Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#101953 - 01/05/2004 18:44 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297

Do góry
Bonus: Unibet
#101954 - 01/05/2004 19:03 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
wstaje rano, mysle se, dobra jestem juz w unii to i kasa pod poducha juz bedzie lezec z tych doplat bezposrednich, zagladam i wiecie co???? nie ma a to nas oszukali, ludzie chwytajta za cepy i idziem na tych oszustow co nam tak naobiecywali
Komuno wroc! Wskrzesic Lenina!
taka mam koncepcje i co wy na to?

Do góry
#101955 - 01/05/2004 19:08 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22264
Skąd: Saskatchewan
No ja tez liczylem, ze jak sie obudze to jakies 100eur bedzie lezalo na stole + flaszka dobrej szkockiej, a tu nic :eek:

Do góry
#101956 - 01/05/2004 19:38 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Zgodzita sie ze mno chłopaki. Moze i gupie to my so, ale swój honor momy i do Łunii nie wejdziem za darmo!

Do góry
#101957 - 01/05/2004 20:11 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
Najwyższy czas...
Wygląda na to, że „czas transformacji ustrojowej” mamy już za sobą i tradycyjnie już długim majowym weekendem wkroczyliśmy w kolejny etap dziejowy: „Polski w UE”. W efekcie cała polska polityka będzie musiała być przedefiniowana. Bo przecież zawsze jakieś cele polityczne muszą być, a to, co rządzące elity miały wypisane na sztandarach przez ostatnie lata - czyli wejście do UE i rezygnację z części suwerenności - właśnie się dokonało. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby za jakiś czas celem rządzących elit stało się znów odzyskiwanie pełnej niepodległości. Powiem nawet odważnie: na pewno prędzej czy później do tego dojdzie.
Jakkolwiek będzie, historycy mogą się już powoli brać za pisanie podsumowań 15-lecia względnej suwerenności. Na pierwszych stronach tych podsumowań powinno się znaleźć ważne spostrzeżenie: poprzednio bawiliśmy się sami o pięć lat dłużej. Przerwy na niepodległość robią się coraz krótsze. I przy okazji: zaznaczam, że o ile mi wiadomo, jako pierwszy użyłem zgrabnego określenia „15-lecie”.

Gazeta Polska..........
.....Ale szef al-Kaidy umie się uczyć. Wyciągnął właściwe wnioski, zastosował je w praktyce i odniósł spektakularny sukces. W Europie bowiem, marniejącej, bezdzietnej i dekadenckiej, sytuacja ma się zgoła inaczej. Tu masakra na madryckim dworcu dała efekt dokładnie odwrotny: taki właśnie, jaki terroryści mieli nadzieję uzyskać w Ameryce. Przerażeni hiszpańscy wyborcy odczytali przesłanie zamachu zgodnie z intencjami jego sprawców i poszli do urn zagłosować na polityka wskazanego im przez ben Ladena - tego, który obiecał wycofać hiszpańskie wojska z Iraku.....
.....To, że Chirac czy Schröder nie podejmą z ben Ladenem żadnych rozmów pokojowych, było bardziej niż oczywiste, ale też nie oni są adresatem oferty. Ta oferta skierowana jest do owych setek tysięcy ludzi gotowych wychodzić na ulice w marszach potępienia dla amerykańskiego oraz izraelskiego imperializmu i podchwytujących chętnie bełkot pacyfistów nadający pozory wzniosłości zwykłemu tchórzostwu. Jest to oferta skierowana do europejskich elit intelektualnych, które przez ostatnie pół wieku ćwiczyły się w głoszeniu uległości wobec zbrodniczego agresora. Ci sami mędrcy, którzy z przekonaniem wywodzili, że lepiej być czerwonym niż martwym, czyli lepiej się rozbroić i poddać Armii Czerwonej niż niepotrzebnym uporem prowokować ją do użycia bomby atomowej, nie zniknęli wcale wraz z sowieckim komunizmem. Nie widać żadnego powodu, dla którego nie mieliby teraz dojść do wniosku, że lepiej być obrzezanym niż rozerwanym bombą. Nie widać powodu, dla którego, jeśli gdzieś w Europie dojdzie do kolejnej masakry, nie pośpieszą przerażonym masom z pomocą w znalezieniu jakichś kłamliwych samousprawiedliwień, że ustępując terrorystom, nie są wcale tchórzliwymi głupcami, którzy sami się proszą o los jeszcze gorszy, jak czynili to ich przodkowie, odmawiając "umierania za Gdańsk" - ale że tylko potępiają imperializm, a wspierają pokój naszych czasów. Ben Laden wymacał miękkie podbrzusze białej cywilizacji i można być pewnym, że będzie ponawiać ofertę rozejmu po każdym kolejnym wymierzonym w nie ciosie.

