Opcje tematu
#533881 - 16/03/2006 08:57 Ligue 1 - 31 kolejka (18-19.III)
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Ajaccio-Monaco 3.1 2.85 2.35 1.49 1.29 -
022 Le Mans-Nantes 2.03 2.89 3.85 1.19 1.65 - 18/17.15
023 Lille-Marseille 2.03 2.89 3.85 1.19 1.65 - 19/17.30
024 Metz-Rennes 2.54 2.84 2.84 1.34 1.42 -
025 Nice-Nancy 2.1 2.9 3.6 1.22 1.61 -
026 Paris SG-Auxerre 2.18 2.83 3.5 1.23 1.56 - 19/20.45
027 St.Etienne-Strasb. 1.87 3.25 3.95 1.19 1.78 - 19/18.00
028 Sochaux-Lyon 4.1 3.05 1.9 1.75 1.17 -
029 Toulouse-Lens 2.52 2.89 2.82 1.34 1.43 -
031 Troyes-Bordeaux 3.25 2.85 2.27 1.52 1.26 -

zapraszam do typowania


Edited by Prem (16/03/2006 23:02)

Do góry
Bonus: Unibet
#533882 - 16/03/2006 12:29 Re: liga francuska 18.03-19.03
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Le Mans-Nantes

Co do tego meczu to patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn uzyskiwanych odpowiednio u siebie i na wyjeździe to Le Mans jest tutaj faworytem. Patrząc na wyniki ubiegłej kolejki to wygrana gospodarzy nie ulega wątpliwości. No cóż nie wiem jak z kontuzjami ale jeśli Le Mans nie ma jakichś poważniejszych braków w składzie to 1 albo over. Chociaż do tego ostatniego nie jestem taki pewien bo to liga, w której często wpadają undery.


Metz-Rennes

po tym co zaprezentowali piłkarze z Metzu z Lyonem to wygrana gości nie powinna podlegać wątpliwości. Pewności dodaje forma prezentowana przez Bretończyków. Na korzyść gospodarzy przemawia fakt własnego boiska, na którym grakją lepiej niż na wyjazdach. Dlatego może zamisat 2 lepiej zagrać bezpieczniejsze X2. Jakby niepatrzeć na tą kwestię to OVER jest jaknajbrdziej możliwy. I chyba tak należy postawić.


Sochaux-Lyon

Czy po sromotnej porażce z Monaco zespół Sochaux jest w stanie przeciwstawić się Lyonowi i ugrać chociaż 1 punkt? Czy po wysokim zwycięstwie ekipa Lyonu pojdzie za ciosem i wygra kolejny mecz? Te 2 pytania są ważne w kontekście wytypowania. W lidze francuskiej często dochodzi do niespodzianek. Patrząc na ostatnie mecze u siebie to Sochaux nie poniosło porażki w 5 kolejnych meczach a odniosło 2 zwycięstwa i 3 remisy. Z kolei Lyon w 5 kolejnych meczach wyjazdowych także bez porażki z 3 zwycięstwami oraz 2 remisami. Uważam iż będzie to mecz niezwykle zacięty i choć faworyt jest jeden myślę, że powinien wygrać ale po ciężkim boju. Przyznać muszę że jeśli padłby remis wcale bym się nie zdziwił.

Mój typ UNDER/ 2

Do góry
#533883 - 16/03/2006 14:46 Re: liga francuska 18.03-19.03
take5 Offline
member

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 150
Skąd: Warszawa
Zastanawia mnie Troyes-Bordeaux. Patrząc na aktualną formę tych drużyn, to kurs na Bordeaux wydaje się bardzo wysoki. w ostatnich 6 meczach stosunek bramek strzelonych/straconych:
Troyes 2-7
Bordeaux 10-3

Ja zaryzykuję tu chyba 2.

Do góry
#533884 - 17/03/2006 16:58 Re: liga francuska 18.03-19.03
TenTyp Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 24
Ajaccio-Monaco: co sadzicie o tym meczu? doscyc ciekawy sie wydaje...

Do góry
#533885 - 17/03/2006 17:31 Re: liga francuska 18.03-19.03
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Quote:

Ajaccio-Monaco: co sadzicie o tym meczu? doscyc ciekawy sie wydaje...




