II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006

Posted by: tomo

II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/07/2006 20:55

Od powrotu ze Skorzęcina minął już grubo ponad miesiąc, a jesień zbliża się wielkimi krokami więc chyba nadszedł najwyższy czas poważniej zabrać się za organizację kolejnego forumowego spotkania.


Już w Skorzęcinie na miejsce kolejnego zlotu wybraliśmy Trójmiasto lub jego okolice (łącznie z półwyspem helskim) - tylko bez narzekania, że z Krakowa czy Wrocławia to zbyt daleko, jak ktoś naprawdę chce to na pewno dojedzie.
I od razu na wstępie proponuję nie kombinować, że może to na Mazurach a może w Zakopanem, niech zostanie tak jak jest.

Jeżeli chodzi o datę to największym poparciem na forum cieszył się forsowany przeze mnie termin wrześniowy, gdyż wrzesień to:
- piękna pogoda
- mniej turystów
- czas wolny dla studentów
Optymalną datą wydaje się być w tym przypadku 8-10 lub 15-17 września (kwestia ustalenia, z grubsza wszystko jedno).

Organizacją zlotu miała zająć się bardzo silna w Skorzęcinie reprezentacja Trójmiasta, ale chłopcy kompletnie zamilkli i jak widać chyba nie bardzo kwapią się do działania.


A zatem proponuję zakasać rękawy do pracy i jak najszybciej w pełni kompleksowo zająć się organizacją zlotu, tak by nie trzeba było wszystkiego robić na ostatnią chwilę i żeby sam zlot przebiegał w komfortowych warunkach.

W związku z tym proszę wszystkich forumowiczów z Trójmiasta i okolic mających jakieś możliwości działania i chętnych do zajęcia się wynajmem domków/pokojów o podzielenie się ewentualnymi ciekawymi miejscami, ośrodkami wypoczynkowymi i w ogóle możliwościami jakie niesie wasz region a na pewno wspólnie coś wybierzemy.


Mam nadzieję, że cała impreza dojdzie do skutku i w związku z bardzo miłą atmosferą i pozytywnymi opiniami dotyczącymi zlotu w Skorzęcinie na kolejne spotkanie zdecyduje się przybyć liczniejsza grupa forumowiczów.

A zatem do dzieła...



P.S. Proszę moderatorów o przyklejenie tematu.
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/07/2006 22:13

Wstępnie tym razem mam nadzieje, że będe w Trójmieście. Więc znowu daje 50% jak na Skorzęcin oby tym razem nic mi nie przeszkodziło. Pozdrawiam
Posted by: g00niek

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/07/2006 22:17

Temat przyklejamy.. miejmy nadzieje z mnie nie zabraknie
Posted by: odgdog

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/07/2006 22:28

heh... na dzień dzisiejszy 2 najgorze terminy z możliwych. 9.IX będzie w Krakowie koncert Jay-Z i i Sugababes (ale Keisha.... mmmmmmmmmm.....) i już się wstępnie na to nastawiłem, a ok. 20 IX mam obronę magistra :/
Ale zrobie wszystko, żeby jednak się pojawić
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/07/2006 22:53

No panowie, ja tym razem postaram sie zawitac, no zobaczymy czy te twarzyczki z avatrow faktycznie są podobne ;D

nikomu nie dogodzi, ale wrzesien to ciut za zły termin, poprawki itd, ostatnie dni sierpnia byly by lepsze, przynajmniej dla mnie, ale i tak pewnie to nic nie zmieni

pozdro
i do zobaczenia
Posted by: Jose

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/07/2006 23:06

Trójmiasto kawał drogi dla mnie ale postram sie być

Termin O.K a może ktos będzie jechał z Śląska to sie razem zabierzemy, to podróż przyjemniej minie

Zobaczymy co życie pokaże...
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 16:31

pisze sie
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 16:38

Powinienem się tym razem zjawić...Wszystko jednak zależy od terminów wrześniowych poprawek...

A nie lepszym terminem byłby 1-3 września...??
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 16:46

1. W Wieżycy można wynająć 10-osobowy domek za 280 zł doba. Obok jest jeziorko, pensjonat, w którym jest bilard, piłkarzyki, pewnie jakieś dartsy. Z tego co pamietam jest też boisko do piłki Może się wypowie ktoś kto był ostatnio.

W samym trójmieście chyba sie nie opłaca, jastarnia, hel jak najbardziej.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 16:49

Quote:

Powinienem się tym razem zjawić...Wszystko jednak zależy od terminów wrześniowych poprawek...

A nie lepszym terminem byłby 1-3 września...??



1-3 września to tak naprawdę jeszcze wakacje i pełne obłożenie w rozmaitych środkach wypoczynkowych, a 3 września w niedzielę niezliczone tłumy wracające z wypoczynku, termin raczej chybiony.
Posted by: Dorian

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 16:53

Jeszcze jest czas. Niech ktoś z Trójmiasta zaproponuje jakiś ośrodek, domki ale nie pole namiotowe!!!
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 17:01

Quote:


W samym trójmieście chyba sie nie opłaca, jastarnia, hel jak najbardziej.




Tylko że w Jastarni czy na Helu nie ma ośrodków z boiskami kortami itp itd :/
Posted by: Dorian

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 17:04

Granie to i tak będzie tylko jeden dzień. Najlepiej byłoby spotkać się wczesnym popołudniem, ja koniecznie chcę do baru "Przystań"!!! Obiad albo kolacja, albo niech dowiozą rybkę tam gdzie będziemy, więc bliżej Sopotu coś zaproponujcie!
Posted by: odgdog

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 17:06

Quote:

Granie to i tak będzie tylko jeden dzień. Najlepiej byłoby spotkać się wczesnym popołudniem, ja koniecznie chcę do baru "Przystań"!!! Obiad albo kolacja, albo niech dowiozą rybkę tam gdzie będziemy, więc bliżej Sopotu coś zaproponujcie!



A jadłem w "Przystani" tydzień temu. ale i tak ta rybka nie umywa się do Rewińskiego w Kołobrzegu.... A może okolice Kołobrzegu?
Posted by: Dorian

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 17:09

Może także nie w dniu meczu, bo część ekipy pójdzie na Arkę, wrócą zbyt zadowoleni albo wnerwieni!
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 18:48

Quote:

pisze sie




hehe

ja również wpadam jak to tylko będzie możliwe...

co do miejsca i terminu to już się nie wypowiadam, bo to sprawa drugorzędna:) ale Skorzęcin to było to! pozdro dla Biszopa!
Posted by: Llama

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 20:19

w pierwszy proponowany weekend finały USO
drugi termin z tego tytułu terminem ciekawszym. no chyba, że będą telebimy z nowojorskim obrazem
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 20:22

panowie kto pierwszy będzie miał w avatrze przez pare dni ŻABE MONIKE

na zlocie stawiam mu flaszke

Posted by: Llama

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 20:28

to będzie moja druga łatwa flaszka z tego forum
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 20:31

No to Llama słowo to słowo, jesteś No 1 więc masz odemnie flaszke, jak juz mówisz że druga to będziesz musiał uważać żeby coś z tego zlotu zapamiętać

także narazie

do zobaczenia na zlocie
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 20:34

Żaba monika jest, a kto zostanie panią Kredką ? jest chętny ? w nagrodę worek cebuli na 7 dni !
Posted by: skoczek

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 20:37

Quote:

Żaba monika jest, a kto zostanie panią Kredką ? jest chętny ? w nagrodę worek cebuli na 7 dni !



Lepiej panem TIK-TAK'iem
Posted by: szczeka

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 21:10

Quote:

Niech ktoś z Trójmiasta zaproponuje jakiś ośrodek, domki ale nie pole namiotowe!!!




O jakich kwotach osoba/dobę [zł] mówimy? To w pewien sposób zdeterminuje miejsce (odległość od morza) i standard.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 21:39

Quote:

Quote:

Niech ktoś z Trójmiasta zaproponuje jakiś ośrodek, domki ale nie pole namiotowe!!!




O jakich kwotach osoba/dobę [zł] mówimy? To w pewien sposób zdeterminuje miejsce (odległość od morza) i standard.



O możlwie najmniejszych...
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/07/2006 23:19

Heh popierałem termin Tomo od początku, czyli wrzesień, ale opcja sierpnia przważała i tak cos ostatnio nie lookalem tu, ale byłem na I zlocie i teraz bede na bank (zwłaszcza że tu mieszkam:)) mogę rozlookac noclegi tylko: po primo : w samym 3m, czy w Jastrzębiej czy Jastarni np.? sam włsnie wróciłem z Jastrzębiej jest ok, boisk nie szukałem;)( zona pyka jedynie w pasjansy) to nie wiem czy są, ale browar jest:). Myslę że w samym centrum 3m to ciężko ( bo żeby być razem ( a nie w stu kwaterach), a ogólnie myślę, że o to chodzi, co by w poxa pograć, flaszkę zrobić czy cuś) bo albo akademiki, albo jakiś cały pensjonat lub wille, ale na 2 dni to ceny dość duże, nie wiem czy dobrze prawie, może ktś inny z 3m ma jakies wtyki i się wypowie.
Pozdrawiam

Ps. sorry za mętny text ale rumik atakuje, ja będę na bank, napiszcie jakie są priorytety: boisko, cała ekipa razem, szybkie laski;), bliskośc morza itd.? to rozlookam
Posted by: szczeka

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 06:20

Quote:

Quote:


O jakich kwotach osoba/dobę [zł] mówimy? To w pewien sposób zdeterminuje miejsce (odległość od morza) i standard.



O możlwie najmniejszych...




To pomówmy o najwyższych akceptowalnych.
Mr Joke dobrze prawi, a z podejściem tak, jak wyżej już odechciało mi się czegoś szukać
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 06:26

Panowie proponuje zrobić ankiete, z przedziałami dni sierpnia i wrzesnia np 20-25, 25-30 itd, zobaczylibysmy komu naprawdę w jakie dni pasuje, zresztą ankieta jest jak najbardziej na miejscu.
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 07:55

Szczypior dobry pomysł, a więc jest już ankieta
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 08:03

Zagłosowałem, ale nie wiem po co jest ta ankieta. Demokracja to najgorszy wymysł. 8-10 jest najlepszym terminem z powodu:
- braku ewentualnych "bachorów" na plaży, nad jeziorem, w lesie, na boisku, na korcie, w knajpie,
- luźniejsze pociągi i drogi co także jest ważne ze względu na dojazd i powrót,
- łatwiej o miejsca noclegowe, bo sezon prawie się kończy,
- łatwiej o miejsca w knajpie, bo bydło wróciło do siebie,
- pogoda będzie jak teraz bo to polska złota jesień.
Posted by: ELDORADO

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 08:10

propozycja kontra

zapraszam na II-i zlot do Wrocławia

Camping Ślęza jako miejsce zlotu we Wrocławiu
Ślęza

o atrakcyjnosci wrocka nie muszę nikogo tutaj chyba przekonywac miejsce to jest blisko centrum, blisko wszelkich uciech jakie oferuje to miasto blisko profa,stsu i tota mixa i blisko kortów tenisowych , blisko chmielowego wodociągu i żarełka
propozycja poza tym jest zroznicowana cenowa , a więc namiot , przyczepka lub domek w zaleznosci od potrzeb i pojemnosci kieszeni .

jesli bedzie odzew to moge sie tym zająć, ale tylko w duecie z kims ze Wrocka lub najblizszych okolic

POZDRAWIAM
ELDORADO
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 08:18

Nic z tego, Eldo, będzie na morzem albo zimą spotykamy się w Egipcie, kolejny jest w Egipcie... tylko termin jeszcze nie znany

Patrzę na tą ankietę i jak na razie 100% na ostatni termin. Proponuję po 21 głosach zamknąć głosowanie, bo pewnie i tak więcej osób nie przyjedzie
Posted by: ELDORADO

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 08:20

drugi link sie nie otwiera wiec jeszcze go raz podaje
tu
Posted by: ELDORADO

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 08:27

GSE mimo Twego spodziewanego sprzeciwu sprawę stawiam dalej jako otwartą , jesli nie to postaram sie być w Gdansku,jak i w Egipcie
pozdro
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 08:36

Panowie nie Wrocław, nie góry - zlot się odbędzie w Trójmieście lub jego okolicach, tak już zostało postanowione i nie kombinujmy!

Zdecydowanie przychylam się do argumentów GSE dotyczących terminu naszego spotkania, jest zdecydowanie najbardziej optymalny termin pod wieloma względami.

Co do priorytetów - przede wszystkim cała ekipa razem - najlepiej jakiś osrodek wypoczynkowy w jakiejś spokojnej okolicy, domki letniskowe czy cuś w tym stylu - najlepiej za miastem bo taniej i zdecydowanie większa swoboda!

Czyli Jastrzębia, Jastarnia czy nawet nadlej w głąb półwyspu helskiego jak najbardziej pasuje.
Absolutnie nie musi być to samo Trójmiasto! Po prostu chodzi o tamte okolice.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 08:39

Oczywiście zapewne będą kolejne zloty i będą one w różnych miejscach kraju, więc i Wrocław, Mazury czy góry jak najbardziej TAK, ale NIE tym razem!
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 09:45

Odnosnie terminu tutaj popieram Tomo i GSE tak też zagłosowałem co do Wrocławia z Warszawy mamy do was fatalne połączenie pociąg pośpieszny relacji Warszawa Wschodnia-Jelenia Góra jak się nie myleto jedzie 6 godzin i pół. Natomias Intercity jedzie przez Poznań bodajże jest to 5 godzin. Ja jestem za Trójmiastem. Ostatnio byłem tam rok temu. chętnie wróce tam i w tym roku. miejsca nie zmieniamy tylko co do daty jest ankiety. Pozdrawiam
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 11:45

Witam! Oczywiście na 2 zlocik jak najbardziej się pisze tym bardziej że miejsce jakby swojskie...
No własnie miejsce. Zdecydowanie proponuje wybic sobie z głowy samo Trójmiasto a najbardziej Sopot. Akademików nie polecam, tak się składa że znam portiery w obydwu akademikach w Sopocie i z góry Wam mówie że swobody nie bedzie.
Co od osrodkow to szukam w głowie i nie potrafie znalezc osrodka gdzie beda takie fajne domki jak w Skorzęcinie, w lesie z boiskami, kortami etc. Pensjanaty i domy wczasowe czy jak to sie tam zwie tez odradzam bo we wrzesniu i pazdzierniku na Sopot jest najazd połamanych staruchów (czytaj: szanownych kuracjuszy).
Moje zdanie jest takie, że powinniśmy forsować jako miejsce Jastrzębia Góra tudzież Półwysep Helski.. ostatecznie tereny Kaszub.
Termin sami ustalcie, jesli chodzi o mnie to na dzien dzisiejszy bede na 100% ale do tego czasu sa jeszcze 2 miechy i nie ukrywam ze jestem na takim etapie zycia ze w jeden dzien mi sie moze wszystko pozmieniac.
Co do organizacji to jak tylko pojawie sie w 3miescie to razem z Mr Jokiem, Mitulem i reszta ekipy z 3miasta mozemy sie za to zabrac.
No to tyle bo i tak zabazgrałem troche. Pozdrówki!
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 13:13

Quote:

No to Llama słowo to słowo, jesteś No 1 więc masz odemnie flaszke, jak juz mówisz że druga to będziesz musiał uważać żeby coś z tego zlotu zapamiętać

także narazie

do zobaczenia na zlocie



pierwsza juz pewnie daaaawno wypil
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 13:20

a jakby zrobic zlot w Gdansku na tej waszej wyspie "sobieszewo"...?
bylem tam w czerwcu i wszystko tam jest...
korty, boisko... i maja tam przynajmniej 4-5 osrodki wypoczynkowe
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 13:23

Oooo w Sobieszewie byłem w swoim życiu przynajmniej kilka razy - świetna lokalizacja i dobry dojazd!

Jestem za!
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 13:25

A no i ośrodki wypoczynkowe są, także sporo domków do wynajęcia i zaplecze sportowe też.

Z centrum Sobieszewa 15 minut spaceru lasem do morza.

Świetna lokalizacja i dobry dojazd, jestem za !!!
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 13:38

Sobieszewo jest fajne. Zdaje się że mam znajomka z Sobieszewa to jak będzie sposobność to podpytam go może ma jakieś kontakty w ośrodkach. Co do dojazdu to jest bardzo dobry dojazd samochodem i chyba jezdza tez autobusy mzk spod dworca głównego z Gdńska. Pozdrawiam!
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 13:51

Wielkie piwo dla Bazyla za to że wspomniał o Sobieszewie.Osobiście szukałem w głowie gdzie można zrobić taki zlot nad morzem ale tak naprawde niewiele jest takich miejsc żeby było wszystko na miejscu: czyli morze,domki campingowe,boiska ( jak napisał Bazyl ) itp itd zatem Wyspa Sobieszewska jest idealnym miejscem.

Na tej stronie jest wiele informacji o wyspie:

http://www.wyspa.pl/

- położenie
- noclegi
- gastronomia
- zdjęcia
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 13:53

Tak jest.

Z trasy Warszawa - Gdańsk trzeba skręcić w prawo kilkanaście kilometrów przed centrum Gdańska i po kilku minutach jazdy jest się na Wyspie Sobieszewskiej.

Jak jeździłem kiedyś bardzo często do Sobieszewa (ale było to dość dawno temu) to spod kolejowego Dworca Głównego jeździły tam autobusy komunikacji miejskiej, nawet pamiętam jakie miały numery - 112 i 186.
Od dworca nab wyspę ok. 30-40 minut jazdy.
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 14:01

Nawet jeśli nie będzie boisk to w wolnych chwilach można sie zając robótkami ręcznymi:



albo pobawić sie ptakiem

Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 14:38

Taaa, Sobieszewo jest ok, byłem tydzień temu, wszystko jest browar irlandzki 4,5, normalny 3,5-4, sa kampingi, z 10 min od morza, są 2 sklepy, ładna plaża (nie to co w Zopot-tam to syf) komunikacja jest ok, tak jak ktos pisał autobusy z dworca, furką też łatwo dojechać.
Moze tylko zbyt blisko domu, ale cóż, następny zlot bedzie zapewne ciut dale (Egipt tak?):)
Pozdrawiam
Ps. pewnie w weekend tam się bujne to zapytam o nocki, miło by było jakby troche osób sie zadeklarowało, co by wiedziec w przyblizeniu na ile osób.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 15:02

Czyli chyba postanowione...

!!! SOBIESZEWO !!!

Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 15:17

ale ten Bazyl to ma pomysly...
spod dworca tak jak mowisz jedzie sie 112 lub 186, oba jada 46 minut. bilety PKP do Gdanska kosztuja kolo 30 zl ulgowy a 40 pare normalny. jak tam bylem miesiac temu to mieszkalem za 20 zl od osoby
i jest tam najlepsza pizza jaka w zyciu jadlem
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 15:39

uwazam ze nalezy zrobic tak samo jak z tamtym zlotem, czyli juz zaczac do kogos kase wplacac zeby sie wyklarowalo ile osob chce serio jechac
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 15:45

Oczywiście, że Bazyli ma rację, jak pojedzie ktoś rezerwować i powie szukam miejsca na 30 osób we wrześniu i jaki jest rabat? To zniżka będzie! Można także bursztyn zbierać na plaży!

Czy w okolicy jeździ kolejka wąskotorowa? Z wielką chęcią bym się taką przejechał!

Bazyl na razie nic nie wiem, Antonio nie dzwoni... napiszę do niego wieczorem.

Buziaczki dla Oli
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 16:10

Quote:


Buziaczki dla Oli



stary ale jary, co?
uwazaj bo zonie powiem
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 16:21

Patrzyłem na tą stronke co została poddana. Lokalizacja całkiem fajna Tylko, żeby we Wrześniu było to wszystko czynne. Bo na przykład Łeba zmienia całkowicie swoje oblicze po sezonie turystycznym, żeby tak tam nie było. Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 18:04

Ośrodków wypoczynkowych w Sobieszewie jest naprawdę niemało - i domki i mierjsca w pokojach.

Kwestia jest tylko taka, aby ze 2-3 osoby z Trójmiasta zebrały się, odwiedziły Sobieszewo, dobrze je spenetrowały odwiedzając jak najwięcej ośrodków i wynegocjowały z właścicielami tak jak najlepszą cenę na dany termin wstępnie na grupę 2-30 osób.

Oczywiście niech to będzie gdzieś w 'centrum' wyspy, czyli jadąc od Gdańska niedaleko za tym słynnym pontonowym mostem, a nie gdzieś daleko w głąb wyspy bo tam dalej to chyba nic się nie dzieje.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 18:05

"...20-30 osób..."
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 18:06

no ja mialem domki od ronda ktore jest za tym mostem jakies 300 metrow.
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 18:07

o ja Cie!! ale mi zdanie wyszlo, takie bardzo po polsku
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 18:10

po polskiemu
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 19:42

Mam nadzieję, że będzie gdzieś tam można wypożyczyć rower, bo jest szlak rowerowy (24 km długości), przy okazji, można obejrzeć wszystkie atrakcje wyspy. Oto cytat z końca artykułu dotyczącego szlaku rowerowego:

"Do Sobieszewa możemy powrócić trasą rowerową przez las lub jadąc stąd Ścieżką Przyrodniczo-Dydaktyczną ( oznaczona pomarańczowymi kaczuszkami ) dotrzemy do Górek Wschodnich, a stąd ul. Nadwiślańską dojedziemy prosto do mostu w Sobieszewie". Chyba, każdy z wybierających się na wyspę, będzie chciał się przejechać szlakiem pomarańczowych kaczuszek
Posted by: mankiet

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 20:29

No to ja dorzuce swoje 3 grosze..sobieszewo bardzo fajne..w ostatnim tygodniu tam brzuszek opalalem i troche imprezowalem ale do juraty to sie nie umywa:)Co do terminu..to jesli wroce z zagranicznych wojazy to wpadne..ale moze byc na styku bo w okolo 25 wylatuje..i troche szkoda ze sie z wami nie zobacze,jak cos he he pozdrawiam
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 21:04

Mankiet, wiem, że jak będziesz mógł to przyjedziesz chyba, że po zlocie w Skorzęcinie i po spotkaniach w Warszawie dalej nas nie lubisz!!!
Posted by: mankiet

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 21:34

Quote:

Mankiet, wiem, że jak będziesz mógł to przyjedziesz chyba, że po zlocie w Skorzęcinie i po spotkaniach w Warszawie dalej nas nie lubisz!!!



A GSE co z privem bo wyslalem Ci..i zero odpowiedzi..a na smsy to twoja sliczna zonka odpowiada
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/07/2006 22:54

Starałem sie postulować za innym terminem, ale widać nie dam sam rady,

na I zlocie niestety nie bylem i moze sie okazać ze akurat w tych dniach wyskoczą mi poprawki, a bardzo chciałbym byc i w tym cały ambaras
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 06:25

Mankiet odezwę się na GG Dzisiaj cały dzień pracuję, więc komp jest włączony cały czas
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 12:59

Quote:

8-10 jest najlepszym terminem




Zgadzam się, termin jest idealny. Jeśli chodzi o miejsce to najlepiej nad morzem, już wcześniej chyba było obiecane, że w Trójmieście odbędzie się zlot. Najlepiej Sopot, bo jest to najciekawsze miejsce no i dojazd super (pociąg praktycznie staje przy głównym deptaku).
Posted by: szczeka

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 13:19

tomo wrote:
Quote:

Czyli chyba postanowione...

!!! SOBIESZEWO !!!





