Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#116286 - 23/09/2002 21:41 Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Zbliża się do końca III edycja więc pora zacząć myśleć o kolejnej . Nie bede pytał czy gramy bo wiem że kilka osób zabrakło w III edycji ( DJ SOSNA, Wiktor, kuba, slav ) i pewnie chcieliby spróbować swoich sił

Moja propozycja jest taka żeby zagrać bez wpisowego w obecnej (III) edycji liczyłem na trochę wiecej wpłat i mniej kłopotów z tym związanych. Mam nadzieję że Drak bedzie sponsorował nas dalej ale to już nie zaleźy ode mnie.

Na koniec chyba najważniejsza rzecz forma konkursu już wcześniej że rywalizacja play-off nie do końca jest sprawiedliwa. Tu głos należy do wszystkich i mam nadzieję że podejmiemy wspólnie decyzję czy gramy po staremu czy tak jak w III edycji

Pozdrawiam i czekam na komentarze w tym temacie.

Do góry
#116287 - 23/09/2002 21:47 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Witam Kura oczywiscie w tej edycji sprobuje swoich sil Jednak nie moge sie z toba zgodzic co do braku wplat...Tzn mysle ze lepiej iz byloby mniej ludzi (tak jak w 1 i 2 edycji)ale wszyscy z wplatami...mysle ze dla ludzi zajmujacych sie bukmacherstwem 20 lub 30 zl to nie jest naprawde wielki wydatek ...ale czekam na wypowiedzi innych a co do play-offow to potwierdzilo sie iz nie jest to zbyt sprawiedliwe i szczerze mowiac bardziej podobala mi sie formula 1 i 2 edycji...

Pozdrawiam! iwo: iwo:

Do góry
#116288 - 23/09/2002 23:05 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
WIKTOR_69 Offline
addict

Meldunek: 05/04/2002
Postów: 456
Witam wszystkich po kilkumiesiecznej przerwie!

Oczywiscie wchodze w kolejna edycje, ale musze poprzec Kubę:
- ma to byc konkurs wylacznie dla fachowcow, czyli osob z wpisowym (nie ma sensu grac o pietruszke i rzucać typami z nieba od niechcenia). Dla mnie wpisowa kwota od 30 zł i wzwyz jest do przyjecia;
- żadnych play-off-ow!!! (po-pierwsze: te kosmiczne typy co podaja w play-off, o wspolczynnikach od 2,5 do 5,0, nikomu nie sa potrzebne. Rzadko kto przy zdrowych zmyslach zagra ich w realu, a chyba to jest najwazniejsze we wszystkich tych konkursach; po-drugie: wielu swietnych typerow odpada w kolejnych rundach a tracimy wszyscy)

Pozdrawiam wszystkich

Do góry
#116289 - 23/09/2002 23:36 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Dziękuje za szybką odpowiedź oczywiście jeżeli znajdą się chętni to z chęcią dopełnie zaszczytnej funkcji skarbnika - pojawia się oczywiście kolejny problem w związku z dopuszczeniem osób które nie wpłaciły ale jeżeli wiekszość bedzie za żeby grać tylko z wpisowym to czemu nie próbowaliśmy już różnych wariantów to czemu nie sprówać i tak

Mamy czas do niedzieli żeby coś ustalić

Do góry
#116290 - 24/09/2002 00:11 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Wchodzę w ten interes ale wyłącznie na zasadach gry z wpisowym . Co do playoff-ów to również jestem za likwidacją . Konkurs wiele na tym traci.

Pozdrawiam - Fisher

Do góry
#116291 - 24/09/2002 00:39 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Cholera ostatnio cieńko przędę, ale Kuba mnie namówił, więc zapisuje się do gry z wpisowym, najlepiej jak będzie 20 zł, ale jak ustalicie 30 zł, to też jakos sobie chyba poradzę .
Dziwie się że mnie nie wspomniałeś Kura, przecież też nie brałem udziału w III edycji poza pierwszą i drugą rundą, a przecież zawsze kończyłem udział w pierwszej piątce w pierwszych dwóch edycjach turnieju. Jestem za tym żeby skasować play-offy w turnieju, jak ktoś chcę tak grać to jest do tego oddzielny konkurs sponorowany przez Unibet, a u nas niech zostaną stare sprawdzone już sposoby wyłaniania najlepszych, zresztą jak już płacę kasę, to chcę aby konkurs był na zasadach przystępnych dla sponsorujących konkurs, a nie dla tych co mają zamiar grać za friko (oczywiście nie mam nic przeciwko osobom grającym bez wpłaty, gdyż to zawsze może podnieść poziom konkursu, ale chyba pierwszeństwo głosu powinni mieć uczestnicy którzy uiszczą wpłaty).

