Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1913073 - 06/01/2008 06:55 Sydney, Auckland 7.01-12.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Medibank International



Miejsce : Sydney, Australia
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 7.01-12.01 2008
Uczestnicy : 32 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : twarda (Plexicushion)
Pula nagród : 465'000 $
Oficjalna strona turnieju : medibankinternational.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Heineken Open



Miejsce : Auckland, Nowa Zelandia
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 7.01-12.01 2008
Uczestnicy : 32 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 464'000 $
Oficjalna strona turnieju : heinekenopen.co.nz
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Do góry
Bonus: Unibet
#1916146 - 07/01/2008 03:03 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Goget]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Albert Montanes v Jose Statham @6.05 pinio

Przedstawiciel gospodarzy urodzony w Lonydnie mieszkający w USA kontra cegłotłuk Montanes. Jose otrzymał dziką karte do turnieju głównego, do tej pory w imprezie tej rangi jeszcze nie grał. hmmm on jedynie raz w challengerze grał ;> no, ale cóż..kiedyś pierwsze zwycięstwo na tym szczeblu musi być. Najlepiej dziś bo i warunki sprzyjają i po drugiej stronie Montanes, który na widok hardu ma ochote zamienić się pewnie w spawacza. To teraz o Montanesie..typowy Hiszpan. Długie wymiany, brak kończącego uderzenia itd. Na ahrdzie grywa, gdy mu się nudzi i przegrywa w peirwszych rundach. W tamtym roku na ahrdzie 0:4 <tego wyskoku z Gabą nie ma co liczyć do bilansu, kto pamięta ten mecz ten wie co się tam działo> . W 2006 ograł kunistysna w Miami...hm kolejny Rusek. Za to w 2005 wygrał bo przeciwnik kreczował \:D Mistrz Montanes, on na hardzie może przegrać z każdym. Jose zakładam, ze jakiś tam talent ma, gra u siebie, organizatorzy mu zaufali, że będzie dobrze. Pierwszą runde ma łatwą. Mi się podoba, dodatkowo kurs z serii tych zajebistych.

Isner J - Minar I @1.65 fonbet

Ostatnia runda kwalifikacji, obaj do tej fazy dotarli bez straty seta. Isner taki baby Karlovic, potężny serwis, ale możliwości ma jak dla mnie większe od Ivo. Zwrotny chłop jest jak na ten wzrost, pobiegać potrafi. Przytrafiają mu się idiotyczne wpadki, ale rzadko ;> Siatke to on całą pokryje. Minar swój największy sukces odniósł właśnie w Sydney, ale drugi raz tego nie powtórzy. Wtedy to znaczy dwa lata temu, troche czasu mineło i nie powinno się to pwotórzyć.

Tomas Berdych v Filippo Volandri 2:0 @1.4 Bet-at-home

Volandri i hard \:D bez żartów...

Fernando Verdasco v Feliciano Lopez @2.18 pinio

value. 2:1 w h2h dla Felki, wygrane mecze na hardzie. Felka jest jednym z Hiszpanów, którzy wolą szybsze nawierzchnie, dobry serwis, nie stroni od siatki. Verdasco w Sydney z reguły grał słabo. Kurs fajny to gram.

Olivier Rochus v Michael Berrer @1.71 pinio

Znowu Berrer i te jego sto kilo. Jak najmocniej w wymianach i tyle. Rochus na korcie myśleć potrafi, miał dość dobrą końcówke sezonu, teraz czas na dobre występy w ATP i pworót do dawnej formy. Berrer niech sobie uderza z całej siły w końcu się zmęczy, zresztą Oli i tak będzie wszystko przebijał. Mini Federer \:D

===19W - 11L === +72.22 j. === 24.07%


Edited by rafal08 (07/01/2008 03:17)

Do góry
#1916251 - 07/01/2008 03:21 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Kameleon]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111094
Skąd: Las Vegas
Stream do turnieju w Auckland i Kooyong dostępny na Bet365.com ;\)


Edited by Goget (07/01/2008 04:30)

Do góry
#1916280 - 07/01/2008 03:26 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: rafal08]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Nicolas Almagro - Jose Acasuso

Kurs: 1,67 Sportingbet.