Stanisław Michalkiewicz
5 października 1939 roku o godzinie 1130 wylądował na Okęciu samolot Adolfa Hitlera. Śródmieście Warszawy, w szczególności zaś rejon ulicy Nowy Świat i Aleje Ujazdowskie oraz ulicy Marszałkowskiej i Aleje Jerozolimskie, a także przylegające do nich odcinki ulic poprzecznych zostały częściowo wyłączone z ruchu już od godziny 8 rano, a całkowicie - od godziny 930. Zakaz poruszania się obowiązywał do godziny 1300, a w niektórych miejscach nawet do 1500. Mieszkańcy Warszawy mieli obowiązek pozostać w tym czasie w mieszkaniach, o czym przypominał krążący pustymi ulicami samochód wyposażony w głośniki: „Odtąd panowie cywile schodzą do bram. Nie wolno wychodzić na ulicę, podchodzić do okien, gdyż będzie strzelano”. Wreszcie od strony gmachu Komendy Miasta przy Krakowskim Przedmieściu wyjechała kolumna motocykli z policjantami ubranymi w granatowe płaszcze z karabinami gotowymi do strzału. Następnie jechał samochód pancerny, z którego luku wyglądał żołnierz z karabinem maszynowym. Dalej jechało auto z kilkoma oficerami i doczepionym z tyłu działem przeciwlotniczym. W trzecim, otwartym samochodzie jechał Hitler ubrany w brunatny płaszcz Politischerleitera, w towarzystwie młodego adiutanta. Kolumna dotarła w Aleje Ujazdowskie, gdzie po stronie parku, mniej więcej u wylotu ul. Chopina była trybuna, z której Hitler przyjmował defiladę niemieckich wojsk. Trwało to dwie godziny, po czym Hitler obejrzał gabinet Józefa Piłsudskiego w Belwederze i wyjechał z Warszawy. Taki opis wizyty Führera Rzeszy Niemieckiej w Warszawie wyłania się z książki Tomasza Szaroty „Okupacyjnej Warszawy dzień powszedni”.

Od 28 do 30 kwietnia wyznaczyli sobie w Warszawie rendez-vous lichwiarze, les hommes d’affaires, luksusowe panie, wytworni grandziarze, no i oczywiście rozmaici prezydenci, wszyscy, ma się rozumieć, szalenie demokratyczni. Jednak nałożone z tego tytułu na mieszkańców Warszawy restrykcje są bardziej dotkliwe i mają trwać dłużej od tych, które nałożyła niemiecka komendantura Warszawy z okazji wizyty Adolfa Hitlera. 30 kwietnia polski parlament uczci utratę niepodległości państwa polskiego uroczystą sesją Zgromadzenia Narodowego, podczas której najważniejszym gościem i głównym mówcą będzie niemiecki prezydent Jan Rau. Takie to ci koła zatacza Historia. Esperons, że mimo tak srogiego początku, nowa zwierzchność okaże się dla nas łaskawsza od poprzedniej......

