Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >
Opcje tematu
#68564 - 11/09/2004 01:08 Sportingbet [2]
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
cd.

Do góry
Bonus: Unibet
#68565 - 14/09/2004 12:28 Re: Sportingbet [2]
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
Zaczalem grac w Sportingbet i w zwiazku z tym dwa pytania:

1. Ile czasu rozliczaja zaklady? Wczoraj obstawilem tenis, mecz skonczyl sie okolo 19. W tej chwili zaklad jest nierozliczony mimo tego, ze wyslalem pol godziny temu mail do supportu.

2. Czy mozna wyplacic kase do Moneybookers jesli wplacalem karta. Teoretycznie nie mozna (mozna tylko jak sie w ten sposob wplacilo) ale czy w praktyce da sie ich jakos przekonac? A jesli nie to jak najlepiej wyplacic? Mam konto w euro i w razie czego wole poczekac a miec lepszy kurs przy wyplacie.

Pozdrowienia

Wojtek

Do góry
#68566 - 15/09/2004 07:53 Re: Sportingbet [2]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
Ad.2
Wpłać jakieś grosze z MB do Sportingbet a powinieneś bez problemów wypłacić spowrotem na MB całość

Do góry
#68567 - 19/09/2004 18:22 Re: Sportingbet [2]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Wplacal ktos do nich pieniadze przelewem bankowym ? To prawda ze kasa takim rodzajem wplaty trwa od 3 -6 dni ?. Mnie to uzadza bo nie mam innej mozliwosci wplaty pieniedzy do buka. A moze ktos wie ile trwa wyplata rowniez przelewem?

Do góry
#68568 - 20/09/2004 16:32 Re: Sportingbet [2]
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
wszyscy narzekaja na problemy z wyplatami po zeszlotygodniowych pucharach w profie czy sts, tymczasem okazuje sie ze SB to buk pokroju naszych ulicznikow i rowniez utracili plynnosc finansowa jako taka. w piatek zlecilem wyplate na mb i do tej pory kasy ni widu ni slychu, a zwykle byla po 1 dniu. na czacie wymawiaja sie tylko przekazaniem sprawy do "supervisora" uke:

Do góry
#68569 - 20/09/2004 17:18 Re: Sportingbet [2]
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
Gruda człowieku , co ty pierdzielisz jesteś zarejestrowany na stronie angielskiej i dlatego masz chwilowe komplikację , które nie są spowodowane żadnym brakiem płynności finansowej sportingbetu . Z pewnością jutro wypłacą ci pieniądze , a płynność finansowa tego buka jest bardzo dobra.Gruda tak na marginesie jesteś sam sobie winien , ponieważ trzeba się było zarejestrować na polskiej stronie sportingbetu i nie miałbyś żadnych problemów . Osobiście gram u nich od samego początku jak sportingbet zainwestwał w Polsce i nigdy nie miałem problemów z wypłatami , jak mało inny buk oni szczególnie dbają o wypłaty dla swoich klientów .
Kończąc dam ci jedną radę , a mianowicie nie oczerniaj tego buka skoro na potwierdzenie twoich słów nie masz zadnych dowodów . Powtarzam jeszcze raz Sportingbet należy do najlepszych buków na Świecie i jeżeli zalozycie tam konto napewno nie będziecie załować swojej decyzji , ja nie żałuję i jestem bardzo zadowolony . Gruda moze byś napisał , który buk cię podpuścił , aby oczerniać na forum sportingbet . Serdeczne pozdrowienia dla Maćka , który odpowiada na polskiej stronie na pytania graczy dotyczące tego buka . iwo:

Do góry
#68570 - 20/09/2004 17:30 Re: Sportingbet [2]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Norman, nie popadaj w przesadę. No otrzeźwienie: raport SBR z 5 sierpnia tego roku