Pojedynek dwóch graczy,którzy zdecydowanie lepiej radzą sobie na wolniejszych nawierzchniach,aczkolwiek Nico Almagro potrafi wygrywac rozniez na kortach twardych. Jak na reprezentanta hiszpanskiej szkoly tenisa Almagro dysponuje dobrym serwisem,co moze miec duze znaczenie w kontekscie walki z Argentynczykiem,ktory nie moze powrocic do swojej optymalnej formy i grozny pozostaje jedynie na cegle. Uwazam ze w tym spotkaniu inicjatywa bedzie nalezala od samego poczatku do Almagro,ktory powinien narzucic swoj ofenswyny styl gry i jezeli nie bedzie popelnial zbyt wiele niewymuszonych bledow to spotkanie powinno zakonczyc sie po jego mysli.

Juan Monaco - Thomas Johansson

Kurs: 2,25 Betfair

Faworytem tego pojedynku wedlug bukmacherow jest doswiadczony ToJo,jednak moje zdanie na temat szans w tym pojedynku jest zupelnie inne. Juan Monaco powinien w tym sezonie dolaczyc do scislej swiatowej czołówki i na koniec sezonu znalezc sie w pierwszej 20 rankingu. Jak gra Monaco ? przede wszystkim bardzo dobrze czuje sie za linia koncowa , gdzie czesto prowadzi dlugie wymiany. Z defensywy potrafi natychmiast przejsc do ataku i swoim mocnym FH zakonczyc wymiane wygrywajacym uderzeniem. Obserwuje Juana Monaco jeszcze od czasow kiedy grywal na szczeblu czelenedzerowym i z roku na rok ten zawodnik czyni systematyczne postepy w swojej grze.

Po drugiej stronie kortu stanie byly zwyciezca Australian Open Thomas Johansson,ktory na dzien dzisiejszy jest cieniem gracza, ktory triumfowal na kortach australiskich przed laty. Ubiegly sezon praktycznie stracony, po uderzeniu pilka w oko mial duze problemy zeby powrocic do gry i jak sam mowi nadal ma niewielkie problemy ze wzrokiem podczas meczu. Johansson w tym sezonie wystepowal w katarskim turnieju w Doha. I szczerze mowiac jego dyspozycja na poczatku sezonu jest bardzo przecietna , w meczu z Berrerem niemiec nie potrafil wykorzystac kilku szans na przelamanie i popelnial wiele ue. Co do spotkania z Murray'em to wlasciwie nie ma czego komentowac wygrany set 6:0 przez szkota mowi sam za siebie. Monaco na to juz nie pozwoli i spewnoscia bedzie chcial w dobrym stylu zainaugurowac nowy sezon zwyciestwem.

Philipp Kohlschreiber - Michael Russell

Kurs: 3,25 Bet 365

Niemiec to bardzo chimeryczny zawodnik, obdarzony wspanialym bh granym w sposob klasyczny nie potrafi potwierdzic swoich duzych mozliwosci. Mialem mozliwosc ogladania spotkania Phlipp'a z Ljubicicem i gral wielkimi zrywami, oczywiscie to dopiero poczatek sezonu i jest jeszcze czas na ustabilizowanie swojej gry , ale tu akurat widze szanse dla Michael'a Russella ,ktory szerszej publicznosci ukazal sie dopiero podczas AO 07 gdzie wspaniale walczyl w 1 rundzie z Leytonem Hewitt'em. Amerykanin jest bardzo dobrze przygotowany do gry pod wzgledem fizycznym ,potrafi bomardowac fh , glownie jego gra opiera sie na sile uderzen. Moim zdaniem niemiec nie jest az tak murowanym faworytem tego meczu , poniewaz Russell to nie Volandri. Dodatkowym handicapem tego meczu dla Russella, jest fakt ze jest ograny po kwalifikacjach co moze miec jakies znaczenie.

