Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1320939 - 22/06/2007 02:35 "Moje miasto mnie wkurza"
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
W celu wyladowania swoich frustracji \:\)

Mieszkam w dziurze, nie oszukujmy sie, niech se to jest nawet jakis kurort, ale to dziura, nic sie tu nie dzieje, oprocz najazdu hanysow w weekendy.

Generalnie fajna, cicha miejscowosc, duzo zielonego, ale wszedzie daleko \:\(
Jak na zakupy to do BB(35km), zrobili ekspresowke, to ja to pokonuje w 25min(sam), autobusem heh 1h :]
Bilety drogie, nie ma znizek, a wszedzie indziej sa, busy sa koszmarne, to dluga trasa, a tam kiepskie siedzenia, ani sie ulozyc ani nic.
Zasrany PKS.

Do znajomych daleko, eh

Kazdy hotel ma tu chyba basen, ale to pipki takie, ze sie raz dobije i jestem na drugiej stronie.
Wielkie uzdrowisko, kompleks az 4 basenow, z czego w 2och se mozna dupe wymoczyc, a w dwoch pozostalych, plywaja kuracjusze, sama sol, okularki konieczne, inaczej oczy cale czerowne, jak tam bylem kuilka lat temu po kilku wejsciach, wyzarlo mi napis na kapielowkach \:\)

Byl u nas miejski basen, otwarty w lecie budowany iles tam lat temu, jak to za komuny ;\)
Miasto wpadlo na pomysl, aby na tym terenie wybudowac caloroczny kryty basen, silownie, zjezdzalnie.
To zaczeli, zrobili fundamenty i robota stanela na kilka lat.
Rok temu cos ruszylo, ale plany sie pozmienialy i teraz powstaje tam hotel+parking, jeee super, dzieki frajerzy za brak basenu
I na basen musze jezdzic do innej miejscowosci, tam miasto wybudowalo basen 25m, troche plytki moim zdaniem(w najglebszym 1,8)ale idzie poplywac.
Miasto od poczatku wiedzialo, ze bedzie do niego doplacac, ale przynajmniej meijscowe dzieciaki maja lekcje wfu na basenie, a mieszkancy poprawiaja kondycje.

To, ze coraz mniej boisk do grania w kosza.
Na osiedlu obok, zlikwidowali by postawic se garaze.
Kolo kosciola zlikwidowali, bo proboszczowi przeszkadzalo to, jak ktos czasem wypowiedzial niecenzuralne slowo
Kolo dawnej szkoly podstawowej byly 4 kosze(czyli 2 boiska), 1 zlikwidowali, zostawiajac to drugie, gdzie jak popada, kaluze sa przez 2 dni(na tym drugim wysycha dosc szybko) Co za idotyzm!!

Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#1320951 - 22/06/2007 02:38 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: lupus]
BZYCZEK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 8023
Skąd: Tu gdzie jest najlepiej
Jaka to miejscowość?

Do góry
#1320966 - 22/06/2007 02:41 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: BZYCZEK]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ustroń, woj slaskie, 10km od Wisly(malysz ;D), kilka km do granicy z Czechami \:\)
Na jesien jestem ustawiony z Kasiorem, do trzynca blisko, na mecze bedizmey jezdzic \:\)

Do góry
#1320982 - 22/06/2007 02:44 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: lupus]
BZYCZEK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 8023
Skąd: Tu gdzie jest najlepiej
Fajna miejscowość byłem w Ustroniu i w Wiśle ale było to jakieś 12 lat temu \:\)

Do góry
#1321103 - 22/06/2007 03:13 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: BZYCZEK]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Nie martw się Lupus. W Szczecinie jak ktoś chce popływać na basenie w przyzwoitych warunkach to musi jechać 40km do Gryfina.

Jeśli chodzi o boiska do kosza to u mnie jest odwrotnie (przynajmniej w okolicach). Boisk do piłki nożnej nie ma i je likwidują (np. teraz na boiskach pełnowymiarowych Stali Stocznia budują jakieś bloki). Za to boisk do kosza jest od cholery, a i tak stoją puste, bo nikt w kosza nie gra.