Conrad wrote:
Quote:

Najlepiej Sopot [cut]




Wydawać się mogło, że termin będzie sprawą sporną, ale widać, że to właśnie uzgodnienie konkretnego miejsca II zlotu będzie trudniejsze.
Jakieś decyzje należy podjąć, bo czas nagli, im prędzej, tym lepiej.

Pozdrawiam ze słonecznej (dziś) Gdyni
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 13:29

Quote:


Moze tylko zbyt blisko domu, ale cóż, następny zlot bedzie zapewne ciut dale (Egipt tak?):)




III zlot jak najbardziej.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 16:52

Ja jestem za zlotem na wyspie... trasa z dworca nie będzie dłuższa niż z Wrześni do Skorzęcina, wypić można już po drodze Sezon na wyspie do końca września... Szkoda mi baru "Przystań", którego pewnie nie odwiedzę
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 19:07

Conrad: do sobieszewa tej jest dobry dojazd. pociagiem do gdanska, potem wychodzisz z dworca, wsiadasz w autobus ktory jest 40 metrow od wyjscia, wysiadasz z autobusu i jestes juz na wyspie
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 19:20

Jest dokładnie tak jak bazyl pisze - przystanek tuż przy dworcu kolejowym Gdańsk Główny, wsiadamy w normalny autobus MZK (nie żaden PKS ani żadni prywaciarze) i za 30-40 minut jesteśmy w Sobieszewie.

Sporo osób jest chętnych na to Sobieszewo więc może zotańmy przy tej opcji i nie kombinujmy dalej.

Kolejny ruch należy do ekipy z Trójmiasta - trzeba aby ktoś pojechał, spenetrował dobrze ośrodki wypoczynkowe w Sobieszewie i wynegocjował z właścicielem możliwie najlepszą cenę wstępnie dla grupy 20-30 osób.
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 19:31

Wstępna lista chętnych na II zlot forum mecz.pl w Sobieszewie:

[T]-error
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 19:34

Jestem drugi po T-errorze! Jestem za zlotem w Sobieszewie!
Posted by: El Camino

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 19:36

Jestem .
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 19:40

a ja jestem pierwszy PRZED Terrorem
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 19:52

Bazyl nie utrudniaj liczenia przed T-errorem jest zero, chcesz być zerem? Jesteś czwarty!!!

Bazyl czwarty! Ktoś jeszcze?
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:04

[T]-error
GSE
El Camino
bazyl
tomo
Posted by: ELDORADO

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:06

[T]-error
GSE
El Camino
bazyl
tomo
ELDORADO
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:08

ELDORADO

pzdr)
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:14

Jest już sześć osób a jakoś nikogo z Trójmiasta i okolic... ale pewnie się jeszcze pojawią
Posted by: mankiet

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:17

i ja ja Ale to nic pewnego wiec dopiszcie Mankieta jak nie wpadne to trudno
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:19

T-error
GSE
El Camino
Bazyl
tomo
Mankiet

Ktoś jeszcze chętny?
Posted by: zyziek_

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:21

Ja bym pojechał jakby to było w wakacjach , ostatni tydzien sierpnia nawet , da rade:)?
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:22

T-error
GSE
El Camino
Bazyl
tomo
ELDORADO
Mankiet
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:25

Nie da rady... Zyziek... w okolicach 10 września i nic tego nie zmieni... Wykombinuj coś, masz jeszcze sporo czasu!!! Będziesz czy nie? Kombinuj!!! Stracisz super imprezę z super gościami!!! (nie reklamuje siebie )
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:32

ej, nie wystarczy sie wpisywac. proponuje jak rok temu juz do kogos kase wplacac.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:37

Ale nie ma chętnych z Trójmiasta to komu chcesz podsyłać? Najlepiej do organizatora, ale odzew jakiś maleńki... nikt nie chce na siebie wziąć odpowiedzialności...
Mam podać swoje konto?
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:39

ja moge zogranizowac... mam jeszcze pare numerow telefonow z Sobieszewa... tylko chyba lepiej jakby ktos tam z Trojmiasta jeszcze na realu podjechal. bo ja w czerwcu to tam w ciemno jechalem
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:41

Przede wszystkim nie "rok temu".

Po drugie - jeszcze nic nie wiadomo odnośnie konkretnej lokalizacji i przede wszystkim kosztów, więc o jakim wpłacaniu kasy my w ogóle mówimy?!
Posted by: zyziek_

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 20:45

Quote:

Nie da rady... Zyziek... w okolicach 10 września i nic tego nie zmieni... Wykombinuj coś, masz jeszcze sporo czasu!!! Będziesz czy nie? Kombinuj!!! Stracisz super imprezę z super gościami!!! (nie reklamuje siebie )




Ta ja do licuem chodze , a to w wekend jest?
Posted by: szczeka

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 21:03

Jestem, jako pierwszy przedstawiciel Trójmiasta.
Generalnie jestem przeciwny "opcji sobieszewskiej" - votum separatum, więc niech decyzja zostanie podjęta przez większość.
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 21:08

Panowie jak to mówią na luzie w rozpiętej bluzie....:) Jakos na dniach rozlookam bo bedę w Sobieszewie, pisałem o tym x postów temu( ale pewnie w obfitej konwersacji gse z bazylem gdzieś umknęło to) Sobieszewo to nie Łeba i we wrześniu nie ma tam takiego oblężenia (tak że z miejscami raczej nie powinno byc problemu), pojadę (lub pojedziemy) pogadam i po weekendzie powiem ile sobie ktoś tam zyczy, wtedy burza mózgów i rezerwujemy lub nie ok? chyba ze ktos ma tam jakies namiary i chce dzwonic to luz ja i tak wchodzę.
Pozdrawiam
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 21:08

Quote:


Generalnie jestem przeciwny "opcji sobieszewskiej" - votum separatum, więc niech decyzja zostanie podjęta przez większość.




Czym argumentujesz?
Jakie inne opcje proponujesz?
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 21:12

myślicie, że mnie się pozbędziecie:)

heh nic takiego:)


kamasss na listę!
Posted by: Jose

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 21:16

Ja postaram sie być

Kto jeszcze z Śląska to sie zgadamy
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 21:19

T-error
GSE
El Camino
Bazyl
tomo
ELDORADO
Mankiet
Szczypior

Ja sie oczywiscie podpisze, ale jesli jakas poprawka wyskoczy to niestety siła wyższa...
Posted by: drfocus

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 21:29

No dobra to i ja bym się zjawił na łikend a co ;p. Jak co to bym leciał furą z Kielec pewnie przez Wawę to bym miał miejsca.

Aha a z tym Egiptem to jak coś to pogadymy jak się zjawie w Sobieszewie, myśle że mógłbym załatwić jakiś wypad całkiem tanio taki wyjazd, ale to się okaże!!
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/07/2006 22:05

A mnie nie policzyli koledzy. Ładnie to tak
Posted by: Cezar

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 20/07/2006 20:55

Ja też chętnie bym wpadł. Sobieszewo nie jest złe. Jutro lece do Hiszpani,wracam dopiero 10 sierpnia,więc nic do tego czasu nie pomoge. Jakby co to po 10 sierpnia jak nie będzie za póżno to chętnie pomoge. Pozdrawiam
Posted by: Kris5

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 00:46

Wrcoilem wlasnie z Helu i widze ze zlocik sie szykuje:) ja oczywiscie obojetnie kiedy i gdzie JESTEM:)
Posted by: boca juniors

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 01:08

http://www.neptun.sobieszewo.pl/html/ceny.html
Posted by: boca juniors

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 01:10

Jak wam się podoba to moge się podjac organizacji,w impreze wliczone oprowadzanie po grodzie Gdańsk
Posted by: Domingos

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 10:05

Witam wszystkich forumowiczow , ciekawym miejscem do zorganizowania zlotu moze byc Czernica (trasa pomiedzy Chojnicami a Koscierzyna) moze nie jest to trojmiasto ale miejsce naprawde ciekawe i tanie , domki nie sa wypasne ale spokojnie mozna sie przespac .Domki sa 8 osobowe ale podzielone na dwie niezalezne czesci 4 osobowe ,koszt polowy domku 45zl a caly domek 8 osobowy ok 75zl ,jest jezioro bardzo tania wypozyczalnia sprzetu ,kapielisko ,duza kawiarnia , jesli chcielibyscie wiecej informacji to prosze pytac a gdy zaakceptujecie to miejsce moge zarezerwowac noclegi itd .
Pomysle o innych miejscach ale generalnie w trojmiescie dosyc drogo i brak typowych domkow za rozsadna cene a wiadomo ze kasa ma znaczenie aby frekwencja byla duza , pozdrawiam
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 12:00

Witam wczoraj byłem własnie w Sobieszewie, odwiedziłem 2 ośrodki, byłem też przy Neptunie, który wyżej podaje JRR, w ośrodku Fala: http://www.wyspa.pl/prezentacje/fala/prez_fala.htm
domek 4 os. w terminie wrześniowym 120pln (czyli 30pln/os), ośrodek ładnie połozony, wszędzie blisko, jest przy nim baro-smażalnia , tylko szefowa pytała się czy to czasem nie byłaby młodzież dewastująca domki aha co do rezerwacji to kazała dzwonić o jak powiedział: jak będą wolne to będą.
W ośrodku Dogowiec, położony w centrum Sobieszewa (ciut dalej do plaży) cena mniejsza bo 23 os/doba, ale domki takie z czasów komuny, łóżka piętrowe no i tylko umywalka, a reszta w pawilonie (wc, prycho) Tutaj za to miła Pani z obsługi bardzo zapraszała.
Neptun tez jest ok, ale nie byłem pogadać, zapewne niedługo tam będę to moge zapytać.
Proponuje powoli jakieś decyzję podejmoweać bo wrzesień to jeszcze jakiś tam sezon( zielone szkoły, wycieczki itd.) i może się zdarzyć że trzeba będzie w paru ośrodkach sie rozlokować, a to chyba nie bardzo.
Pozdrawiam
Posted by: KrOOhY

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 14:58

Hej,
9 wrzesnia w Poznaniu zlot Allegro
to tez troszke konkurencyjna choc komercyjna impreza
chetnie bym sie zjawil na Zlocie mecz.pl
pozdrawiam
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 15:05

Kroohy 9 września jest zlot mecz.pl a allegro to dla nas żadna konkurencja
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 15:44

Patrzyłem na strone tego ośrodka "Neptun" musze przyznać, że jest bardzo ładny. Domki fajne i ładnie urządzone. Więc jak dla mnie ten ośrodek jest jak najbardziej kóól. Pozdrawiam.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/07/2006 16:03

Moim zdaniem Sobieszewo jest aktualnie numer 1. Dobry dojazd, ośrodek ładny, różne atrakcje na wyspie (bursztyn, rowery, boiska, knajpa ) Domki w dobrej cenie we wrześniu.

Nie jest Zopot ale może to i lepiej.

Moja kotka właśnie w pysku przyniosła szpaka do domu... wcześnie znosiła tylko motyle i ćmy, jutro pewnie przyniesie psa razem z właścicielem! To tak na marginesie...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 23/07/2006 22:35

Wake up !!!
Posted by: ELDORADO

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/07/2006 06:18

czy ktoś wybiera się pociągiem na zlot z Wrocławia lub okolic , jeśli tak , to proszę o kontakt , dobrze by było sobie umilić tą długą podróż,żeby nie uchsło człowiekowi w gardle
Posted by: majner

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/07/2006 21:41

jezeli zlot odbedzie sie w terminie 8-10 wrzesnia, to jestem napewno
miejsce dla mnie nie ma znaczenia, wazniejszy termin. sobieszewo odpowiada mi jednak tymbardziej, ze lubie takie tereny co do osrodka to i neptun, i fala wygladaja atrakcyjnie, ale na dogowca tez nie bede narzekal, bo odczuwam sentyment do komuny roznica cenowa nie jest zbyt duza i ceny zjadliwe (przynajmniej jak dla mnie).
czekam na dalszy rozwoj wydarzen
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/07/2006 13:03

T-error
GSE
El Camino
Bazyl
tomo
ELDORADO
Mankiet
Szczeka
Conrad
Mr Joke
Kamasss
Mickey
Szypior
Ignorator
Cezar
Kris5
JRR
majner
quincy

Pozwoliłem sobie dopisać do listy ludzi, którzy wyrazili chęć wyjazdu. Mam nadzieje ze nie beda mi mieli tego za złe. Juz teraz mamy 20 osób.

No ale konkrety. Jestem w kontakcie z Mr Jokiem i już sie zgadalismy co do tego, ze pojedziemy w połowie sierpnia razem i dogadamy szczegóły. Teraz fajnie by było z podanych już propozycji wybrać najleszpa opcje (moze znajdzie się jeszcze lepsza) a negocjacje cenowe pozostawcie juz nam
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/07/2006 17:34

ja mam tylko pytanie?

GDZIE JEST BISZOP
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/07/2006 17:38

Biszkopt bawi małe Biszkopiątko i nie ma czasu na pierdoły...
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/07/2006 17:41

heh...

ogólnie chodzi mi o wszystkich co byli w Skorzęcinie:)
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 30/07/2006 21:39

Robimy coś w celu zorganizowania tego zlotu czy olewamy sprawę...?
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 30/07/2006 22:18

Zlot trzeba zrobić, ale na pewno na wyspie a nie w Sopocie?

Z Sopotu możemy pojechać na go-karty, na plaży w piłkę zagrać w takich basenach z 30cm wody, trochę żywiej jest...
Posted by: ELDORADO

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 05:37

Quote:

Zlot trzeba zrobić, ale na pewno na wyspie a nie w Sopocie?

Z Sopotu możemy pojechać na go-karty, na plaży w piłkę zagrać w takich basenach z 30cm wody, trochę żywiej jest...




no i kasynko pod noskiem
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 08:31

Quote:

Zlot trzeba zrobić, ale na pewno na wyspie a nie w Sopocie?

Z Sopotu możemy pojechać na go-karty, na plaży w piłkę zagrać w takich basenach z 30cm wody, trochę żywiej jest...




Myślę, że Sopot to jednak najgorsza opcja, najbardziej zasyfiona plaża w 3m, na początku września to jeszcze sezon tak, że ludzi bedzie full i kłopoty z noclegiem( chodzi chyba o to żeby byc jakos wszyscy razem, a nie w 10 kwaterach, pensjonatach czy willach). Piszę o tym nie żebym był jakoś strasznie za Sobieszewem, dla mnie mogą być Kaszuby czy otwarte morze (Jastarnia czy Jastrzębia np.) ale jeśli chodzi zeby były klimaty z I zlotu (grill, browarek na luzie bez ścisku itd.) to Sopot według mnie odpada.

Pozdrawiam
Posted by: Nirtz

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 08:45

z tymi tłumami w Sopocie we wrześniu to bym nie przesadzał;
pracowałem tam 2 lata temu całe dnie tuż przy molo i po festiwalu pod koniec sierpnia liczba turystów gwałtownie spada;
to było 2 lata temu, nie wiem jak teraz bo klimat dramatycznie się ociepla i może niektórzy przesuneli wczasy na wrzesień;
pozdrawiam
ps. co do mojej obecności na zlocie na razie się nie wypowiadam
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 10:06

Sopot to według mnie jedna z najgorszych lokalizacji - typowa masówka.

Nam nie sa potrzebne tłumy ludzi, wąska zatłoczona plaża i lokal na lokalu, a spokojne miejsce na wspólną zabawę.

Uwierzcie mi, że w Sobieszewie jest naprawde bardzo sympatycznie (a przynajmniej było tak kilka lat wstecz).
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 10:40

łał ..mimo że jest daleko .. to zrobie wszstko żeby sie zjawić na zlocie (50/50)
hmmm tylko gdzie ? ... sierpień juz za pasem a tu dalej trwaja targi nad lokalizacja ... niech komitet organizacyjny podejmie ostateczną decyzje ...
termin .. zdecydowanie po wypłacie (po 9)..
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 10:51

Jak sie zrzucicie dla mnie na bilet to mogę i jutro jechać do Sobieszewa i wszystko załatwić
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 11:17

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie na temat lokalizacji to również zdecydowanie odradzam Sopot. Mieszkałem w Sopocie 3 lata (teraz powrót do Gdańska) i naprawdę pytam się co wolicie?

Tłumy i zgiełk na Monciaku, syf na plaży, brudna woda że strach po kostki wejść żeby syfa nie złapać, upierdliwe staruchy z sanatoriów (miejscowe staruchy zresztą też-Sopot to chyba najstarsze miasto w Polsce jeśli chodzi o średnią wieku jego mieszkańców), brak faktycznie dobrej miejscówki żeby być wszyscy razem i na luzie...

Bo ja bym wolał ciche spokojne miejsce w lesie z domkami, browarek, ognisko, morze lub jeziorko tylko dla nas...

Ja wiem że Sopot to kasyno, dobre biby, tudzież lansujące się wszędzie foczki... ale chyba nie takich klimatów szukamy na tym zlocie. No może tylko dobre foczki by się przydały

________________________________________________________

Tomo widze, że już ciśnienie łapiesz że się nic nie rusza ale wyraźnie napisałem że jeśli tylko się towarzycho określi co do konkretnego miejsca, wyruszam z Mr Jokiem i załatwiamy szczegóły. Tyle w temacie.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 12:31

Sprawa jest prosta.

Za Sobieszewem było naprawde sporo osób.
Odnośnie Sopotu jest sporo negatywnych opinii.

A zatem niech zostanie Sobieszewo i nic więcej nie kombinujmy bo niczego nie zorganizujemy w końcu!

Co do terminu to zdecydowana większość była za opcjhą 8-10 wrzesień więc nie ma co tutaj majstrować tylko zostawić tak jak jest.


W związku z tym możecie śmiało choćby jutro uderzac do Sobieszewa i NEGOCJOWAĆ dobrą cenę wstępnie dla grupy ok. 20 do 30 soób.

Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 12:32

I jeszcze jedno:

Jak na mój gust to w Sopocie za pobyt zapłacilibyśmy przynajmniej ze 3 razy drożej...
Posted by: Vintec

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 12:42

Nic panowie tylko wam pozazdroscic przyszlego zajebistego zlotu
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 14:01

Dobra, Sobieszowo jest jak najbardziej spox. Załatwiamy.

Czy jest ktoś kto zajmie się organizacją tego wszystkiego (8-10 wrzesień)?

Można także przedłużyć taki wyjazd jeśli większość jest chętna i zrobić 6-10 IX.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 14:12

Tyle dni pijaństwa? Sam nie wiem co o tym myśleć?

Warszawa i okolice jak ostatnio jedzie pociągiem? Czy może samolotem polecimy?
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 15:25

Quote:

Dobra, Sobieszowo jest jak najbardziej spox. Załatwiamy.

Czy jest ktoś kto zajmie się organizacją tego wszystkiego (8-10 wrzesień)?

Można także przedłużyć taki wyjazd jeśli większość jest chętna i zrobić 6-10 IX.



pasuje i 6-10
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 15:26

Bazyl gg!!!
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 15:27

Od września do października? pasuje!!!
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 15:33

Quote:

Czy może samolotem polecimy?




Chyba, że płacisz za bilety...

Najlepiej i najwygodniej chyba jednak pociągiem - 4 godziny z minutami i jesteśmy w Gdańsku.
Niby teoretycznie mógłbym wziąć samochód tyle, że na takie imprezy samochodem jechać to chyba nie ma większego sensu...


Jeśli chodzi o przedłużenie pobytu to jeśli tylko nie zatrzymają mnie inne sprawy to się piszę, ale umówmy się co do jednego - zasadnicza część zlotu 8-10 wrzesień.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 15:42

Tomo zbyt skąpy jestem aby fundować samolot!

Rozumiem jednak, że po przelaniu kasy na Twoje konto kupisz bilety abyśmy oddzielnie nie podróżowali, czyli aby było tak jak do Skorzęcina?
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 15:44

Jeżeli już wszystko ustalimy i zlot dojdzie do skutku to bez problemu mogę się ponownie zając organizacją podróży dla całej Warszawy.
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 16:42

Ja jestem za Sobieszewem jak ktoś ma ochote do Sopotu jechać to przecież stamtąd ma autobus i może w 45 minut być w Sopocie. Zobaczymy nie wiem do końca czy będe wszystko zależy od pracy. Pozdrawiam
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 16:44

Do baru "Przystań" oczywiście, nie odpuszczę sobie tego miejsca będąc tak blisko!!!
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 18:04

(GSE - wyczyść skrzynkę PW bo jest "zapchana" )

Bar przystań koniecznie trzeba odwiedzić. : Ja bym już pojechał w środę lub czwartek. Sprawdzałem ceny samolotu, jakieś 250zł- 313zł zależnie od dnia podróży. Można także lecieć w jedną stronę, np. powrotną. Lot wieczorny Gdańsk - Warszawa to jakieś 130zł.

Ale jeśli nas tylu jest to jadąc koleją byśmy tyle oszczędzili, że kilkanaście skrzynek moglibyśmy kupić. Oczywiście Żubra.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 18:24

Conrad jest już miejsce w skrzynce

Samolot jest tak tani... ale jednak dostosuję się do reszty... na pokładzie chyba nie można pić tyle ile w pociagu

Na lot powrotny się piszę... najwyżej przepadnie
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 18:42

Więc jeśli jest zgoda co do Wyspy Sobieszewskiej to nie pozostaje nic innego aby... quincy w towarzystwie innych poważnych osób z Trójmiasta wybrał się i zrobił dla nas rezerwację... myślę, że dojedzie więcej niż 30 osób... więć i bonifikata powinna być możliwie duża!!!
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 18:43

Najpierw niech cały zlot dojdzie do skutku a dopiero potem będziecie kombinować z posdróżą.

Jak chcecie bawić się w burżuazję to wasza sprawa, ja (i mam nadzieję większość wyjazdowiczów) na samolot się nie pisz bo nie mam zamiaru bezsensownie wydawac kasy za cenę jedynie nieco krótszej podrózy.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 18:57

Tomo, spokojnie wiemy wszyscy jak uwielbiasz koleje... więc jaki problem?

Boisz się latać? Pisz otwartym tekstem i nie ściemniaj bredni o burżuazji...

Propozycja z samolotem to taki żart, wiadomo, lepie wypić coś w pociągu!!!

Ale z drugiej strony, może faktycznie będę wracał samolotem... nie wiem... to zależy od obłożenia pracą...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:03

Co do latania to akurat trafiłeś kula w płot - lotnictwo to jedna z moich wielkich pasji i kocham podróże w przestworzach.

No ale nie przesadzajmy - samoloty sa przeznaczone do podróży na duże odległości, trasa Warszawa - Gdańsk to jedynie nieco ponad 300 km.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:06

A tak w ogóle to można też pojechać nocnym pospiesznym/TLK - ładujemy się w pociąg w czwartek ok. 23 a wysiadamy w Gdańsku o 4-5 rano.
W ten sposób praktycznie nie tracimy czasu na podróż...
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:10

A od której działa komunikacja miejska w Gdańsku? Tomo wszystko co zaproponujesz jestem gotowy przyjąć!!! Ufam Tobie jako specjowi od komunikacji!!! Reszta też może zaufać, obojętne skąd jedziecie, Tomo znajdzie najlepsze połączenia!!!
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:12

Ja także oczywiście wstępnie się pisze na zlot ,jednak w stu procentach teraz nie dam odpowiedzi...

Jeżeli bym jechał pewnie podjade do Warszawy i tam spotkałbym się z resztą wesołej gromadki ?

Tak jak tomo napisał wyjazd w czwartek wieczorem byłby najlepszy...a kiedy i o której byśmy wracali ?