Tomas Berdych - Filippo Volandri

Berdych: 2:0

David Ferrer - Oscar Hernandez Sanchez

Ferrer : 2:0

Kurs: 1,62 Bet 365

Nie widze tutaj zadnych szans dla rywali Berdych oraz Ferrera ktory mial znakomita koncowke sezonu,czego ukoronowaniem byl finalu turnieju mistrzow. Nie ma sensu zbyt wiele pisac na temat tych typow,jezeli obdywaj faworyci nie zlekcewaza swoich rywali to beda to szybkie mecze. Volandri i Hernandez powinni teraz byc w Brazyli i wygrywac czelendzery na ziemi , ale gratyfikacja startowa byla bardziej kuszaca od gry.

Leyton Hewitt - Nicolas Mahut

Hewitt: 2:0

Kurs: 1,57 Bet 365

Leyton po porazce w swoim rodzinnym miescie Adelajdzie z J.W Tsongą stanie przed szansa rehabilitacji. W pojedynku z utalentowanym francuzem Hewitt mial ciezkie zadanie poniewaz Tsonga zaserwowal az 14 asow , on sam nie byl w stanie odpowiedziec zadnym asem. Mahut to typowy gracz na korty trawiaste,w ostatnim tygodniu zostal zdemolowany przez Cilica co nie wystawia mu dobrej noty. Jezeli Leyton nie odpusci przed AO a nie podejrzewam go o takie praktyki to zwyciezy Mahuta w dwoch setach.


Edited by Goget (07/01/2008 04:26)

Do góry
#1916653 - 07/01/2008 04:49 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: AL_Capone]
rafael86 Offline
El Siete

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2219
Skąd: Warszawa
Gasquet, R - Andreev, I (1) 1.34; 2-0 1.95 Unibet

Gasquet jest tenisista zarówno wyżej sklasyfikowanym jak i ogólnie lepszy w generalnej ocenie umiejętności tenisowych.
W pierwszej rundzie po prostu nie wypada mu odpadać tym bardziej że ambicje ma bardzo wysokie. Teraz Rosjanin - ogólnie dobry gracz, obdarzony świetnym fh. Jednak po tym co zaprezentował w zeszłym tygodniu wniosek nasuwa sie sam - Igor jest zupełnie bez formy, słabo wygląda kondycyjnie i nie ma czucia piłki - czy mógł przez 7 dni sie tak poprawić by ograć Ryśka -> wątpię.

Blake, James - Santoro, F +4,5 (2) 1.73 Unibet

Do tej pory mam w pamięci wspaniały mecz obu graczy w USOpen 07 gdzie Amerykanin wygrał w 5 setach. Santoro sezon zaczął przyzwoicie wygrywając w Katarze z Seppim oraz przegrywając z Denko (nie leży mu). Forma Blake stanowi niewiadomą, jednak znając jego sposób gry i podejście do niektórych turniejów i meczy - może nie wyglądać zbyt dobrze w swoim pierwszym meczu. Magik postawi mu ciężkie warunki i nawet jak przegra to handi gemowy powinnien pokryć

Simon, G - Fish, M (2) 1.6

Stawiam na Rybę. Lepszy serwis, dobra forma (wygrana w HC) przy siatce też kilka pkt zdobędzie, Simon to przeciętniak i na tej nawierzchni Fish powinien to wykorzystać i wygrać ten mecz

Do góry
#1917246 - 07/01/2008 08:13 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: rafael86]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Rochus Olivier (BEL) vs. Berrer Michael (GER) 1 @ 1.67 doxx

Jak już wcześniej wspomniał Leon, Berrer oprócz mocnego uderzenia nie posiada zbyt wielu atutów. Nie jest ogórkiem, ale na Rochusa, który dobiega do każdej piłki (młodsza kopia Santoro \:\) ) może to być zbyt mało. Oli, jeśli jest w formie, swoim bieganiem potrafi doprowadzić do szału przeciwnika na korcie, który zaczyna popełniać proste błędy. Rochus nie pokazał się z najlepszej strony w meczu z Murray`em, dlatego liczę na jego chęć rehabilitacji w spotkaniu z Niemcem, który napewno jest w jego zasięgu.

