Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#40647 - 13/01/2003 13:24 NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Anonymous
Unregistered


Zwracam się do wszystkich by tabelę typerów pozbawic patronatu WREDNYCH ZŁODZIEI - expekt!!!

Poczytajcie uważnie posty w dziale Swiat Bukmaherstwa !!! - expekt to banda złodziei BOJKOTUJMY ICH!!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#40648 - 13/01/2003 16:39 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Szanowny Khalee, ile TOBIE ukradli pieniędzy, że nazywasz ich złodziejami?

Jeżeli nic, to zachowujesz się jak ten burak Lepper uke:

Przeczytałem uważnie posty na temat "Kobelev-Jaafs" i moim zdaniem jest to za duży dymu, paniki i kopania leżacego...

Ukraść pieniądze buk w tym przypadku może tylko nie robiąc żadnych zwrotów i zatrzymując wszystkie stawki dla siebie.
Czy expekt tak zrobił? NIE.
Expekt zrobił zwroty. Część graczy na tym straciła, bo mają mniejsze wygrane lub tylko zwrot na singla, ale inni gracze na tym zyskali, bo dostali zwrot lub wypłacone wygrane za przegrane kupony!!!

To dlaczego expekt jest wyzywany od złodzieji ???

Conrad, jestem ciekaw, czy gdyby wynik Kobelev-Jaafs był odrotny, to expekt byłby nadal polecanym bukiem? Tak tylko się pytam

Zakłady na skoki expekt przyjmuje już od dawna, podobne sytuacje pewnie nie jeden raz się zdarzyły i nigdy nie widziałem takiego szumu na forum. Może do tej pory graczom zwroty za zakłady "przegrane" były na rękę???
A może gracze byli ślepi czy co???

Moim zdaniem expekt dał dupy i to zdecydowanie, bo nie zrobił regulaminu na skoki. Regulamin ogólny każdy gracz zakceptował, ale interpretacja regulaminu w tym punkcie jest niejasna dla graczy i interpretacja przez expekt także pozostawia duuuuużo do życzenia, zwłaszcza brak konsekwencji !!!
Głupi pomysł z zaliczaniem tylko drugiej serii i brak krótkiego wyjaśnienia np typu "pierwsza seria nie jest zaliczana do konkursu", jeżeli expekt koniecznie chce zaliczać tylko drugą serię (A co w przypadku, gdy odbędzie się tylko jedna seria np. z powodu wiatru lub ciemności???). Powinna być klasyfikacja "normalna" a nie jakieś cuda.
Expekt dobrze tego nie zrobił i ma za swoje.

Ale wyzywanie od złodzieji kogoś, kto oddaje wszystkie stawki jest dla mnie wielką przesadą.

Jak jesteśmy tak uczciwi, to ci co przegrali ten zakład powinni odmówić przjęcia zwrotu stawki !!!

Czy ktoś to zrobił? NIE!!!
Co więcej, "przegrane" zakłady rozpisowe też powinny być skorygowane "w dół". Co na to powiedzą "przegrani" ? Zaczną krzyczeć, że liczy się tylko druga seria ???

Przypomina mi się przysłowie o belce i źdźble w oku, albo o rzucaniu kamieniem i grzechu...

Panowie, apeluję o trochę rozsądku!
Moim zdaniem można z****ć expekt za brak regulaminu skoków, można expekt o*******ić za ciągłe zmiany decyzji, ale nie można nazywać złodziejem kogoś, kto nie ukradł.

pozdrowienia
wuzz

P.S. Na szczęście nie grałem tych skoków i ten problem mnie nie dotyczy.

Do góry
#40649 - 13/01/2003 23:26 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Anonymous
Unregistered


Człowieku jesteś niepoważny,

Popatrz jak firma załatwia tę sprawe:

1. cichaczem na forum łagodzą atmosferę a zmian w regulaminie na skoki NIE WPROWADZAJĄ!!!!

2. zwroty stawek są marną namiastką kwot które powinny byc wyplacone i slużą jedynie dalszej indoktrynacji nieświadomych i nowych potencjalnych klientów-no przecież przynajmniej zwracamy stawki wiec jestesmy ucziwi, tak? BZDURA

zwroty stawek nastapily dopiero po interwencji oburzonych graczy na forum bo wczesniej byliśmy zbywamni!!!!

