Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3375087 - 03/09/2009 02:05 Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Mam nadzieje, ze wyjadacze z tego dzialu nie beda na mnie zli, ale pora zakonczyc to wyczekiwanie - jutro rozpoczyna sie sezon NCAAF, wiec najwyzszy czas rozpoczac rozkminke oraz dyskusje smile

Na poczatek przeklejam pierwszego posta z ubieglorocznego tematu. Copyright by Ghost



National Football League

Strona oficjalna NFL
NFL @ sportsline
Wyniki head 2 head
Statystyki, trendy itp...



National Collegiate Athletic Association

Strona oficjalna
Linki do stron poszczególnych drużyn
NCAAF @ sportsline
Wyniki head 2 head
Statystyki, trendy itp...

Do góry
Bonus: Unibet
#3375345 - 03/09/2009 02:54 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Osobiscie juz mam zabukowane wolne w robocie, aby w spokoju obejrzec czwartkowe inauguracyjne spotkania grin

Sprobuje tez cos pograc, ale sukcesow sie nie spodziewam - jesli wyjde na zero to bede zadowolony...

Troy (-6.5) @ Bowling Green 1.9 expekt
Troy to chyba jeden z najlepszych w kraju zespolow spoza BCS. Wiekszosc skladu zostaje, wiec doswiadczenie na pewno po ich stronie. W zasadzie 2 rownorzednych QB. Bardzo, bardzo solidna ekipa. Mimo to typ gram glownie przeciwko gospodarzom, ktorych obrona w kompletnej przebudowie - bodaj tylko jeden starter ostal sie z ubieglego sezonu czyli z defensywy, ktora miala pewien potencjal (top 25 kraju w passing defense) niewiele zostalo.

Oregon (+5) @ Boise State 1.9 expekt
Najciekawszy przed-sobotni mecz. W ubieglym sezonie Boise wygralo w Oregonie 37-32 w metnych okolicznosciach (QB Oregonu zostal wyeliminowany z gry z powodu kontuzji, ktorej nabawil sie po nie-fair ataku gracza Boise). Teraz z ekipy gosci dochodza glosy, ze chca wziac w czwartek srogi rewanz. Mozna nie czuc sie komfortowo grajac przeciw Boise, ktorzy u siebie maja jakis kosmiczny bilans, ale w wiekszosci nabity w meczach swojej marnej konferencji. Oregon z kolei typowany przez ekspertow na jedna z rewelacji sezonu. Linia spada od dawna i wiekszosci juz jest tylko 3.5


Mam nadzieje, ze nie zaczne od 0-2 i nie zniechecie sie zbyt szybko laugh

Do góry
#3375684 - 03/09/2009 03:46 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Hehe, ja też mam wolne od pracy więc trzeba będzie obejrzeć.

Mam nadzieję, że będziesz się tu WNN udzielał jak najczęściej. Ja do NCAA się zraziłem już dawno temu, ale co sezon mam nowe pomysły na typowanie laugh Tym razem brak czasu powoduje, że nie gram nic na rozpoczęcie, ale życzę powodzenia piwo

Postaram się niedługo wrzucić jakieś rozkminki z NFL.

Do góry
#3377576 - 04/09/2009 01:32 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Jednak zagram coś na dzisiaj. Przejrzałem kilka stron i widzę, że eksperci typują dziś sporo punktów w meczu South Carolina - NC State. Związane to jest z osłabieniami defensywy SC, która wychodzi młodym i niedoświadczonym składem. NCS z kolei podobno całkiem nieźle wypadają w ofensywie. W zeszłym roku SC wygrali zdecydowanie 34-0, jednak wspomniane osłabienia defensywy powodują, że teraz to oni są dogiem w tym pojedynku.
Zaufam osobom, które są bardzo blisko tych zespołów i zagram over dla lepszego oglądania meczu.