No nie wiem nie wiem jak dla mnie to remis może byc. O ile się nie myle Monaco gra się trudno z tym przeciwnikiem a szczególnie na wyjeździe, więc może lepiej zagrać na UNDER 2,5

Do góry
#533886 - 17/03/2006 18:09 Re: liga francuska 18.03-19.03
TenTyp Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 24
Ajaccio-Monaco: z tego co przyjzalem sie statystykom, to gospodarze przegrali 3 ostatnie mecze u siebie, a przyjezdni przegrali dwa ostatnie mecze wyjazdowe. Pod tym wzgledem dosc rowny mecz sie wydaje.

moge prosic o liste kontuzji w druzynach?

Do góry
#533887 - 17/03/2006 22:06 Re: liga francuska 18.03-19.03
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
Witam Was na XXXI kolejce francuskiej Ligue 1.


Beniaminek ligi gra z kanarkami. Goscie beda chcieli wreszcie wygrac, by nie zawiesc Swoich kibicow, a przede wszystkim zarzad klubu. Natomiast gospodarze takze mysla o zwyciestwie, ktore pomoze im zblizyc sie do strefy pucharowej (intertoto, uefa). Kanarki juz nic nie osiagna w tym sezonie, ani nie spadna, ani nie zajma miejsca pucharowego, tazke z ich motywacja bedzie ciezko. Tak jak pisalem beda teraz grac tylko dla kibicow oraz zarzadu, aby odzyac zaufanie. Le Mans na pewno zacznie z wieksza wiara w zwyciestwo niz ich przeciwnicy. Kazde zwyciestwo przybliza ich do pucharow. A ostatnia wygrana przeciwko Strasbourgowi 1:2 dala im nadzieje na lepsze. Czuje, ze goscie beda sie bronic i grac z kontratakow, a gospodarze beda strona przewarzajaca. Ogolnie bedzie duzo walki, a wynik nie powinien byc pokazny. Under 2.5 @1.55 mnie usatysfakcjonuje.

Kolejny mecz, ktory mi wpadl w oko, to Toulouse - Lens. Przyjrzalem sie blizej statystykom i jak zauwazylem Fioletowi od 4 lutego do dzis strzelili tylko 3 gole i to wszystkie u siebie !! A Gornicy strzelili w tym samym okresie 6 goli w tym tylko 1 na wyjezdzie !! To mnie sklonilo dopostawienia zdecydowanego under 2.5 @1.50. Kolejny argument, przemawiajacy za tym typem to to, ze goscie ostatnio prezentuja swietna dyspozycje w defensywie. Mianowicie ostatnie 3 mecze, to 2 home (1:0 ; 1:0) i 1 away (0:0). Od dluzszego czasu blok defensywny gra w niezmienionym skladzie (czasami jeden wypadnie). Ale nie tylko obroncy nie lapia kontuzji, takze reszta zespolu jest w wiekszosci zdrowa. To jest taki maly sukces Lens.

Kolejny mecz godny uwagi to Troyes - Bordeaux. Ten mecz jest wazny zarowno dla gospodarzy jak i dla gosci. Jednak Szampanczycy walcza o utrzymanie, a Girondins o Lige Mistrzow. Jak kazdy wie goscie sa w swietniej formie i zajmuja pierwsze miejsce w tabeli last 10 matches, a gospodarze wrecz przeciwnie, zajmuja ostatnie miejsce i dlatego mecze przed wlasna publicznoscia powinni przynajmiej remisowac, by nie stracic znaczaco przewagi nad strefa spadkowa. Na pewno beda liczyc na Swoich kibicow, bo nie sadze, aby zawodnicy Troyes byli pewni utrzymania i w tym meczu zagraja na luzie. Zagraja ale pod presja zwyciestwa, ktora oczekuje zarzad i kibice. Bedzie ciezko ograc rozpedzone Bordeaux i tym razem, bo nie zagra kilku waznych graczy min. Graxa i Kouassi'ego. A goscie min. bez Smicera, Jurietti'ego oraz Bruno Cheyrou. Takze under 2.5 @1.45 bedzie tu najrozsadniejszym wyborem.

