Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#6161570 - 16/02/2014 23:58 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Budowa obiektow w Polsce to moze byc nawet rentowna niz typowe inwestycje majce wspomoc budzet. Kibicow polskich widac wcalej Europie. Siatkowka, pilka reczna, sporty zimowe. Msa ludzi jedzie kawal drogi na mecze czy turnije. Inna sprawa to kwestia ze miliony wydane na budowe obiektow sportowych to powinny byc miliony wydane rece ludzi ktorzy je buduja a nie polowa tej kasy laduje poznajomosci w kieszeniach osob nie zwiazanych z z ta budowa. Gdyby ta kasa po drodze nie ginela to zarobiliby ja zwylki ludzie i zaplacili od tego ucziwie podatek. Juz czesc tych pieniedzy wraca do budzetu. Obsluga takiego stadionu? Kilkaset osob ktorym nie trzeba placic zasilkow dla bezrobotnych. nastepna korzysc. wiadomo tez ze sam stadion nie zapewni wszytkich potrzeb przybywajacych na zwody zawodnikow czy tez kibicow. To cala masa dodatkowych uslug poczawszy od hotelarkich. Jestem tak ciekaw ile Zakopane i jego mieszkancy zarobili na Malyszu. a juz powstala alternatywa dla Zakopanego.

Do góry
Bonus: Unibet
#6161743 - 17/02/2014 02:27 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Serio myślicie, że jakby zaczęli pokazywać łyżwy w TV to by ludzie zaczęli się tym jarać i chodzić na takie imprezy? Wątpię.

Małysz zrobił w Polsce mega promocję dla skoków, a i tak po jego odejściu popularność zaczęła spadać mocno. Gdyby Kamil nie odpalił to szybko by to ucichło. Tak będzie z biegami. Póki biega Kowalczyk, ktoś na to rzuci okiem i obejrzy, jak ona przestanie, nie będzie transmisji w 1 i 2 to nikt tego nie będzie oglądał.

To samo było z F1 i Kubicą, gdzie popularność z jego sukcesami mocno skoczyła, niektórzy już chcieli budować tory, a jak tylko zaliczył wypadek to oglądalność tak poleciała, że Polsatowi się nie opłaca praw kupować. Z biegami będzie to samo.

Wg mnie zawsze powinien gdzieś być w Polsce kompleks, gdzie osoby z danej dyscypliny mogą pojechać i trenować w przyzwoitych warunkach, ale nie popadajmy w paranoje, że będziemy zaraz w każdym województwie stawiać kryte tory, bo mamy złoty medal. Niech postawią ten obiekt, tyle żeby można było trenować, bez trybun na tysiące osób, bo nikt tego nie będzie oglądał, takie są fakty.

Nawet żużel, gdzie szkolimy i mamy najlepszych zawodników na świecie jest mało popularny poza ośrodkami żużlowymi, a w niektórych miastach nikt nie skojarzy Golloba i Hampela. Oglądalność chyba na TVN Turbo max zanotowali niecałe 300 000? Także z jakimi łyżwami do ludzi.

Do góry
#6161820 - 17/02/2014 03:57 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
qbasmuggy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/03/2003
Postów: 3517
Skąd: Kraków
F1 - bez Kubicy już 3 sezony, a Polsat kupuje prawa i puszcza w ogólnodostępnym kanale, to myśle że jednak ktoś ogląda
skoki - puszczają w 1 albo 2 wszystko, niezależnie czy skaczą nasi czy nie i się ludzie jarają
to samo by było z łyżwami moim zdaniem
sukces przyciąga kibiców. Podejrzewam, że w Holandii się podniecają łyżwami tak jak u nas np skokami

Do góry
#6161856 - 17/02/2014 04:38 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
F1 pokazywali, bo mieli podpisana umowę, która im się w tym roku skończyła i z tego co czytałem to w Polsacie mówili, że nie są zainteresowani przedłużeniem, bo po Kubicy oglądalność spadła drastycznie.

Skoki tak, Stoch przedłuży to, ale braknie zawodników to i transmisje pójdą.

Według mnie łyżwy nie pójdą. Tak jak nie pójdzie puszczanie wszystkich zawodów pływania czy czegoś z lekkiej.

