtorze jesczze raz! A co maja wydarzenie w Argentynie ( rozruchy) do tego ze cos im sie nalezy? Oni nie poniesli zadnych wydatkow w zwiazku z mistrzostwami a Niemcy i owszem....

Do góry
#609163 - 30/06/2006 11:19 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Ja to widzę i zagrałem tak:


Niemcy v Argentyna - Minute of First Goal
typ: powyżej 29 minuty
wystawił to GB po kursie 1,70


//Cholerka ciężki mecz, ale myślę że chyba nie będzie takich szaleńczych ataków jak opowiada Klose. Wiadomo w jakiej formie byli, a raczej nie byli Szwedzi, z Argentyną to nie przejdzie. Niemcy wiedza, że ich obrona a zwłaszcza środek jest ich piętą Achillesową i każda kontra może się dla nich źle skończyć. Myślę, że będzie to mecz wali ale nikt szaleńczego ryzyka nie podejmie. Dlatego propozycja GB na 1 bramke po 29 minucie wydaje mi się prawdziwa. Już od kilku dni myślę o tym meczu. Nie podejmuje się wytypować wyniku ale mam nadzieję, że wygra piękny futbol czyli Argentyński Całym sercem będę im kibicował. Jedyne co mi pasuje to właśnie późno strzelony gol w tym meczu o ile padnie. I wyobraźcie sobie nie wcześniej jak 20 minut temu słuchałem wypowiedzi Gerda Mullera, który stwierdził to samo i powiedział, że o ile będzie gol to bardzo późno Jak tak los sprzyja to musiałem to zagrać

Do góry
#609164 - 30/06/2006 11:22 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Każdy z nas może tutaj podawac wyniki poprzednich spotkań, pisac, że Niemcy grali ze słabymi przeciwnikami, że Argentyna słabiej zagrała z Meksykiem... Tylko tak na poważnie to te wszystkie rozważania są za przeproszeniem gówno warte...

To jest piłka nożna, to jest sport... piłkarze to są ludzie... Tutaj nie ma żadnej prawidłowości... Fajnie, że Argentyna rozgromiła Serbię 6-0, fajnie, że Niemcy wygrały 3-0 z Ekwadorem... tylko co z tego?

To jest już przeszłośc... Myślicie, że taki Ballack czy Klose dzień przed meczem siedzą w pokoju i panikują tylko dlatego, że Argentyna wygrała z kimś 6-0 albo, że grali z lepszymi przeciwnikami i wygrywali? Tak samo Riquelme czy Crespo też raczej się nie pocieszają tym, że Niemcy pokonywali tylko słabych przeciwników...

To, że jakaś ekipa przed 3 mecze nie zachwycała nie znaczy, że w 4 czy 5 meczu nie zachwyci... tak samo jak dobrze grająca ekipa może zagrac słabszy mecz...

Mickey piszesz, że nie lubisz zawodników typu Klose... Wg mnie napastnik jest od strzelania bramek i jeżeli robi to często i w miarę regularnie to dla mnie to jest właściwy człowiek na własciwym miejscu. Przytoczę taki banał: napastnik jest od strzelania bramek i jak dla mnie może to robic głową, nogą, plecami czy też jajami. Bardziej cenię zawodnika, który potrafi się znaleźc w polu karnym i wykorzystac nawet najprostszą sytuację niż piłkarza, który przebiegnie całe boisko, pzredrybluje 10 przeciwników, a na koniec nie trafi z 2 metrów na pustą bramkę. Zawodnik na pierwszym miejscu powinien byc efektywny, a dopiero na drugim efektownym, a takim graczem wg mnie jest Klose.

Tak samo bez sensu jest dyskusja na temat sędziowania... błędy sędziowskie były zawsze i to się pewnie nie zmieni... wiele osób pisze, że Argentyna została skrzywdzona (zresztą słusznie) w meczu z Meksykiem, kiedy odgwizdany był spalony... Tylko, że kilka lat wcześniej sędzia pomógł Argentynie wygrac uznając bramkę Maradony strzeloną ręką... Tak to już jest na tym świecie.. jednego dnia Ci dadzą, drugiego zabiorą.

Do góry
#609165 - 30/06/2006 11:30 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Stoin: Rozumiem ze Ty optujesz za Argentyna?

Do góry
#609166 - 30/06/2006 11:37 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Nie jestem fanem ani Pilki niemieckiej ani argentynskiej ..a Ty wysnuwasz z dwoch czy trzech czyichs zdan zbyt pochopne wnioski...jak na ostatnie lata to graja ładna piłke dla oka ..i to powtorze jesczze raz! A co maja wydarzenie w Argentynie ( rozruchy) do tego ze cos im sie nalezy? Oni nie poniesli zadnych wydatkow w zwiazku z mistrzostwami a Niemcy i owszem....




To już naprawdę mój ostatni post pod twoim adresem.

To największe forum o tematyce bukmacherskiej w Polsce a ty wyjeżdzasz z argumentami że Niemcy powinni czy też muszą wygrać bo ponieśli koszty związane z MŚ
Nie twierdzę że Niemcy tego nie wygrają ale jeśli już piszesz cokolwiek o tym meczu to chociaż skłam i napisz że Niemcy są lepsi ale proszę cie nie pisz takich bzdur " Niemcy poniesli olbrzymie inwstycje na organizacje mistrzostw wiec teraz kaska musi sie co do grosza zwrocic + spora nawiazka: ) (Aż dziw bierze że żaden Mod nie kasuje takich postów)

Tak "optuję" ża Argentyną ale jesli awansują Niemcy to napewno nie dlatego że " musi zwrócić sie kasa...


Do góry
#609167 - 30/06/2006 11:42 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
roads Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 84
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Obie druzyny najlepsze spotkania na tym mudialu maja juz za soba (fala opadajaca?), wiec spodziewam sie raczej bezbramkowego remisu, tym bardziej ze Niemcy zanotowali juz 6 spotkan z rzedu bez remisu. Taki troche progresowy typ :]

Do góry
#609168 - 30/06/2006 11:48 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Stoin no coz niektorzy twardogłowi patrza na ekran i widze tylko 24 skaczacych i biegajacych za pilka ludkow....a niektorzy widza w tym wszystkim cos wiecej Zdaja sobie sprawe ze pilka to - BIZNES bo w dzisiejszych czasach pilka jest przed wszystkim BIZNESEM . Ktos mjacy troche chodz pjecia i w miare inteligentny wie ze pilka to szereg zaleznosci a czasami i sprzecznych interesow. no ale Ty si pewnie ze mna nie zgodzisz...Sport jest brudny: patrz ostatnie afery we Włoszech Polsce Niemczech...ustawiane były i sa mecze w najwiekszych ligach swiatowych przy udziale najwiekszych druzyn z kontynentu...patrz: JUVE, MILAN, LAZIO... to argument pozasportowy. Wczesniej podałem tez argumenty sportowe.... Ty nie masz nic do powiedzenia oprocz podwazania tego co ja mowie....i to zdanie o MODACH...zal az sciska pewna czesc ciała jak to czytam...

Do góry
#609169 - 30/06/2006 11:58 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Stoin no coz niektorzy twardogłowi patrza na ekran i widze tylko 24 skaczacych i biegajacych za pilka ludkow....a niektorzy widza w tym wszystkim cos wiecej Zdaja sobie sprawe ze pilka to - BIZNES bo w dzisiejszych czasach pilka jest przed wszystkim BIZNESEM . Ktos mjacy troche chodz pjecia i w miare inteligentny wie ze pilka to szereg zaleznosci a czasami i sprzecznych interesow. no ale Ty si pewnie ze mna nie zgodzisz...Sport jest brudny: patrz ostatnie afery we Włoszech Polsce Niemczech...ustawiane były i sa mecze w najwiekszych ligach swiatowych przy udziale najwiekszych druzyn z kontynentu...patrz: JUVE, MILAN, LAZIO... to argument pozasportowy. Wczesniej podałem tez argumenty sportowe.... Ty nie masz nic do powiedzenia oprocz podwazania tego co ja mowie....i to zdanie o MODACH...zal az sciska pewna czesc ciała jak to czytam...




ok ostatni mój post

Po pierwsze: 24 skaczących ?
Po drugie: wiem że sport nie jest czysty bo co roku czekam na wałki i lidze tureckiej a z twoimi argumenatmi sie nie zgadzam ( nikt mi tego nie zabroni )
Po trzecie: podałeś argumenty sportowe ? pokaż palcem w którym miejscu

Do góry
#609170 - 30/06/2006 12:02 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Nie wiem ile Ty masz lat ale rozmowa z Tpba jest dziecinna....Ty zaczołes ze mna polemike a nie ja z Toba.
Jak chcesz graj sobie Argentyne i daj mi spokoj...

Do góry
#609171 - 30/06/2006 12:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
kurs na Szwabów spada, bo Szkopy grają na potęgę na siebie, euforia tam osiąga górne półapy, sam Klose, człowiek, który sprawił, że Niemcy są z siebie dumni i nie wstydzą się już manifestować swojego pariotyzmu, powiedział, że postawiłby na wygraną Niemiec wszystkie pieniądze, naród spija jego słowa z ust, jak tu mieć wątpliwości po rozjechaniu takich potęg jak Ekawador, czy Szwecja, tylko ładować kasę...

______________________________________
"Na trybunach cesarz Beckenbauer, jeden z dwóch ludzi na Ziemi, którzy zdobyli mistrzostwo świata jako piłkarz i jako zawodnik" - Dariusz Szpakowski, TVP

Do góry
#609172 - 30/06/2006 12:21 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Ok, poczytalem Wasze wypowiedzi i okazalo sie ze nie musze prawie nic dodawac od siebie
prawie...