Jestem pewien, ze gdybys Ty wuzz stracil pieniadze i nerwy na wspolpracy z ta firma to radykalnie zmienilbys zdanie!!! tak jestes BEZ POJECIA mozesz tylko przyrownac mnie do jakiegos populistycznego pajaca by TAK JAK ON zyskac rozglos czy co??? nie wiem, nie interesuja mnie Twe motywy lecz wiedz, iz to co piszesz jest ŚMIESZNE!!!!

I naprawdę nie życzę Ci byś stracil tyle pieniedzy ile ja stracilem na wspolpracy z tymi ZŁODZIEJAMI!!!!!!! I uwierz mi: Mam prawo ostrzegac nieswiadomych ludzi, a dla Ciebie mam 3 słowa: Pokój Z Tobą.

Do góry
#40650 - 14/01/2003 01:48 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Khalee:
[qb]Człowieku jesteś niepoważny, [/qb][/QUOTE]

[qb] Popatrz jak firma załatwia tę sprawe:

1. cichaczem na forum łagodzą atmosferę a zmian w regulaminie na skoki NIE WPROWADZAJĄ!!!! [/qb][/QUOTE]

Według ostatnich wiadomości na forum w ich imieniu był jakiś podszywacz, a co do braku regulaminu na skoki, to za to sam bym ich chętnie o*******ił.

[qb] 2. zwroty stawek są marną namiastką kwot które powinny byc wyplacone i slużą jedynie dalszej indoktrynacji nieświadomych i nowych potencjalnych klientów-no przecież przynajmniej zwracamy stawki wiec jestesmy ucziwi, tak? BZDURA
[/qb][/QUOTE]

Zwroty stawek wszystkim graczom, także tym którzy "przegrali" zakład nazywasz marną namiastką kwot, które powinny być wypłacone...?
Buk zarabia na zakładach rozstrzygniętych!!!. Zwroty oznaczają dla buka brak zarobku. Jeżeli konsekwentnie od samego początku expekt zwraca za wszystkie podobne zakłady wszystkim graczom, to nie jest to nieuczciwe, tylko jest to inna interpretacja pojęcia "ukończenie konkursu".
Jeżeli expekt jako jeden z nielicznych buków albo może jedyny uznaje takie zakłady za nieroztrzygnięte (dwóch zawodników kończy konkurs na pierwszej serii), to sam sobie szkodzi, bo zmniejsza obroty.
Można by nazwać expekta złodziejem, gdyby robił zwroty tylko tym którzy "wygrali", a rozliczał te same zakłady jako przegrane i nie robił zwrotów tym którzy "przegrali".
Jeżeli możesz to udowodnić, to się przyłączę i będę piał, że to złodzieje. W przeciwnym przypadku jest to oszczerstwo...

Problem polega chyba na tym, głośno krzyczą Ci, którzy na tym zakładzie starcili, ale reszta graczy, która zarobiła na "przegranym" zakładzie lub po prostu nie straciła, siedzi cicho... (filozofia życia według Kalego...).

[qb]zwroty stawek nastapily dopiero po interwencji oburzonych graczy na forum bo wczesniej byliśmy zbywamni!!!!
[/qb][/QUOTE]

Czyżby? A jak expekt rozliczał wszystkie inne podobne zakłady na skoki do tej pory? Robił zwroty wszystkim, prawda?
Moim zdaniem expekt pogubił się dopiero kiedzy zaczął się szum, bo zbyt wielu graczy równocześnie "wygrało" w ich rozumieniu jeden zakład.
Za brak konsekwencji expekt ma u mnie duży minus.
Powinien:
1. utrzymać wszystkie dotychczasowe decyzje, tzn. zwrot stawek wszystkim zgodnie z obowiązującą interpretacją regulaminu, tak jak robił zawsze do tej pory. Nie można zmieniać prawa po fakcie, prawo nie obowiązuje wstecz. W przeciwnym wypadku należaołoby zabrać zwroty wszystkim tym, którzy p"przegrali" a zwroty dostali. Zapytaj ich o zdanie. Czy są chętni do oddawania wygranych lub zwrócoanych pieniędzy?

