Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#711041 - 10/11/2006 16:12 Re: Madryt WTA Championships
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Dużo tu zostało już napisane, że może być wałek, licytacja, kto ma się z kim zmierzyć, że Henin woli wypuścić Mauresmo na Sharapovą, a Sharapova woli wypuścić Clijsters, która bardziej zmęczy Henin. Albo na odwrót, że ta jest znajomą tej, a ta z nią nie gada wcale...

Ja jednak na dziś zaryzykuję i uwierzę, że o wszystkim zadecydują aspekty czysto sportowe.

Henin-Mauresmo 1

Belgijka przegrała z Francuzką w tym roku dwa ważne finały, w których była faworytką. Wszyscy widzieli jak szczególnie w Melbourne płakała po meczu. Na pewno to siedzi w niej do dzisiaj, a jaki jest lepszy moment na rewanż niż Turniej Mistrzów na koniec roku. Mauresmo nie jest w tej formie co kilka miesięcy temu, uważam że przegrana z Petrovą to wcale nie był wypadek przy pracy.

Sharapova-Kuznetsova 1

Sharapova to profesjonalistka, w takiej imprezie nie będzie się podkładać. Ostatni mecz wygrała Rosjanka w finale turnieju WTA, więc Maria będzie chciała się zrewanżować. Poza tym nawet jeśli miałbym się zagłębiać w jakieś gierki pozakortowe, to właśnie sądziłbym że na ręke by jej było gdyby to Clijsters zagrała w półfinale z Henin. Kuznetsova nie dałaby rady nawet ugrać seta.

Clijsters-Dementieva 1/no bet

Wbrew pozorom to najtrudniejszy mecz na dzisiaj. Clijsters zagrała wczoraj wyśmienicie, mecz trwał coś koło 45 minut. A często tak się zdarza że po wyśmienitym pojedynku, przychodzi trochę słabszy. Wiadomo jaka jest Dementieva- jak jej nie idzie, to przegrywa z Radwańską, jak złapie rytm to potrafi wygrać z Sharapovą, Henin. Tego meczu grać nie będę, ale jednak aktualna forma i stawka tego meczu wskazuje bardziej na Clijsters. Nawet gdyby Kuznetsova wygrała mecz z Marią 2-1, w co nie chce mi się wierzyć, to Kim jeśli wygra 2-0 zagra w półfinale. Będzie miała 4-2, a Ruska 4-3.

Do góry
Bonus: Unibet
#711042 - 10/11/2006 16:15 Re: Madryt WTA Championships
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Aha, jeszcze a propo tej podkładki Sharapovej rok temu. O ile dobrze pamiętam, to tam była taka sytuacja, że Sharapova wcale nie chciała pomóc Petrovej, tylko możliwe że specjalnie przegrała, bo chciała mieć w półfinale Pierce a nie Mauresmo, która wtedy grała nieźle i wygrała w Los Angeles. Chyba że coś pokręciłem

Do góry
#711043 - 10/11/2006 16:34 Re: Madryt WTA Championships
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
No i tu własnie widzimy podobną sytuację - może nie chceć momo.

Szara WYBIERA sobie przeciwniczkę w następnej rundzie bo wynik poprzedzającego meczu będzie jej znany.

I kolejna sprawa - szarapa chce PIENIĘDZY a największe dziś dostanie jak się podłoży z kuza i lokatę na 500% zgarnie w 3 godziny....
A awans i tak ma, hmmmmmmmmmm

I może się podłożyc żeby trafić na henin np co może ale nie musi jej bardziej leżeć. (bo jak momo wygra to będzie oznaczało powrót wysokiej formy i bla bla bl ai bla i blalalalbaba i blalababa)

Pokręcone to wszystko, w sumie to na dementi jest value jak cholera (@7,4 albo @3,26 za seta - bardziej prawdopodobne i to chyba zagram żeby się nie nudzić przed tv) bo to nieobliczalna gadzina a tykać clisters po 1,1 tutaj to ryzyko niesamowite, bo dementi jest licha ale nie znalazła się tam z łapanki i jak będzie miąła swój dzień to i ze mną może wygrać w bierki elektyczne.

Do góry
#711044 - 10/11/2006 20:04 Re: Madryt WTA Championships
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
No i weszła !

Jak ja lubię tą francuską bużkę

Pikny mecz był, zagrały obie na max, a jednak dała rade!!

W tej sytuacji o odpuszczeniu szary mowy być nie może bo nie chciałby trafić na rozpędzoną momo i 2:0 powinno wejść gładko tym bardziej że masówka jakoś uwierzyła w kuzę i kurs wzrósł więc zagrałem za 1,6 niecałe.