Przede wszsytkim zwracam uwage na to ze Niemcom 3 na 4 meczy na mundialu sie po prostu ulozylo. Tzn. Juz po pierwszych 10 minutach meczu niemcy prowadzili. A pozniej bylo juz niejako z gorki. A poza tym ich rywale co by tu duzo nie mowic potegami pilkarskimi nie byli (kostaryka z najgorsza po serbii obrona mundialu, Polska nieprzygotowana na turniej, Ekwador ktory wyraznie odpuscil, no i Szwedzi ktorzy sie przestraszyli(?)) Jedyny mecz w ktorym nie udalo sie im zdobyc szybko bramki byl z Polska (a Argentyna nie przestraszy sie Niemcow) i wszyscy widzielismy jakie meki Niemcy prechodzili.
Po meczu Argentyny zaczalem troche watpic w ich sukces ale nastepne dni pokazaly ze nie tylko Argentyna gra przede wszytkim w defensywie. Defensywny futbol widzielismy ze strony zarowno Anglikow, Wlochow, no i Brazylii. Czyli co by nie powiedziec faworytow.
W 1/8 fianlu przecenilem obrone Szwedow, uwazalem ze sa na tyle poukladanym zespolem aby zagrac na zero. Argentyna na pewno jest na tyle poukladanym zespolem aby nie stracic bramki, co wiecej Argentyna w przeciwienstwie do szwedow jest rowniez doskonala w ataku.

Reasumujac
Niemcy - Argentyna aw. 2
dokladny wynik: 0:2

Vamos Argentina

Do góry
#609173 - 30/06/2006 12:26 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
chcialem jeszcze przypomniec,ze Argentyna na MS w kazdym spotkaniu byla zdycydowanie gora w spalonych.
z WKS 6-0,
Serbia 3-0,
Holandia 4-1,
Meksykiem 8-2

podobnie bylo na Confed Cup,dopiero w finale byli mniej na spalonych jak Brazylia.

Moj typ:

Przeciwko jakiej drużynie będzie najwięcej decyzji offsid'owych (spalone)? - Argentyna @ 1.85 baw

jedynie Podolski moze ten zaklad zagrozic.

Do góry
#609174 - 30/06/2006 13:06 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Argentyna wygra lub Niemcy kurs 1,66 co Wy na to?

Do góry
#609175 - 30/06/2006 13:13 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Argentyna wygra lub Niemcy kurs 1,66 co Wy na to?


gdzie to mozna zagrać ?

Do góry
#609176 - 30/06/2006 13:17 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Quote:

Ok, poczytalem Wasze wypowiedzi i okazalo sie ze nie musze prawie nic dodawac od siebie
prawie...

Przede wszsytkim zwracam uwage na to ze Niemcom 3 na 4 meczy na mundialu sie po prostu ulozylo. Tzn. Juz po pierwszych 10 minutach meczu niemcy prowadzili. A pozniej bylo juz niejako z gorki. A poza tym ich rywale co by tu duzo nie mowic potegami pilkarskimi nie byli (kostaryka z najgorsza po serbii obrona mundialu, Polska nieprzygotowana na turniej, Ekwador ktory wyraznie odpuscil, no i Szwedzi ktorzy sie przestraszyli(?)) Jedyny mecz w ktorym nie udalo sie im zdobyc szybko bramki byl z Polska (a Argentyna nie przestraszy sie Niemcow) i wszyscy widzielismy jakie meki Niemcy prechodzili.
Po meczu Argentyny zaczalem troche watpic w ich sukces ale nastepne dni pokazaly ze nie tylko Argentyna gra przede wszytkim w defensywie. Defensywny futbol widzielismy ze strony zarowno Anglikow, Wlochow, no i Brazylii. Czyli co by nie powiedziec faworytow.
W 1/8 fianlu przecenilem obrone Szwedow, uwazalem ze sa na tyle poukladanym zespolem aby zagrac na zero. Argentyna na pewno jest na tyle poukladanym zespolem aby nie stracic bramki, co wiecej Argentyna w przeciwienstwie do szwedow jest rowniez doskonala w ataku.

Reasumujac
Niemcy - Argentyna aw. 2
dokladny wynik: 0:2

Vamos Argentina




Ciekawe podejście - zróbmy taką samą negatywną analizę Argentyny - oczywiście pół żartem!

- wymęczone zwyciestwo nad W.K.S które ograło na mundialu tylko słabiutką Serbię

- 6 bramek w jednym meczu, ale strzelone właśnie tej marnej Serbii

- remis z Holandią która nie dała rady grającej w dziewiątkę Portugalii

- w końcu wygrana po dogrywce z Meksykiem, który nie potrafił wcześniej pokonać Angoli


Jak widać na upartego można umniejszać klasę każdej drużyny tylko po co

Niemcy, Argentyna i Brazylia to zespoły które na tym mundialu zdecydowanie odstają poziomem, a także stylem gry od reszty i wszystkie trzy należy doceniać!

W dzisiejszym meczu gram over 2 z kursem 1.78 - 2 gole na zwrot to minimum jakie dziś przewiduję.

A wyniku nie ruszam, bo to mocno ryzykowny zakład!

Dopinguję jednak oczywiście Niemców

Wir fahren nach Berlin

Do góry
#609177 - 30/06/2006 13:18 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Co tu dużo kombinować!
Sportingbet wystawił taki zakład
- Argentyna nie będzie prowadzić w ogóle ( po kursie 1.80 )

"Argentyna nie będzie prowadzić w ogóle" to znaczy, że wygrają Niemcy albo będzie remis

Ten zakład + 2 na Argentynę i kasa pewna!
Trzeba tylko znaleźć najlepszy kurs na Albicelestes i ustawić stawki

Do góry
#609178 - 30/06/2006 13:24 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
rene : a jak bedzie prowadzić np. 1-0 i zremisuje to co ?
wtopa Panie Kolego !

Do góry
#609179 - 30/06/2006 13:35 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Masz rację bolo
Tak to jest, jak ktoś siedzi 3 godziny i składa kupony
Potem pada na mózg
Na szczęście skończyłem, a tego "pomysła" nie wziąłem, bo za mała przebitka mi wychodziła

Teraz walnę browara i czekam na mecze

P.S.
Jeśli można, to proszę usunąć powyższy post

Do góry
#609180 - 30/06/2006 13:37 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
rene chyba źle ten zakład zrozumiałes. Co bedzie jesli argentyna strzeli pierwsza bramke a mimo to pozniej np. mecz zremisuje??? Wówczas twoje zakłady przegrywaja.

Mnie zaciekawyły zakłady jakie wystawił Unibet.

Suma fauli popełnionych przez tego zawodnika? (łącznie z dogrywką)
Torsten Frings

Typ: over 2.5
Kurs 1.65 3/10
Odrobina statystyki:
Frings zagrał do tej pory w 4 spotkaniach łacznie 329 minut. W tym czasie wykanał 178 krótkie podanai i 62 długie oraz co najwazniejsze 6 razy faulowany raz został upomniany zółtkeim.

Ile razy on zostanie sfaulowany? (Włącznie z dogrywką)
Juan Riquleme

Typ: over 1.5
Kurs 1.65 4/10

Odrobina statystyki:
Riguelme zagrał do tej pory w 4 spotkaniach łacznie 378 minut. W tym czasie wykanał 264 krótkie podanai i 54 długie oraz co najwazniejsze był 8 razy faulowany.

Spodziewam sie spotkania zacietego byc moze nawet zakonczonego dogrywka co jest dodatkowym plusem dla tych zakładów. Moj scenariusz odnosnie meczu to przedewszystkim mnóstwo walki w srodku pola a wiec tam gdzie mozna spotkac w/w zawodników. Argentyna do tej pory bardzo mało grała skrzydłami, nic w tym dziwnego. Majac w ataku niewielkich napastnikow czesto szukaja szczescia w akcjach srodkiem, co jest dodatkowym argumentem dla tego spotkania. Wiecej racjonalnych wniosków przemawiajacych za tymi typami niemam. Zakady te moga byc całkowicie nietrafne jesli gra bedzie odbywac sie głownie w bocznych sekcjach boiska moim zdaniem jest to jednak dosc mało prawdopodobne.

Do góry
#609181 - 30/06/2006 13:57 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
W sumie bardzo ciezko cos przewidziec w tym meczu.Osobiscie wole zdecydowanie Argentyne,ale szanse oceniam mniej wiecej jak 50/50 albo 55/45 dla Niemcow.Naziemne nie maja jakiejs szerokiej oferty na te mistrzostwa ale postanowilem obstawic ze bramka padnie do 30 minuty.Przede wszystkim obydwie druzyny maja olbrzymi potencjal ofensywny,o ile Argentyna jeszcze potrafi dobrze grac w obronie o tyle Niemcy za kadencji Klinsmana moga o dobrej defensywie tylko pomarzyc.Fakt ze to juz 1/4 finalu ,ale mysle ze obydwie druzyny zagraja otwarta pilke,Niemcy w zasadzie nie maja innego wyjscia,bo tylko tak graja od 2 lat,a Argentyna mysle ze nie bedzie miala nic przeciwko.

Do góry
#609182 - 30/06/2006 14:04 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

... Niemcy za kadencji Klinsmana moga o dobrej defensywie tylko pomarzyc.




nie musza juz marzyc,defensywa zdecydowanie sie poprawila,co mowia ostatnie 3 mecze w ktorej Niemcy nie stracili gola!

