Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#117582 - 02/01/2003 02:29 Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Tak jak już pisałem w temacie tenis myślę że nową edycję można by zacząc już od 6 stycznia (do 30 marca). Zasady : 5 typów na tydzień , gra z tylko z wpisowym - 30zł a reszta bez zmian tak jak w czwartej edycji. Pieniądze należy wpłacić do mnie zmienił mi się numer konta bankowego wieć wszystkim chętnym prześle dane jeszcze raz na priv. Jeżeli ktoś chce może pieniądze przesłać mi w postaci voutcheru w expekcie lub GB aby nie biegać na pocztę czy do banku i ominać dodatkową kwotę przy wpłacie. Decyzja należy do was.

Serdecznie zapraszam sponsorów.

Kuba dzięki za pomoc na początku postaram się sam podliczać jeżeli będą problemy zgłoszę się po pomoc.

Temat miałbyć wczoraj ale nie miałem dostępu do netu a dziś dopiero teraz doszedłem do siebie
-----------------------------------------------
Regulamin:

1. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 7 typów na tydzień. Podajemy wszystkie możliwe mecze tenisowe ( single, deble męzczyzn oraz kobiet, typy na dokładny wynik meczu itd.)

2. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony.

3. Jeżeli uczestnik poda mniej typów niż 7 - zostanie mu to zaliczone jako typ nietrafiony . Jezeli poda więcej niż 7 - jako typ nieważny. Liczy się data wysłania pierwszych 7 typów.

4. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.45 ( nie mniejszy niż 1.45)

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet, Gamebookers

6. Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera.

7. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany bedzie równoważny z typem nietrafionym.

8. Mecz który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) ( i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna się po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia.
W tym przypadku decyduje godzina podana u bukmachera - lecz pomijamy STS i prof patrzymy na godzinę podaną przez Expekt i Unibet, GB. Oczywiście mecz może być podany z kursem z STS czy też profa.

9.W przypadku jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.45 ma możliwość zmiany do momentu rozpoczęcia meczu ( godziny podanej przez bukamchera).Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uważany za nietrafiony

10.Nagrodę (suma wpłat wszystkich osób) wpisowego otrzyma osoba która wygra edycję - ten punkt bedzie poddany dyskusji

11. Każdy uczestnik musi podać liczbę typów wymienionych w regulaminie jeżeli z jakiś przyczyn mecz podany się nie odbędzie nie ma takiej możliwości żeby przełożyc go na następny tydzień

Do góry
#117583 - 02/01/2003 03:09 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Czy w tym temacie mozna sie zglaszac do konkursu?! Jesli tak to oczywiscie zglaszam sie!!!
Mysle ze Thoma rowniez moge zglosic poniewaz on narazie dostepu do neta nie ma

Wreszcie startujemy! iwo:

Do góry
#117584 - 02/01/2003 03:12 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Ale Kura do kiedy można wpłacić kasę, żeby nie było tak jak czasami już było w poprzednich edycjach, że większość wpłaci, a niektórzy będą czekać dwa tygle i dopiero jak zauważą, że są szanse zdecydują się na wpłatę.

SLAV

Do góry
#117585 - 02/01/2003 03:25 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Kuba: Tak w tym temacie można się zgłaszać

slav: Termin 2 tygodnie czyli do 20 stycznia jeżeli ktoś po dwóch tygodniach zrezygnuje trudno - 2 tygodnie to minimum

Jeżeli ktoś potrzebuje moich danych proszę to również zaznaczyć w tym temacie - proszę też o to żeby mnie poinformować o wpłacie głownie chodzi tu o wpłatę na konto

Do góry
#117586 - 02/01/2003 05:45 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
makos Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2001
Postów: 334
Skąd: Wrocław
Witam

Spróbuje swoich sił w konkursie - prosze o nr. konta

Pozdrawiam

Do góry
#117587 - 02/01/2003 06:16 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Ja tez gram - podaj namiary.

Do góry
#117588 - 02/01/2003 12:43 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Mysle ze Thoma rowniez moge zglosic poniewaz on narazie dostepu do neta nie ma - dzięki Kuba iwo: od dnia dzisiejszego już mam ponownie dostęp do netu (jak mi tego brakowało ).
Oczywiście zgłaszam udział w konkursie. Zgłaszam również Wiktora69, mam nadzieję, że do 6 stycznia zdąży wrócić do kraju.

