Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#642199 - 22/08/2006 17:27 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Widzę, że tu panuje jakieś grono wzajemnej adoracji.
Teraz jakiś kurson. Ja łykam, a ty co robisz, zasysasz?
Nie no, niezłe jaja.
I nadal nie kumam jakie to kluby pomyliłem.
Może obaj "fachowcy" mnie oświecą, jakie to kluby mi się pomyliły???

Do góry
Bonus: Unibet
#642200 - 22/08/2006 17:48 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

Widzę, że tu panuje jakieś grono wzajemnej adoracji.
Teraz jakiś kurson. Ja łykam, a ty co robisz, zasysasz?
Nie no, niezłe jaja.
I nadal nie kumam jakie to kluby pomyliłem.
Może obaj "fachowcy" mnie oświecą, jakie to kluby mi się pomyliły???




Ja to przynajmniej jestem "jakiś", a ty jesteś ... nijaki (w najlepszym razie).

A więc przyjmij do wiadomości, że klub, który chyba masz na myśli nazywa się FC Red Bull Salzburg, a to, że kiedyś nazywał się inaczej teraz już nie ma znaczenia, tym bardziej, że dzisiaj również gra, ale Austria Wiedeń i kogoś mniej "fachowego" możesz wprowadzić w błąd pisząc Austria nie wyjaśniając, że akurat chodzi Ci o nieistniejącą Austrię z Salzburga.

Dla mnie EOT - szkoda czasu dla ciebie...

Do góry
#642201 - 22/08/2006 17:48 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Ludzie, po meczu możecie zweryfikować, kto miał racje, na sile nie ma sensu nikogo do swoich racji przekonywać.

Do góry
#642202 - 22/08/2006 17:59 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Widzę, że tu panuje jakieś grono wzajemnej adoracji.
Teraz jakiś kurson. Ja łykam, a ty co robisz, zasysasz?
Nie no, niezłe jaja.
I nadal nie kumam jakie to kluby pomyliłem.
Może obaj "fachowcy" mnie oświecą, jakie to kluby mi się pomyliły???




Forum sluzy do dyskusji, dyskusja to wymiana pogladow, poglady moga byc skrajnie rozne i nalezy sznowac rozmowce o odmiennych pogladach.
To ze Valencia jest faworytem to jasne, ktos tylko zwrocil uwage ze mozna sprobowac zagrac inaczej niz wiekszosc, masz glowe mysl czy warto czy nie ale nie komentuj w bezmyslny sposob wypowiedzi innych.
Po meczu sie okaze czy faworyt wygra wysoko, czy nisko czy moze przegra albo zremisuje...
ale po meczu tez trzeba zachowac umiar podniecajac sie ewentualnym trafionym typem.

Zeby nie bylo zupelnie OT to tak jak pisalem wczesniej, typ na puszki ze skrzydelkami +1,5 jest wart ryzyka i tak zagralem, jak przegram trudno, nie pochlastam sie, jak wygram nie bede z podnieceniem pisal jaki jestem genialny.
Nie sadze zeby adresaci tego postu go zrozumieli ale zrozumcie ze nikt Was tu na sile nie trzyma;-)

Powodzenia:)

Do góry
#642203 - 22/08/2006 18:00 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

Ja to przynajmniej jestem "jakiś", a ty jesteś ... nijaki (w najlepszym razie).




Ty to jesteś "jakiś", ale "niewyraźny".
A może wczorajszy???
I dlatego chyba myślisz, że twoja elokwencja błyszczy w pełnej krasie. Ale zapewniam cię, że to tylko twoje subiektywne odczucie.

Odnośnie klubu austriackiego. Wiem, że jego nazwa brzmi Red Bull Salzburg, ale wiele źródeł do dziś podaje nazwę Austria SV Salzburg.
Na pewno osób zorientowanych nie wprowadziłem w błąd, bo ludzie trochę znają się na piłce.

No ale jeżeli jako jedyni, ty i twój kolega, zostaliście wprowadzeni w błąd, to już wasz problem.