South Carolina - NC State OVER 46 @ 1.952

Do góry
#3379455 - 04/09/2009 21:51 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Poczatek do udanych nie nalezal wink

To co Oregon wczoraj pokazal to jakies nieporozumienie. Zero (!!) 1st downs w pierwszej polowie. Gra biegowa? Jaka gra biegowa laugh wszystko grane gora - nie wiem jak to wytlumaczyc. Pograli w sumie z poltorej kwarty... Gdyby nie bledy Boise (4 fumble, 2 missed FG) to sie powinno z 35-8 skonczyc.

Na dzisiaj
Tulane vs Tulsa under 64.5 1.91 gb
Tulsa byla i pewnie nadal bedzie potega w ataku, ale stracili QB, najlepszego RB oraz najlepszego WR. Rowniez offensive coordinator odszedl z Tulsy, wiec licze, ze jednak troche im zajmie odpowiednie ustawienie tego wszystkiego. Rok temu Tulsa wygrala 56-7, ale teraz w obliczu ubytkow mysle, ze 40 punktow z ich strony to max na dzisiaj, a Tulane raczej nie ma takiego potencjalu, by zdobyc over 24 (7, 25, 3, 14 przeciw Tulsie w ostatnich latach).

Do góry
#3381639 - 05/09/2009 21:51 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
frend30 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/08/2004
Postów: 2165
Skąd: Mielec
Cześć - udanego sezonu życzę Wszystkim.
Poniżej wybrane przeze mnie mecze

Connecticut vs Ohio (+3.5) for Game 2.03
BYU (+22) vs Oklahoma for Game 2.000
Rice vs UAB (-6) for Game 1.980
Toledo (+10) vs Purdue for Game 2.000
San Jose State (+33.5) vs USC for Game 2.000
Buffalo U vs UTEP (-8.5) for Game 1.847
Nevada (+14.5) vs Notre Dame for Game 2.000
Georgia (+6) vs Oklahoma State for Game 1.893
Western Michigan/Michigan (O 53) for Game 1.962
Missouri/Illinois (O 60.5) for Game 1.926
Virginia Tech/Alabama (U 37) for Game 1.980
Louisiana Tech/Auburn (U 45) for Game 2.000
Mississippi/Memphis (O 54) for Game 1.952

i dwa teaser'y:
1.
Virginia Tech (+13) vs Alabama for Game (-104)
Virginia Tech/Alabama (U 43.5) for Game (-102)

2.
Nevada (+27.5) vs Notre Dame for Game (+100)
BYU (+35.5) vs Oklahoma for Game (-102)
Rice vs UAB (+7) for Game (-102)
Virginia Tech/Alabama (U 50) for Game (-102)

Powodzenia

Do góry
#3381851 - 05/09/2009 23:02 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: frend30]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
oraz moje:

Navy (+22) @ Ohio State 1.95
Navy bedzie bardzo duzo biegac i zwalniac maksymalnie gre. Ohio ma za tydzien wazny mecz z USC, wiec nie beda chcieli odkrywac wszystkich kart - przy korzystnym wyniku maja byc duze rotacje w formacjach na boisku.

Minnesota (-7) @ Syracuse 1.95
W Minnesocie wiekszosc starterow pozostala z poprzedniego sezonu. Syracuse w przebudowie. Point Guard z Duke, ktory ma grac na QB, nie gral w futbol chyba ze 4 lata.

Louisiana Tech (+13.5) @ Auburn 1.95
Przebudowa ofensywy Auburn okazala sie kompletna klapa w ubieglym sezonie. Dodatkowo kiepska sytuacja na pozycji QB gdzie tak naprawde trudno wskazac wybijajacego sie ponad przecietnosc gracza. W Louisianie solidna defensywa, ktora powinna sprawic sporo klopotow gospodarzom. Za niedlugo bedzie 14, ale nie mam czasu czekac.

Illinois (-6.5) vs Missouri 1.95
Western Michigan (+13) @ Michigan 1.96
Toledo (+10.5) @ Purdue 1.94

Do góry
#3382672 - 06/09/2009 03:14 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Koledzy sypnijcie paroma fajnymi linkami do zaufanych, solidnych stronek do przedsezonowych analiz NFL.