Czwartym meczem, ktory wzbudzil moje zainteresowanie jest pojedynek przyszlych finalistow Pucharu Ligi Francuskiej, czyli Nice - Nancy. Na trzydziesci pojedynkow gospodarzy w tym sezonie tylko piec bylo na over 2.5 !! A ostatnio taki rezultat pilkarze OGC uzyskali czwartego stycznia !! Takze jesli chodzi o undery, to ta druzyna jest jak najbardziej wskazana (nie brac na progresje over ; ). Obie druzyny nic juz w tym sezonie nie osiagna, a takze nie spadna. Motywacja zatem zadna, no moze tylko gra dla kasy i kibicow ich zmotywuje. Ale oby panowie malo stwarzali akcji podbramkowych, ja stawiam na under 2.5 @1.45.




Powodzenia i czekam na pytania oraz rzeczowa wymiane zdan

Do góry
#533888 - 18/03/2006 08:16 Re: liga francuska 18.03-19.03
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

FRA Le Championnat, Injuries, March 18 - 17.03.2006

Le Mans DE MELO Tulio SC *** INJURED
Le Mans FISCHER Yannick DRC * INJURED
Le Mans LUCAU Chiguy SC * INJURED
Le Mans LAVECCHIA Luigi D * OUT
Le Mans CHIUMENTO David M * OUT
Le Mans LORIOT Guillaume M - BACK

Nantes SAVINAUD Nicolas D/DMRC *** INJURED
Nantes NORBERT Guillaume D/DRLM * INJURED
Nantes MHADHBI Imed M * INJURED
Nantes KESERÜ Claudiu FW * INJURED
Nantes CAPOUE Aurelien AMRLC * SUSPENDED
Nantes DELHOMMEAU Pascal DC ** OUT
Nantes DIMITRIJEVIC Milos MC ** OUT
Nantes GLOMBARD Luigi FRC * OUT

Ajaccio ANDRE LUIZ MRL ** INJURED
Ajaccio DIAWARA Kaba FW ** INJURED
Ajaccio ROCCHI Romain MRLC ** INJURED
Ajaccio DZODIC Nenad DC ** INJURED
Ajaccio ROBIN Martial D/DML * INJURED
Ajaccio DANJOU Frederic DC ** SUSPENDED

Monaco GERARD AMC ** INJURED
Monaco ZIKOS Vassillis DMC ** INJURED
Monaco CUBILIER Eric DR * OUT
Monaco GIGLIOTTI David F * OUT
Monaco VIERI Christian SC ** BACK from injury

Metz DJIBA Dino DMC * INJURED
Metz N'DIAYE Momar SC * INJURED
Metz POMPIERE Bruno D/DMC * INJURED
Metz PIMENOV Ruslan SC * INJURED
Metz HUSZTI Szabolcs D * INJURED
Metz RENOUARD Sebastien AMR * INJURED
Metz AGASSA Kossi GK - INJURED
Metz MENIRI Mehdi DRC ** BACK from injury

Rennes FREI Alexander SC *** INJURED
Rennes JEUNECHAMP Cyril D/DMRC *** INJURED
Rennes OUADDOU Abdeslam DC *** OUT
Rennes ADAILTON DC ** OUT
Rennes ROCHAT Alain DL * OUT
Rennes BARBOSA Cedric AMRLC * OUT
Rennes UTAKA John SC ** BACK from injury
Rennes DIDOT Etienne MRLC ** BACK

Nice FANNI Rod DC ** INJURED
Nice CAMARA Souleymane FC * INJURED
Nice FAUCONNIER Olivier SC - INJURED
Nice LARBI Kamel AM/FL - INJURED
Nice BISCONTI Roberto MRC ** OUT

Nancy DUCHEMIN Emmanuel MRC ** INJURED
Nancy BIANCALANI Frederic D/DMLC ** INJURED
Nancy BAKARI Dagui SC ** INJURED
Nancy ADAILTON DR ** INJURED
Nancy CURBELO Gaston FC ** INJURED
Nancy KEITA Abdoualaye MC * INJURED
Nancy NGUEMO Landry M * INJURED
Nancy SAPINA Jeremy D/DMC - INJURED