Ps. Jakie linie lotnicze latają na trasie Gdańsk-Kraków ? tylko Lot ?
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:12

Conrad przyklej temat o zlocie do innych działów tak jak to było z I, może więcej ludzi przeczyta.
Pozdro
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:34

Quote:

Najpierw niech cały zlot dojdzie do skutku a dopiero potem będziecie kombinować z posdróżą.

Jak chcecie bawić się w burżuazję to wasza sprawa, ja (i mam nadzieję większość wyjazdowiczów) na samolot się nie pisz bo nie mam zamiaru bezsensownie wydawac kasy za cenę jedynie nieco krótszej podrózy.




Tomo jak uda mi się pojechać to jedziemy naszymi kolejami państwowymi
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:37

GSE Ty lepiej uważaj z tym zaufaniem bo jak mi się zachce to mogę opracować trasę Warszawa Centralna - Gdańsk Główny przez Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin - dla mnie to żaden problem...

panKa$a jakby co to jest taki pociąg IC 'Lajkonik':
Kraków Główny (06:00) --> Warszawa Centralna (08:50) --> Gdańsk Główny (13:11)

Jest to też jedna z wielu opcji dojazdu dla Warszawy więc jakby co to możemy się już od rana integrować z Krakowem.
Posted by: Biszop

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:51

Tak zerkam do tego tematu i az mnie skreca, znow bicie piany i malo konkretow.
Czas zeby zajely sie tym cyborgi

Cyborg rzecze tak (to do ekipy z 3miasta bo sa rozsadni i wiedza o co kaman ):

Ja Wam ufam ze pojedziecie do Sobieszowa i wybierzecie najlepsze z mozliwych miejsce, tak wiec wsiadajcie w pojazd i smialo jedzcie na miejsce i wybierajcie, rezerwujcie wstepnie na ok 30 osob z mozliwoscia do 40 i wracajcie szczesliwie, zamiescicie jakies fotki i kto jest chetny wplaca sienko i po klopocie, kto chce jedzie, kto woli dyskutowac, prosze bardzo
Jak dacie rade w ten weekend to od przyszlego tygodnia mozna zbierac sianko, wyznaczy sie ostateczny termin i skonczone, wystarczy dojechac na miejsce i dobrze sie bawic
Ci ktorzy rozkminiaja w nieskonczonosc warianty beda to robili pewnie jeszcze po naszym powrocie wiec naprawde bym sie nie przejmowal,
Panowie do dziela
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 19:51

Rewelacja tomo
Posted by: xeo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 20:33

Kurcze, ale sie pozmienialo, niekogo nie znam, sami obcy ludzi .
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 20:56

Quote:

Kurcze, ale sie pozmienialo, niekogo nie znam, sami obcy ludzi .




Xeo pomyśl, ci "obcy" ciebie też nie znają

pzdr)
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/07/2006 22:33

Quote:

panKa$a jakby co to jest taki pociąg IC 'Lajkonik':
Kraków Główny (06:00) --> Warszawa Centralna (08:50) --> Gdańsk Główny (13:11)




Super, spotkanie z Krakusami w pociągu w Wawie i resztę drogi jedziemy razem.

Tomo, wspomniałeś że możesz tam pojechać i pozałatwiać sprawy, tak więc mogę kupić bilet I klasy w obie strony (najlepiej kupić pakiet 2 biletów I klasy Intercity w salonach Empiku) jeśłi oczywiście jesteś nadal chętny.

(GSE - dalej mi wyskakuje komunikat, że skrzynka jest pełna)
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 05:52

Pytanie !

Wybiera się ktoś z okolic Lublina, Rzeszowa ?

Panie Kasa jak walisz do Warszawy przejeżdzasz oczywiscie przez Rz ?

Trzeba sie z kims zabrać bo trasa długa, a w gardle sucho
Posted by: maxxey

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 09:03

Ja również deklaruję swój udział w zlocie w Sobieszewie. Jest tam zajebiście tak samo jak zajebisty jest pomysł organizowania zlotu mecz.pl.

Jestem z Bełchatowa - więc dojechałbym jakoś do Warszawy, i dalej pojechalibyśmy "Grupą pod silnym wezwaniem" nad Morze. Musiałbym tylko wiedzieć na którą godzinkę zjawić mam się w Warszawie. PS - a może ktoś jechałby do Warszawy pociągiem przez Piotrków?

Pozdrawiam
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 09:33

Skrzynka już pusta na 100%

Wyposażenie wystarczy takie jak w Skorzęcinie, koniecznie musi być jakaś knajpa z rybami, w miarę blisko
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 09:36

Quote:


Tomo, wspomniałeś że możesz tam pojechać i pozałatwiać sprawy, tak więc mogę kupić bilet I klasy w obie strony (najlepiej kupić pakiet 2 biletów I klasy Intercity w salonach Empiku) jeśłi oczywiście jesteś nadal chętny.




Wakacje I Klasa

To był raczej taki żart z mojej strony, ja sam chętnie bym pojechał bo Sobieszewo znam a i podróże bardoz lubię, ale nie mam zamiaru nikogo naciągać na bilet
Koledzy z Gdańska zobowiązali się, że wszystko załatwią więc trzymamy za słowo.


Szczypior z Krakowa do Warszawy to nijak przez Rzeszów nie da rady...
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 09:51

można można, troche tak naokoło i po rusku ale czemu nie, a nóż widelec

tak sie lekko tłumacząć

hehe

no tez wymyslilem
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 10:07

Quote:



Wyposażenie wystarczy takie jak w Skorzęcinie, koniecznie musi być jakaś knajpa z rybami, w miarę blisko




Knajpa z rybkami jest właściwie przy każdym z proponowanych ośrodków. Jedne lepsze inne gosze ale nie martw się z głodu nie zginiesz, ale jak pamietam GSE 2 dni bez jedzenia chybaby Ci nic nie zrobiły
Pozdro
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 10:20

Mr joke nawet by się przydały ale to nie będą te dwa dni!!!
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 11:18

Quote:

Mr joke nawet by się przydały ale to nie będą te dwa dni!!!


spoko mi też by się przydały, ale to też nie będą te dwa.
Pozdro
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 14:46

Szczypior raczej ciężko żebym jechał przez Rzeszów .

10 sierpnia jadę najprawdopodobniej na parę dni do Gdyni. Nie wiem czy znalazłbym czas ,ale jeżeli nikt z Trójmiasta nie będzie w stanie załatwić czegoś w sobieszowie mógłbym tam podjechać i poszukać czegoś. Tylko czy w tym okresie nie będzie to za późne ?
Posted by: mopsiq

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 15:19

jesli to nie bedze 8-10 to oki bede bo mam wyjazd do australi, 2-9 wrzesnia
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 18:12

Quote:

Szczypior raczej ciężko żebym jechał przez Rzeszów .

10 sierpnia jadę najprawdopodobniej na parę dni do Gdyni. Nie wiem czy znalazłbym czas ,ale jeżeli nikt z Trójmiasta nie będzie w stanie załatwić czegoś w sobieszowie mógłbym tam podjechać i poszukać czegoś. Tylko czy w tym okresie nie będzie to za późne ?




Panowie niewiem, rozmawiamy poważnie? Przecież rekonesans już był, można czytać parę stron wcześniej, podaliśmy parę ośrodków do oceny, zero odzewu było, tak że rozumiem ze pojedziemy wybieramy the best i tam się logujemy tak???
Zapewniam że będzie to dobry ośrodek, morze blisko, rybka blisko itd.
Tak że do 08.08 wpisujcie się kto na bank jedzie (najlepiej listyę niech prowadzi tomo mistrz planowania i logistyki) i my jedziemy zamówic, poxniej cash, oczywiście parę miejsc na górkę zawsze będzie i 08-10 spotykamy sie w miłym gronie na bałtyckier rybce.
Pozdrawiam
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 18:15

Sorry edit nie działa, a synus mi tu na kolanach buszuje i stąd błędy.
Pozdro
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 18:35

No więc na chwile obecną lista osób, które WSTĘPNIE zgłosił swój udział wygląda następująco:

T-error
GSE
El Camino
Bazyl
tomo
ELDORADO
Mankiet
Szczeka
Conrad
Mr Joke
Kamasss
Mickey
Szypior
Ignorator
Cezar
Kris5
JRR
majner
quincy
quincy
Biszop
kewin
bazyl
panka$a
Conrad


Jeżeli ktoś z tej listy się wycofuje lub jeśli ktoś spoza tej listy jest chętny to prosze tutaj pisać.

Zapraszamy !!!
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 18:37

Quote:

No więc na chwile obecną lista osób, które WSTĘPNIE zgłosił swój udział wygląda następująco:

T-error
GSE
El Camino
Bazyl
tomo
ELDORADO
Mankiet
Szczeka
Conrad
Mr Joke
Kamasss
Mickey
Szypior
Ignorator
Cezar
Kris5
JRR
majner
quincy
quincy
Biszop
kewin
bazyl
panka$a
Conrad


Jeżeli ktoś z tej listy się wycofuje lub jeśli ktoś spoza tej listy jest chętny to prosze tutaj pisać.

Zapraszamy !!!





zdrowia Tomo na zlocie sie poprawisz
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 18:40

Kopiuj... wklej...

Poprawiał się będzie autor :]
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 19:05

Potwierdzam swoje przybycie!
Posted by: odgdog

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 19:08

Jeżeli wyjazd do Krakowa nie wypali, to też się zjawiam. Jak będę wiedział to napisze
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 19:36

Quote:

Szczypior raczej ciężko żebym jechał przez Rzeszów .






no to chociaz przez tomaszów lub

no panowie z kim ja będę jechał ? smutno tak samemu przez pół polski...

który chętny na bliższe pociągowe z panem cebulą
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:48

Quote:



Wyposażenie wystarczy takie jak w Skorzęcinie, koniecznie musi być jakaś knajpa z rybami, w miarę blisko



Marcinie!! po co Ci jakies obrzydliwe mrozone ryby jak w Sobieszewie jest najlepsza pizza jaka w zyciu jadlem
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:51

Być na wybrzeżu i jeść pizzę, to profanacja!!! Jakie mrożone, świetne rybki prosto z zatoki (lekko jadące fenolem)
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:52

tomo ile piles?? na tej liscie jest dwa razy Bazyl, dwa razy Conrad, dwa razy quincy...
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:53

Quote:

Być na wybrzeżu i jeść pizzę, to profanacja!!! Jakie mrożone, świetne rybki prosto z zatoki (lekko jadące fenolem)



czlowieku, bylem ostatnio tam i prawie wszedzie maja mrozone ryby... nawet ekspedientki sie przyznawaly...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:53

Słuchajcie ja jak bywałem w Sobieszewie to dosłownie 2-3 kilometry od samej miejscowości jest przystan rybacka i brało się od rybaków ryby prosto z kutra, świeżuteńkie i za kilka razy niższa cenę niż potem w sklepach.
Coś fantastycznego...
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:54

Ktoś inną pisał listę, Tomo tylko wkleił... Bazyl czy ta lista nie jest Twojego autorstwa?
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:54

Quote:

Słuchajcie ja jak bywałem w Sobieszewie to dosłownie 2-3 kilometry od samej miejscowości jest przystan rybacka i brało się od rybaków ryby prosto z kutra, świeżuteńkie i za kilka razy niższa cenę niż potem w sklepach.
Coś fantastycznego...



ooo, tak to mozna jesc. podejmuje sie nawet wypatroszyc i usmazyc dla wszytkich
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:55

Quote:

Ktoś inną pisał listę, Tomo tylko wkleił... Bazyl czy ta lista nie jest Twojego autorstwa?



jak ja bym pisal to kazdy by byl podwojnie
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 20:56

Bazyl ciebie wszęzie jest pełno więc nawet jakbym napisał 5 bazylów to nie byłoby za mało...
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 21:01

Posted by: Banik

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 21:04

Ja tez sie zapowiadam poki co prywatnie
Posted by: szczeka

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 21:11

Quote:

Być na wybrzeżu i jeść pizzę, to profanacja!!! Jakie mrożone, świetne rybki prosto z zatoki (lekko jadące fenolem)




Muszę przyznać, że rzadko zdarza się, żeby ludzie znad morz jedli tyle owoców morza, co przyjezdni i turyści.
Jakiś fenomen i można pisać o tym książki

Trochę już w Trójmieście mieszkam i nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłem rybkę.

PS.

Zasieję ziarno niepewności: może zamiast Sobieszewa będzie Rewa?
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 21:23

Jeśli chodzi o domki to podobał mi się ten "Neptun" co tutaj linka jeden z naszych kolegów wrzucał Domki ładne i nie źle wyglądają chyba nawet łazienki są w nich tak przynajmniej widziałem nic tylko rezerwować. Ja tutaj zdaje się na chłopaków z Gdańska Pozdrawiam
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 21:30

ekipa się zbiera i to mi się podoba!

pozdro!
oby każdy następny zlot był jeszcze lepszy:)
Posted by: odgdog

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 21:48

@bazyl: ale teraz nie będziesz robił pobudek skoro świt?

DO WSZYSTKICH, KTóRZY NIE POZNALI JESZCZE BAZYLA!!!!
AMYKAJCIE SIę W DOMKACH NA NOC NA KLUCZ, BO BAZYL LUBI O śWICIE SOBIE POCHODZIć I WSZYSTKICH POBUDZIć!!!
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 21:59

bo no ludzie, jak mozna marnowac dzien. sam do lutra pic nie lubie (ok lubie ale o tym nie mowie ) musze przecie z kims pojsc na sniadanie, wypic piwko rano a ze o 5 rano wszyscy spia to nie moja wina
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 22:32

Quote:

bo no ludzie, jak mozna marnowac dzien. sam do lutra pic nie lubie (ok lubie ale o tym nie mowie ) musze przecie z kims pojsc na sniadanie, wypic piwko rano a ze o 5 rano wszyscy spia to nie moja wina



Tylko weź poprawkę na to, że wszyscy kłada się spać o 3, a Ty o 22 już smacznie śpisz...
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 22:58

Panowie, rezerwujmy najlepsze co jest na tej wyspie, i jeśli się da to zorganizujmy jakieś dodatki jak świniak z rusztu, beczka piwa, itd. W końcu raz się żyje...
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/08/2006 23:06

@tomo: tam zaraz o 22... ostatnio poszedlem spac o 23

@Conrad: popieram. niech ekipa jedzie, rezerwuje domki dla 30-40 osob i gitara. z domkami proponuje zaufac im, tak jak w Skorzecinie zaufalismy Bisz(k)op(t)owi
i jakos od weekendu juz zaczac wplacac becel

Posted by: Mitul

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/08/2006 07:19

a ja się wyprowadzam 1 września do Wrocławia... no i pewnie bedzie ciezko przyjechac w pierwszy weekend - a bardzo chciałbym być, tym bardziej że to rodzinne strony...
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/08/2006 09:12

Panowie i jedna ważna uwaga: nie zabieramy ze sobą żadnych flag, szalików, czapeczek, koszulek naszych ulubionych klubów piłakarskich... po co innych na wstępie denerwować?
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/08/2006 09:38

Oczywiście że zabieramy !!!

W ten sam weekend kiedy mamy zlot jest też mecz Arka - Legoa !!!
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/08/2006 10:06

Legoa??? Tomo komu Ty kibicujesz?
Posted by: Mitul

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/08/2006 21:24

jak to komu ... "Legoa" mistrzem Polski :PPP
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/08/2006 22:43

Quote:

Oczywiście że zabieramy !!!

W ten sam weekend kiedy mamy zlot jest też mecz Arka - Legoa !!!




O ma, nieźle. Powiedzcie mi tylko, że na wyspie jest C+ bo raczej nie mam samobójczych myśli związanych z wycieczką do Gdynii...
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/08/2006 22:45

Chociaż to raczej Wiślacy powinni się przejmować po haniebnym zachowaniu swoich kibiców w meczu z Arką w Krakowie.
Posted by: Domingos

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 09:08

witam, jak bedą chetni na mecz w Gdyni to zapraszam na piwko ,jak rowniez pelna pomoc w kupieniu biletow i spokojnym obejrzeniu meczyku
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 09:25

Rezygnuję z meczu, Legia strzela bramkę, ja skaczę do góry, reszta stadionu patrzy na mnie, najpierw w lekkim szoku a potem z mordem w oczach! Dzięki za propozycję, ale zostanę w Sobieszewie
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 09:43

Quote:

witam, jak bedą chetni na mecz w Gdyni to zapraszam na piwko ,jak rowniez pelna pomoc w kupieniu biletow i spokojnym obejrzeniu meczyku



jesli tak to ja chetnie pojde na mecz
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 09:53

Bazyl pójdziesz, jak sobie kaftan bezpieczeństwa załatwisz, abyś łapkami nie machał siedząc między kibicami Arki
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 09:57

ja mam zamiar ogladac ten mecz z szalikiem Legi na szyi...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 10:05

Quote:

Quote:

witam, jak bedą chetni na mecz w Gdyni to zapraszam na piwko ,jak rowniez pelna pomoc w kupieniu biletow i spokojnym obejrzeniu meczyku



jesli tak to ja chetnie pojde na mecz



Ja też się piszę, tylko najpierw prosze mi kupić szalik Arki...
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 10:20

Quote:

Chociaż to raczej Wiślacy powinni się przejmować po haniebnym zachowaniu swoich kibiców w meczu z Arką w Krakowie.



Z tego co słyszałem - "śledzie" szykuja jakąś niespodziankę dla piłkarzy Wisły
Posted by: szczeka

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 10:39

Quote:

ja mam zamiar ogladac ten mecz z szalikiem Legi na szyi...




A po meczu polecam przejść się z tym szalikiem po Gdyni
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 11:09

Quote:

Quote:

ja mam zamiar ogladac ten mecz z szalikiem Legi na szyi...




A po meczu polecam przejść się z tym szalikiem po Gdyni



nie ma sprawy...
Posted by: szczeka

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 11:18

Quote:

Quote:

Quote:

ja mam zamiar ogladac ten mecz z szalikiem Legi na szyi...




A po meczu polecam przejść się z tym szalikiem po Gdyni



nie ma sprawy...




Nie było tematu - jeszcze zrobisz to, a późinej będę miał wyrzuty, że Ciebie prowokowałem
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 11:22

Lepiej, faktycznie nie prowokować Bazyla... kto potem przyjdzie na kolejny mecz Arki?
Posted by: Domingos

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 11:49

Quote:

Quote:

Quote:

witam, jak bedą chetni na mecz w Gdyni to zapraszam na piwko ,jak rowniez pelna pomoc w kupieniu biletow i spokojnym obejrzeniu meczyku



jesli tak to ja chetnie pojde na mecz



Ja też się piszę, tylko najpierw prosze mi kupić szalik Arki...




tomo o szlik sie nie martw ,moge ubrac Cie calego w odpowiedni stroj a tak na marginesie dostaniesz niespodzianke zwiazana z Szalke (o ile jestes fanem tej druzyny )

Jesli nie macie ochoty siedziec wsrod kibicow z Gdyni to zapraszam na sektor gosci przeciez Legia napewno sie pojawi (no chyba ze jakis zakaz wylapia )

Tak czy inaczej jesli bedziecie chcieli to oferuje pomoc i piwko w knajpie przystadionowej
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 12:31

Quote:

a tak na marginesie dostaniesz niespodzianke zwiazana z Szalke (o ile jestes fanem tej druzyny )




Owszem jestem...
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 12:51

Domingos- z checia usiade z fanami Arki
Posted by: Domingos

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 14:18

Mam kilka gadzetow Schalke(wiadomo od kogo ) i jesli pojawisz sie w Gdyni beda czekaly na Ciebie a poki co moge podeslac kilka fajnych zdjec z Schalke, oki wystarczy rozmywania tematu , skupcie sie na organizacji zlotu a meczyk w razie czego obejrzycie w milej atmosferze tylko dajcie znac ile chcecie biletow i na jaki sektor , pozdrawiam
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/08/2006 21:50

haaaaloooo!!!! Gdansk. to co tam wynegocjowaliscie? i gdzie? kto zbiera kase?
ruchy tam maja byc bo jak nie to ja zadzwonie do goscia gdzie wynajmowalem ostatni i sie dogadam.
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 04/08/2006 08:06

Szczegóły poznacie we wtorek 8.08 i podane zostanie konto na ktore beda wpłaty. Pozdro!
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 04/08/2006 14:02

wreszcie jakis konkret
Posted by: Mitul

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 04/08/2006 15:00

A ja też postaram się dojechać - tylko tym razem z Wrocławia... ale niestety to jeszcze nic pewnego. Będę śledził temat na bieżąco.
Pozdro
Posted by: boca juniors

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/08/2006 20:59

Quote:

Quote:

Quote:

ja mam zamiar ogladac ten mecz z szalikiem Legi na szyi...




A po meczu polecam przejść się z tym szalikiem po Gdyni



nie ma sprawy...




raczej przelecieć...
Posted by: Black_Hunter

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 16:32


CHetnie sie pojawie jak ktos jedzie z Wrocka lub Lubuskiego to niech sie odezwie na priv:)
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 19:49

Ja sie tak wstępnie pisze - młody jestem to musze fundusze ugrać/uzbierać Mam nadzieje, że się uda
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 19:55

Tak, Kameleon z Gdyni to poważna wyprawa Ciebie czeka!!! Trafisz (sam) do Sobieszewa?
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 19:59

Quote:

Tak, Kameleon z Gdyni to poważna wyprawa Ciebie czeka!!! Trafisz (sam) do Sobieszewa?



Mam samolot z Gdańska do Sobieszewa to musze na bilet zbierać i jeszcze żebym kanapke dostał na pokładzie... Tak poważnie to ja biedny uczeń jestem Wałki w sopocie mnie lekko wykończyły i nawet na procenty i żarcie trzeba zbierać
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 20:00

wiecie czego mi brakuje na tym zlocie...

deklaracji przyjazdu jakiś dziewczyn, oczywiście grających i zarejestrowanych na forum:) a na pewno jakieś są!
więc dalej śmiało:)

na zlocie panuje przyjazna atmosfera:)
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 20:31

Kamass młody zboku Dziewczyny będziesz miał na studiach... pewnie na pęczki (jeśli tak lubisz?)

Kameleon zakopmy topór wojenny, z chęcią Ciebie poznam na zlocie!

Kamass jeszcze jakąś miejscowoą poderwiesz i przeniesiesz studia z Poznania do Gdańska...

Pewnie, że są w Skorzęcinie jedna była
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 20:35

Eksperymetn


:
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 20:40

c
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 20:58

Quote:

Kamass młody zboku Dziewczyny będziesz miał na studiach... pewnie na pęczki (jeśli tak lubisz?)




co fakt to fakt:)

Quote:


Kamass jeszcze jakąś miejscowoą poderwiesz i przeniesiesz studia z Poznania do Gdańska...




heh w życiu dziwne rzeczy się dzieją:) albo ona z Gdańska do Poznania:)





Quote:


Pewnie, że są w Skorzęcinie jedna była







czyli jakby nie było, będzie bardzo miło:)
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/08/2006 23:52

w pizzeri pracuja dwie baaaardzo ladne kelnerki...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 09:10

Quote:

w pizzeri pracuja dwie baaaardzo ladne kelnerki...



