Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#628887 - 08/08/2006 03:18 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
darek72 Offline
stranger

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 8
Quote:

Mecz z Dinamo Zagrzeb jest niezwykle ważny dla Arsenalu - jeśli Kanonierzy nie uporają się z chorwackim zespołem, Arsenal nie zagra w Lidze Mistrzów przez co straci wiele milionów euro.

David Dein powiedział:

"Awans jest niezwykle ważny, nie tylko z powodów czysto finansowych, ale także i piłkarskich".

"W zeszłym sezonie doszliśmy dalej niż ktokolwiek się spodziewał, ale naszym celem pozostaje wygranie Ligi Mistrzów. To niezwykle trudne zadanie".


MYSLE ZE WAS PRZEKONALEM NA POSTAWIENIE NA ARSENAL ZYCZE UDANYCH TYPOW DOBRANOC



Dokonałeś super oceny Arsenalu!Włożyłeś dużo pracy,ale dodam coś od siebie.Lubię ARSENAL za ich postawe w tamtej edycji LM-dało się skubnąć trochę bukom,ale to jest dwumecz a rewanż grają u siebie.Nie twierdze że Dinamo ich ogra ale na pewno muszą zagrać na 150% swoich możliwość jak chcą żeby ich ktoś zauważył!ARSENAL jedzie po korzystny wynik czyli nie musi to być zwycięstwo.JEŚLI MAM RYZYKOWAĆ W TYM MECZU TO WYBIERAM 1X !!!

Do góry
Bonus: Unibet
#628888 - 08/08/2006 04:47 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Cska-Rużomberok 1
Ekipa rosyjska osiągała dobre rezultaty w grze w europejskich pucharach.U siebie grają bardzo dobrze.Mają zdecydowanie mocniejszy zespół kadrowo w porównaniu do słowackiego zespołu.Rużomberok niepotrafi grać na wyjazdach.W lidze grają poniżej oczekiwań bo na 4 dotychczas wygrane kolejki wygrali tylko jeden mecz.Rużomberok stracił kilku graczy,Inny wynik niż zwycięstwo CSKA będzie niespodzianką.

Lille-Rabotnicki 1
Ekipa francuska bardzo dobrze rozpoczęła sezon.U siebie jest zespołem walecznym i rzadko przegrywa u siebie.Mają większe doświadczenie w grze w europejskich pucharach.Rabotnicki są słabszym zespołem od Lille.Sezon w lidze macedońskiej rozpoczął się.Przegrali w pierwszej kolejce na wyjażdzie.Inny rezultat niż wygrana Lille będzie zaskoczenie dla wszystkich.

Szachtar-Legia 1
Szachtar jest mocny zespołem.Ma dobrych zawodników.Większy budżet.Na własnym boisku rzadko tracą punkty.Legia jest słabsze.W dotychczasowych meczach niezachwyciła mnie.Ja niewiem jak ona mogła wygrywać te sparingi.Inną sprawą jest to,że niema w Legii lidera zespołu,który by mógł zmotywować zespół.Legia jedzie do Szachtar po korzystny rezultat ale ja rzadnych szans im nie daje.

HSV-Osasuna 1
Hamburg jest gospodarzem pierwszego meczu.Bardzo dobrze grają.Dokonali bardzo ciekawe transfery i nawet ci zawodnicy mogą pokazać to w grze w europejskich pucharach.U siebie zawsze groźny jest Hamburg.Osasuna była rewelacją w Hiszpanii.Ale niema doświadczenie w grze w puchrach.Nie wzmocnili się i ciężko będzie im się grało w pucharach a dodatkowo w lidze.Sezon w Hiszpanii zaczyna się końcem sierpnia więc gracze nie są zgrani.HSV rozpocznie już rozgrywki ligowe.Lubię HSV i widzę ich w roli zwycięzców tego spotkania.


Hearts-AEK 1
Szkoci wreszcie w pucharach.Bardzo mocni są i w tym sezonie u siebie .Mają bardzo dobrych graczy.Mają całkiem dobry budżet.Są w trakcie gry w swoich rozgrywkach.Grecki klub na wyjazdach słabiej się sprawuje.Grają tylko sparingi bo liga jeszcze nie ruszyły.Grecka federacja ma problemy finansowe.Hearts potrafił w niedzielę pokanać Celtic i pokazał,że jest silny.