Do góry
#711045 - 11/11/2006 09:22 Re: Madryt WTA Championships
jamal_b Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 3772
Skąd: mykomp.pl
Henin Hardenne - Sharapova 2 1.47 /betway/

Henin zagrala wczoraj dobry mecz? No coz...nie bede tego komentowal. Shara powinna ja dzis zabic w 2 setach ale osobiscie zadowole sie czysta 2 po moim zdaniem calkiem przyzwoitym kursie. Przypomina mi ona Davydenke z Paryza: serwis, sila, precyzja i dochodzenie do pilek, to wszystko u niej jest i co najwazniejsze, nie psuje najprostszych pilek (tu pozdrowienia m.in. dla Petrovej i Juju).

Do góry
#711046 - 11/11/2006 10:06 Re: Madryt WTA Championships
czajos Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 59
Skąd: Wrocław
Henen-hardenne - Sharapova
dwojka w tym spotkaniu wcale nie jest taka oczywista belgijka lubi gre kątową, ktorej rosjanka nie znosi ona zwyczajnie nie lubi biegac . gra kątowa to jedyna szansa na wygranie z sharapovą belgijka o tym wie i na pewno bedzie tak grala aby rosjanka duzo biegala. mocny serwis rosjanki tez nie gwarantuje zwyciestwa we wlasnych gemach serwisowych poniewaz belgijka ma swietny odbior i najlepszy backhand w kobiecym tenisie . nie mowiec ze belgijka na 100 wygra , rozegrala wczoraj ciezkie spotkanie z Mauresmo ktorego ciezar bedzie dzisiaj odczuwala ale mimo wszystko nie stawiam jej dzisiaj na przegranej pozycji
osobiscie no bet

Do góry
#711047 - 11/11/2006 12:10 Re: Madryt WTA Championships
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
ściślej mówiąć: Henin bije Sharapovą umiejętnościami na głowę. Niestety trapiące ją non stop kontuzje i choroby wyrównują tu szanse, bowiem do tego dochodzi fatalna momentami w tym turnieju dyspozycja serwisowa Henin...

Zobaczymy, ja mam nadzieje, że wygra lepsza czyli Henin, ale boje sie powtórki z US Open, dlatego też boje sie jednak wziąc nawet za 2.50. Niemniej Shary za 1.5 to nie ruszałbym na pewno.

Do góry
#711048 - 11/11/2006 12:17 Re: Madryt WTA Championships
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Moim zdaniem 2-1 dla Szarapovej

Dobrym rozwiazaniem jest chyba zagranie na Justyne w pierwszym secie a potem ?

Potem mysle ze Maria ją brzydko mowiąc zniszczy.

Henin słaba kondycyjnie wczoraj to było widać wyraznie

tak wiec 2-1 szara

Do góry
#711049 - 11/11/2006 12:26 Re: Madryt WTA Championships
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Dzis podwoilem stawke po wczorajszym niepowodzeniu Henin i zagralem:

Sharapova - Henin typ:1 kurs:1.6 prof

Sharapova jest poprostu w swietnej dyspozycji,goruje nad swoimi rywalkami , robi sie z niej taki Federer Wta ;D Mozna by sie jedynie obawiac o jej kondycje , bac sie ze w koncowce sezonu dopadnie ja zmeczenie , przeciez tak duzo grala ostatnimi czasy( przed Madrytemwygrala 2 turnieje z rzedu rozgrywajac w 2 tyg. 8 spotkan) ale ja na to nie zwracam uwagi.Maria narzuca rywalkom swoj styl gry, szczegolnie przy swoim podaniu.To ona ma inicjatywe w wymianach....i czesto konczy je mocnym forhandem.Henin niby lubi gre kątową no ale jak wyzej pisalem Maria narzuca swoj styl i to ona zmusi Henin do biegania wiec lubić to sobie Belgijka moze ale nei wierze ze to ona bedzie rozdawala karty w tym spotkaniu ... Dla mnie pewna jedynka. Maria po tym jak musiala sie wycofac z turnieju w Moskwie z powodu kontuzji gdy wracala na korty(wygrywajac turniej w Zurichu) w jednym z wywiadow powiedziala ze wygra wszystko do konca roku.... i ten plan jak do tej pory wykonuje.... chce ona zostac nr 1 na swiecie co jest mozliwe jesli dzis wygra i mysle ze to zrobi.

