Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#66453 - 15/08/2004 18:07 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
vulcanor Offline
enthusiast

Meldunek: 02/08/2004
Postów: 329
No i wielka dupa jest z tymi 2 euro na uke: arenabet, nie odpowiadają na mejle, nie dali tego 2 euro, to po **** piszą że daja 2 euro start bonus, jak nie dają , ja juz czekam 2 dni na to 2 euro a uke: **** mi nie dają jadą w **** z ludźmi; TO DLA WAS uke: uke: ARENABET uke: uke:

Do góry
Bonus: Unibet
#66454 - 15/08/2004 18:13 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
KeeYou Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/06/2003
Postów: 2165
Skąd: Na zawsze W-wo
[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]No i wielka dupa jest z tymi 2 euro na uke: arenabet, nie odpowiadają na mejle, nie dali tego 2 euro, to po **** piszą że daja 2 euro start bonus, jak nie dają , ja juz czekam 2 dni na to 2 euro a uke: **** mi nie dają jadą w **** z ludźmi; TO DLA WAS uke: uke: ARENABET uke: uke: [/qb][/QUOTE]Promo, zdaje sie polega na tym, że rejestrujesz sie, składasz sobie kupon i puszczasz go za 2 Euro i Oni Ci go uznają, mimo, że nie masz nic na koncie. Jak wygrasz, to dostajesz to coś sobie z kupona skleicił, wtapiając żegnasz sie z bukiem...

Proszę o poprawkę jeśli jestem w błędzie kogoś, bardziej zaznajomionego z tematem.

P.S. Z taką ilością uke: zapraszamy Pana szanownego na quasi chat.

Do góry
#66455 - 15/08/2004 18:24 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
groobel Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2003
Postów: 365
[QUOTE]Oryginalnie wysłał KeeYou:
[qb]Promo, zdaje sie polega na tym, że rejestrujesz sie, składasz sobie kupon i puszczasz go za 2 Euro i Oni Ci go uznają, mimo, że nie masz nic na koncie. Jak wygrasz, to dostajesz to coś sobie z kupona skleicił, wtapiając żegnasz sie z bukiem...

Proszę o poprawkę jeśli jestem w błędzie kogoś, bardziej zaznajomionego z tematem.

P.S. Z taką ilością uke: zapraszamy Pana szanownego na quasi chat.[/qb][/QUOTE]No raczej jestes w bledzie. Przy probie zagrania czegokolwiek z 0 stanem konta pojawi sie, ze nie masz nic na koncie i nie mozesz grac.

Do góry
#66456 - 15/08/2004 18:32 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
KeeYou Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/06/2003
Postów: 2165
Skąd: Na zawsze W-wo
Z ciekawości przed chwilą się zarejestrowałem i o dziwo kupon poszedł za 2. Chciałem sprawdzić czy następny pójdzie i ... niestety Zresztą u góry chyba Lamer opisywał sytuację podobnie. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie po zakończeniu zdarzeń (jeśli trafię).

Pozdrawiam.

Do góry
#66457 - 15/08/2004 18:48 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
vulcanor Offline
enthusiast

Meldunek: 02/08/2004
Postów: 329
No własnie chciałem puścić za 2euro kupon ale niestety przy rejestracji kuponu pisze że nie mam nic na koncie :rolleyes: takze nie wiem jakim cudem wysyłacie kupony ze stanem konta 0 euro :eek: :rolleyes:

Do góry
#66458 - 15/08/2004 19:20 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Hernan Cortez Offline
enthusiast

Meldunek: 02/08/2004
Postów: 252
Skąd: Dom wszystkich wariatów - Pols...
hmm na olimpiadę sportingbet mial zrobic jakas promocje podobno. Ktos cos wie na ten temat??

Do góry
#66459 - 15/08/2004 19:20 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał KeeYou:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]No i wielka dupa jest z tymi 2 euro na uke: arenabet, nie odpowiadają na mejle, nie dali tego 2 euro, to po **** piszą że daja 2 euro start bonus, jak nie dają , ja juz czekam 2 dni na to 2 euro a uke: **** mi nie dają jadą w **** z ludźmi; TO DLA WAS uke: uke: ARENABET uke: uke: [/qb][/QUOTE]Promo, zdaje sie polega na tym, że rejestrujesz sie, składasz sobie kupon i puszczasz go za 2 Euro i Oni Ci go uznają, mimo, że nie masz nic na koncie. Jak wygrasz, to dostajesz to coś sobie z kupona skleicił, wtapiając żegnasz sie z bukiem...

