Opcje tematu
#1625114 - 27/09/2007 22:51 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09)
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska


Do góry
Bonus: Unibet
#1625396 - 28/09/2007 00:10 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: Boomber]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
Witam.
Kilka slow o meczu Legia - Belchatow.

Tydzien temu druzyna Jana Urbana doznala pierwszej ligowej porazki z Korona Kielce. Mimo niekorzystnego wyniku, Legionisci zagrali niezly futbol i gdyby nie pomylka sedziego, mecz moglby zakonczyc sie innym wynikiem.
Jutro do skladu wraca Wojtek Szala, ktory najprawdopodobniej zagra z Astizem na srodku defensywy.
W Legii nie zagraja jednak Edson i Choto.
Belchatow przed tym meczem jest jednak duzo bardziej oslabiony niz gospodarze. Goscie zagraja bowiem bez Dziedzica (kontuzja) i Costly'ego (kartki). Poza tym w druzynie Lenczyka nie wystapia Strak, Kowalczyk i Nowak.
Jak widac ofensywa Belchatowa jest bardzo mocno oslabiona i zapewne Lenczyk zagra tylko Mariuszem Ujkiem z przodu.

Przewidywany sklad gosci:
Lech – Cecot, Pietrasiak, Popek, Stolarczyk – Herrera, Jarzebowski, Rachował, Garguła, Wróbel – Ujek.

i gospodarzy:

Mucha - Wawrzyniak, Astiz, Szala, Rzezniczak - Kielbowicz, Roger, Vukovic, Grosicki (Radovic) - Giza - Grzelak.

Biorac pod uwage ubytki kadrowe, jak i to ze podopieczni Urabana zagraja na wlasnym stadionie, obstawiam w tym meczu zwyciestwo Legii.
Ciekawym typem wydaje sie tez byc under 2.5.

Do góry
#1625416 - 28/09/2007 00:22 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: VooDoo]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Sytuacja w Bełchatowie jest jeszcze gorsza niż piszesz i under bardzo mi się podoba. Bełchatów praktycznie bez napastników, więc zagra prawdopodobnie tak, jak z Dnipro na wyjeździe. Kto wie, czy w ogóle jakieś bramki padną

Do góry
#1625436 - 28/09/2007 00:34 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: rene]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
A w drugim piatkowym meczu widze zwyciestwo gosci.
Kurs 1.7 jak najbardziej do grania.
Polonia Bytom gra slabiutko. 0-5 z Wisla Krakow, 0-4 z Gornikiem Zabrze. Zdecydowanie najslabsza ekipa OE.
A Zaglebie jako tako gra. Nie jest to ta druzyna z poprzedniej rundy, slychac o jakis konfliktach w klubie, ale mysle ze Lubin powinien sobie bez problemow poradzic z PB (dosc ladnie i znajomo brzmiacy skrot ).

Do góry
#1625452 - 28/09/2007 00:45 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: Stalion]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
A co sadzicie o meczu Groclin - Gornik? Kurs 4.25 na gosci moim zdaniem chyba troche zawyzony...

Do góry
#1626083 - 28/09/2007 03:37 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: VooDoo]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Odra Wodzisław - Lech Poznań

Po niespodziewanej i malo chlubnej porazce z warszawska Polonia (2:3), przyjdzie poznanskiemu Lechowi wybrac sie do Wodzislawia, by stawic czolo tamtejszej Odrze. Wodzislawski teren nie jest latwym, a w tym sezonie zgubila tam juz punkty Wisla Krakow (2:2). Czy tym razem potknie sie Kolejorz?

Porazka w Warszawie znalazla w Poznaniu niemile przyjecie. Coraz glosniej slychac glosy, mowiace o zwolnieniu trenera Smudy (slyszalem nawet opinie, ze Smudy nie zwolniono jeszcze, gdyz czeka sie, az do Poznania przejdzie Arboleda i wtedy bedzie juz mozna z czystym sumieniem pozegnac Franza) oraz kolejnych juz zmianach kadrowych. Poirytowani kibice dali o sobie znac po raz pierwszy w tym sezonie, przy okazji spotkania z PGE GKS Belchatow (1:1). Jezeli wyniki sie nie poprawia, tylko odliczac dni do kolejnych skandowan o wyniki. Jedna kanonada strzelecka, jak w spotkaniu z Ruchem nic nie zmieni...