Do góry
#609183 - 30/06/2006 14:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Pamiątka po ostatnim test meczu przed MS w K i J.

Tamten meczyk wygrali Argentyńczycy po pieknej główce Sorina. Dzis spodziewam się podobnego wyniku a w najgorszym wypadku remisu . Niemcy graja nawet niezle na tych M ale nie zmienia to faktu ze sa to w dalszym ciagu tylko przeciętni pilkarze . Wymeczone zwycięstwo z Polakami , nieuzasadnione zachwyty po pokonaniu słabiutkich od dłuższego czasu Szwedow .
W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej

Do góry
#609184 - 30/06/2006 14:15 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:



W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej




chyba troche przesadziles z tymi kilkoma klasami;)ale kazdy to oczywiscie inaczej widzi, mnie dziwia tylko te ostatnie 2 mecze Argentyny z Niemcami (2x 2-2)w ktorych nie widzialem zadnej roznicy klas miedzy tymi zespolami.

a grac wlasnie to spotkanie grubiej to chyba zart dnia.

Do góry
#609185 - 30/06/2006 14:25 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Plumek nie żartuje i lubi być kontrowesyjny, z tego pamiętam, to często jesgo jest na wieżchu, zobaczymy pomeczu, naprzód Argentyno!

_________________________________________
"Janas chyba zmienił zdanie, choć Brożek był już rozebrany" - Dariusz Szpakowski, TVP

Do góry
#609186 - 30/06/2006 14:27 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Quote:



a grac wlasnie to spotkanie grubiej to chyba zart dnia.




Kazdy n.t tego meczyku ma prawo miec swoje zdanie i nie zamierzam z nikim polemizowac
Dla Ciebie full stake w tym spotkaniu bedzie "zartem dnia" dla mnie rzadka okazją do zarobienia kilku srednich krajowych w niecałe 2 godz.

Pozdrawiam

Do góry
#609187 - 30/06/2006 14:38 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Mecz za ok. pół godzinki a na forum gorąco jak nigdy!
Każdy ma swoich faworytów jedni stawiają na gospodarzy drudzy na Argentyne i i sie tak możemy przegadywać całydniami a i tak nie damy się przekonać do zmiany zdania

Mecz napewno budzący wiele emocji bo przecież gra Argentyna to zespół, który zawsze wzbudza wielke emocje, z drugiej strony Niemcy chyba nikt tak naprawde sie nie spodziewał że tak dobrze przygotują sie na MŚ zapewnie większość z nas pamięta porażke z Włochami 5-1 i wielki konflikt wśród zespołu działaczy całkowicie nie poważna mowa o zmianie trenera itd.jednym słowem bajzel!
A jednak przyszedł czas mistrzostw wszystko sie ułożyło po myśli szkoleniowca Niemiec grają piłke bardzo miłą dla oka kibica i co?są faworytami w meczu z Argentyną!

Dla mnie to szok, jeśli mam byc szczery przecież to młody zespół jestem zdania że dla nich już wystarczy! grają mecz za meczem na wyskoim poziomie, szybkie tempo, którego nie zwalniają a to obróci sie przeciwko nim prędzej czy pózniej!A według mnie to stanie się teraz w meczu z Argentyną.

Nawet najlepsi muszą mieć gorszy dzień słabszy Brazylia, Argentyna itd. zawsze w mistrzostwach grały choc jeden mecz spokojniej troche przetasowanym składem (z reguły był to mecz ostatni w grupie kiedy to już wszystko było jasne)a w Niemczech tego nie widać może to i jest jakiś sposób ale nie sądze

Tyle pisze o Niemcach już w drugim poście poświęcam czas własciwie tylko im a nie napisałem ani słowa jeszcze o genialnych Argentynczykach o "Romanie", Savioli, Tevezie, Messim(chyba jestem w nim zakochany, w jego grze oczywiście )i oczywiście całosci jako zespół naprawde prezentują jak dla mnie naprawde piękny futbol mimo iż tego nie pokazują wyniki to jest to coś cudownego !
Przyszedł ich czas i tego juz nikt nie zmieni

Przyszedł ich czas i tego juz nikt nie zmieni .

Ostatnie zdanie troche pół żartem ale jak dla mnie faworyt jest tylko jeden!ARGENTINA ARGENTINA ARGENTINA.

Pozdrawiam wszystkich

Jeszcze jedno zdanie na koniec: wiem że to jest prawie nie możliwe ale fajnie by było gdyby zawsze było tak zainteresowanie na forum jak teraz!tyle wypowiedzi do jednego meczu oby było tak zawsze!!!

Do góry
#609188 - 30/06/2006 14:49 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

meczyk za kwadrans więc krótko i na temat, zresztą przeważnie dłuższych postów nikomu się nie chce czytać ...


gram awans argentyny po ładnym kursie 2.10 w baw.

myślę ze szanse są równe, więc taki kurs wziąć muszę

obawiam się jedynie sędziego, co by czasem nie druknął helmutom półfinału...


siła ofensywna drużyn podobna, z kolei tyły na plus albicelesetes i myślę że to przesądzi. poza tym nie lubie szwabów jak zdechłych psów


vamos ardżentina!!!

Do góry
#609189 - 30/06/2006 16:53 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:

Pamiątka po ostatnim test meczu przed MS w K i J.

Tamten meczyk wygrali Argentyńczycy po pieknej główce Sorina. Dzis spodziewam się podobnego wyniku a w najgorszym wypadku remisu . Niemcy graja nawet niezle na tych M ale nie zmienia to faktu ze sa to w dalszym ciagu tylko przeciętni pilkarze . Wymeczone zwycięstwo z Polakami , nieuzasadnione zachwyty po pokonaniu słabiutkich od dłuższego czasu Szwedow .
W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej




wlazło, teraz jedz na wakcje za kaskę

Do góry
#609190 - 30/06/2006 17:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Co to za bilet??? tam jest wpisany stadion Daimlera!!??

Do góry
#609191 - 30/06/2006 17:46 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA *DELETED*
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Post deleted by Bzyku

Do góry
#609192 - 30/06/2006 17:49 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
jak cię walą, to masz jedno

I Ostrzeżenie - bluzgi


(Fro_Lech już dał, ja to tylko formalnie wpiszę)


Edited by Bzyku (02/07/2006 09:56)

Do góry
#609193 - 30/06/2006 17:54 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Z gwizdami oczywiscie aluzja do tych kibicow yhh Ide pic dalej :/

Do góry
#609194 - 30/06/2006 18:12 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
również ostrzeżenie - jak się nie umiemy pogodzić z porażką drużyny, to tak niestety jest...

I ostrzeżenie - bluzgi, obrażanie innych użytkowników


(Fro_Lech już dał, ja to tylko formalnie wpiszę)


Edited by Bzyku (02/07/2006 09:56)

Do góry
#609195 - 30/06/2006 18:18 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA *DELETED*
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Post deleted by Bzyku

Do góry
#609196 - 30/06/2006 18:21 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

wypociny codi-ego




Koleś, to że postawiłeś na Argentynę i straciłeś kasę nie usprawidliwia Cię do pisania głupoty. Trochę obiektywizmu. Niemcy grali słabo, ale Argentyna jeszcze słabiej i tu masz odpowiedź czemu przegrali. Peckerman przegrał ten mecz zmianami. Zamiast wprowadzic Messiego czy też Saviolę to on wpuszcza Cambiasso i Cruza. Zaczął bronic wyniku i to go zabiło. Jakby w 1 min nie zagwizdał faulu na środku boiska i Argentyna by przegrala 0-6 to też byście wszyscy sapali, że sędzia mecz wygrał Niemcom. Chłopaki darujcie sobie te komentarze o sędziowaniu bo tylko się kompromitujecie.


Edited by Bzyku (02/07/2006 09:55)

Do góry
#609197 - 30/06/2006 18:22 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Bardzo emocjonujący mecz - mało strzałów, mało akcji, a jednak napięcie od początku do końca

Grały dwie wielkie drużyny - wygrali lepsi!

Jeszcze tylko dwa mecze i Złota Nike po 16 latach wraca tam gdzie jej miejsce

Do góry
#609198 - 30/06/2006 18:26 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
chocolate Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 157
Jak narazie to żaden zespół z Brazylijczykami nie ma żadnych szans.

Do góry
#609199 - 30/06/2006 18:26 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Nie postawilem kasy, ale kibicuje futbolowemu pieknu, ktory prezentuje Tevez czy Messi i cala Argentyna. A nienawidze za to np. choloty na stadionach. Pewnie, ze Peckerman dal ciala, ale te zmiany nie musialy przyniesc porazki, gdyby nie sedzia... Faul na srodku boiska, a reka w polu karnym, nie no ja pierdole i ja sie kompromituje, wez sie KOLES zastanow...

Do góry
#609200 - 30/06/2006 18:29 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
chocolate Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 157
najlepsze było to ,że nie dali powtórki tej ręki

Do góry
#609201 - 30/06/2006 18:30 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
... i fauli, ktorych nie gwizdnal sedzia, co bardzo ladnie wychwycili na Polsacie Sport Extra...

Do góry
#609202 - 30/06/2006 18:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
chocolate Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 157
ale argentyna z mekyskiem też dostał po dupie od sędziego np nie uznana prawidłowa bramka

Do góry
#609203 - 30/06/2006 18:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:


Trochę obiektywizmu. Niemcy grali słabo, ale Argentyna jeszcze słabiej i tu masz odpowiedź czemu przegrali




A gdzie twój obiektywizm ?

