Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1537376 - 29/08/2007 23:19 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09)
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560


Zapraszam do dyskusji na temat 6 kolejki Orange Ekstraklasy.

Do góry
Bonus: Unibet
#1537427 - 29/08/2007 23:49 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: VooDoo]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja muszę wcześniej coś obstawić, bo mnie nie będzie, więc widzę to tak:
Wygrają GKS Bełchatów i Korona, ale kursy nędzne
Sosnowiec - jagiellonia to lepiej rzucić kostką, bo nic rozsądniejszego nie przychodzi mi do głowy
Craxa w Zabrzu nie przegra, choc do tej pory każdy jej wyjazd do Górnika oznaczał baty. Ale ten "wzmocniony" Górnik akurat będzie miał pecha i 3 oczek nie zdobędzie, bo tam się duzo gada o punktach, ale nic z tego nie wynika.
Widzew powinien wygrać, bo jak nie teraz, to kiedy i z kim?
Groclin odpuszczę, bo będzie po pucharach, a ŁKS zamuruje bramkę

Kurs na Wisłę to pusty śmiech. Lech co prawda męczył się niemiłosiernie z Widzewem, ale teraz moze być odwrotnie i to Wisła może mieć bardzo twardy orzech do zgryzienia.
Wisła zagrała piach w Bełchatowie i miała szczęście, że GKS sposobił się do rewanżu z Dnipro

Mnie najbardziej interesuje mecz Lubina z Legią i widzę tu zwycięstwo gości
Po pierwsze Arboleda i Łobodziński szykują się do przeprowadzki
Po drugie Legia jest na fali
Tu pewnie zarzucicie mi, że grala z cieniasami.
Tak czy inaczej ma komplet jako jedyny klub w lidze, nastroje są tam bardzo dobre, forma idzie w górę.
Ale to nie wszystkie argumenty, by grać na Legię
Urban moim zdaniem robi tam fantastyczną robotę ( Trzeciak też macza w tym palce ) i Legię bardzo trudno rozpracować
Michniewicz będzie mieć z tym kłopot, a jego trapezy, diamenty i inne wynalazki w meczu z Legią nie zadziałają
Wreszcie na koniec chyba najmocniejszy argument.
Wszyscy pamiętamy, w jakich okolicznościach Lubin sięgnął po tytuł. Musiał wygrać w Warszawie i tak też się stało, co wtedy dla mnie było pewniakiem, a kto nie wierzy, nie sprawdzi.
Myślę, ze teraz Zagłębie będzie musiało spłacić swój dług
Dlatego zagram 2

Do góry
#1537636 - 30/08/2007 00:30 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Rene na pewno wybierasz dość ciężką opcję w ten weekend. Legia rzeczywiście jest liderem Orange Ekstraklasy, ale jak to powiedział Paweł Zarzeczny: "pole karne Legii jest aktualnie najniebezpieczniejszym miejscem na świecie". Zgadzam się z opinią Pawła.

Niestety ostatnie wyniki zacierają nam krajobraz. Tak naprawdę Groclin mógł wygrać na Łazienkowskiej (gdyby nie błędne decyzje sędziego o karnych), a Sosnowiec mógł strzelić, aż trzy bramki. No, ale oni mają w ataku super snajpera Kmiecika, który ma setę na nodze a strzela obok bramki.

Słusznie jednak zauważyłeś, że ostatni mecz Legii i Zagłębia był dość dziwny. Legia grała świetne 30 minut w, których mogła spokojnie prowadzić (5:0). Nagle staneła i zagrała popularnego "Stojanowa". Zupełnie przypadkiem Zagłębie wygrało. Wówczas nie mogły nas dziwić słowa Oresta Lenczyka, który powiedział, że wynik znał wcześniej.

Tak to już jest w naszej lidze, że jak ktoś potrzebuje punktów to je dostaje. Z ostatniego sezonu można wspomnieć dość zaskakującą przegraną Zagłębia Lubin w Łęcznej czy też wygraną Wisły Płock z Łódzkim Klubem Sportowym. Te przykłady można mnożyć, ale akurat te mecze jakoś utkwiły mi w pamięci.

Także słusznie mówisz o tym, że jak kiedyś komuś pomaga się to trzeba ten dług spłacić w przyszłości (podobne mechanizmy działają w innych ligach choćby konfrontacje Sieny i Juventusu). Tyle tylko, że Legia jest liderem i nawet jak straci jakieś oczka to nadal może być czołową drużyną OE. Wiele zależy od Wisły, która gra z trzecim aktualnie Lechem Poznań.