2. następnie wprowadzić regulamin na skoki np. zgodny z naszymi uwagami.

3. następne skoki rozliczać według nowego regulaminu.
Koniec. kropka.

[qb]Jestem pewien, ze gdybys Ty wuzz stracil pieniadze i nerwy na wspolpracy z ta firma to radykalnie zmienilbys zdanie!!! [/qb][/QUOTE]

Pieniądze u buka się przegrywa a nie traci. Jeżeli otrzymywałeś zwroty, to jak mogłeś stracić pieniądze ???
Z bukiem się nie współpracuje :eek: , tylko umieszcza u niego zakłady
Pytam jeszcze raz, czy ci co postawili odwrotnie, "przegrali" i dostali zwrot za przegrane według nas zakłady też są niezadowoleni? Też stracili pieniądze?

[qb] I naprawdę nie życzę Ci byś stracil tyle pieniedzy ile ja stracilem na wspolpracy z tymi ZŁODZIEJAMI!!!!!!! I uwierz mi: Mam prawo ostrzegac nieswiadomych ludzi, [/qb][/QUOTE]

Ostrzegać należy nieświadomych graczy o braku regulaminu na skoki w expekcie i/lub innej interpretacji niż nasza wyników skoków w szczególnych przypadkach.

Jeżeli chcesz kogoś nazywa złodziejem, po pokaż co i komu ukradł.
Robienie zwrotów we wszystkich podobnych przypadkach wszystkim graczom kradzieżą z całą pewnością nie jest.

[qb] a dla Ciebie mam 3 słowa:
Pokój Z Tobą.[/qb][/QUOTE]

I tu się zgadzam. Pokój z Nami wszystkimi

pozdrowienia
wuzz

P.S. Ciekawe, czy gracze z innych krajów też mają takie problemy? Wie ktoś może?

Do góry
#40651 - 14/01/2003 02:14 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]Ukraść pieniądze buk w tym przypadku może tylko nie robiąc żadnych zwrotów i zatrzymując wszystkie stawki dla siebie.
Czy expekt tak zrobił? NIE.[/qb][/QUOTE]niestety TAK. Zrobil tak. Wuzz chodzi tu o taka sytuacje: nie czepialbym sie expektu gdby ich niekonsekwencja. Otoz, najpierw dali zwroty za jeden konkurs, a za nastepny juz podliczyli wszystko jak nalezy... czy tego nie mozna nazwac praktykami zlodziejskimi? Jesli raz zrobili tak to drugi raz powinni postapic tak samo, prawda? I tu nie chodzi tylko o brak regulaminu... tu chodzi o to, ze jesli nie ma regulaminu to regulamin jest ciagle taki sam. Jesli jest taki sam to nie ma tutaj bata - sa oszustami. Wykorzystuja braki dla swoich wlasnych potrzeb...

Pozdrawiam
Kejsper

PS. mam nadzieje, ze to co napisalem jest w miare skladne, przepraszam, ale jestem chory i za pomylki nie odpowiadam (tak jak expekt )

Do góry
#40652 - 14/01/2003 02:39 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Kejsper!

Zdrowia iwo: !!!

I to mi się w expekcie właśnie bardzo nie podoba. Powinni niczego nie zmieniać. Podejrzewam, że pod naciskiem wielkiej fali krytyki na mecz.pl zaczeli rozliczać zakłady uprzednio zwracane i wtedy muszą komuś zabrać zakłady "przegrane", żeby dać "wygrane". Tak się nie robi, ale nagonka tych co "wygrali" była tak wielka, było tyle rzucania mięsem i nie tylko, że wymiękli niestety

A to moim zdaniem jest już duży błąd. Zasady były i są jednakowe i powinni się tego trzymać do momentu opublikowania nowego regulaminu na skoki i przyjmowania nowych zakładów według nowego regulaminu.
Wszystkie nieroztrzygnięte (bo zawodnicy wystąpili tylko w pierwszej serii) stare zakłady powinny być zwracane.

Pozdrowienia
wuzz

Do góry
#40653 - 14/01/2003 03:09 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[QUOTE]Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]Conrad, jestem ciekaw, czy gdyby wynik Kobelev-Jaafs był odrotny, to expekt byłby nadal polecanym bukiem? Tak tylko się pytam [/qb][/QUOTE]Wuzz, najprawdopodobniej tak. Niestety wtedy zrobili zwroty powołując się na dziwną "interpretację" regulaminu (nie ma innego buka na świecie, który by coś takiego wymyślił).

