Opcje tematu
#2012032 - 31/01/2008 22:17 25 kolejka Premier League
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
So 02/02/08

13:45 Manchester City - Arsenal Ang. Premier League 4.25 3.45 1.83

16:00 Portsmouth - Chelsea Ang. Premier League 4.80 3.45 1.75

16:00 Blackburn - Everton Ang. Premier League 2.25 3.20 3.20

16:00 Tottenham - Manchester United Ang. Premier League 3.90 3.35 1.95

16:00 Birmingham - Derby Ang. Premier League 1.60 3.70 5.65

16:00 Reading - Bolton Ang. Premier League 2.10 3.35 3.35

16:00 Wigan - West Ham Ang. Premier League 2.60 3.20 2.65

18:15 Liverpool - Sunderland Ang. Premier League 1.28 5.20 10.50




N 03/02/08



14:30 Newcastle - Middlesbrough Ang. Premier League 1.90 3.25 4.20

17:00 Fulham - Aston Villa Ang. Premier League 3.10 3.20 2.30

kursy z expekta

Do góry
Bonus: Unibet
#2012699 - 01/02/2008 01:38 Re: 25 kolejka Premier League [Re: konstruktor1]
jacco Offline
stranger

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 14
birmingaham - derby 1
takie mecze the blues powinni i musza wygrywac
blackburn - everton 1
mysle, ze everton przegra, ostatnio grali bardzo wiele ciezkich meczy(puchary)
reading - bolton 1
bolton bez sily razenia, kompletnie, reading u siebie to zawsze duze zagrozenie dla wszystkich
liverpool - sunderland 1
po prostu maja lepszy zespol
wigan - west ham, west ham strzeli
h2h wskazuje na 2 ale to ciezki mecz do typowania
man city - arsenal obie druzyny strzela
arsenal powinien to wygrac, ale lepiej chyba zagrac to co powyzej kurs podobny
portsmouth - chelsea portsmouth nie strzeli
4 mecze z chealsea u siebie ostatnio i zero goli, wiec...
tottenham - man utd X
man utd i ronaldo w gazie, ale koguty chyba czesciowo ich zatrzymaja
newcastle - middelsb, newcastle strzeli
sklanialbym sie na gospodarzy, ale to derby, a newcastle w koncu musi cos ukuc
fulham - aston villa villa strzeli
dziwny mecz taki na x2, ale mysle ze goscie cos ustrzela i to wydaje sie najpewniejsze

Do góry
#2014047 - 01/02/2008 04:41 Re: 25 kolejka Premier League [Re: jacco]
Wolbi_ko5 Offline
stranger

Meldunek: 27/01/2008
Postów: 13
Manchester City - Arsenal - ManC u siebie jest silna a Arsenal ciagle wygrywac nie może moj typ X
Portsmouth - Chelsea - chyba ale tak bez przekonania moze jednak no bet
Blackburn - Everton Ang. - tu bym zagral na under spotakaja sie dwie silne druzyny ktore walcza o puchary wiec mysle ze tu bedzie wynik underowy
Tottenham - Manchester United - pewny X po ladnym kursie , uwazam tak ponieważ tottenham napewno u siebie jest w stanie nawet wygrac z MaU , w ale Manu jak wiadomo gra wielu wspaniałych graczy ktoryz napewno wywioza cos z stadionu tottenhamu moj ty na ten mecz to X bedzie sparwiedliwy podział punktów \:\)
Birmingham - Derby - tu typuje tez remis derby po ostatnim meczu z ManC sa w stanie wyiezc punkt z birmingham zaznaczajc ze sa to beniaminki ligi wiec pojedynek bedzie wyrownany
Wigan - West Ham - mozna smaiło postawic ze goscie cos ustrzela
Liverpool - Sunderland - tu chyba nietrzeba nic pisac pewna 1
Newcastle - Middlesbrough a ja bym tu wytypowal 1 uwazam tak poniewaz Newcast ostanio nieidzi im najlepiej moze teraz sie przełami ? zawsze mozna zaryzykowac
Fulham - Aston Villa - tak 1x powinno wejsc fulham napewno nie pozwoli sobier na starte punktow na swoim stadionie \:\) PZDR

Do góry
#2018632 - 02/02/2008 08:15 Re: 25 kolejka Premier League [Re: Wolbi_ko5]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ManCity - Arsenal ---> 2 1.88 - Unibet

City słabnie w oczach. to już nie ta sama ekipa co z poczatku sezonu. twierdza Citizens powinna paść w pojedynku z Kanonierami, w pucharze Błękitni już u siebie polegli, w lidze po serii zwycięstw przyszły i remisy a Arsenal to idealna drużyna która moze po raz pierwszy w tym sezonie wywieźć komplecik z ich stadionu.

ten mecz może okazać się też doskonałym testem siły trenerskiej, wszkaże po przeciwnych barykadach dwie wielkie osobistości, a mi się wydaje że Arsene to stary wygra i połknie Svena na dzień dobry.