Argentyna przegrała bo grała słabo ? hehe dobre

Nie twierdze że Argentyna grała jakoś wyjątkowo dobrze ale przeważała pod każdym względem w pierwszej połowie.W drugiej połowie strzelili bramke i niepotrzebnie cofneli się chcąc dowiezc wynik do mety.Problemy zaczęły się gdy musiał zejść Abbodanzieri - złe zmiany Pekermana i skonczylo sie 1-1

Karne jak wiadomo loteria.
Ayala naoglądał sie chyba Szwajcarów i uderzył chyba najgorzej jak można.

Niemcy w 1/2

Do góry
#609204 - 30/06/2006 18:34 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Quote:

Quote:

No i tak zasluzenie Niemcy awanwsowali. Argentyan uczyla sie karnych od Szwajcarii

Dobrze ze pasztety odpadly, nie zaslugiwali na wygrana. Zero atakow na bramke praktycznie, fart z rogu

I jeszcze argentynskie ciule burde wszczely

Argentyna 10/10





//Teraz już wiem napewno że jesteś największym debilem w historii tego forum Coś mi się wydaje że masz grube szkła piegi i trzepiesz się po każdym swoim dennym poście !!



Masz z mozgiem cos nie tak. To widac na pierwszy rzut oka.
I zdejmij podobizne Jana Pawla II deklu

Do góry
#609205 - 30/06/2006 18:36 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Do moderatorow - to juz nie pierwszy raz gdy niejaki LART w sposob chamski zaczyna wyzywac jako pierwszy uzytkownikow forum.

Co najmniej ostrzezenie sie nalezy

Do góry
#609206 - 30/06/2006 18:39 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Dla sikutów to są działy na forach z randkami i takie tam weź zabawki i idź tam wygłaszać swoje filozofie

Do góry
#609207 - 30/06/2006 18:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Quote:

Dla sikutów to są działy na forach z randkami i takie tam weź zabawki i idź tam wygłaszać swoje filozofie



Ja ci juz cos kiedys chamie pisalem. Czytaj najpierw regulamin forum gowniarzu, mysl 10 razy (a moze i w twoim wypadku 15 razy zanim cos napiszesz).

Masz moze jakies watpliwosci co do punktu regulaminu na temat obrazania innych uzytkownikow?

To moze ci moderator publicznie przy wszystkich wytluamczy bo juz nie pierwszy raz do mnie uderzasz.

Ja cie nie zaczepiam gowniarzu wiec sie ode mnie najnormalniej odpierd***

Do góry
#609208 - 30/06/2006 18:44 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Dobra nie gadam z czubem !!

Do góry
#609209 - 30/06/2006 18:51 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
LART i codi ostrzeżenie.

Do góry
#609210 - 30/06/2006 18:57 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Niemcy w polfinale......planowo ..interes musi sie krecic nadal: )

Do góry
#609211 - 30/06/2006 19:12 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
do kibixcow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero. Kurs na awans Niemcow wynosil juz 4.5 i mozna bylo ladnego sure beta zlapac.Ale wy wolicie sie wyzywac i dyskutowac czy byla reka czy nie. Czy to jest forum do zarabiania na sporcie czy do klotni?

P.S Bylem za Arga,ale niestety przegrali.Trudno, karne to zawsze loteria.

Do góry
#609212 - 30/06/2006 19:15 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
aha i jeszcze jedno,

(z tv)podobno wszyscy znawcy mowili,ze niemcy wejda do 1/2 po karnych.Ja tu nie zauwazylem takiej opinii, a szkoda.Gdybym wiedzial, to bym zagral na awans Germany po karnych. Kurs 11-12.SZkoda:(

Do góry
#609213 - 30/06/2006 19:22 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.




"Pieniądze to nie wszystko"

Do góry
#609214 - 30/06/2006 19:23 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
A ja tradycyjnie pie***le kibiców albiclestes, którzy tłumaczą sobie porażkę zachowaniem sędziego. Wylałem masę łez w Lolku po karnych, ale uważam, że przegraliśmy to (Arg) na własne życzenie... I tyle (choć tu można by sporo dodać...). ;-(

--
pzdr.bcn1899 *lista ignorowanych użytkowników rośnie w zastraszającym tempie :-)*

Do góry
#609215 - 30/06/2006 19:26 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
NIEMCOM NA;LEZY SIE TYTUL MISTZOW SWIATA--to sa slowa szefa swiatowej pilki blatera

wiem tenczlowiek jest juz starszy to juz iefunkcjonuje tak jak powinien sklezroza mu walido glowy ALE TO JEST MIEDOPOMYSLENIA zeby guru tak wprost mowil wiem oidezwia sie glosy ze chcial sie podlizac -ale to mozna przyjac roznie

zawsze kibicuje trzem krajom ARGENTYNIE -WLOCHOM--HOLANDI (wiadomo bialoniebieskich juz nieujrzymy na mistrzostwaach w swietnym stylu skreceni prez blotke sedziego (anemik wygladal tak jakby dopiero przyszedl z zdojenia kangura jakiemus szwabowi o )pomaranczowych rowniez )

i az sie traci wszystkie chceci zapal do oglandania takiego czegos ze gory wiadomo jaki bedzie wynik coz argentyna starala sie od poczatku ale po kolejnych niesprawiedliwych gwizdkach tego spalonego slowaka widac bylo bezradnosc kiedy na poczatku drugiej polowy argentin strezelilo brame uwierzylem w sprawiedliwosc ze moze rachunki zostana wyrownane ale to tylko byly zludzenia na moment i zaczelo sie a ten nieodgwizdany karny dla bianco to parodia ale to tylko jeden z wielu skrecikow przez tego typa z gwizdkiem
TERAZ PORA NA TA BARDZO CHAMSKA PUBLICZNOSC NIEZNAJACA GRY FAIR --(dziadek mi powtarzal ze niemcy uwazali sie za narod nad narodami i byli panami ale powiedzial w latach 90 ze zmieniaja sie i naprawde nawet mialem szacunek dla tych typow na swiecie ale to co pokazali dzis to juz przechodzi wszelkie granice -
bramkarz znoszony z boiska po podlym faulu tego smiesznego z germanozowanego klose nauczeni do perfekcji niwidocznych chasmkich fauli ) goscia od mistrzostw znienawidzilem rowniez szwargota podolskiego jest nie dopomyslenia zeby juz miby niemiec mowi i raninasz ojczysty jezyk i taki cham podoski ma smialosc powiedziec
NIECH POLACY TRZYMIA ZANAS W KCIUKI to juz niejest podlosc jak on smie - sprzedal sie za marke to niech mowi w tym jezyku jak jest przeprowadzany wywiad z polskimredaktorem
I TEN GEST KLOSE PO BRAMCE BIJE SIE W SERCE I WZNOSI GEST DO GORY --WYNIKALO Z TEGO ZE JEGO SERCE BIJA DLA NIEMIEC (TO TO JUZ NAPRAWDE PRZESADA SWOJEJ GLUPOTY )

DLA TYCH IDIOTOW MOWIE PODOLSKI I KLOSE BADZCIE SWOIMI NIECAMI I JUZ NIEWSPOMINAJCIE ZE BYLISCIE PARE LAT TEMU POLAKAMI ZACHOWAJCIE CHOC TROSZLKE HONORU A DUZO JUZ WAM TEGO NIEZOSTALO

Do góry
#609216 - 30/06/2006 19:27 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Quote:

Quote:

do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.




"Pieniądze to nie wszystko"





przebiłes juz samego siebie.......a po co wszyscy sie zajmujemy bukmacherka dla lepszego samopoczucia czy dla kasy???

Do góry
#609217 - 30/06/2006 19:30 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
czytaja posty niektorych mozna odniesc wrazenie ze to sedzia skrzywdzil argentyne. wystarczy przesledzic ms z ubieglyh lat zeby stwierdzic ze niemcy wlochy argentyna to druzyny ktorym sedziowie pomagaja jak moga a i same w/w druzyny nie sa swiete

Do góry
#609218 - 30/06/2006 19:35 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Quote:

Quote:

do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.




"Pieniądze to nie wszystko"





przebiłes juz samego siebie.......a po co wszyscy sie zajmujemy bukmacherka dla lepszego samopoczucia czy dla kasy???




Dla kasy to sie chodzi do pracy.

Ja bukmacherke traktuje jako rozrywkę i hobby przy okazji której można zarobic pare złoty Ty nie ? Twoja sprawa.

Napewno wygrałeś juz tyle ze nie musisz pracować.



"Dumni po zwyciestwie wierni po porażce"

Do góry
#609219 - 30/06/2006 19:36 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Quote:

Quote:

do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.




"Pieniądze to nie wszystko"





no tak, najepiej gdy ulubiona druzyna przegrywa i sie wtapia kase!! szkoda gadac

Do góry
#609220 - 30/06/2006 19:38 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Stoin: po raz pierwszy sie z Toba zgadzam: ).....granie za 2 ł mnie nie obchodzi... jest to dla mnie zajecie ktore ma przynosic dodatkowe dochody oprocz pracy: ) twoje kompleksy równiez mnie nie obchodza wiec bez zaczepek prosze...

Do góry
#609221 - 30/06/2006 19:39 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Quote:

Quote:

do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.




"Pieniądze to nie wszystko"





no tak, najepiej gdy ulubiona druzyna przegrywa i sie wtapia kase!! szkoda gadac




A kto powiedział że postawiłem na nich pieniądze ?
Kto powiedział że przegrałem na nich pieniądze ?