O problemach kadrowych - szczegolnie tych w obronie - wiedza juz chyba wszyscy. Pisalem o tym tydzien temu, i czynilem to nie tylko ja. Nic sie w tej kwestii nie zmienilo. Lekarze zapewniaja, ze Zlatko Tanevski moglby juz wystapic, ale podkreslaja rowniez, ze nie ma sensu narazac jego zdrowia i ewentualnego odnowienia urazu. Totez defensor rodem z Macedonii do Wodzislawia nie pojedzie. Sztab szkoleniowy sugeruje, iz nastapi male przemeblowanie w defensywie, w porowaniu do spotkan z Ruchem i Polonia, gdzie Kolejorz dal sobie wbic az 5 bramek! Owe sugestie wskazuja, jakoby w srodku defensywy mial zagrac Ivan Djurdjevic, ktorego nominalna pozycja jest lewa strona obrony. Partnerowac mu bedzie ktos z dwojki: Midzierski, Kucharski. Miejsce Djurdjevica na lewej flance zajac mialby Wilk, ktorego natomiast na lewym skrzydle zastapic mialby najnowszy nabytek Lecha - Panamczyk, Luis Henriquez. Pewne miejsce ma Marcin Kikut, ktory jak w poprzednich spotkaniach okupywac bedzie prawa strone poznanskiej obrony.

Kiedy ostatni raz udalo sie Kolejorzowi wygrac w Wodzislawiu? Szczerze, nie pamietam! Mowi sie wrecz o klatwie, ktora rzekomo ciazy na Poznaniakach, ktorym ewidentnie wodzislawskiej boisko nie lezy. W ostatnim sezonie obie ekipy zanotowaly miedzy soba 2 bezbramkowe remisy. W pozostalych przypadkach - wynikajacych ze statystyk, ktore prowadze (tj. od 2000 roku) - Odra zawsze na swoim terenie wygrywala! Przypadek?

O Lechu mozna powiedziec chyba wszystko, tylko nie to, ze gra rowno. Ciezko wywnioskowac jak Lechici zagraja teraz. Jak wplynela na nich porazka w Warszawie oraz szybkie (zbyt szybkie!) odpadniecie z Pucharu Polski? Czy zmobilizuje ich to do przerwania zlej passy na terenie Wodzislawia? Odpowiedz w sobote...

W ofercie Sportingbetu znalazlem zaklad z zerowym handicapem na Odre po kursie 2.0. Wydaje mi sie to najrozsadniejszy typ na to spotkanie. Czy go zagram? Nie wiem, ale jezeli tak bede to robil z ciezkim sercem.

Pozdrawiam

Do góry
#1626422 - 28/09/2007 05:17 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: juancarlos]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Legia Warszawa
VS
PGE GKS Bełchatów
Typ: under 2,5

W piątek na Łazienkowskiej 3 będziemy mieli przyjemność oglądać spektakl w reżyserii dwóch trenerów. Mam tutaj na myśli Jana Urbana i Oresta Lenczyka. Obaj panowie już na starcie rozgrywek pokazali, że potrafią stworzyć niezapomniane dla kibiców widowiska. Kolejny odcinek z tej serii powinniśmy zobaczyć właśnie w piątek.

Przed tym wielkim starciem aktualnego lidera tabeli Orange Ekstraklasy - Legii Warszawa z wicemistrzem Polskim - PGE GKS Bełchatów wiemy na pewno jedno: "obie drużyny są osłabione".