Pozdro

P.S. Wpłaty dokonam przez internetowe konto - tak więc Kura podaj mi na priva swoje namiary.

Do góry
#117589 - 02/01/2003 13:34 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Wracam po długiej przerwie do gry .
Kura poprosze dane na priv .

Do góry
#117590 - 02/01/2003 14:00 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
Gherman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 7412
Skąd: Bellagio
Witam.

Kura sprawdź priva. Juz wykonałem dla Ciebie vouchera - wpioswe do konkursu.

pozdrofka

Do góry
#117591 - 02/01/2003 14:54 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
WIKTOR_69 Offline
addict

Meldunek: 05/04/2002
Postów: 456
Witam serdecznie fanow tenisa w Nowym Roku!

Oczywiscie pisze sie do kolejnej edycji konkursu.
Jestem przekonany, ze bedzie ona stala na rownie wysokim poziomie co i poprzednie

Mam propozycje co do drobnej zmiany regulaminu. :zobacz:
Mysle ze najwyzszy czas cos zrobic z masowym powielaniem typow (ograniczajac te liczbe w granicach od 0 do 2).
IMHO, 5 typowanych meczy w tygodniu nie jest to duza liczba (mozna by bylo ja zwiekszyc do 7 - tenisa w tej edycji bedziemy miec pod dostatkiem), wiec kazdy uczestnik konkursu bedzie mogl spokownie wytypowac te 5 meczy (ewentualnie mozemy rozszerzyc game firm bukmacherskich).

Moim zdaniem, ta propozycja przyczyni sie do bardziej adekwatnego odzwierciedlenia klasy kazdego uczestnika oraz podniesie poziom konkursu.

Decyzja nalezy do OGOLU

Do góry
#117592 - 02/01/2003 14:58 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
mszczyna Offline
addict

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 423
Skąd: Łaziska Górne - Warszawa
Witam fanów tenisa!

Być może też wezmę udział w konkursie, tylko nie znalazłem nigdzie żadnych zasad.

Wobec tego prosiłbym o jakiekolwiek naprowadzenie na reguły

Do góry
#117593 - 02/01/2003 15:41 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Cześć mszczyna - widzę, że nadal dzielnie sobie poczynasz w play-off Unibet - gratuluję iwo:
Ogólne zasady są następujące :

Podajemy 5 typów w tygodniu (tak było do tej pory)
Kurs musi być wyższy od 1.45
buki z których korzystamy to : prof., STS , expekt, Unibet oraz GB
Możesz już w pierwszym dniu wykorzystać limit - tzn. nie trzeba podawać typów codziennie 1, lecz w dniu w którym uważasz za stosowne możesz ich podać kilka np. 3 lub 4 - lecz w tygodniu TYLKO 5 !!
Co tydzień uaktualniana jest tabela
Termin trwania konkursu będzie podany przed rozpoczęciem konkursu. To tyle na początek

Pozdro

P.S. Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpiwości to pytaj

Do góry
#117594 - 02/01/2003 15:51 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Zapomniałem dodać że jest wpisowe - 30 zł (ale o tym już wcześniej chyba przeczytałeś).
No i coś z tym "kserowaniem" typków rzeczywiście trzeba zrobić - Kura pomyśl nad tym - ograniczyć liczbowo limit na poszczególne spotkanie np. 5 osób lub trzeba będzie co innego wymyśleć - trzeba też wziąść pod uwagę, że nie każdy ma dostęp do neta 24h - jest problem. Parę razy mi się zdażało, że gdy chciałem podać typ to okazało się, że już było nieźle "nakserowane". Nie chcę się czepiać nikogo, niczego sugerować - ale można by tak zrobić chociażby w ostatnich 2 tygodniach konkursu gdzie ważą się losy podium.

