Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#388629 - 19/08/2005 22:22 ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Western & Southern Financial Group Masters
Place: Cincinnati, Ohio
Date: August 15-21, 2005
Draw Size: 64
Surface: Hard
Prize Money: $2,200,000


LINKI:
Oficjalna strona

Plan gier

Drabinka - kwalifikacje

Drabinka - singiel

Drabinka - debel

Wyniki

Wyniki na żywo


Inne stronki:
http://www.stevegtennis.com

http://www.atptennis.com

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.itftennis.com/mens/players/


--------------------------------------------------------------------------------

Prosimy zapoznać się z Regulaminem KT. Jeżeli jakikolwiek post naruszy regulamin, będą one niezwłocznie kasowane!

--------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji tutaj

Do góry
Bonus: Unibet
#388630 - 20/08/2005 07:11 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
Black Hunter Offline
veteran

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 1257
Skąd: Żagań
Dla mnie dzis:

Hewitt:Roddick 1 1.80

Kangur rozkerca sie z meczu na mecz roddcik wrecz przeciwnie. Wczoraj 3 ciezke sety z Yozhnym ,Hawiit pieknie pyknol Davydenke. H2H 6:1 dla kangura, ja sie nawet niee zastanawiam...bo nie nad czym. Tylko prosze nie mow ze ktorys ma kontuzje:))

Santoro:Llodra:Black/Ull 1 1.90

Francuzi jak juz zdecydyja sie zagrac razem zawsze dochodza dalko. W tym turnieju nie stracili seta,wczoraj wygrana z pogromcami Brayanow nie dajac im nawet cienia szansy na przelamanie, Blacki meczyly sie w 3 godzinnym pojedynku z Zimoijicmi ktore nie sa osatniuo w najwzyszej formie...Takie kursy do weekendowoego system w sam raz.

Do góry
#388631 - 20/08/2005 08:13 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Dzis kolejny mecz Lleytona z Roddickiem i kolejna szansa na podwyższenie bilansu(6:1)i udowodnienie,ze jest lepszym zawodnikiem,przewyzszajacym amerykanskiego osilka inteligencja.
Wyraznie widac,ze Lleyton rozkreca sie z meczu na mecz a Roddick wrecz odwrotnie kolejne zwyciestwa przychodza mu coraz ciezej.To ze jest w 1/2 zawdziecza jedynie ogromnemu szczesciu.
Liczylem ze kurs bedzie troszeczke wyzszy,ale 1,7-Unibet tez nie jest zle.

Do góry
#388632 - 20/08/2005 08:53 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
no cóż, nie przypi*rdalam się zbyt często do wypowiedzi innych zbyt często, ale na BOGA! widzieliście te mecze?
to ja wam powiem jak było.
jużny-roddick:
to był niesamowity mecz! rusek w pierwszy secie zdemolowałby federera!!! On grał praktycznie bezbłędnie! świetny serwis, return, backhand, poruszanie się po korcie! w tych wszystkich elementach bił na głowę rywala. roddick sie wkurwiał, publika osłupiała, to było fantastyczne widowisko jednego aktora.
ALE doświadczenie dicka, nakazało mu włączyć mózg, więc w 2 secie zaczął atakaować, chodzić do siatki. I TO OKAZAŁO SIĘ BYĆ KLUCZOWYM ELEMENTEM w tym pojedynku. do tego włączył swój wygrywający serwis i po sprawie. a w 3 secie, jużny w 5 gemie dał strasznie dupy, psychika mu siadła, przykre to było.

reasumując: w całym meczu jużny grał:
fantastycznie z końcowej z linii
świetnie serwował
bardzo dobrze returnował
świetnie się poruszał po korcie
FATALNIE GRAL, gdy rodick szedł do siatki, zachowywal sie jak dziecko we mgle. właśnie przez to przegrał ten mecz.

co do meczu kangura z denko, to najkrócej rzecz ujmując była to zwykła popelina /Fro, jednak siedziałem do końca /
lleyton niczym nie zachwycił, denko robił mnóstwo błędów, widać, że korty twarde nie specjalnie są dla niego.

WIĘC nie piszcie, że hjujit sie rozkreca, a rodick ma szczęście, bo gdyby w 1/4 hjujit spotkał jużnego to by WPIERDOL dostał, a to własnie dlatego że kangur nie umie grać przy siatce.