Z góry dziękuję wink

Do góry
#3386121 - 07/09/2009 18:16 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Valverde]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Valverde
Prawdę mówiąc to co roku mam problem z solidnymi analizami przedsezonowymi. Dziennikarze z tzw. mainstreamu czyli np. yahoo czy espn, czasem nie wiedzą co piszą i popełniają straszne gafy. Przykładowo wśród kluczowych wzmocnień wymieniany jest zawodnik, który po tygodniu zostaje ucięty ze składu. Dlatego ja staram się szukać analiz i informacji przede wszystkim na blogach fanów tychże drużyn. Każda ma przynajmniej kilka bardzo, bardzo profesjonalnie prowadzonych. Tam można znaleźć takie rozkminki, że głowa boli smile

Natomiast jeśli chodzi o takie zbiorcze, żeby się mniej więcej zorientować co się dzieje, to całkiem niezłe były zawsze na stronie Fox Sports (nie wiem jak w tym roku, bo jeszcze nie przeglądałem).

Do góry
#3390698 - 09/09/2009 17:47 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Już jutro zaczyna się sezon NFL piwo W planach miałem zrobienie takiego preview jak zrobiłem w tym roku w MLB, ale to raczej nierealne. Dlatego na razie podsumowanie najciekawszych wydarzeń z offseasonu.

Brett Favre powraca... znowu

Każdy kto się interesuje futbolem ma raczej już dosyć tego zawodnika i jego ciągłego wracam, nie wracam, jednak wracam. Wybitny zawodnik, rozmienia się coraz bardziej na drobne. Tym razem jednak przegiął, bo poszedł do klubu, który jest znienawidzony przez kibiców Packers czyli do Minnesoty Vikings. Z czysto sportowego punktu widzenia ruch teoretycznie dobry, bo to czego brakowało Wikingom to właśnie dobry rozgrywający. Jednak jest coraz więcej wątpliwości czy Favre wciąż jest tak dobry, przecież końcówkę zeszłego sezonu miał delikatnie mówiąc słabą. Na pewno można się spodziewać kilku spektakularnych przyłożeń w jego wykonaniu i kilkunastu nie mniej spektakularnych przechwytów. Mimo wszystko to chyba jednak wzmocnienie, bo Jackson się nie sprawdził, przynajmniej w tej drużynie. Dochodzi jednak jeszcze inna sprawa. Otóż nie wszystkim zawodnikom przyjście Favre'a się spodobało i plotki głoszą o kiepskiej atmosferze w szatni Vikings.


Michael Vick też powraca... z więzienia

Ten świetny niegdyś rozgrywający Atlanty trafił do więzienia za organizowanie walk psów. Teraz wyszedł i mimo oporów władz ligi dostanie jednak szansę na powrót do NFL po dwóch kolejkach obecnego sezonu. Atlanta wprawdzie nie chciała mieć z nim do czynienia, ale działacze Philadelphi bardzo chętnie go przygarnęli. Donovan McNabb, podstawowy rozgrywający, mocno się wkurzył całą sytuacją. W zeszłym sezonie, jego przyszłość w drużynie przecież w pewnym momencie wisiała na włosku. W drugiej połowie sezonu zaczął grać lepiej i to go uratowało. Ale niepewność pozostała i kibice zaczęli coraz częściej wygwizdywać swojego gwiazdora. Oficjalnie Vick jest dopiero 3 rozgrywającym, ale wywiera przecież sporą presję na McNabba. Nafochowany McNabb i bardzo niepewny po takiej długiej przerwie Vick to nie jest dobry znak dla Eagles, choć z drugiej strony mają teraz chyba najlepszą trójkę rozgrywających ligi i kontuzja jednego nie przekreśli ich szans na playoffy.

cdn

Do góry
#3390822 - 09/09/2009 19:25 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Ghost
Już jutro zaczyna się sezon NFL piwo

Zgadza sie i chyba zarwe nockę aby obejrzeć ten meczyk smile

Panie GHOST jakie sugestie co do pierwszego meczu ,typy ?

