Opcje tematu
#50910 - 02/01/2004 04:00 STS-OSZUKANE KURSY
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
ostatnimi czasy juz wogole odpuszczm gre w sts-ie
wole PROFESJONAL -w czym rzecz??

otóż ostatnimi czsy panowie z sts-u utrzymuja przez dluzszy czas na swojej stronie internetowej nieaktualne kursy

musicie przyzna c iż jest to zagrywka nie fair
kazdy z nas obstawiajacych za grubszą kase analizuje poszczegolne zdarzenia w oparciu o kursy
i podejmując decyzje iz chce na cos zagrać kieruje sie tym gdzie choc troche lepszy kurs

w grudniu bylem zdecydowany zagrac u nich kilkanascie razy po nocnej analizie zdarzenia dość grubo(i tak bym wtopił)ale rano o 10,00 w punktach sts kursy juz byly poobnizane
oczywiscie kurs w internecie do godz 10,00 byl niezmieniony ale na miejscu okazywalo sie ze nastapila zmiana kursu

w firmie PROFESJONAL takie zdarzenia na ich internetowej stronie nie maja miejsca gdy cos jest zminiane w nocy to kurs o 7,00 juz jest poprawiony
a itak takie zmiany zdazaja sie w tej firmie niezwykle rzadko-prawie wogóle przez noc nie

rezygnuje powoli z grania w sts bo taka gra mija sie z celem -poswiecam na cos duzo czasu i jeszcze musze tam dojsc a na miejscu czeka mnie orzykra niespodzianka

napiszcie teraz wy w jaki sposób STS was OSZUKAŁ

Do góry
Bonus: Unibet
#50911 - 02/01/2004 04:28 Re: STS-OSZUKANE KURSY
hairurin Offline
addict

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 607
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]

napiszcie teraz wy w jaki sposób STS was OSZUKAŁ[/qb][/QUOTE]hmm... sprawę Lemgo chyba wszyscy znają...

a co do spadających kursów i ich aktualizacji na stronach profesjanała i sts to niestety ale się z tobą nie zgodzę .
Zaczynałem grać w sts a od niedawna także w profesjonalu dzięki otwartciu nowego punktu i powiem szczerze , że dopiero tam spotkałem się z taką sytuacją , że kurs na kuponie z tym podanym na tablicy różnił się nierzadko o 0.2 co przy kursie 1.6 ma dość duże znaczenie...
W sts tego problemu nie miałem i nie mam , kursy są poprawiane od razu po ich zmianie , ale myśle , że jest to też zależne od punktu i jego obsługi . Więc mały plus dla sts ;P
Kursów ze stron internetowych nie porównuję tak skrupulatnie , od sts do profesjonał'u(a?) mam dosłownie 3 kroki więc mogę to zrobić na miejscu (w profie wygląda to tak , że puszczam kupon a jeśli kursy mi się nie podobają to go tornuje - innego sposobu niestety nie mam) , ale jeśli punkty są na dwóch końcach mista a w grę wchodzi większa suma może to sprawić niestety problem .

Do góry
#50912 - 06/01/2004 21:48 Re: STS-OSZUKANE KURSY
Piotrek78 Offline
addict

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 406
Skąd: Tarnów
Dzis chciałem zagrac dubelka na obie Polskie druzyny i w profku nie mozna tego kombinowac zagralem w sts i bez problemu :eek:

Do góry
#50913 - 07/01/2004 13:56 Re: STS-OSZUKANE KURSY
Anonymous
Unregistered


U nas to panie w stsie nie zmieniają nawet na tablicy kursów , raz stawiam meczyk z kursem 1.55 potem patrze a na kuponie 1.37 Ale to nie wina stsu tylko pracujacych . Co do sts to nie gram tam tylko w expie . Szanuje sts dlatego ze najlepiej mi tam szło w sts jestem odkąd interesuje sie bukmacherką 1000 na + . A co do ciebie </b>majestic<b> po prostu olej to i graj w profie

Do góry
#50914 - 07/01/2004 15:05 Re: STS-OSZUKANE KURSY
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
ja tam sts-u nie cierpie,dla mnie to padło ostatnie.Profek bardziej mi przyjazny,ale faktycznie laski tam pracujące są leniwe na maksa i trzeba by je solidnie wybatożyć.Napiszą w poniedziałek kursy na tablicy i tak sobie są do końca swoich dni,żadko ktos cos tam poprawia.Ale po za tym ok,prof jest ok,nie takie gówno jak stsownia i te ich śmieszne zagrania,limity i telefony jak grasz singla za 500 zeta.No i naj,w profku mi najlepiej idzie i tam mam swoje niezapomniane kupony.

Do góry
#50915 - 07/01/2004 15:07 Re: STS-OSZUKANE KURSY
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
...i maja hvjowo duze kupony

Do góry
#50916 - 07/01/2004 15:15 Re: STS-OSZUKANE KURSY
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]...i maja hvjowo duze kupony [/qb][/QUOTE]
na maksa

Do góry
#50917 - 07/01/2004 15:57 Re: STS-OSZUKANE KURSY
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]...i maja hvjowo duze kupony [/QUOTE]ze storn robione są bilety lotnicze

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa), 4434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582797 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07