Idąc tropem beticosa przypominam sobie dość bogatą rywalizację dwóch beniaminków: Zagłębia Sosnowiec i Jagielloni Białystok. W ostatnich dwóch sezonach drugoligowych akurat te dwie drużyny potykały się zawsze ze sopbą w końcowych kolejkach sezonu. Wyniki z sezonu 2005/2006 i 2006/2007 były podobne (1:0) dla "Jagi".

Smaczku tym wygraną daje fakt, że obydwa zwycięstwa dały "Jadze" awans do baraży o ekstraklasę i awans do czołówki. Do mnie dotarły informację, że Sosnowiec nie chciał awansować do elity. Stąd też co roku jak był blisko oddawał awans innym. Ceikawy jestem biorąc pod uwagę słowa beticosa. Czy przypadkiem "Jaga" podziękuje teraz Zagłębiu za tamte wygrane.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1537860 - 30/08/2007 00:59 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Ignorator]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
W Lechu - Murawski trenował dziś indywidualnie (jakies kłopoty z mięśniem, Rengifo przed wczoraj musiał przerwać trening (też jakieś bóle, i słabe wyniki z badania krwi). Reiss zaczął biegać, ale z Wisłą na pewno jeszcze nie zagra.

Pierwsza dwójka jednak pewnie wybiegnie w sobote na boisko, a skład będzie pewnie ten sam co z Widzewem.
Z początku UB na Wisłę zaproponował 1.7 i to lekko od razu zagrałem. Krakowianie w ostatnich dwóch meczach wcale nie grali dobrze.

Ostatni mecz w Krakowie między tymi zespołami zakończył się 0:0, ale Lechowi zawsze trudno się tam grało.

Osobiście zaczynam progresję overową w meczach wyjazdowych Kolejorza (póki co 1:0 i 1:1 czyli 2 undery). Analizować u/o wg mnie nie ma sensu, więc nie będe się wymądzrzał. Liczę po prostu na przełamanie.

TYP: over 2.5 gola

Do góry
#1537865 - 30/08/2007 01:00 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
przepraszam za gramatykę postu wyżej..

Do góry
#1537961 - 30/08/2007 01:12 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ignuś, nawet nie wiedziałem, ze takie kwiatki miały miejsce w przypadku "rywalizacji" Jagi z Sosnowcem. Fajnie, że to podałeś, bo akurat ja o czystości w polskiej piłce nie jestem przekonany.
Ja akurat o tym nie wiedziałem, bo zawsze wolę drużyny z czołówki, które jakiś tam poziom prezentują.
Ja akurat fragmenty meczu Legii widziałem, i to fakt, że Kmiecik miał okazje, ale on chyba brał lekcje u Włodarczyka
Legię usprawiedliwia to, że w meczu z tak nędzną drużyną jak Sosnowiec, trudno o koncentrację przez pełne 90 minut, szczególnie gry ma sie w zapasie kilka bramek przewagi i jest się przekonanym o własnej sile.
W innych meczach pole karne nie musi być "gorące"
Moze i ten mecz faktycznie jest karkołomny, ale w innych są z kolei słabe kursy
Meczu Jagi nie brałem pod uwagę, bo pomijając ew. długi i zobowiazania ( o których nie wiedziałem ) wszystko może się zdarzyć, bo im niższy poziom, tym wiecej nieoczekiwanych rozstrzygnięć

Jeszcze tego nie zagrałem, poczekam, może ktoś napisze coś sensownego o innych meczach, co mnie przekona

Do góry
#1538016 - 30/08/2007 01:17 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: kfjatek]
hiszpan7 Offline
journeyman

Meldunek: 23/09/2003
Postów: 83
Skąd: mazowsze
Co do meczu Zaglebie - Legia to wydaje mi sie ze tu moze pasc kazdy wynik. Prawdopodobnie bedzie to wygladalo tak ze od poczatku Legia za mocno nie bedzie sie kwapila do atakow czekajac na to co zrobi Zaglebie i o ile Mucha bedzie mial nadal tyle szczescia co w poprzednich meczach to under wydaje mi sie dosc prawdopodobny.