Arsenal wciąż gra świetnie i jest obok MU głównym kandydatem do mistrzostwa. takie coś zobowiązuje kursy na gości całkiem smaczne, hit kolejki dlatego media zaserwowały ten pojedynek jako inaugurujący kolejkę.

ja bym obecną formę gospodarzy nie określał jako ''zadyszka'' a po prostu powrót do należytego poziomu, bo na wybicie ze startu sezonu bym juz nie liczył. Kanonierzy nie zwalniają tempa i słuszne jest stawianie ich w roli faworytów bo to oni powinni prowadzić grę, mają więcej indywidualności i są monolitem, grają na takim poziomie na który ManCity najprawdopodobniej nigdy się nie wdrapie

poza zeszłoroczną wpadką, bilans h2h znacznie korzystniejszy dla stołecznych


niejako martwić może brak Almuni bo zapewne będzie bronił firanka Lehmann, no ale cóż, miejmy nadzieję że obrona nie dopuści do groźnych sytuacji będzie brakować także Rosickiego i Gilberto.. RvP wciąż kontuzja... oczywiście Eboue i Toure są na PNA. niedyspozycyjni są także Djorou i Denilson ale żadne to większe straty. ogólem zebrala sie neizła śmietanka ale czy to aż tak duże straty dla gości? Arsenal i bez tych zawodników gra b.dobrze, dysponuje mocnym składem, który świetnie się rozumie na murawie. mimo paru kontuzji i turnieju na Czarnym Lądzie Wenger nie zdecydował się na ściagnięcie kogoś na pomoc, co świadczy o tym jak bardzo ufa swojemu zespołowi i przekonany jest o jego sile.
atmosfera w klubie jest doskonała, a piłkarze w formie.. sweet...

u gospodarzy wraca Richards co na pewno jest sporym atutem dla dormacji defensywnych. gospodarze nie ściągneli na czas Mwaruwariego a nowy nabytek Felipe Caicedo nie będzie mógł jeszcze zagrać więc siła rażenie gospodarzy wygląda blado (ma zagrać duet Vassell + Sturridge co wywołuje u mnie lekki uśmieszek bo tacy piłkarze nie powinni stanowić dużego zagrożenia, pomijajać fakt że nawet w pełnym składzie City jak na 6 siłę ligi strzelają bardzo mało bramek).


reasumując: jak dla mnie ''clear AW''


P.S. mam pytanie do @Sosny i jego ekipy ze stronki, jakim cudem typ dodany piątkowego wieczoru na zwycięstwo gości w bwin wynosi 1,95 skoro wisialo już wczesniej Arsenal win po 1,75 ???

Do góry
#2018845 - 02/02/2008 18:01 Re: 25 kolejka Premier League [Re: jacco]
czubek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 2135
Skąd: LZS Jarocin
Originally Posted By: jacco

reading - bolton 1
bolton bez sily razenia, kompletnie, reading u siebie to zawsze duze zagrozenie dla wszystkich


grzesiu nie wzmocni dzisiaj sily razebia wedowcow?

Do góry
#2019201 - 02/02/2008 21:32 Re: 25 kolejka Premier League [Re: czubek]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
czy ma ktos sklad na mecz City - Arsenal ? prosze o podanie.

Do góry
#2020985 - 03/02/2008 05:57 Re: 25 kolejka Premier League [Re: konradd]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Newcastle - Middlesbrough typ 1(46%) i bramkowy1-0

M"Boro, ale już od siedmiu meczów nie potrafią wygrać w lidze. Newcastle w ostatnich czterech spotkaniach nie potrafią zdobyć bramki. Boro z kolei na wyjazdach wygrało trzy razy i miało to miejsce w ciągu ostatniego miesiąca,jak widac na gif


Fulham -- Aston Villa__-typ X2

Na wyjazdach Aston Villa poniosła tylko jedną porażkę. Z kolei Fulham trzech punktów potrzebuje jak wody. W tym sezonie Fulham wygrało zaledwie dwa razy na 24 mecze. To plasuje ich w tej klasyfikacji na przedostatnim miejscu

Do góry
#2021146 - 03/02/2008 06:54 Re: 25 kolejka Premier League [Re: medivall]
kedzior Offline
newbie

Meldunek: 02/02/2008
Postów: 37
jak ktos(Wolbi_ko5 ) pisze: "Fulham - Aston Villa - tak 1x powinno wejsc fulham napewno nie pozwoli sobier na starte punktow na swoim stadionie \:\) PZDR "
to to sa jaja natomiast zgadzam sie w 100% z medivall