Dla Ciebie po 2-3 browarach każda jest ładna...
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 09:16

Tomo nie przypominaj jemu tego Nie na forum
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 12:29

spadac (akurat wtedy bylem trzezwy... )
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 13:05

Bazyl Ty od Centralnego do Centralnego ani przez moment nie byłeś trzeźwy
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 13:16

bylem trzezwy wtedy kiedy poznalem kelnerki w Sobieszewie...
Posted by: odgdog

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 13:23

Bazyl już jest po zlocie w Sobieszewie
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 14:24

Czy są takie osoby ,które by mogły/chciały jechać na zlot wcześniej ? Tzn. już środa-czwartek tam być ?
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 14:42

Conrad chciał, ja jeszcze nie wiem, jak będzie jakieś zlecenie to może wcale nie pojadę ale jak nie będzie to czemu nie!
Posted by: Ghost

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 19:15

Ja jestem teraz w Sobieszewie, i kurna nic się tu ciekawego nie dzieje Przemyślcie czy nie lepiej gdzie indziej się udać
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 19:20

Quote:

Ja jestem teraz w Sobieszewie, i kurna nic się tu ciekawego nie dzieje Przemyślcie czy nie lepiej gdzie indziej się udać




Zapewne jeśli byś był przed zlotem w Skorzęcinie też to bys napisał, aczkolwiek uważam zlot za baardzo udany.

Ps. szkoda że się nie spiklismy też bylismy w Sobieszewie:)

Pozdrawiam
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 19:32

Mr Joke napisz co tam załatwiliście, dawaj jutro numer konta i jedziemy z koksem
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 19:41

Hej takjak wyżej napisałem dziś z Quincym bylismy w Sobieszewie i na zlot po zapoznaniu z Waszymi wymogami wytypowalismy ośrodek Relaks: http://www.wyspa.pl/prezentacje/relaks/prez_relaks.htm
Po obejrzeniu wszystkich osrodków, za Relaksem przeważyło: spokój, cena(25/os/doba), połozenie(blisko morza, blisko centrum), bar na terenie, boisko do siatki na terenie ośrodka umiejscowione pieknie: same świerki do okoła(są tez zamontowane kosze, ale podłoże piasek to tak srednio), zakwaterowanie w pawilonach z osobnym wejściem do kazdego 3 os/apartamentu, zdala od jakiś recepcji itd.,( w tych apartamntach bedziemy tylko my of course), miejsce(duże)na ognisko/grill( za opłatą zorganizuje nam to obłsuaga, przynajmniej tak mówią:)) 2 stoły do pingla, tak po krótce to wszystk, zapewniam jest,miło, bezpiecznie, spokojnie.

Do 21.08 zapewnilismy, że wpłacimy zaliczke 50%, tak więc Panowie, a i Panie, prosze o priv, a odeślę konto na którę trzeba wpłacić 50pln.

Ps. Mam nadzieję że w miare jasno wyłuszczyłem to, choć irlandzkie piwko z Sobieszewa daje radę
Aha miejsc zarezerwowalismy na dzień dzisiejszy 36,jeśli będą chętni ponad, miejsca się znajdą.

Pozdrawiam
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 19:45

Sorrki ale legendarny brak editu, z Quincym staralismy się wybrać the best, tak że nie bijcie bedzie ok

Pozdrawiam
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 19:54

Mr Joke

Podaj nr konta na prv ...

PS. Czy są tam jakieś korty tenisowe w pobliżu ?
PS2. I duży stół do pokera?

pzdr)
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 19:58

Mi też możesz wysłać, aczkolwiek przelew zrobię w przyszłym tygodniu (ale na początku)
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 21:11

proponuję ten numer konta wkleić w tym temacie...

tak jak to było przy I zlocie!
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 21:17

Być może Mr joke nie życzy sobie aby dane jego konta były upublicznione, jesli tak to poproszę te dane na PW i kaskę wpłacam lada moment.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/08/2006 21:55

Wpłata poszła i na pewno już doszła gdyż jest to przelew wewnątrz Mbanku.

Proszę o potwierdzenie otrzymania wpłąty
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 06:07

Quote:

Wpłata poszła i na pewno już doszła gdyż jest to przelew wewnątrz Mbanku.

Proszę o potwierdzenie otrzymania wpłąty



Tomo kasa doszła oczywiście jesteś no. 1
Pozdrawiam
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 10:17

Czyli z tego co rozumiem to teraz trzeba wpłacić 25 złoty?? bo tyle za jedną dobre?? bo tutaj nie do końca zostało wyjaśnione?? Pozdrawiam.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 10:29

Raczej dwie doby... wyjazd w piątek powrót w niedzielę, jedna nocka to za mało, by się serce radowało
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 10:29

Quote:



Do 21.08 zapewnilismy, że wpłacimy zaliczke 50%, tak więc Panowie, a i Panie, prosze o priv, a odeślę konto na którę trzeba wpłacić 50pln .




Up
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 11:51

dawaj numer konta na priv.
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 14:00

Poszedł już faks z oficjalnym zamówieniem do 1 sekretarza ośrodka RELAKS, także ludziska wpłacać kase do Mr Joka jak najszybciej. Pozdrówka!
Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:08

Ja jak narazie wyrazam chec pojechania na ten zlocik ale narazie nic nie planuje na przod. Mysle ze do konca tego tygodnia bede pewien na 100 % Jesli tak to wplace kaske najpozniej w niedziele(akurat po wyplacie ). Chcialbym spytac osob ktore jada juz na 100 czy tez przewiduja ze pojada na 100 jaka jest mniejwiecej srednia wieku, bo ja to w sumie jeszcze mlody jestem i nie wiem czy sie zaaklimatyzuje jesli tam beda same dziadku z przedzialu 30-40 lat :P pozdro !
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:10

Średnia wieku, trudne pytanie... liczyć z rodzicami, którzy z nami jadą czy bez?
Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:20

bez jaj :P GSE, Ty w ktorym przedziale wiekowym bys sie zapisal :
a) 18-25
b) 26-30
c) 31-35
d) >35

??
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:21

lol
sa i 20 latkowie (jak ja) i sa tez 40 latkowie (jak GSE)

Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:22

aaa i sa tez tak zwane "kamassssy" ktore maja 19 lat
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:22

Chchchuudddyyy tylko nie dziadków
Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:26

oo widze bazyl ze nalezysz do mojego przedzialu wiekowego :P
Zartowalem z tymi dziadkami , tak troche z chumorek sobie powiedzialem oczywiscie nikogo nie obrazajac. Chodzi mi poprostu o to ze boje sie ze tam pojade i bedzie grupa 30-40 latkow z ktorymi nie bedzie o czym nawet nawijac i robic (no poza piciem). Przeciez na takim zlocie nie bedziemy nawijac o pilce, o tym mozna na forum.
Posted by: lupus

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:31

O polityce bedziesz mogl mowic :P
Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:39

polityka akurat mnie nie rusza :P
heh , dobra jak cos to pojde spac do sowjego pokoju :P
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:40

O polityce nie rozmawiamy, rozmawiamy o piłce
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:41

Ja jestem w przedziale over 35 ale jednocześnie under 75
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:42

Rozmawia się o polityce w piłce
Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:51

szkoda ze to nie sezon zimowy , wtedy zajął bym sie kąpiela morska w zmarznietej wodzie uwielbiam to
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 19:58

Młodzi na zlocie bardzo mile widziani, kto za dziadka by nosił walizki? Bazyl się buntuje ostatnio... chętnie tylko po browar biega!

Terror film przywiozę i tak ciągle jest w posiadaniu Bazyla, więc jeszcze troszeczkę cierpliwości!
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:06

Quote:

aaa i sa tez tak zwane "kamassssy" ktore maja 19 lat




heh

oj bazyl bazyl...
miałem Cię jechać na forum... ale pewnie tego nie pamiętasz:)

kamasss - najmłodszy uczestnik I Międzynarodowego Zlotu mecz.pl

jak to dumnie brzmi:)
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:18

Quote:

Quote:

aaa i sa tez tak zwane "kamassssy" ktore maja 19 lat




heh

oj bazyl bazyl...
miałem Cię jechać na forum... ale pewnie tego nie pamiętasz:)

kamasss - najmłodszy uczestnik I Międzynarodowego Zlotu mecz.pl

jak to dumnie brzmi:)



A jakie narody zaszczyciły nas swoja obecnością...?
Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:19

....podobno NAJMLODSZY ma zawsze NAJBARDZIEJ przejebane :P
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:25

Nie podobno, to fakt, Kamasss musiał uciekać w niedziele nad ranem, nawet się nie napił na dowidzenia
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:26

Quote:

....podobno NAJMLODSZY ma zawsze NAJBARDZIEJ przejebane :P



Zgadza się - kamas wszystkim musiał nosic i otwierac piwo, sam przez weekend nie wypił ani łyka.
Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:30

hahahah , kamasss przyjacielu !! musze Cie poznac zawsze mam problem z otwieraniem piwa (a szczegulnie jak juz jestem wstawiony) ...juz wiem kto tak dzielnie bedzie sluzyl pomoca wobec starszych haha :P
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:33

Quote:

hahahah , kamasss przyjacielu !! musze Cie poznac zawsze mam problem z otwieraniem piwa (a szczegulnie jak juz jestem wstawiony) ...juz wiem kto tak dzielnie bedzie sluzyl pomoca wobec starszych haha :P




Nie tak szybko chudy z tym piciem ...

Teraz ma być dwa razy więcej oso, a co za tym idzie potrzeba będzie dwóch chętnych do noszenia i otwierania piwa

Myślę, że nadasz się z kamassssem

Posted by: chudy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:37

ja jestem kontuzjowany na dluzszy czas i nie moge dzwigac zbyt ciezkich ciezarow :P

mysle ze kamasss sobie sam poradzi , najwyzej bedzie robil pare kursow wiecej do sklepu
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:39

Chudy, żeby było łatwiej [tobie] i przyjemniej [nam] ... możesz turlać beczki

Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/08/2006 20:52

hahaha

normalnie takie to wszystko zabawne jest:)
z tego co pamiętam to bazyl otwierał piwka:) hah ciekawe czy ma jeszcze wszystkie zęby:)

fakt musiałem w niedziele spadać rano... a całą noc nie spałem... Biszop musiał spadać:( - cud, że w pociągu mnie nie okradli:)


tomo - no wiesz tak fajniej brzmi:)

chudy - nie bądź taki cwany... to Ty będziesz miał przeje*ne na chrzcie:)


dobra śmiejcie się śmiejcie... ale to Wy jesteście starzy hehe
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 09/08/2006 15:47

Widze ze łądnie chłopaki rozmywacie temat...

Potwierdzenie juz dostalem, czekmy z Mr Jokiem na wplaty do piatku 18 sierpnia. W poniedzialek 21 sierpnia wplacamy do osrodka zaliczke.

Pozdrowka!
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 09/08/2006 16:03

chyba trzeba zrobić nowy przejrzysty temat i tam napisać co i jak...

bo nowe twarze w tych 14 stonach mogą się nie ogarnąć...
a chyba chcemy, że na zlocie było jak najwięcej dobrej wiary

P.S.
można prosić o numer konta?
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/08/2006 21:21

Hmm sam nie wiem, przez parę stron było, że nikt z Gd. się nie zajmuje, teraz gdy jest już ustalone za zgodą ogółu chyba jest brak chętnych bo nie wierzę że suma 50 pln jest przeszkodą (zwłaszcza gdy się czyta jaka kasa wpada Wam za zakłady;)) Na dziś dzień poza mną i Quincym wpłaciła uwaga: jedna osoba: Tomo!!! Ogólnie bym lał na to, ale jeśli zobowiązaliśmy się wpłacić kolesiowi z ośrodka jakiś pieniądz 18.08 to jesli mamy robić zlot to może jakiś odzew większy co? No chyba że pas i nie zawracamy sobie bańki.

Pozdrawiam

Ps.cały czas monitoruję topic i jeśli tylko ktoś chce konto ma zaraz na privie.
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/08/2006 21:23

ja oczywiscie jade i kase wplace. tylko ze dopiero po weekendzie. jesli to jakis problem to moge wplacic kase (mam mBank) tylko ze wygodniej bedzie mi po weekendzie...
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/08/2006 21:25

*to moge wplaci kase nawet dzisiaj

(ten brak edycji )
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/08/2006 22:30

Ja czekam do Czwartku gdzieś. Jeśli nie dostane odzewu od jednej firmy to wtedy wpłace. Mam nadzieje, że jakby wyszło, że nie moge pojechać to dostane zwrot. U mnie jak zwykle nic nie wiadomo takie to życie dziwne Pozdrawiam
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/08/2006 23:01

Ja mógłbym wpłacić kase jutro ale nie wiem jak będe wyglądał finansowo na początku września więc muszę sie wstrzymać do ostatniej chwili ( powiedzmy do 25-30.08 ) z wpłatą
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 06:06

Mr Joke napisałem, że wpłacę po weekendzie to wpłacę! Spoko chłopaki wyjazd dojdzie do skutku!!!
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 09:50

Quote:

Ja mógłbym wpłacić kase jutro ale nie wiem jak będe wyglądał finansowo na początku września więc muszę sie wstrzymać do ostatniej chwili ( powiedzmy do 25-30.08 ) z wpłatą




Facet albo jedziesz albo nie masz kasy. Było jasno powiedziane że zaliczka musi wpłynąć do 21 sierpnia. Panowie bądźmy poważni albo tak jak mówi Mr Joke dajemy se looz. Sorry ale ręce opadaja...
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 10:07

Quote:

Quote:

Ja mógłbym wpłacić kase jutro ale nie wiem jak będe wyglądał finansowo na początku września więc muszę sie wstrzymać do ostatniej chwili ( powiedzmy do 25-30.08 ) z wpłatą




Facet albo jedziesz albo nie masz kasy. Było jasno powiedziane że zaliczka musi wpłynąć do 21 sierpnia. Panowie bądźmy poważni albo tak jak mówi Mr Joke dajemy se looz. Sorry ale ręce opadaja...




Grzeczniej troszke do starszego wiekiem

Zaliczka to zaliczka a nie cała kwota więc w jaki jest problem żebym wpłacił pieniądze na konto w terminie który podałem ?
Posted by: Biszop

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 10:26

Stoin,
ostatnio nie bylo takich dyskusji, wplacamy i jesli nie bedziesz mogl przyjechac to trudno, nikt kasy nie bedzie wykladal za tych ktorzy nie wiedza.
Postaw sie na miejscu organizujacych, wg mnie nie ma dyskusji jest podany termin i koniec.
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 10:47

Wpłaty do 18 sierpnia. 50 PLN. Wszystko w temacie.
Posted by: Stoin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 11:07

Ok
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 11:24

Można przez MB/Neteller dać kasę?
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 11:31

Słuchjacie ja jestem wstanie koło Środy wpłacić. Mógłbym i dzisiaj, ale chce poczekać czy odpowiedzą mi odnoście pracy w Hotelu. Jeśli będzie pozytywna odpowiedź to nie moge jechać bo od 1 Września do pracy. Jeśli nie to przeleje pieniądze i jestem na zlocie. Tak to u mnie wygląda.
Pozdrawiam
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 12:00

Ignorator jak naprawdę Ciebie chcą to zgodzą się na wolny piątek we wrześniu! Zawalisz tylko jeden dzień (no może dwa bo sobota, albo trzy bo niedziela).
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/08/2006 18:24

Conrad kasa doszła thx, opcionalnie możecie wpłacać na MB, choć wolę na konto, ale jeśli ktoś już musi to podam konto MB.

Pozdrawiam

Ps. Zmobilizujmy się Panowie I zlot był ok oby ten był lepszy i było wiecej osób tak?
Sorry ale interpunkcja mi ucieka ciągle.
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/08/2006 10:39

Ja wpłace jakoś w następnym tygodniu...
Posted by: majner

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/08/2006 11:07

to kiedy wkoncu ten zlot ??? 8-10 wrzesnia ? mam rozumiec, ze w sobieszewie, tak ???
tyle nabazgraliscie w tym temacie, ze az sie nie chce tego czytac po tygodniu przerwy zrobcie cos z tym bo odstraszacie ludzi takim rozlezionym tematem nawet na quasi nie ma takich dlugich tematow

jesli 8-10 wrzesnia w sobieszewie to prosze o priv z kontem

btw. jedzie ktos ze slaska ???
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/08/2006 11:08

Majner, sprawdź proszę inny temat o zlocie (ten przyczepiony w każdym dziale na forum). Tam jest małe podsumowanie wszystkiego.
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/08/2006 19:26

Uwielbiam bazgrać w tym i w innych tematach uwielbiam także odstraszać ludzi, kto chce to przyjedzie, kto chce to poczyta, czasami bywają o wiele, wiele bardziej długie opowiadania niż to tutaj
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 13:18

Raczej na 100% nie pojawię się w Sobieszewie, więc ja Panowie odpadam, zwalniam swoje miejsce... bardzo żałuję, ale tak się porobiło iż nie dam rady w tym terminie, dowiedziałem się dzisiaj i nic na to nie poradzę. Miłej zabawy
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 14:46

Coś cienko widzę ten nasz zlot....

I nie chodzi mi tu wcale o GSE tylko tak ogólnie straszny zastój w temacie i chętnych też niewielu.

Ale ja i tak będę, choćby miało być 5 czy 10 osób !!!
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 20:18

Quote:

Coś cienko widzę ten nasz zlot....

I nie chodzi mi tu wcale o GSE tylko tak ogólnie straszny zastój w temacie i chętnych też niewielu.

Ale ja i tak będę, choćby miało być 5 czy 10 osób !!!




Taaaaaa miał być w wakacje źle bo brak czasu, jest poza też widze źle, mam nadzieję że trochę osob bedzie coby piwko wypić, ognisko rozpalić, popykać w piłeczke na plaży, czy w siatkę.
Teraz odzew do tych co przyjadą, a nie, mówią że przyjadą: chcemy się spotkać? chyba tak, to proszę o deklarację i wpłaty. Chyba że 15 stron topicku było gadką żeby coś się działo, choć znając ekipę ze Skorzęcina wątpię w to.
Tak że walczymy, czy się poddajemy???
Pozdrawiam
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 20:57

Mr Joke to nie zależy tak zupełnie od mojej osoby... jak się uda to wpłacę w tym tygodniu, ale równie dobrze mogę się nie pojawić, nie wiem i nic na to nie poradzę, chciałbym być... nawet bardzo... możliwe, że się pojawię i będę szukał kwatery we wrześniu... to wszystko rozgrywa się z dnia na dzień a ja nie jestem tym który rozdaje karty... na razie wygląda to tak jak opisałem, ale może się zmieni.... mam nadzieję, że się zmieni wpłacę i dojadę... z mojej strony nie było to pieprzenie przez 15 stron, liczyłem że wszystko będzie ok, ale niestety przez ostatnie dni się zjebało...
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 21:00

GSE napisałeś że pasujesz ok, ten post nie był do Ciebie. Wiadomo każdemu może coś wypaść.
Pozdro
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 21:02

Mr Joke pasuje dzisiaj, ale tydzień się nie skończył, możliwe że wpłacę a nie przyjadę, nie wiem... fuk jak bardzo bym chciał
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 21:22

Quote:

Mr Joke pasuje dzisiaj, ale tydzień się nie skończył, możliwe że wpłacę a nie przyjadę, nie wiem... fuk jak bardzo bym chciał




GSE spox pewnie dasz radę:) dziwi mnie, full ludzi na forum, pełni wigoru itd. i nie chcą pobalować z ludźmi z którymi stukają na forum codzień? nie wierzę że 5 dych za 2 nocki jest problemem. No nic poczekamy mam nadzieję ( a z priv i maili tak wynika_) że będzie grupa 20-30 osób, myslę że beedzie mimo wszystko dobrze
Pozdrawiam i zapraszam na zlot
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/08/2006 21:27

Mr Joke - dziś poszła kasa , spodziewaj się w środę na koncie

pzdr)
Posted by: mura

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 01:17

zastanawiam się czy nie zawitać na zlot...

Posted by: Black_Hunter

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 10:42


To ja jade na ten zlot na 99 % z muratorem i jakims ziomalem jeszcze

Bedzie zadyma
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 10:45

Ja prawdopodobnie (choć nie na pewno) zabiorę ze sobą także kumpla, który co p[rawda na mecz.pl się nie udziela (choć zarejestrowany jest) ale u buków czasami pogrywa.

Myślę, że to nie problem...?
Posted by: Black_Hunter

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 10:47


Mam pytanie

Czy tam sa jakies korty??? Mozna rakietke zabrac?? I z kims meczyka ustawic?
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 11:18

Quote:

Quote:

No więc na chwile obecną lista osób, które WSTĘPNIE zgłosił swój udział wygląda następująco:

T-error
GSE
El Camino
Bazyl
tomo
ELDORADO
Mankiet
Szczeka
Conrad
Mr Joke
Kamasss
Mickey
Szypior
Ignorator
Cezar
Kris5
JRR
majner
quincy
quincy
Biszop
kewin
bazyl
panka$a
Conrad


Jeżeli ktoś z tej listy się wycofuje lub jeśli ktoś spoza tej listy jest chętny to prosze tutaj pisać.

Zapraszamy !!!





zdrowia Tomo na zlocie sie poprawisz




TO JEST LISTA OSóB KTóRE ZGłOSIłY CHęć UCZESTNICTWA NA DZIEŃ 1.08, JA SIE PYTAM, GDZIE ONI Są TERAZ, PO JAKIE C... WARZYWO ZGLASZAJą SIę JAK NIE POJADą, NAPEWNO CZESC OSOB ZGłASZAJąCA UCZESTNICTWO POJEDZIE, ALE CO Z RESZTą TAKIEMU JEDNEMU CZY DRUGIEMU TYLKO W DUPSKO NAKOPAć ZA NIESłOWNOść

no troszke sie zdenerwowałem ale nie ważne,
jutro biegnę wpłacać, mam nadzieje ze egzamin poprawkowy nie wypadnie mi akurat w piątek, ale jesli tak to trudno...

... PAL GO LICHO heheh


tylko teraz pytanie
bede pewnie jechał docelowo do Lublina albo Warszawy i stamtąd dopiero pociągiem jeśli ktos bedzie po drodze chętny do pociągowej adaptacji to prosze pisać, jeśli nie to wsiadam w pociag od siebie,

Ignorator, praca nie zając nie ucieknie, mozesz sobie "zachorować" w piatek i sobote, mam nadzieje ze spotkamy sie na dworcu w wawie
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 14:21

Ja wpłace jeszcze w tym tygodniu Postaram się w Czwartek a jakby mi się nie udało to maksymalnie w Piątek Chce pojechać bo mam już dosyć siedzenie tylko w Warszawie Więc ja będe nie ma czym się przejmować kilka osób będzie na pewno bo zgłisli akces Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 15:20

Ja także jestem jednym z wielu, którzy mają nadzieję że pośród 30 dni wrześniowych poprawka nie wypadnie akurat 8 września.

Ale nawet jak wypadnie to i tak przyjadę, tyle że wieczorem.
Do Sobieszewa i do samego Relaxu w pojedynkę akurat trafię bez problemu
Posted by: DJ SOSNA

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 18:56

Mr joke - ty jestes organizatorem który będzie wpłacał za noclegi? (kiedy?)
Wplace te 50pln a najwyzej jak cos mi wypadnie to zaprosicie na moje miejsce noclegowe jakąs zabłąkaną na plaży niewiastę

Pozdr.
djsosna
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 19:33

Quote:

Mr joke - ty jestes organizatorem który będzie wpłacał za noclegi? (kiedy?)
Wplace te 50pln a najwyzej jak cos mi wypadnie to zaprosicie na moje miejsce noclegowe jakąs zabłąkaną na plaży niewiastę

Pozdr.
djsosna




Eh Dj tylko typowanie itp. a czytać się już nie chce, tak ja zbieram kasę. Oczyść skrzynkę bo nie mogę Ci priva wysłąć z danymi do przelewu.
Pozdro
Posted by: mura

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 19:33


ok, więc ja się zdecydowałem, na 99% będę. jadę z black hunterem i prawdopodobnie kewinem


Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 19:38

Quote:


ok, więc ja się zdecydowałem, na 99% będę. jadę z black hunterem i prawdopodobnie kewinem







No to fajnie, wysyłam dane do przelewu.

pozdro
Posted by: maxxey

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 19:40

Ja wpłacam jutro kaskę i na 100 procent jadę. Dotrzemy do W-wy z Panem Ka$ą i później razem pojedziemy do Sobieszewa.