Natomiast w ostatnim konkursie postąpili odwrotnie, po czym dopiero okazało się... że zmienili regulamin nikogo o tym wcześniej nie informując! Hmm, świetnie, nie? Raz tak a raz tak.

Do góry
#40654 - 14/01/2003 03:35 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Conrad,

Chidziło mi o to, że w przypadku odwrotnego wyniku rywalizacji i tak byłyby zwroty, ale większość graczy by to przemilczała, bo lepiej dostać zwrot niż nic.
Expekt miał pecha, bo wynik rywalizacji był trafnie typowany przez bardzo wielu graczy (może większość) i sprawa została nagłośniona na naszym forum.
Nie grywam skoków, a raczej bardzo rzadko, nie miałem takiego przypadku i nie wiem jak expekt postępował wcześniej, ale prawdopodbnie przez dłuższy czas nikomu zwroty nie przeszkadzały.

Brak regulaminu na skoki i brak konsekwencji w stosowaniu zasad jest w tym przypadku największą wadą expektu.
Jesteśmy tu chyba wszyscy zgodni.
Ale to jeszcze nie jest złodziejstwo...

pozdrowienia
wuzz

Do góry
#40655 - 14/01/2003 04:09 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]wuzz:
[qb] Ukraść pieniądze buk w tym przypadku może tylko nie robiąc żadnych zwrotów i zatrzymując wszystkie stawki dla siebie. Czy expekt tak zrobił? NIE. Expekt zrobił zwroty. Część graczy na tym straciła, bo mają mniejsze wygrane lub tylko zwrot na singla, ale inni gracze na tym zyskali, bo dostali zwrot lub wypłacone wygrane za przegrane kupony!!! [/qb][/QUOTE]Sedno w tym, że najważniejszy w tym wszystkim jest KONKRETNY bilans, czyli jaka dokładnie część graczy potencjalnie traciła, a jaka dokładnie część graczy hipotetycznie wygrywała na tym zakładzie. Tzn, dla przykładu: 40% obstawiających dane zdarzenie (np to słynne Jaafs vs Kobelev ) trafia, pozostała ilość graczy pudłuje. A precyzyjniej. Expekt po odbyciu się zdarzenia musi wypłacić 40 jednostek, natomiast 60 jednostek wpływa do kasy. W tej sytuacji Expekt oczywiście zakład uznaje jako ważny.
Równie dobrze może być odwrotna sytuacja . Po wytypowaniu przez X graczy pewnego zdarzenia, następnie po odbyciu się go, Expekt zmuszony jest wypłacić przykładowo 60 jednostek przy jednoczesnym wpływie w wysokości 40 jednostek. Co robi expekt w tym wypadku, chyba nie muszę już pisać.
Na tym polega potencjalny przekręt (złodziejstwo) expektu. Nie twierdzę że tak musi być. Wystarczy, że może. Jak to ktoś ładnie zauważył: okazja czyni złodzieja.

[QUOTE]wuzz:
[qb] Buk zarabia na zakładach rozstrzygniętych!!!. [/qb][/QUOTE]Trudno się z tym nie zgodzić. Tyle że do tego należy dodać także, iż buk MOŻE (hipotetycznie), w pewnych sytuacjach uniknąć strat poprzez zakłady nierozstrzygnięte!

Do góry
#40656 - 14/01/2003 04:14 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Wuzz,

Co powiesz na następujące fakty:

1. Piątek 10.01: Piszę do przedstawiciela Expektu w sprawie Jaffs - Kobelev (sam nie stawiałem tego zakładu, tak więc robiłem to w interesie innych). Twierdzę, że zakład nie został poprawnie rozliczony, ponieważ nie ma jakichkolwiek podstaw by sądzić, że uczestnicy "nie ukończyli" zawodów.

