Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#611650 - 05/07/2006 08:29 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Munios - cieszę się, że wygrałeś
Ja grałem inaczej i byłbym wtopił, ale coś mnie podkusiło i w ostatniej chwili zagrałem jeszcze singielka w BAW na awans Włochów w dogrywce i wyszedlem na swoje mniej więcej

W moim odczuciu lepszym meczem był mecz Francja - Brazylia

Do góry
Bonus: Unibet
#611651 - 05/07/2006 08:44 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa

Do góry
#611652 - 05/07/2006 08:48 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Trzeba powiedzieć, że Włosi mają wspaniałą drużynę, wiadomo, że na turnieju bywa różnie i nie można grać na 100% w każdym meczu, czasami nie trzeba, bo przeciwnik po prostu słabiutki, trzeba przyznać, że niby poziom piłki na świecie się wyrównuje, ale te mistrzostwa dowodzą czego innego, gdy na Mundial przyjeżdza bez formy Brazylia i Argentyna, to Europa rządzi, trzeba było czekać na europejski półfinał, aby zobaczyc od pierwszej do ostaniej minuty pasjonujące piłkarskie widowisko, co o ile mnie pamięc nie myli na ostatnich Mistrzostwach Europy można było zobaczyć co najmniej w ćwierćwinałach; i jeszcze jedna kanstatacja, patrząc na wczorajszą grę Włochów i zostanwiałem się czy kiedyś nam przyjdzie mieć taką drużyne, która stoczy tak heroiczny bój z gospodarzami turnieju w półfinałach MŚ i wygra nie trzeba chyba dodawać jaki był wnioske. Skoro nasi 'na razie' truchleją już w pierwszym meczu MŚ onieśmielni wspaniałą atmosferą jaką tworzą im kibicujący rodacy, to jaka droga ich czeka, aby zagrać jak wczoraj Włosi, gdy gwiżdże na nich 60 tys. bucznych Szwabów...

Do góry
#611653 - 05/07/2006 08:58 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Hej, Argentyna bez formy ???
Argentyna grala bardzo dobrze i o odpadnieciu zadecydowal sedzia i absurdalne zmiany w meczu z Niemcami jakie zapodal Pekkerman, ale Argentyna bez formy to tak samo jak napisac Polska we wspanialej formie.
Wlochy to fantastyczny zespol i maja znakomita lawke.
Jak mozna latwo zauwazyc Lippi gral dotad 20 zawodnikami.
Praktycznie kazdy z nich moze grac na najwyzszym poziomie.
Niemcom brakowalo lawki, bo Klinsmann widzac beznadziejnego Ballacka praktycznie nie mial alternatywy.
Mysle, ze Klinsmann wycisnal maxa z tego skladu osobowego.
Tacy obroncy jak Friedrich czy Metzelder to typowe kolki i naprawde grali i tak lepiej niz umieja...
Nie mowiac o jezdzcu bez glowy Odonkorze, ktorego gre mialem nieszczescie podziwiac przez caly sezon w Borussi w Polsacie Sport. Tu Odonkor gral o 2 klasy lepiej.
A wracajac do Wlochow, maja wspaniala druzyne i w kazdej formacji znajduje sie gwiazda pierwszej wielkosci.
Buffon, Grosso, Cannavaro, Zambrotta, Pirlo czy Gilardino grali wczoraj fenomenalnie. Paradoksalnie zmobilizowali sie na full miedzy innymi z powodu afer w klubowej pilce.

Do góry
#611654 - 05/07/2006 09:06 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
co jeszcze bardziej cieszy, Włosi odprawili szwabów w ostatniej minucie, a 3 tygodnie temu na tym samym stadionie to my przegraliśmy ze szwabami w ostatniej minucie