PS: Mój kolega był w ośrodku Relaks dwa lata temu - podobno jest fajnie chociaż trochę trąci PRL-em. Ale to jak będzie zależy tylko od Nas - bo dobrą imprezę można zrobić i w dworcowej kawiarni. A w chu...wym towarzystwie będzie chu...owo nawet w pięciogwiazdkowym hotelu. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/08/2006 19:55

Quote:

Ale to jak będzie zależy tylko od Nas - bo dobrą imprezę można zrobić i w dworcowej kawiarni. A w chu...wym towarzystwie będzie chu...owo nawet w pięciogwiazdkowym hotelu. Pozdrawiam i do zobaczenia.




Święta prawda, tak że zaczyna być optymistycznie, wpłacamy Panowie wpłacamy

Pozdro
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/08/2006 10:19

Kamasss kasa doszła.
Pozdrawiam
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/08/2006 10:46

t-error kasa doszła również dzięki.

Przyjazd już potwierdzili wpłatą:
Tomo
Conrad
Kamasss
t-error
Quincy
Mr joke

Tak że powoli się rusza, parę osób pisało że już wysyłą, tak że powoli się rusza.

Pozdrawiam
Posted by: LukeXYZ

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 16/08/2006 11:03

Mr joke,

rozmawiałem z Conradem - jestem zainteresowany sponsoringiem tego zlotu - pozostało mało czasu dlatego proszę o kontak bezpośrednio ze mną - namiary do mnie posiada Conrad.

Thx,

Luke
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/08/2006 09:58

wlasnie wrocilem z wyjazdu. dzisiaj lub jutro z rana puszczem przelew. mam mBank wiec kasa na konto dojdzie od razu.
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/08/2006 10:11

oho, widze lekka lipe
tyle osob pisalo ze bedzie i hujnia.
ale nic, ja kase wplacam i jade.
tylko szkoda ze tyle osob na tym forum jest nieslowne...
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/08/2006 16:39

Quote:

oho, widze lekka lipe
tyle osob pisalo ze bedzie i hujnia.
ale nic, ja kase wplacam i jade.
tylko szkoda ze tyle osob na tym forum jest nieslowne...



bazyl spokojnie trochę osób zaczęlo wpłacać (przydusiłeś ich??;))
Dziś doszły wpłaty od: Ignoratora i MAXXEY-a.
Pozdrawiam
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 17/08/2006 16:54

Ekipa staję się coraz liczniejsza
potwierdzili już:
Tomo
Conrad
Kamasss
t-error
Quincy
Ignorator
MAXXEY
Mr joke

Pozdro
Posted by: El Camino

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/08/2006 06:39

Niestety nie dam rady dojechać .Tak się niedobrze złożyło,że muszę jechać na wesele.Wolałbym o wiele bardziej być na zlocie,ale mimo prób z tego wesela jednak się nie wykręcę.Żałuję bardzo bo w Skorzęcinie było naprawdę super i chętnie bym znów się z wami spotkał.Przepraszam wszystkich.
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/08/2006 06:42

Quote:


To ja jade na ten zlot na 99 % z muratorem i jakims ziomalem jeszcze

Bedzie zadyma





Blacki ... ten "ziomal" to ja ... kruchu u Ciebie z pamiecia ... (jeżeli mura mówił Ci o kewinie) .. ale mysle ze kilka piwek w pociagu ..odświezy Ci pamieć ...

Potwierdzam swoj udział ... prosze ogranizoatora .. o wysłanie mi na priva ... wytycznych co.. do przelewu ...


ETK (Ekipa Tani Koszt) Dolny Śląsk ... jedziemyyyyyyyy

PS: ktoś jeszcze z "dolnego" bedzie jechał ?? jak cos piszcie na priva ... razem bedzie raźniej
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/08/2006 14:51

przelew zrobiony. czekam na potwierdznie jak dojdzie
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/08/2006 15:09

Szczypior vamosss

przelewik poszedł
Posted by: JuN

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/08/2006 15:25

jedzie ktos ze Szczecina badz okolic ? bo jakos samemu sie niechce
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/08/2006 16:21

Quote:

przelew zrobiony. czekam na potwierdznie jak dojdzie




Kasa jest Bazyl.
Ekipa staję się coraz liczniejsza
potwierdzili już:
Tomo
Conrad
Kamasss
t-error
Quincy
Ignorator
MAXXEY
Bazyl
Mr joke

Pozdrawiam
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 18/08/2006 20:57

Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/08/2006 13:25

hohoho, 17 stron tematu a na zlot jedzie "az" 9 osob...
Posted by: GSE

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/08/2006 13:57

Bazyl odbierz telefon!!!!
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 19/08/2006 14:27

Quote:

Bazyl odbierz telefon!!!!




Czemu śmiecisz? jest jakiś mod może?
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 07:08

Szczypior kasa doszła oczywiście.
Wczoraj z Quincym bylismy w Sobieszewie i już oficjalnie zaliczką zostało przyklepane zakwaterowanie ( dzięki wszystkim którzy już wpałcili). Przy okazji zlustrowaliśmy pokoje, są ok. Jest zajebisty grill-palenisko z ławeczkami wokól tak że będzie można przygrilować i wypić piwko czy dwa spokojnie . Boss ośrodka nagle zrobił się super miły, bardzo zaprasza. Tak że wszystko wygląda ok. Miejsc zarerzrowaliśmy tak do 30 (będzie potrzeba wiecej to no problem) tak że ludzie którzy chcą być proszę się zgłaszać na priv, podam dane do przelewu (nadal 50zł za 2 nocki). Topic sie rozciągnął troche więc przypominam Zlot odbedzie się 8-10 września w Sobieszewie
Ps. później zlustrowaliśmy okoliczne bary, a dobilismy się w Gdańskim Absyncie, a któ pił zieloną wróżkę to wie jak wchodzi w czerep heh, tak że sorry za mętny post.
Pozdrawiam
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 07:47

no to bardzo się ciesze, kaske wplaciłem ale na 100 % nie wiem czy będę poniewaz różne rzeczy mogą sie zdarzyc, mam 1 egz poprawkowy mam nadzieje ze akurat w tym czasie mi nie wyskoczy,

no panowie trenujcie trenujcie bo przed zlotem trzeba sie zaszczepić conieco żeby poźniej jeden czy drugi nie usechł jak szczypior na słońcu heheh
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 14:24

Quote:

...tak że będzie można przygrilować i wypić piwko czy dwa spokojnie .




...chyba miałeś na myśli rozgrzewke ?
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 15:12

Quote:

Quote:

...tak że będzie można przygrilować i wypić piwko czy dwa spokojnie .




...chyba miałeś na myśli rozgrzewke ?




otóż to:) przed każdym meczem musi być rozgrzewka:)

o zaśmiecaniu tematu raczej nie może być mowy... bo kto będzie chciał to i tak pojedzie...
ja apeluje do wszytstkich tegorocznych maturzystów, czyli do tych co zaczynają przygodę ze studiami... mamy wakacje we wrześniu więc jedźmy na zlot!
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 17:13

Quote:

Quote:

...tak że będzie można przygrilować i wypić piwko czy dwa spokojnie .




...chyba miałeś na myśli rozgrzewke ?




hahah Kasa było oko prxymrużone

Panowie i Panie są dobre newsy dotyczące zlotu. Zlot ma oficjalnego sponsora znana chyba przez nas wszystkich firma: Betfair.
Betfair proponuje "Sobotę z Betfair.com" i oto luźny plan:

14-16 Prezentacja betfair.com, szkolenie, greenbook, odpowiedzi i pytania

16-17 Prezentacja Betfair Poker

17-19 Gra w pokera on-line – jesli zespół wygra to nagroda (odpowiednia za dane miejsce w turnieju)

19-21 Gra na giełdzie na żywo (mecz) – dla teamu, ktory najlepiej obstawi nagroda

Wieczorem – turniej pokera, dla zwycięzcy nagroda


Z naszej strony zapewniamy:

Laptop

Rzutnik

Gadzety dla wszystkich uczestników

Open bar wieczorem (alkohol)

Chipsy i karty do pokera

Proszę teraz o opinię czy jest ok, czy może coś innego oczekujecie no i proszę osoby które jadą a jeszcze nie wpłaciły o określenie się czy na bank będą, potrzebne jest to do ilości gadżetów i alkoholu .

Betfair reprezentować będzie Country Manager Poland Łukasz i jego Boss z Londynu tak że jak ktoś chce załapać się do Betfair to niech przyjeżdża.....hahah żart.

Pozdrawiam i czekam na opinię i zgłoszenia osób, które przez cały topic mówiły że jadą o potwierdzenie swojej obecności.
Posted by: Zbigniew

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 17:41

Kurde aż żal, ze mam wtedy poprawki
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 18:19

2 sprawy:

1. Czy oni tam sobie zdają sprawę, że całe to 'przedstawienie' nie jest dla osób kilkuset ale dla 30 dusz?

2. Czy nie dałoby się tego wszystkiego nieco uszczuplić w czasie?
Całe popołudnie i wieczór to jednak troszkę długo, a trzeba się też kiedyś w końcu w morzu wykompać no i zabawić.


Ale tak ogólnie to fajno, dla mnie tym bardziej gdyż już od jakiegoś czasu zamierzam się na Betfaira ale własnie nie do końca chce mi się rozkminiać o co w tym wszystkim biega
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 18:25

Quote:

2 sprawy:

1. Czy oni tam sobie zdają sprawę, że całe to 'przedstawienie' nie jest dla osób kilkuset ale dla 30 dusz?

2. Czy nie dałoby się tego wszystkiego nieco uszczuplić w czasie?
Całe popołudnie i wieczór to jednak troszkę długo, a trzeba się też kiedyś w końcu w morzu wykompać no i zabawić.


Ale tak ogólnie to fajno, dla mnie tym bardziej gdyż już od jakiegoś czasu zamierzam się na Betfaira ale własnie nie do końca chce mi się rozkminiać o co w tym wszystkim biega



Ad 1 tak choć liczą na 40 osób
Ad 2 to nasz zlot i spoko jesli będzie taka wola to się z czegoś zrezygnuje

Pozdro

Ps. swoją obecność potwierdziły:
PanKasa
Kewin
Kameleon
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 19:54

Joke .. jutro załatwie sprawe ...

mam takie pytanka odnośnie zlotu ...

- czy ma brak rakiete tenisową ? (wczesniej musze zmienic naciag )
- czy mam brac buty pikarskie (chociaz poszła sciema ze jade na turniej tak wiec chyba i tak wezme)

ETK Dolny Sląsk !!!! dwa terminy wyjazdu ... do ustalenia ... mura odezwij sie
Posted by: Wahi

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 20:14

ehh 3 dni później i mógłbym jechać.......
trza było zdawać egzaminy :P

ale też te terminy ustalacie:P
1 zlot - egzaminy
2 zlot - poprawki

a 2 miesiące wolnego = brak zlotów :P
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 20:18

Quote:

ehh 3 dni później i mógłbym jechać.......
trza było zdawać egzaminy :P

ale też te terminy ustalacie:P
1 zlot - egzaminy
2 zlot - poprawki






Trzeba było się uczyć i zdać egzaminy w 1 terminie
Posted by: Wahi

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 20:59

Quote:

Quote:

ehh 3 dni później i mógłbym jechać.......
trza było zdawać egzaminy :P

ale też te terminy ustalacie:P
1 zlot - egzaminy
2 zlot - poprawki






Trzeba było się uczyć i zdać egzaminy w 1 terminie




toż też to napisałem
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 21:00

Quote:

Joke .. jutro załatwie sprawe ...

mam takie pytanka odnośnie zlotu ...

- czy ma brak rakiete tenisową ? (wczesniej musze zmienic naciag )
- czy mam brac buty pikarskie (chociaz poszła sciema ze jade na turniej tak wiec chyba i tak wezme)

ETK Dolny Sląsk !!!! dwa terminy wyjazdu ... do ustalenia ... mura odezwij sie



tenis, szczerze mówiąc nie wiem kortu nie widziałem, buty do piłeczki, myślę że do popykania na plaży będą zbędne ale jak i tak bierzesz to ok. Piła do siatki by sie przydał bo jest boisko fajne na ośrodku. Jest stół do pingla z rakietkami
Posted by: haven

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 21:08

Ja mówilem ostatnio mamie " Jade na zlot mamo " a mama " Już wróciłeś "
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 22/08/2006 21:58

Czyli panowie mam nadzieje że jakiś meczyk w piłkę będzie, zrobimy jeszcze oczywiscie zakłady który uczestnik pierwszy pójdzie "spać"

co do betfair ja jestem za, ale na trzeźwo kto by ich oglądał

jako główny kolekcjoner bonusów mam do nich kilka intymnych pytać



Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 23/08/2006 03:43

Quote:

Czyli panowie mam nadzieje że jakiś meczyk w piłkę będzie, zrobimy jeszcze oczywiscie zakłady który uczestnik pierwszy pójdzie "spać"





Obawiam się, że żaden buk nie wystawi bazyla
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 23/08/2006 15:59

Heja aktualna lista II zlotu mecz.pl sponsorowanego przez Betfair.com
To są osoby które już wpłaciły bądź na 100% potwierdziły swój pobyt a cash już ślą.:
Tomo
Conrad
Kamasss
t-error
Quincy
Ignorator
MAXXEY
Bazyl
Szczypior
PamKasa
Mura
Kameleon
Kewin
Kris5
El_Caminio
lukexyz-Betfair
Betfair Londyn
Mr joke

Mam nadzieję że nikogo nie opuściłem, widać że ekipa rośnie, proszę o zgłaszanie się następnych, chyba czym nas więcej tym lepsza biba.
Pozdrawiam
Posted by: ekonom0013

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 09:55

witam,
jeśli jeszcze można to i ja zapisuje się na ten zlocik, żal by było nie uczestniczyć w zlocie takiej elity

proszę o w miare szybkie namiary na konto, bo nie mam neta w wakacje, a w cafe będę jutro w godzinach porannych to bym dokonał przelewu.

p.s. wybiera się ktoś z Suwałk lub okolic bliższych lub dalszych? to byśmy sobie rozgrzewke strzelili w pekapie lub autobusie

pozdrawiam
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 10:35

potwierdzam wpłaty: Mura i Kewin
pozdro
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 10:45

Sorry że psot pod postem ale zebt btło na bieżąco: wpłacił El_Camino i ekonom0013 tak że:

Heja aktualna lista II zlotu mecz.pl sponsorowanego przez Betfair.com
To są osoby które już wpłaciły bądź na 100% potwierdziły swój pobyt a cash już ślą.:
Tomo
Conrad
Kamasss
t-error
Quincy
Ignorator
MAXXEY
Bazyl
Szczypior
PanKasa
Mura
Kameleon
Kewin
Kris5
El_Camino
lukexyz-Betfair
Betfair Londyn
ekonom0013
Mr joke

Ekipa rośnie, mam prośbę do osób które będą wpłacały o nick w temacie.
Pozdrawiam
Posted by: El Camino

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 10:48

Wpłaciłem kasę i mimo dość skomplikowanej sytuacji postaram się dojechać,choć swoje szanse oceniam 50/50.Naprawdę bardzo bym chciał Was zobaczyć,ale nieraz życie rzuca kłody pod nogi.


Natomiast nie bardzo widzę wpisu Biszopa,dlatego zapytam:
Biszop-wybierasz się?
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 18:44

Poszła kasa Będzie ktoś chętny na ping-ponga? Kewin wezme piłke to Ci postrzelam, słupki się zrobi z mury i PanaKasiastego to będzie dobra bramka..
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 20:45

Mi się wydaje, że mecz i tak trzeba rozegrać... nawet bez boiska to musi się odbyć, bo mecz powinien stać się tradycją każdego zlotu... mecz piłkarski

w ping-ponga mogę zasiekać... kiedyś coś tam się grało... kiedyś, ale jeszcze pamiętam jak się odbija piłeczkę...


z Poznania jedzie ktoś? albo przez Poznań
nie widzę ani odgoga ani Biszopa więc nie ciekawie...



ogólnie warto byłoby zrobić listę osób, które były na I zlocie i wybierają się na II
ile będzie nowych twarzy, a z kim zobaczymy się ponownie!
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 21:02

Quote:

Mi się wydaje, że mecz i tak trzeba rozegrać... nawet bez boiska to musi się odbyć, bo mecz powinien stać się tradycją każdego zlotu... mecz piłkarski

w ping-ponga mogę zasiekać... kiedyś coś tam się grało... kiedyś, ale jeszcze pamiętam jak się odbija piłeczkę...


z Poznania jedzie ktoś? albo przez Poznań
nie widzę ani odgoga ani Biszopa więc nie ciekawie...



ogólnie warto byłoby zrobić listę osób, które były na I zlocie i wybierają się na II
ile będzie nowych twarzy, a z kim zobaczymy się ponownie!




Kamasss ekipa z Wrocka wali na bank przez Poznań. Jest parę nowych twarzy, paru ze Skorzęcina, a mecz jak najbardziej pt. popołudniu na plaży??
Pozdrawiam
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 21:20

Quote:



Kamasss ekipa z Wrocka wali na bank przez Poznań. Jest parę nowych twarzy, paru ze Skorzęcina, a mecz jak najbardziej pt. popołudniu na plaży??
Pozdrawiam





plaża bardzo fajne rozwiązanie:) ale to jdnak plaża:)

wyszukałem listę ze starego tematu, jeszcze z maja (lista osób, które na I zlot chciały jechać

1.Bazyl
2.Exp
3.EL CAMINO
4.[T]-error
5.Krisek
6.quincy
7.Bógmacher
8.Herkules
9.Conrad
10.tomo
11.kamasss
12.MR. Joke
13.GSE
14.Dj Sosna
15.Cukier
16.Biszop
17.Odgdog
18.Mitul
19.Experto
20.JRR
20. banik
21. mankiet
22. rob_roy
23. gruda

Jeżeli kogoś nie ma to sorry, taka była ostateczna lista w temacie tamtego zlotu!
Posted by: Morten

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 21:26

Ja wybadam jak się sprawy mają i dam znać w przeciągu paru dni czy będę, ale wtedy już będzie info na 100% Swoją drogą jakbym był to chyba byłbym najmłodszy
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 21:39

OTO TAKIE MAŁE ZESTAWIENIE
(nudzi mi się wieczorem to co tam)


I ZLOT - SKORZĘCIN - (sponsor: betsson.com)

1. Bazyl
2. Exp
3. EL CAMINO
4. [T]-error
5. Krisek
6. quincy
7. Bógmacher
8. Herkules
9. Conrad
10. tomo
11. kamasss
12. MR. Joke
13. GSE
14. Dj Sosna
15. Cukier
16. Biszop
17. Odgdog
18. Mitul
19. Experto
20. JRR
20. banik
21. mankiet
22. rob_roy
23. gruda



II ZLOT - Sobieszewo - (sponsor betfair.com)

1. Tomo
2. Conrad
3. kamasss
4. t-error
5. Quincy
6. Ignorator
7. MAXXEY
8. Bazyl
9. Szczypior
10. PanKasa
11. Mura
12. Kameleon
13. Kewin
14. Kris5
15. El_Camino
16. lukexyz-Betfair
17. Betfair Londyn
18. ekonom0013
19. Mr joke


- za wszelkie błędy w listach itp. sorry, jeżeli kogoś pominąłem to sorrka...
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 24/08/2006 21:43

panowie skoro juz mniejwiecej jest lista osób, które jadą proponuje robić już powoli ustawki w co większych miastach

ja na 75 % jade przez warszawe wiec mam nadzieje ze jakos sie wszyscy zgramy w czasie i razem wyjedziemy w dalszą podróż

na 25 % z wrocławia bo możliwe że pojade odwiedzić jeszcze znajomych z breslau własnie
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 25/08/2006 11:25

Kameleon wpłata jest:)
Dołączył Rob_Roy
lista II zlotu mecz.pl sponsorowanego przez Betfair.com
To są osoby które już wpłaciły bądź na 100% potwierdziły swój pobyt a cash już ślą.:
Tomo
Conrad
Kamasss
t-error
Quincy
Ignorator
MAXXEY
Bazyl
Szczypior
PanKasa
Mura
Kameleon
Kewin
Kris5
El_Camino
lukexyz-Betfair
Betfair Londyn
ekonom0013
Rob_Roy
Mr joke

Pozdro
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 25/08/2006 18:37

Joke jak dojdzie kasa ode mnie to daj znać .... rownoczesnie robilem przelew do MB i tak juz doszło

...Leon wezme buciory ..ty załatw piłke nie bede sie ciągał z Liegnitz ze "skórą" ... słupki moga być te co napisałeś

Szczypior ..z Wrocka na dzien dzisiejszy jada 3 osoby ... kewin, mura i chyba black_hunter ... jak bedzie wiedział czy jedziesz z dolnego ..to napisz mi na privka.. ustawimy sie i pojedziemy razem

PS: ale musiałem sie na krecic ze załatwić sobie ten wyjazd ...
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 25/08/2006 19:20

Quote:

Joke jak dojdzie kasa ode mnie to daj znać .... rownoczesnie robilem przelew do MB i tak juz doszło

...Leon wezme buciory ..ty załatw piłke nie bede sie ciągał z Liegnitz ze "skórą" ... słupki moga być te co napisałeś

Szczypior ..z Wrocka na dzien dzisiejszy jada 3 osoby ... kewin, mura i chyba black_hunter ... jak bedzie wiedział czy jedziesz z dolnego ..to napisz mi na privka.. ustawimy sie i pojedziemy razem

PS: ale musiałem sie na krecic ze załatwić sobie ten wyjazd ...




Kewin spójrz na poprzednią stronę

Pozdro
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 25/08/2006 21:39

Tradycyjnie dla forumowiczów przybywających na Zlot naszą kochaną koleją przygotowałem rozkład jazdy z największych polskich miast.

Stacja docelowa to Gdańsk Główny, tu wsiadamy w autobus komunikacji miejskiej linii 112 lub 186 i po ok. 30-40 minutach jesteśmy na Wyspie Sobieszewskiej.

Rozkład zakłada pojawienie się w Sobieszewie w piątek najwcześniej jak się da aby weekend nad morzem przedłużyć do maksimum.



KRAKÓW, WARSZAWA (Kielce, Radom)

Kraków Płaszów (18:32) --> Kraków Główny (18:31 --> Kielce (20:31) --> Radom (21:46) --> Warszawa Centralna (23:55) --> Gdańsk Główny (04:56) (nocny pośpieszny z czwartku na piątek)
Warszawa Centralna (06:50 --> Gdańsk Główny 11:07 (Intercity)
Kraków Główny (06:00) --> Gdańsk Główny (13:11) (Intercity)


RZESZÓW, LUBLIN

Rzeszów (23:14) --> Lublin (03:35) --> Warszawa Wschodnia (06:13/07:00) --> Gdańsk Główny 11:07 (przesiadka z nocnego pośpiecha na Intercity w Warszawie)
Lublin (06:20) --> Warszawa Wschodnia (08:40/09:05) --> Gdańsk Główny (13:11) (przesiadka z pośpiecha na Intercity w Warszawie)


KATOWICE, ŁÓDŹ (Bielsko Biała, Częstochowa, Opole)

Bielsko Biała Główna (21:22) --> Katowice (22:50) --> Częstochowa (00:24) --> Łódź Kaliska (02:58) --> Gdańsk Główny (09:20) (nocny pośpieszny)
Katowice (05:30) --> Częstochowa (06:46) --> Łódź Kaliska (09:01) --> Gdańsk Główny (15:07) (pośpieszny)
Opole Główne (06:25 --> Katowice (08:00) --> Gdańsk Główny (15:14) (Expres)
Łódź Kaliska (05:43) --> Gdańsk Główny (12:13) (pośpieszny)


WROCŁAW, POZNAŃ

Wrocław Główny (23:10) --> Poznań Główny (02:11) --> Gdańsk Główny (07:12) (nocny pośpieszny)
Wrocław Główny (06:40) --> Poznań Główny (09:17) --> Gdańsk Główny (14:03) (pośpieszny)
Poznań Główny (06:16) --> Gdańsk Główny (11:00) (pośpieszny)


SZCZECIN

Szczecin Główny (06:00) --> Gdańsk Główny (11:02) (pośpieszny)


Z Bydgoszczy czy Olsztyna to tylko rzut beretem i pociągów cała masa.