2. Piątek 10.01: Dostaję odpowiedź, że według interpretacji regulaminu przez Expekt, stawki zostały zwrócone ponieważ nie biorąc udziału w drugiej serii skoków... skoczkowie nie ukończyli konkursu. :rolleyes:

3. Piątek 10.01: Obstawiam parę Jaffs - Hansen "2", wierząc że Jaffs się nie zakwalifikuje tak więc nie mogę na tym stracić.

4. Sobota 11.01: Obaj skoczkowie nie zakwalifikowali się do drugiej serii skoków, ale mój zakład zostaje uznany jako.... ważny. uke:

Do góry
#40657 - 14/01/2003 07:19 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Opowiem historyjkę.
Było dwóch graczy: A i B. Założyli się, że wynik konkurencji będzie:
według A -> 1
według B -> 2
Udali się do pośrednika (buka), bo tylko tak mogli zakład zawrzeć. Pośrednik przyjął od nich pieniądze, odliczył sobie swoje jakieś 10%, które zarobiłby niezależnie od wyniku.
Konkurencja się odbyła, ale według regulaminu buka zawodnicy jej nie ukończyli. Co prawda byłaby 1, gdyby zaliczyć osiągnięte wyniki, ale według niejasnego regulaminu obaj zawodnicy konkurencji nie ukończyli. W związku z tym buk tak jak zawsze w takim przypadku, kiedy według niego zawodnicy nie ukończą zawodów zamierzał zwrócić graczom ich stawki i przy okazji pozbawić się w ten sposób zarobku.
W tym momencie gracz A narobił krzyku: Przecież była 1, to ja wygrałem, oddawaj mi moje pieniądze, złodzieju!
Co zrobił gracz B? Siedział cichutko i się nie wychylał, bo dostał pieniądze z powrotem, chociaż "przegrał".

Buk, niestety uległ presji gracza A i uznał jego zakład jako wygrany. Aby wypłacić wygraną graczowi A musi odebrać pieniądze graczowi B.
W tym momencie gracz B, który już się przyzwyczaił do "odzyskanej" kasy też zaczyna krzyczeć: Złodzieje, oszuści, zabierają mi moje pieniądze!
I tak źle i tak niedobrze. Teraz obydwaj wyzywają go od oszustów i złodziei.

Moim zdaniem buk powinien być twardy, nie ulegać krzykaczom, postępować tak jak zawsze do tej pory. Jeżeli wszystkie poprzednie podobne zawody uznawał za nieroztrzygnięte i robił zwroty, to powinien teraz zrobić zwrot i wytłumaczyć:
"Sorry Wineout, ale zawsze tak robię zgodnie z regulaminem" a następnie wyliczyć kiedy temu graczowi zrobił już zwroty za "przegrane zakłady", co w wielu wypadkach mogło już się zdarzyć.
Następnie buk powinien przedstawić nowy uzupełniony/poprawiony jasny regulamin obowiązujący w przyszłości na następne zakłady.
I dopiero po opublikowaniu nowego regulaminu na skoki powinien przyjmować i rozliczać zakłady według nowego ergulaminu.
Zmieniając zdanie po rozegraniu konkurencji podpadł obydwu graczom: A - bo najpierw mu nie wypłacił, B - bo zabrał już wypłacone pieniądze.
A że gracz A potrafił narobić więcej szumu, to na tym zyskał.
Ciekawe, dlaczego PRZED zawodami gracz A nie krzyczał, że to niesprawiedliwe, że tylko dwie serie się liczą .

Co do Twoich faktów piątek/sobota, to wygląda na to, że sam sobie zgotowałeś ten los :eek: .
Sam się o to prosiłeś
Interweniowałeeś skutecznie i expekt uznał widocznie, że Masz rację. Pierwsza seria też powinna się liczyć - to się liczy zgodnie z życzeniem Klienta. A że tym razem Jaafs był 32 a Hansen 41, to wygrał Jaafs. Proste. Tym razem Ty stałeś sie graczem B, który miałby zwrot, a inni gracze na tym forum znowu krzyczeliby, że expekt to pijak i złodziej (bo każdy złodziej to pijak ) bo nie wypłaca za wygrane zakłady.