Do góry
#101958 - 01/05/2004 20:26 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Zapanowała nowa moda na bycie przeciw UE, puknijcie się w czoło, pomyślcie trochę.
Głosowałem za wejściem i się z tego cieszę.
Jestem Europejczykiem

Do góry
#101959 - 01/05/2004 20:39 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn

Do góry
#101960 - 01/05/2004 20:58 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Akratitos Offline
addict

Meldunek: 26/02/2003
Postów: 421
Skąd: Jastrzębie Zdrój
[QUOTE]Oryginalnie wysłał [T]-error:
[qb]Kerwa, ledwo kilka godzin Europejczykiem jestem, a już ci Polacy mnie tak wkur.wiają ... al: [/qb][/QUOTE]Terror lepiej bym tego nie ujął - GENIALNE!!!!!! iwo:

Do góry
#101961 - 01/05/2004 21:07 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
silver Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2002
Postów: 1461
Skąd: Koszalin
...święto cwaniaków, którzy zrobili wszystko by wepchnąć nas do UE oraz święto naiwniaków, którzy wierzyli w ich uczciwe intencje..." iwo: iwo:

Do góry
#101962 - 01/05/2004 22:17 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Dobra panowie, dyskusja dyskusją, ale wydaje mi się, że wszyscy zgodzą się, że Balcerowicz musi odejść!

Do góry
#101963 - 01/05/2004 22:34 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Akratitos Offline
addict

Meldunek: 26/02/2003
Postów: 421
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Musi odejść, najlepiej do Brukseli, żeby stamtąd zajmować się europejską gospodarką, bo przy okazji i u nas się poprawi.

Do góry
#101964 - 01/05/2004 22:35 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Dobra panowie, dyskusja dyskusją, ale wydaje mi się, że wszyscy zgodzą się, że Balcerowicz musi odejść![/qb][/QUOTE]A ty co elektorat samoobrony??

Do góry
#101965 - 01/05/2004 23:05 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ballack:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Dobra panowie, dyskusja dyskusją, ale wydaje mi się, że wszyscy zgodzą się, że Balcerowicz musi odejść![/qb][/QUOTE]A ty co elektorat samoobrony??[/qb][/QUOTE]

Do góry
#101966 - 02/05/2004 00:07 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Akratitos Offline
addict

Meldunek: 26/02/2003
Postów: 421
Skąd: Jastrzębie Zdrój
No a czego się spodziewaliście po Zorro, w końcu zabierał bogatym i oddawał biednym, przy okazji łamiąc prawo.
Janosik, Zorro, Robin Hood - bojówka Samoobrony!!!

Do góry
#101967 - 02/05/2004 00:27 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Nie pojmuje eurosceptycyzmu, ludzie! opamiętajcie się.. (MW rządzi ;/)

Do góry
#101968 - 03/05/2004 04:58 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jerome:
[qb]Zapanowała nowa moda na bycie przeciw UE, puknijcie się w czoło, pomyślcie trochę.
Głosowałem za wejściem i się z tego cieszę.
Jestem Europejczykiem [/qb][/QUOTE]jaka ****a nowa moda? to nie wiedzielas ze sa w tym kraju ludzie trzezwo patrzacy na rzeczywistosc i niedajacy sie zbajerowac plytkimi sloganami? ja tez jestem europejczykiem, tylko zeby nim byc nie trezba wchodzic do UE

Do góry
#101969 - 03/05/2004 07:13 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Jedziemy do Europy !







Wszyscy oblewali wejście do Unii...






Do góry
#101970 - 03/05/2004 10:51 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce

Do góry
#101971 - 03/05/2004 14:25 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał logan347:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał jerome:
[qb]Zapanowała nowa moda na bycie przeciw UE, puknijcie się w czoło, pomyślcie trochę.
Głosowałem za wejściem i się z tego cieszę.
Jestem Europejczykiem [/qb][/QUOTE]jaka ****a nowa moda? to nie wiedzielas ze sa w tym kraju ludzie trzezwo patrzacy na rzeczywistosc i niedajacy sie zbajerowac plytkimi sloganami? ja tez jestem europejczykiem, tylko zeby nim byc nie trezba wchodzic do UE[/qb][/QUOTE]Idźta przez pole, we wsi Moskal stoi...

Do góry
#101972 - 03/05/2004 14:32 Re: Jak swietujecie wejscie do UE ??:)
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22264
Skąd: Saskatchewan
A ja bedac wczoraj na grillu na dzialce widzialem kota unijnego, byl chyba 3 razy wiekszy niz normalny :eek: Coz, w koncu nowe standardy

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 3736 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07