POLECAM obejrzenie spotkania jużny-roddick. szczególnie 2 piewrsze sety. ja przecierałem oczy ze zdumienia, jak można mieć pewną rękę i fantastyczny backhand

Do góry
#388633 - 20/08/2005 09:07 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Hewitt mial by przegrac z Youzhnym,a to dobry zart.
Chyba kolega za bardzo sie nie zna na tenisie.
Trzeba byc slepym zeby nie zauwazyc poprawy w grze Australijczyka po 2 pierwszych meczach.
Nie wiem dlaczego porownujesz kalecznego Roddicka z jedynym atutem w serwisie do regularnego Australijczyka ????
To nie jest tak ze Davydence nie leza twarde korty, po prostu byl wczoraj zdecydowanie slabszy od Lleytona
i najzwyczajniej nie wytrzymywal wymian.

Do góry
#388634 - 20/08/2005 09:21 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
dobra kozaku, nie znam sie na tenisie, wiesz lepiej. ten dział jest po to aby INFORMOWAĆ, a nie DEZINFORMOWAĆ.
australijczyk jet tak regularny jak dupa węża. to że masz go w nicku i w avatarze nie znaczy, że teraz każdy kto tu wejdzie i będzie chciał coś przeczytać, trafi na kłamstwa.
nie deprecjonuj mojej wiedzy o tenisie i umiejętności sprawozdawczo-komentatorskich
wracając do dzisiejszych półfinałów, nie mam pojęcia kto wygra w meczu kangur-roddcik, ale cały hurraoptymizm jest przesadzony. NO BET i tyle... mistrz obrony kontra osiłek, dobrze grający przy siatce, nie wiem co tym razem z tego wyjdzie.

w parze ginepri-federerer dobrym typem wydaje sie plusowy handi na gineprego.
safin przeszedł koło meczu, nic nie grał, grał strasznie i zhańbił rosyjską flagę, ale trzeba przyznać że ginepri w pełni zasłuzył na zwycięstwo, świetnie rozgrywał swoje gemy serwisowe, jeśli serwis go nie opuści, może być ciekawy mecz. natomiast fedek, jak to fedek, ma pewne momenty dekoncentracji, jedzie na minimum swych umiejętności. wynik przewiduję na styku

*** You are ignoring this user ***

więc, nie docinaj i nie odpowiadaj, bo i tak nie odpiszę, tu mamy się informować, a nie gile z nosa opowiadać.
oglądałem wszystkie qf, więc uważam że mam prawo się wypowiedzieć

Do góry
#388635 - 20/08/2005 09:35 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Nie martw sie ogladalem wszytskie.Hewitt gral juz nie raz z takimi leszczami jak Yozuny i spokojnie wygrywal.
Jezeli masz problem z pamiecia to rzuc sobie okiem na ich bilans(2:0).Wiec przestan opowiadac jakies bajeczki ze Hewitt by "WPIERDOL dostał" albo o jakiejs dobrej grze Roddicka przy siatce.
Ciekawe o jakie klamstwa ci chodzi odnosnie mojego postu.
Wymien chociaz 1 buraku.

Do góry
#388636 - 20/08/2005 09:46 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
pewnie chodzi mu o to ze jestes nieobiektywny lubisz hewitta i widzisz u niego same plusy a on dostrzegl jego minusy i nie mozesz tego przebolec.

Do góry
#388637 - 20/08/2005 09:50 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Sorry, jestem obiektywny.Pisalem tylko ze po 2 pierwszych meczach widac u niego progresje i ze gra coraz lepiej.
Jezeli minusem jest to ze "australijczyk jet tak regularny jak dupa węża" jak to pisal kolega fachowiec to ja wymiekam.To jest naprawde obiektywna opinia ????
Wcale nie uwazam zebym sie przechwalal na jego temat.

Do góry
#388638 - 20/08/2005 10:39 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Cześć jestem tu nowy i chciałbym podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami na temat dzisiejszego meczu.Dokładnie chodzi mi o spotkanie Federera z Gineprim,wydaje mi się,że może tu być niespodzianka i Federer przegra.Federer nie pokazuje narazie nic wielkiego w tym turnieju nie odniósł narazie żadnego przekonywującego zwycięstwa no i jeszcze strata seta z Kieferem.Wczorajszy mecz Federera także pokazuje jego nie do końca dobrą dyspozycję,prowadził już 3:0 żeby Acasuso doprowadził do 3:3.Oglądałem mecze Ginepriego z Puertą i Safinem i chłopak ma naprawdę duże pojęcie o tenisie:dobry serwis,dobrze porusza się po korcie,mocne uderzenia.Federer zapewne myśli już o turnieju Australian Open,a dla Ginepriego wejście do finału turnieju Masters Series będzie życiowym sukcesem i na pewno da z siebie wszystko żeby ten mecz wygrać.Jeszcze trzeba dodać fakt,że gra u siebie i publiczność będzie mu na pewno bardzo pomagać.Czyli Federer-Ginepri 2.