Do góry
#711050 - 11/11/2006 12:55 Re: Madryt WTA Championships
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Moim zdaniem zwycięstwo szarapy jest wręcz bezdyskusyjne. "Niby" dobra gra henin tylko mnie cieszyła bo kurs tym samym większy.
Wyczytałem gdzies że gra kątowa może nie być miła dla marii bo nie lubi biegać.
Moi drodzy w takim turnieju KAŻDY biega.
Jak nie będzie biegać teraz to kiedy? W wigilię?

Widac było po wczorajszym meczu momo, zacięcie zawodniczek maksymalne, wszystkie uderzenia z max siła (czy to dobrze to juz nie wiem ...), max koncentracja max umiejetności.

Myłśąłem że henin odpuści wczoraj, ktoś niby widziła że WYRAŹNIE odpuściła.
Wg mnie bzdura, zagrała na max tego co może (wyjątek ostatnie 2-3 gemy) i dlatego tez polegnie dziś bez większych problemów.
Chciałem zagrać 2-0 na marie bo myślałem ż ekurs na zwycvięstwo będzie niższy, ale biorę @1,5 z pocałowaniem ręki.

A nie wiem czy nie walnę na 2:0 dodatkowo @2,47 (wczoraj proponowane 2-1 momo weszło, aż szkoda że nie grałem, człowiek czasem mało wierzy w siebie

Co do 2 meczu to idę za ciosem i walę na momo.
Wg mnie się wyraźnie rozgrywa a przyciśnięta wczoraj lekko clisters sprawialka wrażenie zdziwionej i bezradnej. Wiadomo było ż ewygr abo pary dementievej straczyłoby i tak tylo na 1 seta, ale jakoś jej gra wczoraj mnie nie przekonała.
Biorę momo za @2,68 i oglądam mecz do końca bo ta zawodniczka na pewno zagra do samego końca i z niejednego bagna dzięki temu będzie próbowała wyjść, za co ją niezwykle lubię.

Dodatkowo z uwagi na to że obydwa mecze toczą się pośrednio o stawkę bycia nr 1 na świecie motywacja obuu moich faworytek powinna być podwójna.

Oczywiście jak to w tenisie może nagle zagrać totalną padakę z uwagi na katastrofalną dyspozycję dnia ale z takich przypadków każdy typujący tą dyscyplinę musi sobie zdawać sprawę.

Do góry
#711051 - 11/11/2006 13:05 Re: Madryt WTA Championships
Figaro999 Offline
member

Meldunek: 18/10/2006
Postów: 138
Skąd: Bydgoszcz
Jak dla mnie dzisiaj powinniśmy zobaczyć zwycięstwo Rosjanki...Maria jest po prostu nie do zatrzymania i jej największym celem, który podkreślała przy kazdej okazji jest 1 miejsce w rankingu. To jak wczoraj cieszyła się po wygraniu ostatniej piłki z Dementiewą pokazuje jak jest zmotywowana i z jaką zacietością dąży do celu. Wyśmienita forma serwisowa i doskonała precyzja powinny jej zapewnić wygraną. Do tego dochodzi słaba dyspozycja fizyczna Belgijki i bardzo kiepski serwis w obecnej formie (chociażby przełamanie za przełamaniem w meczu z Hingis).
Teraz niespodziewanie nadaża się okazja by wyeliminować Henin w półfinale i wygrywając finał zapewnić sobie 1 miejsce w rankingu. Moim zdaniem tak się stanie. A więc WIN Sharapova

Do góry
#711052 - 11/11/2006 14:37 Re: Madryt WTA Championships
jamal_b Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 3772
Skąd: mykomp.pl
Sharapova 2-6 6-7 ZWRACAM HONOR wszystkim, ktorzy stawiali na Henin. Totalna kompromitacja ze strony Rosjanki

Do góry
#711053 - 11/11/2006 14:47 Re: Madryt WTA Championships
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Zawód zawód Maria zagrała fatalnie

Do góry
#711054 - 11/11/2006 14:51 Re: Madryt WTA Championships
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Zgadza się zagrała fatalnie, co gorsza NIC absolutnie nie wskazywało na to że spęka. Wystraszyła sie i tyle, kilka piłek które grała w swoim stylu było nie do zatryzmania, a reszta to łapska jej się trzęsły i tyle miała z gry.
Do tego okrutny seriws żenuła i tyle, szkoda że za moje pieniądze.

Spadek formy nagły i niespodziewany, ciężki niestety do przewidzenia.

Do góry
#711055 - 11/11/2006 20:07 Re: Madryt WTA Championships
hippo Offline
journeyman

Meldunek: 30/10/2006
Postów: 77
Paniowie co myslicie na temat jutrzejszego finalu???
Nie wiem jak podejsc do tego meczu.Napisze kilka aspektow ktore rzucily mi sie w oczy.:P

Po pierwsze Mauresmo wygrala dzien temu z Henin powiecie wygrala bo Henin odpuscila oki, ale czy napewno czy raczej okazala sie slabsza.??? Pytanie ciezkie- zostanmy przy tym ze odpuscia,- wygrala seta swoje zrobila awans z 1 miejsca.