Proszę o poprawkę jeśli jestem w błędzie kogoś, bardziej zaznajomionego z tematem.

P.S. Z taką ilością uke: zapraszamy Pana szanownego na quasi chat.[/qb][/QUOTE]Promo polega na tym że bedziemy mieli rzeczywiście te 2 euro na koncie, ale zostaną przesłane w dzień roboczy, czyli w poniedziałek,

Do góry
#66460 - 15/08/2004 21:59 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
_PITI_ Offline
member

Meldunek: 12/04/2004
Postów: 153
Skąd: Olsztyn
Witam,

Może mi ktoś powiedzieć co dokładnie trzeba zrobić żeby dostać bonusa z thepool?

z góry dzięki

Do góry
#66461 - 15/08/2004 22:01 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Hernan Cortez Offline
enthusiast

Meldunek: 02/08/2004
Postów: 252
Skąd: Dom wszystkich wariatów - Pols...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _PITI_:
[qb]Witam,

Może mi ktoś powiedzieć co dokładnie trzeba zrobić żeby dostać bonusa z thepool?

z góry dzięki[/qb][/QUOTE]to co zawsze - zarejestrowac sie
o ile promocja jeszcze trwa bo tego nie wiem

Do góry
#66462 - 15/08/2004 22:17 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
_PITI_ Offline
member

Meldunek: 12/04/2004
Postów: 153
Skąd: Olsztyn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał _PITI_:
[qb]Witam,

Może mi ktoś powiedzieć co dokładnie trzeba zrobić żeby dostać bonusa z thepool?

z góry dzięki[/qb][/QUOTE]to co zawsze - zarejestrowac sie
o ile promocja jeszcze trwa bo tego nie wiem[/qb][/QUOTE]Zarejestrowałem się i nic, Stan konta 0. Może już wycofali tą promocję...

To jeszcze jedno pytanie odnośnie arenabet Na jakiego maila trzeba wysłać tam maila, żeby dali tego bonusa 2 euro?

Do góry
#66463 - 15/08/2004 23:05 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Hernan Cortez Offline
enthusiast

Meldunek: 02/08/2004
Postów: 252
Skąd: Dom wszystkich wariatów - Pols...
przeczytaj 3 posty wyżej co napisał ma(j)ster i poczekaj do jutra :rolleyes:

Do góry
#66464 - 16/08/2004 00:51 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Lamer Offline
veteran

Meldunek: 21/03/2004
Postów: 1400
Skąd: Gdynia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]Promo polega na tym że bedziemy mieli rzeczywiście te 2 euro na koncie, ale zostaną przesłane w dzień roboczy, czyli w poniedziałek,[/qb][/QUOTE]Troszke mija sie to z prawdą - zarejestrowałem się wczoraj (czyli sobota) po 20 i zaraz po rejestracji nie widząc kaski - puściłem dubelka: Chelsea i Arsenal za te 2 promocyjne euro których nie miałem- piknie wszystko weszło i teraz już mam rozliczony zakład i 6,56 euro na koncie. Żadnych "emili" do nich nie wysyłałem - a kupon pusciłem 5 sekund po zarejestrowaniu się
wyżej opisana sutuacja dotyczy oczywiście arenabet

Do góry
#66465 - 16/08/2004 01:32 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Aros Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 696
Skąd: Tychy
a czy można z arenabet wypłacać kase na Monyebookers

Do góry
#66466 - 16/08/2004 02:10 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lamer:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]Promo polega na tym że bedziemy mieli rzeczywiście te 2 euro na koncie, ale zostaną przesłane w dzień roboczy, czyli w poniedziałek,[/qb][/QUOTE]Troszke mija sie to z prawdą - zarejestrowałem się wczoraj (czyli sobota) po 20 i zaraz po rejestracji nie widząc kaski - puściłem dubelka: Chelsea i Arsenal za te 2 promocyjne euro których nie miałem- piknie wszystko weszło i teraz już mam rozliczony zakład i 6,56 euro na koncie. Żadnych "emili" do nich nie wysyłałem - a kupon pusciłem 5 sekund po zarejestrowaniu się
wyżej opisana sutuacja dotyczy oczywiście arenabet [/qb][/QUOTE]Według mnie był to tylko wyjątek, dloa sprawdzenia twego spostrzerzenia, czy też twojeje uwagi, zarejestrowałem konto dla Brata, również podobnie jak Ty próbowałem wysłać kupon, niestety nie mogłem. iwo:

Do góry
#66467 - 16/08/2004 02:14 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Anonymous
Unregistered


Nie wiecie czy ta promocja na www.thepool.com jest jeszcze aktualna
:5gw: :5gw: :5gw: :5gw:
:rolleyes: al:

Do góry
#66468 - 16/08/2004 02:33 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Lamer Offline
veteran

Meldunek: 21/03/2004
Postów: 1400
Skąd: Gdynia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Lamer:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]Promo polega na tym że bedziemy mieli rzeczywiście te 2 euro na koncie, ale zostaną przesłane w dzień roboczy, czyli w poniedziałek,[/qb][/QUOTE]Troszke mija sie to z prawdą - zarejestrowałem się wczoraj (czyli sobota) po 20 i zaraz po rejestracji nie widząc kaski - puściłem dubelka: Chelsea i Arsenal za te 2 promocyjne euro których nie miałem- piknie wszystko weszło i teraz już mam rozliczony zakład i 6,56 euro na koncie. Żadnych "emili" do nich nie wysyłałem - a kupon pusciłem 5 sekund po zarejestrowaniu się
wyżej opisana sutuacja dotyczy oczywiście arenabet [/qb][/QUOTE]Według mnie był to tylko wyjątek, dloa sprawdzenia twego spostrzerzenia, czy też twojeje uwagi, zarejestrowałem konto dla Brata, również podobnie jak Ty próbowałem wysłać kupon, niestety nie mogłem. iwo: [/qb][/QUOTE]Bardzo możliwe, że tak jest - ja opisałem sytuację jaka miałe miejsce u mnie - i było wszystko git - ale jest jeszcze jedna kwestia jeżeli Założyłeś konto dla brata z tego samego kompa o tym samym adresie IP - to pewnie nie ma się co dziwić, że kaski nie ma

Do góry
#66469 - 16/08/2004 02:41 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lamer:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Lamer:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb]Promo polega na tym że bedziemy mieli rzeczywiście te 2 euro na koncie, ale zostaną przesłane w dzień roboczy, czyli w poniedziałek,[/qb][/QUOTE]Troszke mija sie to z prawdą - zarejestrowałem się wczoraj (czyli sobota) po 20 i zaraz po rejestracji nie widząc kaski - puściłem dubelka: Chelsea i Arsenal za te 2 promocyjne euro których nie miałem- piknie wszystko weszło i teraz już mam rozliczony zakład i 6,56 euro na koncie. Żadnych "emili" do nich nie wysyłałem - a kupon pusciłem 5 sekund po zarejestrowaniu się
wyżej opisana sutuacja dotyczy oczywiście arenabet [/qb][/QUOTE]Według mnie był to tylko wyjątek, dloa sprawdzenia twego spostrzerzenia, czy też twojeje uwagi, zarejestrowałem konto dla Brata, również podobnie jak Ty próbowałem wysłać kupon, niestety nie mogłem. iwo: [/qb][/QUOTE]Bardzo możliwe, że tak jest - ja opisałem sytuację jaka miałe miejsce u mnie - i było wszystko git - ale jest jeszcze jedna kwestia jeżeli Założyłeś konto dla brata z tego samego kompa o tym samym adresie IP - to pewnie nie ma się co dziwić, że kaski nie ma[/qb][/QUOTE]Ja mam internet w Telekomie, pisze z Niemiec, IP zmienia sie co 24 godziny iwo:

Do góry
#66470 - 16/08/2004 14:32 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
kaiser Offline
journeyman

Meldunek: 19/10/2003
Postów: 88
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ma(j)ster:
[qb][/QUOTE]Ja mam internet w Telekomie, pisze z Niemiec, IP zmienia sie co 24 godziny iwo: [/qb]
A wykasowales cookies z kompa ? Bo jesli nie to zmienne IP raczej nic ci nie da.

Do góry
#66471 - 16/08/2004 15:05 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
szerra Offline
journeyman

Meldunek: 17/05/2004
Postów: 74
Skąd: ŁDZ
Kaiser jak wykasowac cookies z kompa?

Do góry
#66472 - 16/08/2004 15:16 Re: Aktualne promocje [5] ! ! !
donbagino Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2004
Postów: 866
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szerra:
[qb]Kaiser jak wykasowac cookies z kompa?[/qb][/QUOTE]Do C***a Wacława! To nie jest czat! Napisz mu wiadomosc prywatna i w******alaj z pytaniami typu "Co dzis jadles na sniadanie"

Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3592 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583787 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07