W Legii Warszawa już od kilku kolejek brakuje stoperów. Wszystko przez kontuzję, jakich nabawił się Dickson Choto i Piotr Bronowicki. Niestety efekty było już widać w Kielcach. Trener Urban musiał na stoperze postawić na młodego Błażeja Augustyna i był to wielki błąd. Już w drugiej minucie spotkania pomiędzy Koroną a Legią Grzegorz Bonin strzelił zwycięską bramkę. Na szczęście dla warszawskiej publiczności wraca po kontuzji Wojciech Szala, który jest gwarantem dobrej gry w tyłach.

Z kolei w PGE GKS-ie Bełchatów największą bolączką są kontuzję podstawowych napastników tego klubu. Trener Orest Lenczyk nie będzie mógł skorzystać, aż z trzech swoich snajperów. Zabraknie kontuzjowanego Janusza Dziedzica i Dawida Nowaka a za kartki pauzować będzie Carlo Costly. Wobec tej sytuacji trener Orest Lenczyk ma tylko do dyspozycji jednego napastnika Mariusza Ujka. Niestety Mariusz w tym sezonie gra słabo i zdobył tylko jednego gola w meczu z Dnipro Dniepropietrovsk na Ukrainie. Na domiar złego ostatnie feralne dziesięć dni wykluczyło także z gry Pawła Strąka.

Trener Lenczyk na konferencji prasowej mówił nawet, że ma tylko trzynastu ludzi w tym meczu do dyspozycji. Jeśli to jest rzeczywiście prawdą to PGE GKS Bełchatów czeka nie lada wyzwanie w Warszawie. Jednak już w tym sezonie drużyna wicemistrzów Polski radziła sobie z takimi problemami. Myślę, że warto na chwilę wrócić na Ukrainę do spotkania z Dnipro Dniepropietrovsk. Wówczas zespół PGE GKS-u Bełchatów totalnie zaskoczył gospodarzy taktyką i ustawienie w tym meczu. Zespół zagrał konsekwentnie w tyłach i potrafił wyprowadzić bardzo groźne kontry. Efekt końcowy był wspaniały wicemistrzowie Polski wywieźli z Ukrainy cenny remis (1:1). Uważam, że podobna taktyka będzie obrana na mecz z Legią.

W piątek na Łazienkowskiej będziemy świadkami bardzo emocjonującego starcia pomiędzy Legią Warszawa a PGE GKS Bełchatów. Obie drużyny w tym sezonie grają dobrze w obronie i efekty widać gołym okiem po straconych bramkach. Legia straciła tylko dwie bramki a PGE GKS Bełchatów - trzy. To pokazuje, że defensywy tych drużyn są aktualnie najlepsze w naszej lidze. Dlatego wynik poniżej 2,5 bramki nie powinien nas zdziwić w piątkowy wieczór.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1626888 - 28/09/2007 07:40 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: Ignorator]
Tfete Offline
journeyman

Meldunek: 08/03/2007
Postów: 56
Data: 28.09.2007, godz. 19:00
Zdarzenie: Polonia Bytom - Zagłębie Lubin
Dyscyplina: Piłka nożna
Typ: 2
Kurs: 1.70
Buk: Unibet
Uzasadnienie:

Liga Polska. Sezon 2007/08
W 9 kolejce staną przeciwko sobie Polonia Bytom i mistrz Polski zespół Zagłębia Lubin.
Polonia przystąpiła do sezonu zupełnie nie przygotowana:
Pięć ostanich meczyz udziałem Poloni:
Wisla Krakow - Polonia Bytom 5:0
Gornik Zabrze - Polonia Bytom 4:0
Korona Kielce - Polonia Bytom 4:0
Polonia Bytom - Groclin Dyskobolia Grodzisk 0:2
Zaglebie Sosnowiec - Polonia Bytom 1:0

Zespół mistrza Polski także nie rozpoczął najlepiej sezonu (m.in. porażki na własnym stadionie z Legią 0:2 i 0:1 z Wisła K.). Ostatnio remis w Chorzowie 2:2 i zdobyte rzutem na taśme 3 punkty u siebie po zwycięstwie 2:1 nad ŁKSem Łódź.
Gospodarze napewno będą chcieli się zrehabilitować kibicom i samym sobie za ostanią serię porażek i niemoc strzelecką ale aktualni mistrzowie Polski są za mocni na bejaminka polskiej ekstraklasy. Zagłębie po ciężkiej pierwszej połowie myśle, że przałamią opór Bytomian i strzelą choć jedną bramkę więcej wyworząc 3 punkty z Bytomia. Kurs zachęcający i warty spróbowania. Polecam