Teraz szkopy wiedzą, co wtedy czuliśmy

Do góry
#611655 - 05/07/2006 09:30 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bzyku, co do odprawienia Polaków, to akurat mnie to aż tak mocno nie zabolało, bo po porażce z Ekwadorem było jesne, że po 3 meczach w grupie nasi pakuja walizki i jadą do domu.
Nie liczyłem na cud z Niemcami.
Nawet gdyby Polacy wygrali ten mecz, co jest czystą science fiction, to i tak by im to nic nie dało. Remis tym bardziej nic nie dawał. Więc nie bylo mi ich żal.
jeśli czegos żałowalem, to tego, że uwierzyłem w to, iż nasi awansują!
Żal mi było też niektórych chłopaków, ale nie wszystkich, bo z Niemcami natyrali sie jak osły, a wszedł nieodpowiedzialny Dudka i spieprzył wszystko, bo nie upilnował surowego Odonkora.
Żal mi, że takich cymbałów powołuje sie do kadry.
On ( Dudka ) zresztą powinien siedzieć w kryminale, bo jadąć po pijaku zabił człowieka.
Ech, szkoda gadać

Do góry
#611656 - 05/07/2006 09:37 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
rene nie wiem czy Ci ktoś to powiedzial, ale futbol to gra zespolowa.

Wygrywa/ przegrywa zespol... a nie pojedynczy zawodnik.

Dlatego takie gadanie, że Dudka spieprzyl caly mecz/mundial jest delikatnie mowiac nie na miejscu.

Takie teksty to do tematu o sportach zimowych np. skoki

Do góry
#611657 - 05/07/2006 09:49 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Schranzer, dla mnie oni od dobrych kilku lat są takim średniakiem. W ostatniej wielkiej imprezie nie mogli nawet pokonać Łotyszy, a nawet powinni wtedy z nimi przegrać.

Już było widać, że to średniak kiedy Anglicy skopali niemcom dupska 5:1 i to u nich w Monachium w ważnym meczu kwalifikacyjnym. A 4 miesiące temu Włosi skopali niemieckie dupska 4:1 w sparingu. Jedynym zaskoczeniem było dojście do finału w Japonii, ale każdy kto widział mecz niemców z USA wiedział, że przeszli fuksem (a później jeszcze trafili na Koreę i Turcję czyli nie przemęczyli się zbytnio).

U nich jest kilku w miarę dobrych graczy (Ballack, Podolski), ale reszta to by się nadawała do II ligi angielskiej razem z Rasiakiem i Frankowskim.

Cieszę się z wczorajszego zwycięstwa Włoch gdyż zawsze i wszędzie, w każdej dyscyplinie sportowej, jestem przeciwko niemcom. Nie lubię tego kraju, nie lubię tych ludzi. Zawsze będę kibicował przeciwko nim i się cieszył z każdej porażki tej hołoty, która ostatnio nawet gwizdała jak przeciwnik był przy piłce. Przynajmniej te niewychowane bydło nie zepsuje nam wielkiego finału.

GERMANY IS OUT OF THE WORLD CUP!!!

Do góry
#611658 - 05/07/2006 09:53 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Zabielany87 - co do tego, że futbol jest grą, to się w pelni z Tobą zgadzam. Z tym, że ja tą zespołowość pojmuję przede wszystkim jako odpowiedzialność na boisku. Każdy zawodnik ma określone zadania do wykonania i nie ma d..y!
Dudka zmienił Żewlaka, bo ten ostatni natyrał sie jak wół i miał kłopoty z szybkim Odonkorem. Po to wszedł Dudka, by zabezpieczyć lewą flanke i przykryć Odonkora. A co zrobił Dudka? Popatrz na powtórkę! Twierdzisz, że on zagrał dla ZESPOŁU?
Pozostali powinni skopać mu tyłek, tak jak to zrobił Sobol z Uche po meczu Panathinaikos - Wisła
Ja uważam, że Dudka to bezmózgowiec, który nie pasuje do zadnego ZESPOŁU, bo jest bezmyślny i nieodpowiedzialny.

Zresztą o tego osła nie będę sie z Tobą ani z nikim innym kłócił, bo wole skupic się na pozytywach

Pozdrawiam

Do góry
#611659 - 05/07/2006 10:09 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Berli płacze, Emrod płacze

Jeszcze raz wielkie, naprawdę brawa i gratulacje dla kibiców Italii!!
Włosi byli wczoraj lepsi praktycznie w każdym elemencie gry.