Wydaje mi sie za warto zagrac na Korone ktora powoli sie rozkreca pod wodzami, no wlasnie Zielinskiego czy Janasa bo do konca to nie wiadomo kto tam ma wiecej do powiedzenia wydaje sie ze Janas, a Polonia to dobry kasek na podreperowanie konta punktowego. Do tego u siebie Kielczanie graja naprawde dobra ofensywna pilke i powinni takich przeciwnikow jak bytom zjadac na sniadanie. Zreszta z Wisla tez wcale nie grali zle, bo mocno walczyli i potrafili naprawde pograc troche pilka co w Krakowie nie nalezy do rzeczy latwych, tyle ze co z tego skoro gra obroncow wolala o pomste do nieba. Jednak w ataku Poloni nie ma Niedzielana i Brozka a w pomocy Dudki i Kosowskiego wiec nie bedzie mial kto tych obroncow przycisnac by zaczeli robic bledy. Kurs troszke slabiutki, ale mysle ze ryzyko jest niewielki i warto sprobowac

Do góry
#1538132 - 30/08/2007 01:27 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: rene]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
Originally Posted By: rene

Legię usprawiedliwia to, że w meczu z tak nędzną drużyną jak Sosnowiec, trudno o koncentrację przez pełne 90 minut, szczególnie gry ma sie w zapasie kilka bramek przewagi


Zaglebie najlepsze dla siebie sytuacje stworzylo przy stanie 1-0, dla Legii, o ile dobrze pamietam, dlatego nie przesadzalbym z tym zapasem kilku bramek.
Gra obronna Legii nie wyglada niestety wbrew pozorom najlepiej i 0 straconych bramek po 5 kolejkach, jest wynikiem troszke mylacym.
Tak naprawde ten mecz pokaze, ile warta jest w tej chwili Legia. Nie oszukujmy sie, ze poczatek sezonu (mam na mysli terminarz) byl dla stolecznej druzyny stosunkowo latwy, a przekonujace zwyciestwa udalo sie odniesc jedynie ze slabym Gornikiem i jeszcze slabszym Sosnowcem. Z typowymi ligowymi "sredniakami" (Cracovia, Groclin) Legii juz tak latwo nie bylo i wygrala 2 razy po 1-0.

Zasiade w piatek spokojnie przed TV i bede kibicowal Legii, ale jesli chodzi o kwestie zakladow, to jak dla mnie ten mecz jest NO BET.

Do góry
#1538815 - 30/08/2007 02:32 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: VooDoo]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Oj to widze, ze tylko ja będe typował na odwrót. Do weekendu jeszcze daleko, ale ja raczej skłaniałbym się przy typowaniu na Lubinian. Czemu?? Legia grała wiadomo z kim i no i ma 15 punktów i zero bramek no a dopiero teraz jakiś lepszy rywal. Jakoś nie wierze w jakieś oddawanie punktów. Lubin odpadł zpucharów to moze skupić się na lidze, bramki strzela w każdym meczu strzeli i teraz. Zobaczymy co będzie się działo do piątku bo wtedy zamyka się okno transferowe.

Ja co moge polecić od siebie to typ Na Korone 1/1 i (lub) jakieś handi. Po meczach z Bełchatowem, Lechem i Wisłą przyszła kolej na drużyny z dołu tabeli i tu już są wygrane. Zapewne kielczanie rzucą się od początku na Polonistów którzy są jedną ze słabszych ekip w pomarańczy. Więcej napisze później ale kurs jaki dał expekt jest ładny 1/1 @2.05

Do góry
#1539258 - 30/08/2007 03:44 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: drfocus]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
mecz Legii z Zagłębiem był naprawde dziwny....Legia w kilku sytuacjach m in. ulubieniec Włodarczyk z 10 metrów strzelała lekko i wprost w bramkarza...a że można inscenizować i tworzyć teatrzyk później ci sami aktorzy udowowdnili w meczu z Górnikiem Łęczna w którym za cel obrali sobie przegraną i wydłużone tym samym o tydzień wakacje...