Powrót w niedzielę wedle uznania - ja mam zamiar jak najdłużej cieszyć się morzem oraz pięknem Gdańska i wracam do domu dopiero wieczorem nawet jak całe towarzystwo zwinie się rano.


Do zobaczenia
Posted by: ELDORADO

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 25/08/2006 21:42

mój przyjazd jest b.niepewny , szykuje mi się wyjazd w interesach w tym okresie , może jednak uda mi się przyjechać na ten zlot , czy ktoś wyjezdza z wrocka lub z okolic , prosze o kontakt gdyby co
POZDRO
ELDO
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/08/2006 09:34

Quote:

WARSZAWA

Warszawa Centralna (23:55) --> Gdańsk Główny (04:56) (nocny pośpieszny z czwartku na piątek)
Warszawa Centralna (06:50 --> Gdańsk Główny 11:07 (Intercity)




Ja obstaje za Intercity o 6:50 słuchajcie jest duża różnica jeśli chodzi o komfort jazdy a cena nie wiele się różni Ostatnio w Czerwcu pojechałem do Katowic po raz pierwszy od dawna Intercity i było naprawde super pociąg jechał szybko i podróż mnie nie zmęczyła. Kiedy jeździłem pośpiesznym to w Katowicach miałem już wszystkiego dosyć. Dlatego proponuje Intercity rano. Będziemy szybko w Gdańsku i nie zarwiemy nocy z Czwartku na Piątek. Warto jeszcze zauważyć, że jak pojedziemy pośpiesznym to po Warszawie Wschodniej zatrzymamy się już w Legionowie:D a jak Intercity to dopiero w Gdańsku Głównym. Ja obstaje przy Intercity

Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/08/2006 10:10

Na odcinku Warszawa - Gdańsk Intercity nie pojedzie szybciej od pośpiecha - po prostu stan torów jest opłakany i na pierwszej części trasy szlakowa jest fatalna, potem wzrasta do 120 km/h.
Nie ma co porówwnywać do trasy do Katowic, bo tę zapewne pokonywałeś Centralną Magistralą Kolejową (CMK) czyli najnowocześniejszą trasą w Polsce o szlakowej 160 km/h.

Jest rzeczywiście różnica w składach pociągów - IC 'Neptun' (bo o nim mowa) to skład w pełni klimatyzowany, pośpiech to zapewne stare obskurne wagonu zalatujące PRL-em.

ICek też się po drodze troszkę zatrzymuje, ale na pewno mniej razy niż pośpiech.

Ja też jestem za wyjazdem Wawki tym porannym IC.
Posted by: lupus

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/08/2006 10:18

Przepraszam za OT, ale kto jedzie z BB albo katowic?
Posted by: Nirtz

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 26/08/2006 10:27

istotnie różnica komfortu przejazdu jest drastyczna, ale cena również, kilka dni temu się o tym przekonałem:
2 klasa z ulgą studencką:
IC 66zł
exp 58zł
posp 30zł
pospiechy jeżdża tylko nocą ale w ciągu dnia możecie pokombinować z przesiadką w Bydgoszczy - wówczas cena ok. 35zł
Posted by: mankiet

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 07:14

Panowcie oby ten drugi zlot byl rownie udany a moze nawet lepszy niz pierwszy!!Pijcie na maksa bawice sie na maksa.ja niestety wracam do Polski 14 wrzesnia do ozbaczenia na 3 zlocie!!gorace pozdrowienia!!
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 10:05

Quote:

Panowcie oby ten drugi zlot byl rownie udany a moze nawet lepszy niz pierwszy!!Pijcie na maksa bawice sie na maksa.ja niestety wracam do Polski 14 wrzesnia do ozbaczenia na 3 zlocie!!gorace pozdrowienia!!




Mankiet, no jeśli wolisz na Krete śmigać niż na zlot to trudno hehehe
No czy już zamykamy listę, czy są jeszcze chętni??? W trakcie tematu dużo osób pisało ze jadą, ale teraz cisza....?
Pozdro
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 10:21

Info dla Warszawki:

Ja z Ignoratorem jedziemy IC-kiem tym o 06:50 z Centralnego. Jeżeli ktoś uderza z nami to tak jak ostatnio proszę o kontakt i $ a wtedy zajmę się zakupem biletów dla wszystkich.
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 12:22

Pytanie kto jedzie z Wrocka przez Poznań.
Może ktoś będzie jechał też z Pozniania albo przez Poz.

Bo bym się zabrał razem... myślę, że w pociągu możemy już zacząć zlot
Pociąg, a konkretnie godzina jest do uzgodnienia.
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 16:13

No właśnie jak kto jedzie? i kiedy wraca ?

Ja najprawdopodobniej dotre z Maxxey'em do W-wa w godzinach rannych i tam z resztą się spotkamy i razem wyruszymy tym o 6:50...

Powrót planuje w niedziele w godzinach rannych...
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 16:57

ja docieram kolo 5 do wawy a pozniej z Tomem i Ignoratorem do celu, wiec paniekasa pewnie wszyscy wyruszymy razem
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 18:27

Ok Panowie (niestety tylko panowie) zlot się zbliża, powoli umawiacie się na wyjazd, macie ogólnie fajnie, ja mam z domu do Sobieszewa 30min to nici z podrózy z przygodami, zazdroszcze. Powoli proszę o dokonywanie wpłat, osób z listy(te które nie dokonały wpłaty) jesli komus pasi moze wpłacic na MB, no problem. Pozostałych chętnych z radościa dopiszemy do listy (deklarujcie się Betfair niech wiezie gifty i browar ), czym więcej nas tym lepiej. Jak to Kamasss rzecze mecz trzeba rozegrac, a znając kondycję uczestników, ława musi byc dłuższa niz podstawowy skład hahaha. Poniżej lista ekipy,
lista II zlotu mecz.pl sponsorowanego przez Betfair.com
To są osoby które już wpłaciły bądź na 100% potwierdziły swój pobyt a cash już ślą.:
Tomo
Conrad
Kamasss
t-error
Quincy
Ignorator
MAXXEY
Bazyl
Szczypior
PanKasa
Mura
Kameleon
Kewin
Kris5
El_Camino
lukexyz-Betfair
Betfair Londyn
ekonom0013
Rob_Roy
Mr joke
Pozdrawiam
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 18:40

Quote:

Pytanie kto jedzie z Wrocka przez Poznań.
Może ktoś będzie jechał też z Pozniania albo przez Poz.

Bo bym się zabrał razem... myślę, że w pociągu możemy już zacząć zlot
Pociąg, a konkretnie godzina jest do uzgodnienia.




kamasss no wlasnie sie zastanawiam jak bedzie lepiej jechac ekipie z "dolnego"
w Pozaniu z przesiadka czy bezposrednio do Gdańska ...
Nie wiadomo czy MURA pojedzie (problemy) .. tak wiec jezeli Black_Hunter nie bedzie jechał ... to jade przez Poznań ... nie mam zamiaru spedzic 7,5 h w pociagu samotnie raczac sie browarem

PS: Black_Hunter odezwij sie na privie
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 20:00

Jak już będziecie wiedzieć o której zawitacie do Gdańska to pisać Razem się wybierzemy przynajmniej w trase na wyspe
Posted by: mura

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 20:00


no niestety kew pisze prawde...

być może w moim wypadku wygra ten 1% który jest równoznaczny z tym że nie pojawie sie na zlocie ((((((((((((((((((((

bardzo chcę jechać i na koniec tego tygodnia wyjaśni się, już będę musiał wiedzieć....

jesli mi się nie uda, przepraszam za zamiesznie i wcześniejsze szczere deklaracje, wówczas na moje miejsce niech wskoczy jakaś chętna osoba.

niemniej staram sie by bylo jak najlepiej i mam nadzieję że będę mógł jechac

jeśli tak to z kewinem i chyba b_h obgadamy jak jechać, no na pewno przez Poznań, pytanie tylko którym pociagiem.

P.S. jestem dobrej myśli, kilka dni temu już myślałem że po wszystkim i nici z mojego wyjazdu.

jak się pojawię to wkręcam Cie w ziemie LEon i zakładam siatke z zamkniętymi oczami:>
Posted by: maxxey

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 20:06

A ja proponuję rozegranie piłkarskiego meczu Północ-Południe (granica gdzieś na linii miasta Łódź), który odbywałby się odtąd na każdym zlocie mecz.pl i byłby stałym jego punktem. Mecz musiałby odbyć się pierwszego dnia gdzieś przed kolacją, bo później to chyba już komedia a nie piłka byłaby

Stawka - skrzynka piwa fundowana przez przegrany zespół.

Liczebność drużyn i czas gry ustalilibyśmy po przyjeździe.
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 20:09

kewin, tak i tak ekipa z "dolnego" chyba pojedzie przez Poznań! (są bezpośrednie?)
mura oby się udało i będziesz:)

dogadamy się co do pociągu i będzie gites:)
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 20:40

Quote:

Quote:

Pytanie kto jedzie z Wrocka przez Poznań.
Może ktoś będzie jechał też z Pozniania albo przez Poz.

Bo bym się zabrał razem... myślę, że w pociągu możemy już zacząć zlot
Pociąg, a konkretnie godzina jest do uzgodnienia.




kamasss no wlasnie sie zastanawiam jak bedzie lepiej jechac ekipie z "dolnego"
w Pozaniu z przesiadka czy bezposrednio do Gdańska ...
Nie wiadomo czy MURA pojedzie (problemy) .. tak wiec jezeli Black_Hunter nie bedzie jechał ... to jade przez Poznań ... nie mam zamiaru spedzic 7,5 h w pociagu samotnie raczac sie browarem

PS: Black_Hunter odezwij sie na privie




Wszystkie pociągi z Wrocławia do Gdańska jadą przez Poznań.

Kilkanaście postów wyżej zamieściłem mini rozkład jazdy i w nim również znajdują się pociągi Wrocław - Gdańsk (p. Poznań)
Posted by: mura

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 20:45


no właśnie... tak czy siak Wrocław jedzie przez Pyrlandię.

ja również mam nadzieję że będę

już wcześniej pisałem do Mr. Joke'a że musi byćmecz gwiazd !!!!! regionalnie północ południe bądź wschód zachód :>

nie wiem jakie jest zamiłowanie ekipy zlotu do futbolu ale myślę że najpopularniejsza dyscyplina świata musi znaleźć się w repertuarze zajęć :>

możemy robić przerwy co 15min na wlanie paliwa w siebie
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 20:47

P.S. Mecz piłkarski TAK, ale pod warunkiem że będzie to piłka PLAŻOWA i pod warunkiem, że Bazyl nie będzie przed meczem pił
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 21:02

Ma ktoś piłke do siatki? Ja moge wziaść tylko zwyklą

Bazyl to będzie wolny elektron na boisku Ci co nie byli w Skorzęcinie specjalnie Bazylowi już w Gdańsku piwka będą stawiać by zobaczyć MVP w akcji
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 21:39

Na pewno pogramy musze was zmotywować w końcu jestem po Turystyce a Sport stanowi dla mnie ważną część mojego życia. Ja moge w noge i siatke. Pozdrawiam
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 22:26

mecz pilki noznej to na bank trzeba rozegrać ale moze zamiast północ południe to

pijani kontra nie trzeźwi

a meczyk najlepiej rozegrac w sobote z rana, zeby z nocy troszke alkoholu wypocić a pozniej oczywiscie poprawka



wezme moze moje regionalne rarytasy czyli ukrainskiego olimpa mózgotrzepa, pił ktos ?

a no i na wieczorne audycje radia maryja przyjmuje zapisy, kto ze mną pogrąży sie w kontemplacji słow oj.rydzyka?

Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 29/08/2006 22:27

Mr joke po prostu wsiądź w czwartek wieczorem w pociąg i pojedź se nim do Warszawy, Krakowa, Poznania, czy gdzie Ci się tylko podoba, a w piątek rano wsiądź w pociąg i jak każdy szanujący się forumowicz przyjedź na zlot udając po drodze jak bardzo spodobał Ci się nigdy dotychczas nieodwiedzany Gdańsk .

P.S. Właśnie dlatego mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do zlotu w Warszawie
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 30/08/2006 11:52

Meczyk piłki nożnej zorganizujemy. Rozglądaliśmy się z Mr Jokie i ustaliliśmy, że najlepiej byłoby rozpykać meczyk na plaży. I tutaj zaapeluje do wszystkich ludzi jadących na zlot! Jeżeli macie piłeczke małą do nogi albo nawet do siaty to brać nawet jak miałoby ich być 5 na zlocie I druga sprawa może ktoś ma malutkie brameczki składane, coś jak do uni hoka i mógłby zabrać ze sobą to też niech weźmie. Jak sie nie uda to brameczki ustawimy z patyków

Co do przyjazdów to fajnie jakbyście już pozbierali ekipy jak jedziecie i napisali o której lądujecie w Gdańsku. Nie wiem czy nie będę musiał wcześniej pojechać do Sobieszewa i dopiero tam się spotkamy ale może wyjdzie tak że byśmy razem pocisnęli z Gdańska.

I jeszcze ostatnia sprawa organizacyjna. Proszę wszystkich o wzięcie ze sobą gotówki (na Wyspie Sobieszewskiej nie ma bankomatów) oraz dowodów osobistych (każda osoba będzie musiała się zgłosić po przyjeździe do recepcji wraz z dowodem). Pokoje w ośrodku są 3-osobowe i Pierwszy Sekretarz Ośrodka prosił żeby już wcześniej zrobić mu liste nazwisk, kto z kim będzie mieszkał. Ale to jest tylko formalność bo kto był w Skorzęcinie to wie, że wszyscy robili wszystko razem i była jedna wielka komuna

No to jak na razie wszystko chyba jasne. Ludzie, którzy się jeszcze nie zdecydowali to zgłaszać się bo jest ostatni dzwonek żeby doskoczyć do ekipy.
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 30/08/2006 13:21

mam nadzieje że ktoś zamówił ładna pogode bo narazie nie zła pizdziawka

mysle ze na poczatku przyszłego tygodnia ustalimy o ktorej wyjezdzamy z Wrocka .. sa dwie opcje ...
no tak jedziemy przez Pyrlandie ..tylko ze ten pociag o 3 z groszami ...jedzie tylko do Poznania i trzeba sie przesiadac ...
nie wiem czy ekipa z "dolnego: bedzie wstanie trafić do odpowiedniego pociagu (przy przesiadce)

MURA !! musisz jechać !!!
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 30/08/2006 23:09

Info dla Warszawy:

Zasadnicza część grupy jedzie pociągiem IC 'Neptun':

Warszawa Zachodnia (06:35) --> Warszawa Centralna (06:50) --> Warszawa Wschodnia (07:00) --> Gdańsk Główny (11:07)

Bilet normalny: 90 PLN
Bilet ulgowy: 66,24 PLN /ulga 33% w pociągu IC obejmuje wszystkich, którzy w dniu podróży nie ukończyli 26-go roku życia - za okazaniem dokumentu potwierdzającego ów fakt/

Tak jak w przypadku 1-go Zlotu (wszystko wtedy było oki i nikt na mnie nie narzekał) tak i teraz gotów jestem podjąć się zakupu ticketsów dla całej grupy jadącej tym pociągiem tak abyśmy wszyscy mieli miejsca obokm siebie.

W tym celu najpóźniej do niedzieli (a najlepiej jak najszybciej) proszę o kontakt na PW wszystkich PEWNYCH swej podróży tym właśnie pociągiem, a ja podam numer konta do przelania podanej wyżej kwoty pieniążków.
Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to mogę mu kupić bilet na kredyt zaufania, a rozliczymy się w czasie zlotu - w tym miejscu gra role moje zaufanie do was, a czy tego zaufania nie zatracicie zależy już tylko od was.

Przejazd oczywiście ...2-gą klasą, każdy niech wsiada na tym dworcu na którym mu najwygodniej (bilet z Zachodniego/Centralnego/Wschodniego i tak kosztuje tyle samo) - ja wbijam się na Zachodnim bo mi po prostu najbliżej.


Powrót to już wedle uznania - z poprzedniego Zlotu wiem, że każdemu pasuje inaczej - ja w niedzielę z Gdańska wracam ostatnim wieczornym pociagiem (chcę po prostu w niedzielę nieco przypomnieć sobie dawno niewidziany a ukochany Gdańsk), wielu z was zapewne będzie chciało wyruszyć już skoro świt.


Pozdrawiam i proszę o kontakt.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 30/08/2006 23:11

P.S. Do Mr joke i quincy:
Ja (i pewnie też Janek) doskonale wiem jak trafić na Wyspę Sobieszewską i nawet do samego Relaxu więc nami nie musicie zawracac sobie głowy i prowadzić zarączkę - sami dotrzemy na miejsce.
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/08/2006 07:12

Quote:

P.S. Do Mr joke i quincy:
Ja (i pewnie też Janek) doskonale wiem jak trafić na Wyspę Sobieszewską i nawet do samego Relaxu więc nami nie musicie zawracac sobie głowy i prowadzić zarączkę - sami dotrzemy na miejsce.



No to luzik
pozdro
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/08/2006 13:19

Quote:

P.S. Do Mr joke i quincy:
Ja (i pewnie też Janek) doskonale wiem jak trafić na Wyspę Sobieszewską i nawet do samego Relaxu więc nami nie musicie zawracac sobie głowy i prowadzić zarączkę - sami dotrzemy na miejsce.



ano wiemy
tomo napisz mi na gg ile kasy mam Ci przelac i na jakie konto?
Posted by: mura

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 31/08/2006 23:03



no dobra..., jak mi się znów coś w życiu nie poprzekręca to w piątek będę na miejscu

szykować formę

czy można za dodatkową opłatą do noclegu zamówić trochę Słońca na przysły weekend? :>
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 01/09/2006 09:54

Quote:

czy można za dodatkową opłatą do noclegu zamówić trochę Słońca na przysły weekend? :>




Tak...postawisz dwa piwa to się załatwi Od poniedziałku znowu ma padać ale w piątek trzeba rozgonić chmury
Posted by: Black_Hunter

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/09/2006 14:28

Quote:



no dobra..., jak mi się znów coś w życiu nie poprzekręca to w piątek będę na miejscu

szykować formę

czy można za dodatkową opłatą do noclegu zamówić trochę Słońca na przysły weekend? :>




mura odezwji sie do mnie na gg jak mozesz lub wysli mi smsa to odzwonie 605139903
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/09/2006 14:38

DO EKIPY Z WROCŁAWIA:

ja obstawałbym za opcją dojazdu:

Wrocław Główny (06:40) --> Poznań Główny (09:17) --> Gdańsk Główny (14:03) (pośpieszny)

będziemy o 14:00 w Gdańsku... więc ok 16-17 na wyspie...
czekam na wasze opinie...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/09/2006 15:00

O 14 w Gdańsku to raczej ok. 15 w Sobieszewie

Z Warszawy o 6:50 jadą narazie: ja, Ignorator i Bazyl.
Conrad jedziesz z nami? Jedzie ktoś jeszcze?
Mogę kupić bilety wszystkim chcącym jechać tym pociągiem, tak byśmy mieli miejscówki razem. Czekam na info od chętnych!
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 02/09/2006 15:10

tomo ja również z wami jade o 6:50, w wawie będę kolo 4 wiec bilet kupię sobie sam, jak cos napisze na priva
Posted by: maxxey

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/09/2006 08:46

Pan Ka$a i moja osoba również jedziemy z W-wy o 6:50 - dotrzemy tak chyba wcześniej - około 4:00-4:30 - bilety podobnie jak Szczypior zakupimy sobie. Pozdrawiam.
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 03/09/2006 09:32

Chodziło mi o to, żebyśmy mieli wszyscy miejsca razem i dlatego zaoferowałem się z zakupem dla wszystkich.

Bo jak każdy będzie kupował sam to każdy dostanie miejscówkę gdzie indziej - jeden w wagonie 2 a dtugi w wagonie 5 - to nie pośpiech tylko Intercity i tutaj nie siada się gdzie chce tylko ma się z góry przypisane miejsce w pociągu.
Pociągi na trasie Wawa - Trójmiasto mają z reguły duże zapełnienie i nie da się po prostu ot tak przesiąść w dowolne miejsce.

No ale róbcie jak chcecie...
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 04/09/2006 14:02

Hej, to co zamykamy powoli listę?? Nie ma już chetnych na dobrą zabawę i zrobienia browarka z miłymi ludźmi? Miejsce jeszcze jest, jakby co. Gdzie Ci userzy z pierwszych stron topicu, którzy deklarowali obecność na 100%. wymiękli.... cóż. Mi tam styka ilość osób która jest, ale po co było bicie pjany??
W czwartek Quincy wysyła fax z listą do kola z ośrodka dlatego muszę wpisać Was z imienia i nazwiska, mam dane na przelewach, więc tylko jeśli ktos wysyłał kasę z innego konta to proszę o dane na priv ok?
Ja pewnie dojadę na końcu gdzieś koło 16, a Wawa będzie pierwsza. Więc po przybyciu walcie do kierownika, zameldujcie się, bierzcie klucze i lokujcie się jak tam kto chce (kieras chciał listę juz podzieloną na pokoje, ale to chyba bez sensu).
To chyba wszystko, listę końcową wkleję w czwartek ok?, może ktoś do tego czasu dojdzie.
Pozdrawiam i do zobaczenia
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 04/09/2006 14:53

Witam, jeśli ktoś nie zdąrzy się zapisać to możecie jedną osobę wstawić na listę oczekujących gdyż leżę w domu chory jak pies od pieprzonej klimatyzacji. Liczę natomiast na szybki powrót do zdrowia tak więc proszę mnie nie skreślać!!!
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 04/09/2006 15:43

No wracaj szybko do zdrowia. W sumie jak się znajdą jeszcze chętni to piszcie do Mr Joka. Potrzebne imie i nazwisko a jakby co to kaske zaplacicie na miejscu. Kwestia dogadania sie no i... zaufania.

Nie wiem o ktorej zjezdza Warszawka ale ja bede do dyspozycji juz od samego rana, zobaczymy jeszcze co kiero osrodka powie. W czwartek wysle faks z lista osob i jeszcze zadzwonie do niego umowic szczegoly przyjazdu i zakwaterowania. To tyle chyba. Do zobaczenia w Sobieszewie!