Sochaux LONFAT Johann MC * INJURED
Sochaux MEGHNI Mourad AMC * INJURED
Sochaux BRUNEL Philippe ML * INJURED
Sochaux DAF Omar D/DMRL * INJURED
Sochaux QUERCIA Julien F - INJURED
Sochaux BOUDARENE Fabien DMR ** SUSPENDED
Sochaux JOSSE Maxime DR * SUSPENDED
Sochaux REY Cedric D - SUSPENDED
Sochaux POTILLON Lionel DRLC * OUT
Sochaux BÜHLER Arnaud DLR * OUT
Sochaux MENEZ Jeremy SC ** BACK

Lyon MONSOREAU Sylvain DLC ** INJURED
Lyon BERTHOD Jeremy DL * INJURED
Lyon CACAPA Claudio DC *** OUT
Lyon REVEILLERE Anthony DR *** OUT
Lyon BEN ARFA Hatem AM/FLC * OUT
Lyon FRED SC ** BACK from suspension

Toulouse REVAULT Christophe GK *** INJURED
Toulouse AKPA-AKPRO Jean-Louis F * INJURED
Toulouse SIRIEIX Francois DMRC * INJURED
Toulouse DAO Issoumaila D/DMC * OUT
Toulouse FOFANA Mohamed M * OUT
Toulouse MATHIEU Jeremy D/DMRC ** BACK from injury
Toulouse CONGRE Daniel DR ** BACK

Lens DIARRA Alou D/DMC *** SUSPENDED

Troyes GRAX Sebastien FC *** INJURED
Troyes DROUIN Stephen DR ** INJURED
Troyes KOUASSI Blaise DRC ** INJURED
Troyes NADE Christian SC * INJURED
Troyes N'DOUR Alassane DMC * INJURED
Troyes ENZA-YAMISSI SC * SUSPENDED
Troyes GUILLAUME Auriol DLC * OUT
Troyes ADAM Frederic DMRC * OUT
Troyes BOSKOVIC Branko AMLC * OUT
Troyes JAZIRI Zied F * BACK from injury

Bordeaux JURIETTI Franck D/DMR ** INJURED
Bordeaux PLANUS Marc DRC ** INJURED
Bordeaux SMICER Vladimir AMRLC ** INJURED
Bordeaux CHEYROU Bruno AMRLC ** INJURED
Bordeaux VALVERDE Mathieu GK - INJURED

http://www.totalctrl.info/updates.php


Do góry
#533889 - 18/03/2006 21:16 Re: liga francuska 18.03-19.03
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
Quote:

Witam Was na XXXI kolejce francuskiej Ligue 1.

Dzis znow nie mam natchnienia, wiec bede sie streszczal.
Beniaminek ligi gra z kanarkami. Goscie beda chcieli wreszcie wygrac, by nie zawiesc Swoich kibicow, a przede wszystkim zarzad klubu. Natomiast gospodarze takze mysla o zwyciestwie, ktore pomoze im zblizyc sie do strefy pucharowej (intertoto, uefa). Kanarki juz nic nie osiagna w tym sezonie, ani nie spadna, ani nie zajma miejsca pucharowego, tazke z ich motywacja bedzie ciezko. Tak jak pisalem beda teraz grac tylko dla kibicow oraz zarzadu, aby odzyac zaufanie. Le Mans na pewno zacznie z wieksza wiara w zwyciestwo niz ich przeciwnicy. Kazde zwyciestwo przybliza ich do pucharow. A ostatnia wygrana przeciwko Strasbourgowi 1:2 dala im nadzieje na lepsze. Czuje, ze goscie beda sie bronic i grac z kontratakow, a gospodarze beda strona przewarzajaca. Ogolnie bedzie duzo walki, a wynik nie powinien byc pokazny. Under 2.5 @1.55 mnie usatysfakcjonuje.