Do góry
#1626936 - 28/09/2007 09:11 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: Tfete]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Poki kursy sa wysokie \:\)


Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów

Legia jutro zagra bez dopingu, co napewno jest malym handicapem dla gosci.Niestety Urbanowi doszly tez male klopoty z zestawieniem linii obronnej(wypadli Choto i "Skuter" jak go nazywali w Lecznej) a takze zabraknie kontuzjowanego Edsona, ktory ostatnio prezentuje sie bardzo solidnie.

PGE to dla mnie zespol nie majacy wiekszych szans w tym spotkaniu, no moze poza "obrona Czestochowy" i ugraniem szczesliwego remisu.Jutro zabraknie Dziedzica(kontuzja) i Costlego(kartki), co wg mnie daje niemal 100% gwarancje na to, ze Legia nie straci bramki(dyspozycje drewnianego Ujka pozostawie bez komentarza).Ze skladu wypadli Strak i Nowak.

Co do undera, opcja wydaje sie dobra, choc 3-0 dla gospodarzy nie jest wg mnie nierealne, acz z pewnoscia przy chocby aktualnej skutecznosci Chinyamy wydaje sie dosc odlegle.

Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1 @1.6 6/10
goscie strzela NIE @2.15 4/10


correct score : 1-0, 2-0


------------------------------------------------------------------

Polonia Bytom - Zagłębie Lubin

Tutaj sprawa jest duzo prostsza.Bytom rownia pochyla zmierza w strone 2 ligi, bilans ostatnich 8 meczu to (1-1-6 bramki : 2-18)

Pilkarze Miechniewicza z pewnoscia ostatniego meczu nie moga zaliczyc do najlepszych, choc wygrali 2-1(bramka Arboledy w ostniej akcji spotkania), sama gra bardzo rozczarowali.Wydaje sie, ze jutro moze przyjsc mecz, ktory doda im skrzydel i zaczna w koncu grac na takim poziomie, jakiego wymaga sie od aktualnych mistrzow Polski.Pora chyba takze uciac spekulacje, jakimi zyja media, sugerujac konflikty trenera z prezesem oraz trenera z zawodnikami.Rywal idealny na wystrzelanie sie, niesamowicie slaby z bardzo niskim morale.Potencjal obu druzyn jest nieporownywalny i nie ma sie co oszukiwac, jakiekolwiek punkty dla Polonii beda dla mnie wielka sensacja.Zmija, Mezyk, Grzyb, Radzewicz czy Wolanski(de facto niegdys uwazany za jeden z wiekszych polskich talentow) to troche za malo na Zaglebie.

Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 2 @1.7 8/10
Zagłębie Lubin(-1) @2.85 2/10


correct score : 0-2, 0-3

Do góry
#1627091 - 28/09/2007 16:50 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: bitnap]
MaL Offline
member

Meldunek: 01/09/2002
Postów: 117
Skąd: Goa
Z tym co piszecie o dzisiejszym meczu to under jak najbardziej.
Jeszcze na Unibecie znalazlem ciekawy kurs na skromne zwyciestwo Legii, która mimo wszystko powinna 3pkt umordować.
A sam mecz przewiduje, że będzie nudny.
Warto pomyśleć o tym bo 4x kusi

Legia Warszawa - GKS Bełchatów ( 3-Drogowy HCP 0-1 ) X 4.00 5/10

Do góry
#1627431 - 28/09/2007 19:55 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: MaL]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
A ja dodam jeszcze od siebie ze Polonia wystapi w skladzie:

Zmija - Sojka, Jurczyk, Kral, Plewnia - Wolanski, Owczarek, Trzeciak, Radzewicz - Mezyk, Podstawek

Nieobecni: Klepczynski, Kupis, Drej (kontuzje).

