Opcje tematu
#788799 - 16/12/2006 09:15 Czy z tej sytuacji jest wyjście?
The Mask Offline
stranger

Meldunek: 16/12/2006
Postów: 1
Proszę Was o powazne potraktowanie mojej sprawy i wspomożenie radą w miarę możliwości.
Sytuacja jest dość skomplikowana, z gatunku on jeden i one dwie, choć może nie do końca. Całą historię długoby wyjaśniać, postaram się to uczynić w kompaktowym skrócie.
Przez kilka lat byłem z jedną dziewczyną, nazwijmy ją A. Przeżywaliśmy jak chyba w każdym związku kryzysy i wzloty, chwile doniosłe i mniej doniosłe. Podczas jednej z tych drugich bardzo zżyłem się z dziewczyną B, ale nie doszło do żadnych konkretów, po prostu potrafiliśmy przedyskutować o wszystkim przez całe wieki przez gadu gadu, to jest taka osoba, z którą im więcej się rozmawia, tym więcej chce się rozmawiać i nigdy się to nie znudzi z obu stron, a często także telefon, nawet raz się spotykając, choć jak pisałem, odwiedziłem ją w czasie wycieczki w jej okolice, parę przejażdżek autem po mieście itp. Ona też była w ‘kryzysie’ choć zarzekała się, że spróbuje z byłym jeszcze jednej szansy, mimo tych wszystkich zapewnień, że skończyła z nim. Przez cały okres intensywnych dialogów, czyli jakieś 3 miesiące rozmowa nie zeszła na tematy bezpośrednie, po części może wynikało to z mojej nieśmiałości w kontaktach międzyludzkich, a po części z tego, że mimo kryzysu nie skończyłem z dziewczyną A. Po spotkaniu z B, jeszcze raz podkreślam, przyjacielskim, wróciłem do A, ale zgoda trwała zaledwie kilka tygodni i zaczęły się nowe niesnaski, wiadomo, każde będzie miało swój pogląd na sprawę, więc nie wnikajmy w temat głębiej, powiem tylko, że skończyło się wszystko definitywnie. Niestety po powrocie do A urwałem kontakt z B i nawet nie wiem teraz, co się z nią dzieje, może wyszłą za mąż, urodziła dzieci, itp., ale pozostał żal, że w pewnym momencie podjęło się błędną decyzję, jaką był powrót do A i urwanie kontaktów i ciągle chyba zachowując miejsce dla B w swoim życiu.
Idą Święta i chciałbym jakoś odtworzyć jakby zapomniany kontakt, gdyz teraz przynajmniej moja sytuacja jest zupełnie inna i mogę sobie pozwolić na kroki, na które będąc z A nigdy bym się nie zdobył. Pomyślałem sobie, że wyślę B jakieś życzenia świąteczne, może odpowie, może nie, można gdybać
Mam wielką prośbę do meczowiczów zaprawionych w tych bojach, jakbyście rozegrali sytuację na moim miejscu, aby miała ona szczęśliwe zakończenie? Artykułując jej wprost swoje odczucia pewnie się narażę, choć nie wiem na co i może wszystko zostanie spalone w punktu wyjścia, choć może tylko ja tak sądzę.
Odrzuciłem pomysł, żeby zapytać jej znajomych, co się z nią dzieje, gdyż wydaje mi się, że to także grozi ‘spalonym’.
To nie jest żaden żart ani trollowanie, sytuacja jest poważna i nie jest mi bynajmniej do śmiechu, a obawiam się, że z czasem będzie tylko gorzej. Uprzedzając stwierdzenie, że zachowałem się jak frajer nie przechodząc do rzeczy w odpowiednim momencie, odpowiadam, że sytuacja była nieco inna, nie miałem skończonej sprawy z A, a B miała w planach powrót do byłej sympatii, choć z tego co opowiadała, dawałem im niewielką szansę, jak jest nie wiem.
No i jak tu zabrać się do rzeczy? Doradźcie coś bardzo proszę, każda rada będzie dla mnie bezcenna bo rana się chyba nie zagoi.
A co to ma wspólnego z typami?? Odkąd skończyłem sprawę z A, a wcześniej urwał się kontakt z B, chyba z obu stron, obawiając się tego, w co to się może przerodzić, przestało mi iść i po zyskach przyszedł okres strat, co nie może się skończyć, może jak się uda w życiu osobistym to wróci dobre typowanie, mam nadzieję, jeśli tak to na pewno podzielę się z Wami moimi typami a i może zdjęcia jakieś podeślę, bo kobieta jest na pewno warta zachodu i też jej się nie do końca układało. Myślę o tym coraz więcej i więcej więc trzeba będzie znaleźć jakiś środek zaradczy, inny niż alkohol
Pozdrawiam i dziękuję

Do góry
Bonus: Unibet
#788984 - 16/12/2006 11:15 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: The Mask]
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Z teco co napisalem nie wiadomo czy ty ja uraziles, cos jej zrobiles czy tylko po prostu przestales nagle do niej pisac.