Do góry
#628889 - 08/08/2006 08:08 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Lille-Rabotnicki
Zgadzam się, że brak zwycięstwa Francuzów będzie niespodzianką - ale obok kursy 1.98 na under nie przejdę obojętnie. Wierzę że macedończycy nie są aż tak słabym zespołem żeby przegrać tu wyżej niż 2:0, a już samo Lille jest dla mnie synonimem underka .

Moje typy
under 2,5 1.98 5/10
X HT 3,1 3/10
Rabotnicki nie strzeli 1,6 3/10

dokładny wynik 1:0 i 2:0 (jeśli jakiś buk to oferuje).

Do góry
#628890 - 08/08/2006 08:56 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Dinamo-Arsenal
pick - X

W sumie wynik jest sprawą otwartą i w takich wypadkach lubi wejść remis, Dinamo zagra prawdopodobnie z wysuniętym Eduardo i nawet jeżeli druga linia będzie mu pomagać, to kilka wkrętek jaki zasunie obronie Adebayor wystarczająco ich wystraszy, aby zbytnio nie szaleć ofensywnie i skupić się na walce w środku, bo jak co, ale druga linia Arsenalu to ta sama, która dała im final LM chociaż bez Ljungberga, podsumowując waleczność i wsparcie kibiców Dinama, a z drugiej strony lepszy piłkarsko Arsenal nie przyniesie dla mnie rozstrzygnięcia.

Do góry
#628891 - 08/08/2006 10:05 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Hearts - AEK. Jesli ktos moglby to niech poda kontuzje w tych zespolach !!!

Do góry
#628892 - 08/08/2006 10:27 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
m_k_polska Offline
veteran

Meldunek: 12/06/2004
Postów: 1344
Skąd: Jaworzno
chciałem dodać jeszcze jedną rzecz odnośnie meczu Arsenalu
kurs na Londyńczyków w ciągu 24 godzin wzrósł w BF z 1,82 na 2,02

Do góry
#628893 - 08/08/2006 10:57 Ja te volim, Dinamo!
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Krótko ale na temat...

Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn

Sporo o Dinamie Zagrzeb pisałem już (LINK) w kontekście konfrontacji też drużyny z litewskim Ekranasem Poniewież. Do tamtego tekstu mogę tylko dodać udany start Dinama w rozgrywkach ligowych. Po wygranych na własnym obiekcie ze Slavenem Belupo 1:0 i Sibenikiem 4:3, Dinamo znajduje się w czołówce tabeli z kompletem punktów. Gra Dinama nie wygląda jeszcze tak jak życzyliby sobie tego kibice drużyny z Zagrzebia ale postępy są widocznie, głównie w ofensywie, o czym przekonał mecz z Sibenikiem.

O Arsenalu pisać za wiele chyba nie trzeba, to w końcu wielka europejska firma, która w ubiegłym sezonie znalazła się o krok od triumfu w finale Ligi Mistrzów. Arsenal wreszcie zakończył budowę swojego Emirates Stadium, dzięki czemu możliwe stały się w końcu większe transfery, jak ten, którego bohaterem stał się Tomasa Rosicky. Awans do Ligi Mistrzów jest dla Kanonierów absolutnym imperatywem i nikt z prezesem klubu Davidem Deinem nie wyobraża sobie, żeby Kanonierzy nie rozstrzelali już pierwszego wroga na drodze do sławy.

Dinamo przystąpi do tego spotkania w najsilniejszym składzie, z niemieckim internacjonałem Jensem Nowotnym, z ogensywnie grającymi obrońcami Hrvoje Cale i Kameruńczykiem Etto oraz świetnymi przednimi formacjami z Luką Modriciem (którego nazwisko może się pojawić w notesie Wengera po tym dwumeczu...), ogranym we Włoszech Davorem Vugrinecem i Brazylijczykiem z chorwackim paszportem, Eduardo da Silvą, który wzbudził największy niepokój wysłanników Arsenalu, którzy obserwowali mecz ligowy z Sibenikiem. Arsenal przystąpi do meczu z Dinamem w niemalże takim samym zestawieniu w jakim podopieczni Wengera ograli w sparingu holenderski AZ Alkmaar 3:0. Jedną ale istotną zmianą jest powrót do zespołu Tomasa Rosicky'ego. W składzie gości na ten mecz próżno za to szukać największej gwiazdy zespołu, Thierry'ego Henry'ego. Jens Lehmann, Freddy Ljungberg, Philippe Senderos, Gael Clichy, Abou Diaby oraz Theo Walcott także pozostali w Londynie. Pod nieobecność tych zawodników kadra Arsenalu wygląda następująco:

Almunia, Poom, Eboue, Toure, Djourou, Cygan, Fabregas, Flamini, Hoyte, Gilberto, Song, Hleb, Reyes, Aliadiere, Van Persie, Traore, Adebayor, Rosicky.