2ga sprawa Legia z meczu na meczu coraz lepiej wygląda siłowo , wydolnościowo i kondycyjnie...co pokazuje zakupiony ostatnio system Amisco ... zdecydowanie więcej Legioniści biegali w meczu z Sosnowcem niż w meczu z groclinem więc jest pewien progres...atmosfera jest bardzo dobra , powoli zawodnicy zaczynają rozumieć filzofie futbolui Jana Urbana , nikt nie może być pewnikiem w składzie. W meczu na Ł3 Zagłębie powinno sromotnie przegrywać po 1ej połowie jak ktoś już słusznie zauważył...

wiem że gro z was pomyśli nie no Legia nie może wygrać 6go meczu z rzędu i to w dodatku na terenie jakby nie było aktualnego mistrza Polski...otóż wiele rzeczy przemawia jednak na korzyść Legii...Michniewicz może troić się i dwoić wprowadzać diamenty , romby ...
co by nie zrobił jednak jestem przekonany że olbrzymia determinacją , wol walki , wybieganie i mordercze tępo w 1ej połowie jakie Legia narzuca swoim rywalom przyniosą taki skutek że Legia wywiezie z Zagłębia Miedziowego 3 punkty. to już jest jakaś paranoja że Legię się krytykuje że rywale jej mają sytuacje bramkowe...niedługo Legia będzie deprcjonowana za to że pozwoli przecwinikowi przejść za swoją połowę bosika.......to dobrze krytyka piłkarzom nie pozwala spocząć na laurach a nieprzychylne komentarze że Legia gra na farcie że ma łatwy kalendarz że gra z ogórkami wyzwalają dodatkowe pokłady pokłady energii i w piatek Legia utnie wszystkie spekulacje pokazując w meczu z drużyną z aspiracjami jaką jest Zagłębie swój potencjał...

Zagłębie-Legia 2

ave (L)

Do góry
#1539370 - 30/08/2007 03:58 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Legia]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Ja mimo że kibicuje Legii nie odważyłbym się postawić jakichkolwiek pieniędzy na stołeczny klub. Zagłębie obecnie traci 5 pktów do lidera i po ewentualnej porażce strata zwiększyłaby się do 8 pktów, a to znacznie utrudniłoby miedziowym walkę o mistrza.
Widać, że Zagłębie po niemrawym początku ligi zaczyna łapać wiatr w żagle, włączając się jednocześnie do walki o najwyższe cele. Animusze piłkarzom z Lubina dodadzą zapewne poniesione wcześniej straty punktów na własnym boisku z Lechem (1-1) oraz z Wisłą (0-1). Szkoda szczególnie punktów w meczu z kolejarzem, gdzie Zagłębie mogło spokojnie odnieść zwycięstwo.
Legia mimo, że nie straciła bramki, w defensywie nie prezentuje sie nadzwyczaj rewelacyjnie, co udowodniło spotkanie z ostatniego weekendu, gdzie grające 2-ligowym składem Zagłębie Sosnowiec przy większym szczęściu mogło spokojnie zaaplikować wojskowym 2 bramki. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że drużyna z Lubina dysponuje nieporównywalnie większym potencjałem w ofensywie w stosunku do Sosnowca.
Moim zdaniem tym razem Legia trafi na największy opór przeciwnika i tym samym zwycięska passa zostanie przerwana. Jeśli miałbym coś typować to najwyżej 1X., kursy w okolicach 1,4.

Do góry
#1539591 - 30/08/2007 04:28 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: As]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
McDziarz - 104 posty na mecz.pl -> 104 zwycięstwa Legii \:\)

Do góry
#1539636 - 30/08/2007 04:35 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Legia]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
McDiarz to jest człowiek który by pisał że legia wygra nawet z barcelona \:\) mało w jego analizach jest konkretów, a mnóstwo poetyckich i "mądrych" słow, które rzekomo mają świadczyć o jego fachowości...zagłębie na pewno nie przegra tego meczu-są w gazie i nie mogą pozwolić sobie na koejną stratę punktów do lidera OE...

Do góry
#1539693 - 30/08/2007 04:44 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: szery]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: szery
McDiarz to jest człowiek który by pisał że legia wygra nawet z barcelona \:\) mało w jego analizach jest konkretów, a mnóstwo poetyckich i "mądrych" słow, które rzekomo mają świadczyć o jego fachowości...zagłębie na pewno nie przegra tego meczu-są w gazie i nie mogą pozwolić sobie na koejną stratę punktów do lidera OE...



czy to ten sam szery który pisał w poprzedniej kolejce ...