Osobiście skłaniam sie w stronę Tennessee ,a to dla tego że mieli świetny poprzedni sezon długo byli nie pokonani .Pitss "leży im " mają korzystny bilans H2H ale większości wygranych spotkan na własnym boisku .
Zasada LEJ MISTRZA smile..
Mecze tych zespołów to overowe widowiska ,a linia na to spotkanie to 35punktów co wydaje mi się dużo za nisko ,ale lepiej dla nas , Patrząc na ostatnie potyczki tych ekip to średnio padało 40punktów w meczu .
Nie wiem czy dobrze kombinuję ale dla mnie Tennessee +6 ,ewentualnie czysty win Tennessee @3.10 no i OVEREK 35@1.90

No chyba ze mamy jakieś kluczowe ubytki /wzmocnienia w druzynach o czym nie wiem to proszę o takie info i w tedy sytuacja się zmienia smile.

PS. wiadomo czy NFL bedzie na kanale Nsport jak w poprzednim sezonie .Bo szukałem info o tym ale nie znalazłem .

Do góry
#3391109 - 09/09/2009 23:16 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: raiders_]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
O pierwszym meczu więcej postaram się napisać jutro. Na razie cd. przeglądu wydarzeń.

Denver who?
Bardzo dobra drużyna, która mogła sprawić mnóstwo kłopotu najlepszym, zamienia się powoli w jeden wielki znak zapytania. Odszedł trener legenda, jego miejsce zajął pierwszoroczniak Josh McDaniels. Odszedł również rozgrywający Jay Cutler, który gwarantował pewien poziom. W zamian przyszedł z Bears cienias Kyle Orton, który jeszcze dodatkowo zaliczył kontuzję w meczu przedsezonowym. Brandon Marshall, ich najbardziej utalentowany zawodnik, jest jak rozkapryszone dziecko, zresztą chciał odejść przed sezonem. Niejasna jest też sytuacja na pozycji RB, gdzie wciąż walczy 4 graczy, niestety niezbyt klasowych, choć duże nadzieje wiążą z rookie Moreno. Powodzenia z taką ofensywą. Defensywa w zeszłym roku traciła mnóstwo punktów, teraz powinno być trochę lepiej. Szanse na playoffy jednak marne, nawet biorąc pod uwagę, że są w bardzo słabej dywizji. Na początku mają 3 mecze do wygrania, ale później schedule jest już bardzo ciężkie.

Nowy zbawca Kansas City…
Pierwszy mecz Patriots w ubiegłym sezonie skończył się poważną kontuzją Toma Brady’ego. Wiele osób było wtedy pewnych, że to koniec marzeń Patriots o tytule mistrzowskim. Okazało się jednak, że Matt Cassell, gracz bez doświadczenia w NFL i nawet bardzo niewielkim doświadczeniem w NCAA, spisał się w jego zastępstwie wręcz rewelacyjnie. Nie poprowadził wprawdzie drużyny do mistrzostwa, ale zrobił znacznie więcej niż od niego wymagano. Kiedy sezon się skończył, było jasne że z Cassellem trzeba coś zrobić, bo nie zadowoli go rola rezerwowego a pozycja Brady’ego jest niezagrożona. Tym samym dogadano się z Kansas, które miało cały zeszły sezon potworne kłopoty z obsadzeniem pozycji QB. Cassell dostał więc ogromny kontrakt i od razu pojawiły się głosy, że w Kansas upadli na głowę, dając tyle kasy za niesprawdzonego gracza. Bo mało kto wierzy, że to nie był jednosezonowy wyczyn, zwłaszcza porównując odbierających jakich miał do dyspozycji w New England, a jakich ma teraz. Teoretycznie jednak Kansas ma wreszcie problem QB z głowy. Pomijając fakt, że Cassell jest aktualnie kontuzjowany wink

cdn

Do góry
#3393485 - 10/09/2009 18:52 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Detroit "0-16" Lions