Takiej kadry pozazdrościłby Arsenalowi nie jeden klub ale bez wątpienia nie jest to optymalny skład Arsenalu. Bez Henry'ego Arsenal potrafił wygrać w Amsterdamie z Ajaxem, bez wszystkich piłkarzy, których dziś zabraknie w Zagrzebiu (i nawet bez Rosicky'ego) drużyna Wengera pokonala łatwo silny Alkmaar - to jeszcze jeden dowód na potwierdzenie tezy, że skład, który Wenger zabrał do stolicy Chorwacji do słabych nie należy.

Nie sądzę aby Wenger - o czym zresztą przekonuje pozostawienie Henry'ego w Londynie - chciał rozstrzygnąć sprawę awansu w pierwszym meczu. Arsenal pewnie będzie grał ostrożnie, na zero w tyłach, próbując szybkich kontr z wykorzystaniem świetnych skrzydłowych i prostopadłych podań Tomasa Rosicky'ego. Trener Dinama mówi, że jego zawodnicy szanują rywali ale postarają się wygrać a pomóc ma im w tym żywiołowy doping 40-tysięcznej publiczności zgromadzonej na stadionie Maksimir. Dinamo to zespół bardzo solidny, o klasie zbliżonej do Levskiego i Steauy, które tak fantastycznie spisywały się w Pucharze UEFA w ubiegłym roku, o potencjale większym od tego jakim dysponowała ubiegłoroczna Artmedia Bratysława. Gracze gości są bardziej doświadczeni w europejskich pucharach, lepsi technicznie (choć akurat Modrić czy Eduardo nie powinni odstępować od rywali) ale gospodarze są już w trakcie sezonu, mogą liczyć na wspaniały doping a ponadto zagrają na pewno agresywnie i "z zębem". Gra defensywna nie leży Dinamie co pokazały mecze z Ekranasem (gdzie Dinamo atakowało non-stop) czy Sibenikiem (Dinamo próbując pilnować wyniku traciło bramki). Arsenal jest zdolny do przeprowadzania zabójczych kontr i ma szansę dziś wygrać w Zagrzebiu stawiając się w doskonałej sytuacji przed rewanżem na Emirates Stadium ale gospodarze to nie "ogórki" jak myśli sobie pewnie wielu spośród grających na Arsenal. U siebie zespoły z Bałkanów zawsze były groźne dla potentatów i tak powinno być i dziś.

Mając wybierać pomiędzy bardzo mocnym zespołem osłabionym brakiem paru zawodników, w tym swojej gwiazdy, który losy dwumeczu może z powodzeniem rozstrzygnąć w rewanżu (na który notabene kursy wahają się w granicach 1.70) a solidnym kolektywem, który nie ma nic do stracenia a na taki wieczór jak dziś czekał bardzo długo, podczas gdy został przez bukmacherów uznany za słabeusza (kursy gdzieniegdzie wyższe niż 5) mój wybór może być tylko jeden. Jaki?

Odpowiem słowami jednej z pieśni kibiców Dinama.
Ja te volim, Dinamo!

Dinamo lub remis 4/10 po 1.92 w Unibet

Do góry
#628894 - 08/08/2006 13:11 Re: Ja te volim, Dinamo!
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Dinamo-Arsenal
Tak przypatruje sie rozmowom na temat tego meczu i dochodze do wniosku ze najlepszym rozwiazaniem jest under 2,5- Arsenal jak kazdy wie ma swietna defensywe i nei ma co tu polemizowac, na wygraniu spotkania tez strasznie mu nie zalezy wiec skoncentruje sie na zabezpieczeniu tylow... under jak nic
Takie moje krotkie przemyslenia nie rozpisuje sie wiecej bo i tak nie bede gral dzisiaj tego spotkania- mam do przeanalizowania (i wlasnie to robie) wiele innych... nie wyrobie sie ale pozdro dla Prema ktory odwala kawal dobrej roboty pozdro jestes wielki !

