Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#8576 - 28/09/2001 17:26 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
mwiac Offline
enthusiast

Meldunek: 19/04/2001
Postów: 253
Skąd: Gdańsk
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]I co ja mam robić?

Bo sa glosy za i glosy przeciw kontynuacji. Jezeli mamy zyc w zgodzie z regulaminem to powinna byc nowa edycja i juz. Czekam dalej na opinie bo w koncu do niedzieli trzeba podjac decyzję![/qb][/QUOTE]

Wszyscy czekamy na nową edycję !!!!!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#8577 - 28/09/2001 17:32 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

No to chyba wszystko jasne. Nowa edycja teraz, budżet od początku, ale po 3 miesiącach dalsza kontynuacja bez zbędnego podziału na edycje - jak w realu[/qb][/QUOTE]

Ale co w tedy gdy będą dochodzili nowi uczestnicy? Mam rozumieć że otrzymują 5 kawalków i typują, ale co wtedy gdy ktos osiągnie minus (np. ja przy graniu progresją, ktora wymaga nakladów) ?

Do góry
#8578 - 28/09/2001 17:39 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]

Ale co w tedy gdy będą dochodzili nowi uczestnicy? Mam rozumieć że otrzymują 5 kawalków i typują, ale co wtedy gdy ktos osiągnie minus (np. ja przy graniu progresją, ktora wymaga nakladów) ?[/qb][/QUOTE]

Szakal, przecież masz budżet i swoje statystyki, wystarczy, że dobrze ustalisz stawkę początkową i musisz wygrac . Po danym okresie czasu moga zostać dodawane jakieś sumy, ale o tym też juz było...

Do góry
#8579 - 28/09/2001 17:47 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
DMK Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2001
Postów: 1172
czy pelny regulamin bedzie gdzies dostepny? dotychczas nie uczestniczylem w TT, ale chetnie sie przylacze :-)

Do góry
#8580 - 29/09/2001 14:05 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Lexm Offline
old hand

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 766
Skąd: PL
Jeszcze raz dwie sprawy:

1. Nowi uczestnicy
Aby uniknąć sytuacji z obecnej edycji TT kiedy to część osób w obliczu kleski uciekało z forum i logowało się pod nowym nickiem proponuje wprowadzenie okresu przejściowego dla nowych uczestników. Mogli by oni wziąć udział w TT np. po 1 miesiącu od zalogowania się na forum.

2.Podliczanie wyników
Dotychczas zgodnie z regulaminem wyniki podlicza osoba z najgorszym wynikiem, co jak wszyscy wiedzą doprowadziło w bieżącej edycji TT do kilku "ciekawych" sytuacji. Dla mnie najprostszym rozwiązaniem jest taka zmiana regulaminu aby wyniki podliczała osoba, która uzyska NAJLEPSZY TYGODNIOWY rezultat w TT(wiąże się to z prowadzeniem dwóch zestawień; tygodniowego i ogólnego), lub aby uniknąć prowadzenia dwóch zestawień osoba która PROWADZI W RANKINGU.
Może wyda się to wam dziwną propozycją, ale w ten sposób zyskamy pewność iż wyniki będą podliczone ZAWSZE.

Pozdrawiam

Do góry
#8581 - 29/09/2001 15:13 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
PAWi Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2001
Postów: 929
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lexm:
[qb]Jeszcze raz dwie sprawy:

1. Nowi uczestnicy
Aby uniknąć sytuacji z obecnej edycji TT kiedy to część osób w obliczu kleski uciekało z forum i logowało się pod nowym nickiem proponuje wprowadzenie okresu przejściowego dla nowych uczestników. Mogli by oni wziąć udział w TT np. po 1 miesiącu od zalogowania się na forum.

2.Podliczanie wyników
Dotychczas zgodnie z regulaminem wyniki podlicza osoba z najgorszym wynikiem, co jak wszyscy wiedzą doprowadziło w bieżącej edycji TT do kilku "ciekawych" sytuacji. Dla mnie najprostszym rozwiązaniem jest taka zmiana regulaminu aby wyniki podliczała osoba, która uzyska NAJLEPSZY TYGODNIOWY rezultat w TT(wiąże się to z prowadzeniem dwóch zestawień; tygodniowego i ogólnego), lub aby uniknąć prowadzenia dwóch zestawień osoba która PROWADZI W RANKINGU.
Może wyda się to wam dziwną propozycją, ale w ten sposób zyskamy pewność iż wyniki będą podliczone ZAWSZE.

Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]

zgadam sie
czy nowa edycja jest od... jutra ? bo stracilem rachube czasu

Do góry
#8582 - 29/09/2001 16:31 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Jejku Offline


Meldunek: 06/04/2001
Postów: 936
Skąd: Lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lexm:
[qb]Jeszcze raz dwie sprawy:
2.Podliczanie wyników
Dotychczas zgodnie z regulaminem wyniki podlicza osoba z najgorszym wynikiem, co jak wszyscy wiedzą doprowadziło w bieżącej edycji TT do kilku "ciekawych" sytuacji. Dla mnie najprostszym rozwiązaniem jest taka zmiana regulaminu aby wyniki podliczała osoba, która uzyska NAJLEPSZY TYGODNIOWY rezultat w TT(wiąże się to z prowadzeniem dwóch zestawień; tygodniowego i ogólnego), lub aby uniknąć prowadzenia dwóch zestawień osoba która PROWADZI W RANKINGU.
Może wyda się to wam dziwną propozycją, ale w ten sposób zyskamy pewność iż wyniki będą podliczone ZAWSZE.
[/qb][/QUOTE]

hmm... a za co ty chcesz karac tych najlepszych ? dodawac im jeszcze wiecej obowiazkow za to ze wysylaja bardzo dobre typy z ktorych korzystac moga wszyscy na forum ? kiepski pomysl - taki malo fair play

Do góry
#8583 - 29/09/2001 16:48 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Lexm Offline
old hand

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 766
Skąd: PL
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jejku:
[qb]

hmm... a za co ty chcesz karac tych najlepszych ? dodawac im jeszcze wiecej obowiazkow za to ze wysylaja bardzo dobre typy z ktorych korzystac moga wszyscy na forum ? kiepski pomysl - taki malo fair play [/qb][/QUOTE]

To chyba żadna kara, aby najlepszy typer w danym tygodniu podliczył TT.
Powiedz jak zdyscyplinować tych ostatnich aby dokonywali podliczeń? Zdaje się, że taki przykład mamy w chwili obecnej. Nikt nie kwapi się do podliczenia wyników za poprzedni tydzień.

Do góry
#8584 - 29/09/2001 17:06 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Jejku Offline


Meldunek: 06/04/2001
Postów: 936
Skąd: Lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lexm:
[qb]
To chyba żadna kara, aby najlepszy typer w danym tygodniu podliczył TT.
[/qb][/QUOTE]

jak widac po uciekinierach jakas kara to jest, a scislej mowiac dodatakowy obowiazek i czas jaki jednak trzeba poswiecic

[QUOTE][qb]
Powiedz jak zdyscyplinować tych ostatnich aby dokonywali podliczeń? Zdaje się, że taki przykład mamy w chwili obecnej. Nikt nie kwapi się do podliczenia wyników za poprzedni tydzień.[/qb][/QUOTE]

trzeba wierzyc ze pomimo kilku ucieczek jakie sie trafia beda osoby ktore potraktuja to powaznie i podlicza dany tydzien mimo ze nie byli ostatni...

Do góry
#8585 - 29/09/2001 17:13 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
Oryginalnie wysłał lexm:


To chyba żadna kara, aby najlepszy typer w danym tygodniu podliczył TT.
Powiedz jak zdyscyplinować tych ostatnich aby dokonywali podliczeń? Zdaje się, że taki przykład mamy w chwili obecnej. Nikt nie kwapi się do podliczenia wyników za poprzedni tydzien.

Nie wiem dokladnie jak wyglada w tej chwili podliczanie wynikow. Wedlug mnie powinien byc plik Excela z lista uczestnikow i ich saldami. Dopisanie wynikow z danego tygodnia, policzenie nowych sald i posortowanie listy trwaloby kilkanascie minut. Jesli kazdy podliczajacy musi od nowa przepisywac liste uczestnikow, salda itd. to jest duzo wiecej roboty.