O 2008 roku w Detroit woleliby raczej zapomnieć. Lions przerżnęli wszystkie 16 spotkań mimo iż wydawało się to niemożliwe. Nowy sezon to dużo zmian i nowe nadzieje. Na pozycji rozgrywającego zagra od początku rookie Matt Stafford, który ma szansę stworzyć bardzo ciekawy duet z młodym, świetnym WR Calvinem Johnsonem. W Detroit z optymizmem patrzą w przyszłość (w końcu w preseason 3 wygrane) i mimo że o playoffach nikt nie myśli (realne wydają się 3-4 zwycięstwa) to nikt nie dopuszcza myśli o pobiciu rekordu 26 meczów bez wygranej ustanowionego lata temu przez Tampę. Gorzej niż rok temu na pewno nie będzie smile


T.O.

Jednym z głośniejszych transferów tego lata było przejście świetnego, ale już 35-letniego receivera Terrella Owensa do Buffalo. Mimo swojego wieku Owens wciąż stanowi bardzo duże zagrożenie dla przeciwników. Niestety pozasportowe cechy, a dokładnie jego niewyparzona gęba, powodują, że stanowi duże zagrożenie również dla własnej drużyny. Jest jednak szansa, że będzie grzeczny, bo dostał kontrakt tylko na rok, więc powinno mu zależeć. Dużym plusem dla Buffalo będzie to, że przeciwnicy na pewno będą zwracać na Owensa dużą uwagę, a tym samym mniejszą na świetnego Lee Evansa. Oczywiście Owens już zaczął robić zamieszanie wokół siebie bo stwierdził, że nie bardzo mu się podobają schematy ofensywne, a kontuzja, której się nabawił w preseason była spowodowana tym, że miał... niewygodne buty. Naprawdę przezabawny z niego gość grin Nie wiem czy ten transfer zrobił im lepiej czy gorzej, ale na pewno będzie weselej.

Do góry
#3393536 - 10/09/2009 19:36 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Co do dzisiejszego meczu, to obie drużyny grają w niewiele zmienionych od poprzedniego sezonu składach. Jedyną poważną zmianą jest brak Albercika Hayneswortha, najlepszego obrońcy Titans, który przeszedł do Redskins. Ale nie oszukujmy się, oni mają tylu dobrych zawodników, że nie powinni tego tak bardzo odczuć.

Dla mnie Pittsburgh jest nadal najlepszą drużyną w lidze, mimo iż mają wielkie kłopoty z ochroną swojego rozgrywającego. Big Ben dostał w ubiegłym sezonie ogromną ilość sacków, a taka drużyna jak Titans na pewno to wykorzysta. Tylko że Steelers to zespół z charakterem jakich mało, wyjątkowo twardzi i nieustępliwi. Ciężko przeciw takim zawodnikom obstawiać, zwłaszcza jak grają w Pittsburghu.

Obie drużyny mają swoje plusy i minusy. Titans mają lepszych RB i linię ofensywną. Steelers mają lepszego rozgrywającego, ciut lepszą defensywę i są bardziej doświadczeni. Mecz powinien być dość wyrównany.

W zeszłym sezonie Titans u siebie wygrali 31-14, teraz pora na rewanż. Gdybym musiał to bym postawił na Stalowców, ale na szczęście nie muszę smile

Do góry
#3394602 - 11/09/2009 05:47 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Ja jak na razie spuszcze zaslone milczenia na bilans i zaczne tydzien nastepujaco:

NCAAF
LSU vs Vanderbilt under 46.5 1.9
Tennessee vs UCLA under 46.5 1.9

NFL
Pittsburgh vs Tennessee
2ndQ total under 10.5 1.9
4thQ hcp Tennessee +0.5 1.95

Typy przede wszystkim na podstawie obserwacji magicznej reki rynku, aczkolwiek typy na dzisiejszy mecz wpisuja sie w moj osobisty poglad na to spotkanie (Tennessee +6 oraz under mimo wszystko).

Do góry
#3395035 - 11/09/2009 19:32 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
natknąłem sie na ten artykuł przez przypadek, gdyż
'normalnie' przeskakuje kolumnę ze sterydami wink
ale jeżeli mnie on zaciekawił to na pewno zaciekawi fanów
NFL - odnosi się do kryzysu, który nie ominął nawet najbardziej
popularnego sportu McDonaldów.