Do góry
#628895 - 08/08/2006 13:40 Re: Ja te volim, Dinamo!
rafi914 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 2094
Siema jestem tutaj nowy oto moja analiza pierwsza anazlia na tym forum

Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn 1x 2.00

Mecz pomiędzy Dinamem a Arsenalem to mecz kwalifikacji Champions League. Dinamo rozpoczeło już sezon ligowy (Dwa mecz dwa zwycięztwa - sześć punktów.), nie można zaś powiedzieć tego o ekipie gości, którzy ligi jeszcze nie zaczeli. Przykładów z takich meczów mamy wiele jak chociażby mecz Celticku Glasgow z Artmedią Bratysława gdzie wszyscy byli pewni zwycięztwa Szkotów, którzy nie rozpoczeli sezonu, zaś Słowacy będąc w sezonie ligowym pokonali Celtic. Osłabienia w drużynie Arsenalu: Jens Lehmann (nie może zagrać, za czerowoną karke w ostatnim meczu LM z FCB), Freddie Ljungberg (kontuzjowany), Thierry Henry (po mundialu nie jest jeszcze w pełni gotowy do gry), Ashley Cole (niegocjacje kontraktu z Chelsea), Gael Clichy (kontuzjowany), Philippe Senderos (kontuzjowany), Lauren (kontuzjowany), Abou Diaby (kontuzjowany) oraz Theo Walcott (po chorobie wirusowej). To jednak dość spore osłabienia w ekipie gości, którzy wg. mnie jada tam po jakiś remis najchętniej bramkowy! Argumentami za Dinamem jest własne boisko, kibice oraz zakup z Bayeru Leverkusen Jensa Nowotnego, który jest podporą defensywy Dinama. Przewdiuje tutaj dobra grę gospodarzy, którzy muszą się liczyć z tym, że w Londynie nie będzie tak łatwiutko.

Kadra Arsenalu na mecz:
Cesc Fabregas, Kolo Toure, Tomas Rosicky, Jose Antonio Reyes, Robin van Persie, Alexander Hleb, Mathieu Flamini, Alex Song, Pascal Cygan, Gilberto, Johan Djourou, Mart Poom, Manuel Almunia, Emmanuel Adebayor, Emmanuel Eboue, Jeremie Aliadiere, Justin Hoyte, Armand Traore.

Do góry
#628896 - 08/08/2006 14:43 Re: Ja te volim, Dinamo!
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
taka analiza była chyba wczesniej po co przepisywac to samo ? tylko oczy sie mecza na czytaniu kolejnego postu

co do meczu mysle ze arsenal powinien z lekkimi trudnosciami ale wygrac jakos nie widzi mi sie pisanie ze bardzo dobry start ligowy mialo dynamo 4:3 ze słabym sibenikiem ( norwowo do ostatniej minuty) i wczesniejsze 1:0 nie rzuca na kolana i to obydwa mecze u siebie wiec jakos bez rewelacji. a Arsenal choc jeszcze nie zaczal sezonu wygrywa wiekszosc meczow sparingowych z rownymi sobie i sredniakami do ktorych mozemy zaliczyc dynamo zagrzeb . Choc mecz o duzo wieksza stawke niewidzi mi sie zeby dynamo cos zdziałało w konfronatcji z finalista ubiegłorocznej LM mysle ze mecz podobny do meczu legii i "hafnajfonjdur" druzyna o kilka kals lepsza meczy 1:0 na wyjezdzie i u siebie pieczetuje awans do kolejnej rundu

typ. 2 Arsenal
k.1.70

Do góry
#628897 - 08/08/2006 17:27 Re: Ja te volim, Dinamo!
teodulo25,5 Offline
stranger