Le Mans - Nantes 0:0
Moj typ: under 2.5




Quote:

Kolejny mecz, ktory mi wpadl w oko, to Toulouse - Lens. Przyjrzalem sie blizej statystykom i jak zauwazylem Fioletowi od 4 lutego do dzis strzelili tylko 3 gole i to wszystkie u siebie !! A Gornicy strzelili w tym samym okresie 6 goli w tym tylko 1 na wyjezdzie !! To mnie sklonilo dopostawienia zdecydowanego under 2.5 @1.50. Kolejny argument, przemawiajacy za tym typem to to, ze goscie ostatnio prezentuja swietna dyspozycje w defensywie. Mianowicie ostatnie 3 mecze, to 2 home (1:0 ; 1:0) i 1 away (0:0). Od dluzszego czasu blok defensywny gra w niezmienionym skladzie (czasami jeden wypadnie). Ale nie tylko obroncy nie lapia kontuzji, takze reszta zespolu jest w wiekszosci zdrowa. To jest taki maly sukces Lens.



Toulouse - Lens 1:1
Moj typ: under 2.5




Quote:

Kolejny mecz godny uwagi to Troyes - Bordeaux. Ten mecz jest wazny zarowno dla gospodarzy jak i dla gosci. Jednak Szampanczycy walcza o utrzymanie, a Girondins o Lige Mistrzow. Jak kazdy wie goscie sa w swietniej formie i zajmuja pierwsze miejsce w tabeli last 10 matches, a gospodarze wrecz przeciwnie, zajmuja ostatnie miejsce i dlatego mecze przed wlasna publicznoscia powinni przynajmiej remisowac, by nie stracic znaczaco przewagi nad strefa spadkowa. Na pewno beda liczyc na Swoich kibicow, bo nie sadze, aby zawodnicy Troyes byli pewni utrzymania i w tym meczu zagraja na luzie. Zagraja ale pod presja zwyciestwa, ktora oczekuje zarzad i kibice. Bedzie ciezko ograc rozpedzone Bordeaux i tym razem, bo nie zagra kilku waznych graczy min. Graxa i Kouassi'ego. A goscie min. bez Smicera, Jurietti'ego oraz Bruno Cheyrou. Takze under 2.5 @1.45 bedzie tu najrozsadniejszym wyborem.



Troyes - Bordeaux 1:1
Moj typ: under 2.5




Quote:

Czwartym meczem, ktory wzbudzil moje zainteresowanie jest pojedynek przyszlych finalistow Pucharu Ligi Francuskiej, czyli Nice - Nancy. Na trzydziesci pojedynkow gospodarzy w tym sezonie tylko piec bylo na over 2.5 !! A ostatnio taki rezultat pilkarze OGC uzyskali czwartego stycznia !! Takze jesli chodzi o undery, to ta druzyna jest jak najbardziej wskazana (nie brac na progresje over ; ). Obie druzyny nic juz w tym sezonie nie osiagna, a takze nie spadna. Motywacja zatem zadna, no moze tylko gra dla kasy i kibicow ich zmotywuje. Ale oby panowie malo stwarzali akcji podbramkowych, ja stawiam na under 2.5 @1.45.



Nice - Nancy 1:0
Moj typ: under 2.5




___________________
Podsumowanie:

Ogolnie to mnie ciarki przechodzily undery na styku, ale wszystko sie szczesliwie skonczylo Mam nadzieje, ze ktos skorzystal z tych typow. Zaluje tylko, ze nie podalem typow na 1,x,2,1x i x2, bo tez wszystkie weszly. Ale trudno moze innym razem podam wszystkie typy. Do zobaczenia na XXXII kolejce

Do góry
#533890 - 18/03/2006 21:50 Re: liga francuska 18.03-19.03
makusik Offline
member

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 184
Skąd: Zielona Góra
interesuje mnie mecz AS Saint-Etienne vs RC Strasbourg, stawialbym na remis obydwie druzyny maja okolo 30% remisow w sezonie czy ktos saint nie zremisowal juz od 6 kolejek wiec moze najwyzszy czas, moja analiza oparta jest tylko na statystykach i nastawianiu sie na progresywne granie remisow jak ktos ma jakies info poprosze

Do góry
#533891 - 18/03/2006 21:51 Re: liga francuska 18.03-19.03
PLUMEK Offline
journeyman