UWAGA!!! Przypominam o dwóch ważnych sprawach!
1. Wziąść ze sobą gotówke (w Sobieszewie nie uświadczysz bankomatu)
2. Wziąść ze sobą dowód osobisty (warunkiem zakwaterowania będzie podanie numeru PESEL)
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 04/09/2006 22:08

Quote:


1. Wziąść ze sobą gotówke (w Sobieszewie nie uświadczysz bankomatu)





I tu pan kierownik ośrodka bedzie musiał stanąć na uszach i załatwić bankomat najlepiej z Kredyt Banku
na bilet w jedna strone mam + jakieś lekkie przekąski (paluszki solone)

ETK "Dolny Śląsk" o ktorej odjazd z Wrocka ?
Dwie opcje
Wrocław 3:16 z przesiadką w Poznaniu ..przyjazd 6:00 ...odjazd 6:16 ... dojazd na miejsce 11:00

Wrocław 6:40 bezpośrednio .. dojazd na miejsce 14:03

te pozniejsze odpadaja.. wleką sie ponad 8 h


========================================
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/09/2006 06:50

Quote:

Quote:


1. Wziąść ze sobą gotówke (w Sobieszewie nie uświadczysz bankomatu)





I tu pan kierownik ośrodka bedzie musiał stanąć na uszach i załatwić bankomat najlepiej z Kredyt Banku
na bilet w jedna strone mam + jakieś lekkie przekąski (paluszki solone)

ETK "Dolny Śląsk" o ktorej odjazd z Wrocka ?
Dwie opcje
Wrocław 3:16 z przesiadką w Poznaniu ..przyjazd 6:00 ...odjazd 6:16 ... dojazd na miejsce 11:00

Wrocław 6:40 bezpośrednio .. dojazd na miejsce 14:03

te pozniejsze odpadaja.. wleką sie ponad 8 h


========================================


Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/09/2006 06:50

kredyt bank masz na dworcu w Gd.
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/09/2006 10:28



Nie będzie tak źle
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/09/2006 16:38

no panowie ja tez lekko chorowity i pociagający

ale jestem na studiach i sie "kuruje" i łapie forme takze uważajcie

a Tobie Mura nie przepuszcze, masz jak w banku

miejmy nadzieje ze pogoda bedzie wmiare halo, no i trzeba na weekend przuygotowac jakies typy zeby nie pic za swoje tylko za buków jak to zwykle

pozdro for all

Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/09/2006 21:15

własnie.. Mura nie jedzie

Jezeli Black Hunter (ktorego chyba nie ma na liście) sie do mnie nie odezwie to kurka wodna bede musiał sie sam tłuc przez całą Polske

Jakby co .. to ..jade tym 6:40 z Wrocławia
gdyby ktoś w Poznaniu chciał sie dosiasc to prosze o kontakt (priv)
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/09/2006 22:30

Zaraz się okaże, że nikt nie jedzie!

Zgraja niepoważnych ludzi...
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 05/09/2006 23:24

ludzie wplacili za mieszko anko po 50 zl, czasem bywa nie jada to NIE obracamy kasa na ako 2.0 i idziemy na Dz... dzewo

Tomo jutro do Ciebie za dzwonie, dzis nie jedsem w stanjie nic sensownego napisac, zresztas pisalem o co chidzo hodz chodz nooo chodzi
Posted by: boca juniors

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/09/2006 00:05

Ja sobie do was wpadne,tylko nie wiem kiedy,ale sie odezwe jakby co na priv
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/09/2006 07:04

Co to za wykruszanie??? No nic trudno.
Panowie z Betfair potwierdzili swoje przybycie, będą w piątek 21-22 (hhehehehe ciekawe kto jeszcze da radę się choć przywitać) mają fure gadżetów . Listy z ekipą nie wklejam nikt nie doszedł, a nie wpłaciła tylko 1 osoba jeszcze, tak że lista bez zmian.
No nic to chyba do zobaczenia.
Pozdro
Posted by: ekonom0013

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/09/2006 10:03

witam,
1-osobowa ekipa z północno-wschodniej Polski (niestety chyba nikt nie dołączy ;/) zawita do was na wyspe około 17,

wybieram się PKS'em o 8 z Suwałk, do Gdańska zajedzie około 16, a więc jeśli ktoś wybiera się z tych okolic (i tym środkiem transportu) to niech da znać, to wspólnie przeżyjemy tę ośmiogodzinną męke

to do zobaczenia na miejscu (mam nadzieje, że jakoś tam trafie )

p.s. Szczypior; ja pisze się na 'kontemopluwanie' ojca Tadeusza
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/09/2006 14:52

Quote:

własnie.. Mura nie jedzie

Jezeli Black Hunter (ktorego chyba nie ma na liście) sie do mnie nie odezwie to kurka wodna bede musiał sie sam tłuc przez całą Polske

Jakby co .. to ..jade tym 6:40 z Wrocławia
gdyby ktoś w Poznaniu chciał sie dosiasc to prosze o kontakt (priv)





kewin chyba nie czytałeś mojego postu... niewiele wyżej/wcześniej
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 06/09/2006 21:41

ekonom daj mi gg na privie, możliwe że tak o 16 będę jechał z gd to razem pojedziemy
panowie i co z piłeczkami jakaś do siaty i nóżki będzie??? bo nie wiem czy jakieś laczki do gry brać??

pozdro
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 06:15

Ja wezme do nogi
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 12:58

Buty do gry w piłę niepotrzebne... na plaży gra się bez butów...


Warszawa zwarta i gotowa do drogi, jutro o 11:07 meldujemy się na dworcu Gdańsk Główny, a pewnie ok. godzinę później na Wyspie Sobieszewskiej.

Do zobaczenia
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 13:14

To nie biore piłki bo nią na plaży nie pokopiemy Ktoś z piłka do siatki niech wpada Ja będe o 14 w Gdańsku więc zabiore się z Kewinem i Kamasssem.
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 13:38

Panowie wróciłem ze rzeszowa ze studiów, siedze w Tomaszowie Lub chwilowo a o 0:15 wyjeżdzam z TL do WaWy i będę tak po czwartej rano na dworcu centralnym i jadę z Tomem i Ignoratorem, ktoś jeszcze sie wybiera z centralnego o 6:50 do Gdańska ?
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 13:41

co do piłki to wydaje mi się że w miejscu gdzie będziemy mieszkać pewnie będzie można wypożyczyć piłkę, a jak nie to pójdziemy i od kogoś pożyczymy

aha no i pytanie do ludzi smakujących w trunkach zza wschodniej granicy

ma ktoś może chęć na jakąś ukraińską vódeczke ? może Olimp albo inny chlewny dar ? moge wziąść oczywiscie nie gwarantuje ze dojedzie
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 16:01

Bedę o 14:03 planowo w Gdańsku. Mam nadzieję, że nie będzie opóźnienia w moim pociągu do Poznania, bo wtedy mogę nie zdąrzyć na ten do Gdańska (mam 10min na przesiadkę, a lubią się spóźniać 10-15 minut). Oby było dobrze, bo następny mam z Poz do Gda o 12:17 i będę w Gda po 17...



Kameleon podaj na priv numer komy, żebyśmy mogli się znaleźć na dworcu.

Jeszcze jeśli można tomo i Mr joke oraz quincy.


To na wszelki wypadek, gdyż będę w tych rejonach pierwszy raz i nie wiem jak ze znalezieniem tego ośrodka na tej wyspie i wiadomo zawsze mogą wystąpić jakieś problemy.

Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 16:13

W Gdańsku jest przebudowa centrum i odjazdy autobusów do Sobieszewa są z dworca PKS nie z przed PKP jak zawsze, czyli jak wyjdziecie z pociągu to schodami ruchomymina PKS walcie nie przed PKP.
Pozdro
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 17:04

takze panowie robie pakowańsko, vodeczka spakowana, przede wszystkim z rana o 4:40 mam spotkanie z Bazylem na centralnym w Wawie wiec mam nadzieje ze trafimy do pociągu o 6:50
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 18:50

dzięki wszystkim za numery kom...


Szczypior no to nieźle, Bazyl warszafka, a już od od 5 będzie Ci dotrzymywał towarzystwa heh... mam lekkie wątpliwości czy traficie na ten pociąg... 3majcie się tam heh

też muszę się zacząć pakować... droga długa i męcząca więc trzeba się do niej przygotować %%%... a dalej się pomyśli później...
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 20:27

panowie bedzie jechał w ostastniej chwili Czyżyk, z tego co pisał Maxxey zrezygnowal w w ostatniej chwili Pan Kasa, ale mam nadzieje ze tylko on i nikt wiecej !!! !!! !!!
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 20:40

No ,niestety przykro mi to pisać ,ale nie zaszczyce Was swoją obecnościa . Nie dostałem wolnego w pracy ,chociaż byłem święcie przekonany ,że z tym nie będzie problemu...

Także życze miłej zabawy ,mam nadzieję ,że spotkamy się następnym razem. Pozdrawiam
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 07/09/2006 21:24

Ja jade sam z "dolnego"
Black sie nawet nie odezwał wiec chyba olał to wszystko .. tak wiec .. 4:45 z Liegnitz do Wrocka i 6:40 do Poznania ...

Kamasss wez od Kameleona moj numer telefonu i zadzwon do mnie ..mi zablokowali konto w komorze i nie wiem czy zdolam gdzies kupic karte ..
jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem (nie ucieknie pociag w Poznaniu - jak ucieknie to "zastrzele maszyniste pociagu relacji Wrocław Głowny - Poznań" .. to 14;07 meldujemy sie na Dworcu Głownym w Gdańsku
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/09/2006 01:41

ja juz musze wyjsc z domu

dozobaczenia na miejscu

Leon nie nawal masz byc na tym dworcu bo jak nie to .. Cie znajde
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/09/2006 05:57

za 10 min wychodzę z chaty...

właśnie kończę się pakować!

pozdro dla tych co jadą na zlot!



:vodka:
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/09/2006 06:07

Kamasssssssss wyszedłeś? Odbierz pw bo Kewinek się nudzi w pociągu.
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 08/09/2006 06:16

Hmm chyba Kamasssa nie złapałem Jeśli ktoś posiada to poprosze numer do niego, bo Kewin już siedzi w pociągu i mnie nęka bo sam ponoć tam zwariuje
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 15:49

:grin; OLE !!!
no i wrocil do domu cały i zdrowy ..
bania była niezła
wrazeniami przyjdzie czas .. sie podzielic ..teraz szybki prysznic bo kobieta przyjezdza

no giganci ..meldować sie :]
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 17:15

Heja, ja w domu już po 12 byłem, ale jestem wyjeb any jak koń po westernie, tak że na razie idę poumierać
Pozdro
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 17:18

Bazyl mówił, że Kewin będzie o 23 w domu Ide dalej kimać bo nie ogarniam
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 18:53

Ja do domu dotarłem bardzo wcześnie, bo kilka minut po 12-tej.

Potem jeszcze tylko ogarnąłem F1 i po ponad 30 godzinach bezsenności (jeśli nie liczyć pewnych prób w pociągu powrotnym) wreszcie poszedłem w kimono.

Niecałą godzinę temu wstałem... i nie za bardzo wiem co się dookoła dzieje...


Pozdro dla wszystkich
Posted by: panKa$a

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 18:55

Ale Wam fajnie...
Posted by: czyzyk

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 19:03

Ja też w końcu dotarłem - dajcie na priva maile to powysyłam fotki
Posted by: Kylo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 19:13

Wrzuc na serwer fotka.pl. Wszyscy mamy ochote obejrzec( Tak jak to bylo w poprzednich zlotach
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 20:31

kuna .. moze troche przesadze jak napisze ze było "zajefajnie" ale mi tam sie podobało ... nie było chwili kiedy bym ziewał z nudów (tylko z małej ilości spania)
Zawsze cos sie działo ... ciekawe akcje
z takichciekawszych ktore ja miałem okazje widzieć na oczy to

- odlanie sie KAMASA do zlewozmykawaka u nas w pokoju bo kibel był zajety ... PS: ale obmył wodą

- spanie Ekonoma na ławce u nas w pokoju (nie pamietam jak ona sie tam znalazła) ... to była dobra akcja ... Ekonom po prostu bał sie położyć na łóżku bo ja spałem obok ... myślał że zaczne sie przytulać do niego ... wytłumaczyłem chłopakowi ze nie mam zamiaru do "przyatakować" i z wielką ulgą położył sie jak człowiek do łóżka

- kąpiel w morzu (razem z KAMASEM obiecaliś,y sobie w pociągu ze nie ma bata ..kąpiel musi być) ... dołączył jeszcze Bazyl ... w trójke łapaliśmy fale (był zajebiaszczy wiatr)

- mecz w siatke (Mr_Joke , kewin , Ekonom , czyżyk) kontra (Bazyl , Szczypior , Kamasss , tomo)
wygrała ekipa "zielonych" 25:23 .. przy stanie 24:23 w naszej ekipie serował "Pan Żarcik" i ku naszej rozpaczy piłka do nogi powedrowała grubo ponad 3 metry za linia końcową ... Podobno "Mr_Joke" zagrał mocno na lajfie ..nasza wtope ... ale najlepsze to były przerwy techniczne ze Szczypiorem i jego misiem .. "dopingowaliśmy sie czyścioszką"

- mecz w noge na plazy ... przy duzym wietrze i licznie zgromadzonej publiczności zdecydowanie wygrała ekipa złożona z Bazyla , Kamasa , Szczypiora , Czyżyka i kewina 6:2 .. i reszta ekipy zeszła z plazy w kijowych nastrojach ... to nic ze po kazdym gola ekipa przegrana zmiejszała sobie bramke az doszło do tego ze tomo leżał i rece oraz nogi miał za słupkami .. moje wrazenia co do tego meczu ... ciezko sie biegało po tym piachu i troche sie zasapałem

- podobała mi sie moja akcja kiedy zobaczyłem morze po raz drugi .. i łachy od razu poleciały w dół za moment był dyla do zimnej wody (jeszcze przed meczem)

- o szkoleniu nie wspomne bo nie było tam nic smiesznego ... chyba tylko poza moim tekstem .. kiedy to doszedłem do wniosku ze "Betfair" to nie tradycyjny bukmacher .. ale cóż człowiek nie gra , człowiek nie wie
w przerwie królowała czysta

- acja w pizzerii i telefon do bazyla zeby kupił 45 piwek
jak weszliśmy z "Baziem" do sklepu i powiedzieliśmy babce ze chcemy 2 zgrzewy browara... to.. ona z wrazenia nie wiedziała gdzie ma isc po te piwa (czy na zaplecze czy do lodówki)... wytargalismy jej wszystkie "żuberki" i troche "tyskaczy"

- poker .. moge brzydko napisać ze turniej sie odbył

- kiedy panowie rozkoszowali sie gra w pokera ekipa w składzie Szczypior , Bazyl , kewin i Kamasss .. postanowiła pojechać do Gdańska na dyske ... było jedno ale ... Bazyl miał tylko i wyłacznie krótkie spodenki .. probowałem go ratować pożyczajac mu spodnie .. ale nie stety nie dał rady zapąć ostatniego guzika
PS: bałemsie o spodnie..zeby czasami w nich nie robił przysiadów
wkoncu zostaliśmy na wyspie i poszliśmy do jednego otwartego lokalu
w sumie ..lasek było jak na lekarstwo .. ale "Szczypior - bajerant" od razu wyczaił kobitke (w skali od 1/10 miała 6,5-7)
skonczyło sie tak ze o mało co nie doszło do burdy ... ale do akcji wkroczył "Bazyl" i jakis koles ktory rozdzielił agresywne towarzystwo ... ogolnie wypilismy full browarów grajac w bilarda (ponad 1,5 h)

juz nawet nie pamietam o ktorej ale wrocilismy do osrodka (w porywach do północy) ja i Kamasss pociag 8:19 wiec musielismy 6:30 powstac z wyra ... było ciezko ... ale dalismy rade ... po drodze zapomniałem gadzetów z betfera Kamasss zostawił swoja szczoteczke do zebów i kremik nivea do ktorego był bardzo przywiazany ... na koniec zostawilismy w autobusie ponad litr Coli
pozniej to juz tylko podróz ... na poczatku bylismy sami w przedziale .. pozniej w Bydgoszczy dosiadł sie koles ponad 50 latek .. ale niezły agent ... my czailismy sie zeby wypic browara w pociagu a ten od razu wyciagna "Taterke" i łoił nawet jak konduktor sprawdzał bilety
zabawiał nas kawałami ... pozniej przed Poznaniem wsiadł typek ..wracał od kuzyna przesmalony jak cholera.. te nie zdarzył sie rozgoscic juz trzymał piwko w reku ale koles Gigant ..wytrawny znawca wódeczek była niezła polewka
w Poznaniu przyszedł czas rozstania z Kamasem "dzieki za suchy prowiant bo do wrocka to bym padł z głodu"
Fajna akcje zrobił ten 50 letni koles ... mowi do mnie ... zeby nie siadła zadna stara baba to sobie zapale a ze było tylko nas 2 w przedziale a w poznaniu wsiadało pełno ludzi to co chwile ktos przechodził ..to ten skubaniec palił papierosa i jak szła jakas starsza pani .. to charczał i kaszlał ..takim zachowaniem skutecznie odstraczył starsze towarzystwo
tym samym pociagiem jechało pełno wojakow (jechali do domu po przysiedze)
i przysiadł jeden kolo niezły agent ... szybko nawiazał kontakt z tym dziadkiem i gadali same smieci ..ale brechtawka była nie zła

najlepsza akcja w pociagu był piekny chaft jednego z wojakow odjezdzalismy z Leszna i było okno otwarte u nas w przedziale.. ale ze pociag juz ruszył to wziałem i zamknąłem nie moja piec sekund tam poleciał chaft z sasiedniego przedziału ..a ze pociag był juz troche rozpedzony ..poleciał z siła wiatru ... zapackał nam pół szyby widok okropny ..ale co by sie działo gdyby by okno było nadal otwarte

=======
podsumowaujac ... dla mnie było GIT ... i jezeli bedzie 3 edycja "Zlot mecz.pl" to bede robił wszystko (tak jak teraz ) zeby znalesc sie na zlocie

pozdrawiam wszystkich ktorzy sie zjawili
a ci co nie przyjechali... niech załuja

pozdro
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 10/09/2006 21:44

23:23 jestem w domu

pierwsze wrazenie po zlocie - boli mnie głowa...

ale dlatego ze jak wpadlismy z bazylem na pomysł " że może wrócimy " było praktyczne pusto w domkach, spotkalismy Mister Dzołka, Kłinsjego i Kamelełona na pierożkach i razem zawineliśmy do gdańska ( Bazyl nie bede juz mylić z gdynią ) no i o czym mowilem/pisalem

nie wiem.... za dobrze sie nie czuje bo spedzilem 10 h w drodze... a z Bazylianą wracałem na super miejscach pociągowych siedząco-stojących

napisze jutro co sądze o tym wszystkim, dziś nie mam naprawde siły ale było super fajnie fantastycznie fajni ludzie rzekł bym że przechuje przesmerfetki miejscami

i prosba do Conrada o zmiane nicków po zlocie dla kilku panów:

MR JOKE - PAN ŻARCIK
QUINCY - Mr. ŚPIOSZEK
TOMO - KAPITAN MISIO
BAZYL - OREGANO

Posted by: Mitul

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 07:27

zapodajcie jakieś zdjęcia - chętnie obejrze co tam się działo...
sądząc z opisu to chyba porównywalny jakosciowo zlot do pierwszego...? Jak tam wypadł betfair, stanęli na wysokosci zadania...?

no i jakie plany odnośnie kolejnej, trzeciej, zimowej edycji mecz.pl...?
moze tym razem południe - góry...? ja przenioslem się do Wrocławia więc miałbym blisko )

Pozdro dla wszystkich starych znajomych
Posted by: FSevEn

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 07:37

ja to Kraków proponuje
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 10:08

o panie, kewin ale się rozpisałeś... ale ładnie to zrobiłeś


odemnie tyle, ja po raz kolejny się nie rozczarowałem zlotem... nie żałuję, że się pojawiłem...

- rozczarowały nas tylko te osoby, które się deklarowały, a nie przyjechały (mowa o pierwszych stronach topicu) - jeżeli ktoś chciał, a naprawdę nie mógł to jest ok. choć moim zdaniem chcieć to móc,

- co do panów z betfair myślę, że ogarnęli i byli wporządku,


nie jestem dobry w relacjonowaniu więc napiszę to samo co po pierwszym zlocie, kto był to wie jak było... niech żałują Ci co się nie pojawili...


pozdro dla wszystkich zlotowiczów!
CZEKAMY NA III ZLOT

P.S.
heh kewin wbita w szczoteczke tylko gdzie są moje ulubione bokserki seledynowe... no i o czywiście o kremik
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 15:35

No panowie troszke doszedłem do siebie pora wiec na wrażenia !

Ludzie świetni, sympatyczni i bardzo fajni

Miejscami przesmerfetki

Mały skrót tego co sie działo, oczywiscie bardzo ogólnikowo bo gdybym chcial pisac ze szczegółami powstała by nowela o budżecie porównywalnym z 3000 odcinkiem ulubionej Mody na Sukces Kamassa

Wystartowałem ze studiów z Rzeszowa do domciu w Tomaszowie, nastepnie o godzinie 24:15 po przepakowaniu wybiłem do Wawy gdzie byłem po przeszlo 4 h i zostałem przywitany przez Bazyla który przyszedł 2 godziny przed pociągiem i przywitał mnie kratą browarów. Ja oczywiście miałem różnie specyfiki, czyli absolwencika 0.7 i 0.5 ulubioną ukrainską wódziarką w ładnej butelce z bajeranckim otwieraniem i ładną nakrętką pod tytułem Mjakof, ładne było, drogie i elekanckie ale w smaku kiepściutkie bo ciepłe i strasznie smaliło. Po 6 doszedł do nas mr. Ignorator, wsiedlismy z centralnego, w pociagu czekał Tomo, a pozniej dosiadł sie Czyżyk, ale niestety do innego przedziału , dla którego wielki szacun za szybką i konkretną decyzje co do wyjazdu

Oczywiscie zaraz poszły pierwsze browce i zaczelismy świetowanie Panowie Tomo i Ignor niestety nie chcieli vódeczki pic, Tomo skusił sie jedynie na degustacje a my z Bazylem i Czyżykiem troszke porządzilismy poszło pół kraty browców i jakies 1.1 vódeczki wiec sporo, szczególnie dla Bazyla

Szczerze to nie pamietam jak dojechalismy do Sobieszewa, na miejscy bylismy chyba kolo 12 poszlismy z Bazylem na placka i piwko i zostalismy wyrzuceni bo miałem tabake i troszke wciagalismy a pani kelnerka myslala ze to " co innego ", ale delikatnie jej to uzmysłowiłem hehe jołk

Zarzucilismy z Bazylem śpiocha, miało byc " TYLKO NA GODZINKE " no i skonczyło sie pobudką kolo 18 gdy juz chyba wszyscy dojechali, spróbowałem gry w pingla ale niestety troszke sie chwialem i nie widzialem stołu wiec przeszlismy do konkretow bo wstyd sie zapoznawac o suchej mordzie . Ogólnie wieczor bardzo miły, wpadli panowie z Betfairu, rowniez bardzo sympatyczni jak pozostali no i rowniez nie odmawiali. Były żarty śmiechy itd itp, a na drugi dzień straszenie izbą wytrzeźwien przez szefa ośrodka a wcale tak głosno nie było

Poranek przywitał ciężką głową około godz 10 , poszlismy z chłopakami na śniadanko i piwko, a pozniej bilard. Następnie był meczyk siateczki, bardzo miły zresztą, jak to pisał Kevin dla którego z miejsca było zajefajnie, następnie prezentacja Betfair i "przerwy techniczne" na małe co nieco

Wieczorkiem oczywiscie poker, a wczesniej piłka na plaży ( nikt nie wziął to musialem załatwić szefa ośrodku b... ) , po pokerze disko party gdzie przez przypadek wziołem sie za niewłaściwą kobiete. Nie przeszkadzało jej to że będąc mężatką ( a skąd ja to miałem wiedzieć .... ) bawi sie ze mną niestety jej mąż i jego koledzy miali na ten temat odmienne zdanie, oczywiscie cały bar był za nim, no ale po tym jak sie na mnie rzucili, Bazyl zainterweniował i rozdzielił, ale cała przygoda zakończyła sie bardzo optymistycznie takze spoko !