Szkoda tylko, że wcześniej nie poinformowali oficjalnie o zmianie zasad.
Jedyne lekarstwo to REGULAMIN NA SKOKI!!!!

twist
Co do Twoich wyliczeń to się zgadzam. Nikt z nas nie wie, ile na zwrotach za Kobeleva expekt zaoszczędził czy stracił.
Jeżeli jednak expekt poprzednio w takich wypadkach zawsze robił zwroty (tego nie wiem), to jest rozgrzeszony i nie ma sensu dopatrywać się chęci zaoszczędzenia na wypłacie za jeden zakład.
Chyba, że ktoś udowodni, że poprzednio expekt płacił już za podobne zakłady - obaj zawodnicy miejsce pomiędzy 31-50.

Statystycznie jednak na każdym zakładzie buk zarabia i dbając o własna kasę powinien unikać niepotrzebnych zwrotów. M.in. dlatego też pewnie zaczął w końcu uznawać podobne zakłady za rozstrzygnięte.

Pozdrowienia i powodzenia
wuzz

Do góry
#40658 - 14/01/2003 15:26 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
jaix Offline
enthusiast

Meldunek: 17/08/2002
Postów: 288
Skąd: Kraków
Wuzz - zgadzam sie z toba i popieram

Do góry
#40659 - 14/01/2003 16:27 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
Wuzz, piszesz Conradowi ze sam sobie zgotowal taki los, ale przeciez jesli to jest chocby polowiczna prawda (jeden czlowiek przekonal firme jednym mailem?) to expekt jest gowno warty...

A moze ja napisze do nich, zeby mi zwroty porobili za nietrafione progresje? Wtedy zyski bede mial olbrzymie!!!

PS. Dzieki za zdrowie! Troche mi sie przyda... Tobie pewnie tez wiec iwo:

Do góry
#40660 - 14/01/2003 18:21 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Efekty są, nastąpiła zmiana sposbu rozliczania zakładów? Tak!
Może nie tylko sam Conrad to "załatwił", ale moim zdaniem Conrad ma dużą siłę przebicia, pewnie potrafił to odpowiednio umotywować, miał w dodatku poparcie prawie całego "oburzonego" forum mecz.pl.
Expekt mógł uznać argumentację, że należy zaliczać także pierwszą serię, co jest logiczne, ale expekt nie miał prawa zmieniać zasad rozliczania zakładów bez oficjalnej zmiany regulaminu.
I to mi się w expekcie bardzo nie podoba.

Moim zdaniem za ostatnie skoki w przypadku obydwu zawodników na poz. 31-50 też powinny być tak jak zawsze zwroty.
Conrad byłby co prawda zadowolony, ale co na to powie np. Wąski, który pięknie trafił valuebet na Jaafsa?

Krzyczą tylko niezadowoleni, a expekt zmianami decyzji tylko pogarsza sprawę i sprawia, że w końcu wszyscy stają się niezadowoleni.

Niech expekt podejmie w końcu męską decyzję i opublikuje jasny regulamin na skoki!
A do tej pory niech rozlicza zakłady konsekwentnie według starego regulaminu.

pozdrowienia
wuzz

P.S. Ja i tak (prawie) nigdy nie gram skoków i mi to rybka jak expekt skoki rozlicza, ale nbardzo nie lubię lepperiady i szkoda mi tych, którzy jej ulegają

Do góry
#40661 - 14/01/2003 21:22 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Smith Offline


Meldunek: 07/10/2001
Postów: 480
Skąd: Rzeszów / Staten Island
Witam
Wuzz - ja tez sie z Toba zgadzam. Niewiem czego reszta ludzi ktorzy sa zadowoleni z Expektu milczy (pewnie co sie beda wtracac jak im niezalezy), mialem nie takie przejscia z bukami i jakos nikogo nie wyzywalem od zlodzieji. Jestem z Expektu zadowolony wplaty i wyplaty bardzo szybkie, zero prowizji z mBanku, w miare bogata oferta, polska strona - a ze maja male wpadki - trudno kto ich niema. Mam pytanie jeszcze do Khalee - kogo mamy promowac ?? moze Cibie , prosze bardzo zasponsoruj teraz konkurs,albo znajdz innego buka ktury zasponsoruje - no chyba ze tylko drzec morde potrafisz. ( a co do innych - proponuje zrobic tak - jak jakis buk za przegrany zaklad nie zwroci stawki wyrzucac z listy polecanych )Sorry ale juz niewytrzymalem al:

Do góry
#40662 - 14/01/2003 21:52 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Inspirator Offline
veteran

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 1209
Skąd: Kraków
A ja troche z innej beczki ...aczkolwiek tez o bukmacherze tyle że o Unibecie .

