Opcje tematu
#467033 - 16/12/2005 14:22 2,3,4 szkockie
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
NO cóż , ponieważ jakos wbrew deklaracjom nikt się nie kwapi aby rozruszać temat niższych lig szkockich ja napisze parę słów
Moje propozycje na weekend :

2 szkocka - Clyde - Stranrear-1 Niezły kurs , Clyde z tygodnia na tydzień coraz lepsze wyniki, Stranrear - przeciętniak co najwyżej..

3 szkocka - Dumbarton - Gretna 2 - ot w ciemno , po prostu na Gretnę opłaca się stawiać , pewnie , ze nie raz człowiek się oparzy , ale w ostatecznym rozraccunku warto
Peterhead - Morton - 2 (ewentualnie x2). DRugi obok Gretny "murowany" kandydat do awansu .. Ale Partick tuz tuz za plecami , aby awansować nie można takich meczów przegrywać
Partick - Alloa - 1 Partick jeśli marzy o dogonieniu Morton musi wygrywac mecze z outsiderami ligi. I mam nadzieje , ze wygra
Ayr- Stirling A - x2 - całkiem dobry kurs - STS 1,44 . Stirling nie przegrało 6 meczów z rzędu. Nalezy domniemywac , ze taka pasa to coś wiećej jak szczęście. A że bezpiecznego bytu nawet taka passa jeszcze nie zapewniła to trzeba dalej walczyć

Ot i typy

Do góry
Bonus: Unibet
#467034 - 16/12/2005 22:03 Re: 2,3,4 szkockie
BlueMen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/09/2004
Postów: 2502
Skąd: Puławy
Gretna, hmmm, lider 42 punkty za nimi Greenock Morton z 34 punktami, dystans spory.Natomiast gospodarz Dumbarton broni się przed spadkiem, za nimi Forfar 16 punktów a na ostatnim miejscu Alloa-10. Ja osobiście zaryzykuje na golutki remisik.

Do góry
#467035 - 17/12/2005 11:11 Re: 2,3,4 szkockie
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
17-18 grudnia 2005



First Division (2 szkocka)
Airdrie v Brechin
Clyde v Stranraer
Hamilton v Ross County
Queen of South v Dundee
St Mirren v St Johnstone





Two Division (3 szkocka)
Ayr v Stirling Albion
Dumbarton v Gretna
Forfar v Raith
Partick v Alloa
Peterhead v Morton




Albion Rovers v East Stirling
Arbroath v Queens Park
East Fife v Elgin
Montrose v Berwick
Stenhousemuir v Cowdenbeath

Do góry
#467036 - 17/12/2005 11:32 Re: 2,3,4 szkockie
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam
szkoda, ze tamat szkockiej zostal rozbity na dwa oddzielne
a co do dzisiejszych spotkan to krotko.

Clyde v Stranraer
forma gospodarzy ustabilizowana i dobra. Brak jakis wiekszych absencji. Druzyna gosci 5 remisow pod rzad. Nie wiem co o tym sadzic Wydaje mi sie, ze kurs na gospodarzy uczciwy i tak zagram.

Peterhead v Morton
tutaj Peterhead nie przegra(moim zdaniem). Dla odwazniejszych wygrana Peterhead.

Partick v Alloa
w tym meczu Partic niby pewny zwyciezca, ale patrzac na absencje w skladzie nie wiem co o tym myslec.

East Fife v Elgin
w tym spotkaniu kusi mnie wysoki kurs na Elgin. W tej druzynie zaszly ostatnio zmiany (nowy sponsor). Patrzac na ostatnie wyniki , swiadcza, ze cos zaczyna sie dziac. Chyba warto sprobowac zagrac na to ,ze goscie nie przegraja.

to tyle ode mnie
zycze wygranych i pozdrawiam

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (akagi, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, wHiTe_StAr, VVega), 4407 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582829 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07