Do góry
#2021381 - 03/02/2008 09:03 Re: 25 kolejka Premier League [Re: kedzior]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Newcastle - Middlesbrough --> 1 2.16 - betfair


świetny kurs. sąsiedzi w tabeli, sąsiedzi w regionie. derby. niezależnie od dyspozycji zawsze mecze między tymi drużynami były zacięte i jak historia pokazuje rzadko kończyły się zdecydowanymi zwycięstwami którejś ze stron. ja jednak uważam że tym razem Sroki wstydu nie przyniosą, więc cieszą mnie rosnące kursy na The Magpies.

problemy Newcastle są powszechnie znane, przynajmniej teoretycznie w lepszej formie jest Boro .. ale ale... nikt się oszczędzał nie będzie bo takie mecze wywołuja dodatkową moblizację i tu może zadecydować lepszy dzień zespołu.
NUFC niby tragedia: 7meczy bez zwycięstwa, w tym 4ostatnie nawet bez gola. szok. zwłaszcza że u siebie znani byli z ofensywnego stylu, tymczasem ostatnie potyczki z Boltonem i ManCity to wstyd, mimo że jakieś tam okazje do gola były... wcześniej hańbiący remis z Baranami. ja wierzę w moc KK, który wprawdzie jest z drużyną od niedawna ale sądzę ża na niedzielne popołudnie przygotuje zespół bardzo dobrze, zwłaszcza w sferze psychicznej. debiut z Kłusakami blamaż (0:0), potem wysoka porażka u Kanonierów ale tak naprawdę na chwilę obecną mało jest zespołów na świecie, które nie przegrałyby z Arsenalem.
zapewne większośc uważa że będzie potrzebował czasu by oswoić się z zespołem, pewnie coś w tym jest, ale jak juz Sroczki zaczną grać duuużo lepiej to i kursy na ich zwycięstwa będą niskie z takimi przeciętniakami jak Boro. ja liczę i mam przeczucie że już teraz Newcastle zagra lepiej i wygra prestiżowy mecz.

ostatni raz na St.James Park dali się ograć Boro w 2001 roku.

goście nie błyszczą ale treba przyznać że zdarzają im się błyskotliwe mecze, często apogeum formy przychodzi w meczach u siebie z którymś z gigantów (MU, Arsenal czy Chelsea, zależy od sezonu). z szarówką grają w kratke, a jako że ostatnio zbyt zgrabnie im idzie to trzeba uderzyć w ich porażkę. osobiście uważam że to jedna z bardziej bezbarwnych ekip ligi, wcale bym za nimi nei płakał gdyby polecieli ale chyba jeszcze nie w tym sezonie.

gospodarze bez będących w Afryce Geremiego i Martinsa, co na pewno stratą jest dużą ale warto rzucić okiem na skład Newcastle bo naprawde personalnie wyglądają nieźle. niepewny jest występ Jose Enrique. nie będzie także Beye i Faye. za to wracają: Emre i Viduka co na pewno urozmaici ofensywne mozliwości. myśle że czas by odblokował sie Owen, dodając do tego nazwiska: Butta, Smitha, Milnera, Duffa, Bartona czy Ameobiego, mysle ze oni naprawde powinno wreszcie pookazać że nie są takimi gamoniami za których ich spora czesc kibiców uważa.
Toons odali do Lazio Rozenhala.
czytając wypowiedzi piłkarzy naprawde wydaje mi się że rodzi się na nowo duch zespołu, bo autorytet KK robi swoje i wydaje mi sie ze z czasem morale powinny wciąż isc w górę.

w ekipie z Riverside zabraknie króla napada - Tuncaya Sanliego, niepewny jest udział w meczu kolejnego ważnego ogniwa J.Aliadiere. zanosi sie na to że w ataku zagra Mido. poza tym nie wiadomo czy zagra jeden z filarów obrony - Pogatetz. w defensywie zabrkanie oddanego do Kogutów Woodgate'a
oczywiscie olrzymim wzmocnieniem ostatnich dni jest pozyskanie z Heerenven Alvesa ale nie jestem przekonany czy już dziś zagra, a poza tym przy takich rychłych przeprowadzkach trzeba brać poprawkę na formę zawodnika (aklimatyzacja w nowej lidze w nowej drużynie). tak patrzę na skład Boro i na każdej formacji widzę przewagę po stronie Srok.


ciekawym pojedynkiem psychologicznym będzie walka na lawce trenserksiej gdzie zetrą się trenerzy różnych pokoleń, a sam Southgate przyznaje że bardzo szanuje Keegana.

myśle że Sroki wygrają, staram się sympatie odłożyc na bok... , ale po prostu czuje ze gospodarze zgarną komplet punktów

come on The Magpies!!!