Moze niektorym to sie niespodoba ale chce naswietlic problemy jakie mam z tym bukiem.
Otóz wpłaciłem pieniadze do UNIBETU , a oni po prostu mi ich nie dopisali (a dodatkowo zablokowali konto). Sytuacja miała miejsce jakies 1,5 miesiaca temu i do tej pory nie moge sie w zaden sposob z nimi skontaktowac!!!!
Wysyłam do nich maile regularnie ... i tylko na początku dostałem odp ...a pozniej mnie calkowicie olewali i olewaja do tej pory. Wpłąciłem WŁASNĄ kasę wiec ŻADAM aktywacji konta ... nie wiem co jest przyczyna takiej sytuacji ? ale ich SKU.....skie zachowanie jest po prostu wkurzające - czy naprawde tak trudno jest wyjasnic KLIENTOWI co sie stało i dlaczego moje pieniadze sie nie znalazly na moim koncie i dlaczego z nich nie moge kozystac??? JAK DLA mnie jest to czyste ... ZŁODZIEJSTWO .
Jesli ktos mial podobne problemy to prosze o info.
Jesli ktos moglby mi pomoc bede wdzieczny!
Zaznaczam iz nie mozna sie do nich dodzwonic od jakiegos czasu "NIe ma takiego nr...."
pozdr

Do góry
#40663 - 14/01/2003 21:56 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Inspirator Offline
veteran

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 1209
Skąd: Kraków
...wiem ze Conrad w mojej sprawie tez interweniował,ale też chyba nie doczekał sie odpowiedzi z ich strony.
To jest wogole skandaliczne postepowanie z klientem.
U innych bukmacherów w tym expekcie maile przychodzą do 2h i zawsze otrzymywalem odp na zadawane pytania i watpliwosci..a tutaj??? ...mają KLIENTOW w du..ie.

Do góry
#40664 - 14/01/2003 22:37 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Waski Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 291
Skąd: Bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]Conrad byłby co prawda zadowolony, ale co na to powie np. Wąski, który pięknie trafił valuebet na Jaafsa?

Niech expekt podejmie w końcu męską decyzję i opublikuje jasny regulamin na skoki!
A do tej pory niech rozlicza zakłady konsekwentnie według starego regulaminu.

pozdrowienia
wuzz
[/qb][/QUOTE]Wąski poczuł sie wywołany do tablicy Otóż moim zdaniem to dali zwrot za Jaafs-Kobelev to była ogromna pomyłka a jeszcze bardziej rażą te zmiany decyzji w tej sprawie... Nie wiem skąd wymyslili, że nie zakwalifikowanie się do II serii to nie ukończenie zawodów Dobrze,że to już zmienili, bo wuzz - już mają regulamin na skoki! W końcu i teraz nie będzie kontrowersji.
Masz rację, że zachowali się niekonsekwntnie nie rozliczając zakładów tak jak Jaafs-Kobelev. Ale zdaje mi się,że najgorszy błąd jest taki,że już przed Libercem ponoć zmienili regulamin a go nie opublikowali - zrobili to po Libercu - stąd to oburzenie...
Jednak zzdaje się,że więcej się to nie powtórzy... Oby... Mam nadzieję,że ta sytuacja nauczy ich czegoś - że będą odtąd lepiej, bardziej profesjonalne traktować klientów...

Do góry
#40665 - 14/01/2003 22:40 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
ja rowniesz niemam problemów z EXPEKTEM
wplata i wyplata dochodzi szybciutko
ostanio wypłacalem sporą sume kasy i co
3 dni i jest takze dlamnie jest to porzadny bookmacher

Do góry
#40666 - 14/01/2003 23:25 Re: NIE PROMUJMY EXPEKT - TO BANDA ZŁODZIEI
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Przeniesione do działu Świat Bukmacherstwa.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, burbon, Sensei, Irek, Sony, wHiTe_StAr, Akhu, rymoholik, VVega, ElNinho[mmdea], Zaixi, pacyfista, ANZELMO), 3662 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 20:07