Do góry
#642204 - 22/08/2006 18:16 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Quote:

(...)nie komentuj w bezmyslny sposob wypowiedzi innych(...)
(...)Nie sadze zeby adresaci tego postu go zrozumieli ale zrozumcie ze nikt Was tu na sile nie trzyma (...)



Przepraszam, za ostatnią już wypowiedź niemerytoryczną, ale nie lubię gdy ktoś bezzasadnie chce mnie pouczać.

Po pierwsze - nie komentuję bezmyślnie, tylko nie pozwolę aby bezkarnie ktoś walił pod moim adresem jakieś napompowane arogancją teksty (Ty Biszop też nie myśl, że jesteś w stanie zrozumieć więcej niż inni, np ja).

Po drugie - nie Ty Biszop będziesz mi sugerował takie rozwiązanie, jak zrezygnowanie z tego forum. Jeżeli zechcę to uczynić, to na pewno nikomu nie będę tego oznajmiał i zrobię to kiedy to ja będę miał na to ochotę.

Ale na razie forum jest dla mnie bardzo przydatne i dlatego zamierzam jeszcze długo z niego korzystać.

Jeżeli chodzi o Valencię to podtrzymuję swój typ.
Całkowicie odmienny niż Twój:
Valencia 1 (handi -1).

Pozdrawiam.

Do góry
#642205 - 22/08/2006 18:24 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
No dobrze, Valencia - Salzburg
Mnie akurat Salzburg nie przekonuje, choć zwycięstwo 1:0 w pierwszym meczu to sygnał, by bezkrytycznie nie grać na Hiszpanów. Z tym, że to było 2 tygodnie temu i Valencia nie była jeszcze w lidze. Teraz też nie jest, ale Hiszpanie, podobnie jak Austriacy budują drużynę. i bynajmniej nie po to, by grać w UEFA. Jestem absolutnie przekonany, ze przez po 2 tygodniach zobaczymy już inną Valencię. I i własny stadion.
Hiszpanie są faworytem, takze do awansu, ale ja tym razem zadowole się czystą 1, bo Valncia ten mecz powinna wygrać
Handi, jaki ktoś tu proponuje, mnie przekonuje
Czysta 1 wydaje mi sie pewniejsza, a ewentualna wygrana, choc niewielka, to jednak wygrana.

Prawdopodobne składy

Cantizares
Curro Torres
Navarro
Moretti
Raúl Albiol
Albelda
Regueiro
Angulo
Vicente
Villa
Morientes

Ochs
Bodnar
Dudic
Linke
Vargas
Carboni
Pitak
Kovac
Janocko
Jezek
Zickler

i nasz ulubiony sędzia Lubos Michel

powodzenia

Do góry
#642206 - 22/08/2006 18:42 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
maly.gh Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 364
cała jedenastka salzburga nie kosztuje tyle co jeden gracz chelsea np. wright philips

Do góry
#642207 - 22/08/2006 18:47 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ale się tej Chelsea uczepiliście...

Ludzie weźcie sobie przyjmijcie odpowienią skalę - tu chodzi o analogię pewnego systemu działania a nie od razu się czepiacie gdzie tam Salzburgowi do Chelsea.
Pewnie że daleko i wie to każdy - ale proszę was myślcie, to nie boli.