Nie wiem czemu po prostu nie napiszesz do niej teraz esa typu:
"Hej, co u Ciebie slychac? Od dluzszego czasu chcialem Cie o to spytac ale nie wiedzialem jak zareagujesz. Przepraszam ze wtedy tak hamsko postapilem ale mialem kryzys, mam nadzieje ze mi wybaczysz, postapilem glupio i jest mi przykro."

Jak podejdziesz do tego na spokojnie, przyznasz sie do winy i ja przeprosisz to mysle ze odpisze. NIe musi to byc od razu odpowiedz typu "och ty moj kochany" bo pewnie bedzie z rezerwa, ale od czegos trzeba zaczac \:\)

Powodzenia

Do góry
#789094 - 16/12/2006 11:48 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: The Mask]
Paxioo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1900
Skąd: Kraków

Do góry
#789164 - 16/12/2006 12:12 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: Paxioo]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
pare dni mnie nie bylo - pochlaniam naraz cala pierwsze serie PB, a tu widze, ze forum idzie z duchem czasu i rowniez poddaje sie przemianom - mecz.pl zmiania sie na bravo.pl?

pani beato mam taki problem...

Do góry
#789248 - 16/12/2006 12:46 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: nOcnY]
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: nOcnY
pare dni mnie nie bylo - pochlaniam naraz cala pierwsze serie PB, a tu widze, ze forum idzie z duchem czasu i rowniez poddaje sie przemianom - mecz.pl zmiania sie na bravo.pl?

pani beato mam taki problem...


Nie przesadzałbym z takimi ocenami.Dla Ciebie moża sprawa wygląda kuriozalnie/śmiesznie,ale dla autora wątku jest to najwyraźniej bardzo ważne.Z resztą wątek "jak zagadać panienkę na disco" podejmuje podobną tematykę i cieszy się dużą popularnością.

A co do autora wątku-na Twoim miejscu starałbym się nawiązać kontakt z B.Myślę że pomysł z kartką świąteczną jest całkiem niezły;oczywiście bez jakiś deklaracji (czy jak to nazwałeś artykułowania uczuć).Nie widzę też nic złego w wypytaniu jej znajomych, o ile masz z nimi dobry kontakt.Trudno oczywiście wyrokować jaki będzie skutek,ale najważniejsze byłoby to,że podjąłeś próbę i nie zmarnowałeś okazji.Na dobrą sprawę nie masz nic do stracenia;możesz tylko zyskać i to wiele.

P.S.Może coś przeoczyłem,ale nie wiem ile minęło czasu od waszego ostatniego spotkania i w jakim dziewczyna jest wieku.

Do góry
#789255 - 16/12/2006 12:49 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: El Camino]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Originally Posted By: El Camino
Originally Posted By: nOcnY
pare dni mnie nie bylo - pochlaniam naraz cala pierwsze serie PB, a tu widze, ze forum idzie z duchem czasu i rowniez poddaje sie przemianom - mecz.pl zmiania sie na bravo.pl?

pani beato mam taki problem...


Nie przesadzałbym z takimi ocenami.Dla Ciebie moża sprawa wygląda kuriozalnie/śmiesznie,ale dla autora wątku jest to najwyraźniej bardzo ważne.Z resztą wątek "jak zagadać panienkę na disco" podejmuje podobną tematykę i cieszy się dużą popularnością.


jak slusznie zauwazyles juz jest taki temat wiec dlaczego nie zadac tam tego pyania tam - pierniczek na pewno odpowiedzial by

kolejny taki temat dla mnie jest bezsensu

Do góry
#789274 - 16/12/2006 12:53 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: nOcnY]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: nOcnY
pare dni mnie nie bylo - pochlaniam naraz cala pierwsze serie PB, a tu widze, ze forum idzie z duchem czasu i rowniez poddaje sie przemianom - mecz.pl zmiania sie na bravo.pl?


Na forum jest coraz wiecej nastolatkow, roczniki od 85 w gore przejmuja rzady nad To i Owo,hehe

Do góry
#789277 - 16/12/2006 12:55 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: connor]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Experto ja jestem rocznik 85

Do góry
#789279 - 16/12/2006 12:56 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: El Camino]
Paxioo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1900
Skąd: Kraków
Quote:

Nie przesadzałbym z takimi ocenami.Dla Ciebie moża sprawa wygląda kuriozalnie/śmiesznie,ale dla autora wątku jest to najwyraźniej bardzo ważne.Z resztą wątek "jak zagadać panienkę na disco" podejmuje podobną tematykę i cieszy się dużą popularnością.


Otoz to, jest odpowiedni watek do tego typu pytan i nie widze powodu aby kazdy kto ma podobny problem zakladal nowy temat.

Po drugie wyglada na to, ze kolega The Mask zarejestrowal sie na forum tylko po to by blysnac inteligencja i zalozyc kolejny niepotrzebny temat.