Pozdro

Pozdro

Do góry
#117595 - 02/01/2003 16:03 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
W pelni popieram pomysl z powielaniem typow ,zreszta juz Kura gadalismy chyba kiedys o tym Mysle ze bedzie tyle meczy i taki wybor ze nie bedzie problemu z wyborem innych spotkan...Jesli wystartuje przykladowo 15 osob to proponuje ogranizyc liczbe jednego typu do 5 lub nawet mniej i takze jestem za liczba 7 typow tygodniowo bo meczy bedzie pod dostatkiem

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#117596 - 02/01/2003 16:11 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
mszczyna Offline
addict

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 423
Skąd: Łaziska Górne - Warszawa
Oczywiście punkt regulaminu o powielaniu typów jest na niekorzyść modemowców (jeśli tacy są to ich podziwiam - muszą mieć niezłe wygrane, żeby zapłacić haracz dla TPSy )
Ale ogólnie musi on być wprowadzony, gdyż po wyłonieniu się lidera po kilku kolejkach, będzie się jego typy podglądać (mimowolnie )

Jeszcze jedno, to widziałem jeszcze wczoraj tabelę ze zwycięzcami poprzedniej edycji i stawkami jakie wygrali, a dziś już jej nie mogę znaleźć.

Do góry
#117597 - 02/01/2003 22:16 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Jako zwyciężca ostatniej edycji konkursu zgłaszam się do gry w następnej !!!

Ograniczenie liczby typów jednego spotkania do 5 jest bardzo dobrym rozwiązaniem pozostaje tylko kwestia czy tak będzie przez cały konkurs czy tylko ostatnie 2 tygodnie.

Czy KURA twój adres domowy jest nadal aktualny jeśli tak to kase wyśle właśnie na niego ?

Do góry
#117598 - 02/01/2003 22:49 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Witam

W pierwszym poście tematu umieściłem regulamin z IV edycji

Myśle że ograniczenie w podawaniu tego samego meczu to dobry pomysł i można by go wprowadzic już od początku ważne żeby wspólnie ustalić odpowiednią liczbę tych samych typów - moim zdaniem maksymalnie 5

Kolejna kwestia to liczba meczy na tydzień widzę że pojawiły się propozycje do 7 na tydzień też do przedyskutowania

Adres domowy nie zmienił sie u mnie za jakiś czas prześle swoje dane osobom które będą brać udział w konkursie

Do góry
#117599 - 02/01/2003 23:13 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Witam

W pierwszym poście tematu umieściłem regulamin z IV edycji

Myśle że ograniczenie w podawaniu tego samego meczu to dobry pomysł i można by go wprowadzic już od początku ważne żeby wspólnie ustalić odpowiednią liczbę tych samych typów - moim zdaniem maksymalnie 5

Kolejna kwestia to liczba meczy na tydzień widzę że pojawiły się propozycje do 7 na tydzień też do przedyskutowania

Adres domowy nie zmienił sie u mnie za jakiś czas prześle swoje dane osobom które będą brać udział w konkursie[/qb][/QUOTE]Ja mam Twój adres domowy więc nie musisz mi go wysyłać !!!

Odnośnie liczby meczy na tydzień to uważam że 5 wystarczy zwłaszcza że 7 spotkań w drugim tygodniu Australian Open będzie ciężko obstwić sensownie !!!

Do góry
#117600 - 02/01/2003 23:42 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
Witam wszystkich w Noym Roku i oczywiście zgłaszam się do turnieju!
Pozdrawiam!

Do góry
#117601 - 02/01/2003 23:42 Re: Tenis - konkurs V edycja - sprawy organizacyjne
Eternal Offline
enthusiast

Meldunek: 09/10/2001
Postów: 203
Skąd: Warszawa
Witam po dłuższej przerwie i zgłaszam się do konkursu. Kura, prześlij mi nr. konta.
Jestem za 7 typami na tydzień, nie jest to liczba zbyt duża, a np. przy znacznej ilości "niespodzianek" w jakimś tygodniu, bardziej obiektywnie będzie regulować wyniki. Uważam, że nie ma sensu ograniczanie ilości typów na jeden mecz. Nie uczestniczyłem ostatnio w konkursie, ale pamiętam z poprzednich edycji, że ci, ktrzy specjalizowali się w powielaniu typów i tak okupowali doły tabeli. A gdy jakiś mecz był wielokrotnie obstawiany, częściej wynik był niekorzystny dla typujących. Poza tym mogą być duże utrudnienia gdy np. kilka osób zaczeka z typowaniem do końca tygodnia. Zostaną im półfinały i finały i nie będzie możliwości aby wszyscy obstawili bez przekraczania dozwolonej ilości.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49