Do góry
#68571 - 20/09/2004 17:50 Re: Sportingbet [2]
Norman100 Offline
addict

Meldunek: 31/03/2004
Postów: 443
Skąd: Lublin
Zorro czym ty się podniecasz . Wielka mi rzecz raport . Po pierwsze pisze tam o pojedynczych konfliktach , które przy tak dużej liczbie buków wchodzących w skład grupy są nie do uniknięcia i stanowią marginez . Po drugie pokaz mi gdzie autorzy tego raportu wymieniają problemy związane z funkcjonowaniem sportingbet Polska , gwarantuję nie znajdziesz takich informacji , a dla mnie one są najwazniejsze , a nie pojedyńcze przypadki konfliktow wymienione w raporcie jak juz wspominalem na tak duża ilość bukmacherów . wyciągnij ciezze działa bo ten raport nie robi na mnie żadnego wrażenia . pozdrawiam iwo:

Do góry
#68572 - 20/09/2004 17:51 Re: Sportingbet [2]
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]wszyscy narzekaja na problemy z wyplatami po zeszlotygodniowych pucharach w profie czy sts, tymczasem okazuje sie ze SB to buk pokroju naszych ulicznikow i rowniez utracili plynnosc finansowa jako taka. w piatek zlecilem wyplate na mb i do tej pory kasy ni widu ni slychu, a zwykle byla po 1 dniu. na czacie wymawiaja sie tylko przekazaniem sprawy do "supervisora" uke: [/qb][/QUOTE]No nie wiem? Ja wyplacalem w piatek i dzisiaj i poszlo w kilka minut. Zgodnie z rada, zeby najpierw wplacic troche z MB i potem wyplaca ile sie chce.

Dzieki za ta rade !!!

Wojtek

Do góry
#68573 - 20/09/2004 18:11 Re: Sportingbet [2]
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
hyhy fajnie ze zawsze znajdzie sie ktos kto humor poprawi
do raportu zalinkowanego przez Zorro polecam jeszcze jakies sole trzezwiace.
wracajac do tematu: wyjasnij mi wiec laskawie sherlocku czymzesz sa te komplikacje spowodowane jesli nie, jak to sobie powiedzialem, utrata plynnosci, huh?? pozatym skad mozesz wiedziec ze jest ona bardzoo dobra? macius Ci powiedzial? w sportingbecie zarejestrowalem sie na dlugo nim pojawila sie polska wersja, z ktorej nawiasem mowiac i tak bym nie skorzystal, gdyz zwyczajnie nie przeszkadza mi obsluga konta w innym niz polski jezyku. pozatym buk ma mi sluzyc do grania a nie do bajerzenia na czacie z jakimis maciusiami...
hehe dobre rady zawsze w cenie ,ale daruj sobie. ja tez raz jeszcze powtorze, a co mi tam: FAKT jest taki ze mija wlasnie 3 dzien a pieniedzy nie mam (nie tylko ja zreszta)
heh zdemaskowales mnie, jestem na garnuszku baw, expa i uni, ktorzy postanowili przy mojej wydatnej pomocy wysiudac konkurencje. a tak serio to raczej wyglada jakby tobie placili za reklame, bo piejesz z zachwytu i nieomalze prawisz peany na ich czesc.
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Norman100:
Serdeczne pozdrowienia dla Maćka , który odpowiada na polskiej stronie na pytania graczy dotyczące tego buka . [/QUOTE] n/c

Do góry
#68574 - 20/09/2004 19:11 Re: Sportingbet [2]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Sam gram w Sportingbecie już dłuższy czas i nie miałem z nimi ani cienia problemu. Z doświadczenia wiem jednak, że fakt iż ja nie miałem problemu albo sto, dwieście, tysiąc innych osób nie miało nie oznacza, że taki problem nie może się któregoś dnia pojawić. Tym bardziej, że były czasy kiedy ten buk stał na skraju bankurctwa. Raport przytoczyłem jako ciekawostkę, o której warto wiedzieć. Nie miałem zamiaru siać paniki i nakłaniać wszystkich do zamykania kont w Sportingbecie bo takiej potrzeby nie ma i nie było. Chciałem też stonować zachwyty w stylu:

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb](..)Sportingbet należy do najlepszych buków na Świecie(...)[/qb][/QUOTE]...no chyba, że jest w gronie najlepszych razem z gamebookers i expektem

Do góry
#68575 - 21/09/2004 02:56 Re: Sportingbet [2]
kaiser Offline
journeyman

Meldunek: 19/10/2003
Postów: 88
Założyłem konto na angielskiej stronie Sportingbet,wybralem walute PLN, wplacilem przez Moneybookers, teraz chce wyplacic i pojawia sie problem: nie ma mozliwości wypłaty - żadna z metod nie obsługuje polskiej waluty
Na live-czacie oczywiście nie znają rozwiązania problemu...
Czy probował ktoś wyplacic poprzez polską stronę będąc zarejestrowanym na angielskiej ?

Do góry
#68576 - 21/09/2004 08:01 Re: Sportingbet [2]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kaiser:
[qb]Założyłem konto na angielskiej stronie Sportingbet,wybralem walute PLN, wplacilem przez Moneybookers, teraz chce wyplacic i pojawia sie problem: nie ma mozliwości wypłaty - żadna z metod nie obsługuje polskiej waluty
Na live-czacie oczywiście nie znają rozwiązania problemu...
Czy probował ktoś wyplacic poprzez polską stronę będąc zarejestrowanym na angielskiej ?[/qb][/QUOTE]Polska strona obsługuje tylko i wyłącznie klientów zarejestrowanych z polskiej strony. Jeśli zarejestrowałeś się z angielskiej strony to wypłate również musisz zlecić z angielskiej strony. Nie wiem czy rzeczywiście nie można wypłacić spowrotem na mb złotówek z angielskiej strony, ale skoro depozyt tych złotówek był możliwy (księgowała go angielska strona na 100%) to i wypłata również powinna być możliwa.
Także wypłate środków musisz zlecić z angielskiej strony a wszelkie kwestie dotyczące konta omawiasz z angielskim supportem.

Do góry
#68577 - 21/09/2004 08:17 Re: Sportingbet [2]
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]wszyscy narzekaja na problemy z wyplatami po zeszlotygodniowych pucharach w profie czy sts, tymczasem okazuje sie ze SB to buk pokroju naszych ulicznikow i rowniez utracili plynnosc finansowa jako taka. w piatek zlecilem wyplate na mb i do tej pory kasy ni widu ni slychu, a zwykle byla po 1 dniu. na czacie wymawiaja sie tylko przekazaniem sprawy do "supervisora" uke: [/qb][/QUOTE]Ja zlecałem wypłate w czwartek i dopiero dzisiaj po ponagleniu mailem otrzymałem pieniądze. Zwykle wypłacali tego samego dnia (max na 2gi dzień). Generalnie to jednak porządny buk chociaż ostatnio jak widać troche przegieli pałe
Też coś mi sie wydaje że popłyneli za bardzo na pucharach

Norman naprawde wielkie wyrazy uznania i szacunka dla Maćka że wogóle odpowiada na pytania zadawane na chacie
Ale ja i tak wole grać na angielskiej stronie

Do góry
#68578 - 29/11/2004 10:07 Re: Sportingbet [2]
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie
Przestrzegam przed graniem u tego buka. Zobaczcie co oni chcą ode mnie jak chciałem wypłacić pieniądze (co najśmieszniejsze o wszystkim dowiaduję się dopiero teraz, przy rejestracji i wpłacie nie było o tym żadnej mowy ...).
(...)
Wszyscy klienci, którzy składają depozyt kartą i żądają wypłaty środków w
odstępie czasu krótszym niż 30 dni od pierwszego złożonego za pomocą karty
depozytu zobowiązani są wysłać nam następujące dokumenty:

Kopię zarejestrowanej i użytej karty (z dwóch stron)
Odpowiedni dokument z banku dotyczący wydania karty (opcjonalnie)
Kopię innego dokumentu stwierdzającego i potwierdzającego tożsamość (kopia
Dowodu osobistego lub prawa jazdy, paszportu)
Kopię zapłaconego ostatnio dowolnego rachunku z widniejącym adresem.
(...)
Musiałbym chyba być samobójcą żeby im to wyslać, szczególie rozbawili mnie z tym obustronnym skanem karty kredytowej.
Rachunku też im nie mogę wysłać bo na wszystko mam zlecenia stałe..
To jakiś idiotyzm !

Do góry
#68579 - 29/11/2004 10:31 Re: Sportingbet [2]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Da się przeżyć, przecież miesiąc to nie 100 lat.

A skoro już przypomniał mi się ten buk to mam pytanie, czy ktoś tak miał?

Zawarłem zakąład i nie miałem go w historii zakładów (ani tych zakończonych ani tych w trakcie). A pieniądze z konta zniknęły. Dopiero po dwóch dniach po zakończeniu spotkań zakłady zostały rozliczone.

Do góry
#68580 - 29/11/2004 10:38 Re: Sportingbet [2]
ali Offline
enthusiast

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 332
Znacza czesc bukmacherow wymaga przeslania wyzej wymienionych dokumentow przy wyplacie ( i to nie tylko w przypadku wyplaty przed uplywem 30 dni od wplaty). Takze sportingbet nie jest jakims wyjatkiem

Do góry
#68581 - 29/11/2004 10:49 Unikajcie Sportingbetu
Giertych Offline
journeyman

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 88
Jest wyjatkiem bo tylko on wymaga drugiej strony karty kredytowej z poufnem kodem CVV2..to jak by chciano od was przeslania mailem kodu PIN...idealny mlyn na wode dla hackerow..przejmuja waszego maila i maja wszystko....lacznie z kodem CVV2.

Poza tym bzdurne wymaganie przesylania rachunkow, jak mam zlecenia stale to co?

Krotko mowiac unikajcie tego buka i nie wysylajcie mailami skanu rewersu karty z kodem CVV2...hackerzy tylko na to czekaja...

A Sportingbet lepiej by zalozyl konto w polskim banku a nie wychodzil przed szereg..od roku kolo z polskiego supportu mowi ze konto bedzie "wkrotce"...i jakos nie moga zalozyc...
a konta innych bukow wyrastaja w polskich bankach jak grzyby po deszczu...

Inne buki wymagaja tylko pierwszej strony karty i dowodu tozsamosci...a nie rewersu z kodem poufnym CVV2 i jakis bzdurnych rachunkow...

Dla mnie ta decyzja Sportingbetu to wykopanie sobie grobu...pomijam archaiczna strone WWW...gorsza ma chyba tylko Profesjonal i brak konta w polskim banku.

Pozdrawiam
Roman

Do góry
#68582 - 01/12/2004 12:11 Re: Unikajcie Sportingbetu
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Mam pytanko czy handi w eurolidze i uleb dotyczy wyniku w normalnym czasie gry czy po dogrywce.W regulaminie koszykowke traktuja jako sport amerykanski i pod tym kontem opisuja rozliczenia,a uwzgledniaja tam czas po dogrywce,o europejskiej koszykowce nie ma nic,wiec na jakiej zasadzie rozliczyli mi handi -3.0 Na Ham...-duzyne sersbka ktora wygrala po dogrywce 10 pkt jako przegrany.czy ktoscos wie w tej sprawie?

Do góry
#68583 - 01/12/2004 12:14 Re: Unikajcie Sportingbetu
Giertych Offline
journeyman

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 88
W sportingbecie jest na normalny czas gry.

Wiec niestety......

Do góry
Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, VVega, Sensei, 11kera11, wHiTe_StAr, rafal08, burbon, igea23), 4329 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582838 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 20:07