Do góry
#1321120 - 22/06/2007 03:17 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: BZYCZEK]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
marudzisz \:\)

mieszkasz w jednym z najładniejszych miejsc Polski, jeszcze nie do końca skomercjalizowanym...
przynajmniej ja te okolice uwielbiam - Wisła, Ustroń, Cieszyn..nawet centrum Skoczowa ma dla mnie więcej klimatu niż centrum Warszawy ;\)
w tym roku też będę..mam nadzieję...

fajne góry \:\) takie w sam raz do pochodzenia bez nadmiernego forsowania sił...
nie ma McDonalda w centrum \:\)
mili ludzie - nie wiem z czego to wynika ale byłem kilka razy (nie zawsze turystycznie) i zawsze wracałem pod wrażeniem tego, jacy są tam ludzie...

pozdrawiam serdecznie

krótko - zamieniamy się? ;\)

Do góry
#1321141 - 22/06/2007 03:23 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: KeeP]
Bebok Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2006
Postów: 2423
Skąd: KATOWICE
Generalnie z moich obserwacji wynika że ludzie mieszkajacy w górach są mili z natury \:\)

Do góry
#1321154 - 22/06/2007 03:28 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: BZYCZEK]
borysek 78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 2891
Skąd: JESTESMY WASZA STOLICA
Originally Posted By: BZYCZEK
Jaka to miejscowość?
oj lupus lupus pare km do Czech gorki cisza spokoj a ty marudzisz Pomieszkaj troche w W-wie to zobaczymy co bedziesz mowil 28 lat I K.... mam naprawde juz dosyc gdyby nie robota i mieszkanie (oczywiscie po starych) dawno by mnie tu nie bylo!!! pozdrawiam

Do góry
#1321196 - 22/06/2007 03:35 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: borysek 78]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Warszawa... Warszawa... To to miasto, w którym od ponad 20 lat budują jedną linię metra i jeszcze jej nie skończyli? ;\)

Do góry
#1321200 - 22/06/2007 03:35 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: borysek 78]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Warszawa rządzi

Do góry
#1321239 - 22/06/2007 03:46 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: PioKing]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ja jestem b.mily, ale moje miasto tez nie jest idealne ;\)
Czasem trzeba ponarzekac stad ten temat \:\)

Jak juz Keep mi przypomnial, o nie ma u nas rynku, kiedys tam byl dowerzec, potem parking xD
Kiedys wpadli na pomysl by tam postawic wielka bryle jakas piramide chyba, ale mieszkancy sie zbuntowali i pow, ze takie syfu nie chca na rynku ;\)
Po prostu nie ma czegos takiego jak Cieszyn, czy Skoczow, czy chcoby wisla, rynek centralny punkt, skad mozna sie udac w kilka miejsc \:\)
To wielka wada moim zdaniem, wszytko rozbite.

Do góry
#1321361 - 22/06/2007 04:28 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: lupus]
qbasmuggy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/03/2003
Postów: 3517
Skąd: Kraków
byłem w Ustroniu na zielonej szkole jeszcze w podstawówce i b. miło wspominam, sympatyczna miejscowość, można pomieszkać przez jakiś czas, ale na dłużej to faktycznie odpada, nie mógłbym mieszkać w takiej dziurze, wszędzie daleko, żeby coś załatwić trzeba jechać x km

Do góry
#1321462 - 22/06/2007 05:33 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: lupus]
Happy Birthday yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: lupus

To, ze coraz mniej boisk do grania w kosza.
Na osiedlu obok, zlikwidowali by postawic se garaze.
Kolo kosciola zlikwidowali, bo proboszczowi przeszkadzalo to, jak ktos czasem wypowiedzial niecenzuralne slowo
Kolo dawnej szkoly podstawowej byly 4 kosze(czyli 2 boiska), 1 zlikwidowali, zostawiajac to drugie, gdzie jak popada, kaluze sa przez 2 dni(na tym drugim wysycha dosc szybko) Co za idotyzm!!



ja mieszkam w Zabrzu i u mnie jest lepszy motyw z koszami...jakies 2 lata temu wybudowali za kase miasta swietna hale sportowa przy szkole podstawowej + boisko do kosza i siatki na zewnatrz (tartanik, ogolnie full wypas \:D ) i...po 3 dniach sciagneli obrecze, bo uznali, ze mlodziez te kosza pourywa \:D od tamtej pory mozna wypozyczyc obrecze za 20 zeta na dzien \:D na szczescie mam blisko na Śląską Akademie Medyczna (Rokitnica) i tam w tym roku wyprostowali obrecze i dolozyli siatki, ja i moi kumple z wlasnej inciatywy i z wlasnych srodkow za te obrcze pomalowalismy linie na nowo (stare byly juz malo widoczne)

a tak poza moja dzielnica to w Zabrzu (na Koperniku) jest chyba najlepszy kompleks sportowy na Slasku (jak nie w calej Polsce, chociaz jak bylem w Głogowie to tam bylo cos podobnego), dwa boiska do siatki plazowej, jedno duze do pilki noznej, 4 boiska do kosza, 2 korty tenisowe) budowali to wszystko kolo roku za kase "wiernych" (ksiadz chodzil po domach i zbieral, kasa ze mszy tez szla na budowe tego), efekt...60% mlodych ludzi spedza tam cale dnie zamiast stac pod domem i pic browary i palic fajki

Do góry
#1321478 - 22/06/2007 05:42 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: yaaho]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Pierwsza sytuacja, którą opisał yaaho jest po prostu nienormalna, by nie powiedzieć chora, niedługo nawierzchnię asfaltową zaczną wypożyczać, ale niestety taki dziwny jest Nasz kraj.