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 62
Gratki dymek bardzo dobre typy!
Jak francja to wiadomo ze undery ale trzeba miec jeszcze odwage je zagrac.
Ogulnie to dzis chyba wchodzilo wszystko i wszystkim
Im wiencej postawiles tym wiencej wygrales ja dzis 1600 zyla na czysto

pozdrawiam

Do góry
#533892 - 18/03/2006 23:32 Re: liga francuska 18.03-19.03
wysek Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 35
Skąd: Lublin
Dziś bez niespodzianek dlatego ludzie nawygyrwali Jutro PSG under

Do góry
#533893 - 19/03/2006 08:08 Re: liga francuska 18.03-19.03
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

FRA Le Championnat, Injuries, March 19 - 18.03.2006

Lille ACIMOVIC Milenko AM/FLC ** INJURED
Lille ABOUCHEROUANE Hicham AM/FRLC * INJURED
Lille DEBUCHY Mathieu DMC ** BACK from injury
Lille ODEMWINGIE Peter SC ** BACK from injury
Lille TAFFOREAU Gregory DL ** BACK from injury
Lille MALICKI Gregory GK * BACK from injury

Marseille BARTHEZ Fabien GK ** INJURED
Marseille BONNISELL Jerome D/DML ** INJURED
Marseille CESAR DC ** INJURED
Marseille ANDRE LUIS DC * OUT
Marseille DELFIM Jose DMC * OUT
Marseille CANA Lorik DMC ** BACK from suspension

St.Etienne PERRIN Loic DMC ** INJURED
St.Etienne YAHIA Alledine DL * INJURED
St.Etienne DIAWARA Fousseni DR ** OUT
St.Etienne MENDY Frederic AM/FL ** OUT
St.Etienne TIENE Siaka M * OUT
St.Etienne SAKHO Lamine F * OUT
St.Etienne HOGNON Vincent DC *** BACK from injury

Strasbourg LACOUR Guillaume D/AMR ** INJURED
Strasbourg LE PEN Ulrich AML ** INJURED
Strasbourg LOUE Edgar Gnoleba D ** INJURED
Strasbourg DEVAUX Jean-Christophe DC ** INJURED
Strasbourg KEITA Sidi MC ** INJURED
Strasbourg HAGGUI Karim DC ** INJURED
Strasbourg GMAMDIA Haikel F * INJURED
Strasbourg ARRACHE Salim FLC * INJURED
Strasbourg GAMEIRO Kevin F * INJURED
Strasbourg CASSARD Stephane GK ** BACK from injury
Strasbourg FATY Ricardo M * BACK from suspension

PSG YEPES Mario DC *** INJURED
PSG DJADJEDJE Franck FRC - INJURED
PSG PIETRE Samuel M - INJURED
PSG BADIANE Jean Michel DC * OUT
PSG MENDY Bernard D/DMR ** BACK from injury
PSG BUENO Carlos SC * BACK
PSG RODRIGUEZ Christian AML * BACK

Auxerre JAURES Jean-Sebastien DL ** INJURED
Auxerre MIGNOT Jean-Pascal DLC ** INJURED
Auxerre LEJEUNE Kevin F - INJURED
Auxerre KALABANE Omar DC * OUT
Auxerre GRICHTING Stephane DLC ** BACK

http://www.totalctrl.info/updates.php


Do góry
#533894 - 19/03/2006 12:13 Re: liga francuska 18.03-19.03
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
Witam Was w drugiej czesci XXXI kolejki Ligue 1.




