Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#628009 - 24/08/2006 21:39 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
cska sofia 0-0 dogrywka(1-1) WAŁKAŻE!!!

szkoda slów

Do góry
Bonus: Unibet
#628010 - 24/08/2006 23:13 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Qrwa normalnie tragedia...
Ja nie wiem jak to mozliwe ze zespol gra wyrownany mecz w Kielcach, ma 100%sytuacje w Krakowie wygrywa z Legia w Warszawie i o maly wlos z Lechem w Poznaniu a gdy przychodzi zagrac z Odessa nie umie wymienic kilku celnych podan... Czemu nagle zagrali tak slabo to chyba nigdy nie znajde odpowiedzi bo nikt jej nie zna... Teraz wszyscy sa zalamani, kibice, pilkarze,trener... I ze ja musialem na to przez 90min patrzec
Moze i mieli jakies okazje ale grali jak Wisla sprzed kilku lat... Ja rozumiem ze rywal czasem moze trafic sie mocny ale jesli sie nie umie rozgrywac pilki to sie nawet z 5ligowym zespolem nie wygra. Moze to ten szok po stracie bramki ze z druzyny ktora wg niektorych gra najfajniejsza pilkie w Polsce przeradzamy sie w podworkowy team... Jeszcze bardziej szkoda mi trenera- taki ich nauczyl wspaniale grac, pressingiem na calym boisku, atakowac, strasznie sie zalamal tym remisem... Chyba najgorsze zajecie trenowac polski klub, wlozysz tyle pracy - nauczysz kaleki grac i gdy juz jest wszystko poukladane i gra wyglada jak naley nagle okazuje sie ze zespol nie jest w stanie kopnac prosto pilki...
Kazdy kto widzial korys z poprzednich meczow Wisly wie o czy mowie, roznica diametralna... Najgorsze jest to iz niedlugo dojda do siebie i znowu beda swietnie grac w lidze... ehh pozdro brak mi slow

Do góry
#628011 - 25/08/2006 08:39 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Quote:

Quote:



widze ze w ostatniej chwili udalo mi sie postawic na cska sofia /o godz 13:09/ i obym sie radowal po zakonczeniu meczu.





kurs strasznie leci, ale czesto tak bywalo, a nie zawsze byl wynik taki jakby wszyscy chcieli. Zreszta jesli teraz jest 1.6 i nawet mozna go gdzies zlapac to uwazam, ze bez sensu to jest. Jak poleci jeszcze w dol to lepiej zagrac 1x




I jednak mialem racje, bez sensu kierowac sie tylko tym, ze w 1 naziemnym zablokowali, a w necie kurs polecial. 1x mozna bylo chwytac przed meczem po okolo 3, za mala stawke warto probowac takie spotkania..

Do góry
#628012 - 25/08/2006 09:18 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
simi1986 Offline
old hand

Meldunek: 23/06/2006
Postów: 710
Mnie wczoraj na maxa rozczarowala Marsylia przeciez to co oni grali to kompletna zenada widac ze liga to nie to samo co puchary. W ciagu 2 dni stracilem 200 zl na pilce Marsylia i wczoraj naszpikowana gwiazdami Chelsea. Wydaje mi sie ze pilka jest nie do grania ostatnio duzo zarobilem na tenisie i tego sie trzymama. pozdro

Do góry
#628013 - 25/08/2006 10:55 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
otnoka Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 83
Tak jak mowilem zagralem Hajduk i dupa. Trzeba bylo zaasekurowac sie i zagrac z podporka. A teraz biore wedka i ide na ryby. Przerwa do soboty

Do góry
#628014 - 25/08/2006 11:08 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Spośród wszystkich naszych pucharowiczów i tak najlepiej zagrała Wisła Kraków wygrywając skromnie 1:0 z Austriakami.
Wisła Płock i Legia zagrały poniżej swoich możliwości i po prostu musiały odpaść.
W I fazie eliminacji do rozgrywek do pucharu UEFA Legia i Wisła Kraków.
Legia jeśli się nie pozbiera po ostatnich łomotach czy to w Orange Ekstraklasie czy pucharach to nie ma czego szukać w fazie grupowej UEFA CUP nie mówiąc już o I rundzie eliminacyjnej, którą też będzie trzeba przejść.
Na dzień dzisiejszy to powalczyć o fazę grupową pucharu UEFA może jedynie Wisła.
Legia po meczach z Szachtarem wydaje się jeszcze słabsza niż wszyscy myśleli przed III rundą kwalifikacji do LM jej forma przede wszystkim psychiczna jest fatalna.
Wisła tak jakby po zawirowaniach się odbudowywała pod ręką Petrescu i gra całkiem nieźle przynajmniej tak to wygląda.
W dzisiejszym losowaniu Legia w 2 gr jest zespołem nierozstawionym, Wisła w gr 8 będzie rozstawiona i potencjalnie może trafić na słabszego rywala. Legii naprawdę nie zazdroszczę mogą wylosować Panathinaikos, PSG, Hertę Berlin, czy Litex Łowecz

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Kura, rafal08, igea23, pacyfista, Lukasz111, VVega, wHiTe_StAr), 3647 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583925 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07