Nie mam najmnieszego zamiaru jak co niektórzy w poprzednich meczach tłumaczyć się sędzią, pechem, chwilowym kryzysem itd.

Brawo Italia

Natomiast równie wielkie wyrazy współczucia składam wszystkim kibicom anty-Niemcom!

Jak obserwuję wydarzenia sportowe od kilunastu lat tak kibicowałem przez ten czas setkom graczy i zespołów!
Nigdy mi się jednak nie zdarzyło kibicowanie "anty", wynikające z czystej niechęci!

Nazywanie kogoś niewychowanym bydłem, czy pisanie "Niemcy" z małej litery skwitować można chyba dziecięcą rymowanką:
"Kto się przezywa - sam się tak nazywa"...
Możecie sobie Conrad podać rękę z Nirtzem - trzymacie teraz ten sam poziom.


Wczoraj po meczu złego słowa nie powiedziałem na Włochów! Z zupełnie obcymi ludżmi (kibicami Italii) napiliśmy się piwka, pogratulowałem itd.
I bardzo sie cieszę, bo widząc wypowiedzi a'la Conrad czuję się jakbym wygrał...

No cóż - ja chyba nie mam kompleksów

Jeszcze raz biję pokłony przed wielkością Italii i jej PRAWDZIWYMI kibicami!!
Pozdrawiam Piomil

P.S Teraz pozostaje kibicowanie historii futbolu Jeżeli wygra Francja to Zizou na stałe dołączy na równych prawach do dwójki Pele, Maradona i będzemy mieli super trio światowego futbolu

Do góry
#611660 - 05/07/2006 10:21 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Z tego samego powodu, dla którego kibicowałeś niemcom ja kibicowałem przeciwko nim. Rozwiąż sobie zagatkę...

Do góry
#611661 - 05/07/2006 10:26 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
rozumiem Emrod ,ze w czasie odgrywania hymnu włoskiego na stadionie w Dortmundzie gwizdały świerszczyki

Do góry
#611662 - 05/07/2006 10:31 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

Berli płacze, Emrod płacze




Ja też płączę razem z wami, tylko że ja płączę że szczęścia

Do góry
#611663 - 05/07/2006 10:33 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

Berli płacze, Emrod płacze




Ja też płaczę razem z wami, tylko że ja płączę że szczęścia

edit, mała literówka, ale to przez to że nie przespałem nocy

Do góry
#611664 - 05/07/2006 11:07 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
ja powiem krótko - już nie pamiętam kiedy ostatnio bylem taki szczęsliwy to jednak prawda, ze futbol jest jedną z religii. Nie sądzilem, ze wynik tego spotkania będzie miał aż tak wielki wpływ na moje życie! po prostu oszalałem ze szczęscia, kiedy Grosso strzelał bramke, a gdy Alex podwyższył na 2-0 to już była euforia

i mam w dupie to co wypada a co nie! mam w dupie, ze "wszyscy jesteśmy teraz Europejczykami" Szwab to szwab NIENAWIDZE ICH DO SZPIKU KOŚCI!!! i zajebiście się ciesze że pedałek klose nie jest Polakiem!

FORZA ITALIA!!!!

Do góry
#611665 - 05/07/2006 11:08 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczorajszy mecz był kapitalny powiem więcej to był mecz roku 2006r
Drugiego tak dobrego widowiska już raczej chyba nie będzie obym się mylił, najciekawszy i bardzo dramatyczny mecz mundialu. Włosi wygrali po niemiecku w dwóch ostatnich minutach dogrywki.
Zarówno reprezentacji gospodarzy jak i Italli należą się brawa za piękny futbol niepowtarzalne emocje i zaangażowanie. Nie jestem fanem piłki włoskiej zarówno tej klubowej jak również reprezentacyjnej to jednak oglądając wczorajszy mecz przecierałem oczy ze zdumienia iż Włosi potrafią tak dobrze zagrać ofensywnie, nie zanudzać swoją grą widza na 1:0 i się bronimy.
Nie wiem czemu oni stosują w wielu meczach taki asekuracyjny styl gry.
Muszę pochwalić również reprezentację Klismanna za nowy styl niemieckiej piłki ofensywną grę w ataku pozycyjnym jeszcze kilka lat temu to mecz Niemcy - Włochu napewno nie wzbudził by tylu fantastycznych przeżyć wśród kibiców obu zespołów. Grande Italia Forza Italia ale również Grande Germany za postawę, grę, zaangażowanie i niesamowite widowisko