V

Dzis trzy mecze. Ale ja zajme sie tylko dwoma.
Zacznijmy od tego, ktory zacznie sie najwczesniej, czyli od pojedynku Lille - Marsylia. Dogi ostatnio w bardzo dobrej formie. Sklad ustabilizowany. Mecz prestizowy dla obu ekip. Obie jedenastki maja w swiadomosci, ze kazdy blad moze skonczyc sie utrata bramki, co w ostatecznym rozrachunku moze przyniesc przegrana. A przeciez teraz punkty beda potrzebne jak nigdy. Koniec sezonu sie zbliza i kazda z druzyn, ktora o cos walczy skupia sie na defensywie. Wielka strata dla OM jest brak filaru, czyli podstawowego bramkarza Fabiena Bartheza. Zastapi go mlody (24l.) Cedric Carrasso, ktory w tym sezonie wystapil tylko 12 razy (994 minut). Tazke obroncy gosci beda ze zdwojona czujnoscia pilnowac Swojego pola karnego. Gospodarze natomiast majac te wiadomosc na mysli, beda starac sie wykorzystac ten fakt. Licze na najlepszego strzelca OSC Petera Odemwingie (8 goli), ktory jesli strzelal gola, to prawie zawsze (wyjatak - wygrany mecz z Lyon'em 1:3), jego druzyna nie tracila gola. Poza tym Lille u siebie stracilo tylko cztery gole !! Sadze, ze gospodarze majac na uwadze grupe poscigowa (Auxerre i wlasnie OM) nie moga tego meczu przegrac, bo inaczej gra w LM oddali sie. Uwazam, ze Dogi zagraja spokojnie w obronie (jak zawsze), szkoda mi tylko Acimovic'ia, bo to bardzo dobry zawodnik, ale i tak jego absencja niepowinna popsuc planom Claude'a Puela i rozwaznie w ataku, a marsylczycy beda grac z kontratakow.
Typy: 1x @1.16 ; under 2.5 @1.55 ; Marsylia nie strzeli gola @2.10




V

Drugi mecz, ktory mnie zainteresowal, to spotkanie St. Etienne - Strasbourg. Gopodarze juz bez motywacji w tym sezonie. Ciezko bedzie im to odbudowac. Na pierwsza polowe powinni wyjsc lekko zdekoncentrowani i nie powinni powaznie zagrozic bramce gosci. Natomiast ich przeciwnicy mimo powaznych oslabien (Le Pen, Lacour, Haggui, Devaux, Gameiro, Gmamdia, Keita, Arrache, Loue) beda walczyc o jak najlepszy rezultat, wszak jest im to na reke, bo teraz kazdy mecz jest na wage utrzymania w pierwszej lidze. Takze obrona, obrona i jeszcze raz obrona bedzie domena na to spotkanie RCS. Nie ukrywam, ze licze na niespodzianke (x2).
Typy: under 2.5 @1.55 ; x 1p. @2.00




Dzis stawki na te typy troche nizsze, bo mecze ciezsze do trafienia niz wczoraj.


Powodzenia

Do góry
#533895 - 19/03/2006 16:47 Re: liga francuska 18.03-19.03
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
P I L N E gdzie moge sledzic na zywo ilosc rgów w meczu lille-om?

Do góry
#533896 - 19/03/2006 17:04 Re: liga francuska 18.03-19.03
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
http://live.football365.fr/

Co pare minut masz:

Posiadanie pilki
Strzaly celne/niecelne
Cornery
....

Do góry
#533897 - 19/03/2006 17:15 Re: liga francuska 18.03-19.03
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
dzieki wielkie

Do góry
#533898 - 19/03/2006 19:14 Re: liga francuska 18.03-19.03
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
Quote:

V




Lille - Marsylia 0:0
Moje typy:
1x @1.16
under 2.5 @1.55
Marsylia nie strzeli gola @2.10




Quote:

V




St. Etienne - Strasbourg 0:2
Moje typy:
under 2.5 @1.55
x 1p. @2.00


Moja niespodzianka (tak na marginesie): x2 @1.66




Podsumowanie:
Dzien znakomity. Znow 100%. Strasbourg w drugiej polowie zagral jak za najlepszych czasow. Duzo akcji podbramkowych oraz celnych strzalow (9 !) dalo im zaslozone zwyciestwo. Brawo RCS wierzylem w Was. Co do meczu Lille - OM, to tak jak pisalem gospodarze cisneli, a goscie grali z kontratakow i nielicznie zagrazali bramce Dogow. Nie wiem, moze przezuce sie na wrozby, bo to co napisalem to tak bylo

Do góry
#533899 - 22/03/2006 15:11 Re: liga francuska 18.03-19.03
goly100 Offline
stranger

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 24
Gratulacje i mamy nadzieje że przepowiesz na m również nasteną kolejke francuskiej ekstraklady

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, Igor, igea23, latajaca_holenderka), 4456 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4482 @ 3 minut 31 sekund temu