Do góry
#642208 - 22/08/2006 19:23 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
szczygiel87 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/09/2005
Postów: 349
Skąd: Białogard
witam ja sie zabawie jutro tak:
1.Chievo-Levski S.-X2 nie wierze w to zeby Chievo zrobiło niespodzianke i zeby levski przgrało mysle z ebedzie tutaj remis
2.Legia W.-Szachtar-2 tutaj rowniez nie wierze w cud.Jak wiadomo obrona bez Choto,hugo,szali i bronowickiego a ze słabym edsonem który raczej atakuje,czy młodymi polakami.Przegrana z Gks i Łks nie napawa optymizmem i obstawiam wynik 0-2 lub 0-3.Wiadomo rowniez ze atak z Eltonem co lubi wypic,Włodarczyk co strzela bramke na runde.Kibicuje Legii z całego serca ale mam nadzieje zarobic pieniazki.Jak to mowia nie dla psa kiełbasa.
3. M.Bolesl.-Galatas-2
Wiadomo ze turki maja zapas 3 bramek ale nie jada zwiedzac tylko grac wiec raczej strzela bramke wiecej.Skoro strzelaja u siebie tyle to i strzela na wyjezdzie a kurs naprawde zacheca.
4.Rab.Skopje-Lille -2
wszyscy dobrze wiedza ze Francuzi podchadza do meczy w których maja zapas bramek na luzie ale nawet wystawiajac skład rezerwowy tego meczu nie przegraja,sa o klase lepsi.W lidze francuskiej maja 6 pkt,ostatnia kolejka to porazka z PSg.Jednak wierze ze pomoga zarobic
5.Ruzomberok-CSKA -2
Z tego co wiem to Cska gra w podst. skałdzie ale maja zaps 3 bramek,jednka piniadze droga nie chodza a zarabiac trzeba.
Gram te mecze za drobne napewno bo wiadomo jak jest z druzynami co maja zapas bramek,jednak na stronie Lille zawodicy mowia ze podejda do meczu z pelna koncentracja,tak samo jest w przypadku levskiego dla ktorych jest to szansa na duze pieniadze.

Do góry
#642209 - 22/08/2006 22:11 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
A wiec po owocnej dyskusji, aby jutro dobrze typowac spostzrzenia z dnia pierwszego el. Ligi Mistrzow>

Ogladalem dzis 3 mecze Live w tv:

CZB - MILAN 1:2
Benfica - Austria w. 3:0
Valencia - Salzburg 3:0

Wnioski nasuwaja sie same: gdy potentan musi wygrac w meczu o wysoka stawke to wygra !!!! a szczytem bezradnosci np. Salzburga byla cala druga polowa meczu w Valencii gdzie jedna dla nich bramka powodowala to ze by awansowali ALE ONI PO PROSTU POD PRESJA Z MOCNYM PRZECIWNIKIEM NIE MOGLI SKLECIC KILKU PODAN , a co dopiero strzelic goala !!!
Wygladalo to tak jak graja polskie druzyny na wyjazdach w Pucharach: bojazn i brak pewnosci ..to wystarcza zeby Silniejszy wygrywal ZAWSZE !!!! A juz doliczony czas gry cale trzy minuty VALENCIA tak wykonywala rzuty rozne ze CI z Salzburga nawet nie dotkneli pilki, a miali atakowac heheheehe...po prostu Hiszpanie bawili sie z nimi w rogu w dziada !!!!! NIESTETY TAKA JEST PRAWDA o tych klubach ze slabszych lig w starciu potentatami..

A jescze jedna sprawa : w tym meczach WYSZLO WIELKIE DOSWADCZENIE Pucharowe DRUZYN KTORE AWANSOWALY, widac to bylo az nadto dobrze w ich grze i pewnosci na tle niby POTENTATOW W SWOICH SLABYCH LIGACH austriackich, serbskich, itp. Wiec jutro bo musza: FENERBAHCE i tyle, bo reszta nie musi..

pzd
timeek

Do góry
#642210 - 22/08/2006 22:19 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Sporo było dyskusji, Valencia czy Salsburg.

Hiszpanie pokazali Austriakom, w którym szeregu jest ich miejsce.

I wcale nie przypisuję sobie jakiegoś specjalnego wyczucia tematu, bo od początku uważałem, że dzisiaj był to jeden z łatwiejszych meczy do wytypowania (Valencia handi -1) .

Pozdrawiam.