Grosjean Sebastien (FRA) vs. Luczak Peter (AUS) 2 @ 2.17 doxx

Do góry
#1917276 - 07/01/2008 08:31 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: AL_Capone]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: AL_Nadal


Leyton Hewitt - Nicolas Mahut

Hewitt: 2:0

Kurs: 1,57 Bet 365

Leyton po porazce w swoim rodzinnym miescie Adelajdzie z J.W Tsongą stanie przed szansa rehabilitacji. W pojedynku z utalentowanym francuzem Hewitt mial ciezkie zadanie poniewaz Tsonga zaserwowal az 14 asow , on sam nie byl w stanie odpowiedziec zadnym asem. Mahut to typowy gracz na korty trawiaste,w ostatnim tygodniu zostal zdemolowany przez Cilica co nie wystawia mu dobrej noty. Jezeli Leyton nie odpusci przed AO a nie podejrzewam go o takie praktyki to zwyciezy Mahuta w dwoch setach.


W Unibecie Hewitt 2:0 po 1.70, a -1.5 seta po 1.73 \:D

Również skusiłem się na Kangura. Znając życie przebrnie w jak najszybszym tempie (czyt. dwusetówki) przez pierwsze dwie rundy, a następnie odpadnie by regenerować siły przed AO. Mahut wielkim grajkiem nie jest, ale jest Francuzem, więc okazja do zemsty za Tsonge doskonała ;\)

Również gram na Almagro. Co prawda obaj gracze dysponują podobnymi umiejętnościami: niezły serwis i potężny forhend, jednak Hiszpan na szybszych nawierzchniach prezentował się nieco lepiej.

Do góry
#1917291 - 07/01/2008 08:44 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Valverde]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Grosjean Sebastien (FRA) vs. Luczak Peter (AUS) 2 @ 2.17 doxx

Początek sezonu, Groszek dostaje w pałe w pierwszych rundach w dwóch pierwszych turniejach, następnie w AO wszyscy grają przeciwko niemu, a on na złość zachodzi daleko - to już może stać się standardem. Zwłaszcza, że w Adelajdzie Francuz przegrał z Vince`ml, a tutaj w Sydney trafił na Luczaka, który napewno tanio skóry nie sprzeda. Coprawda Australijczyk większość punktów zdobył grając na cegle, ale nie jest to typowy przebijacz. Pamiętam jego mecz w III (!) rundzie AO w 2006 z Haasem. Wtedy Luczak stoczył z Niemcem bardzo zacięty i wyrównany 4-setowy pojedynek. Niemiec szedł jak burza, a mógł go zastopować właśnie Luczak (dla ścisłości przypomnę, że Haas wtedy odpadł dopiero po 5-cio setówce z Federerem). Tak więc chłopak ma papiery na granie, moim zdaniem jeden z niespełnionych talentów.
W ubiegłym tygodniu Australijczyk walczył jak lew z Rybą (6-7 6-7), Berdychem (6-7 4-6) oraz ograł Bopanne (7-6 6-3). Przewiduje, ze będzie to zacięty pojedynek, być może 3-setowy. Zagram sobie jeszcze za grosze correct score 1-2 @ 3.38 oraz 0-2 @ 3.98 w doxx \:\)

Simon Gilles (FRA) vs. Fish Mardy (USA) 2 @ 1.57 doxx

Jeśli Ryba nie oleje tego turnieju i zagra tak jak na Hopmanie, to powinien ograć Simona. Nie wiemy do końca w jakiej dyspozycji jest Francuz, który coprawda odpadł w pierwszej rundzie w Adelajdzie, ale przegrał z Llodrą, czyli zwycięzcą tego turnieju. Uważam, że Amerykanin zaprezentował się na tyle przyzwoicie podczas HC, że można postawić na niego swoje oszczędności, obudzić się rano i mieć ich jeszcze więcej na koncie \:\)