Do góry
#609222 - 30/06/2006 19:47 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Trzy gwoździe do trumny albicelestes:

1.Crespo-dziś strasznie słaby,gdyby choć raz przejoł sprezentowaną piłke,karnych by nie było

2.Packermann- bardzo ceniłem tego szkoleniowca,ale juz nie cenie,jak można w takim meczu przy tylko 1-0 , zdjąć z boiska Riquelme, a za Crespo dac Cruza , mając na ławce Messiego choćby

3.Lubosz "el drukarz" Michel-może nie wypaczył meczu kartakami czy karnymi,ale Ci co grali w piłke,to wiedzą jak można irytować i męczyć psychicznie non stop dyktując faule i auty przeciwko jednej ekipie,drugiej pozwalajac na wiele,zresztą koleś nie podyktował dwóch ewidentnych karnych dla Argentyny i tyle,won na Słowacje oszuście

No i pech z kontuzją bramkarza Argentyny,którego brutalnie skosił volksdeutch Klose,Abundzaneri doskonale broni karne,Franco był tylko firanką...

Do góry
#609223 - 30/06/2006 19:47 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Jezeli pieniadze to nie wszystko (zazwyczaj dla mnie tez) to w tym przypadku nie wiem co robisz na forum? Tu sa potrzebne konkretne analizy i sugestie a emocje i sympatie lepiej zachowaj dla siebie.

Do góry
#609224 - 30/06/2006 19:54 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
wcale_nie Offline
addict

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 451
Co się na murawie właściwie działo po meczu? Kto wszczął awanturę? i Dlaczego?

Do góry
#609225 - 30/06/2006 20:00 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Jezeli pieniadze to nie wszystko (zazwyczaj dla mnie tez) to w tym przypadku nie wiem co robisz na forum? Tu sa potrzebne konkretne analizy i sugestie a emocje i sympatie lepiej zachowaj dla siebie.



Ręce i nogi opadają

Napisałeś że można było kontrować przy stanie 1-0 dla Argentyny.Ja nie stawiałem tego meczu ( sercem byłem za Albicelestes ) dlatego napisałem że "pieniądze to nie wszystko" odnośnie TYLKO tego konkretnego zdarzenia a nie całej bukmacherki w moim wykonaniu !

Do góry
#609226 - 30/06/2006 20:08 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Cholera Założyłem się z ojcem przed karnymi że Argentyan wygra I przegrałem czekoladę z orzechami :/


Do góry
#609227 - 30/06/2006 20:12 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Cholera Założyłem się z ojcem przed karnymi że Argentyan wygra I przegrałem czekoladę z orzechami :/






hehe niektórzy przegrali wiecej. Nie że ja, bo ten mecz odpuściłem, ale niektrzy pewnie chcieliby na tym meczu przegrać tylko czekolade z orzechami...

No chyba ze to prowokacja z twojej strony

Do góry
#609228 - 30/06/2006 20:13 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
ok Stoin, nie bylo tematu

Do góry
#609229 - 30/06/2006 20:51 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Niemcy-Argentyna 2 3,00 10/10
10 j.

No to zaczne tak:po pierwsze smieszy mnie mówienie o tym iż Argentynie ten mecz zaprzepaścił arbiter, dziwie sie dlaczego wiekszość ludzi tak pisze gdzie niby arbiter zrobił błąd?

Za porażka Argentyny stoi przede wszystkim ich trener, który zrobił tak głupie i bezsensowne zmiany że to sie w mojej głowie nie mieści.
Pierwsza zmianato Riquelme mózg zespołu grał jako rozgrywający w każdym meczu i kierował grą, był ważnym elementem w kontrach akcjach ofensywnych potrafił jednym podaniem zmienic losy meczu!a tutaj za niego wchodzi defensywy pomocnik czyli!sygnał od trenera do obrony a przecież Argentyna to nie Włosi!
Druga zmianana ławce Messi, Saviola a trener wpuszcza Cruza to dla mnie naprawde nie zrozmiała decyzja, nie jest to aż tak kreatywny gracz aby mógł sobie radzic w pojedynke w lini ataku.

Argentyna miała po zdobyciu bramki przewage optyczną mogli spokojnie kontrolować gre a zarazem grać w ataku w takim samym ustawieniu i Niemcy musieli by się otworzyć a to pewnie była by znakomita okazja do zdobycia bramki z kontry prze Argentyne, ale trener wolał cofnąć sie całkowicie pod swoją bramke i grać bardzo pasywnie

Czemu nawet minuty nie zagrał Messi w tym meczu przecież on kręci obroncami jak nasi napastnicy kręcą reklamy dla Kubusia i pani Gożdzikowej, z Tevezem za plecami Crespo!

To nie Niemcy przejeli inicjatywe tylko Argentyna i trener samowolnie ją oddali, ale to już ich sprawa ja straciłem 10 j. a oni przez swoją głupote szanse na walke o mistrzostwo!

Jeszcze o zachowaniu kibiców Niemieckich:TRAGEDIA!bramkarza znoszą na noszach a w jego strone lecą butelki i plastikowe kubki
Nie wiem czy Niemcy myśleli że on dalej symuluje na zyskanie czasu
Głupie i niczym nie uzasadnione zachowanie kibiców, choć to co Argentyna zrobiła po jedenastkach też pozostawia wiele do życzenia cóż emocje biorą góre nad profesjonalizmem tych wspaniałych piłkarzy!

To tyle z mojej strony na temat tego meczu.

Do góry
#609230 - 30/06/2006 21:17 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

3.Lubosz "el drukarz" Michel-może nie wypaczył meczu kartakami czy karnymi,ale Ci co grali w piłke,to wiedzą jak można irytować i męczyć psychicznie non stop dyktując faule i auty przeciwko jednej ekipie,drugiej pozwalajac na wiele,zresztą koleś nie podyktował dwóch ewidentnych karnych dla Argentyny i tyle,won na Słowacje oszuście

No i pech z kontuzją bramkarza Argentyny,którego brutalnie skosił volksdeutch Klose,Abundzaneri doskonale broni karne,Franco był tylko firanką...




Sędzia był pośmiewiskiem, w ogóle te mistrzostwa przewyższają nawet Koreę/Japonię pod względem wątpliwego sędziowania.

Karny dla Argentyny był ewidentny, ale sędzia wiedział komu drukować spotkanie. Kolejna skorumpowana męda...

Do góry
#609231 - 30/06/2006 21:48 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Praktycznie kolega JRR napisal wszystko.

Od siebie tylko dodam,ze ja glownie za porazke obwiniam Pekermana. Naprawde cenilem tego trenera i wierzylem,ze pod jego wodza to albicelestes zdobeda tytul.
Ale zmian jakich dokonal w tym meczu to nawet Janas by sie "nie powstydzil"
Jak mozna za Riquelme wprowadzic defensywnego pomocnika. Przeciez to tak jakby trener z gory zakladal,ze dowiezie wynik. A tak naprawde nie moze tego byc pewien,czyli powinien zostawic sobie furtke na wypadek wyrownania,czyli wprowadzic w tym przypadku Aimara. Do momentu bramki dla Niemcow spokojnie dawalby sobie rade w defensywie,a po stracie bramki moglby sporo namieszac w ofensywie. I to jest wlasnie ta furtka o ktorej trener nie pomyslal.

Druga sprawa: CRUZ... no zesz.. jak zobaczylem,ze wchodzi za Crespo, to malo sie piwem nie oblalem.
Pytanie audiotele: skoro prowadzimy 1-0, przeciwnik sie coraz bardziej odkrywa,to kogo nalezy wpuscic do przodu,na ewentualne kontrataki??
A: wysokiego Cruza
B: szybkiego i dobrze dryblujacego Messiego

I tutaj tez w przypadku wyrownania nadal dysponuej trener sila ognia nie mniejsza od poczatkowej.
A to co Cruz, wyprawial wszyscy widzieli...

Tak wiec zmiany,zmiany i jeszcze raz zmiany...

Druga sprawa. Jest takie powiedzenie: "masz pilke, bramki nie stracisz"... skoro argentyna przez 1 polowe byla w posiadaniu pilki przez 67% gry,to ja sie pytam: dlaczego po strzeleniu bramki oddali inicjatywe,zamiast nadal jak najczesciej utrzymywac sie przy pilce??

Ale to wlasnie trener zmianami dal sygnal: bronimy sie!!

Bronic wyniku to chyba tylko Wlosi potrafia,ale nie na Boga albicelestes!!

Dodam tylko,ze nie tyle boli mnie przegrana kasa,ale jako kibica Argentyny od Mundialu z 1990 roku, boli sposob w jaki odpadli, a raczej szansa jaka zmarnowali na przynajmniej final

PS. Odnosnie sedziowania:


Pozdrawiam
IGOR

Do góry
#609232 - 30/06/2006 21:49 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Quote:

3.Lubosz "el drukarz" Michel-może nie wypaczył meczu kartakami czy karnymi,ale Ci co grali w piłke,to wiedzą jak można irytować i męczyć psychicznie non stop dyktując faule i auty przeciwko jednej ekipie,drugiej pozwalajac na wiele,zresztą koleś nie podyktował dwóch ewidentnych karnych dla Argentyny i tyle,won na Słowacje oszuście

No i pech z kontuzją bramkarza Argentyny,którego brutalnie skosił volksdeutch Klose,Abundzaneri doskonale broni karne,Franco był tylko firanką...




Sędzia był pośmiewiskiem, w ogóle te mistrzostwa przewyższają nawet Koreę/Japonię pod względem wątpliwego sędziowania.