Do góry
#3396385 - 12/09/2009 18:55 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Baqu]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
No ladnie mi zmasakrowali under w Pittsburghu - 14 punktow w 35 sekund - z drugiej strony fumble Ward'a uratowal handi, wiec jestesmy kwita grin Generalnie fajny mecz na rozbudzenie apetytu na rozpoczecie nowego sezonu. Ben znowu sackowany niemilosiernie...

Na razie tyle za reka rynku:
NCAAF
Washington State vs Hawaii over 52.5 (inc OT) 1.9
New Mexico (+17.5) vs Tulsa 1.95

NFL
Indianapolis vs Jacksonville over 44.5 1.95

Do góry
#3397225 - 13/09/2009 00:49 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Nikt dzis nie gra akademickiego futbolu?

Penn State (-17) vs Syracuse 1st half 1.95
Buffalo (+11.5) vs Pittsburgh 1.91
Indiana vs Western Michigan over 51.5 1.91
Central Michigan (+15) @ Michigan State 1.91
BYU (-10) @ Tulane 1st half 1.95
UAB (-10.5) vs SMU 1.91
Memphis (+1) @ Middle Tennessee 1.91
Washington (-20) vs Idaho 1.91
Texas Tech (-27.5) vs Rice 1.91

Typy na podstawie tzw. ekspertow + wlasnych obserwacji (obejrzalem kilka spotkan w poprzedniej kolejce)

Do góry
#3398806 - 13/09/2009 21:12 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
frend30 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/08/2004
Postów: 2165
Skąd: Mielec
Po nieudanym starcie zagrałem tylko jeden typ z ligi ncaaf ale go tu nie podałem. Dziś rozpoczęcie sezonu nfl. W zeszłym roku bilans konta był na plusie, a jak będzie w tym zobaczymy. Tradycyjnie podaję "suche typy", lecz uwierzcie, że są analizowane (od środy). Główne kryteria: otwarcie versus bieżące spready, ilości grających dany typ, typy ekspertów, informacje wyszperane w necie. Dobra to do rzeczy - wybrałem takie mecze:

Kansas City Chiefs (+12) vs Baltimore Ravens for Game 1.943
Philadelphia Eagles (-1) vs Carolina Panthers for Game 1.813
Minnesota Vikings vs Cleveland Browns (+4) for Game 1.943
New York Jets vs Houston Texans (-4) for Game 1.926
Jacksonville vs Indianapolis (-6.5) for Game 1.962
San Francisco 49ers (+6) vs Arizona Cardinals for Game 1.935
St Louis Rams (+9) vs Seattle Seahawks for Game 1.800

Powodzenia

Do góry
#3399060 - 13/09/2009 23:02 Re: Futbol Amerykański 2009 - NFL & NCAAF [Re: frend30]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Week 1 NCAAF 2-7, Week 2 6-7, a wiec jakis postep jest wink . Zirytowal mnie Waszyngton, ktory na kilkanascie sekund przed koncem pozwolil Idaho zdobyc przylozenie rozkladajac handi. Rowniez spotkanie Buffalo bylo znacznie bardziej wyrownane niz na to wskazuje wynik. Jestem pod duzym wrazeniem ich passing game i postawy mlodego QB. Niestety mieli 3 straty, ktore bezposrednio kosztowaly ich utrate 20 pkt i morale..., do tego dziury w obronie. Mimo wszystko warto zwrocic uwage na ten zespol.

NFL
Tampa Bay (+5.5) vs Dallas 1.97
NY Giants vs Washington 2ndQ total under 10.5 2.01
Houston (-4) vs NY Jets 1.91

Typy za rynkiem, ale tez przemyslane na tyle na ile jestem w stanie.

GL i milego ogladania piwo

Do góry
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Akhu, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, 11kera11, igea23, rymoholik, Lukasz111, Sony), 4403 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582741 Postów

Najwięcej online: 4480 @