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności Kubę81.

SLAV

Do góry
#116292 - 24/09/2002 00:50 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Mimo ze dzieki play-offowi z 7-go miejsca doszedlem do "czworki" to tez jestem za likwidacja play-offow. Fakt ze wyzwalaja wieksze emocje, ale wymagaja znacznie wieksze naklady czasu szczegolnie w decydujacyh chwilach ( czytaj wyczekiwanie ).
No i oczywiscie jestem za tym, zeby bylo wpisowe - w pelni zgadzam sie z kuba81 co to jest dla ludzi zajmujacych sie bukmacherkom 20 czy 30 zl. Osobiscie jestem za 30 zl bo oplaty od wplat sa wieksze niz ewentualne zyski . Po za tym jak jest wpisowe to ludzie wiecej sie staraja, mysla, niepodaja typow hurtowo bo tak prosciej i nie rezygnuja z konkursu po tygodniu, czy dwoch bo gdzie indziej zaczal sie inny konkurs a w tym juz nie maja sznas -to szkoda uczestniczyc.
pozdrowiam - vonseb

Do góry
#116293 - 24/09/2002 01:17 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Mysle podobnie jak poprzednicy. Wchodze do gry ale tylko z wpisowym i bez playoffow (niech graja Ci ktorym zalezy). Wole zeby gralo mniej ludzi, ale zeby bylo jasno i przejrzyscie z dobrymi typami (tak jak to bylo w I i II edycji). W III zrezygnowalem z braku czasu, ale rowniez balaganu jaki panowal glownie na poczatku.
Tak wiec jestem z wami - 30 zl mysle ze bedzie w sam raz.

Do góry
#116294 - 24/09/2002 01:26 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Do Kury

Chciałem się dowiedzieć, czy jest możliwość aby do regulaminu wprowadzić - wśród bukmacherów dostępnych z któych będzie można brać typy - firmę Gamebookers, która w przeciwieństwie do Expekt, a tym bardziej Unibet, raczej zawsze ma w ofercie tenis kobiecy, a z niego też z pewnością niektórzy korzystają przy doborze typów, w wypadku gdy moja propozycja zostanie rozpatrzona negatywnie nie będę miał pretensji, jednak proszę o odpowiedź Kura, za która z góry dziękuje.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#116295 - 24/09/2002 02:19 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Czyli wstępnie ustalamy że w IV edycji gramy z wpisowym 30zł na starych zasadach - pozostaje jeszcze problem co zrobić z osobami które nie bedą chciały wpłacić wpisowego

kolejny problem jaki się pojawia to jednak krótki czas trwania konkursu ostatni turniej w kalendarzu ATP kończy się 18 października czyli wychodzi 7 tygodni gry ( 35 typów ) troche mało a chyba nie warto grać dłużej - wystarczy przypomnieć sytuacje która pojawiła się rok temu i konkurs Raftera kiedy nagle wszyscy doszli do wniosku że nie ma sensu dalej typować takich meczy

slav jestem jak najbardziej za tym że dołaczyć GB do oferty buków zastanawiałem się nawet czy nie zrezygnować z naszych buków jednak dużo osób gra deble a tych w necie znaleźć nie można - jeżeli nie będzie wyraźnych sprzeciwów jestem za tym aby GB dodać do buków z jakich będzie można korzystać w IV - a na dzisiejszą noc w ofercie GB widze jeden ciekawy kurs ale o tym poźniej

Do góry
#116296 - 24/09/2002 02:28 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
7 tyg gry czyli od nastepnej niedzieli a wiec damy rade 35 typow to i tak duzo rownie dobrze Kura mozemy zrobic 7 typow i wtedy bedzie mniej tygodni ale wiecej typow...

Do góry
#116297 - 24/09/2002 02:39 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Kura sezon trwa do 18 listopada a nie do 18 pazdziernika... Cos mi nie pasowaly te tygodnie

Do góry
#116298 - 24/09/2002 02:40 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
No i coraz bardziej mi się podoba - obowiązkowe wpisowe, GB, 7 typów to też dobra propozycja .

Kura, ci którzy nie wpłacą mogą sprawdzić się w innych tematach . Tu ma być konkurs z wpisowym i tyle. No cóż - nic za darmo .