Do góry
#388639 - 20/08/2005 10:50 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08 *DELETED*
adrenalina Offline
old hand

Meldunek: 24/06/2005
Postów: 1132
Skąd: TORUŃ
Post deleted by Schranzer

Do góry
#388640 - 20/08/2005 11:32 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
Atman Offline
old hand

Meldunek: 21/07/2005
Postów: 876
Skąd: Szczecin
widze, ze temat zamiast rzeczowych analiz zaczyna zawierac coraz wiecej "obrzucania sie blotem"...przykre...do rzeczy

L.Hewitt-A.Roddick -> 1 1.60

Hewitt w tym turnieju pokazal, ze potrafi wygrywac...patrzac na wczorajsze spotkanie z Davydenka - latwo wygrane 6:2,6:3, ktory wczesniej odprawil z kwitkiem dobrze spisujacych sie Mathieu i Grosjeana odwaze sie postawic na 1.

Black/Ullyett-Llodra/Santoro -> 2 2.05

po pokonaniu "rewelacji turnieju" - zwyciezcow Wimbledonu 7:6, 6:4, para Llodra/Santoro nie powinna miec problemow z pokonaniem rywali ktorzy wczoraj stoczyli ciezki mecz ( 2 tie-breaki) i ledwo wygrali z nizej notowana parą. wiem ze to ze wczoraj grali 3 sety, moze nie miec znaczenia, ale stawiam na nich;)

M.Knowles/D.Nestor - J.Bjorkman/M.Mirnyi -> 2 1.60

w tym spotkaniu podobnie jak wyzej:)

AKO = 5.25

oczywiscie to tylko moje typy, nic nie sugeruje...

Do góry
#388641 - 20/08/2005 11:34 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Quote:

Nie martw sie ogladalem wszytskie.Hewitt gral juz nie raz z takimi leszczami jak Yozuny i spokojnie wygrywal.
Jezeli masz problem z pamiecia to rzuc sobie okiem na ich bilans(2:0).Wiec przestan opowiadac jakies bajeczki ze Hewitt by "WPIERDOL dostał" albo o jakiejs dobrej grze Roddicka przy siatce.
Ciekawe o jakie klamstwa ci chodzi odnosnie mojego postu.
Wymien chociaz 1 buraku.




Tak sie sklada ze tez ogladalem wszystkie qf i mam podobne zdanie co Erazm.

I potwierdzam, ze gdyby Hewitt zagral W TYM DNIU z Youzhnym to by dostal WPIERDOL. I takie sa fakty.

Nie am co patrzec w tym przypadku na H2H,bo akurat tego dnia rusek byl w niesamowitej dyspozycji. I jak napisal Erazm tylko dzieki atakom do siatki i wlaczeniu serwisu Roddick to wygral. Gdyby nadal gral z glebi kortu to by przegral.

To teraz mi kolego powiedz, jak Ty widzisz atakujacego do siatki Hewitta
Bo tego dnia bylby to jedyny sposob na Youzhnego.

Dlatego nastepnym razem jak cos napiszesz to zastanow sie 2 razy. Bo z tego co napisales wynikaloby,ze nie ogladales tych spotkan lub jestes tak zaslepiony w swoim Kangurku. Innej opcji nie ma.

Odnosnie meczu Hewitt-Roddick to jest to dla mnie NO BET. Piwko i przed telewizor jedynie.

Natomiast ciekawie wyglada handi na Ginepriego i pewnie to zagram. Chociaz za nim nie przepadam, to jest w zyciowej formie i moze napsuc krwi Fedkowi.


Do góry
#388642 - 20/08/2005 11:51 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Quote:

Hewitt mial by przegrac z Youzhnym,a to dobry zart.
Chyba kolega za bardzo sie nie zna na tenisie.
Trzeba byc slepym zeby nie zauwazyc poprawy w grze Australijczyka po 2 pierwszych meczach.
Nie wiem dlaczego porownujesz kalecznego Roddicka z jedynym atutem w serwisie do regularnego Australijczyka ????
To nie jest tak ze Davydence nie leza twarde korty, po prostu byl wczoraj zdecydowanie slabszy od Lleytona
i najzwyczajniej nie wytrzymywal wymian.