Do góry
#642211 - 22/08/2006 22:26 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
brawo grzesol za typ na x liverpoolu

a co do kilku takich tutaj

panowie chyba kazdy wie ze bukmacherka jest dziedziną w ktore oprócz wielkiej wiedzy, trzeba miec charakter, silną wole i pewnosc siebie, ale nie nalezy miec klapek na oczach i ignorowac pomoc innych, bo przeciez forum jest po to abysmy sobie wzajemnie pomagali, wypowiadali swoje opinie itd

ale jeśli ktos juz ma swoją opinie, to trzyma ją za przeproszeniem za dupe i nie chce puścić, nie pozwalając pomuc samemu sobie, trzeba mieć oczy otwarte, kazdy ma swoją opinie ale trzeba tez sluchac i wyciagac wnioski, co nie umniejsza faktu iz granie na salzburg bylo dzis wielką głupotą,

napisalem kilka słów, bo nie bylo sensu nawet rozpisywac, ktos mi zarzucil ze lekcewaze rywle, jaka kupa, nikogo nie lekceważe, ale nie chcialem podejmowac dyskusji, bo wynik zweryfikuje boisko i tak sie stało, ale niektórzy nie wytrzymali i zaczeli sie spierać ...

a temat sie rozmył....


tyle, dobranoc ide zaśpioszyć


Do góry
#642212 - 22/08/2006 22:28 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Quote:

Co to w ogóle za ton...?
Chodziło mi jedynie o to, że skupiliście się na Valencii 'bo to uznana firma' a niebardzo w ogóle was obchodzi rywal hiszpanów - z wielu wypowiezi takie właśnie wrażenie można odnieść.
Wszak o wyniku każdego spotkania piłki nożnej decydują OBIE drużyny (+ ewentualnie sędzia) i sprawa awansu nie zależy tutaj tylko i wyłacznie od Valencii.

Quote:

Ale nie pisz człowieku, że ktoś inny nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.
Widzę, że Ty masz ogromne pojęcie i stawiasz na równi Valencię z Austrią z jakiejś ligi austriackiej.



Wiele osób może i pojęcie ma, ale z Twojej wypowiedzi jasno i wyraźnie wynika, że Ty do tych osób się nie zaliczasz.
Cosik Ci się kluby kolego pomyliły...




Nie rozumiem twojego zachowania Tomo. Jako moderator powinienieś chłodno podchodzić do sprawy. Pisze dlatego ze gralem awans Valenci i nie docenialem Salzburga, pisze dlatego ze twoja wypowiedz dotycząca, grających na Valencie a zarazem nie doceniających Salzburga dotyczyła też mnie.
Jak to dobrze ujął Experto. Typy zweryfikuje boisko. I zweryfikowało......3:0 dla Hiszpanów i austriacka "czelsi" pojechala do domu

Do góry
#642213 - 22/08/2006 22:34 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
prosze o zmazanie mojego poprzedniego posta (tego też jak chciecie), nie ma sensu dolewać oliwy do ognia. Zastanówmy sie lepiej co jutro grać!!

Do góry
#642214 - 23/08/2006 04:19 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
No i gdzie te dziady awansowały? Zastanów się co piszesz człowieku.Musisz sobie zerknąć,że liga hiszpańska rusza w ten weekend i zespół jest przygotowany do nowego sezonu i dodatkowo wzmocnił skład!!!!

Do góry
#642215 - 23/08/2006 06:27 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie) *DELETED*
kubas1 Offline
journeyman

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 80
Post deleted by Prem

Do góry
#642216 - 23/08/2006 07:49 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Quote:

daje dobre typy 506583396





a coś więcej niż typy dajesz?


Prosze moderatorów o conajmniej upomnienie tego usera albo poprostu bana, pisze co moment ze daje dobre typy w wielu postach. Mój post do kasacji.

Do góry
#642217 - 23/08/2006 07:55 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Wandzik Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 820
Skąd: Rzeszów
Quote:

daje dobre typy 506583396



zdaje mi sie ze jest gdzies tu dział do wypisywania suchych typów wiec jest dla takich pole do popisu

Do góry
#642218 - 23/08/2006 08:06 Re: Liga mistrzów 3 runda -rewanże (decydujące starcie)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
chciałem sie dodzwonić i sprawdzic te dobre typy i przy okazji troszke zrobić koło dupy autorowi ale niestety odrzuca mnie, kto mu dał cynk ?

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, ANZELMO, akagi, VVega, wHiTe_StAr, poozon, Zaixi, Lukasz111, kemp), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584372 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07