W nocy z Kamassem nie dalismy chyba do 5 spac Panu Żarcikowi Kłinsjemy i RobRojowi

Ogólnie jak pisałem była dobra zabawa na maksa, bardzo fajni i sympatyczni ludzie, takze same pozytywy. Kto nie był niech żałuje.

Macie pozdrowienia od mojego Misia, szczególnie dla Tomo który sie bardzo z nim zaprzyjaźnił.



Misio jeszcze sie nie otrząsnoł i ma mega kaca, kackupe, gastrofaze i zwymiotował mi do torby, takze musiałem go reanimowac dziś z rana, zresztą ja sam przez cały dzień umieram i ledwie żyje... takze teraz czas na mały detoks/intoxication itd !



Kolejny zlot ma byc na Ukrainie takze UWAGA

- kto tym razem bedzie spał OD ŚCIANY !




Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 16:53

Quote:



Wieczorkiem oczywiscie poker




Miałem to szczęście siedzieć obok Szczypiora na pokerze i to szczęście, że jak blefował to natarczywie pokazywał mi karty
Posted by: iza.chelminska

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 17:13

Hej:)

czy na zlocie były jakieś kobiety?

Szczypior czy Ty jesteś z Tomaszowa????:)))
Posted by: iza.chelminska

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 17:14

Szczypior jeśli tak to Kopernika Cię pozdrawia
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 17:16

Nie było kobiet nie licząc Pani z barku
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 20:50

Quote:

Szczypior jeśli tak to Kopernika Cię pozdrawia





yyeeeuu

zapraszam na priva


aaaa co do pokera to Kameleon, na Tobie sie wyłożyłem, wiem teraz dlaczego ....




heh
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 21:28

W pociągu tomo ograniczył się do opróżniania kraty Oregano i w czasie podróży po 3 miesiącach życia w nieświadomości dowiedział się, że krata z podróży do Skorzęcina też należała do tego samego kolegi.


Szczypior zapomniał jeszcze o paru fajnych akcjach z pociągu...
Pamiętasz zmianę koszulek...?


A ja choć z turnieju pokera sponsorowanego przez Betfair odpadłem całkiem szybko przez nieznajomość zasad (1 Żubr, 2 Żubr, 3 Żubr, ...) bo najpierw zastanawiałem się czy strit to 5 czy może jednak 4 kolejne karty a potem gdy to pierwszy sobie już uświadomiłem to poszedłem va banque mając strita 6789A to zgodnie z czerwcową zapowiedzią tuż po pierwszym zlocie zrewanżowałem się Rob Royowi za finałową porażkę w Skorzęcinie i w rozegranym późną nocą turnieju z wpisowym (wjazd 10 zików + rebuye) ponownie obaj zaszliśmy najdalej i tym razem to ja okazałem się lepszy zgarniając całą pulę w wysokości 140 PLN (choć w myśl wcześniejszych ustaleń miało być dzielenie na 3 najlepszych, a późniejsza zmiana regulaminu nie dotarła do moich uszu - tylko żeby nie było - sami kazali mi brać wszystko choć chciałem się dzielić) mimo tego, że Rob Roy cały piątek trenował przed komputerem
A że turniej skończył się ok. 3 w nocy to ja dość szybko się po nim zawinąłem (wyjazd o 5:15 z Wyspy i o 6:30 z Gdańska) i tyle w Sobieszewie widziano mnie i moją kasę

P.S. Niech mi ktoś da namiary od kolegi z Betfair bo z tego co pamiętam to reguły turnieju zakładały wymianę chipsów zwycięzcy na real money
A w końcu muszę się czymś podzielić ze "swoim najlepszym kumplem"


Sobotni mecz piłki nożnej także należał do niezwykle ciekawych (najlepszym dowodem niech będzie licznie zgromadzona publiczność) zaś jego wynik i wielkość bramek to sprawa drugorzędna i nie warto o nich pisać
Warto natomiast wspomnieć, że jedna z drużyn przez pełne 90 minut grała pod wiatr i pod słońce, co miało zdecydowany wpływ i wręcz wypaczyło końcowy rezultat


Miano MVP Zlotu zdecydowanie należy się koledze Szczypiora, z którym bardzo się zaprzyjaźniłem i już dzisiaj za tym przesmerfnym pluszakiem tęsknię
A jesli chodzi o jego wymioty i konieczność reanimacji to "ja nie mam z tym nic wspólnego", natomiast kolega kamass powinien conieco na ten temat wiedzieć


No to by było chyba na tyle, lece w kimę bo od 3 dni nieustannie oczy mi się kleją... Pa
Posted by: JuN

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 21:40

Panowie na fotki czekamy!
Posted by: odgdog

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 11/09/2006 22:50

Panowie!!!Czemu nic nie słychać o żadanych"podobojach miłosnych"? Kamasss, Bazyl, nic nie wyrwaliście? A może Kamil cały czas myśli o tej pani, ze Skorzęcina, a Bazyli o pani kelnerce!
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 08:49

Quote:

Panowie!!!Czemu nic nie słychać o żadanych"podobojach miłosnych"? Kamasss, Bazyl, nic nie wyrwaliście? A może Kamil cały czas myśli o tej pani, ze Skorzęcina, a Bazyli o pani kelnerce!






z pustego to nawet Salomon nie naleje (czy jakoś tak)
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 09:24

Quote:

Quote:

Panowie!!!Czemu nic nie słychać o żadanych"podobojach miłosnych"? Kamasss, Bazyl, nic nie wyrwaliście? A może Kamil cały czas myśli o tej pani, ze Skorzęcina, a Bazyli o pani kelnerce!






z pustego to nawet Salomon nie naleje (czy jakoś tak)



to nie bylo tak..


bez kobiet to i Kamasss z Bazylem nie porucha

jak sie ogarne to i ja cos napisze
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 09:25

Quote:

Quote:

Panowie!!!Czemu nic nie słychać o żadanych"podobojach miłosnych"? Kamasss, Bazyl, nic nie wyrwaliście? A może Kamil cały czas myśli o tej pani, ze Skorzęcina, a Bazyli o pani kelnerce!






z pustego to nawet Salomon nie naleje (czy jakoś tak)




nie nie. z pustego to i kłinsi nie wypije hehe. Sory ze dopiero teraz i ze króciutko ale nadal jestem off-line. Zlocik pierwsza klasa, ludzie oczywiscie same przechuje przsmerfetki także było naprawde fajnie. Z wazniejszych faktow w relacjach powyzej zabraklo:

1. spawa bazyla na nieznanego blizej wojazera liniami pkp-intercity
2. walenie sciech tabaki przez pol stolu w wykonaniu zrobionego kameleona
3. rozprawki pana zarcika z kamasem tworczosci dżimiego

no to panowie do zobaczenia na ukrainie. A teraz spadam na sniadanie pokroic szczypiora na pomidora
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 15:20

W końcu ja się wypowiem Było naprawde fajnie w każdym razie nikt się nie nudził Największe śmiechy to chyba były przy pokerze. Chłopaki z Betfair też się z nami szybko zaaklimatyzowali. Dlatego niech reszta na następny zlot jedzie bo z taką ekipą jaka była w Sobieszewie nie ma nudy

Pozdrawiam Ignorator
Posted by: mendrev

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 17:52

Panowie dajcie jakieś fotki
Posted by: mendrev

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 17:53

Nie odbierzcie tego postu zle ja nie pedał
Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 17:59

Fotki są dla tych którzy byli, reszta może obejść się smakiem...
Posted by: vindom

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 18:24

Quote:

Fotki są dla tych którzy byli, reszta może obejść się smakiem...




Tomo Sknerus
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 21:31

zarzuccie fotki, bo powiedzą że zlotu nie było ale z tego co wiem za duzo ich nie ma bo Czyżykowi sie ponoć cos aparat kitwasił a tylko on miał
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 21:33

no dobra, pokaze wam kto znami był... i nie mówcie że tv i prasa kłamią

http://www.uefa.com/competitions/UCL/Players/Player=46853/index.html
Posted by: Mruzu

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 22:01

Quote:

no dobra, pokaze wam kto znami był... i nie mówcie że tv i prasa kłamią

http://www.uefa.com/competitions/UCL/Players/Player=46853/index.html




jednak solarka arturowi zaszkodzila hahahahahahahahhaha ::D
Posted by: przyborro

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 12/09/2006 22:48

ja terz chetnie obejrze foteczki ze zlociku.
Sam chetnie bym sie wybral ale mialem wesele najblizsszej kuzynki, choc chwilke jakbym w nim uczestniczyl poniewaz sam podrozowalem z dwojka uczestnikow ale oni sami o tym nie wiedzieli wolalem sie wsluchac w ich opowiescie
pozdro
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 08:44

Szczypior dobrze prawi jeszcze nas oskarżą o fikcyjny zlot



Posted by: lupus

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 09:16

Ale kto jest kto?

Ten w dolnym, rzedzie wyprostowany to mi na kewina wyglada
Posted by: ekonom0013

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 09:19

witam,
po długich męczących podróżach wczoraj po 20 jakoś dotarłem do domu
zlocik pierwsza klasa, niech żałują Ci co nie byli
długo by pisać co się działo, ale krótko podsumowując zlot, to: Tak to nawet w Erze nie mają

do zobaczenia na III zlocie;

p.s. kamasss; rozmawiałeś już z Conrad'em o wyzerowaniu licznika ?
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 09:26

Quote:

zarzuccie fotki, bo powiedzą że zlotu nie było ale z tego co wiem za duzo ich nie ma bo Czyżykowi sie ponoć cos aparat kitwasił a tylko on miał





daj wszystkie Kamel
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 10:22

Quote:

Quote:

zarzuccie fotki, bo powiedzą że zlotu nie było ale z tego co wiem za duzo ich nie ma bo Czyżykowi sie ponoć cos aparat kitwasił a tylko on miał





daj wszystkie Kamel



nie "Kamel" tylko "Leoś"...
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 14:57

Dobra cwaniaki wrzucam fotki

















































Niektóre są krzywe, ale to z troski o zdrowie forumowiczów
Posted by: haven

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 16:33

A kto jest kto?
Posted by: lupus

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 16:38

Quote:

A kto jest kto?




Ja tylko rozpoznaje Szczypiora oraz kewina i pare twarzy widzialem juz na fotkach z poprzedniego zlotu
Posted by: mendrev

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 16:39

Szczypior wygląda jak z bajki bez urazy
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:01

Dobra fotke meczową opisze bo tam są prawie wszyscy

W górnym rzędzie od lewej: Ekonom, Ja, Szczypior, Kewin, Bazyl, Pan Żarcik.

W dolnym od lewej: Ignorator, "kłinsi" śpioch, Kamasss, Czyżyk.

Fotke robił Tomo.
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:14

panowie a co to za koles co biegał z misiem i ciągle z jakimś alkoholem bo nie pamiętam go ze zlotu...




to czasem nie jakiś przechuj pokemon
sabotarzysta z betandwinu ???

:
Posted by: mendrev

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:19

To pewnie z psychiatryku uciekł.Zwanym Szczypiorem.Od dawna jest poszukiwany przez szpitale w calym kraju bardzo rzadki przypadek.
Posted by: mendrev

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:21

A kto to z woodstocka był tam?
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:29

Owsiak, nie poznajesz?
Posted by: quincy

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:48

Quote:

A kto to z woodstocka był tam?




Dżimi
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:50

heheheheheh

a gdzie jego gitara
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:55

"Gdybym miał gitare to bym na niej grał"

A tak na poważnie sami widzicie ile się działo. Dlatego na następny zlot zapraszamy więcej kolegów być może nasze koleżanki do dobrej zabawy.

Pozdrawiam
Posted by: mendrev

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:55

a nie kamasss ??? Nie no powiem szczerze nie loubie ludzi z woodstocka wrecz nie przepadam .Ale wiem za to ze sa bardzo spokojni i umia sztukli walki :d w takim stylu nie bij
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:56

panowie o moim misiu mówią w wiadomościach !!!


powiedziałem mu o tym

a on na to " łubu dubu łubu dubu "
Posted by: mendrev

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 17:56

Quote:

"Gdybym miał gitare to bym na niej grał"

A tak na poważnie sami widzicie ile się działo. Dlatego na następny zlot zapraszamy więcej kolegów być może nasze koleżanki do dobrej zabawy.

Pozdrawiam




Mam zestawy tylko drogie ale dają rade
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 19:05

Panowie, wiele bym dał by się zamienić miejscami z Wami i zamiast kichać i kaszleć to walnąć z wszystkimi zimnego browca na wyspie. A tak to nie dość, że sam byłem chory to jeszcze kilka osob w rodzinie zaraziłem, w tym 1,5 letnie dziecko. Mogłem przynajmniej pojechać na wyspę i rozstawić sobie namiot z napisem "kwarantanna"...

Kolejny zlot chyba się szykuje w zimę na narty. A być może i Sylwka razem załapiemy, kobiety oczywiście mile widziane. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to może rozkręcimy akcję...
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 20:30

ej .. ale zapomnialismy o turnieju w pingla
a miałbym duze szanse... w sparingach wszystkie mecze "WIN"

niezle sobie załatwiłem gardło
zimny browar + kapiele w morzu zreszta widac na zdjeciach
to jedno to jak ze słonecznego patrolu tylko gdzie jest Pamela ??
Posted by: czepek

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 21:00

Quote:

Panowie, wiele bym dał by się zamienić miejscami z Wami i zamiast kichać i kaszleć to walnąć z wszystkimi zimnego browca na wyspie. A tak to nie dość, że sam byłem chory to jeszcze kilka osob w rodzinie zaraziłem, w tym 1,5 letnie dziecko. Mogłem przynajmniej pojechać na wyspę i rozstawić sobie namiot z napisem "kwarantanna"...

Kolejny zlot chyba się szykuje w zimę na narty. A być może i Sylwka razem załapiemy, kobiety oczywiście mile widziane. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to może rozkręcimy akcję...




zakopane , bo to miejsce proponowal mi juz muppet zeby wpasc na sylwka
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 21:18

panowie,

a ty widział zakopłane ty ...

hehehe

poszła już ustawka ze następny zlot u mnie na ukrainie

i laski będą... nie będziemy sie musieli za dzieciate i mężate brać

misio mój wkońcu porucha, jakiegoś pluszaka pokemona zgona ukrainskiego zaliczy



aaaa i Condrad musisz przyznać mojemu misiowi tytuł forumowicza zlotu, ( zresztą to obiektywna opinia forumowiczów )

bo chłop zasłużył, wódke polewał jak cholera, a i jak walił, tylko mu po mordce ściekało i teraz troli od niego bo sie kompać nie lubi bo mu sierść staje...

Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 21:18

Dajcie spokój...

Będziecie planować cuda niewidy, rozpisywać się jak to będzie fantastico, przekrzykiwać kto szybciej przyjedzie, ...a i tak skończy się na 15 osobach.

Takie z was cfaniaki przed monitorem...

:syop:
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 21:29

popieram !!!

ile to osób nie jechało ??? wszyscy jak jeden mąż a co się stało ? wykruszyło się wysztko i nawet chyba 4 osoby co wplaciły nie przyjechały....

porażla panowie...


tyle osób na forum


tyle $$ wygrywają a nikt nie chce wyłożyc 500 zł na zabawe

śmiech na sali


ale miało być wesoło... po co mi Tomo przypominałeś

jak już chyba pisałem WIELGACHNY PLUS DLA CZYŻYKA za decyzje i chęci !!

wszystko sie da !! on sie zdecydował jechać o 19:00 w czwartek kiedy ja miałem juz do wawy wyjazd o północy no i dojechał

BRAWA JESZCZE RAZ swój chłop jest
Posted by: [T]-error

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 21:37

Quote:


Będziecie planować cuda niewidy, rozpisywać się jak to będzie fantastico, przekrzykiwać kto szybciej przyjedzie, ...a i tak skończy się na 15 osobach.

Takie z was cfaniaki przed monitorem...






Po takich głupawych textach, zaczynam nie żałować, że mnie nie było


Quote:



ile to osób nie jechało ??? wszyscy jak jeden mąż a co się stało ? wykruszyło się wysztko i nawet chyba 4 osoby co wplaciły nie przyjechały....

porażla panowie...







Wpłaciłem i nie przyjechałem. Taki los, taka praca.
Nie wyrywam z tego powodu włosów, już w środę dałem znać Wojtkowi [mr.joke że mnie nie będzie].

Miałem nie wpisywać się z żadnymi tłumaczeniami, ale jak widzę nie wszyscy potrafią zrozumieć ...

pzdr)
Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 21:51

wiesz Panu Kasie tez wyszedł problem i nie mógł przyjechać, to sie zdarza, przecież... takie życie

ale poczytaj topick ile to osób jechało i dojechali...

... bo wolno dochodzą heh

ps. bez bulwesu terror, jak widzis o was nam nie chodziło, luzz stary

Posted by: Szczypior

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 21:55

sorry ze w pod spodem, ale ludzie pitolili, tu zły termin tu złe miejsce

panowie ja przejechałem całą polske 10-12 h w drodze w jedną strone przeszlo 200 na przejazdy mi poszlo i to z ulgą, wypadł mi we wtorek egz, jakby mi wyszedł dzien wczesniej to bym nie przyjechal a tez kase wplaciłem...

jak sie chce to można... ile było osób co mieli zaprzeproszenie pod d domem ?
Posted by: Conrad

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 22:11

Quote:

zakopane , bo to miejsce proponowal mi juz muppet zeby wpasc na sylwka




Szczerze mówiąc dużo sympatyczniejszym miejscem jest Szczyrk. Lepsze stoki narciarskie, do tego brak kolejek, super atmosfera w mieście, praktycznie wszyscy wieczorami idą do klubu "Jama" czyli każdą spotkaną laskę na stoku możesz wieczorem spotkać. To taka mała propozycja ode mnie...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 22:50

Wiesz [T]-error akurat osoby, które:
a) wpłaciły pieniądze
b) były na 1-szym Zlocie
... są ostatnimi co do których można mieć jakiekolwiek pretensje.
Posted by: gnacik

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 13/09/2006 22:54

ja jestem za! teraz mam mnóstwo wolnego czasu więc na wypad w góry (jeszcze nigdy nie byłem, tylko przejazdem) jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony, można by było zrobić zawody jak w filmie "Afera poniżej zera" co kolesie musieli zjechać w dół stoku trzymając piwo, wygrywał ten który miał go najwięcej na dole hehe, ja się pisze
Posted by: mura

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/09/2006 01:09

witam

mam nadzieje że odpowiednie osoby przeprosily wszystkich obecnych za moja nieobecność...


gdyby ktoś mnie znał bliżej, to by wiedział, że nie nawijam kłębuszka jka panienka, miałem byc - trudno, naprawdę nei mogłem....


ciężko zassłaniać się wcześniejszym depozytem, wpłaciłem za noclegi, to było jedyne 50zł...

graruluje najwytrwalszym. żałuje że mnie nie było i mam nadzieje do zobaczenia w najbliższej przyszłosci
Posted by: Mr Joke

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/09/2006 07:44

Panowie po co teraz jakieś kłótnie?? II zlot się skończył i ok, nie ma co bic piany, oczywiście te osoby, które wpłaciły, a nie dotarły, nie robiły tego żeby zasponsorować nam grilla z browarem , tylko miały losowe wypadki (głównie praca, choroba) i wiadomo, że tego się nie przeskoczy. Chodziło o osoby, które dużo mówia mało robią, ale styka już o tym.
Co do spotkania zimowego, nie pisze zlotu bo to za wcześnie, jak zwykle jestem za , myslę jednak ze jest jeszcze dużo czasu i nie ma co już teraz wić planów itd.
ufff ale napłodziłem
Pozdrawiam
Posted by: Ignorator

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/09/2006 08:17

Popieram Mr.Joke-a zlot się zakończył i nie ma sens się kłócić o to czy ktoś był czy nie był. Pamiętajcie jesteśmy jedną wielką rodziną typerów. Lepiej współpracować a nie kłócić się. Z resztą zgoda współpraca dam nam PLN-y na trzeci zlot . Ja chciałem gorąco podziękować quincy-emu i Mr.Joke-owi za świetną organizacje zlotu Naprawdę należą się słowa uznania za poświęcony czas dla reszty forumowiczów a na następnym zlocie duże piwo od uczestników II ogólnopolskiego zlotu mecz.pl w Sobieszewie.

Pozdrawiam
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/09/2006 20:59


do dzis mnie gardło boli po zimnych napojach
Eh panowie .. mysle ze lokalizacja jest bez znaczenia (wazne zeby było miejsce na wspolną biesiade) .. i tak kto bedzie miał ten przyjedzie
bo nie liczy sie ilosc ale jakość

dla wszystkich obecnych i nieobecnych na II zlocie
Posted by: kewin

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/09/2006 21:08

podziekowania dla Kameleona ..za przysłanie gadzetów Betfaira ktore zostawiłem
juz siora sie do nich przymieżała ..ale została odprawiona z kwitkiem

Posted by: dj_hudi

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 14/09/2006 22:43

Panowie kiedy orientacyjnie będzie 3 zlot? macie już jakies mgliste plany w swoich głowach?:)
Posted by: kamasss

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/09/2006 09:17

Quote:

a nie kamasss ??? Nie no powiem szczerze nie loubie ludzi z woodstocka wrecz nie przepadam .Ale wiem za to ze sa bardzo spokojni i umia sztukli walki :d w takim stylu nie bij




fajny jesteś i wogóle... bardzo zabawny

co kogo obchodzi, że nie lubisz ludzi z woodstocku, zresztą jak ktoś pisze takie brednie to wszystko tłumaczy...


jak masz coś ciekawego do powiedzenia, śmiało pisz... ale takie teksty zostaw dla siebie...
bo ja np. nie lubię osób, które się wypowiadają na jakiś temat, a nie mają o nim żadnego pojęcia...


dobra to na tyle... może za poważnie podszedłem do posta kolegi, ale jakoś nie mam humoru na żarty
powiem wam jedno od poniedziałku się leczę i coś mi nie idzie... jak wróciłem do chaty dzisiaj to centralnie umieram... lekarz wzywa

co do zlotu numer III... to każde miejsce jest dobre...
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/09/2006 15:06

Quote:

co do zlotu numer III... to każde miejsce jest dobre...




Tak jest!
Byle nie Warszawa...
Posted by: bazyl

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/09/2006 15:10

Quote:

Quote:

co do zlotu numer III... to każde miejsce jest dobre...




Tak jest!
Byle nie Warszawa...



polac mu
Posted by: Kameleon

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/09/2006 15:47

Quote:

Quote:

Quote:

co do zlotu numer III... to każde miejsce jest dobre...




Tak jest!
Byle nie Warszawa...



polac mu




Ja chce na mokotowie bo nigdy nie byłem
Posted by: tomo

Re: II ogólnopolski Zlot Forum mecz.pl - Wrzesień 2006 - 15/09/2006 16:02

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

co do zlotu numer III... to każde miejsce jest dobre...




Tak jest!
Byle nie Warszawa...



polac mu




Ja chce na mokotowie bo nigdy nie byłem



Jak chcesz w morde dostać to lepiej na Prage, ale i Mokotów nie jest w tej sytuacji złym wyborem