Karny dla Argentyny był ewidentny, ale sędzia wiedział komu drukować spotkanie. Kolejna skorumpowana męda...




nie on pierwszy i nie ostatni. Stąd nie tylko moje pytanie, skoro nawet najwięksi sędziowie na największych imprezach czasem są nieobiektywni, to jak mozna uzdrowić środowisko sędziowskie w Polsce i przede wszystkim w niższych klasach rozgrywkowych <???> Chyba trzeba wprowadzić roboty...przynajmniej w łapę nie będą brały...

Do góry
#609233 - 30/06/2006 22:08 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Czy to prawda ze trener Argentyny podal sie od razu do dymisji? Jelsi tak to brava dla niego, przynajmniej ma 'jaja' w odroznieniu od Janasa...

Do góry
#609234 - 30/06/2006 22:18 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
"No voy a continuar", aseguró Pekerman...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#609235 - 30/06/2006 22:48 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Trzy gwoździe do trumny albicelestes:

1.Crespo-dziś strasznie słaby,gdyby choć raz przejoł sprezentowaną piłke,karnych by nie było

2.Packermann- bardzo ceniłem tego szkoleniowca,ale juz nie cenie,jak można w takim meczu przy tylko 1-0 , zdjąć z boiska Riquelme, a za Crespo dac Cruza , mając na ławce Messiego choćby

3.Lubosz "el drukarz" Michel-może nie wypaczył meczu kartakami czy karnymi,ale Ci co grali w piłke,to wiedzą jak można irytować i męczyć psychicznie non stop dyktując faule i auty przeciwko jednej ekipie,drugiej pozwalajac na wiele,zresztą koleś nie podyktował dwóch ewidentnych karnych dla Argentyny i tyle,won na Słowacje oszuście

No i pech z kontuzją bramkarza Argentyny,którego brutalnie skosił volksdeutch Klose,Abundzaneri doskonale broni karne,Franco był tylko firanką...




OJ, GORĄCO CIĄGLE GORĄCO !

Spróbuję na spokojnie
1. Crespo wg. mnie nie był taki słaby, ale nie dochodziły do niego piłki. Bo to jest typ napastnika, któremu trzeba coś rzucić.
Potwierdziło się natomiast, że obrona niemiecka do słabych nie należy
Moim zdaniem słabszy był Tevez, który staral się, biegał, ale niewiele z tego wynikało. Zresztą w miarę upływu czasu był coraz gorszy
2. Wydaje mi się, że Argentyna miałaby większą korzyść, gdyby od razu wyszli Crespo i Messi.
Zmiany trudno zrozumieć.
Riquelme prawdopodobnie zszedł, bo miał dosyć, ale powinien wyjść Aimar za niego, a nie defensywny pomocnik.
Wpuszczenie Cruza to pomyłka, bo z nim Niemcy wiekszych kłopotów nie mieli.
3. Wiadomo było, że gospodarzom ściany pomagają i sędziowie też. Zwracałem na to uwagę i to było wiadome. Tak było, jest i będzie tak długo, dopóki nie wejdzie elektronika i FIFA nie oczyści się.
Sędzia oczywiscie sprzyjał Niemcom, ale wyniku nie wypaczył
Bo wybaczcie - karny nie był wcale z gatunku tych ewidentnych, a czegoś takiego nie gwiżdże się przeciwko gospodarzom. Obojętnie, kto tym gospodzarzem jest.
Argentyna grając u siebie ( kto pamieta ) też miała pomoc sędziów.
Kto typował Argentynę - powinien to wkalkulować

Co do faulu Miro Klose na bramkarzu, to faul był, ale tam nie było złośliwości. Gdyby to zdarzenie nie miało miejsca w polu bramkowym, to nawet nie kalifikowało sie do odgwizdania. Na wyspach wielu takich starć się nie gwiżdzę

A tak na chłodno. Ogladaliśmy emocjonujacy mecz, stojący na wysokim poziomie, choć dla kibiców zbyt wielu fajerwerków nie było. Oba zespoły potwierdziły walory, z ktorych są znane. Mi zaimponowały i Niemcy, i Argentyna. Argentyna w pierwszej połowie, gdzie ku mojemu zdziwieniu przejęła inicjatywę i narzuciła własny styl gry. Niemcy wygladali cieńko i nie pozostało im nic innego, jak się bronić. I okazało sie, że ich defensywa wcale nie jest słaba, bo Albicelestes zbyt wielu sytuacji bramkowych sobie nie wypracowali, a czystej nie mieli wcale.

Oglądaliśmy dwie ładne bramki.
Argentyna nie wytrzymala wysokiego tempa i zaczęła gasnąć w drugiej połowie.
Zmiany fatalne, w przeciwieństwie do Niemców. Borowski i Odonkor wnieśli sporo ożywienia.
W dogrywce Niemcom brakowało sił. Ballack po kontuzji nadawał się do wymiany

Czy gdyby bronił Abbondanzieri to Argentyna by wygrała. Można pogdybać, choc mi się wydaje, że Argentyńczycy przede wszystkim fatalnie strzelali te karne i tu jest diabeł pogrzebany

Jedna z drużyn musiała odpaść. Czułem, że spotka to Argentynę i tak się stało, choć myślałem że nie w karnych, lecz wcześniej.

Choć grałem na Niemców, to też kiepsko, bo grałem DNB i trochę fuksów, które nie weszły.
Jako strzelców bramek grałem tych, którzy świetnie grają w powietrzu, czyli Klose, Ballacka, Metzeldera i Mertesackera
Tylko Klose wszedł
Grałem obie strzelą i to weszło
Nie weszła mi wieksza ilość rzutów rożnych w pierwszej połowie Niemcy

Zgadzam się, że sędziowanie gorsze jak w Korei
Wkurza mnie to, bo psuje to ogolny obraz, utrudnia typowanie
Wkurza mnie to, że FIFA nic sobie z tego nie robi, a wręcz ma sie dobrze.
Trzeba poczekać na zmiany w FIFA, bo bez nich cienko widzę szansę na poprawę

Argentyńczycy przegrywać niestety nie potrafią. Ta zadyma po meczu ich kompromituje.

Do góry
#609236 - 30/06/2006 23:52 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Riquelme był w tym meczu jednym z najsłabszych zawodników... On powinien zejśc z boiska znacznie wcześniej... M.in. dzięki niemu Argentyna nie wygrała tego spotkania, mam przede wszystkim na myśli sytuację kiedy wychodzili z kontrą i mieli przewagę, a Jan Roman Riquelme zamiast szybko podac na prawą stronę, gdzie miał niepilnowanego partnera wolał sobie biec dalej z piłką... a że sprinter z niego taki zajebisty to obrona niemiecka zdąrzyła wrócic i uratowac sytuację. Przecież ten koleś dzisiaj nie potrafił nic konstruktywnego stworzyc na tym boisku. Fakt wyszła mu jedna wrzutka z rzutu rożnego, ale to chyba trochę za mało jak na "wirtuoza". Peckerman zamiast Cambiaso miał wpuścic Messiego lub Aimara, czyli zawodników, którzy idealnie nadają się na grę z kontry.

Nie wiem gdzie Wy widzieliście sytuację po której miał niby byc rzut karny. Jak mówicie o wywrotce Maxi Rodrigueza to chyba się wam coś pomyliło. Ewidentnie widac, że koleś przewrca się sam... tak więc żółta kartka jak najbardziej słuszna w tym wypadku.

Teraz zapewne wszyscy fani Argentyny bedą milion razy oglądali ten mecz i wyszukiwali błędów sędziowskich...

Ludzie, nie potraficie przegrywac? Przyznajcie chociaż raz, że Argentyna przegrała bo grała słabo, a nie szukajcie wytłumaczenia w kibicach, sędziach, nierównej trawie, zbyt zielonej trawie...

Do góry
#609237 - 01/07/2006 00:04 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Przyznajcie chociaż raz, że Argentyna przegrała bo grała słabo, a nie szukajcie wytłumaczenia w kibicach, sędziach, nierównej trawie, zbyt zielonej trawie...




Nie filozuj

Ja się nie przyznam

Argentyna przegrała nie dlatego że grała słabo tylko dlatego że Ayala spierd*****ł karnego zresztą Cambiasso też

Dobranoc

Do góry
#609238 - 01/07/2006 00:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Słabo to grali potomkowie Adolfa,ale Packerman zrobił zajebiste zmiany i albicelestes zaczeli się bronić, co wszyscy wiemy jak się dla nich skończyło.
Niemcy nie mieli żadnej setki,popełniali tragiczne błędy w obronie,momentami nie potrafili wymienić dwa razy piłki i wyjść z polówki,z Argentyną się udało,ale z Włochami już nie pzrejdzie,to są cwane lisy i nie dadzą sobie odebrać wygranej.
Niemcy potwierdzili że są słabi,nawet Poldi i Klose nic nie pokazali,Balalck to parodia jest w ogóle rozgrywajacego,bardzo szkoda Argentyny,bo mieli mecz w garści, a tak znowu mecze o medale bez naszych.......

Do góry
#609239 - 01/07/2006 05:59 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Hehe a moze Niemcy byly lepsze praktycznie caly czas na swojej obronie i murowanie jak Trynidad Argentyna tez jest sama sobie winna bo powinien wejsc przy 1:0 Messi i wyprowadzac kontry, krecic Lahmem i Ballackiem ktorzy prawie mdleli Nie ulega jednak watpliwosci, ze mecz mialy wygrac Niemcy - sedzia + brak powtorek kontrowersji korzystnych dla Argentyny ( nie mowie tylko o karnym, ale bylo mnostwo sytuacji kiedy przewracani byli przed polem karnym gracze Argentyny a powtorek 0, po 1:0 dla Argentyny praktycznie faule gwizdane byly w jedna strone )

Do góry
#609240 - 01/07/2006 06:03 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:


Nie wiem gdzie Wy widzieliście sytuację po której miał niby byc rzut karny. Jak mówicie o wywrotce Maxi Rodrigueza to chyba się wam coś pomyliło. Ewidentnie widac, że koleś przewrca się sam... tak więc żółta kartka jak najbardziej słuszna w tym wypadku.