Do góry
#789374 - 16/12/2006 13:23 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: Paxioo]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
A ja wiem kim jest Pan The MAsk

Do góry
#789397 - 16/12/2006 13:31 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: lupus]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
mamy sie zaczac bac?

Do góry
#789536 - 16/12/2006 13:52 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: connor]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: nOcnY
pare dni mnie nie bylo - pochlaniam naraz cala pierwsze serie PB, a tu widze, ze forum idzie z duchem czasu i rowniez poddaje sie przemianom - mecz.pl zmiania sie na bravo.pl?


Na forum jest coraz wiecej nastolatkow, roczniki od 85 w gore przejmuja rzady nad To i Owo,hehe


tak bylo zawsze, najgorsze jest to, ze w necie jest coraz wiecej ludzi od 7 - 15 lat.... glupie neostrady, sieci itp \:p
Za moich czasow byl modem dla wybranych \:\)

Do góry
#789565 - 16/12/2006 13:56 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: lupus]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Originally Posted By: lupus
A ja wiem kim jest Pan The MAsk


\:D jak dla mnie to bedzie to Adammm bo on przekleil to do tego tematu 5 minut po powstaniu \:p ale moze to tylko podejrzenia ;d

Do góry
#789574 - 16/12/2006 13:58 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: Wahi]
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Originally Posted By: Wahi
Originally Posted By: lupus
A ja wiem kim jest Pan The MAsk


\:D jak dla mnie to bedzie to Adammm bo on przekleil to do tego tematu 5 minut po powstaniu \:p ale moze to tylko podejrzenia ;d
mysle ze nie bo sam mialem wkleic bo nie pasowalo robic nowego niepotrzebnego tematu wiec watpie ze to podejrzenie jest potrzebne \:p

Do góry
#789651 - 16/12/2006 14:11 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: Wahi]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Originally Posted By: Wahi
Originally Posted By: lupus
A ja wiem kim jest Pan The MAsk


\:D jak dla mnie to bedzie to Adammm bo on przekleil to do tego tematu 5 minut po powstaniu \:p ale moze to tylko podejrzenia ;d


akurat takiego problemu nie mam, o swoich pisalem w 'jak wyrywac panienke w nieszpory' \:D

Do góry
#789653 - 16/12/2006 14:11 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: Kuba88]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
"Napisz do Kasi" nie na mecz.pl


Do góry
#789868 - 16/12/2006 14:49 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: Wahi]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Wahi
Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: nOcnY
pare dni mnie nie bylo - pochlaniam naraz cala pierwsze serie PB, a tu widze, ze forum idzie z duchem czasu i rowniez poddaje sie przemianom - mecz.pl zmiania sie na bravo.pl?


Na forum jest coraz wiecej nastolatkow, roczniki od 85 w gore przejmuja rzady nad To i Owo,hehe


tak bylo zawsze, najgorsze jest to, ze w necie jest coraz wiecej ludzi od 7 - 15 lat.... glupie neostrady, sieci itp \:p
Za moich czasow byl modem dla wybranych \:\)


dokladnie, pamietam czasy gdy modem byl jedynym rozwiazaniem, a teraz, forum bukmacherskie, The Mask rejestruje sie i od razu wali do to i owo \:D Zamiast zalozyc jakis temat w PP albo starac sie analizowac wybrane zdarzenia i dzielic sie swoimi przemysleniami w odpowiednich dzialach, nie, on wali do To i Owo \:\) Przymominam to forum dla hazardzistow \:D

Odnosnie problemu to Mask pamietaj o swoim dicku, aby nie poczul sie jak w spiaczce, jesli sie nic nie wydarzy przez dluzszy czas to prawdopodobnie spakuje jaja i sie wyniesie \:D by road trip

Do góry
#789924 - 16/12/2006 14:58 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: The Mask]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Originally Posted By: The Mask
Myślę o tym coraz więcej i więcej więc trzeba będzie znaleźć jakiś środek zaradczy, inny niż alkohol


moze gumowy mlotek?

choc z drugiej strony bardziej wydajny bylby taki 5kg

Do góry
#789956 - 16/12/2006 15:03 Re: Czy z tej sytuacji jest wyjście? [Re: connor]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: Wahi
Originally Posted By: Experto


Na forum jest coraz wiecej nastolatkow, roczniki od 85 w gore przejmuja rzady nad To i Owo,hehe


tak bylo zawsze, najgorsze jest to, ze w necie jest coraz wiecej ludzi od 7 - 15 lat.... glupie neostrady, sieci itp \:p
Za moich czasow byl modem dla wybranych \:\)


Wara od rocznika 85. Jeśli umiecie liczyć to '85 to już nie są nastolatki (21 nie ma -naście).
A co do dzieci neostrady to oprócz tych na tym forum to widzę je tylko w komentarzach na onecie...

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sony), 4392 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31