Amelia ostatnie trzy mecze z meczu na mecz coraz lepszy styl gry technika i przede wszystkim kondycja.Dzis moim zdaniem wcale nie wygrala meczu z Clijsters bo Kim nie umiala wygrac swojego podania tylko dzieki temu gdy byla na krawedzi potrafila postawic wszystko na jedną karte i zrobić przelamanie do zera.( ech szarapowa sie chowa to jeszcze dziecko niestety)

Justin moim zdaniem nie umie sie bronic tzn umie hehe ale nie az tak jak KIm czy Amelia dlatego tu plus dla Mauresmo.

Na koniec napisze tylko tyle ze wiele osob po dzisiejszych meczach da na Justin bo:
- kapitalny mecz z ruską szarą,( jesli w grupowych meczach Maria gniotla rywalki sila ataku w tym zostala zbombardowana przez najciezsze posilki Henin)
- szansa a nawet pewnosc na zrewanzowanie sie za przegrany mecz w grupie.

Tylko tak, Belgijka pod presja ( ja wiem ze to zaden minus bo one presje to w spodenkach nosza heh) wygrania i rewanzu mimo jednak zrobi wszystko. francuska bedzie miala w pamieci wygrana i napewno zagra o wiele luznej od przeciwniczki.

No naprawde nie wiem jak podejsc do tego meczu, a niechce odpusc tak ladnego kursu zarowno na jedna jak na drugą. :P

Do góry
#711056 - 11/11/2006 21:55 Re: Madryt WTA Championships
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Jutrzejszy finał byłby super wydarzeniem bukmacherskim, ale pod jednym warunkiem. Pod warunkiem wygranej Clijsters z Mauresmo. Wtedy mielibyśmy atrakcyjny kurs na Henin i ogromne szanse na zwycięstwo.

Z Mauresmo jak będzie, ciężko powiedzieć. W tym roku Henin meczów z nią za dobrze nie wspomina, zresztą w ogóle za dobrze nie wspomina finałów najważniejszych imprez. Jak dla mnie to no bet. Choć fajnie by było, gdyby wygrała Justyna.

Do góry
#711057 - 12/11/2006 07:33 Re: Madryt WTA Championships
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
a ja mysle ze henin da rade a kursy calkiem dobre i wydaje mi sie ze w fianle debla zdecydowanie lepsze sa raymon/stosur od black/stubs

Do góry
#711058 - 12/11/2006 08:36 Re: Madryt WTA Championships
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
a ja dzisiaj jednak stawiam na Mauresmo , po kursie 2.3 !! jak na final bardzo dobry kurs , juz raz pokonala Henin w tym turnieju , podejdzie na pewno odwaznie do meczu , z przewaga psychiczna !! Henin nie zagrala wczoraj nic nadzwyczajnego , to Sharapowa przegrala ten mecz a nie Henin wygrala ! jezeli Mauresmo wytrzyma kondycyjnie na pewno powalczy i ja korzystam z ladnego kursu !!

Do góry
#711059 - 12/11/2006 09:55 Re: Madryt WTA Championships
jamal_b Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 3772
Skąd: mykomp.pl
Henin-Hardenne Justine - Mauresmo, Amelie 2 2.4 /betway/

O kondycje bym sie bardziej obawial u Juju jak juz, szczegolnie jak dojdzie w finale do 3-setowki. Co wazniejsze, jak dla mnie to u Henin ksztaltuje sie cos na wzor kompleksu Federera, ktory dla niej przybiera postac Mauresmo . Juju naprawde powinna byc zdygana tak jak wczoraj Sharapova, z ktorej smiac sie bede do konca zycia. Nie chcac popelniac jakichkolwiek bledow grala z duzo mniejsza sila, a pewna siebie Mauresmo powinna to dzis wykorzystac i konczyc lzejsze pilki posylane z rakiety Henin. Kurs kusi i to bardzo, godzine temu mialem jeszcze 2.3. Momo ma przewage psychiczna i to nie podlega dyskusji, zeby tylko cos w niej nie peklo to bedzie dobrze.

Do góry
#711060 - 12/11/2006 11:48 Re: Madryt WTA Championships
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
krótko bo uciekam do profesjonala - ja stawiam na Henin która dziśwygra -jestem przekonany

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Sensei), 4745 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591515 Postów

Najwięcej online: 4809 @ Wczoraj o 03:24