Do góry
#1917804 - 07/01/2008 19:40 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: majner]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Wawrinka - Tursunov 1 1,60 GB 4/10

Patrząc na ubiegłotygodniowe wyczyny obu tenisistów wynik moze być tylko jeden. Pewna wygrana Stasia. Zagrał on znakomity turniej w Doha gdzie przegrał dopiero po walce w finale. Niestety moim zdaniem w decydującym secie nie wytrzymał presji i poniosły go nerwy. Zarówno to jak pozostałe spotkania rozegrał na dobrym pewnym poziomie. Ostry atakujacy styl, solidne przyspieszenie z forhandu spychające rywali do defensywy lub kończące wymianę, ładnie ułożony jednoręczny backhand oraz dobry serwis. To tylko podstawowe plusy gry Szwajcara. Szkoda tylko tej głowy i zagotowania w decydującym starciu.
Jest to mecz pierwszej rundy więc wydaje mi się, że takiej presji i obciążeń w tym spotkaniu niebędzie. Z gry Rosjanina którego widziałem z rodakiem Davydenko to tylko zapamietałem wieczne pretensje do siebie, duzo niewymuszonych błędów no i tyle \:\)
Jedna rzecz która nie pozwala mi grać tego spotkania wysoko to właśnie ta 1 runda i finał Stasia. Wiadomo panuje powszechny pogląd że finał w jednym turnieju wiąże się z szybką porażką w kolejnym. Mam nadzieje że Staś nie czuje zmęczenia i nie będzie chciał odpocząć przed AO.

Do góry
#1918327 - 07/01/2008 23:57 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Piostar]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Guccione - Martin 1 1.40

Chris gra u siebie, wiadomo motywacja zawsze większa jak się gra przed własną publicznością. Martin nigdy na hardzie dobrze nie grał i już pewnie nie będzie grał. Guccione wiadomo lewa ręka, mocny serwis myślę, że da radę z 30 letnim Hiszpanem. Martin jak narazie w tym roku wygrywa mecze w kwalach na hardzie, ale nie miał trudnych rywali. Wczoraj ograł też leworęcznego Devildera, jednak teraz już raczej nie da rady z mańkutem.

Do góry
#1918389 - 08/01/2008 00:25 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: adingh]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk


Stanislas WAWRINKA vs. Dimitry TURSUNOV

kurs: 1,65

buk: Betgun

Zgadzam się zdecydowanie z opinią Piostara. Szwajcar zaliczył bardzo dobry inauguracyjny występ w Doha. Oglądałem go w meczu z Ljubiciem i powiem szczerze, że grą z głębi kortu praktycznie bił go na ..., do tego dochodzi przyzwoity 1st serwis, no z drugim jest większy problem, bo Stasiowi zdarzają się podwójne. Ciężko mi napisać cokolowiek na temat Tursunova, typowy zawodnik w cieniu najlepszych (wałkowiczów) ze zbornej. Jakoś nie podeszła mi ta cała banda rosyjskich tenisistów na czele z Denko. Kurs jak najbardziej pozytywny, liczę tutaj na 2:0 dla szwajcara.

Vamosss Stanislas!

Do góry
#1918410 - 08/01/2008 00:35 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: verdasco]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Czasem się zastanawiem po co wy gracie w takich bukmacherach jak betgun, jak są tacy jak Pinnacle czy giełda betfair.
Chocby w Pinnacle na Stanislasa jest kurs 1.893 w tym momencie, więc po co to grac po 1.65 ? Choc jak dla mnie ten mecz to i tak no bet myśle że Wawrinka odpuści ten turniej, a Tursunov złym graczem nie jest i ograc go nie będzie łatwo

Do góry
#1918413 - 08/01/2008 00:37 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: verdasco]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk


H.T.LEE vs. Michael LLODRA

kurs: 1,90

buk: Betgun

Według mnie kapitalny kurs na francuza. Pokazał się świetnie w Adelajdziem, gdzie w szybki sposób uporał się z Jarkiem Nieminenem. Stabilny gra podparta niezłym serwisem - myślę, że zdecydowanie wystarczy to na koreańczyka. Lee nic wielkiego nie pokazał w Doha, odpadł po porażce (dość błyskawicznej) z Callerim (3:6 1:6). Zdecydowanie świetny kurs \:\)



Dodatkowo możemy spodziewać się dzisiejszej nocy zwycięstw:
X-Mena, Kohlschreibera, Massu, Cilica, Hewitta, Tsongi

Do góry
#1918433 - 08/01/2008 00:45 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: verdasco]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Seppi Andreas - Tsonga Jo-Wilfried 2 1.35

Jo-Wilfried ostatnio zagrał dobry turniej w Adelaidzie gdzie doszedł aż do półfinału pokonując po drodze m.in Hewitta i Gulbisa. W półfinale zaś przegrał z Jarkko Nieminenem.

Co do Andreasa to w Doha nie zaprezentował się zbyt dobrze, przegrał już w pierwszej rundzie z Fabricem Santoro.

Podsumowując: na początku sezonu to Francuz ma więcej atutów aby pokonać Włocha...

Tursunov Dmitry - Wawrinka Stanislas 2 1.80

Stanislas zadziwia mnie na początku tego roku, gra świetnie. W rezultacie tych dobrych występów uzyskał finał Turnieju w Doha, pokonując wcześniej m.in Calleriego i Ljubicicia.

Rosjanin zaś przegrał w ćwierćfinale tych zawodów z Davydenko, prezentując dość mizerną formę.

Jedyna rzecz nad którą sporo się zastanawiałem to fakt iż Wawrinka w krótkim odstępie czasu zagra mecze w 2 różnych turniejach. Jednak w meczu finałowym w Doha widziałem iż z jego kondycją nie ma on żadnych kłopotów a więc wierze w to, że pokona Tursunova.


Edited by Fro_Lech (08/01/2008 01:02)

Do góry
#1918438 - 08/01/2008 00:47 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: verdasco]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
No właśnie verdasco i tutaj jest ten problem,że Llodra tak bardzo dobrze zagrał w Adelajdzie. I moim zdaniem dzisiaj odpuści przed AO.
Swoje zagrał przed tygodniem w turnieju do którego nawiązałeś, wygrał w finale z Jarkko 2:0. I teraz niech odpoczywa przed ważną imprezą która rozpoczyna się14 stycznia.
Takie jest moje zdanie i dzisiaj zagrałem na LEE @1.90

Do góry
#1918450 - 08/01/2008 00:52 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: 19marcin08]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: 19marcin08
No właśnie verdasco i tutaj jest ten problem,że Llodra tak bardzo dobrze zagrał w Adelajdzie. I moim zdaniem dzisiaj odpuści przed AO.
Swoje zagrał przed tygodniem w turnieju do którego nawiązałeś, wygrał w finale z Jarkko 2:0. I teraz niech odpoczywa przed ważną imprezą która rozpoczyna się14 stycznia.
Takie jest moje zdanie i dzisiaj zagrałem na LEE @1.90


Ja trochę nie rozumiem takiego rozumowania, bo trochę to brzmi, jakbyś chciał na siłę znaleźć dziure w całym. Jak wiadomo Llodra większe sukcesy odnosił w deblu, rozpoczął się nowy sezon, od razu wygrana - choć w żadnym przypadku faworytem nie był. Moim zdaniem właśnie taki tryiumf będzie dla niego falą wznoszącą, dzisiaj spokojnie sobie poradzi z Lee. Poza tym, no jak mówie, kompletnie nie rozumiem takiego myślenia, to jest profesjonalny sportowiec, on nie może sobie pozwolić na odpoczynek, w dodatku na początku sezonu, gdzie tu jest sens? \:D

Do góry
#1918452 - 08/01/2008 00:52 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 *DELETED* [Re: mateusz2201]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#1918469 - 08/01/2008 00:57 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: verdasco]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Gdzie jest sens?
Zobacz sobie historię takich właśnie meczy przed szlemami.
Historia nie kłamie i w tym turnieju również mogą być takie niespodzianki, chociaż o jakiejś tam niespodziance w razie zwycięstwa LEE bym nie mówił.