- ta wygrana dala nam wiare, ze mozemy z kazdym powalczyc - takie slowa mozna bylo uslyszec w Bytomiu, po wygranym meczu z Zaglebiem w ramach Pucharu Ekstraklasy.

Ptaszki spiewaja, ze moze to byc jeden z ostatnich meczow trenera Dariusza Fornalaka. Mowi sie, ze jego nastepca moze byc eks trener Widzewa Michal Probierz.

Zwyciestwo w PE z mistrzem Polski na pewno dodalo skrzydel Polonii. Jednakze, zarowno Puchar Ekstraklasy jak i Puchar Polski sa dziwnie traktowane przez kluby.
Ostatnie wyniki w PP daja do myslenia. Odpadniecie Gornika Zabrze, Lecha Poznan, meczarnie Wisly Krakow. Cracovia jedynie pokazala jakis poziom wygrywajac gladko z niespodzianka II ligi, Zniczem Pruszkow.
Zaglebie juz raz odpuscilo mecz z Polonia. To byl pierwszy raz i ostatni. Czeslaw Michniewicz wie, ze jesli chce walczyc o cos w OE takie mecze musi wygrywac.

Polonia Bytom - Zaglebie Lubin 2 kurs 1.7

-----------------------------------------------------------

W drugim dzisiejszym meczu przkonaliscie mnie do grania na under w spotkaniu Legii z PGE Belchatowem

Do góry
#1627457 - 28/09/2007 20:06 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: MaL]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
W Chorzowie Polonia Bytom podejmować będzie Zagłębie Lubin. Gospodarze w ostatnich 5 meczach spisują się fatalnie, stracili aż 16 bramek przy żadnej strzelonej. Nie jest to dobry prognostyk przed meczem z aktualnym mistrzem Polski. Goście natomiast są w lekkim kryzysie. Najprawdopodobniej w drużynie jest jakiś konflikt. Ostatni mecz wygrali szczęśliwie, po walce z ŁKS 2:1. Na pewno tamto spotkanie wzmocniło psychicznie Zagłębie. Piłkarze z Lubina takie mecze muszą wygrywać, bowiem już coraz bardziej odjeżdża im czołówka. W zespole gospodarzy pauzować będą Kupis, Drej, Sosna, Klepczyński,a w Zagłębiu zabraknie Golińskiego, Pietronia, Tiago Gomesa. Myślę, że będziemy świadkami pewnego zwycięstwa aktualnych mistrzów kraju, Polonia to drużyna, która reprezentuje co najwyżej poziom drugoligowca. Być może i w tym klubie są problemy finansowe (Polonia ma najniższy budżet w OE). Dla nich sukcesem będzie strzelenie gola, ale wg mnie będzie to zadanie bardzo trudne.


Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 2 @ 1.70 7/10
Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 2(-1,5) @ 2.85 3/10

Poprawione


Edited by Ignorator (28/09/2007 21:30)

Do góry
#1628123 - 28/09/2007 23:42 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: MaL]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Groclin Grodzisk Wlkp. - Gornik Zabrze

"Gornik wygra bez problemow" - tak chcialbym rozpoczac swoje "wypociny". Jednak watpie zeby tak bylo.

Druzyna z Zabrza wygrala ostatnie trzy spotkania (a dawno nie ogladalem takiej serii u druzyny ze Slaska). Poczatek "rekordu" dalo szczesliwe zwyciestwo nad Cracovia. Pozniej formalnosc ze slaba Polonia, a nastepnie wyrownany mecz, ktory wg mnie skonczyl sie sprawiedliwym wynikiem.
Dobry obraz psuje odpadniecie z Pucharu Polski. Ekipa nie do przejscia okazala sie Lechia Gdansk. Zabrzanie grali w 10. gdyz czerwona kartka zostal ukarany Jerzy Brzeczek.
Jerzy Brzeczek, przed przybyciem do Zabrza budzil we mnie mieszane uczucia. Myslalem sobie co moze wniesc do tej druzyny taki "emeryt". Jednak ogladajac w akcji Gornik wiem jak bardzo sie wtedy pomylilem. Zawodnik grajacy przedtem w Austrii okazal sie bardzo dobrym asystentem strzelcow ;\)
Gornik Zabrze jest umotywowany co bylo widac w poprzednich spotkaniach. Mam nadzieje ze pelny wiary w swoje umiejetnosci podejdzie do sobotniego spotkania.

