Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#45513 - 23/08/2003 01:32 Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Anonymous
Unregistered


Jest tyle wad ,ze az ciezko zaczac.Polska bukmacherka nie zna slowa profesjonalizm mimo ze jedna z nich nazywa sie profesjonal.To co wyrabiaja Polscy bukmacherzy to kompromitacja.W ostatnim okresie wpadli w ogramona panike.Osoby grajace za wieksze pieniadze maja nie lada problem zeby zagrac jakas dobra pozycje za wieksze pieniadze.Ograniczenia sa zenujace.W STS potrafia juz dzownic za 100zl z zapytaniem o zgode zawarcia zakladu.Srednio 200-300zl i jest wykonywany telefon czy moga przyjac.Wieloktornie bywa odmowny.Zagranie za kilka tysiecy graniczy z cudem nie jednokortnie.Nie lepszy jest profesjonal gdzie rowniez zagranie za 200 -300zl nieraz powoduje panike.Najsmieszniejszy Toto-mix w nim mozna niby do 1 tys bez telefonu ale to tylko teoria w praktyce sie zdarza ze nawet za 50 zl nie przyjma popularnej pozycji.Pisze tu przynajmniej jak jests w Warszawie,a popularna pozycja to np polonia -tobol.Moga poprostu odmowic przyjecia zakladu bo tak maja w regulaminie nawet za tak male kwoty.Jesli wygrywasz dluzszy czas tam duze kwoty probuja wyelimnowac graczy grajacych za wieksze pieniadze.zamykaja punkty gdzie sa dluzszy czas wieksze wygrane (to fakt)czy probuja wydawac smieszne zakazy gry u nich.Poprostu zenujacy jest odbior pienidzy u nich.Czesto w punkcie jest gora 50 zl czasem nic.Polscy bukmacherzy wygladaja na mocno wystraszonych tel za male kwoty ktore powoduja szybkie blokady,jawne oszustwa (lemgo czy wegry -rumunia)Szkoda ze ich dzialalnosc jest bezkarna i pozbawiona profesjonalizmu.Zycze sobie i innym graczom nowych bukmacherow dzialajacych w Polsce dzialajacych profesjonalnie. pozdrowienia

Do góry
Bonus: Unibet
#45514 - 23/08/2003 02:00 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Z tego co mi sie wydaje to tylko Totomix jest Polski Sts nie jestem pewny ale moze Niemcy a prof chyba czechy
Jezeli chodzi o granie za 1000 w totomix-sie to nieraz gralem tylko ze robilem kupony po 999zl
A w sts fakt dzwonia jak juz 1000 masz postawic ,chodz ostatnio jakk chcialem speedway zagrac za 3000zl to nie zagralem za tyle ile chcialem ,zagralem za 1000 i to jeszcze musialem dostawic Minesote wnba.
Co do profa to roznie nieraz mi dzwonia anieraz mi dziela kupony po 400zl ale zgraniem za 500 to sie nie spotkalem zeby w profie dzwonili

Ale niema co narzekac w czechach tez 3ako,a ))) a w wetten.de nawet ligi amerykansie sa 3ako )
pozdro

Do góry
#45515 - 23/08/2003 02:24 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
majkel Offline
addict

Meldunek: 05/04/2003
Postów: 623
Skąd: warszawa
z tego co gdzies czytalem w polsce moga byc tylko bukmacherzy ze 100% polskim kapitalem - dlatego nie ma np. angielskiego hilla.
z ograniczeniami w profesjonalu sie nie spotkalem - najwiecej gralem za 700 pln i nie bylo zadnych problemow ani telefonow (odbior wyganej byl w dniu na kiedy zostal ustalony termin)

Do góry
#45516 - 23/08/2003 02:31 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Witam

Jedno zdanie co do sts:

Jest to jedyny buk ktory nie robi czesto problemow z wiekszymi kwotami przynajmniej w moim przypadku tak jest... czy bylo 3-6 tys zawsze przyjmowali wsyztsko na jeden kupon , jedynie wczoraj kiedy mialo jeszcze troche pojsc a zostalo 5 minut do rozpoczecia I meczu powiedzieli babce zeby zaraz oddzwonila , no ale niestety juz nie odbierali