Do góry
#611666 - 05/07/2006 11:12 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Quote:

Schranzer, dla mnie oni od dobrych kilku lat są takim średniakiem. W ostatniej wielkiej imprezie nie mogli nawet pokonać Łotyszy, a nawet powinni wtedy z nimi przegrać.

Już było widać, że to średniak kiedy Anglicy skopali niemcom dupska 5:1 i to u nich w Monachium w ważnym meczu kwalifikacyjnym. A 4 miesiące temu Włosi skopali niemieckie dupska 4:1 w sparingu. Jedynym zaskoczeniem było dojście do finału w Japonii, ale każdy kto widział mecz niemców z USA wiedział, że przeszli fuksem (a później jeszcze trafili na Koreę i Turcję czyli nie przemęczyli się zbytnio).

U nich jest kilku w miarę dobrych graczy (Ballack, Podolski), ale reszta to by się nadawała do II ligi angielskiej razem z Rasiakiem i Frankowskim.

Cieszę się z wczorajszego zwycięstwa Włoch gdyż zawsze i wszędzie, w każdej dyscyplinie sportowej, jestem przeciwko niemcom. Nie lubię tego kraju, nie lubię tych ludzi. Zawsze będę kibicował przeciwko nim i się cieszył z każdej porażki tej hołoty, która ostatnio nawet gwizdała jak przeciwnik był przy piłce. Przynajmniej te niewychowane bydło nie zepsuje nam wielkiego finału.

GERMANY IS OUT OF THE WORLD CUP!!!




Człowieku aż się dziwię, że Ty tutaj administratorem jesteś na tym forum. Sam wyzywasz i obrażasz Niemców, a masz do nich pretensje, że gwizdają jak przeciwnik jest przy piłce. Śmieszny jesteś bardziej niż Andrzej Lepper i Roman Giertych razem wzięci. Masz pretensje do ludzi o to co sam robisz zapewne. Więc przestań wypisywac te swoje antyniemieckie teksty i zajmij się lepiej moderowaniem tego forum.

Zapewne wg Ciebie kibice Niemieccy powinni gwizdac na swoj zespół i dopingowac Włochów... A tak pozatym jak tak bardzo nie lubisz Niemców to po co reklamujesz na tym swoim forum betandwin, przecież to Austriacka firma, powiązana z Niemcami, do tego jeden z naszych zaborców.

Nie chcę Cię oceniac bo tak na serio Cię nie znam, ale na podstawie tego co piszesz stwierdzam, że Bóg chyba zapomniał zaopatrzyc Cię w mózg, a nawet jeśli go posiadasz to Ci się zgubiła instrukcja obsługi.

Do góry
#611667 - 05/07/2006 11:16 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Od siebie powiem, ze piekny mecz grany w naprawde niezlym tepie - akcja za akcje. Naszczescie to Italia wyszla zwyciesko z tego boju i ciesze sie bardzo. Miejmy nadzieje ze 9 lipca siegnie po puchar.

Forza Italia!

Do góry
#611668 - 05/07/2006 11:17 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś drugi pófinał też liczę na dobry meczyk w wykonaniu Francji i Portugalii. Będę kibicował Portugalii aby po raz pierwszy miała możność zagrania w finale mistrzostw świata i rewanzu na Francji za przegrany mecz chba też półfinalówy na Euro 2000r kiedy to odpadli w ostatniej minucie dogrywki.

Do góry
#611669 - 05/07/2006 13:23 Re: [1/2] NIEMCY - WŁOCHY
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Pozdro Emrod

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, Irek, Górnik_Wałbrzych, alfa, 11kera11, ANZELMO, VVega, forty, burbon), 3505 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584403 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07