"legia nie warta grania..kurs 1,25 jest po prostu śmieszny-legia nie zachwyca, w końcu się potknie a przeważnie jest tak że liderzy tracą punkty ze słabeuszami, do których niewątpliwie należy sosnowiec..mcdziarz pisząc że będzie 5-0 urwał się po prostu z choinki "

i przewidywał UNDER w meczu Zagłębia pisząc że Odra postawi zasieki nie do sforsowania...???? a wczoraj przegrał i nie wygrał 500 pln bo postawił przeciw Koubkowi ;\)

Do góry
#1539703 - 30/08/2007 04:48 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: kfjatek
McDziarz - 104 posty na mecz.pl -> 104 zwycięstwa Legii \:\)



103 conajwyżej ;\) \:D bo swego czasu pisałem żeby grać na Szachtar ;\)

w meczu w Warszawie po dobrym kursie 2.65 postawiłem bez wachania 2,5 kafla na Ukraińców...;)

Ta dyskusja jest zbyteczna. Pamietajcie naszym celem jest typowanie a nie wracanie do roku 2006. .::Think Twice::. Ignorator.



Edited by Ignorator (30/08/2007 05:03)

Do góry
#1539785 - 30/08/2007 05:02 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: kfjatek]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Korona Kielce
VS
Polonia Bytom
Typ: Korona Kielce

W sobotę na Arenie Kielce dojdzie do spotkania w ramach szóstej kolejki o mistrzostwo pierwszej ligi pomiędzy Koroną Kielce a Polonią Bytom.

Ostatnie dwie kolejki ligowe pokazały realną siłę obydwu jedenastek. Polonia Bytom, która na początku sezonu 2007/2008 zaskoczyła nas pozytywnie. Warto choćby wspomnieć wygraną (1:0) z czwartą drużyną poprzedniego sezonu - Cracovią Kraków mocno spuściła z tonu. Widoczne to było w 4. Kolejce gdzie Polonia uległa (0:1) beniaminkowi z Sosnowca. Z kolei w 5. Kolejce spotkań podopieczni Dariusza Fornalaka nie sprostali Groclinowi Grodzisk Wielkopolski. Przegrywając na własnym terenie w Chorzowie, aż (0:2). Apogeum złej formy przypadło jednak na środę. W Pucharze Polski ekipa z Bytomia przegrała (1:2) po dogrywce z IV-ligowcem - OKS Start Otwock. Wynik to naprawdę sporego kalibru sensacja, ale oczywiście sztab szkoleniowy uznał, że nie ma, z czego robić tragedii. W końcu, co roku Polonia Bytom odpada szybko z rozgrywek tysiąca drużyn.

Na zupełnie innym biegunie znajduje się Korona Kielce, która powoli zaczyna piąć się w górę ligowej tabeli. Podopieczni Jacka Zielińskiego przełamali swoją niemoc w 4. Kolejce, kiedy to na własnym terenie pokonali (2:0) Odrę Wodzisław Śląski. Także w 5. Kolejce bezproblemowo pokonali (2:1) inną śląska ekipę - Ruch Chorzów. Warto zadać pytanie: Czy nie do trzech razy sztuka?. W końcu w 6. Kolejce Korona podejmie na Arenie Kielce kolejną ekipę z regionu śląskiego tym razem Polonię Bytom. Tak jak widzimy z drużynami tego regionu Korona radzi sobie bardzo dobrze. Inna sprawa, że lepsza forma to zasługa dobrej formy Marcina Robaka (trzy gole w dwóch meczach) i Ediego. Także polepszyła się gra z tyłu. Rzuca nam się w oczy, że "złocisto-krwistym" leżą wyjątkowo ekipy z dolnych rejonów tabeli. Nie inaczej powinno być z Polonią Bytom.

Jeśli chodzi o kontuzję to nie wiele się zmieniło od poprzedniej kolejki. No może poza tym, że Piotrek Świerczewski i Tomek Brzyski wrócili już do lekkich treningów. Niestety nadal nie trenuje trójka kontuzjowanych graczy. Mam tutaj na myśli: Marcina Kaczmarka, Pawła Sobolewskiego i Krzysztofa Gajtkowskiego. Z kolei w składzie gości zabraknie dwójki kontuzjowanych graczy: Tomasza Sosny i Grzegorza Podstawka.

Faworytem zbliżającej się konfrontacji będzie Korona Kielce, która złapała odpowiedni rytm i pnie się w górę tabeli. Na zupełnie innym biegunie znajduje się Polonia Bytom, która po awansie pokazała się z dobrej strony. Tyle tylko, że na początku sezonu beniaminkowie potrafią zaskoczyć rywali swoją świeżością i na euforii ugrać kilka punkcików. Jednak, kiedy emocje opadają to mam wyniki podobne do tego środowego z Otwocka.