"Akcja" z księdzem, to genialna inicjatywa, i jak się okazało skuteczna.

Niedawno wróciłem z kosza, z bosika, które zostało stworzone około 2 lat temu, naprawdę, bardzo fajnie się na nim gra, tuż przy nim jest hala sportowa (zazwyczaj po 15/16 pusta), ale kosze które zostały tam wstawione chyba zostały kupione w promocji, można było zrobić je dużo lepiej (tj. kupić bardziej profesjonalne ;\) ), ale najważniejsze, że jest wymiarowe, i przede wszystkim bardzo fajnie się na nim gra.

Pozdrawlaju wsiech katoryje intieriesujutsia sportam ;\)

Do góry
#1321498 - 22/06/2007 05:51 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: Master.com back]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
A tam, narzekacie \:p w du**ch wam sie poprzewracało haha \:D

Ja mieszkam w małej mieścinie, ledwo może z 6 tysięcy mieszkanców. Jak juz poruszyliscie kwestię sportu.

No cóż, najwięcej dzieje się pewnie na stadionie lokalnego klubu. Boisko do piłeczki, asfaltowe do kosza, tenisa - tudzież siatkówki.
Co do tenisa: dwóch prywatnych wlaścicieli wybudowało 2 korty. Na jednym z nich nie byłem, wiec nie wiem - drugi był bardzo przyzwoity, ale co z tego. Interes chyba się nie kręcił, więc właściciel sprzedał wszystko - z przyrządami do zacierania mączki ceglanej włączie \:p

Kilka lat temu wybudowano przyzwoitą halę sportową. Niby wszystko cacy - boisko, siłowania itd. Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał o żadnej klimatyzacji w niej i w miesiącach czerwiec - sierpien przeradza się ona w istną saunę.

Podsumowując, jak na taką małą dziurę może nie jest tragicznie. Co z tego jak poza tym nie ma kompletnie nic. Nie ma gdzie sie wybrać, czym się zająć \:p

Ale ja tam wybitnie nie narzekam \:\)

Do góry
#1321508 - 22/06/2007 06:05 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: hynek]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
A ja to tak naprawde nie mam swojego miasta.
Mieszkam (jedynie mieszkam \:\) ) w malej miejscowosci pod Płockiem. Za Płockiem nigdy nie przepadałem i teraz rzadko tam bywam. Studiuje w Warszawie i nic wiecej.
I tak naprawde to jestem jak bezdomny bo wobec kazdej z tych miejscowosci jestem neutralny ...

Do góry
#1321515 - 22/06/2007 06:14 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: rivex]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111105
Skąd: Las Vegas
Jedyne większe miasto w Polsce w jakim nie byłem to Wrocław.Tak to zjeżdziłem wszystko co możliwe.Przez 2 lata mieszkałem w Pruszczu Gdańskim,ale całe dnie spedzałem w Gdańsku.Jak dla mnie to najlepsze miasto w Polsce,niesamowity klimat,ludzie i cała reszta.Gdyby ktos zagwarantował mi,że będe miał tam to samo co teraz u siebie to dziś pakuje samochód i sie przeprowadzam.

Do góry
#1321714 - 22/06/2007 16:22 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: rafal08]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Heh jeszcze odnosnie koszy ;\)
Kolo podstawowki nie ma siatek ani lancuchow, a tablice polsportu sa jakies dziwne, pilka sie dziwnie od nich odbija.

Kolo tehcnikum sa fajne tablice, ale jedna ma juz wywalona dziure, oczywiscie brak siatek i lancuchow.

Kolo bylego LO, jest fajne boisko, nawet siatka na jednym \:\)
Tam pykam najczesciej ;\)
Jedynym mankamet=netem jest to, ze obok jest dom, i czasem pilka wpadnie do ogrodu, a tam juz czeka na nas potezne bydle, by nas pozrec ;\)

Kolo kortow tenisowych sa lancuchy, ale znowu boisko jest male, a jeden kosz jest wyzej niz drugi \:D
Przy montazu obreczy chyba im cos peklo, wiec przykrecili ja nizej ;/

Do góry
#1506891 - 20/08/2007 06:10 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: lupus]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Cały lupus \:\)

\:p

Do góry
#1506923 - 20/08/2007 06:18 Re: "Moje miasto mnie wkurza" [Re: [T]-error]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Czyli normalnie na forum to dopiero odżywasz........teraz wszystko jasne skąd taka nadwrażliwość

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, wHiTe_StAr, igea23, alfa, latajaca_holenderka, akagi, Sensei, VVega), 4416 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582833 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07