Groclin Grodzisk Wlkp. jest naszym jedynym przedstawicielem w europejskich pucharach. Zycze mu jak najlepiej, ale po porazce w Polsce trudno bedzie wyeliminowac ekipe Czerwonej Gwiazdy. Zagrali przyzwoicie. Ale ta "przyzwoitosc" nie wystarczyla zeby osiagnac korzystny rezultat z Crvena.
Ostatni mecz ekipa Zbigniewa Drzymaly wygrala na wyjezdzie (ale co to za wyjazd) z beniaminkiem Zaglebiem Sosnowiec. Sosnowiczanie maja "zapewniony" spadek z I ligi. Zaglebie gra slabo i wynik 3:1 dla "Zielonych" wcale mnie nie dziwi.
Przedtem Groclin ulegl w Krakowie Cracovii (1:3), zdolal wygrac z Polonia Bytom 2:0.
Na swoim stadionie zdobyl komplet punktow z meczu z ŁKSem (2:0), wywalczyl remis z jeszcze groznym PGE Belchatow. Prawdziwa rozpacz wsrod druzyny Jacka Zielinskiego wywolal slaski klub - Ruch Chorzow, ktory na inauguracje rozgrywek pokonal sobotniego rywala Gornika Zabrza az 4:1.

Ostatni mecz pomiedzy Groclinem a Gornikiem mial miejsce w Zabrzu. Wtedy po bardzo slabym spotkaniu, nie majacy najlepszego dnia Grodzisk pokonal konajacy Gornik 3:2.
Czasy sie zmienily i zabrzanie nie jada na pozarcie.

Ostatnie 3 mecze h2h:
10 grudnia 2005 r.:
Groclin Grodzisk Wlkp. - Górnik Zabrze 0:1 (0:1)
0:1 - Siedlarz 14'

30 września 2006 r.:
Groclin Grodzisk Wlkp - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
1:0 - Telichowski 17’
2:0 - Goliński 90’

28 kwietnia 2007 r.:
Górnik Zabrze – Groclin Grodzisk Wlkp. 2:3 (1:2)
1:0 – Jarka 14’
1:1 – Chinyama 40’
1:2 – Chinyama 42’
1:3 – Rocki 55’
2:3 – Białek (k.) 66’

Ogółem rozegrano 18 spotkań, z czego:
- zwycięstwa Górnika: 5
- remisy: 5
- zwycięstwa Groclinu: 8
Stosunek bramek: 20-22 dla Groclinu.

VooDoo w swoim poscie zasugerowal czy kurs na gosci nie jest nie za wysoki. Mysle ze w pelni oddaje obraz sytuacji w ktorej znajduja sie oba kluby.
Jednakze mam nadzieje ze Gornik pokaze na co go stac i nie przegra tego meczu.

Ja osobiscie postawie takie cos:
Groclin Grodz. Wlkp. - Gornik Zabrze X kurs 3.3
Groclin Grodz. Wlkp. - Gornik Zabrze under ("chlopcy" nie powinni sie wystrzelac) kurs 1.75

-------------------------------------------------------------------

Zgadzam sie takze z typem juancarlos'a. Oj ciezkie jest boisko w Wodzislawiu, o czym przekonalo sie juz wiele klubow.
Na rozwiazanie typu 1X jest kurs 1.5. Mozna zaryzykowac.

Pozdrawiam

Do góry
#1630213 - 29/09/2007 17:39 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: Stalion]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
No to wczoraj chyba troszke wszyscy popłyneli zarówno na miedziowych jak i na underku Legii, ale gramy dalej

Nie mam czasu więc króciutko.