Do góry
#8586 - 29/09/2001 18:26 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lexm:
[qb]Jeszcze raz dwie sprawy:

2.Podliczanie wyników
Dotychczas zgodnie z regulaminem wyniki podlicza osoba z najgorszym wynikiem, co jak wszyscy wiedzą doprowadziło w bieżącej edycji TT do kilku "ciekawych" sytuacji. Dla mnie najprostszym rozwiązaniem jest taka zmiana regulaminu aby wyniki podliczała osoba, która uzyska NAJLEPSZY TYGODNIOWY rezultat w TT(wiąże się to z prowadzeniem dwóch zestawień; tygodniowego i ogólnego), lub aby uniknąć prowadzenia dwóch zestawień osoba która PROWADZI W RANKINGU.
Może wyda się to wam dziwną propozycją, ale w ten sposób zyskamy pewność iż wyniki będą podliczone ZAWSZE.

Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]

Conajmniej dziwny jest ten pomysl i nie uwazam zeby jakas atrakcja bylo dla typera tygodnia czy tez lidera rankingu liczenie caly czas czyichs typow szczegolnie jezeli wezmiemy pod uwage ze forum sie rozrasta i dochodzi coraz wiecej nowych typerow.
Zglaszam veto

Do góry
#8587 - 30/09/2001 14:16 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
PAWi Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2001
Postów: 929
Skąd: Płock
no spoko
a czyktos mi odpowie w koncu kiedy nowa edycja rusza ?

Do góry
#8588 - 30/09/2001 14:50 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
GROOBY Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2001
Postów: 80
Skąd: Płock
To może niech wyniki podlicza osoba która osiągnęła najgorszy rezultat w tygodniu. Nawet najlepszym przytrafiają się wpadki i będą mogli w "nagrodę" sobie policzyć.
I mam jedną propozycję. Przy wpisywaniu wyników niech każdy wpisyję dane tak jak we wcześniejszej TT. Ilość typów i trafność. To pokaże kto typuje trafnie a kto ma kapitał dzięki jednemu "hit"-owi.

Do góry
#8589 - 30/09/2001 15:01 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
macgaj Offline
addict

Meldunek: 07/04/2001
Postów: 572
Skąd: Łódź
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lexm:
[qb]Jeszcze raz dwie sprawy:

2.Podliczanie wyników
Dotychczas zgodnie z regulaminem wyniki podlicza osoba z najgorszym wynikiem, co jak wszyscy wiedzą doprowadziło w bieżącej edycji TT do kilku "ciekawych" sytuacji. Dla mnie najprostszym rozwiązaniem jest taka zmiana regulaminu aby wyniki podliczała osoba, która uzyska NAJLEPSZY TYGODNIOWY rezultat w TT
Może wyda się to wam dziwną propozycją...

Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]

he he a skąd przed podliczeniem wyników będzie wiadomo kto ma najwięcej ?

Oryginalnie wysłał PAWI
no spoko
a czyktos mi odpowie w koncu kiedy nowa edycja rusza ?


Z tego co wiem jutro z rana
Pozdro.

Do góry
#8590 - 30/09/2001 15:29 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
PAWi Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2001
Postów: 929
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał GROOBY:
[qb]I mam jedną propozycję. Przy wpisywaniu wyników niech każdy wpisyję dane tak jak we wcześniejszej TT. Ilość typów i trafność. To pokaże kto typuje trafnie a kto ma kapitał dzięki jednemu "hit"-owi.[/qb][/QUOTE]

no zgadzam sie, moznaby zrobic ranking ile typow weszlo ile nie...

Do góry
#8591 - 01/10/2001 18:47 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
DMK Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2001
Postów: 1172
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]czy pelny regulamin bedzie gdzies dostepny? dotychczas nie uczestniczylem w TT, ale chetnie sie przylacze :-)[/qb][/QUOTE]
czy "typy 1-7" to juz nowa edycja?
i jakie w koncu sa zasady?
chyba dobrze jakby ktos umiescil pelne zasady...

Do góry
#8592 - 01/10/2001 19:12 Re: NOWA EDYCJA TT - Czytaj.to
Arko Offline
addict

Meldunek: 17/04/2001
Postów: 647
Skąd: sopot
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami "typy 1-7" to już nowa edycja TT. Zasady są proste: każdy ma do 5000 zł, które należy rozsądnie inwestować, a później opisać w temacie "wyniki" swoje dokonania. Na pełen aktualny regulamin, to chyba musimy poczekać na Szakala, trudno powiedzieć na czym ostatecznie stanęło.

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, poozon, burbon, Irek, Sensei, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, VVega, kemp), 3647 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07