Teraz zapewne wszyscy fani Argentyny bedą milion razy oglądali ten mecz i wyszukiwali błędów sędziowskich...

Ludzie, nie potraficie przegrywac? Przyznajcie chociaż raz, że Argentyna przegrała bo grała słabo, a nie szukajcie wytłumaczenia w kibicach, sędziach, nierównej trawie, zbyt zielonej trawie...





Nie jestem fanem Argentyny, zagralem lekko na ich awans, wiec bardzo mnie to nie boli, a karny byl w sytuacji po 80 minucie, gdzie obronca niemiceki zagral ewidentnie pilke reka na oczach Lubosa Michela, a co do braku powtorek to rzeczywiscie zal, ze Niemcy w realizacji stoczyli sie na same dno. Byli niezli.

Do góry
#609241 - 01/07/2006 06:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
no i sedzia przepchnal szwabow, ktos sie pyta jak?

no nie osmieszajcie sie, wiadomo ze na MS nie bedzie ewidentnie drukowal,

tu wystarczy we wwszystkisytuacjach spornych lub nawet na korzysc lekko argentynczykow gwizdac na korzysc niemcow, do tego reka w polu karnym (czego nawet realizatorzy pewnych powtorek nie pokazywali , w tym ta-i jak tu lubic szwabow), faul ,a to wszystko to wplywa na gre, i mamy wszystko jak na dloni,

Do góry
#609242 - 01/07/2006 06:07 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Najgorszy to byl trener Argentyny. Fatalne zmiany zupelnie rozwalily zespol.
Co to za tlumaczenie, ze za Crespo musi wejsc kolek w stylu Rasiaka czyli Julio Cruz, kiedy na lawce siedza Messi i Saviola, zawodnicy idealni do kontrowania przy 1:0 ?
Co to za zmiana Riquelme na defensywnego rozbijacza akcji Cambiasso ?
Kiedy Niemcy wyrownali, nie bylo juz sily ognia potrzebnej do zadania zwycieskiego ciosu.
Klinsmann tez sie nie popisal zdejmujac Klose, ale to nie bylo na jego szczescie kluczowe posuniecie dla wyniku meczu.

Do góry
#609243 - 01/07/2006 07:31 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
trzeba powiedziec,ze niemcy słabiutcy ale pewnie znając ich fart i wszystkie sprzyjające okoliczności jak sędziowie....to pewnie dojda do finały!ale to co wczoraj sędzia gwizdał to przegięcie!!niby tego tak nie widac ale małe sytuacje tworzą mecz...a brak powtórek kontrowersyjnych sytuacji na niekorzyśc niemców to przesada!!!jednym słowem parodia!!!

Do góry
#609244 - 01/07/2006 08:49 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Dlaczego wszedł wysoki Cruz a nie niski Messi???

Zeby po rogach i wolnych z kapelusza, których było duzo miał kto wybijać piłki. Zgadzam sie ze nie wypelnil swoich zadan gdyz napewno mial dlugo utrzymywac sie przy piłce grajac "plecami" do bramki.

Pekermann zrobił by inne zmiany gdyby nie kontuzja bramkarza Abonanzierii. Czy niewidzieliscie ze Messi był juz przygotowany do zmiany (miał wejsc razem z Cambiasso)??

Odnosnie sedziowania to sie nie bede wypowiadał bo szkoda zdrowia którego wczoraj straciłem duzo.

Bójka po meczu

Argentynczycy przegrali i dlatego była bójka bo nie potrafia przegrywac??? NIEPRAWDA

Po pierwsze Borowski pokazał kibicom Argentyny znany znak "uciszcie sie". Czy nie powinno sie reagowac na takie zachowania? Moze nie bójką ale w chwili takiego zdenerwowania nie da sie inaczej. Tak samo ten "pIŁKARZ" zachował sie w Valencii grajac z werderem w LM. Czy nie przyczynia sie do zadymy miedzy kibicami??


Po drugie swoje słowne "3 grosze" dołożył Bierhoff.

Do góry
#609245 - 01/07/2006 11:07 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
dagon Offline
journeyman

Meldunek: 31/05/2002
Postów: 87
Skąd: wrocław
Jak widać ciężko będzie wygrać z Niemcami, mają ten handicap, że mogą grać na polu karnym ręką albo robić nieudane wślizgi w nogi przeciwnika a karnych nie ma. No ale w końcu jak czytaliśmy wyżej że są to sytuacje sporne...

Do góry
#609246 - 01/07/2006 11:26 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Czy mi sie zdawalo, czy po strzelonym karnym Podolski zaheilowal w strone niemieckich kibicow?!?

Do góry
#609247 - 01/07/2006 11:41 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Happy Birthday Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Czy mi sie zdawalo, czy po strzelonym karnym Podolski zaheilowal w strone niemieckich kibicow?!?



heeehehe bez jaj Kylo

Faktycznie uniósł ręke i wyglądało to jakby...ale był to raczej gest podziękowania dla kibiców niż...

Do góry
#609248 - 01/07/2006 11:48 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Czy mi sie zdawalo, czy po strzelonym karnym Podolski zaheilowal w strone niemieckich kibicow?!?




Oczywiscie zalozyl jeszcze mundur ssmana, wsiadl na motor z przyczepka i na koncu dokleil sobie wasika a'la hitler

Dajcie juz na spokoj z tym meczem, sedzia owszem pomogl Niemcom bo gwizdal jak gwizdal i to jest niezaprzeczalny fakt ale argentynczycy tez swoje 3 grosze dolozyli swoja gra, zwlaszcza trener sie nie spisal.
Na calym swiecie zawodnicy "uciszaja" kibicow wymownym przytknieciem palaca do ust, a Wy teraz robicie wielkie halo bo zrobil to jeden z dwoch "folksdojczy"
Ja rozumiem ze wiekszosc z Was kibicowala Argentynie (sam mialem zaklad ze zdobeda puchar) ale coz, juz jest po meczu i obrazanie Niemcow w taki sposob jak ma miejsce na poprzednich stronach jest conajmniej niesmaczne
Historia naszych narodow jest jaka jest i obecni Niemcy sa nic niewinni, sa naszymi sasiadami i w wiekszosci sa normalnymi ludzmi takimi jak kazdy z nas ze swoimi wadami i zaletami
...a watek dwoch niby Polakow mnie rozwala, maglujecie ten temat, a oni graja dla Niemiec i maja prawo spiewac hymn niemiecki i czuc sie Niemcami, to dosc oczywiste

Do góry
#609249 - 01/07/2006 12:09 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

no i sedzia przepchnal szwabow, ktos sie pyta jak?

no nie osmieszajcie sie, wiadomo ze na MS nie bedzie ewidentnie drukowal




Bez przasady, lekkie druki byly, ale druzyna ktora jest zdecydowanie lepsza by nie miala problemow awansowac dalej, wystarczylo strzelic na 2:0, chyba rodr. mial szanse, nie wykorzystali tego to odpadli, w sporcie nie ma miejsca dla frajerow, a w jaki sposob argentyna to przegrala, wlasnie w taki. Owszem kibicowalem im i mialem na nich kase, jednak nie bede swej frustracji wylewal, moj blad i tyle, a takie texty ze sedzia, ze karne itd. nic nie znacza- liczy sie FT. Arg. miala niemcow pod sciana, a oddala mecz, brava dla niemcow, pokazali mentalnosc zwyciezcow.

I nie piszcie ze klose i podolski nie moga spiewac hymnu, to tak jakby ktos nam zabronil spiewac M.D.

Do góry
#609250 - 01/07/2006 12:22 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

no i sedzia przepchnal szwabow, ktos sie pyta jak?
no nie osmieszajcie sie, wiadomo ze na MS nie bedzie ewidentnie drukowal




No cóż...wiadomo, ze pewne wałki były, sędzie niewątpliwie gospodarzom sprzyjał, jak to zwykle bywa, no ale nie wydaje mi się by jednak miało to jakiś naprawde znaczący wpływ na wynik. Mikel ani nie podyktował zadnego karnego, nie było żadnych nieuznanych goli etc. A ze Argentyńczycy tak słabo strzelali karne to już trudno, Lubos na to akurat wpływu nie miał.

Do góry
#609251 - 01/07/2006 12:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
To znaczy ten karny dla Argentyny pod koniec spotkania mógł przesądzić o wyniku tego spotkania. Bardziej ewidentnego karnego już nie może być. Niemiec ścina Argentyńczyka, w ogóle piłki nie trafia, a sędzia... sięga po żółty kartonik za "udawanie". Aż ręce opadają... no ale po coś tego Słowaka wkońcu wstawili do tego meczu.

W sporcie na najwyższym poziomie o wyniku decyduje naprawdę niewiele. W tenisie może to być kwestia paru piłek, w F1 kilka tysięcznych sekundy, ale najwięcej wpływu na futbol ma niestety sędzia. Ewidentny karny, sędzia go daje i może być po meczu. Nie daje i wszystko może się potoczyć w drugą stronę. Podobnie można dać karnego tam gdzie go w ogóle nie było, tak jak np. w meczu Australia - Włochy. A "TV replays" tak jak nie ma to i nie będzie bo wtedy ciężej jest "drukować"...