ŁKS Łódź - Korona Kielce
Korona jako jedyna pokonała Warszawską Legie i dlatego jedzie do Łodzi w roli faworyta, ja jakoś do końca nie jestem przekonany do 2 w tym meczu. Kielczanie w sumie w żadnym meczu wyjazdowym nie zaprezentowała się rewelacyjnie, dlatego w tym meczu gram over 2,5 gola Czemu, skoro Korona ostatnio tak się dobrze prezentuje w obronie?? Dlatego że nie zagra Hernani, który jest w wyśmienitej formie. Zobaczmy, że w 2 meczach bez Scottiego Kielczanie stracili 6 bramek, jak widzieliśmy go na boisku Korona straciła jednego gola w 5 meczach. Prawdopodobnie zastąpi go Skerla, który grał na stoperze w parze z Drzymontem raptem kilkanasćie minut w meczu z Legią. Z drugiej strony trzeba zauważyć brak Tomka Kłosa, który jest podporą ŁKSiaków. Natomiast w ofensywie Korony standart Edi i Robak i na zmiane Maciek (wymuszacz karnych) Kowalczyk. W ekipie Łódzkiej wrócił Arifović i odrazy w ofensywie Łodzień jest ciekawiej. Dwa ostatnie spotkania tych druzyn w Łodzi to wyniki 2:1 oraz jak dla mnie niezapomniane 4:4 w 2 lidze co było moim najlepszym meczem jakim widziałem.

Mój typ:
ŁKS - Korona over 2,5 gola @2.13 Pinnacle 8/10

Ogólnie jak ostatnio udało mi się trafić ako z 5 jedynek tak dzisiaj spróbuje rozpis 4/5 na overki na dzisiaj

Pozdrawiam

Do góry
#1633032 - 30/09/2007 06:55 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: bitnap]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: bitnap

Co do undera, opcja wydaje sie dobra, choc 3-0 dla gospodarzy nie jest wg mnie nierealne, acz z pewnoscia przy chocby aktualnej skutecznosci Chinyamy wydaje sie dosc odlegle.



nie ma co skreślać zawodnika po jednym nieudanym meczu...;) w Chinyamie drzemi spory potencjał...;)

Do góry
#1633184 - 30/09/2007 16:05 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Krótko-bo nie ma czasu. Dziś Ruch podejmuje Wisłę. Nie będzie to wg mnie łatwy mecz dla wiślaków. Chorzowianie w ostatnim przegranym 6:2 meczu, zrobili na mnie.. niezłe wrażenie.

Nie zakładam wysokiej wygranej Wisły - gram ten mecz tak jak lubię, czyli:

X 3.3
h1:0 X 4.0 (Unibet) , co daje kurs 1.8.

Do góry
#1633477 - 30/09/2007 19:20 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: kfjatek]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Ech...

Dziwna ta kolejka.
Najpierw niespodzianka w Chorzowie, sprawiona przez Polonie Bytom. Potem ogladajac spotkanie przy Lazienkowskiej doszedlem do wniosku ze dluuugo PGE Belchatow nie bedzie moglo powtorzyc zeszlosezonowego sukcesu.
Wygrala Korona. I w sumie dobrze, bo lubie ten klub.
Lech pokazal, ze potrafi przegrac z "ogorkami", ale moze zwyciezyc z "pomidorami" \:D
Dziwny mecz w Grodzisku. Wszystko bylo dobrze odkad czerwonej kartki nie dostal Boris. A szkoda, bo Slawik delikatnie mowiac w najlepszej formie nie jest. Pozniej czerwien zostala pokazana Jerzemu Brzeczek (juz kolejny raz) i Groclin rzutem na tasme w ostatnich minutach zapewnil sobie zwyciestwo. Co ciekawe jakos dlugo zostal przedluzony mecz. Ciezki musial byc, bo sam arbiter w przerwie meczu doznal kontuzji i musial zostac zmieniony.