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Warto, by zwrócić uwagę na mecze Salzburga i Valencii i Levskiego. Jedno co widzę i wiedzę (mam starą wiedzę-16 lat śledzenia pucharów, ale trydno czesto obieżące informacje...brak stalego netu i czasu), to postęp u Rumunów !! i Bułgarów, aczkolwiek...3 (lub 4 )lata temu
gdy w 3. rundzie Levski grał z Galatasaray byl kurs ok. 1,35 na awnas G.- bylem pewien i rad - nakwyższy moj kurs wtyedy trafiony), Teraz Levski gra Chievo i w Betako pisze Ch AW 1, 46
B&#8364;lgary wyraźnie pzrchodzą od kilku (z kilkoma wyjątkami)drużyny z lig podobnych poziomem i slabszych (tak bylo też w tym sezonie w UEFA). I widze problem (sam sie obawiam meczu i ..buki raczej też).
Psychologia podpowiada: byli 2 razy Slowacy, byli Belgowie,
Był Maribor etc, wreszczie wejdą Bułgary...
Co wiecie o Chievo, sparingi , kontuzje sparingowe.
Że Levski ma ambicję ...trochę malo

Do góry
#628898 - 08/08/2006 17:29 Re: Ja te volim, Dinamo!
teodulo25,5 Offline
stranger

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Salzburg wyskoczyl pod koniec zeszł. sezonu w Austrii... i na tym moja wiedza wlądciwie się kończy (prócz tego że przeszedł w 2. rundzie zespoł z lepszej ligi)
Kto coś wie?

Do góry
#628899 - 08/08/2006 19:12 Re: Ja te volim, Dinamo!
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Salzburg to druzyna, ktora w tym roku w Austrii nie bedzie miec sobie rownych. Maja bogatego sponsora, niezlych zawodnikow (np Zickler strzela tam bramke za bramka) duet trenerski Trappatoni-Mattheus. Nie stawialbym ich na przegranej pozycji w dwumeczu, bo ta druzyna jest silna, szczegolnie u siebie (w lidze rzadko kiedy przegrywaja u siebie, ostatnio zdarzylo im sie to na poczatku lutego czy tam marca z Admira Wacker, a pozniej raczej nic nie przegrali). Jak ktos chce cos stawiac z tego meczu to proponowalbym 1x, a dla bardziej odwaznych czysta 1.

Do góry
#628900 - 08/08/2006 20:48 Re: Ja te volim, Dinamo!
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!

Do góry
#628901 - 08/08/2006 21:25 Re: Ja te volim, Dinamo!
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Quote:

Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!




Mysle ze Dynamo Zagrzeb jeszcze sporo namiesza w Pucharze UEFA a nam ładnie swoja grą powiekszy portfele
Pozdr

Do góry
#628902 - 08/08/2006 22:35 Re: Ja te volim, Dinamo!
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Quote:

Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!




Raz sie trafia a raz nie. Fajnie ze jest tu jeszcze ktos, kto pisze cos sensownego i ma konkretne informacje.

Do góry
#628903 - 08/08/2006 22:39 Re: Ja te volim, Dinamo!
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Quote:

Jeśli ktoś się zasugerował to wybaczcie Dinamo trzymało się całkiem dobrze do 63 minuta. To był początek końca zagrzebskiego klubu.

Pozdrawiam!




Raz sie trafia a raz nie. Fajnie ze jest tu jeszcze ktos, kto pisze cos sensownego i ma konkretne informacje.



Otóż to !
Sam zagrałem na Dinamo po przeczytaniu analizy Prema.
Takiego wyniku przy takich ubytkach kadrowych "Kanonierów" chyba nikt się nie spodziewał.
W pucharze UEFA o ile im szczęście dopisze zajdą napewno daleko.

Do góry
#628904 - 08/08/2006 23:00 Re: Ja te volim, Dinamo!
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
jedyne ALE bylo w sparingach Arsenalu , fantastyczne wyniki jak dla mnie osiagali i na nich zagralem ,ale wiadomo ze raz na wozie ... Dynamo daleko w UEFA zajdzie

Do góry
#628905 - 08/08/2006 23:14 Re: Ja te volim, Dinamo!
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Quote:

Dynamo daleko w UEFA zajdzie



Pod warunkiem, że zbyt wcześnie nie trafi na jakiś Tottenham lub inny dobry klub.

Do góry
#628906 - 09/08/2006 03:02 Re: Ja te volim, Dinamo!
darek72 Offline
stranger

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 8

Dinamo jednak zawiodło -nie zrobili nam kasy ale jeszcze nie zawiodą.Pozdro dla wszystkich co wtopili

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, pacyfista, akagi, Sensei, forty, igea23, alfa, wHiTe_StAr, 11kera11), 3454 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584389 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07