Do góry
#6161857 - 17/02/2014 04:41 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
nie wiem jesli chodzi o moje zainteresowanie sportem to jestem przecietnym kibicem czy wystaje ponad srednia. z panczenow ogladalem rys-ferens potem zygmunta i jeszcze jak smigal taki gosc na J. juz nie pamietam nawiska. wiec tak jakos wychodzi ze mielismy kogos w czolowce to interesowalem sie tym. szczyt malyszomani bedzie juz nieosiagalny bo juz sie przyzwyczailismy do sukcesow na skoczni. wazne jest to co sie stalo z warunkami do uprawiania skokow w czasie tego szczytu. stoch jest jakby jego produktem. to malysz walczyl o profesjonalna ekipe a stoch w tym czasie szlifowal swoj talent bez prsji i spokojnie. gdyby nie malysz to uwaga bylaby skupiona na nim i po jednym nieudanym skoku kazaliby mu wracac do domu oddac kase za szkolenie i jebac go jak on to smial jechac na zawody. jedyna dyscyplina sportowa w Polsce gdzie wszystko poszlo jak nalezy. Zainteresowanie spoleczne dzieki sukcesowi skoczka dzieki temu zainteresowanie tv
dzieki temu sponsor dzieki temu cykl turnieji i program szkoleniowy Lotos Cup dla dzieciakow dzieki temu na zawodach o mistrzostwa Polski 70 a nie 5 skoczkow dzieki temu wieksza szansa
na nastepnego mistrza proporcinalnie 14 wieksza dzieki temu Puchar Swiata rowniez w Polsce. dzieki temu wiekszy prestiz w ukladach Fis. wreszcie mamy sedziow na zawodach i juz inni sedziowie nie moga bezkarnie zanizac not jak to czeso bylo w przypadku malysza. itd. pytanie co z biegami czemu na fali sukcesow Kowalczyk nie widac postepow w nartach. czy tylko chodzi o sponsora takiego jak lotos w skokach? chyba koszt treningu narciazy nie jest wiekszy niz skoczkow. jesli chodzi o kryte lodowisko to powinno byc i nikt tu sie nie domaga takiego w kazdym miescie. jedno a naprawde na poziomie i wielofunkcyjne i to wzystko. ilu kibicow przyszloby ogladac chociazby zawody pucharu swiata to wielka zagdka. wcale bym sie nie zdiwil jak kilka tysiecy. zapotrebowanie na dobre widowisko sportowe jest w Polsce ogromne. patrz na siatkowke pelen trybuny jak gra reprezentacja a kurka czy zagumnego tez w wielu miastach nie kojarza. pseudo walki bokserskie masa ludzi bo nie ma innej alternatywy. trudno zeby gosc z sanoka jechal na GP w zuzlu do Bydgoszczy bo zna tylko lodowa odmiane tego sportu. ale na bank pojdzie na zawody panczenistow jesli beda w sanoku. zresszta masakra co sie dzieje z tymi sportami lodowymi. Hokej padl calkiem. czemu? ludzie nagle przestali przychodzic na lodowska na mecze zdnia na dzien?
przyklad chociazby Torunia kiedys pelne trybuny nawet jak Pomorzanin walczyl o utrzymanie. zrobila sie kompletna ruina. brak kasy? czy problem z ich podzialem? na mistrzostwa polski do lat 18 chyba czy jakos tak jechalo 15 zawodnikow pozbieranych razem z wszytkich grup wiekowych nawet 15-latkowie jak potrafili jezdzic na lyzwach. chcecie hokeja na swiatowym poziomie? tu nie ma szans na mistrzostow olimpijskie. jesli liczycie ze zbierze sie sama grupa 20 hokeistow sama zainwestuje w siebie sama sobie stworzy warunki za swoje wlasne pieniadze do osiagniecia poziomu NHl to jestescie w grubym bledzie. i tu chyba jest problem z tym podzialem kasy zuzel w toruniu ma takie warunki ze sam powinien zaewnic sobie srodki na utrzymanie. a tak wszytko idzie na zuzel a nie ma nawet porzadnej hali sportowej. malutka czesc tej kasy bylaby zbawieniem dla siatkarek czy pilkarek recznych( o ile te jeszcze istnieja). podobna sytuacja byla chyba w gorzowie. wszystko poszlo na zuzel a zabraklo na trenera mistzryn Polski w koszu. Rozumiem sytuacje miast typu Grudziadz, Rawicz male osrodki koncentruja sie na jednej 2 dyscyplinach tu akurat zuzel.
ale sanok, krynica, nowy targ itp. co maja do zaoferowania swoim kibicom ? kaleczny hokej i nic pozatym. jedna hala z prawdziwego zdarzenia i napewno po czasie zanalzlyby sie srodki na inne mniejsze . zreszta czesto sa przypadki w innych krajach ze na potrzeby olimpiady letniej czy zimowej powstaja obiekty do uprawiania dyscyplin sportowych nigdy nie urawianych w tych krajach. rozpoczyna sie szkolenie zawodnikow 3-4lata przed olimpiada od kompletnego zera. i czesto osrodki te pozostaja i dalej funkcjonuja.