Dzis na Slask zawita krakowska Wisla.
Trener Skorza bedzie mial do dyspozycji wszystkich zawodnikow (nie liczac kontuzjowanego Niedzielana).
Tajna bronia ma byc Cwielong. Ale mozliwe ze ten mlody zawodnik jakas bramke samobojcza strzeli (tak jak w ostatnim spotkaniu Wisly z Gornikiem w PE). Mnie jeszcze ciekawi jak pokaze sie Kokoszka.
Ruch ostatnio polegl. Wynik 2-6 nie wyglada za ladnie. Wisla tez nie zdobyla kompletu punktow. Przy dobrze grajacej Legii, ekipa Skorzy musi walczyc o kazdy, nawet najmniejszy punkcik.
Wazna kwestia bedzie stan murawy. Hmm... wlasciwie nie ma co tu duzo pisac bo "trawa" za ladnie nie wyglada. Moze mecz bedzie przypominal jakas kopanine w blocie.
Troche za czesto sa grane spotkania przy ul.Cichej. Polonia, Ruch w jednym weekendzie - troche dziwi.
Nastepna kwestia bedzie stadion. Takie spotkania ciesza sie olbrzymia popularnoscia. Pogoda + rywal, spowoduje ze "Niebieskich" bedzie dopingowac komplet widzow.

Jak muszą zagrać niebiescy, by wygrać? - Odważnie! - zachęca Cieślik. - Odpowiedzialnie. Każdy musi być skoncentrowany od pierwszej minuty. Żadnych głupich błędów i żelazna dyscyplina taktyczna. Jeżeli będziemy mieć cień szansy na zdobycie gola, to musimy ją wykorzystać. Wisłę można ograć. Proszę pamiętać, jak męczyła się w Wodzisławiu [było 2:2] - dodaje pomocnik Ruchu Tomasz Sokołowski.

Motywacji i skupienia nie powinno w Chorzowie zabraknac.

Dziwna ta kolejka. I jakos sam nie wiem jak sie zabrac do tego ostatniego meczu w tej kolejce OE.

Moze dobra propozycje wysunal kfjatek, ale jeszcze musze to przemyslec \:D

Do góry
#1634997 - 01/10/2007 01:01 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: Stalion]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Ruch-Wisla

Konferencję prasową przed meczem z Ruchem Chorzów po raz ostatni poprowadził Wit Nirski, którego współpraca z Wisłą Kraków zakończy się z dniem 1 października 2007. Na spotkaniu trener Skorża wyjawił opinię doktora Urbana, według której na spotkanie w Chorzowie do dyspozycji szkoleniowca będą wszyscy zawodnicy. - I Zieńczuk, Jirsak, i Pawełek, i Piotr Brożek, wszyscy, proszę państwa, wszyscy - nie ukrywał zadowolenia Maciej Skorża.

- Teraz każdy mecz dla nas jest meczem, w którym chcemy zdobyć komplet punktów. Nie po to odrobiliśmy trzy punkty w poprzedniej kolejce, aby teraz przewaga się powiększała. Naszym celem jest zdobycie w Chorzowie trzech punktów i po to tam pojedziemy. Mam nadzieję, że po ciężkim tygodniu uda nam się zregenerować drużynę, aby w niedzielę o 19:15 wyszła na boisko drużyna, która nie będzie okazywała oznak zmęczenia. Będziemy chcieli narzucić przeciwnikowi swój styl gry i grać skutecznie.

Gram Wiselke na Unibecie jurs 1,80 !
Dla mnie to promocja swego rodzaju.
Moj typ to wygrana Wisly i na pewno under.

Do góry
#1635713 - 01/10/2007 04:06 Re: 9 kolejka Orange Ekstraklasy (28-30.09) [Re: TEKSANSKI]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Wiselka wygrala 3:0 wiec co do wyniku trafilem i wygralem tylko ten under nie wszedl no ale go nie gralem.
Pozdro

Czy chwalenie się wynikami w tym dziale ma jakiś głębszy sens... . Proponuje założyć temat w private picks. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (01/10/2007 04:08)

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa), 4399 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 20:07