Do góry
#2021436 - 03/02/2008 10:55 Re: 25 kolejka Premier League [Re: mura]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja niestety zdania murka absolutnie nie podzielam

Boro faktycznie bez Tuncaya(krola "napada" ), ale za to Arca, Downing oraz Aliadiere powinni byc gotowi do gry, Pogatetz i Boateng raczej napewno wroca do skladu.

Strata Geremiego i Martinsa jest wg mnie nie do opisania, z tego co sie orientuje Enrique nie zagra, dodajac do tego brak podstawowego obroncy Faye czy tez pomocnika Beye, wychodzi mi, ze to bedzie naprawde ciezka przeprawa dla Srok.

Smiem watpic czy przy takim ukladzie sam legendarny Keegan na lawce wystarczy, by to jakos zgrabnie poukladac.

Biorac pod uwage aktualna forme obu zespolow, sklady i fakt, iz sa to derby(de facto ostatnie 5 z 7 meczy miedzy obiema ekipami zakonczylo sie remisami, w tym 3 ostatnie wyjazdy Boro na St James Park), typuje smialo, ze goscie cos stad wywiezie.

Jako ciekawostke, dodam tylko, ze Owen w 15 meczach(922 min.), zdobyl tyle goli co Mido w 8(602 min.) - 2 \:o \:\)

widze tu wynik w okolicach 0-0, 0-1, 1-1 \:\)

X2 @1.82 4/10
Boro dnb @3 1/10

Do góry
#2024489 - 04/02/2008 05:50 Re: 25 kolejka Premier League [Re: kedzior]
Wolbi_ko5 Offline
stranger

Meldunek: 27/01/2008
Postów: 13
Originally Posted By: kedzior
jak ktos(Wolbi_ko5 ) pisze: "Fulham - Aston Villa - tak 1x powinno wejsc fulham napewno nie pozwoli sobier na starte punktow na swoim stadionie \:\) PZDR "
to to sa jaja natomiast zgadzam sie w 100% z medivall


I co kedzior trzeba bylo zagrac fulham 1x a nie teraz narzekac ze Aston villa przegrało i kasy nie ma \:D co ja co ale na angielskiej troche sie znam \:D

Do góry
#2024742 - 04/02/2008 07:31 Re: 25 kolejka Premier League [Re: Wolbi_ko5]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Od razu podaje typ zanim jeszcze jest nowy temat - do przeniesienia potem
Everton-Reading 1
widzialem wczorajszy mecz Evertonu i skroty Reading i moge smialo stwierdzic ze rozrzut miedzy druzynami jest olbrzymi i mamy do czynienia z roznica klas. Everton w meczu z Blackburnem powinien: grac w przewadze za specjalne zagranie reka gracza Blackburn - ten gracz potem wybil pilke z linii bramkowej podczas gdy nie powinno go byc w ogole na boisku, sedzia nie uznal prawidlowego gola dla Evertonu, nie przyznal im karnego i wszystko to mimo znacznych oslabien w skladzie wywolanych absencja graczy afrykanskich. Reading z kolei beznadziejny mecz 0-3 w fatalny stylu, powinno byc nawet wiecej i znajac nastawienie i sposob gry Evertonu oczekuje dosc bezczelnie worka bramek i powtorki moze nie wyniku z Sunderlandem 7-1 ale 2-0 3-1 - napewno jesli Everton strzeli gola nie stanie i nie ograniczy sie do obrony tylko walec bedzie dalej jechał
Everton-Reading 1 kurs okolo 1,6

Do góry
#2025271 - 04/02/2008 19:36 Re: 25 kolejka Premier League [Re: Lord Devastator]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Dodam jeszcze ze po wczorajszej porazce Nigerii do skladu wracaja Ayegbeni i Yobo co tylko wzmocni sile ataku, nowo pozyskany Manuel Fernandes szalał w meczu z Blackburn kilka razy zagrozil bramce rywali w tym popisal sie fantastycznym uderzeniem z wolnego - niestety minimalnie niecelnym (słupek) - jedynie co moze niepokoic to postawa panow w czerni ktorzy od jakiegos czasu ewidntnie 'graja' przeciwko temu klubowi co przejawia sie w opisanych powyzej decyzjach i nie jest to pierwszy raz gdy Everton zostal okradziony z punktow. Ja nie wiem dlaczego tak jest, byc moze zagrazaja interesom kogos w zwiazku a byc moze jeszcze jakims innym klubom ;\) ewidentnie Everton nalezy do klubow ktore traca najwiecej w wyniku sedziowskich 'pomyłek' - mimo wszystko nie wyobrazam tu sobie zeby Reading nawet z pomoca sedziow przetrwalo sobotnia ofensywe gospodarzy. Podtrzymuje typ na 1

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, Sensei, Zaixi, igea23, Kylo, 11kera11, wHiTe_StAr, VVega), 4425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582816 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07