Tak sie składa, ze ja tez ogladałem te mecze i takze popieram Erazma co do Youzhnego... wczoraj chlopak gral Fenomenalnie, lecz tak jak Erazm to powiedzial, jak przy siatce byc Roddick to nie wiedzial jak sie zachowac, Jego BackHand byl rewelacyjny, Roddick tak sie wkurw.... ze nie ktorzy z publicznosci sie smieli... Caly czas cos nawijal, kiedy siadal po skonczonym Gemie rzucal rakieta o kort, ze nie moze nic zrobic.... Rozkladal rece byl bezsilny, lecz jednak Czlowiek, ktory dla mnie wczesniej Mial Tylko serwis w glowie, pomyslal i dobrze rozegral Nastepne sety, wiec powiem tak do Fanow Leytona, ze dzis Hewitt jest powaznie zagrozony

Do góry
#388643 - 20/08/2005 12:06 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Gdyby Hewitt gral z Youzhnym .......
Co to kurwa za gdybanie
Taki mecz sie nie odbyl wiec nie ma co sie rozwodzic

Dzisiaj Lleyton wygra w nocy z Roddickiem i jeszcze raz potwierdzi i udowodni(juz po raz który ) ze jest lepszym zawodnikiem.

Do góry
#388644 - 20/08/2005 12:13 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Erazm ma 100% racji...

Ogladalem powtorki obu spotkan i bylem zszokowany gra Juznego w 1 secie i tym co zrobil Roddick pozniej... Kasia Nowak i Tomek Tomaszewski moja "ulubiona" para komentatorow ktora chyba wywolala cudowny backhand Juznego... Szkoda mi Mikhaila ale A-Rod pokazal klase.. (BTW fajny temat na kanale )

Lleyt1 stary chyba zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego mecz.. nie widziales obu cwiercfinalow i nie masz pojecia co obaj pokazali... tak mysle...

Dla mnie osobiscie pojedynek nie od gry, moze ewentualnie ze beda 3 sety...

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#388645 - 20/08/2005 12:15 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08 *DELETED*
Ziomek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 5926
Skąd: Zamość
Post deleted by Schranzer

Do góry
#388646 - 20/08/2005 12:23 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Quote:

Erazm ma 100% racji...

Ogladalem powtorki obu spotkan i bylem zszokowany gra Juznego w 1 secie i tym co zrobil Roddick pozniej... Kasia Nowak i Tomek Tomaszewski moja "ulubiona" para komentatorow ktora chyba wywolala cudowny backhand Juznego... Szkoda mi Mikhaila ale A-Rod pokazal klase.. (BTW fajny temat na kanale )

Szczegolnie mial racje piszac:"australijczyk jet tak regularny jak dupa węża"
To jest opinia prawdziwego fachowca i znawcy tenisa ???
Smieszne i to ma byc obiektywna opinia.

Do góry
#388647 - 20/08/2005 12:26 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
oni wszyscy mają racje widziałem 2 piłki z tego meczu i Youzhny grał fenomenalnie ale jak Roddick atakował to nie miał szans . I Hewitt by tego dnia napewno dostał w pierdol od Miszy

A tak na poważnie to jeśli Andy teraz nie wygra z wyrobnikiem Hewittem to już nigdy

Do góry
#388648 - 20/08/2005 12:33 Re: ATP - Cincinnati 20.08 - 21.08
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Lleyt: Erazm ma taki styl pisania i nie powinienes tego brac do siebie a tym bardziej do Lleytona

Teraz Ziomek: kolega mial na mysli US Open oczywiscie, niechcacy sie napisalo AO... a jesli nie to nie powinien tu w ogole pisac

Zeby bylo na temat: co do drugiego meczu tez licze na sensacje.. Ginepri gra bardzo dobrze.. najgorszy mecz rozegral chyba w 1 r. z Puerta... a potem juz coraz lepiej.. Federer wczoraj nie pokazal nic wielkiego w meczu z "Chucho".. Acasuso mial nawet szanse urwac seta... W meczach z udzialem Rogera jedyna wartosc kursowa jest po stronie jego przeciwnika (vide wczorajsze 23,50 na Jose w Pinnacle) W tym momencie na razie jest 9,75 na Robby'ego... jeszcze troche poczekam...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Igor, Górnik_Wałbrzych, Sensei, igea23, Lukasz111, Szuman, VVega, burbon, alfa, rymoholik), 4425 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582792 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Dzisiaj o 20:07