Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >
Opcje tematu
#887618 - 22/01/2007 21:54 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111185
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Biszop
LOL
2 tysie to dostaja najmniej aktywni, ja dostaje "ósemke" plus diety sluzbowe bo jak wychodze z psem to biore laptopa i juz jest "wyjazd sluzbowy" \:D


\:D \:D \:D

Oj Biszop \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#887622 - 22/01/2007 21:56 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: bursztyk]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Bursztyk - ja się nie boje ;\)
Tylko, ze wskazanie kto cos robi a kto nie wg mnie niektorym nic nie da ..

Zagladam czasami do Kosza i równiez nie widze pracy amkwisha, gumpa, Biszopa czasami chyba widziałem ;\)

W dziale To i Owo tez za bardzo nie widziałem efektów pracy Da Bartka, g00nka czy juz wyzej wspomnianego gumpa. No chyba ze ich praca jest zlecona i wykonana przez innych ..
Aktywnie i regularnie widać ze Sagat i Biszop w tym dziale coś robia.

W poprzednim sezonie w konkursie 'Tabela Typerow' mial sie wszystkim zajac Blancorn, ale chyba ze swoich zobowizan sie nie wywiazał.
Poprzednia runda to wielka klapa !
Ostatnia, która dobiegła konca w grudniu byla juz b.dobrze prowadzona w czym zasługa ogromna rockermana

Na Quasi gdzie jest chyba b.dużo pracy niektórych tez nie widac.
Pixiesa czy Prema chyba nigdy tam nie widziałem.
Lupus i Lipi wykonują tam kawał dobrej roboty.
Kiedyś pamietam jak Llama dzialal i bylo widać efekty jego pracy ..

Moze 'nowa krew' wniosla by coś nowego, zmieniła na tym forum.
Tak było z Lupusem i Lipim - odkąd pojawili się na Quasi jest inaczej - wg mnie lepiej.

Do góry
#887626 - 22/01/2007 21:57 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: rafal08]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Biszop
LOL
2 tysie to dostaja najmniej aktywni, ja dostaje "ósemke" plus diety sluzbowe bo jak wychodze z psem to biore laptopa i juz jest "wyjazd sluzbowy" \:D


\:D \:D \:D

Oj Biszop \:p


No co??:P
Nie ma mnie czesto, zostawiam zalogowanego Biszopa na forum...pozniej boss patrzy na logi ile, kto kiedy i juz kaska leci \:D

Do góry
#887628 - 22/01/2007 21:58 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
Morten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 3349
Skąd: Słupsk/Warszawa
I znowu wszystko na pieniądzach się skończy ;\) Nie mam kilkuletniego stażu na forum... I nie wiem jak było kilka lat temu.. Ale przyznam szczerze, że takich modów jak np. retoox, [g]um[p], Feher, Domingos dawno nie widziałem (o ile w ogóle widziałem). To raczej dziwne zjawisko... Czy też nie?

Do góry
#887630 - 22/01/2007 21:59 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Regularnie odwiedzam Stadion Piłkarski i jeżeli to jest "największy pierdolnik" to nie wiem czego oczekujecie. Oczywiście jest parę osób, których posty ograniczają się do jednego zdania (zazwyczaj typu), ale wystarczy zwrócić uwagę (kulturalnie) i ktoś taki albo napisze więcej od siebie albo w ogóle już nie napisze.

Nie ma sensu opowiadać gdzie jest większy burdel, lepiej wymyśleć sposób na to...

Do góry
#887635 - 22/01/2007 22:00 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: tomo]
michal_tbg Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2003
Postów: 872
Originally Posted By: tomo
Największy pierdolnik jest niestety na Stadionie Piłkarskim (oczywiście nie na wszystkich podforach), ale pewni moderatorzy z tego działu z wielkim oburzeniem zareagowali na propozycję dokoptowania kogoś nowego do moderowania tego działu, więc co ja mogę...



