Opcje tematu
#3443469 - 07/10/2009 00:14 Nagrywarka DVD
Camp_Nou Offline
enthusiast

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 253
Skąd: Camp_Nou
Witam
Chcicalbym kupic sobie nagrywarke DVD ale nie mam o tym wiekszego pojecia wiec moze ktos z Was wiecej sie orintuje w tym temacie i mi pomoze. Jesli macie jakies sprawdzone modele to prosilbym o podanie nazwy i orientacyjne ceny za jaka moge dany sprzet kupic. Bylem dzis w Media zobaczyc jak to wyglada i sprzedawca polecil mi model LG RH 488 H z dyskiem 250 GB tylko chyba do konca sie w tych sprawach nie orientowal bo jak mu pozniej zadawalem pytania to cos krecil smile
dlatego spytam tez tutaj : czy za pomoca takiej nagrywarki moge nagrywac sobie program gdy TV mam wylaczone ? oraz czy moge nagrywac sobie program gdy w danym momencie ogladam inny kanal ? bede wdzieczny jesli wypowie sie ktos znajacy temat . Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#3626404 - 18/01/2010 02:44 Re: Nagrywarka DVD [Re: Camp_Nou]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
mnie zastanawia czy jak wezmę nagrywarke z USB czy wrzuce sobie film z kompa i będę go mógł oglądnąc na TV?

Do góry
#3628062 - 18/01/2010 14:14 Re: Nagrywarka DVD [Re: dewoj]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Nagrywarkę dobrze jest dobrać do telewizora, jeśli masz np. lcd Sony to najlepiej kupić nagrywarkę tej samej firmy.

Osobiście radziłbym też sprawdzenie jak łatwo zdejmuje się blokadę na kody regionalne, w Sony jest to upierdliwe... natomiast LG to najbardziej przyjazna firma na świecie i w ciągu 30 sekund odblokujesz wszystko na stałe. smile

Nagrywać program przy wyłączonym tv możesz zawsze, natomiast jeśli masz kablówkę z analogowym sygnałem to możesz też oglądać inny program niż ten który jest jednocześnie nagrywany. Jeśli kanały zmieniasz nie w tv tylko w dekoderze (np. cyfrowy dekoder od tv kablowej) to tylko przy włączonym dekoderze (tv może być wyłączony) możesz nagrywać wybrany kanał i nie ma możliwości oglądania jednego i nagrywania drugiego.

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, wHiTe_StAr, Zaixi, VVega, Szuman), 4428 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582760 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31