Do góry
#116299 - 24/09/2002 02:46 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Zgadzam sie z Set fisherem w pelni!Gadalem tez z Thomem i on tez podziela zdanie iz ci co nie graja moga sobie pisac typy w temacie tenis (w koncu od tego on jest...)Takze jestem za tym aby grali tylko ci co wplaca wpisowe .A wiec moje zdanie jest takie:

Ilosc typow: 7

Ilosc tygodni: 7

Obowiazkowe wpisowe

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#116300 - 24/09/2002 03:17 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Ja też się zgadzam na 7 typów i 7 tygodni oraz na to żeby typowały osoby tylko te które wpłacą wpisowe i jeszcze jedna rzecz - czas wpłaty też powinien być ściśle określony np. 2 tygodnie od momentu rozpoczęcia - jeżeli ktoś nie wpłaci w tym terminie przestaje brać udział w dalszej częsci turnieju.

Do góry
#116301 - 24/09/2002 03:25 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
[QUOTE]Oryginalnie wysłał WIKTOR_69:
[qb]- ma to byc konkurs wylacznie dla fachowcow, czyli osob z wpisowym (nie ma sensu grac o pietruszke i rzucać typami z nieba od niechcenia).
[/qb][/QUOTE]hehe witam......
Witam fachowcow grajacych z wpisowym(byle jakie ono nie bylo... )))))))
Jak to powiedzial wiktor...

No ja rzucalem typami odniechcenia...buhahaha

Jezeli mozna sie odniesc do III edycji konkursu gdzie grajacych z wpisowym bylo bardzo malo (okolo 9/32) to nie sadze ze w tym konkursie(III) byly podawane typy hurtowo,tymbardziej moje gdzie po rundzie zasadniczej wynosilo 75,5% , co nie sadze ze taka skutecznosc miala miejsce w I i II edycji konkursu gdzie grano z wpisowym...heh.Tym bardziej ze ja NIE GRALEM Z ZADNYM WPISOWYM!!! i co oznacza to ze fachowcow nie poznajes sie po tym wpisowym:) po jego dobrej skutecznosci.

Pozdrawiam ekipe fachowcow...

Do góry
#116302 - 24/09/2002 03:38 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Gy_Gy - myślę że Wiktorowi nie chodziło w tym przypadku o Ciebie - ja podliczałem konkurs (z pomocą Kuby) i wiem ile nicków przewineło sie przez 3 miesiące a mało osób zostało do końca

Do góry
#116303 - 24/09/2002 03:40 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Zgadzam się na wszystkie powyżej wymienione propozycję (GB, hehe bo sam zaproponowałem, 7 tygodni, 7 typów, i grają tylko ludzie z wpisowym). A propos to czy kasę mogę przesłać tobie Kura na domowy adres bo to i łatwiej będzie, a po za tym będziesz wiedział że to ode mnie, a nie chce mi się poźniej ze skanami latać. Jakby co to chyba mam twój adres, ale tak na wszelki wypadek podaj jeszcze raz na priva.

SLAV

Do góry
#116304 - 24/09/2002 04:01 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Gy_Gy szczerze mowiac myslalem ze bedziesz kolejna osoba ktora bedzie grala w tym konkursie z wpisowym...czyzbym sie mylil Gy_gy naprawde ludzie nie zdaja sobie sprawy jaka Kura odwalal robote co tydzien...(podliczanie ,sprawdzanie kazdego typu)Naprawde odwalil kawalek zajebiscie ciezkiej pracy i w pewnych przypadkach zupelnie na marne ....Dlatego uwazam iz grajmy tylko z wpisowym (nawet jesli mialo by to byc 10-15 osob)tak jak w 1 edycji ale wtedy byl porzadek,nikt nie narzekal,Kura mial mniej pracy i bylo ok ...Takze uwazam iz zle zrozumailes Wiktora...Pozdrawiam i mysle ze sie zapiszesz.. iwo:

Do góry
#116305 - 24/09/2002 04:08 Re: Tenis - konkurs IV edycja - sprawy organizacyjne
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
ehh i znow musze sie odezwac do fachowcow...
Wszysdko rozumie i to bardzo dobrze a co do podlczania typow to wiem ze adam odwalil kawal roboty i za to mu dziekuje i podziwiam za wszysdko

A co do grania to niemam zamiaru... nawet bez wpisowego bym niewlazl jak i wpisowym

Pozdro...no bym zapomnial dodac fachowcow:) wiec pozdrawiam fachowcow!!!

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, akagi, Sensei, VVega, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, igea23, rafal08), 4443 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582822 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07