Strach przed konkurencja ?? ;> ;\)

Do góry
#887637 - 22/01/2007 22:01 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: michal_tbg]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
A skoro o modach mowa, moze czas na swieza krew po prostu? \:\)

Do góry
#887639 - 22/01/2007 22:02 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Morten]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Najlepiej wszystko sprowadzic do zartu... Biszop i reszta, moze choc raz troche powagi? I mowie calkiem powaznie ogarnijcie sie choc raz i pozartujcie w innym temacie \:p

Do góry
#887655 - 22/01/2007 22:07 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: codi]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Wg mnie Shane nowi M by się przydali ..
Ale to jest tylko moje skromne zdanie.

Ale jak pisze wyżej Tomo - padła propozycja - co niektórzy zostali oburzeni.

Do góry
#887658 - 22/01/2007 22:08 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Platini]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: platynowy007


Zagladam czasami do Kosza i równiez nie widze pracy amkwisha, gumpa, Biszopa czasami chyba widziałem ;\)

.


Dobra, podsumowujac juz bez zartow.
W koszu mnie raczej nie widziales i raczej nie zobaczysz, powtorze to po raz kolejny bo nie wszyscy sie orientuja albo nie chca sie orientowac,

Moj przydzial to Stadion, TiO, i dwa gorne tematy SI i SB.
Do reszty mam dostep po to ze gdy akurat nie ma nikogo z konkretnego dzialu to moge tam cos sie wtracic, skasowac, poprawic.
Zwyczajowo nie zagladam tam poniewaz to zupelnie nie moja branza i nie widze powodow dla ktorych mialbym sie mieszac innym modom w ich teren tak jak nie zycze sobie zey ktos wlazil w moje, natomiast jesli jakis user poprosi o pomoc to pomagam tam gdzie mam dostep i nie przypominam sobie zeby ktos odszedl z kwitkiem.

Jesli sa tacy to chetnie sie dowiem i bede sie tlumaczyl.

Do góry
#887662 - 22/01/2007 22:09 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Platini]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.

Do góry
#887669 - 22/01/2007 22:12 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Biszop
zostawiam zalogowanego Biszopa na forum...pozniej boss patrzy na logi ile, kto kiedy i juz kaska leci \:D


u mnie podobna sprawa z torrentami, seedowac 24h na dobre, przy okazji zalogowany na forum jestem, laptop non stop na chodzie, kasa wpada, przy okazji trzeba norme usunietych tematow i postow wyrobic, dobrze jest byc moderatorem, trzymam te posadke od kilku lat, okna sobie wymienilem na pcv, panele wstawilem, lazienka odstawiona, piwko codziennie sie pije \:\)

Do góry
#887673 - 22/01/2007 22:13 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Llama]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Witam.
Ja mam takie spojrzenie na przyszłość forum mecz.pl i małe propozycje a nawet marzenia. Może najpierw

Realne rozwiązanie:

Wprowadzenie schematu podawania typów napewno moderatorom znacznie zmiejszy zakres prac z usuwaniem niepotrzebnych postów.

Np zastosowanie schematu
Zdarzenie: F.C.Barcelona vs Gimnastic
Typ: F.C.Barcelona - 2
Data i godzina: 21/01
Bukamcher: Pinnacle
Kurs: 2.00
Stawka: 5
Analiza: Bleeee

Ktoś podając typ podaje go z analizą. Ktoś kto się nie zgadza z analizą podaje swój typ i tak samo dodaje analize. Po utworzeniu Quasi Chat sądziełem, że własnie w tym dziale będzie podawać sie takie krótkie infa o meczach, brakach w drużynie, kontuzjach zawodników czy inne mniej znaczące informacje. Jeżeli ktoś nie ma czasu na napisanie paru zdań a ma info o jednej ważnej kontuzji czy drobnym ważnym szególiku o spotkaniu, to ma do tego specjalny temat gdzie może to napisać.