.::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (31/08/2007 22:19)

Do góry
#1539787 - 30/08/2007 05:02 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Legia]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
McDziarz obys mial racje ze Legia wygra ten mecz \:\)
jednak ja obstaje przy swoim i dla mnie to nadal jest NO BET ;\)

Do góry
#1540254 - 30/08/2007 06:24 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: VooDoo]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ja zwróciłem uwagę na dwa spotkania:

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Chciałem zwrócić uwagę na ostatni mecz tych drużyn w tamtym sezonie, po którym po mistrza sięgnęło Zagłębie. Nie chciałbym tu wnikać w składy zespołów, ale wydaje mi się, że to raczej już ustalone, że Legia wygra. Zapewne 1 bramką, nie więcej, ale kursik 2,7 kusi.
Może też być tak, że (skoro teraz Legia nie potrzebuje "wsparcia") w piątek będzie remis a w rundzie wiosennej wygrana Legii.

Dyskobolia Grodzisk - ŁKS Łódź
Tutaj upatruję punktów dla ŁKS'u. Jeszcze w tym sezonie nie zwyciężyli, a całkiem niezła okazja się nadarza. Groclin, który walczy o życie w pucharze UEFA, na pewno będzie zmęczony po spotkaniu z Tobolem. Zwłaszcza, że, mimo zaliczki z pierwszego meczu, piłkarze zapowiadają twardą walkę. Kurs na zwycięstwo ŁKS'y jst 5,5 (!) zaś za podpórkę 2,14 (!!!) GB
Warto? Myślę, że to oczywiste...

Do góry
#1540278 - 30/08/2007 06:29 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: micha$]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Zobacz wyniki i typy matematyczne


KLIKNIJ aby POWIEKSZYC!!!!!!!!!
Witam
Czysta matematyka i tego sie trzymam zawsze
Bełchatow-wcale nie musi tego wygrac,mozliwy remis
G.Zabrze-Cracovia ,sprawa otwarta ,ale60% chyba wyjasnia sprawe
Korona-P.Bytom,raczej bez problemu zwycienstwo KK
Widzew-Ruch ,nawet matematyka tu sie zastanawia!
Zagłebie-Legia,to mecz na szczycie.Janek Urban wie co robi.........to glodny trener i wygra !
Zaglebie1-2Legia
Reszta meczy,typy raczej oczywiste.Widac na grafice

Do góry
#1540778 - 30/08/2007 16:59 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: medivall]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
medivall hehhe dokładnie od samego początku po głowie chodzi mi wynik
Zaglebie 1-2 Legia.

raz że nawet biorąc pod uwagę czysto sportowy aspekt wydaje mi się że w obecnej sytuacji to bez żadnych podtekstów jest wielce prawdopodobne że Legia wywiezie z Zagłębia miedziowego 3 punkty.

świetna gra z przodu...wiele ciekawych sytuacji i niekonwencjonalnych zagrań w każdym meczu....silny pressing i mordercze tępo od 1go gwizdka spotkania. dodtakowo agresja i próba odbioru piłki na całym boisku. To dopiero poczatki Urbana , a już widać zalążek jego pracy i wpajanie zawodnikom jego filozofii futbolu ....maksymalne zaangażowanie, konsekwencja w obronie i to co w zeszłym sezonie kulało okropnie siła ofensywna Legii....może na pozór tego nie widać po liczbie strzelonych bramek...ale przeanalizujmy ile sytuacji stwarzała Legia w ubiegłym sezonie a ile teraz...różnica jest kolosalna.

to czysto sportowa analiza która skłania mnie do grania na zwycięstwo Legii a drugi aspket może być związany z poprzednim meczem Zagłębia na Ł3...i sądze że Piotrek Włodarczyk powinien coś na ten temat wiedzieć...mecz był dziwny nawet dla ludzi którzy oglądali sam króki skrót...niektóre sytuacje z tamtego meczu mogą dziwić gdzie Legia z 10 metrów strzela leciutko i wprost w bramkarza....niektóre strzały wyglądały na jak to się mówi sygnalizowane i kontrolowane...to nie jest science fiction...według mnie jest tam jakieś procentowe prawdopodobieństwo że Miedziowi mają do spłacenie dług względem Legii...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Filozof_, Lukasz111, VVega), 4386 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582799 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07