Co do Podolskiego i Klose to czemu nie mają śpiewać hymnu? Z jakiej racji dwóch Niemców ma nie świewać swój hymn z resztą reprezentacji?

Do góry
#609252 - 01/07/2006 12:45 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Piszecie o tym meczu tak jakby Argentyna byla z 2 klasy lepsza od Niemców. A przecież to byl mecz dwóch w miarę równych drużyn. Co z tego , że podopieczni Pekerman mieli 67% posiadania pilki... czy stworzyli z tego jakieś sytuacje???? bo osobiście nie pamiętam. Dodatkowo polowa tego czasu to byly podania między poludniowoamerykańskimi obrońcami, ew. Riqelme sobie biegal z pilką po środku boiska Z pierwszej polowy zapadla mi w pamięć tylko świetna sytuacja Ballacka, ze strony Argentyny nawet strzalu w światlo bramki nie kojarzę. Znamienne jest to, że bramka dla albicelestes padla też nie po jakiejś skladnej akcji tylko po stalym fragmencie gry. Moim zdaniem Niemcy specjalnie oddali pole Argentynie, zagęścili środek boiska a w takich warunkach JRR nie jest w stanie wypracować dobrej sytuacji kolegom ( choć jedno podanie prostopadle do Crespo w 1 pol- palce lizać ). Mecz wyglądal tak jak Klinsmann zalożyl i faktycznie jak Niemcy musieli przejąć inicjatywę to przejęli i parę razy zakotlowalo się pod bramką Argentyny. Podoba mi się trener Niemiec- potrafi idealnie rozgryźć, którego rywala stlamsić od początku (Kostaryka, Szwedzi) a któremu dać się wyszumieć (Polska, Argentyna). Dlatego nie ma co teraz wymyslać jakiś chorych tlumaczeń... wtgrala drużyna lepiej ustawiona taktycznie i lepiej prezentująca się jako zespól a Argentyna nie pokazala nic co świadczyloby o jej jakiejś wielkiej przewadze.

arvid

Do góry
#609253 - 01/07/2006 12:59 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Dajcie juz spokoj temu spotkaniu...

Karny moze i byl, co bardziej potwierdza reakcja Lahma... z ktorego emanowalo poczucie ulgi... niz sama powtorka.

Pekerman zrobil niewybaczalny blad i za niego zapalcil. Zabraklo mu wyobraźni.

Cambiasso za Riquelme... ta zmiana nie miala miec prawa miejsca. Niekotrzy pisza, ze zrobil blad wpuszczajac Cruza, zamiast Savioli czy Messiego. Moim zdaniem nie. Granie dwoma niskimi napastnikami to tez nie byloby najelpsze rozwiazanie.

Aimar za Riquelme i prawdopodobnie argentina gralaby dalej, choc Cambiasso i tak nie mozna nic zarzucic.

Finał Brazylia - Wlochy ... inaczej być po prostu nie moze.

Do góry
#609254 - 01/07/2006 13:03 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:



Finał Brazylia - Wlochy ... inaczej być po prostu nie moze.




Bede ledwo zyw ze szczescia,
a gdy Wlosi rozpykaja po brzydkim meczu, dogrywce i karnych druzyne opaslych Kanarkow, umieram w ekstazie

Do góry
#609255 - 01/07/2006 13:21 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Najważniejsze aby w finale nie było niemców

Osobiście marzy mi się wygrana Włochów 1:0 po niesłusznie podyktowanym karnym w 93 minucie, wyobrażam sobie miny szwabów .

Do góry
#609256 - 01/07/2006 13:24 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ja bym wolał inny scenariusz: niesłuszny karny dla Włochów w 80 minucie. A później słuszny karny dla Niemiec w 93 minucie, przestrzelony ponad poprzeczkę przez Klose.

Do góry
#609257 - 01/07/2006 13:33 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Quote:



Finał Brazylia - Wlochy ... inaczej być po prostu nie moze.




Bede ledwo zyw ze szczescia,
a gdy Wlosi rozpykaja po brzydkim meczu, dogrywce i karnych druzyne opaslych Kanarkow, umieram w ekstazie




a pokaż mi choć jedną drużynę z tych faworytów, którzy grają naprawdę ładnie:

Włochy - nie ładnie, ale bardzo skutecznie
Brazylia - męczy się wciąż, choć i tak powoli się rozkręcają
Argentyna - miała jeden mecz z Serbią, po wyjściu z grupy padlina.
Hiszpania - Miała mecz z Ukrainą, po wyjściu z grupy była padlina
Anglia - tu już wogóle no comment
Francja - stare dziadki się trzymają, ale że grają ładnie, to nikt mi nie wmówi
Niemcy - chyba o zgrozo! to oni grają najładniejszy futbol, choć z Argentyną też im nie wyszło specjalnie
Portugalia - nie najgorzej jak na nich


Po prostu na tych mistrzostwach nie ma drużyny, która od początku do końca prezentowała by super ładny dla oka futbol - niektórzy jak Argentyna, Hiszpania mieli chwilowe przebłyski ładnej gry, wynikającej bardziej ze słabości rywali.

MŚ zdobędzie drużyna najlepsza, a nie najładniej grająca.

Zespołu, który byłby połaczeniem tych dwóch wymagań aktualnie nie ma, więc wygrają najlepsi, czyli Włosi.

Do góry
#609258 - 01/07/2006 14:00 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
heh,
zle to odebrales:)
Nie chodzi mi o sam poziom meczow w tych MS.
Mialem na mysli ze jesli dojdzie do takiego finalu, a bardzo chcialbym, gdzie beda w nim Wlochy wtedy bede ledwo zyw ze szczescia
Brazylia to dla mnie mocno przereklamowana druzyna, oczywiscie doceniam talent pilkarski kazdego z brazylijczykow bo bylbym smieszny gdybym twierdzil ze np. taki Ronaldinho go nie ma
Ale jako zespol nie prezentuja sie jakos tak abym mogl umierac z zachwytu nad ich gra, owszem maja przeblyski gdzie rece same skladaja sie do oklaskow ale to sa tylko przeblyski, a ja na MS od takiej druzyny mam prawo oczekiwac fajerwerkow.
Inaczej sprawa ma sie z Wlochami,
tutaj jest druzyna, jest pomysl na gre, moze brzydka, ale za to realizowany bardzo konsekwentnie.
Azzurri dokladnie wiedza po co wychodza na boisko, oni maja wynikiem koncowym ucieszyc swoich kibicow, a nie sama gra, choc trzeba tez zrozumiec wloskich kibicow, oni beda zachwycac sie brzydkim podaniem byle wynik byl zwycieski
...i wlasnie do tego nawiazuje moja wypowiedz o opaslych kanarkach i brzydkim meczu,
jesli dojdzie do tego spotkania to chcialbym zeby Wlosi udowodnili brazylijskim gwiazdom ze tylko druzyna moze wygrac mecz, a nie chwilowy i od niechcenia blysk geniuszu pojedynczego zawodnika, niech sie wysila
...a po za tym odpadla Argentyna ktora byla na drugim miejscu w rankingu na ulubiona druzyne wiec teraz pozostal moj czarny kon, Azzurri .

Choc obiektywnie patrzac boje sie meczu z Niemcami, nie tyle z powodu sedziow tylko z powodu ze Niemcy tak jak napisales sa jak do tej pory najrowniej i calkiem ladnie grajaca druzyna,
Brazylijczykom zycze dzis potkniecia na "starym bezzebnym lwie" z Francji

Do góry
#609259 - 01/07/2006 14:43 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
DOGRYWKI, PRZESTRZELONE KARNE , FAULE,i inne dziwne sytuacje....a na koncu i tak NIEMCy górą.....proponuje juz dac sobie spokój z tym spotkaniem PANOWIE TO JUZ PRZESZŁOŚĆ zastanowmy sie nad dzisiejszymi meczami.

POZDRAWIAM

Do góry
#609260 - 01/07/2006 23:02 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:


Brazylijczykom zycze dzis potkniecia na "starym bezzebnym lwie" z Francji




no to wykrakalem

Do góry
#609261 - 02/07/2006 08:44 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:


Brazylijczykom zycze dzis potkniecia na "starym bezzebnym lwie" z Francji




no to wykrakalem




Gratuluję trafnego typu i to po takim kursie.
Miałem zagrane grubo (jeszcze przed mundialem),że Brazylia dojdzie do półfinałów.Dzięki Tobie zagrałem awans Francji na kontrę i mocno zminimalizowałem straty.Nie mniej jednak jestem bardzo rozczarowany postawą Brazyli.

Pozdrawiam cyborgu .

Do góry
#609262 - 02/07/2006 17:12 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Heh
Akurat tutaj chyba podziekowania naleza sie Igorowi bo to on napisal na forum ten typ, ja tylko napisalem ze zycze im porazki choc przyznaje sie zagralem to lecz mialem mieszane uczucia co do typu, jednak ocena i moja i Igora byla sluszna;-)
...a do tego ja ich poprostu nie lubie

Do góry
#609263 - 02/07/2006 20:24 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Kto wie gdzie moge obejrzec wydarzenia po meczu NiemcArgentyna? z góry dzieki

Do góry
#609264 - 02/07/2006 20:37 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Fajne Klimaty na tym forum: Niektorzy sie zakładaja o czekolade, niektorzy inaczej pisza a pozniej ( po zdarzeniu)mowia ze inaczej zagrali, inni duzo pisza a pozniej mowia ze nie grali wogóle: ) PROFESJONALIZM jak nic: ))

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, kemp, forty, 11kera11, pavlik, VVega, burbon), 3363 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585596 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07