Co do profa to sa po prostu smieszni

Przy Kwocie 7000 jaka kiedys usilowalem tam umiescic po rozmowie z centrala pozwolono mi na 300 zl i powiedziano ze kurs jest zmienany

Wczoraj przy 5000 nie pozwolili mi puscic nawet 1 zl i powiedzieli ze mecz juz jest blokowany

Pozdrawiam

Do góry
#45517 - 23/08/2003 02:54 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Anonymous
Unregistered


SC: mam wscibskie pytanie: na co wczoraj chciales postawic 5000pln? /weszlo?

Do góry
#45518 - 23/08/2003 03:27 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majkel:
[QB]z tego co gdzies czytalem w polsce moga byc tylko bukmacherzy ze 100% polskim kapitalem - dlatego nie ma np. angielskiego hilla.

gdzie to czytales,badz gdzie to jest uregulowane ?

Do góry
#45519 - 23/08/2003 03:57 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
majkel Offline
addict

Meldunek: 05/04/2003
Postów: 623
Skąd: warszawa
nie pamietam, w ktorej to gazecie codziennej bylo, ale bylo... byl to artykul o bukmacherstwie w naszym kraju na 2-3 strony...

Do góry
#45520 - 23/08/2003 04:06 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Albert:
[qb]SC: mam wscibskie pytanie: na co wczoraj chciales postawic 5000pln? /weszlo?[/qb][/QUOTE]hehe jasne ze mozesz

Najpierw Navarro+Portugal+... jeden mecz z jutra

a pozniej Gajdosova+Portugal... jeden mecz z jutra

Pozatym na oba mecze mialo pojsc znacznie wiecej jednakze dzieki temu ze prof mi nic nie przyjal nie zdazylem zagrac wiecej w sts bo czas minal , a po poludniu jak juz pisalem co sts zrobil po przyjeciu ...., wiecej sie nie dalo bo nie odpowiadala centrala

Pozdrawiam

Do góry
#45521 - 23/08/2003 04:14 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majkel:
[QB]nie pamietam, w ktorej to gazecie codziennej bylo, ale bylo... byl to artykul o bukmacherstwie w naszym kraju na 2-3 strony.
czy to bylo w tym tygoddniu i na stronach sportowych ?

Do góry
#45522 - 23/08/2003 04:18 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
marasking Offline
old hand

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 990
Skąd: Poznań
A moze mozna podzielic duza kwote na zaklady na klika mniejszych, postawic w kliku punktch, aby w nikim nie wzbudzac podejrzen????? Chociaz jak juz dzwonia o 100 to byloby za duzo roboty... Swoją drogą slyszalem ze profix ma klopoty finansowe, co wyjasnialoby telefony do centrali itp.

Do góry
#45523 - 23/08/2003 04:50 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Co ty za glupoty piszesz nie maja zadnych klopotow )))) a dzwonia nie tylko w profie a wszystkie buki w polsce dzwonia do centrali,czy to oznacza ze maja klopoty finasowe ) pewnie ze nie tylko sa ostrozni niechca sie w****c w jakas grubsza wyplate dlatego tak jest

Naprzyklad jak mialem zamiar grac speedway za 3000pln i gosciowa mnie polonczyla z centrala i sam rozmawialem z tym gosciem ktory mowi domnie ze mi nie przyjmie speedway-a dletego ze to jest pwenei zaduzo juz kasy na to poszlo z rana jak ,juz to powiedzial ze za 500zl tak chyba ze zrobie kurs okolo 2,5 w tedy mi przyjmie zaklad ,niestety dodalem do speedweya jeden mecz i udalo mi sie przeforsowac ten kupon ale tylko za 1000pln i taka wygrana musialem sie zadowolic z innych dyscyplin mialem szybko przyjmowane kupony.
pozdro

[ 23-08-2003, 00:51: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[hools] ]

Do góry
#45524 - 23/08/2003 14:44 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
majkel Offline
addict

Meldunek: 05/04/2003
Postów: 623
Skąd: warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał phantom:
[qb] czy to bylo w tym tygoddniu i na stronach sportowych ?[/qb][/QUOTE]nie - to nie bylo w tym tygodniu - kilka miesiecy temu. z tego co pamietam na 90% bylo to w weekendowym wydaniu "przegladu sportowego"...