Do góry
#6163459 - 19/02/2014 01:51 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
To jest śmieszne. Wypowiada się jakiś chłopaczek, co w snowcrossie(?) jechał o tym, że nie ma warunków w Polsce. Że stypendium by chciał, bo potrzeba więcej środków. Mówi, że ten rok miał udany. Wyniki? 9 i 12 miejsce na Pucharze Świata. Potrzebne mu stypendium.

Myślę, może młody, 19 lat, rozwijać się chce. 32 lata(!). Sory, ale chłopaka popierdoliło. Nie ma żadnych sukcesów, nic nie osiąga, swoje lata ma, niszowa dyscyplina, która sponsorów nic nie obchodzi, a on chce stypendium dostawać? Na co? Żeby sobie w średnim wieku mógł spokojnie na desce jeździć, zwiedzać świat i się dobrze bawić? Niech zapierdala do roboty na 7, dostanie 1500 z nadgodzinami i będzie miał na treningi.

To ja może też pójdę do TVP i powiem, że chcę stypendium, bo nie mam za co na turniej tenisowy do Tajlandii jechać. Sukcesy? Póki co w turniejach amatorskich, ale bez stypendium to nie ruszę z miejsca.

Te Igrzyska wyrzucają na brzeg trochę przygłupów, no sory.

Do góry
#6166296 - 21/02/2014 02:09 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Ostatnio już prawie wszystko.

Zbiórki pieniędzy dla Ukraińców. Od nas, bogatej społeczności. No to jest kurwa skandal.

Do góry
#6166443 - 21/02/2014 03:28 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Jak każdy jestem przeciwny bezyślnemu wydawaniu pieniędzy szczególnie na megalomańskie pomysły. Ale jeżeli wyniki na olimpiadzie to sprawa narodowa ( nie dla mnie) to postawiłbym własnie na panczeny i pływanie czyli tory i baseny oczywiście z odpowiednia kadrą. Pełna secjalizacja czyste wyrachowanie masa medali do wyhaczenia w tych dyscyplinach.
Holandia w zimowych prawie 108 medali praktycznei wszystkie z panczenów. My 18.

A tak wszystko do czasu gdy czarnoskórzy zawodnicy się za to nie wezmą. Nie znam się na anatomii ale jeżeli na bieżni biją białych jak chcą czemu inaczej miałoby być na lodzie czy w wodzie.

Do góry
#6166470 - 21/02/2014 03:43 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: devlin]
dondo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 2415
Originally Posted By: devlin

A tak wszystko do czasu gdy czarnoskórzy zawodnicy się za to nie wezmą. Nie znam się na anatomii ale jeżeli na bieżni biją białych jak chcą czemu inaczej miałoby być na lodzie czy w wodzie.

Czyli murzyny też mogą być najlepszymi sprinterami w kolarstwie?

Do góry
#6166548 - 21/02/2014 04:43 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: dondo]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: dondo
Originally Posted By: devlin

A tak wszystko do czasu gdy czarnoskórzy zawodnicy się za to nie wezmą. Nie znam się na anatomii ale jeżeli na bieżni biją białych jak chcą czemu inaczej miałoby być na lodzie czy w wodzie.

Czyli murzyny też mogą być najlepszymi sprinterami w kolarstwie?


Cyganów nie pobiją.. wink

Do góry
#6166572 - 21/02/2014 05:07 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Coronach]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
Originally Posted By: Coronach
Originally Posted By: dondo
Originally Posted By: devlin

A tak wszystko do czasu gdy czarnoskórzy zawodnicy się za to nie wezmą. Nie znam się na anatomii ale jeżeli na bieżni biją białych jak chcą czemu inaczej miałoby być na lodzie czy w wodzie.