Marzenia:

Nie wiem czy jest wiecej takich osób jak ja, ale jak wchodze na bukmacherskie forum, to chciałby widzieć jak najwięcej konkretnych informacji własnie z tej dziedziny a tak coraz częsciej nie jest. Ogólnie To i Owo mi nie przeszkadza i powinno tam zostać kilka wartościowych tematów, ale jak widze z 25 ostatnich tematów na forum 15 z TiO z czego kilka nie obrażając nikogo "o pupie marynie" to "od razu wychodze z kina". Jest przecież tyle innych forów o naprawde różnych tematach że wystarczy użyć wyszukiwarki. Tu również moderatorzy by odsapnęli gdyby było 5-8 zgrupowanych sensownie tematów. Zupełnie by wystarczyło o porozmawianiu na inne sprawy niż buk.

Rozwiązanie jeden Moderator = jedna liga jest świetne. Nie wiem czy do rozwiązania tutaj. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza sie na przynajmniej dwóch zagranicznych forach jakie odwiedzam. Moderator dostaje minimalne, znikome wynagrodzenie za utrzymanie porządku, pisanie analiz tylko w jednej lidze. Nawet nie pytajcie mnie o linki, bo nie podam yeste cham.

Dział z analizami na każdą kolejke, gdzie typy może podawać każdy, ale tylko według jakiegoś wypracowanego schematu. Do tego świetnie uzupełniający sie dział gdzie pisze się o zmianiach w klubach, ostatnie kontuzje, jeżeli ktoś ma chęci to komentarze spotkań, wklejane pomeczowe staty w działach tam gdzie to możliwe (strzały, ilość wyprowadzonych ciosów czy rożne w przypadku hokeja, itp. pierdoły pomocne w następnych typowaniach)


Do realnych rozwiązan nie potrzeba dużo stworzenie regulaminu i kilkudziesięciu tematów a do marzeń ... to tylko marzenia.

Do góry
#887674 - 22/01/2007 22:14 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Llama]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
upsss, to chyba się Biszop pomyliłem \:p
Ale dobrze, ze starasz sie pomoc chlopakom nawet w działach, które sie są z Twojej branzy

Llama - z tym wiekiem to pojechałes. Nie wiem czy wielu chętnych wtedy będzie

Do góry
#887680 - 22/01/2007 22:16 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Llama]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: Llama
Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.


Dla mnie w dziale koszykarskim, bo tam zagladam najczesciej... shane & bursztyk, konkret analizy, staz jest, z kultura problemu nie odnotowalem ;\) Ale po co to, jakby malo bylo kandydatow... A i tak Conrad decyduje \:D

Do góry
#887693 - 22/01/2007 22:22 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: rafal08]
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
na jednym z lepszych for świata (bettingadvice) posty sa kasowane, gdy nie zawieraja ciekawych informacji dla danego zdarzenia, badz calej analizy. tutaj powinno byc conajmniej tak samo.

wolalbym zebysmy mieli pana fasole jak ba, niz ilus tam nabijaczy.

Do góry
#887697 - 22/01/2007 22:23 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: codi]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Nie no przecież ja nie mam 18 lat \:D
i 2 ostrzeżenia \:D

nie nie , lepiej niech dalej [g]um[p] i amkwish będą

a na serio :

shane powinien być moderatorem...

Do góry
#887707 - 22/01/2007 22:26 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Poetik]
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
parkiet k. - bursztyk na pewno sie nadaje ;\)

jak widac rowniez jestem nabijaczem.

Do góry
#887709 - 22/01/2007 22:26 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: bursztyk]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Ale niedługo będziesz miał Bursztyk \:p

Shane w Eurokoszu jak najbardziej ;\)
No chyba, ze nie bedzie mial czasu lub poda inne powody.
Wg mnie kazdy moderator powinien codziennie troche czasu
spedzac w dziale gdzie jest M i dażyć do tego aby efekty jego pracy zauważali wszyscy.

Do góry
#887728 - 22/01/2007 22:31 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Platini]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
shane w polskim baskecie się specjalizuje... na europejskim chyba średnio.. ale nie o to chodzi jak kto się zna , tylko co będzie robił...

powodzenia w doborze kadry...

Do góry
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Igor, alfa, pacyfista, igea23, Irek, Akhu, Skorpion BB, 11kera11, Huberthg), 3288 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584555 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07