Do góry
#45525 - 25/08/2003 00:02 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Dyktat Offline
stranger

Meldunek: 02/12/2001
Postów: 20
Skąd: Łódź
Witam

chce powiedziec, ze zgadzam sie z autorem tego tematu. Uwazam ze poslcy bukamcherzy to amatorzy. Obstawianie to jeden aspekt problemu, inny to np: jakosc strony sts-u. Panowie nie wyobrazam sobie aby szanujacy sie bukamcher mial tak dzialajaca strone w sensie technicznym, biezaca aktualizacja kursow nie istnieje. Jesli o mnie chodzi to tylko swiadczy o braku szacunku dla klientow (typerow). Ilosc zakladow jest poprawna natomiast ILOSC RODZAJOW zakladow to jakies nieporozumienie (under/over; dokladny wynik; zwyciezca 1 powowy/meczu; 1 seta itd.. tego praktycznie nie ma), nie rozumiem takze jak mozna zmuszac ludzi do minimalnej ilosci zakladow na kuponie. Telefony do centrali za tak niskie kwoty jak to opisali poprzednicy to kolejny dowod braku profejonalizmu. Nie ukrywam ze marze o conajmniej 3 dodatkowych PROFESOJONALNYCH bukacherach na polskim rynku zarowno internetowych jak i "stacjonarnych". Uwazam, poziom reprezentowany przez Gamebookers (u ktorego niestety nie gram) usatysfakcjonowalby mnie w zupelnosci. Sadze jedank ze jeszcze bardzo dlugo nie bedzie takich firm na naszym rynku.

Pozdrawiam wszystkich grajacych i zycze jak najmniejszego udzialu w rynku obecnym rodzimym bukmacherom.

Do góry
#45526 - 25/08/2003 01:12 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Anonymous
Unregistered


Sts kolejne zamieszanie zrobil uznajac biegi w zuzlu ktore zostaly przelozone na przyszly tydzien. Odbylo sie ich kilka .Ludzie mocno grali napewno hotle kurs spadl z 2.1 na 1.75,ale z tego co wiem zwortu nie zrobili a przynajmniej mogli poczekac z wynikami o tydzien skoro jest juz termin ustalony.Kolejna sprawa w mixie.Znajomy prowadzil punkt po dwoch latach kiepskich gdzie wychodzil bardzo slabo na tym przyszedl w koncu okres gdzie mial bardzo duze obroty i ladny zarobek z tego.Jednak szefostwo uznalo ze jest tam pralnia pieniedzy bo byl to punkt gdzie byly najwieszka trafienia w Warszawie i postanowil wykurzyc wlasciciela i wprowadzic tam wlasnych pracownikow .I tak to jest wspolpracowac z mixem.

Do góry
#45527 - 25/08/2003 01:21 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Anonymous
Unregistered


Zapomnialem dodac przez kilka miesiecy wygrane z tego punktu mozna bylo wyplacac tylko na luckiej .Podobno nawet jak ktos wygral 10 zl musial tam jechac.Jesli widzieli duza wplate w tym punkcie od razu przyjezdzali po pieniadze zeby tylko ich nikomu nie wyplacal. W ten sposob chcieli zmusic graczy ktorzy duzo tam wygrywali aby osobiscie pojawli sie na łuckiej.