Czyli murzyny też mogą być najlepszymi sprinterami w kolarstwie?


Cyganów nie pobiją.. wink


racja, Cygan jak rower zajuma to szybszy jest niż Olaf Ludwig za swoich najlepszych czasów wink

Do góry
#6166650 - 21/02/2014 13:47 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: dondo]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: dondo

Czyli murzyny też mogą być najlepszymi sprinterami w kolarstwie?

Nie, bo z opieki nie dostaną tak dobrych rowerów.

Do góry
#6167079 - 21/02/2014 23:21 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Banda kurw z Porto.I reszty z środkowych i czwartkowych spotkań.
konto na skybet wyzerowane.

Na bezrobociu jestem 3 tydzień już...
Styczeń obiecująco się zaczął.W lutym wszystko pierdolło momentalnie.

Do góry
#6167088 - 21/02/2014 23:26 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
z tego co pisales to miales chyba dosc pewna robote?

Do góry
#6167103 - 21/02/2014 23:38 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: connor]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: connor
z tego co pisales to miales chyba dosc pewna robote?
miałem.Przez jedną osobę z biura straciłem pracę...

CV porozdawane,aplikacje powysyłane.Trzeba czekać jak się odezwą.
2 interview już miałem na koncie o kontrakt.Oba niewypaliły.
Rasizm panuje w Leicester.Hindus pracę dostanie,biały nie !

Do góry
#6167130 - 22/02/2014 00:08 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Bezdomny]
BigMaster Offline
a.k.a. jpmaster

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 385
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: connor
z tego co pisales to miales chyba dosc pewna robote?
miałem.Przez jedną osobę z biura straciłem pracę...

CV porozdawane,aplikacje powysyłane.Trzeba czekać jak się odezwą.
2 interview już miałem na koncie o kontrakt.Oba niewypaliły.
Rasizm panuje w Leicester.Hindus pracę dostanie,biały nie !




mala rada: na spotkanie w sprawie pracy nie zakladaj koszulki SS LAZIO

Do góry
#6168587 - 23/02/2014 01:56 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Bezdomny]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: connor
z tego co pisales to miales chyba dosc pewna robote?
miałem.Przez jedną osobę z biura straciłem pracę...

CV porozdawane,aplikacje powysyłane.Trzeba czekać jak się odezwą.
2 interview już miałem na koncie o kontrakt.Oba niewypaliły.
Rasizm panuje w Leicester.Hindus pracę dostanie,biały nie !




nie dziwe się , przecież teraz Leicester przypomina bardziej teheran niż miasto europejskie,
ps. coraz gorzej dzieje się w tej angli, ja miałem zaplanowaną operacje i nagle szpital się rozmyślił z powody jakiejś commisssion policy, znajomi nie mogą dostać kredytu na auto, tylko 6k a oboje praca na kontrakcie frown

Do góry
#6168839 - 23/02/2014 04:14 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Ezquerro]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Ezquerro
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: connor
z tego co pisales to miales chyba dosc pewna robote?
miałem.Przez jedną osobę z biura straciłem pracę...

CV porozdawane,aplikacje powysyłane.Trzeba czekać jak się odezwą.
2 interview już miałem na koncie o kontrakt.Oba niewypaliły.
Rasizm panuje w Leicester.Hindus pracę dostanie,biały nie !




nie dziwe się , przecież teraz Leicester przypomina bardziej teheran niż miasto europejskie,
ps. coraz gorzej dzieje się w tej angli, ja miałem zaplanowaną operacje i nagle szpital się rozmyślił z powody jakiejś commisssion policy, znajomi nie mogą dostać kredytu na auto, tylko 6k a oboje praca na kontrakcie frown


Taka rzeczywistosc w UK. Te mordy hinduskie z portugalskimi paszportami. Ani slowa nie znaja po portugalsku. Kupione paszporty. ..

Do góry
#6181672 - 09/03/2014 16:03 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Platini]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425

Do góry
#6185675 - 15/03/2014 00:54 Re: Co mnie wkurza? [45] [Re: Llama]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
pieprzone zapalenie zatok puke
pierwszy od lat antybiotyk i to na 10 dni blush
leże i zdycham mad

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, pacyfista, Sensei, Akhu, wHiTe_StAr, VVega, Lukasz111, 11kera11, igea23, alfa), 3903 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583935 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07