Jak chcesz graj na Llodre, ja zainwestuje w Koreańczyka.

Do góry
#1918539 - 08/01/2008 01:16 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: verdasco]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
eh, słaba noc, jeszcze gorszy poranek. Poszukiwania doga ciąg dalszy.

Chris Guccione v Alberto Martin @1.461 pinio 2:0 @2.1 betsson

Znowu promocja w stylu tych ze spotkania Wawrinka - Martin. Australijczyk u siebie, znakomity serwis. W tamtym roku udało mu się osiągnąć finał w Adelaidzie, teraz w pierwszym tygodniu rywalizacji osiągnął jedynie finał debla. Nidzie się Gutek nie spieszy, nie gonią go na kwale do AO, może spokojnie rozegrać pare dobrych spotkań w singlu. Z takim zawodnikiem jak Martin musi wygrywać na hardzie szybko i pewnie.

Joseph Sirianni – Steve Darcis @1.91 betsson

Dam jeszcze raz szanse Belgowi :] Przeszedł w dobrym stylu kwale pokonując między innymi Dancevica i Koroleva, a ten Sirianni jakoś mnie dalej nie przekonuje. Buki też chyba nie wiedzą same jak ustawić kursy. U jedynch faworytem Australijczyk, u innych Belg.

Sergio Roitman v Lukas Rosol @2.15 betinternet

W roku ubiegłym Roitman na hardzie w ATP 0-6, Rosol do gigantów oczywiście nie należy ;] ale powinien chłopak powalczyć. Kurs zachęca do gry.

Juan Carlos Ferrero v Mario Ancic @1.85 fonbet 2:0 @3 Bet-at-home

H2H 3:0, dodatkowo Ancic ostatnio znowu chory. Na ostatnich treningach wyglądał ponoć koszmarnie ;> jak niedokarmione dziecko z Kambodży. Przy warunkach panujących w Auckland będzie mu moim zdaniem trudno nawet skończyć te spotkanie. Ferrero go zabiega.


===19W - 11L === +53.32 j. === 15.23%

Do góry
#1918669 - 08/01/2008 01:40 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Kameleon]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Wawrinka - Tursunov 1
Powiem szczerze, że już ten mecz obstawiłem i troszkę zacząłem się denerwować po waszych postach. Przemyślając sobie wszystko jednak doszedłem do wniosku, że dobrze zrobiłem. Piszecie, że Wawrinka będzie chciał sobei odpocząć przed AO, to ja się pytam po czym ma odpoczywać ? Wiadomo turniej w Doha na pewno kosztował go trochę sił ale mamy początek sezonu i chyba lepszym rozwiązaniem jest wejść w uderzenie niż specjalnie przegrywać. Zdaję sobie sprawę, że bardzo często po grze w finale w następnych turniejach zawodnicy szybko odpadają. Ja jednak myślę, że Stasiu to nie jest taki zawodnik żeby odpuszczać,i dodatkowo naprzeciwko niego stanie zawodnik bardzo nieobliczalny popełniający bardzo wiele niewymuszonych błędów,a Szwajcar tego w ostatnim turnieju nie pokazywał. Ja myślę, żę Wawrinka wygra ten mecz bo na pewno na ten moment jest w wyższej formie no i będzie chciał jeszcze trochę pograć przed AO. Do finału tego turnieju raczej on nie dojdzie bo po dzisiejszym wygranym meczu zacznie kalkulować czy opłaca mu się tak męczyć przed Australian Open. Przejdzie pewnie ze 2 rudny ale to wszystko w ćwierćfinale lub półfinale już raczej odpuści. Go go Stasiu !

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, ElNinho[mmdea], Sensei, rafal08, VVega, Lukasz111, ANZELMO, alfa, burbon), 4416 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582781 Postów

Najwięcej online: 4499 @ 15:45