Opcje tematu
#355514 - 03/06/2005 08:35 Różnica kursów
qead Offline
journeyman

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 77
Siema WSZYSTKIM! Jestem tu nowy i przeglądnąłem już dużo tematów na forum ale nie umiem znaleźć tego co mnie interesuje a mianowice, interesuje mnie możliwość grania za większą kasę (różnicą kursów) jeśli jestem zarejestrowany u kilku buków
-czy jest to możliwe
-u ilu mniej więcej buków trzeba się zarejestrować
-ile potrzeba na wstępie pieniedzy i ile da się wyciągnąć pieniędzy na miesiąć(mniej więcej)
-czy można stracić te pieniądze jakoś
-czy są jakieś strony internetowe które opisują ten sposób gry
-ile można najwięcej stawiać takim sposobem
-czy są jakieś osoby które tak grają

POZDROWONKA

Do góry
Bonus: Unibet
#355515 - 03/06/2005 08:36 Re: Różnica kursów
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
to sie nazywa sure bets. jest nawet dzial o tym na forum

Do góry
#355516 - 03/06/2005 09:06 Re: Różnica kursów
mecz55 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 202
Quote:

Siema WSZYSTKIM! Jestem tu nowy i przeglądnąłem już dużo tematów na forum ale nie umiem znaleźć tego co mnie interesuje a mianowice, interesuje mnie możliwość grania za większą kasę (różnicą kursów) jeśli jestem zarejestrowany u kilku buków
-czy jest to możliwe
-u ilu mniej więcej buków trzeba się zarejestrować
-ile potrzeba na wstępie pieniedzy i ile da się wyciągnąć pieniędzy na miesiąć(mniej więcej)
-czy można stracić te pieniądze jakoś
-czy są jakieś strony internetowe które opisują ten sposób gry
-ile można najwięcej stawiać takim sposobem
-czy są jakieś osoby które tak grają

POZDROWONKA




- jest mozliwe
- u ilu sie tylko da im wiecej bukow tym wieksza szansa na lepsze kursy ( a o to w tym przede wszystkim chodzi)
- mozesz zaczac od 100$ jak i od 100000$
- mozna, i to nawet dosc latwo, jedna rzecz to rozny sposob rozliczania niestandardowych sytuacji ( np przerwany mcze w pilce noznej, czy tez rozne rozliczanie w przypadku wycofania sie zawodnika w tenisie) oraz mozliwosc anulowania zakladu przez bukmachera druga sprawa to spadki kursow nie masz pewnosci obstawiajac jedna strone w jednym bukmacherze ze w miedzy czsie drugi bukmacher nie obnizy kursu, tracisz tez na roznicach walutowych, kosztach transferu pieniedzy itp. ( np masz ure beta na 2%, a za wplate karta zaplacisz prowizje 2%)
- maks to to za ile masz i ile da ci postawic bukmacher
- graja i to na tym forum nawet sure bety podobnie jak progresja ma tylu samo zwolennikow jak i przeciwnikow

Do góry
#355517 - 07/06/2005 18:31 Re: Różnica kursów
Koneser Offline
journeyman

Meldunek: 07/04/2005
Postów: 66
Skąd: Bielsko-Biała
Quote:

czy są jakieś strony internetowe które opisują ten sposób gry




polecam OddsExchange chociaż pewnie jest więcej tego typu serwisów

poszukaj na forum - widziałem gdzieś przelicznik ile stawiać na danu kurs w przypadku 1-2 oraz 1-X-2. prosta matematyka

niektóre przypadki, np. remis w koszykówce, można wyeliminować zwiększając tym samym swoją wygraną ale również wprowadza się element ryzyka.


Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31