Do góry
#45528 - 25/08/2003 01:49 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
hairurin Offline
addict

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 607
Strona sts nie jest aż taka zła . Fakt , kursów nie aktualizują , ale to nie przeszkadza mi w większym stopniu . To co najbardziej mi się tam nie podoba to to , że kursy na poniedziałkowe spotkania pojawiają sie tego samego dnia okolo południa i z tego powodu jestem zmuszony w tym dniu grać w profie , czasem w mixie :rolleyes: .
Dla mnie o wiele gorszą stronkę ma profesjonał , gdie trudno jest czasami połapać się z datami spotkań , a kursy w sieci nie mają dużo wspólnego z tymi na kuponie

Do góry
#45529 - 25/08/2003 02:11 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
hairurin Offline
addict

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 607
Zgadzam się z waszymi opiniami i krytyką na temat polskich buków i wpadłem na pewien pomysł .
Nie wiem czy ktoś wyszedł już na tym forum z taką inicjatywą , ale osobiście nie pamiętam czegoś takiego .
Pomysl polega na :stop: ZBOJKOTOWANIU :stop: którejś z polskich firm bukamcherskich
Nie chodzi oczywiście o to żeby wogóle tam nie grać , ale przynajmniej odpuścić sobie ten jeden dzień , w którym nie byłoby większej ilości ciekawych spotkań ...
Nie wiem czy to pomoże , ale myśle , że warto spróbować ...
Mówie całkiem poważnie . Niektórzy nie będą mogli oprzec się pokusie , ale można pójść do innego buka (ja z tym nie miałbym problemu , jaden od drugiego o rzut beretem , ale nie wiem jak u was...) .
Nie wiem też ile procent grających odwiedza to forum i czyta ten post , ale chyba jest nas sporo...
Nie chodzi o akcję z oklejaniem plakatami drzew ani jakiegoś strajku , ale coś małego na początek , a potem kto wie ...
Napiszcie co o tym sądzicie , czy to wypali , a może ktoś ma lepszy pomysł ...
No bo przecież trzeba coś z tym bezprawiem zrobić...
pozdro :zobacz:

Do góry
#45530 - 25/08/2003 02:37 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342


Tylko trzeba by się dokładnie dogadać, żeby nie było nieporozumień: połowa graczy zbojkotuje profa i pójdzie do STSu, a druga połowa zbojkotuje STS i pójdzie do profa .

I to będzie bojkot po polsku

pozdro
wuzz

Do góry
#45531 - 25/08/2003 02:51 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
marasking Offline
old hand

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 990
Skąd: Poznań
Co by nie powiedziec to Profix, jezeli chodzi o ofertę spotkań znacznie wyprzedził STS. Pamiętam 2-3 lata temu w STS-sie były lepsze kursy, więcej lig do obstawiania, ale jednak konkurencja robi swoje i Profix wziął się do roboty i teraz to tam można obstawiać połowy, są eleganckie handicapy, czy strzeli bramkę przeciwnikowi itp. A w dodatku z ilością lig to nie mają się naprawdę czego wstydzić, nie tylko w kraju. STS jakby stanął w miejscu i przestał się rozwijać, dlatego grzm tam bardzo rzadko.

Do góry
#45532 - 25/08/2003 02:56 Re: Polscyy bukmacherzy to jedno wielkie dno
Anonymous
Unregistered


Bojkot nic nie da za duzo jest juz punktow w Polsce.Zreszta skoro sprawa lemgo malo kogo wsytraszyla od stsu tu trudno zeby teraz ludzie zdecydowali sie na taki krok.Sam nie gralem tam dluzszy czas po tym jak odmowiono mi nawet za 100zl zagrania w ostatniej kolejce ligi greckiej Kellithei .Zreszta na dobre mi wyszlo bo ta pozycja nie weszla a mialem sporo wtedy w to wlozyc.Jesli chodzi o ich ograniczenia ze stawkami oczywiscie jak ktos chce zagrac z 3-4tys 7 pozycji z pilki noznej albo kilka tenisow to wiadomo ze raczej sie zgodza w koncu gracz jest przegrany juz na wejsciu (czy ktos widzial u naziemnych bukow kurs np 1.5-3.0)Ale jesli chodzi o singla czy duble dobrej pozycji np takiej jak dzis akratitos to nie ma mozliwosci zeby sie zgodzili.Kazdy telefon do centrali przyspiesza blokade pozycji.

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Igor, pacyfista, Sensei, rymoholik, alfa), 2921 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582987 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07